skip to Main Content
تعمیر جاروبرقی سانی
شماره نمایندگی تعمیر جاروبرقی سانی

تعمیر جاروبرقی سانی و مشکلاتی که ممکن است در طول زمان برای این دستگاه رخ دهند، بدون شک می‌تواند یکی از سوالات دارندگان این دستگاه باشد. اما سانی جزء معدود برندهایی می‌باشد که توانست در طی بازه زمانی محدودی با استقبال گسترده‌ای روبرو شود و به میزان قابل توجهی عرضه شود! با این وجود جاروبرقی سانی به عنوان یکی از دستگاه‌های محبوب در کشورمان شناخته می‌شود که در حین استفاده از آن حتما باید نکات نگهداری و استفاده را اعمال نمایید تا آسیب بخصوصی به دستگاه شما وارد نشود و نیازی به تعمیرات جاروبرقی نداشته باشید.

با این وجود اگر جاروبرقی سانی دارید و به هر دلیلی برای آن مشکلاتی پیش آمده که شما را نگران کرده است، در این گزارش از آریابهکار،نحوه تعمیر جاروبرقی سانی و مشکلات رایج آن بررسی کرده ایم تا در صورت بروز این گونه خرابی ها، خیلی ساده بتوانید مشکل را ریشه یابی و در صورت امکان تعمیر کنید.

فهرست

تعمیر تخصصی جاروبرقی سانی در نمایندگی مرکزی

جاروبرقی سانی به عنوان یکی از جاروبرقی های محبوب ایرانی می باشد که دارای ساختاری مشابه سایر جاروبرقی های موجود در بازار کشور عزیزمان است و خراب شدن یکی از این قطعات می تواند منجر به خرابی سایر قطعات و در نتیجه اختلال در عملکرد جاروبرقی شود. از این رو هر چند مشکل جاروبرقی شما به‌درستی تشخیص داده شود، باید توسط تعمیرکار جاروبرقی سانی به‌صورت تخصصی مورد تعمیرات قرار گیرد تا مشکل تعمیر شده مجددا برای شما رخ ندهد و بتوانید با خیالی آسوده از دستگاه استفاده کنید.

از این رو در صورت بروز هر گونه خرابی برای جاروبرقی سانی توصیه می کنیم حتما و حتما به نمایندگی مرکزی آریابهکار به شماره 02145437 منتقل کنید تا دستگاه شما به‌صورت تخصصی توسط تعمیرکار جاروبرقی سانی با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا تعمیر شود و نیازی به تعویض قطعه نداشته باشید. اما اگر دستگاه توسط مراکز غیرمجاز تعمیر شود، قطعا با مشکلات متعددی روبرو خواهید شد و حتی شاید ناچار به خرید جاروبرقی جدید شوید!

نمایندگی تعمیر جاروبرقی سانی در تهران

اولین راهکاری که ما برای شما در حین خرابی جاروبرقی سانی پیشنهاد می‌کنیم، این است که کارت گارانتی جاروبرقی سانی را بررسی نمایید! بدین معنا که اگر کارت گارانتی شما اعتبار کافی داشته باشد، می‌توانید بصورت رایگان خرابی را برطرف کنید! اما چگونه؟ اگر دستگاه شما گارانتی کافی داشته باشد، می‌توانید به نمایندگی تعمیر جاروبرقی سانی در تهران مراجعه کنید و از طریق خدمات پس از فروش سانی، مشکل پیش آمده را خیلی ساده و سریع برطرف نمایید.

اما اگر به هر دلیلی کارت گارانتی دستگاه را گم کرده اید و یا حتی اگر اعتبار آن به اتمام رسیده است، نمی‌توانید از خدمات پس از فروش سانی جهت تعمیرات استفاده نمایید و صرفا باید به مرکز تعمیر جاروبرقی سانی در تهران و سایر استان‌های کشور مراجعه کنید تا مشکل دستگاه شما با قطعات اصلی و برند سانی تعمیر یا تعویض شوند.

نمایندگی تعمیر جاروبرقی سانی در تهران

آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات جاروبرقی سانی در سراسر تهران، آماده ارائه تمامی خدمات تعمیر جاروبرقی شما توسط تکنسین‌های مجرب می‌باشد. از این رو اگر هر گونه خرابی برای دستگاه شما رخ داده است، جهت مشاوره و درخواست خدمات تعمیر جاروبرقی سانی می‌توانید با کارشناسان ما در آریابهکار با شماره 02145437 تماس بگیرید.

شماره های تماس نمایندگی تعمیر جاروبرقی سانی

در صورتی که با خرابی جاروبرقی سانی روبرو شده اید و نمی توانید از این دستگاه بصورت سابق استفاده کنید، نشان دهنده خرابی این دستگاه است و بهترین تصمیم و راهکار ممکن این است که به نمایندگی تعمیر جاروبرقی سانی مراجعه نمایید و از این طریق مشکل دستگاه خود را بر طرف کنید. از این رو اگر مایل به استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر جاروبرقی سانی هستید، باید در ابتدا از طریق شماره های مندرج در این قسمت اقدام به تماس با نمایندگی جاروبرقی سانی نمایید تا هماهنگی های لازم صورت گیرد.

 1. مرکز سراسری ارتباط مشتریان: ۴۵۴۳۷-۰۲۱
 2. شعبه مرکز تهران: ۸۶۰۷۱۷۵۱-۰۲۱
 3. شعبه شرق تهران: ۷۷۹۰۲۲۲۰–۰۲۱
 4. شعبه شمال تهران: ۲۶۱۲۴۶۹۶–۰۲۱

توجه: اگر مایل به ارسال پیام در واتساپ و تلگرام هستید، می توانید از طریق واتساپ و تلگرام شماره 09190111214 با تیم تکنسین آریابهکار در ارتباط باشید و درخواست خود را ثبت کنید تا از این طریق درخواست خود را ثبت نمایید. لازم به ذکر است که جهت سهولت پروسه تعمیر جاروبرقی سانی در آریابهکار، ویدیو 30 ثانیه ای از خرابی دستگاه برای ما ارسال نمایید تا مشکل دستگاه شما از این طریق مورد بررسی قرار گیرد و راهنمایی شوید.

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سانی در تهران

کدام یک از مناطق تهران تحت پوشش خدمات تعمیر جاروبرقی سانی در آریابهکار قرار می گیرند؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که با توجه به اینکه شعب تعمیراتی آریابهکار در تهران مستقر هستند، ما خدمات عیب یابی و تعمیر جاروبرقی سانی در مناطق 22 گانه تهران را تحت پوشش قرار داده ایم. بنابراین اگر ساکن مناطق 22 گانه تهران هستید و با خرابی جاروبرقی سانی روبرو شده اید، می توانید پروسه عیب یابی و تعمیر دستگاه خود را به تکنسین های مجموعه ما بسپارید تا از این طریق مشکل شما رفع گردد.

