skip to Main Content
تعمیر شوفاژ برقی میدیا (Midea)
شماره تماس نمایندگی تعمیر شوفاژ برقی میدیا در تهران

شوفاژ برقی میدیا یکی دیگر از شوفاژ برقی های باکیفیت موجود در بازار ایران است که شما می توانید از این دستگاه برای گرم کردن محیط های سرد در فصول سرد سال استفاده کنید. با این وجود شوفاژ برقی میدیا یک دستگاه بسیار باکیفیت می باشد و خیلی کم پیش می آید که این دستگاه خراب شود. از این رو اگر با روشن کردن شوفاژ برقی میدیا متوجه خرابی در این دستگاه شدید، مطمئن باشید که به شکل نادرستی از این دستگاه استفاده کرده اید و نیاز به تعمیر شوفاژ برقی میدیا دارید.

با این وجود ما در آریابهکار آماده ارائه خدمات تخصصی در خصوص تعمیر شوفاژ برقی میدیا هستیم تا در ابتدا مشکل را ریشه یابی و سپس تعمیر کنیم. از این رو در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات تعمیر شوفاژ برقی آریابهکار با خدمات ما در خصوص تعمیر شوفاژ برقی میدیا بیشتر آشنا خواهید شد.

تعمیر و عیب یابی تخصصی شوفاژ برقی میدیا

اولین قدم برای تعمیر شوفاژ برقی میدیا این نیست که تعمیرکار با استفاده از ابزار سراغ قطعات برود و سپس اقدام به باز کردن قطعات و تعمیر آنها کند! اولین گام برای تعمیر شوفاژ برقی میدیا، عیب یابی شوفاژ برقی میدیا توسط تکنسین مجرب و متخصص و با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا می باشد تا مشکل دستگاه بصورت صحیح ریشه یابی شود. دومین گام این است که پس از عیب یابی شوفاژ برقی میدیا، هزینه تعمیرات شوفاژ برقی میدیا براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه باید به شما اعلام شوم.

تعمیر و عیب یابی تخصصی شوفاژ برقی میدیا

در گام سوم اگر شما تائید تعمیرات دهید، پروسه تعمیرات آغاز خواهد شد تا مشکل دستگاه شما شناسایی و برطرف شود. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که پیش از هر گونه تعمیرات شوفاژ برقی میدیا، پروسه عیب یابی این دستگاه را توسط تکنسین های مجرب و متخصص انجام دهید تا مشکل به بهترین شکل ممکن ریشه یابی و تعمیر شود.

توجه: پروسه عیب یابی شوفاژ برقی میدیا در آریابهکار توسط تکنسین های مجرب و باتجربه با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا بصورت رایگان در حضور شما انجام می شود.

نمایندگی مرکزی تعمیر شوفاژ برقی میدیا

آریابهکار با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات لوازم برقی خانگی و به عنوان نمایندگی مرکزی تعمیر شوفاژ برقی میدیا، تمام پروسه تعمیر این دستگاه را بصورت تخصصی برای شما عزیزان انجام می دهد تا بتوانید از شوفاژ برقی میدیا همانند سابق و بدون هر گونه محدودیتی استفاده کنید. با این وجود ما به عنوان نمایندگی تعمیر شوفاژ برقی میدیا آماده ارائه خدمات تخصصی تعمیر شوفاژ برقی میدیا هستیم تا بتوانید همانند روز اول از این دستگاه استفاده نمایید.

مزایای تعمیر شوفاژ برقی میدیا در نمایندگی آریابهکار

پیش از آنکه دستگاه شوفاژ برقی میدیا شما عزیزان در آریابهکار جهت تعمیرات پذیرش شود، مزایایی به شما تعلق خواهد گرفت که از طریق این مزایا می توانید در خصوص تعمیر تخصصی شوفاژ برقی میدیا مطمئن شوید. اما این مزایا شامل چه مواردی می شوند؟ در ادامه با این مزایا بیشتر و بیشتر آشنا خواهید شد.

