skip to Main Content
مرکز ارتباط سراسری مشتریان : ۴۵۴۳۷-۰۲۱

۹۰ روز گارانتی - حمل رایگان - عیب یابی رایگان

تعمیر جاروبرقی میله
شماره تماس نمایندگی تعمیرات جاروبرقی میله

جاروبرقی میله در میان تمامی برندهای موجود در بازار، از نظر کیفیت و عملکرد توانست در میان برندهای دیگر بدرخشد و قسمت وسیعی از بازار را به خود اختصاص دهد. با این حال اگر شما هم از این جاروبرقی استفاده می‌کنید امکان دارد با گذشت چند سال از عمر مفید آن یا به علت عدم استفاده درست از جاروبرقی Miele خراب شود و نیاز به تعمیر جارو برقی میله پیدا کنید. در این این مقاله از مجموعه مقالات تعمیر جاروبرقیقصد داریم به طور کامل شما را با نحوه تعمیر جاروبرقی میله و نکات نگهداری از آنرا آشنا سازیم.

فهرست

تعمیر جاروبرقی میله و عیب یابی از آن

اولین قدم برای تعمیر جاروبرقی میله، عیب یابی دقیق آن می باشد؛ منظور از عیب یابی جاروبرقی میله این است که تعمیرکار و متخصص با بیش از 5 سال سابقه درخشان در این زمینه، با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا اقدام به بررسی سلامت تمامی قطعات جاروبرقی شما می کند تا مشکل را به‌صورت دقیق مورد بازبینی قرار دهد تا مشکل شما یکبار برای همیشه تعمیر شود و نیازی به تعمیرات مجدد نداشته باشید!

تعمیر جاروبرقی میله و عیب یابی از آن

از این رو اگر جاروبرقی میله شما به هر دلیلی خراب شده است و کارایی خود را از دست داده است، در وهله اول نباید به دنبال تعمیرکار جاروبرقی میله بگردید! در وهله اول باید مرکز تخصصی را پیدا کنید که با استفاده از تیم کارشناس و مجرب، مشکل دستگاه شما را به‌صورت دقیق عیب یابی و بازبینی کند. لازم به ذکر است که تمامی خدمات عیب یابی جاروبرقی میله در آریابهکار توسط تعمیرکار جاروبرقی میله با ابزارهای روز دنیا به‌صورت رایگان در حضور شما عزیزان انجام می شود.

تعمیرات جاروبرقی میله با یک هفته مهلت تست رایگان

جاروبرقی میله یکی از جاروبرقی های وارداتی در کشور عزیزمان می باشد که در طی چند سال اخیر چندین مدل از این دستگاه به بازار عرضه شد و توانست فروش قابل توجهی را در کنار سایر برندهای جهانی تجربه کند. با این وجود اگر مشکلی برای جاروبرقی میله شما در طول چند وقت اخیر رخ داده است و مایل به تعمیر آن هستید، باید نکات متعددی را رعایت کنید تا به یک پاسخ مناسب در این زمینه برسید! بدین معنا که اگر در تعمیرات جاروبرقی میله اشتباه کنید، ممکن است هزینه قابل توجهی به شما تحمیل گردد!

آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات جاروبرقی میله تمامی خدمات را با یک هفته مهلت تست رایگان به شما عزیزان ارائه می دهد تا با خیالی آسوده دستگاه خود را به ما بسپارید. لازم به ذکر است جدای از یک هفته مهلت تست رایگان، 90 روز گارانتی رسمی شرکتی آریابهکار به شما تعلق پیدا خواهد کرد که در صورت خرابی بخش تعمیر شده جاروبرقی میله در این بازه زمانی، به‌صورت رایگان توسط کارشناسان ما تعمیر خواهد شد.