اما کدام یک از مدل های جاروبرقی سانی در آریابهکار قابل تعمیر هستند؟ آیا پروسه تعمیر جاروبرقی سانی قدیمی نیز در آریابهکار انجام می شود؟

آریابهکار مجموعه ای است که هیچ محدودیتی در خصوص تعمیر جاروبرقی سانی ندارد و از این رو برای ما تفاوتی میان تعمیر جاروبرقی سانی قدیمی و تعمیر جاروبرقی سانی جدید وجود ندارد؛ چرا که ما توانایی های لازم و کافی در زمینه تعمیر تمام مدل های تولید شده این دستگاه را به همراه کادری مجرب و متخصص داریم تا از این طریق مشکل دستگاه شما را یکبار برای همیشه بر طرف کنیم.

نحوه برقراری ارتباط با نمایندگی تعمیر جاروبرقی سانی در تهران

برای برقراری ارتباط مستقیم با نمایندگی تعمیر جاروبرقی سانی در تهران، می توانید از کارت گارانتی دستگاه خود اقدام کنید؛ بدین معنا که در حین خرید جاروبرقی سانی از فروشگاه مرکزی و مجاز، کارت گارانتی به شما توسط فروشنده تقدیم شده است که با استفاده از این کارت گارانتی می توانید از خدمات پس از فروش نمایندگی جاروبرقی سانی استفاده کنید. لازم به ذکر است که این کارت در صورتی به شما تعلق می گیرد که از یک فروشگاه با اصالت و مجاز اقدام به خرید جاروبرقی سانی نمایید.

نحوه برقراری ارتباط با نمایندگی تعمیر جاروبرقی سانی در تهران

از این رو در صورت بروز هر گونه خرابی برای جاروبرقی سانی توصیه می کنیم کارت گارانتی دستگاه را پیدا کنید و سپس از میزان اعتبار آن مطلع شوید. اگر کارت گارانتی اعتبار کافی داشت می توانید از طریق شماره نمایندگی تعمیر جاروبرقی سانی، می توانید تماس حاصل نمایید و مشکل دستگاه شما رفع گردد. اما اگر کارت گارانتی شما اعتبار کافی نداشت، می توانید به مرکز تعمیرات جاروبرقی سانی آریابهکار در تهران مراجعه کنید تا مشکل شما به‌صورت تخصصی توسط تکنسین های ما رفع گردد.

مهمترین اصول در تعمیر جاروبرقی سانی

برخلاف تصور هر یک از ما در خصوص تعمیرات جاروبرقی این نیست که فقط دستگاه باز شود و سپس با تشخیص 1 دقیقه ای چند قطعه تعویض گردد تا مشکل دستگاه رفع شود! بدون شک تعمیر جاروبرقی سانی همانند سایر جاروبرقی های موجود در بازار کشور عزیزمان دارای یکسری اصول و قواعد مخصوص به خود می باشد که با رعایت کردن آنها، به بهترین نتیجه ممکن خواهید رسید و مشکل بخصوصی نیز برای دستگاه شما پیش نخواهد آمد و می توانید چندین سال بدون هر گونه خرابی از آن استفاده کنید.

اما اصول تعمیر جاربروقی سانی چیست؟ در ادامه به تعدادی از این اصول را نام خواهیم برد که با رعایت آنها می توانید به بهترین نتیجه ممکن برسید. این موارد عبارتند از:

 1. تعمیر جاروبرقی سانی در مرکز تعمیراتی مجاز.
 2. عیب یابی تخصصی جاروبرقی سانی با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا.
 3. تعمیرات تخصصی قطعات معیوب.
 4. تعمیر جاروبرقی سانی توسط تعمیرکار جاروبرقی سانی.
 5. ارائه گارانتی و ضمانت جهت تمامی خدمات.
 6. اعلام هزینه براساس نرخ‌نامه مصوب اتحادیه.
 7. ارائه فاکتور رسمی.

تعمیر جاروبرقی سانی با ضمانت نامه معتبر

یکی از موارد مهم که در قسمت بالا ذکر شد، ارائه گارانتی و تضمین جهت تمامی خدمات ارائه شده توسط نمایندگی تعمیر جاروبرقی سانی به شما عزیزان می باشد تا با خیالی آسوده دستگاه را به تعیرات بسپارید! از این رو اگر جاروبرقی سانی را به یک مرکز سپردید که هیچ گونه تضمین و گارانتی به شما ارائه نداد، لازم به ذکر است که خدمات این مرکز فاقد اعتبار است و صرفا هزینه تعمیرات و تعویض قطعات نامتعارفی را از شما دریافت خواهد نمود. با این وجود گارانتی یک شاخصه بسیار مهم می باشد.

تعمیر جاروبرقی سانی با ضمانت نامه معتبر

لازم به ذکر است که ما در آریابهکار به عنوان مرکز تخحصی تعمیرات جاروبرقی سانی همواره تمامی خدمات را به‌صورت تخصصی توسط تکنسین ها و تعمیرکاران جاروبرقی سانی به شما ارائه می دهیم تا بتوانید با خیالی آسوده دستگاه را به تکنسین های ما بسپارید؛ در ضمن تمامی خدمات ما شامل 90 روز گارانتی رسمی شرکتی آریابهکار می شوند و در صورت بروز هر گونه خرابی در قسمت تعمیر شده جاروبرقی، مجددا به‌صورت رایگان برای شما در بازه زمانی گارانتی تعمیر خواهد شد.

سرویس جاروبرقی سانی

اگر دفترچه راهنمای استفاده از جاروبرقی سانی را مطالعه کنید متوجه این خواهید شد که راهکارهای متعددی وجود دارد و شما با استفاده از این راهکارها و البته نکات، می توانید طول عمر مفید جاروبرقی سانی خود را افزایش دهید و مانع بروز هر گونه خرابی در آن شوید. اما یکی از مهم ترین نکاتی که در راست قرار دارد، سرویس دوره ای جاروبرقی سانی توسط کارشناس جاروبرقی سانی است که یک پروسه بسیار مهم است و توصیه می شود حداقل هر 6 ماه یکبار اقدام به سرویس دوره ای جاروبرقی سانی در نمایندگی تعمیر جاروبرقی سانی نمایید.

