skip to Main Content
تعمیر ماشین ظرفشویی موربس
شماره تماس نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی موریس

تعمیر ماشین ظرفشویی موریس از جمله خدمات تخصصی تعمیرات لوازم خانگی در آریابهکار است. آریابهکار در کلیه تعمیرات خود از قطعات یدکی فابریک و اصلی استفاده می کند. باتوجه به اینکه ما قطعات را بدون واسطه و از تامین کنندگان اصلی تهیه می کنیم، هزینه تعمیرات به میزان زیادی کاهش می یابد.

ویژگی برتر ما در کنار کیفیت خدمات، پشتیبانی 90 روزه شرکتی می باشد. بدین صورت که اگر در مدت گارانتی چنانچه اشکالی برای دستگاه به وجود بیاید، بصورت رایگان آن را برطرف می کنیم. پیشنهاد می شود برای تعمیر این ظرفشویی به نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی موریس مراجعه کنید.

فهرست

تعمیر ماشین ظرفشویی موریس در یک نگاه

برای تعمیر ماشین ظرفشویی موریس در ابتدا تعمیرکار متخصص اقدام به عیب یابی قطعه به قطعه دستگاه شما با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا می کند تا بدون هر گونه حدس و گمانی مشکل دستگاه شما را شناسایی کنند.

تعمیر ماشین ظرفشویی موریس در یک نگاه

پس از آنکه پروسه عیب یابی ماشین ظرفشویی موریس توسط تکنسین تعمیرات در حضور شما به اتمام رسید، گزارش جامع و دقیقی از مشکلات دستگاه به همراه هزینه تعمیرات که براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی برآورد می شود، به شما اعلام خواهد شد و در صورت تایید از جانب شما، تعمیرات تخصصی صورت خواهد گرفت.

اما اگر عیب یابی قطعه به قطعه ماشین ظرفشویی موریس توسط تعمیرکار صورت نگرفت و بدون هر گونه عیب یابی با اطمینان 100 درصدی علت خرابی دستگاه را به شما اعلام کرد، توجه داشته باشید که این روش صحیح برای عیب یابی نیست و حتما باید به‌صورت دقیق انجام شود که در مجموعه آریابهکار این پروسه به‌صورت دقیق و قطعه به قطعه انجام می شود.

نمایندگی مجاز و مرکزی تعمیر ماشین ظرفشویی موریس

آریابهکار به عنوان نمایندگی مجاز و مرکزی تعمیر ماشین ظرفشویی موریس، خدمات تخصصی و تعمیرات ماشین ظرفشویی موریس شما عزیزان را به‌صورت فنی و مهندسی با استفاده از بروزترین تکنولوژی روز دنیا توسط تعمیرکارانی ارائه می کند صرفا تخصص تعمیر ماشین ظرفشویی موریس را در رزومه خود دارند.

از این رو ما در مجموعه آریابهکار تمام تلاش خود را می کنیم تا با کمترین هزینه ناشی از تعمیرات تخصصی قطعات معیوب، مشکل دستگاه را به نحوی برطرف کنیم که تا چندین سال بدون هر گونه خرابی از این دستگاه استفاده کنید.

خدمات تخصصی نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی موریس در تهران

اگر ماشین ظرفشویی موریس شما عزیزان خراب شده است، لازم به ذکر است که تمام خرابی ها و مشکلات ماشین ظرفشویی موریس با استفاده از کادری مجرب و متخصص توسط تعمیرکاران آریابهکار بدون هر گونه محدودیتی به‌صورت تخصصی تعمیر می شوند تا مشکل شما به‌صورت دقیق و با کمترین هزینه تعمیراتی به نحوی تعمیر شود که حتی بهتر از روز اول خود نیز کار کند!

از این رو اگر هر گونه خرابی برای دستگاه شما رخ داده است، جای نگرانی نیست و می توانید از طریق شماره های مندرج هماهنگی های لازم را جهت تعمیرات انجام دهید.

تعمیر ماشین ظرفشویی موریس توسط تعمیرکاران متخصص

زمانی می توان مدعی تعمیرات تخصصی ماشین ظرفشویی موریس شد که دستگاه شما به‌صورت 0 تا 100 توسط متخصصان و تعمیرکارانی تعمیر شده باشد که حداقل 5 سال سابقه تعمیرات این دستگاه را در مدل های مختلف در رزومه خود دارند!

از این رو اگر دستگاه شما توسط فردی که تاکنون حتی یکبار هم اقدام به تعمیر ماشین ظرفشویی موریس نکرده است تعمیر شود، نه تنها مشکل آن رفع نخواهد شد بلکه هزینه تعمیرات و تعویض قطعاتی که سالم هستند را باید بپردازید تا بتوانید برای مدت کوتاهی از این دستگاه استفاده کنید که نهایتا پس از یک یا دو هفته از کار خواهد افتاد و مجددا باید هزینه تعمیرات بپردازید.