آریابهکار نمایندگی مجاز و مرکزی تعمیر جاروبرقی میله

ما در مجموعه تعمیرات لوازم خانگی آریابهکار با بیش از 30 سال سابقه درخشان در زمینه تعمیر جاروبرقی میله و سایر لوازم برقی خانگی آماده ارائه تمامی خدمات تعمیر به شما عزیزان هستیم. لازم به ذکر است که تمامی خدمات ما توسط تعمیرکار جاروبرقی میله در شعب به‌صورت تخصصی با بروزترین ابزارهای تعمیراتی روز دنیا انجام می شود تا مشکل دستگاه شما یکبار برای همیشه برطرف شود و تا چندین سال بدون هر گونه خرابی بتوانید از آن استفاده کنید.

آریابهکار نمایندگی مجاز و مرکزی تعمیر جاروبرقی میله

آریابهکار به عنوان یکی از قدیمی ترین مجموعه های با اصالت در استان تهران در زمینه تعمیرات لوازم برقی خانگی، همواره در شرایط اقتصادی فعلی همراه شما عزیزان هست تا بدون نیاز به تعویض قطعه و صرفا با تعمیرات تخصصی مشکل شما را برطرف کند و تا چندین سال بدون نیاز به خرید جاروبرقی جدید، از جاروبرقی خود با بهترین کیفیت استفاده کنید. از این رو اگر سوالی در این زمینه دارید می توانید از طریق شماره های مندرج با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا پاسخ سؤال شما داده شود.

خدمات تعمیر جاروبرقی میله در نمایندگی مرکزی آریابهکار

ما در آریابهکار تمامی خدمات ممکن و ناممکن در زمینه تعمیرات جاروبرقی میله را به شما عزیزان ارائه می دهیم و این در حالی است که خدمات ما به شما بدون هر گونه محدودیتی ارائه می شود؛ چرا که هیچ گونه خرابی برای ما غیرقابل تعمیر نیست و صرفا خدمات ما به‌صورت تخصصی با گارانتی 90 روزه به شما عزیزان ارائه می شود. از این رو اگر هر گونه مشکلی در جاروبرقی میله شما رخ داده است و مایل به تعمیر آن هستید، می توانید به شعب شرق و غرب آریابهکار مراجعه کنید و مشکل رفع گردد.

از مهم ترین خدمات تعمیر جاروبرقی میله در شعب ما می توان به این موارد اشاره نمود:

 • تعمیر تخصصی موتور جاروبرقی میله.
 • تعمیر تخصصی سیم جمع کن.
 • تعمیرات تخصصی برد جاروبرقی میله.
 • تعمیر تخصصی بلبرینگ جاروبرقی میله.

تعمیرکار جاروبرقی میله

زمانی شما می توانید با اطمینان 100% دستگاه را به شعب تعمیراتی جهت تعمیرات تخصصی جاروبرقی میله بسپارید که صرفا مشکل شما توسط تکنسین به‌صورت کاملا فنی تعمیر شود! بدین معنا که اگر دستگاه شما توسط یک فرد غیر کارشناس تعمیر شود، قطعا با خرابی هایی روبرو خواهید شد که می توانند مشکلاتی را برای شما به همراه داشته باشند! از این رو اگر مایل هستید تا بدون نیاز به تعمیرات مجددا از دستگاه خود استفاده کنید، به شعب شرق و غرب آریابهکار مراجعه کنید تا مشکل به‌صورت ریشه ای برطرف گردد.

تعمیرکار جاروبرقی میله

منظور از تعمیرکار جاروبرقی میله به شخص تکنسینی گفته می شود که تجربه بیش از 5 سال در زمینه تعمیرات جاروبرقی میله دارد و به‌صورت تخصصی با ساختار و طراحی تمامی مدل های جاروبرقی میله آشنا می باشد و می تواند مشکل پیش آمده برای جاروبرقی شما را در کمترین بازه زمانی شناسایی و برطرف کند؛ همچنین باید تخصص کافی در تعمیر قطعات جاروبرقی میله داشته باشد تا بدون نیاز به تعویض قطعات گران‌قیمت، مشکل شما عزیزان رفع گردد.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیر جاروبرقی میله در تهران

اگر به دنبال آدرس و شماره نمایندگی تعمیر جاروبرقی میله در تهران هستید، باید بگوییم که تنها مرجع رسمی که می تواند شماره نمایندگی را به شما عزیزان شرح دهد، کارت گارانتی دستگاه می باشد! بدین معنا که باید کارت گارانتی جاروبرقی میله را در دست داشته باشید و با مراجعه به نمایندگی تعمیر جاروبرقی میله بتوانید مشکل پیش آمده برای جاروبرقی را به‌صورت رایگان رفع کنید.