با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که سرویس دوره ای جاروبرقی سانی را صرفا توسط تکنسین های مجرب و متخصص انجام دهید تا این پروسه به بهترین شکل ممکن صورت گیرد. اما سرویس دوره ای جاروبرقی سانی چیست؟ در این پروسه، تکنسین تعمیرکار با استفاده از ابزارهای تعمیراتی که به آنها مجهز می باشد، اقدام به بررسی قطعه به قطعه قطعاتی می کند که در جاروبرقی سانی قرار داده شده اند. در صورتی که یک خرابی ساده مشاهده گردید، دستگاه شما رفع خرابی خواهد شد تا از این طریق مانع بروز خرابی های گسترده شوید.

آشنایی با خدمات پس از فروش جاروبرقی سانی

در صورت اعتبار کارت گارانتی جاروبرقی سانی، همانگونه که گفته شد می توانید به نمایندگی تعمیر جاروبرقی سانی مراجعه کنید و از خدمات پس از فروش جاروبرقی سانی استفاده نمایید. اما خدمات پس از فروش جاروبرقی سانی شامل چه مواردی می شود؟ معمولا این خدمات شامل مواردی می شوند که شما یک دستگاه سالم دریافت کنید! بدین معنا که با خرید جاروبرقی سانی، اگر شاخص ترین قابلیت های آن به هر دلیل کار نمی کنند باید توسط خدمات پس از فروش این دستگاه تعمیر و رفع گردد.

با این وجود ممکن است خدمات پس از فروش شامل یکسری بایدها و نبایدها شود که برای اطلاع از این موارد می توانید با شماره نمایندگی تعمیر جاروبرقی سانی تماس حاصل نمایید و مشکل را پیگیری کنید و در صورت پذیرش دستگاه جهت تعمیرات، به نمایندگی مراجعه کنید.

خدمات پس از فروش جاروبرقی سانی در نمایندگی مرکزی

اگر در هنگام خرید جاروبرقی سانی از نمایندگی کارت گارانتی به شما ارائه گردید، در صورتی که پس از خرید جاروبرقی سانی با خرابی روبرو شدید می توانید این دستگاه را به نمایندگی تعمیر جاروبرقی سانی منتقل نمایید تا از خدمات پس از فروش جاروبرقی سانی استفاده نمایید و خرابی دستگاه شما بصورت رایگان مورد عیب یابی و تعمیرات قرار گیرد. از این رو اگر کارت گارانتی جاروبرقی سانی شما منقضی شده است و مایل هستید تا از طریق خدمات پس از فروش اقدام به تعمیرات نمایید، لازم به ذکر است به شما تعلق می گیرد و اما باید هزینه را جداگانه بپردازید.

لازم به ذکر است که در خدمات پس از فروش جاروبرقی سانی، تمام خدمات عیب یابی و تعمیر این دستگاه به شما تعلق می گیرد تا بتوانید مشکل دستگاه خود را بر طرف کنید و نیازی به تعویض قطعات و… نداشته باشید. از این رو توصیه ابتدایی که برای شما داریم این است که حتما جاروبرقی سانی خود را از فروشگاه های مجاز و معتبر خریداری کنید تا کارت گارانتی به شما تعلق گیرد. بنابراین در خدمات پس از فروش جاروبرقی سانی تمام خدماتی که می توانند منجر به رفع خرابی جاروبرقی سانی شما شوند، ارائه خواهند شد تا بتوانید مشکل را بر طرف نمایید.

تعمیر جاروبرقی سانی در محل

جاروبرقی به دلیل قابلیتی که دارد یک وسیله کاملا مصرفی می باشد و قطعا بدون دسترسی به این دستگاه امکان تمیز کردن خانه طبق روال گذشته و قبلی وجود نخواهد داشت. از این رو زمانیکه جاروبرقی سانی شما به هر دلیلی خراب می شود و نمی توانید از آن استفاده کنید، به این فکر خواهید افتاد که تعمیرکار جاروبرقی سانی به محل مدنظر شما مراجعه کند و تمامی خدمات تعمیر را در خانه به شما ارائه دهد. لازم به ذکر است که ما در آریابهکار خدمات تعمیر جاروبرقی سانی در محل را نیز ارائه می دهیم.

تعمیر جاروبرقی سانی در محل

از این رو جهت انجام هماهنگی های لازم جهت تعمیر جاروبرقی سانی در محل می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و هماهنگی های لازم را انجام دهید.

توجه: در حال حاضر به دلیل تعداد دستگاه های ورودی، امکان اعزام تکنسین جهت تعمیر جاروبرقی سانی در محل تا اطلاع ثانویه وجود ندارد و تمامی خدمات در شعب آریابهکار به شما عزیزان ارائه می شوند.

تعمیر جاروبرقی سانی در منزل

از چندین سال اخیر که جاروبرقی تبدیل به یک دستگاه مصرفی و کاربردی شد، شاهد حضور جاربروقی های متنوعی در بازار هستیم که این روزها با قیمت حداقل 5 میلیون تومان می توانید یک دستگاه بر اساس نیاز خود خریداری کنید. اما این میزان وابستگی به نحوی افزایشی شده است که اگر جاروبرقی شما خراب شود، ممکن است روال زندگی روزمره شما آسیب ببیند و نتوانید از این طریق اقدام به بر طرف کردن خرابی دستگاه خود نمایید. از این رو در این مواقع راهکار چیست؟ آیا امکان تعمیر جاروبرقی سانی در منزل وجود دارد؟

در خصوص راهکار تعمیر جاروبرقی سانی باید بگوییم که امکان تعمیر دستگاه در شعب تعمیراتی وجود دارد و از طرفی به دلیل میزان کاربرد و مصرفی بودن جاروبرقی سانی، ما در آریابهکار خدمات تعمیر جاروبرقی سانی در منزل را نیز به شما عزیزان ارائه می دهیم تا بتوانید از این طریق بدون مراجعه حضوری به شعب تعمیراتی آریابهکار مشکل دستگاه خود را بر طرف کنید. از این رو اگر مایل به تعمیر جاروبرقی سانی در منزل هستید، می توانید از طریق شماره های مندرج با ما در ارتباط باشید تا مشکل دستگاه شما را در منزل شما رفع کنیم.

تعمیرکاران جاروبرقی سانی در آریابهکار

منظور از تعمیرکار جاروبرقی سانی به شخص تکنسین و متخصصی است که بیش از 5 سال سابقه تخصصی در زمینه تعمیرات جاروبرقی سانی در مدل های مختلف را داراست. از این رو اگر دستگاه شما توسط تکنسین و تعمیرکار جاروبرقی سانی تعمیر شود، به خودی خود یک نوع تضمین جهت تعمیر تخصصی دستگاه می باشد. به همین دلیل ما در آریابهکار تمامی خدمات تعمیر جاروبرقی سانی را توسط تعمیرکاران جاروبرقی سانی ارائه می دهیم تا با خیالی آسوده دستگاه خود را به ما بسپارید.