1. عیب یابی رایگان شوفاژ برقی میدیا

اولین مزیت تعمیر شوفاژ برقی میدیا در آریابهکار این است که پیش از تعمیر این دستگاه، ما آنرا بصورت رایگان در حضور شما توسط باتجربه ترین تکنسین ها عیب یابی می کنیم تا مشکل ریشه یابی شود؛ این در حالی می باشد که در صورت تعمیر شوفاژ برقی میدیا در سایر مراکز تعمیراتی، هزینه جداگانه ای باید در خصوص عیب یابی شوفاژ برقی میدیا بپردازید.

2. تعمیر تخصصی شوفاژ برقی میدیا

فرق ندارد که ایراد دستگاه شما کلی است یا جزئی! ما تمام خدمات تعمیر شوفاژ برقی میدیا شما عزیزان را توسط ماهرترین و باتجربه ترین تکنسین های مجرب و متخصص انجام می دهیم تا مشکل دستگاه شما به بهترین شکل ممکن برطرف شود و بتوانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید.

3. هزینه تعمیرات شوفاژ برقی میدیا

معیار اعلام هزینه تعمیرات شوفاژ برقی میدیا در آریابهکار براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی است که برخلاف سایر مراکز تعمیراتی، ما هزینه تعمیرات شوفاژ برقی میدیا را پیش از ارائه هر گونه خدمات و پس از عیب یابی شوفاژ برقی میدیا به شما اعلام خواهیم کرد. این در حالی است که در ابتدا برخی تعمیرگاه ها در ابتدا هزینه ناچیزی را اعلام می کنند و پس از اتمام تعمیرات، هزینه 3 یا 4 برابری را به شما اعلام خواهند نمود.

هزینه تعمیرات شوفاژ برقی میدیا

4. گارانتی بلند مدت تعمیر شوفاژ برقی میدیا

تمام خدمات آریابهکار، چه جزئی و چه کلی، شامل 90 روز گارانتی رسمی و کتبی آریابهکار می شوند تا از این طریق خیال شما راحت باشد؛ چرا که اگر پس از تعمیرات شوفاژ برقی میدیا با مشکل قبلی روبرو شدید، نیازی به پرداخت هزینه جداگانه جهت تعمیر مجدد شوفاژ برقی میدیا نداشته باشید. از این رو اگر در بازه زمانی گارانتی آریابهکار باشید، ما مشکل قبلی را بصورت رایگان برای شما تعمیر خواهیم کرد.

خدمات نمایندگی تعمیر شوفاژ برقی میدیا

همانگونه که گفته شد ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر شوفاژ برقی میدیا، تمام خدمات تعمیر این دستگاه را انجام می دهیم و هیچ گونه محدودیتی در خصوص تعمیر این دستگاه نداریم. با این وجود در ادامه این گزارش با برخی از خدمات ما در خصوص تعمیر شوفاژ برقی میدیا آشنا خواهید شد:

 • تعمیر برد شوفاژ برقی میدیا.
 • تعمیر المنت شوفاژ برقی میدیا.
 • تعویض لامپ هشدار شوفاژ برقی میدیا.
 • تعمیر ترموستات شوفاژ برقی میدیا.
 • تعویض کابل برق شوفاژ برقی میدیا.
 • تعمیر و تعویض فن شوفاژ برقی میدیا.
 • تعویض قطعات سوختنه با قطعات وارداتی و شرکتی.

شماره های برقراری ارتباط با نمایندگی تعمیر شوفاژ برقی میدیا

برای تماس با نمایندگی تعمیر شوفاژ برقی میدیا در تهران می توانید از طریق شماره های مندرج در قسمت ذیل اقدام کنید.

شماره های برقراری ارتباط با نمایندگی تعمیر شوفاژ برقی میدیا

مشکلات متداول شوفاژ برقی میدیا

در صورت استفاده نادرست و اشتباه از شوفاژ برقی میدیا ممکن است با مشکلات مختلف و متنوعی روبرو شوید که برخی از متداول ترین مشکلات این دستگاه عبارتند از:

 • روشن نشدن شوفاژ برقی میدیا.
 • خاموش شدن شوفاژ برقی میدیا.
 • یکسره شدن شوفاژ برقی میدیا.
 • گرم نشدن شوفاژ برقی میدیا.
 • بوی سوختگی شوفاژ برقی میدیا.
 • صدای زیاد شوفاژ برقی میدیا.
 • خرابی دکمه های شوفاژ برقی میدیا.
امتیاز page
Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214