با این وجود اگر کارت گارانتی دارید، یک دقیقه وقت بگذارید و آدرس و شماره تماس نمایندگی تعمیر جاروبرقی میله را از روی این کارت مطالعه کنید و تماس حاصل نمایید؛ لازم به ذکر است که برای استفاده از خدمات نمایندگی و گارانتی جاروبرقی میله باید کارت گارانتی دستگاه اعتبار کافی داشته باشد! بدین معنا که اگر گارانتی دستگاه شما به اتمام رسیده، نمی توانید از خدمات پس از فروش تعمیر جاروبرقی میله استفاده کنید.

رایج ترین مشکلات در تعمیر جاروبرقی میله

اگر جاروبرقی میله شما توسط تعمیرکار و متخصص جاروبرقی میله تعمیر شود، هیچ مشکلی در حین تعمیر پیش نخواهد آمد و بلکه با هزینه کنترل شده و بهترین کیفیت در کمترین بازه زمانی مشکل شما شناسایی و رفع خواهد گردید. اما اگر جاروبرقی میله شما توسط افراد و مجموعه های بی تجربه تعمیر شود، قطعا با مشکلاتی روبرو خواهید شد که می توانند شما را آزار دهند و به ناچار اقدام به خرید دستگاه جدید نمایید.

با این وجود اگر به مراکز غیر مجاز و بی تجربه جهت تعمیر جاروبرقی میله مراجعه کنید، با مشکلاتی روبرو خواهید شد که این مشکلات عبارتند از:

 • عدم تعمیر تخصصی موتور.
 • عدم استفاده از قطعات جانبی وارداتی.
 • نوسان برق.
 • خرابی مکرر دستگاه پس از تعمیرات.
 • صدای زیاد موتور.
 • عدم مکش کافی جاروبرقی میله.

خدمات پس از فروش جاروبرقی میله در آریابهکار

همانگونه که گفته شد، ما در آریابهکار تمامی خدمات تعمیر جاروبرقی میله را به‌صورت تخصصی ارائه می دهیم تا با کمترین هزینه و بهترین کیفیت بتوانید از خدما تخصصی ما استفاده کنید. با این وجود ما برای تضمین خدماتی که به شما ارائه می دهیم، یک هفته مهلت تست رایگان و 90 روز گارانتی رسمی به شما عزیزان تعلق می گیرد تا در خصوص تعمیرات تخصصی دستگاه خود در شعب ما مطمئن شوید.

از این رو اگر دستگاه شما در شعب تعمیراتی ما تعمیر شد و پس از تعمیرات انجام شده، اگر 1% در بخش تعمیر شده مشکلی به وجود آمد، می توانید از خدمات پس از فروش جاروبرقی میله در آریابهکار استفاده کنید. بدین معنا که با ارائه کارت گارانتی، می توانید دستگاه را به‌صورت رایگان و بدون پرداخت حتی یک ریال تعمیر کنید.

مراجعه به نمایندگی‌های جاروبرقی میله

تمام جاروبرقی‌های برند میله، دارای کارت گارانتی هستند و این کارت در هنگام خرید دستگاه، توسط فروشنده به شما داده می‌شود. در اینصورت اگر مشکلی تا بازه زمانی مشخص شده گارانتی برای شما رخ داد، می‌توانید با ارائه کارت گارانتی در نمایندگی جاروبرقی میله، مشکلات پیش آمده را بدون پرداخت هر گونه هزینه برطرف نمایید. اما اگر اعتبار گارانتی جاروبرقی میله به اتمام رسیده است، می‌توانید به مراکز تعمیر جاروبرقی میله مراجعه نمایید و از خدمات و سرویس‌های ممکن برای رفع مشکلات جاروبرو استفاده نمایید.