با این وجود اگر مایل هستید تا مشکل دستگاه در آریابهکار به‌صورت تخصصی عیب یابی و تعمیر شود، می توانید از طریق شماره 02145437 تماس حاصل نمایید تا راهنمایی ها و هماهنگی های لازم صورت گیرد.

محصولات سانی ساخت کدام کشور است؟

مطمئنا با دیدن برند سانی این سوال برای شما پیش آمده است که برند سانی ساخت کدام کشور می‌باشد؟ ژاپن یا کره جنوبی؟ در ظاهر شاید این سوال برای شما پیش بیاید و از طریق جستجو نتوانید به نتیجه مدنظرتان برسید. لازم به ذکر است که برند سانی نه برای کشور ژاپن و نه برای کشور کره جنوبی می‌باشد؛ بلکه این یک برند کاملا ایرانی می‌باشد که در طی سال‌های اخیر توانست محصولات متنوعی اعم از جاروبرقی، پنکه، چرخ گوشت، بخارپز، کتری برقی و اجاق سفری را در مدل‌های مختلف روانه بازار نماید.

محصولات سانی ساخت کدام کشور است

همچنین اگر بخواهیم مروری بر تاریخچه سانی بیندازیم، در سال 1357 برای اولین بار کمپانی سانی در اصفهان آغاز به کار کرد که امروزه محصولات با کیفیتی را با قطعات تماما ایرانی تولید می‌کند.

همچنین بخوانید: تعمیر جاروبرقی پارس خزر

روشن نشدن جاروبرقی سانی

روشن نشدن جاروبرقی سانی جزء ایرادات مهم و رایج این دستگاه به شمار می‌آید. اما قاعدتا روشن نشدن جاروبرقی به معنای از کار افتادن کلی دستگاه است و اصولا نشان دهنده یکسری مشکلاتی است که می‌بایست در اسرع وقت آن را حل کنید؛ در غیر این صورت جاروبرقی سانی با مشکلات بیشتری مواجه خواهد شد. با این وجود در ادامه این گزارش سعی داریم تا دلایل روشن نشدن جاروبرقیرا برای شما بررسی نماییم.

1. خرابی کلید روشن/خاموش

بهتر است به کلید روشن/خاموش یا همان کلید پاور جاروبرقی سانی توجه بیشتری داشته باشید؛ چرا که از اصلی ترین عوامل راه اندازی دستگاه می‌باشند و گاهی اوقات امکان دارد به دلیل استفاده غیر اصولی و به پایان رسیدن عمر مفید، شل شده یا از جای خود کنده شده باشد و به طور کلی کارایی خود را از دست بدهد. از این رو در صورت خرابی این قطعه، هر چه تمامی قطعات دستگاه از سلامت کامل برخوردار باشند، اما دستگاه به هیچ وجه روشن نخواهد شد و بهتر است در اولین فرصت اقدام به تعمیر جاروبرقی سانی در تعمیرگاه‌های مجاز کنید.

همچنین بخوانید: تعمیر جاروبرقی میدیا

2. استفاده بیش از حد از جاروبرقی

اغلب مصرف کنندگان بدون توجه به نکات نگهداری جاروبرقی سانی، بی وقفه و بدون استراحت کافی در حین استفاده از دستگاه باعث وارد شدن فشار بیش از اندازه‌ای به موتور دستگاه می‌شوند که نتیجه این فشار بیش از حدی نیز، روشن نشدن جاروبرقی سانی خواهد بود. برای جلوگیری از بروز این مشکل، توصیه کارشناسان ما به شما این است که در حین استفاده از جاروبرقی به آن استراحت کافی بدهید تا مانع داغ شدن جاروبرقی شوید.

3. خرابی سیستم برق رسانی

بعضی مواقع به دلیل بالا بودن نوسانات برق شهری، ولتاژ وارده به دستگاه با ولتاژ مورد نیاز جاروبرقی سانی یکی نبوده و این موضوع سبب می‌شود علنا دستگاه هیچ عملکرد مثبتی از خود نداشته باشد و به طور کلی جاروبرقی سانی روشن نخواهد شد. به همنین دلیل بهتر است در هنگام استفاده از جاروبرقی سانی، از محافظ برق استاندارد استفاده نمایید تا از بروز مشکل روشن نشدن جاروبرقی سانی جلوگیری نمایید.

4. پر بودن بیش از اندازه کیسه

بهتر است پیش از استفاده از جاروبرقی سانی، کیسه جاروبرقی را بررسی نمایید؛ اگر کیسه جاروبرقی سانی بیش از اندازه پر باشد، فضای کافی برای جذب گرد و غبار وجود نخواهد داشت و از این رو با مشکل روشن نشدن جاروبرقی سانی رو به رو خواهید شد!

پر بودن بیش از اندازه کیسه

از این رو توصیه ما به شما این است که به صورت دوره‌ای و در زمان‌های مشخص کیسه جاروبرقی را تخلیه کنید تا چنین مشکلاتی کارکرد جاربرقی را مختل نکند.

کاهش مکش جاروبرقی سانی

به طور کلی اصلی ترین علت کاهش مکش جاروبرقی سانی، تنظیمات اشتباهی است که گاهی اوقات بنابر دلایل متعددی همانند حواس پرتی ممکن است میزان قدرت مکش جاروبرقی را بر روی کمترین حالت تنظیم کنیم و در نتیجه میزان مکش مدنظر شما برآورده نشود. از این رو توصیه می‌کنیم از روی جاروبرقی سانی اقدام به بررسی دقیق میزان مکش دستگاه نمایید و در صورت تغییر اشتباهی آن، سعی کنید مکش را افزایش دهید تا با فشار بیشتری بتوانید محیط را تمیز کنید.

توجه: به هیچ وجه از جاروبرقی در مکش بالا برای مدت طولانی و یا حتی همیشگی استفاده نکنید و صرفا در مواقع ضروری، میزان مکش را افزایش دهید.

همچن عوامل دیگری نیز برای کاهش یافتن میزان مکش جاروبرقی سانی وجود دارند! برای مثال می‌توان به پر شدن کیسه، کثیفی فیلتر و حتی ارتفاع بلند لوله جاروبرقی سانی اشاره نمود که هر یک از این عوامل می‌توانند خیلی ساده و آسان مکش را کاهش دهند.

همچنین بخوانید: تعمیر جاروبرقی الکترولوکس

داغ شدن جاروبرقی سانی

به طور کلی اگر بیش از 20 الی 30 دقیقه از جاروبرقی سانی استفاده کنید، با مشکل داغ شدن جاروبرقی سانی مواجه خواهید شد! از این رو توصیه می‌شود در حین استفاده از جاروبرقی حتما و حتما استراحت کافی بدهید تا هم جاروبرقی داغ نشود و هم عمر آن افزایش پیدا کند. با این وجود در ادامه با رایج ترین دلایل داغ شدن جاروبرقی آشنا خواهید شد:

1. خرابی فن موتور

اولین موردی که در هنگام داغ شدن جاروبرقی سانی می‌بایست مورد بررسی قرار دهید، خرابی فن موتور است. در واقع فن موتور وظیفه خنک سازی جاروبرقی را برعهده دارد و در صورت آسیب دیدگی آن، دمای درون دستگاه بیش از اندازه بالا خواهد رفت و در نتیجه جاروبرقی با مشکل داغ شدن مواجه خواهد شد. برای تشخیص این خرابی بهتر است از تکنسین تعمیر جاروبرقی سانی استفاده نمایید تا مشکل را با دقت کافی بررسی و رفع نماید.

2. خرابی برد الکترونیکی

از مهم ترین دلایل داغ شدن جاروبرقی سانی می‌توان به خرابی برد الکترونیکی اشاره نمود. در واقع برد جاروبرقی سانی از مهم ترین قطعات در تمامی دستگاه‌ها می‌باشد که اطلاعات را به تمامی قطعات موجود در جاروبرقی منتقل می‌کند.

خرابی برد الکترونیکی

اما اگر این برد بنابر دلایل متعددی آسیب ببیند، سبب بروز مشکلات دیگری نیز می‌شود و عملا جاروبرقی هیچ عملکرد مثبتی نخواهد داشت! از این رو توصیه می‌شود در صورت خرابی این قطعه، صرفا به مراکز تعمیر جاروبرقی سانی مراجعه نمایید.

توجه داشته باشید که برد یک قطعه بسیار حساس می‌باشد و هر شخصی نمی‌توانید ان قطعه کلیدی را تعمیر کند! بنابراین به هیچ وجه این قطعه را به دست افراد غیرمتخصص نسپارید تا نیازی به خرید برد جدید نداشته باشید.

3. گرفتگی اتصالات

معمولا بدون توجه به زباله‌هایی که می‌خواهید آنها را جارو کنید، امکان دارد توده‌های از زباله‌ها را جارو نمایید که همین امر باعث گرفتگی اتصالات علی الخصوص لوله خرطومی جاروبرقی سانی خواهد شد. در نتیجه فشار قابل توجهی وارد جاروبرقی می‌شود و با مشکل داغ شدن جاروبرقی سانی روبرو می‌شوید. بنابراین توصیه می‌شود در طی زمان‌های مشخصی، تمام اتصالات جاروبرقی را مشاهده و بررسی کنید و در صورت هر گونه گرفتگی، آنها را خارج نمایید.

همچنین بخوانید: تعمیر جاروبرقی بوش

4. افزایش فشار موتور

در اکثر مواقع بدون توجه به میزان توان جاروبرقی، برای همیشه و مدت طولانی ممکن است از نهایت فشار دستگاه بصورت دائم استفاده کنید!

افزایش فشار موتور

با این وجود در صورت استفاده از نهایت مکش جاروبرقی سانی، هم عمر مفید موتور دستگاه کاهش خواهد یافت و هم اینکه در کمترین زمان (2 الی 3 دقیقه) جاروبرقی شما داغ خواهد شد و این اتفاق به مرور زمان می‌تواند باعث آسیب‌های جدی درون دستگاه شما شود. با این وجود توصیه می‌کنیم از توان بالا صرفا در شرایط خاص استفاده کنید تا مشکلی برای جاروبرقی سانی شما رخ ندهد.

صدای زیاد جاروبرقی سانی

معمولا تمامی لوازم برقی خانگی که دارای موتور می‌باشند، هنگام کار صدایی را از خود تولید می‌کنند که غالبا این صدا، صدای کارکرد موتور بوده و جای هیچ گونه نگرانی ندارد! اما اگر این صدا بیشتر از حد معمول و آزار دهنده می‌باشد، نشان دهنده یک مشکل جدی در جاروبرقی شما است که اگر به موقع اقدام به رفع آن نکنید، قطعا می‌تواند مشکلات جدی دیگری را برای دستگاه شما ایجاد کند. توصیه می‌کنیم در صورت شنیدن صدای زیاد، در اسرع وقت جاروبرقی را خاموش کنید و با مرکز تعمیر جاروبرقی سانی تماس بگیرید.

چگونه صدای جاروبرقی سانی افزایش می‌یابد؟

معمولا این مشکل بنابر یک دلیل عمده رخ می‌دهد و آن دلیل نیز به خاطر کثیفی هر دو فیلتر جاروبرقی سانی می‌باشد!

چگونه صدای جاروبرقی سانی افزایش می‌یابد

چراکه هر چه فیلتر کثیف تر باشد، جاروبرقی برای جذب زباله‌ها تلاش بیشتری کرده و در نتیجه سبب می‌شود صدای بیش از اندازه‌ای نیز از دستگاه به گوش برسد. از این رو توصیه می‌کنیم در فواصل زمانی معین یا حدکثر هفته‌ای حداقل یکبار اقدام به تمیز و یا تعویض کردن فیلتر جاروبرقی سانی نمایید.

قطعات جاروبرقی سانی

قطعا هر یک از قطعات جاروبرقی سانی، کاربرد و کارایی خاص خود را دارند و اختلال در عملکرد هر یک از این قطعات به طور کلی کارایی دستگاه را با اختلال مواجه خواهد کرد. با این وجود هر چند در این گزارش به معرفی عملکرد تعداد زیادی از قطعات جاروبرقی سانی پرداختیم، اما در ادامه نیز قصد داریم تا به برخی دیگر از قطعات این جاروبرقی اشاره کنیم. همراه ما باشید.

1. چرخ جاروبرقی سانی

چرخ جاروبرقی سانی، در به حرکت در آوردن دستگاه نقش بسزایی دارد و با شکستن یا آسیب دیدن این چرخ ها، بدون شک جاروبرقی قابل حرکت نخواهد بود و برای به حرکت در آوردن جاروبرقی باید آنرا به هر نحوی بکشید! با این وجود در صورت شکستن چرخ‌های جاروبرقی، توصیه می‌کنم آنها را تعویض کنید تا از طریق کشیدن با لوله خرطومی، باعث پاره شدن لوله خرطومی نیز نشوید.