نمایندگی تعمیر جاروبرقی میله
خدمات پس از فروش جاروبرقی میله

ما در آریابهکار با 30 سال سابقه درخشان، به همراه تیمی مجرب و ماهر، همواره در تلاش هستیم تا با ارائه خدمات تعمیر جاروبرقی میله، مشکلات پیش آمده را با استفاده از قطعات وارداتی و شرکتی توسط کارشناسان برطرف نماییم.

 • از طریق پر کردن فرم درخواست تعمیر، منتظر تماس کارشناسان ما باشید.
 • امکان استفاده از خدمات حضوری و غیرحضوری.
 • تعمیر جاروبرقی میله با استفاده از تکنسین‌ها و کارشناسان مجرب.

جهت ارتباط با کارشناسان ما، از طریق خطوط 09190111214 و 02145437 و 02191006676 تماس حاصل نمایید.

تعمیر جارو برقی میله در محل

یکی از راه حل‌های ساده برای تعمیر جاروبرقی میله، استفاده از خدمات در محل می‌باشد که اینگونه تکنسین به محل اعزام می‌شود و مشکل پیش آمده برای دستگاه شما را بررسی و تعمیر می‌کند. ما در مجموعه آریابهکار در حال حاضر به دلیل بالا بودن درخواست تعمیر جاروبرقی میله، امکان اعزام تکنیسن را نداریم و به همین دلیل خدمات غیرحضوری به همراه پیک رفت و برگشت رایگان را برای شما در نظر گرفته ایم.. در غیر اینصورت می‌توانید به یکی از شعب غرب و شرق ما در استان تهران مراجعه نمایید.

 • جهت ارتباط با کارشناسان می‌توانید از طریق ایمو، تلگرام، واتساپ ارتباط بگیرید.
 • هزینه رایگان پیک در صورت تعمیر دستگاه در شرکت.
تعمیر جاروبرقی میله در تهران
تعمیر جاروبرقی میله در تهران

مشکلات رایج جاروبرقی میله

جاروبرقی میله همانند سایر برندهای جاروبرقی در کشور، ممکن است در طول زمان با مشکلات و ایراداتی روبرو شود که امکان رفع و تعمیر آنها توسط شما در خانه میسر نباشد و صرفا باید توسط تکنسین برطرف گردد؛ اما این در حالی است که برخی از مشکلات را به سادگی می‌توانید در محیط خانه بررسی و رفع نمایید. در ادامه این گزارش از آریابهکار، با مشکلات رایج جاروبرقی میله و دلایل آنها آشنا خواهید شد.

همچنین بخوانید: علت زود داغ شدن جاروبرقی

روشن نشدن جاروبرقی

روشن نشدن جاروبرقی میله، جز ایرادات کلی و بسیار مهم برای دستگاه می‌باشد که در این مواقع شما هیچ گونه استفاده‌ای از دستگاه نخواهید داشت. اما چرا این مشکل رخ می‌دهد؟ در ادامه با اصلی ترین دلایل ممکن آشنا خواهید شد:

پر شدن کیسه جاروبرقی:

در صورت پر بودن کیسه جاروبرقی، کافی است کیسه جاروبرقی را خالی و یا تعویض کنید. با این کار بسیار ساده مشکل جاروبرقی شما حل می‌شود.

پر شدن کیسه جاروبرقی میله

وصل نبودن دستگاه به پریز برق:

بررسی کنید که دستگاه به‌صورت صحیح به پریز برق متصل شده است؟ آیا دوشاخه جاروبرقی اخیرا دچار قطع و وصلی شده است؟ آیا پریزی که در حال حاضر از آن استفاده می‌کنید سالم می‌باشد؟

با پاسخ دادن این سوالات می‌توانید از متصل بودن یا متصل نبودن دستگاه مطلع شوید.

 • حتما از محافظ برق مناسب استفاده کنید.
 • در صورت خرابی کابل برق جاروبرقی، آنرا به هیچ وجه روشن نکنید؛ ممکن است باعث اتصالی و سوختن موتور جاروبرقی شود.