2. بدنه جاروبرقی سانی

بدنه جاروبرقی سانی نیز به دلیل جنس پلاستیکی که دارد، در صورت عدم استفاده صحیح و وارد شدن ضربه‌های مکرر، دچار شکستگی و آسیب شده و در این صورت لازم است تا آن را به طور کامل تعویض کنید.

توجه: در حال حاضر امکان تعویض بدنه جاروبرقی در شرکت آریابهکار وجود ندارد. با این وجود جهت تعویض بدنه و استعلام موجودی می‌توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

همچنین بخوانید: تعمیر جاروبرقی پاناسونیک

3. درب جاروبرقی سانی

درب جاروبرقی سانی نیز همانند دیگر قطعات جاروبرقی سانی، از جنس پلاستیک بوده و در صورت وارد شدن ضربه‌های سنگین می‌تواند آسیب ببیند! با این وجود این قطعه آسیب پذیر می‌باشد و توصیه می‌شود در حین باز و بسته کردن درب جاروبرقی سانی، دقت لازم را به کار بگیرید. توجه داشته باشید که در صورت آسیب دیدن این قطعه، امکان تعمیر وجود ندارد و صرفا باید بدنه جدیدی را خریداری و استفاده کنید.

نکات نگهداری از جاروبرقی سانی

به طور کلی برای آن که جاروبرقی سانی شما سالیان سال به دور از هرگونه خرابی و مشکلاتی روشن شود و عملکرد آن دچار اختلالی نشود، لازم است به درستی نگهداری شود! از این رو توصیه‌ای که داریم این است که حتما در بازه‌های زمانی مختلف برحسب میزان استفاده، اقدام به سرویس جاروبرقی سانی در تعمیرگاه‌های مجاز نمایید. با این وجود منبعی که ما به شما توصیه می‌کنیم، دفترچه راهنمای استفاده از جاروبرقی سانی می‌باشد که از طریق مطالعه این دفترچه می‌توانید تمامی نکات را مطالعه و عملی کنید.

نکات نگهداری از جاروبرقی سانی

اما اگر به هر دلیلی به این دفترچه دسترسی ندارید، ما در ادامه نکات نگهداری از جاروبرقی را جمع آوری کرده ایم که با مطالعه و انجام این نکات می‌توانید عمر مفید جاروبرقی سانی را به میزان قابل توجهی افزایش دهید. این نکات کاربردی عبارتند از:

 1. از محافظ برق استاندارد استفاده نمایید.
 2. جاروبرقی را در محیطی به دور از رطوبت و وسایل گرمازا قرار دهید.
 3. از جارو کردن فضای باز توسط جاروبرقی سانی بپرهیزید.
 4. از وارد شدن هرگونه ضربه به جاروبرقی جلوگیری نمایید.
 5. دستگاه را در محیطی مناسب به دور از دسترس کودکان قرار دهید.
 6. از جارو کردن اجسام بزرگ و تیز، خودداری فرمایید.
 7. از جارو کردن هر گونه مایعات به طور جد خودداری فرمایید.
 8. هر شش ماه یکبار اقدام به تعویض فیلتر جاروبرقی سانی نمایید.
 9. در زمان‌‌های معین اقدام به تمیز کردن تمام اتصالات کنید.
 10. هنگامی که استفاده شما از دستگاه به اتمام رسید، آن را از برق بکشید.
 11. تمامی سری‌ها و شلنگ را از نظر اتصالات مورد برررسی قرار دهید.
 12. سیم جاروبرقی را به هیچ وجه تا انتها به بیرون نکشید.
 13. از سری مخصوص برای هر محیط استفاده نمایید.
 14. حین جارو کردن مواظب باشید لوله خرطومی آسیبی نبیند.
 15. از وارد شدن آسیب به چرخ‌های زیر جاروبرقی، جلوگیری کنید.
 16. فیلتر جاروبرقی را در بازه‌های زمانی مختلف مورد بررسی قرار دهید.
 17. از فشاردن دکمه‌های جاروبرقی با پا یا اجسام تیز بپرهیزید.

راهنمای استفاده از جاروبرقی سانی

عیب یابی جاروبرقی سانی

به دلیل افزایش قیمت جاروبرقی سانی در طول ماه‌های اخیر، طبیعتا تعمیر یک دستگاه خراب مقرون به صرفه تر از خرید یک دستگاه جدید می‌باشد! بنابراین اگر مایل به تعمیر جاروبرقی سانی هستید، باید خیلی دقیق و جزئی برای این تصمیم گام بردارید. اما چگونه؟ برای آنکه دستگاه شما بدون هر گونه خرابی، تعمیر شود و همانند روز اول کار کند، باید در ابتدا توسط تکنسین مجرب عیب یابی صورت گیرد تا مشکل دستگاه شما بسیار دقیق شناسایی و رفع مشکل گردد.

لازم به ذکر است پروسه عیب یابی جاروبرقی سانی در آریابهکار توسط تکنسین‌های مجرب با استفاده از ابزارهای تعمیراتی بروز دنیا بصورت کاملا رایگان انجام می‌شود تا مشکل دستگاه شما با دقت کافی بررسی شود و نیازی به تعویض قطعات جاروبرقی سانی نداشته باشید؛ اما اگر به هر دلیلی پروسه عیب یابی با دقت کافی انجام نشود، نه تنها هزینه زیادی باید صرف تعمیرات کنید، بلکه مشکل دستگاه نیز برطرف نخواهد شد.

 • امکان استفاده از خدمات حضوری و غیرحضوری.
 • ارتباط با کارشناسان ما از طریق تلگرام، ایمو، واتساپ و ایتا.
 • با پر کردن فرم درخواست تعمیر، منتظر تماس کارشناسان باشید.
 • انجام بازبینی و عیب یابی جاروبرقی سانی بصورت رایگان.

همچنین بخوانید: تعمیر جاروبرقی کنوود

هزینه تعمیر جاروبرقی سانی

همانگونه که در قسمت بالا گفته شد، نمی‌توان بدون عیب یابی دقیق اقدام به تعمیر و تعویض قطعات جاروبرقی سانی نمود! از این رو پروسه کاری ما در آریابهکار بدین گونه می‌باشد که در ابتدا باید جاروبرقی بصورت دقیق عیب یابی شود و برحسب خرابی پیش آمده و نرخ نامه مصوب اتحادیه، هزینه تعمیر جاروبرقی سانی به شما اعلام خواهد شد. ما در آریابهکار سعی می‌کنیم تا خرابی قطعات را صرفا از طریق تعمیر برطرف کنیم و نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید.