خرابی موتور جاروبرقی:

همان گونه که مطلع هستید، اگر موتور جاروبرقی میله خراب شود، جاروبرقی به طور کامل کارایی خود را از دست می‌دهد. همچنین در صورت بروز این مشکل، موتور باید تعویض شود.

 • فیلتر و کیسه جاروبرقی به موقع تعویض شود.
 • از ضربه خوردن جاروبرقی جلوگیری کنید.
 • لوله خرطومی و تمامی سری‌های جاروبرقی را از نظر انسداد چک کنید.
 • مراقب پارگی و کشیدگی سیم جاروبرقی باشید.
تعویض و تعمیر موتور جاروبرقی میله
تعمیر موتور جاروبرقی میله

داغ شدن جاروبرقی حین کار

موتور، اصلی ترین قطعه از یک جاروبرقی می‌باشد که کارکرد صحیح جاروبرقی به کارکرد درست این بخش بستگی دارد و اگر قطعه‌ای آسیب ببیند، موتور دستگاه نیز آسیب خواهد دید و بالعکس. داغ شدن جاروبرقی میله، یکی از مشکلات رایج آن می‌باشد که در طول زمان ممکن است با آن مواجهه شوید. در این مواقع توصیه‌ای که کارشناسان ما دارند این است که حتما به جاروبرقی استراحت دهید و بازه زمانی استفاده از آنرا کاهش دهید. اما اگر با استراحت دادن به جاروبرقی مشکل شما رفع نشد، بنابراین مشکل از کجاست؟

خراب بودن فن موتور:

فن موتور جاروبرقی، وظیفه خنک کردن موتور را برعهده دارد و در صورت خرابی، دستگاه داغ کرده و خاموش می‌شود. این مشکل رایج است و جای نگرانی نیست. بنابراین اگر متوجه خاموش شدن فن موتور شدید، باید اقدام به تعویض فن موتور جاروبرقی میله نمایید.

 • در صورت خرابی فن باید فن تعویض شود.
 • مسیر مکش جاروبرقی چک شود.
 • بعد از هر بار استفاده، کیسه را تخلیه نمایید.

همچنین بخوانید: دلایل روشن نشدن جاروبرقی

مکش نداشتن جاروبرقی

این مشکل معمولا می‌تواند در اثر پر بودن کیسه جاروبرقی به وجود آید. در صورتی که جاروبرقی شما مکش کافی نداشته باشد و بدون توجه به این موضوع به طور مداوم از دستگاه استفاده کنید، ممکن است موتور دستگاه بسوزد. بهتر است در صورت نبودن مکش کافی، دستگاه را خاموش کرده و اقدام به تعویض کیسه جاروبرقی نمایید. توجه داشته باشید، بهتر است حتی‌الامکان از کیسه‌های یک بار مصرف به جای کیسه‌های دائمی استفاده شود؛ چرا که در طول زمان پرزهای موجود در کیسه‌های دائمی از بین می‌روند و گرد و غبار وارد موتور جاروبرقی خواهد شد.

 • شستشو یا تعویض به موقع کیسه جارورقی.
 • لوله‌های جاروبرقی از لحاظ گرفتگی چک شود.
 • اتصالات دستگاه را از نظر شل بودن چک کنید.

سوختن موتور جاروبرقی

سوختن موتور جاروبرقی میله، یک مشکل کلی و بسیار مهم می‌باشد که عملا شما هیچ استفاده‌ای از جاروبرقی نخواهید داشت. از کار افتادن موتور جاروبرقی ممکن است بنابر دلایل مختلفی اتفاق بیافتد که اصلی ترین دلایل آن عبارتند از:

تعمیر خرابی های جاروبرقی میله

وجود گرد و غبار داخل جاروبرقی:

انسداد لوله‌ها و سری‌های جاروبرقی باعث از بین رفتن مکش دستگاه می‌شوند. از این رو بهتر است تمامی سری‌ها و لوله‌ها را جدا کرده و از نظر انسداد بررسی کنید. همچنین توصیه می‌شود که کیسه جاروبرقی را نیز بررسی نمایید و اگر سوراخی را در آن مشاهده نمودید، اقدام به تعویض کیسه جاروبرقی میله کنید.

همچنین بخوانید: تعمیر جاروبرقی میدیا

نداشتن مکش کافی:

از نشانه‌های سوختن و نیم سوز شدن موتور جاروبرقی میله، نداشتن مکش کافی است. توصیه می‌شود که از طریق دکمه‌های قرار گرفته روی جاروبرقی، اقدام به افزایش مکش جاروبرقی نمایید؛ اگر مشکل شما برطرف نشد باید توسط تکنسین مشکل عیب یابی و تعمیر شود.

 • لاستیک نگهدارنده دستگاه چک شود.
 • از دستگاه به صورت مکرر استفاده نشود.
 • کیسه جاروبرقی را به درستی سر جای خود قرار دهید.

نکات نگهداری از جاروبرقی میله

در هنگام خرید جاروبرقی، طبیعتا نکاتی توسط فروشنده به شما توضیح داده خواهند شد که اگر این نکات را رعایت نمایید، قطعا آسیبی به دستگاه وارد نخواهد شد. همچنین نکاتی در دفترچه راهنمای جاروبرقی وجود دارند که توصیه می‌شود این نکات را در طی چند دقیقه مطالعه کنید. با این وجود اگر به‌درستی از جاروبرقی استفاده کنید، طبیعتا عمر دستگاه افزایش خواهد یافت و در غیر اینصورت مشکلاتی ایجاد می‌شوند که باید آنها را رفع کنید. براساس نظر کارشناسان ما، یک سری نکات وجود دارند که بهتر است آنها را انجام دهید:

 • از فشردن دکمه‌های جاروبرقی با اجسام تیز بپرهیزید.
 • نهایتا 15 دقیقه از دستگاه استفاده شود.
 • از جارو کردن اجسام تیز یا مایعات بپرهیزید.
 • در صورت استفاده نکردن، دستگاه را از برق بکشید.
 • حتما از محافظ برق مناسب استفاده کنید.
 • در صورت مشاهده شدن هرگونه خرابی، به هیچ وجه اقدام به روشن کردن دستگاه نکنید.
 • از جارو کردن فضاهای باز بپرهیزید.
 • از وارد شردن هرگونه ضربه به دستگاه جلوگیری شود.
 • لوله خرطومی جاروبرقی میله را هر چند مدت یکبار بررسی کنید.
بررسی کردن لوله خرطومی جاروبرقی میله
لوله خرطومی جاروبرقی میله

هزینه تعمیر جاروبرقی میله

منطقی ترین تصمیم برای اعلام هزینه تعمیر جاروبرقی میله، عیب یابی آن توسط تکنسین‌ها و متخصصین در این زمینه می‌باشد؛ چرا که ممکن است قطعه‌ای از نظر شما یک قطعه معیوب باشد، اما بنابر میزان آسیب وارد شده تکنسین بتواند آنرا تعمیر کند و نیازی به تعویض نداشته باشید. از این رو با مراجعه به یکی از شعب ما در شرق و غرب تهران، متخصصین در حضور شما دستگاه را عیب یابی کرده و هزینه را با توجه به مشکل پیش آمده اعلام می‌نمایند.

همچنین اگر مایل به استفاده از خدمات غیرحضوری ما هستید، پس از آنکه دستگاه توسط پیک رایگان وارد شرکت شد، توسط تکنسین عیب یابی می‌شود و سپس از طریق کارشناسان اعلام هزینه خواهد شد.

 • هزینه تعمیرات جاروبرقی Miele بر اساس تعرفه مصوب اتحادیه تعیین می‌شود.
 • بازبینی و عیب یابی دستگاه بدون دریافت هر گونه هزینه.
 • ارسال فاکتور با مهر شرکت پس از تعمیر دستگاه.