 • هزینه تعمیر جاروبرقی سانی در آریابهکار براساس نرخ ‌نامه مصوب اتحادیه می‌باشد.
 • ارائه فاکتور با مهر شرکت پس از تعمیر دستگاه.
 • عیب یابی جاروبرقی سانی بصورت حضوری در شعب آریابهکار.

تعمیر جاروبرقی سانی در تهران

آریابهکار با بیش از 30 سال سابقه درخشان در حوزه تعمیر لوازم برقی خانگی علی الخصوص تعمیر جاروبرقی سانی، دارای دو شعبه تعمیراتی در شرق و غرب تهران می‌باشد که در صورت بروز هر گونه خرابی برای جاروبرقی می‌توانید بصورت حضوری به شعب ما مراجعه کنید تا تکنسین‌ها در حضور شما دستگاه را عیب یابی کنند و برحسب نرخ‌نامه مصوب اتحادیه، اعلام هزینه تعمیر شوید. لازم به ذکر است که تمامی خدمات تعمیر جاروبرقی سانی در آریابهکار شامل 90 روز گارانتی شرکتی و یک هفته تست رایگان می‌باشد.

 • شعبه نارمک: خیابان دکتر آیت، پایین تر از چهار راه تلفن خانه، نرسیده به خیابان دماوند، شماره ۶۸ ، واحد اول.

تعمیر جاروبرقی سانی در تهران

همچنین اگر به شعب شرق و غرب ما دسترسی ندارید و یا اینکه زمان کافی برای مراجعه حضوری ندارید، می‌توانید از خدمات پیک رفت و برگشت ما استفاده کنید! بدین گونه که در ابتدا باید با تیم پشتیبانی ما هماهنگی‌های لازم را انجام دهید تا در روز و ساعت مقرر، پیک مجموعه به محل مورد نظر شما جهت دریافت دستگاه اعزام شود. توجه داشته باشید که پیک پیش از تحویل دستگاه شما، قبض شرکتی درخصوص دریافت دستگاه را به شما تقدیم خواهد کرد.

 • پیک رفت و برگشت رایگان در محدوده تهران.
 • ارائه قبض درقبال دریافت دستگاه.
 • ارائه فاکتور پس از اتمام کار.
 • 90 روز گارانتی شرکتی برای تمامی خدمات تعمیر جاروبرقی سانی.
 • یک هفته تست رایگان پس از تعمیر و تحویل دستگاه.
 • تعمیر و تعویض قطعات جاروبرقی سانی با قطعات برند سانی.

همچنین بخوانید: تعمیر جاروبرقی سامسونگ

مشکلات رایج جاروبرق سانی در یک نگاه

همانگونه که در این گزارش بررسی شد، تمام خرابی‌ها و مشکلات احتمالی جاروبرقی سانی به همراه نکات و دلایل بروز آنها بصورت جزئی و دقیق گفته شد. اما با این وجود در ادامه قصد داریم تا شما را با این مشکلات رایج و نحوه رفع و تعمیر آنها بصورت مختصر آشنا سازیم.

روشن نشدن جاروبرقی سانیرایج ترین مشکل در حین استفاده از جاروبرقی سانی می‌باشد که می‌تواند به دلیل خرابی موتور و خرابی رله رخ می‌دهد.
بلند شدن دود از جاروبرقیدر صورت دیدن این خرابی، فورا جاروبرقی را از برق بکشید و پس از گذشت چند دقیقه، فیلتر را بررسی کنید و در صورتی که مسدود شده بود، آنرا یا بشویید و یا فیلتر جدید خریداری نمایید.
تعمیر موتور جاروبرقی سانیدر صورتی که خرابی موتور دستگاه قابل تعمیر باشد، حتما توسط تکنسین‌های ما تعمیر خواهد شد.
تعویض فیلتر جاروبرقیبستگی به میزان استفاده شما از دستگاه دارد و معمولا توصیه می‌شود برای استفاده‌های معمولی، هر 6 ماه یکبار فیلتر را تعویض کنید.
تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی سانیتعمیر سیم جمع کن بستگی به میزان خرابی پیش آمده دارد که معمولا خرابی این قطعه قابل تعمیر می‌باشد.
خرابی فن موتور جاروبرقیدر صورت خرابی فن موتور جاروبرقی سانی، در طی استفاده از دستگاه فورا متوجه داغ شدن آن خواهید شد که اگر تعمیر یا تعویض نشود، می‌تواند به تمامی قطعات جاروبرقی آسیب برساند.
تعمیر برد جاروبرقی سانیمعمولا نوسان برق و استفاده‌های طولانی مدت از جاروبرقی باعث سوختن یا نیم سوز شدن برد دستگاه شود که تعمیر آن نیز بستگی به میزان خرابی دارد.
تعمیرات دسته جاروبرقیتعمیر این قطعه از جاروبرقی سانی نیز بستگی به خرابی دارد که باید توسط تکنسین‌های مجرب عیب یابی و سپس تشخیص داده شود.
قطعات جاروبرقی سانیجهت استعلام موجودی، هزینه و امکان فروش قطعه مورد نظر می‌توانید با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید.
کاهش مکش جاروبرقیمعمولا به دلیل پر شدن کیسه جاروبرقی سانی و همچنین گرفتگی اتصالات رخ می‌دهد.

تعمیرات جاروبرقی سانی دلیل جرقه زدن

یکی از عجیب ترین و شوکه کننده ترین خرابی هایی که ممکن است برای جاروبرقی سانی شما رخ دهد این است که یک روز عادی به سراغ جاروبرقی سانی می آیید و زمانیکه این دستگاه را روشن می کنید، متوجه جرقه هایی می شوید که به بدن شما در حال انتقال هستند. از این رو آیا چنین خرابی عادی است؟ چگونه امکان بر طرف کردن این خرابی وجود دارد؟ خیر. این خرابی یک مشکل عادی نیست و نشان دهنده یک خرابی مهم و گسترده در جاروبرقی سانی می باشد که باید مورد عیب یابی تخصصی قرار گیرد تا مشکل ریشه یابی و سپس تعمیر شود.

با این وجود اگر با مشکل جرقه زدن جاروبرقی سانی روبرو شده اید، توصیه می کنیم این دستگاه را در اسرع زمان خاموش کنید و از طریق شماره های مندرج با نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سانی در تهران تماس بگیرید تا هماهنگی های لازم صورت گیرد. لازم به ذکر است که اصلی ترین دلیل جرقه زدن جاروبرقی سانی، خرابی موتور و یا اتصالی قطعات داخلی این دستگاه می باشد که باید بصورت دقیق و کامل مورد عیب یابی قرار گیرند و از طریق تعمیرات لازم، مشکل رفع گردد و بتوانید از این دستگاه همانند روز اول بدون هر گونه خرابی استفاده کنید.

تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی سانی

سیم جمع کن جاروبرقی سانی علیرغم اینکه یک قطعه حیاتی و بسیار مهم در جاروبرقی سانی و هر دستگاه جاروبرقی می باشد، ممکن است در طول زمان بنابر دلایلی اعم از استفاده نادرست و یا حتی اتمام طول عمر مفید خراب شود و کارایی گذشته را نداشته باشد. از این رو اگر با خرابی سیم جمع کن جاروبرقی سانی در بازه زمانی چندین ساله شدید، توصیه می کنیم این دستگاه را به نمایندگی تعمیر جاروبرقی سانی در تهران و یا استان محل سکونت خود منتقل نمایید تا از این طریق مشکل شما بر طرف گردد و نیازی به تعویض سیم جمع کن جاروبرقی سانی نداشته باشید.

تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی سانی

لازم به ذکر است که اگر سیم جمع جاروبرقی سانی شما توسط افراد بی تجربه و کم تجربه مورد عیب یابی قرار گیرد، با توجه به اینکه دانش لازم و کافی برای تعمیر جاروبرقی سانی ندارند اقدام تعویض این قطعه خواهند کرد که این موضوع برای شما مقرون به صرفه نخواهد بود. از این رو توصیه ای که داریم این است حتما تمام خرابی های جاروبرقی سانی را به نمایندگی این دستگاه بسپارید تا به همراه تکنسین های مجرب و متخصص پروسه عیب یابی و تعمیرات آن بدون هر گونه نیاز به ابزارهای تعمیراتی روز دنیا بر طرف شود.

ما در آریابهکار به دلیل مجهز بودن به ابزارهای تعمیراتی روز دنیا پروسه عیب یابی و تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی سانی را به بهترین شکل ممکن انجام خواهیم داد تا نیازی به تعویض این قطعه نداشته باشید و بتوانید مشکل این دستگاه را یکبار برای همیشه بر طرف نمایید. از این رو برای تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی سانی می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

تعمیر جارو برقی سانی به علت وجود لرزش زیاد

لرزش جارو برقی سانی یکی از مشکلاتی می باشد که ممکن است در طول زمان با آن روبرو شوید. اما آیا این یک مشکل عادی است؟ نیازی به تعمیرات دارد؟ اصولا با توجه به سابقه تعمیرات تخصصی جارو برقی سانی در آریابهکار، اگر با مشکل لرزش جارو برقی سانی روبرو شده اید این مشکل یک مشکل عادی نیست و نشان دهنده یک آسیب گسترده در این دستگاه می باشد که باید مورد عیب یابی قرار گیرد. از این رو علت اصلی این خرابی چیست؟

این خرابی می تواند بنابر دلایل مختلفی برای دستگاه شما رخ دهد که از مهم ترین و اصل ترین دلایل این خرابی می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 1. وارد شدن ضربه سنگین به جاروبرقی سانی.
 2. اتمام طول عمر مفید جاروبرقی سانی.

با این وجود این دو عامل در این زمینه بسیار مهم هستند و اگر به هر دلیلی برای دستگاه شما رخ دهند، باید به نمایندگی تعمیر جارو برقی سانی مراجعه کنید تا بررسی های لازم صورت گیرد و بتوانید این مشکل را یکبار برای همیشه بر طرف کنید؛ لازم به ذکر است که اگر طول عمر مفید جارو برقی سانی شما به اتمام رسیده است، هزینه تعمیرات را قیمت کلی دستگاه مقایسه کنید تا تعمیرات برای شما مقرون به صرفه باشد و برای تعمیر جارو برقی سانی خود، هزینه خرید یک دستگاه جاروبرقی سانی را پرداخت نکنید!

نکته: ما در آریابهکار پیش از هر گونه خدمات تعمیر جارو برقی سانی، ارزیابی تعمیرات داریم و به شما اطلاع خواهیم داد که آیا تعمیر دستگاه شما صرفه اقتصادی دارد یا خیر؟!

چرا جاروبرقی سانی داغ می کند؟

طبیعتا زمانیکه جاروبرقی سانی را روشن می کنید این دستگاه به دلیل آنکه موتور بزرگی درون آن جای داده شده است شروع به گرم شدن می کند.

چرا جاروبرقی سانی داغ می کند

از این رو اگر شما جاروبرقی سانی دارید و پس از آنکه این دستگاه به مدت 10 دقیقه روشن بوده اقدام به لمس آن نموده اید و متوجه داغ شدن جاروبرقی سانی شده اید، لازم به ذکر می باشد که این یک موضوع عادی است. اما اگر این میزان گرما بیش از حد می باشد و شما نمی توانید حتی 3 ثانیه دست خود را بر روی جاروبرقی سانی قرار دهید، بهتر است توسط تکنسین تعمیرکار مورد عیب یابی قرار گیرد.

تعمیر جاروبرقی سانی به دلیل خرابی کلید استارت یا همان پاور

در صورتی که کلید استارت یا همان کلید پاور جاروبرقی سانی شما عزیزان از کار افتاده است و نمی توانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید، لازم به ذکر می باشد که به هیچ وجه نمی توانید از این دستگاه استفاده کنید. با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که به نمایندگی تعمیر جاروبرقی سانی مراجعه کنید تا این مشکل توسط کارشناسان مجرب و متخص مورد عیب یابی قرار گیرد.

سوالات متداول تعمیر جاروبرقی سانی

در ادامه این بخش نیز به بررسی سوالات شما عزیزان در خصوص تعمیر جاروبرقی سانی پرداخته ایم:

تعمیر جاروبرقی سانی در آریابهکار شامل گارانتی می شود؟

بله. تمامی خدمات تعمیر جاروبرقی سانی در آریابهکار شامل 90 روز گارانتی شرکتی می شود.

علت روشن نشدن جاروبرقی سانی چیست؟

معمولا استفاده نادرست و طولانی مدت از جاروبرقی باعث خاموش شدن و روشن نشدن آن می شود.

برد جاروبرقی سانی قابل تعمیر است یا باید تعویض شود؟

بستگی به خرابی برد دارد! بدین معنا که اگر آسیب جزئی باشد، قطعا تعمیر خواهد شد؛ در غیر اینصورت باید آنرا تعویض کنید.

امتیاز page

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214