همچنین بخوانید: تعمیر جاروبرقی پارس خزر

مشکلات رایج جاروبرقی میله در یک نگاه

تا این قسمت از این گزارش، با مشکلات رایج جاروبرقی میله آشنا شدید و ما سعی کردیم دلایل و راه حل‌های این مشکلات شرح دهیم. با این وجود در این قسمت سعی داریم تا تمام مشکلات احتمالی را با دلایل و راه حل‌های آن به‌صورت کوتاه و البته مختصر توضیح دهیم:

داغ شدن جاروبرقی میلهمی تواند بنابر دلایل مختلفی رخ دهد که اصلی ترین علت آن، خرابی فن موتور جاروبرقی می‌باشد که قابل تعمیر نیست.
بوی سوختگی از جاروبرقیمی تواند ناشی از ساییده شدن تسمه موتور جاروبرقی باشد.
بلند شدن دود از جاروبرقی میلهروشن ماندن طولانی مدت جاروبرقی باعث می‌شود که فشار زیادی به آن وارد شود و در نهایت دود بلند خواهد شد.
ضعیف شدن مکش جاروبرقیبنابر دلایل مختلفی رخ می‌دهد که معمولا به دلیل پر بودن کیسه رخ می‌دهد.
کار نکردن دکمه خاموش/روشن جاروبرقیبه دلیل استفاده نامناسب آسیب خواهد دید و صرفا قابل تعویض است.
روشن نشدن جاروبرقی میلهمعمولا به دلیل نوسان برق ممکن است به موتور جاروبرقی آسیب وارد شود و این مشکل باعث روشن نشدن جاروبرقی خواهد شد.
از کار افتادن موتور جاروبرقیاستفاده طولانی مدت باعث از کار افتادن موتور جاروبرقی میله می‌شود.
خرابی فن موتور جاروبرقیاین مشکل قابل تعمیر نیست و صرفا باید اقدام به تعویض قطعه نمایید.
جرقه زدن جاروبرقی میلهقابل رویت نیست، اما می‌توانید به سادگی آنرا لمس کنید؛ فورا دستگاه را از برق بکشید.
پارگی لوله خرطومی جاروبرقیمی توانید قسمت پاره شده را از طریق تیغ برش دهید؛ در غیر اینصورت می‌توانید لوله خرطومی جدیدی خریداری کنید.

سوالات متداول

چرا جاروبرقی میله روشن نمی شود؟

این مشکل معمولا به علت استفاده طولانی مدت از جاروبرقی رخ می دهد که توصیه می شود به جاروبرقی استراحت بدهید. اگر باز هم روشن نشد، باید توسط کارشناس عیب یابی صورت گیرد.

چرا لوله خرطومی جاروبرقی میله دچار گرفتگی شده است؟

وارد شدن ذرات درشت و گیر کردن آنان در لوله خرطومی، باعث گرفتگی جاروبرقی میله می شوند.

چرا مکش جاروبرقی میله کم شده است؟

این مشکل معمولا به دلیل پر شدن کیسه جاروبرقی و یا گرفتگی لوله خرطومی رخ می دهد.

چرا دود از جاروبرقی میله بلند می شود؟

روشن ماندن و استفاده طولانی مدت از جاروبرقی باعث اعمال فشار زیادی به دستگاه می شود که نتیجه آن نیز بلند شدن دود و همچنین اتصالات متعددی در دستگاه است. توصیه می شود با دیدن دود، حتما جاروبرقی میله را از برق بکشید.

This Post Has 2 Comments

 1. جاروبرقی من خیلی موقع کار داغ میشه. همش باد داغ ازش میزنه بیرون. بنظرتون باید حتما تعمیر بشه؟ اصلا مشکلش چیه؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی ممکن است داغ کردن جاروبرقی به دلیل خرابی در ترموستات دستگاه یا سنسور حرارتی باشد در صورتی که به موتور جاروبرقی فشار زیادی براثر داغ شدن موتور آن وارد شود، موتور خود را خاموش میکند و یا باعث سوختن موتور میشود. احتمال نیم سوز شدن دستگاه نیز وجود دارد.
   بهتر است قبل از استفاده مجدد از دستگاه آن را تعمیر کنید. شما میتوانید با شماره 02145437 آریابهکار نیز تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214