تعمیر ماشین ظرفشویی موریس توسط تعمیرکاران متخصص

اما در آریابهکار تمامی خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی موریس توسط تعمیرکاران ماشین ظرفشویی موریس به‌صورت تخصصی انجام می شود که حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی را در رزومه خود دارند و با مدل های مختلف این دستگاه به‌صورت دقیق و مهندسی آشنا می باشند.

مقالات مرتبط: تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ در تهران

نکات مهم در تعمیر ماشین ظرفشویی موریس

برای آنکه پروسه تعمیر ماشین ظرفشویی موریس به نحوی صورت گیرد که بتوانید همانند روز اول از این دستگاه استفاده کنید باید دستگاه را به فردی بسپارید که نسبت به انواع مدل های ماشین ظرفشویی موریس دید مهندسی و فنی دارد و در طی 5 سال اخیر، تعمیرات قابل توجهی را انجام داده است و دیگر قرار براین نیست که تعمیرات ماشین ظرفشویی موریس با آزمون و خطا صورت گیرد.

از این رو این نکات طلایی ناشی از چندین سال تجربه تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی موریس می باشند که توسط تعمیرکاران مجرب آریابهکار در حین تعمیرات بر روی دستگاه شما اعمال خواهند شد.

بنابراین اگر این نکات طلایی در حین تعمیرات دستگاه شما اعمال نشوند به احتمال زیاد ممکن است با خرابی گسترده در این دستگاه روبرو شوید که نشان دهنده تعمیرات غیراصولی می باشند.

تعمیر ماشین ظرفشویی موریس در نمایندگی آریابهکار چه مزیت هایی دارد؟

اولین مزیتی که به شما عزیزان توسط تعمیرکاران آریابهکار ارائه می شود این است که دستگاه پیش از آنکه عیب یابی تخصصی نشود، به هیچ وجه هزینه تعمیرات به شما اعلام نخواهد شد! اما چرا؟ با خراب شدن ماشین ظرفشویی موریس در ابتدا اکثر مشتریان به دنبال این پاسخ هستند که هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی موریس چقدر است؟

تعمیر ماشین ظرفشویی موریس در نمایندگی آریابهکار چه مزیت هایی دارد؟

اما این در حالی می باشد که دستگاه حتی باز نشده است و می خواهیم به‌صورت چشم بسته هزینه تعمیر دستگاه را مطلع شوید. که متأسفانه در صورت پرسیدن این سؤال از هر مرکزی، هزینه متفاوتی را خواهید شنید که شما را شوکه خواهد کرد.

اما هزینه تعمیر در ازای کدام خرابی؟ چگونه ممکن است بدون باز کردن دستگاه، از خرابی آن مطلع شد؟ به همین دلیل ما پس از آنکه عیب یابی تخصصی ماشین ظرفشویی موریس را انجام دادیم، براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه اعلام هزینه تعمیرات خواهیم کرد که ارزان‌ترین هزینه تعمیرات خواهد بود. لازم به ذکر است که در صورت درخواست شما عزیزان فاکتور رسمی تعمیرات نیز صادر خواهد شد.

یکی دیگر از مزایایی که توسط مجموعه ما به شما عزیزان تعلق می گیرد این است که 0 تا 100 پروسه تعمیرات ماشین ظرفشویی موریس توسط تعمیرکاران و متخصصانی انجام می شود که حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی در این زمینه را دارند و سعی می کنند تا با تعمیرات تخصصی قطعات آسیب دیده، مشکل دستگاه شما عزیزان را برطرف کنند.

تعمیر ماشین ظرفشویی موریس با ضمانت نامه معتبر و کتبی

با توجه به آنکه تمام پروسه تعمیر ماشین ظرفشویی موریس در آریابهکار توسط تعمیرکاران و متخصصانی انجام می شود که با این دستگاه به‌صورت مهندسی و فنی آشناییت کاملی دارند، ما ضمانت بلند مدتی را برای شما در نظر گرفته ایم که با خیال آسوده می توانید این دستگاه را به تعمیرکاران و متخصصان تیم آریابهکار بسپارید.

تعمیر ماشین ظرفشویی موریس با ضمانت نامه معتبر و کتبی

لازم به ذکر است که ساده‌ترین و پیچیده‌ترین خدماتی که توسط تعمیرکاران مجموعه آریابهکار به شما ارائه می شوند، شامل 90 روز گارانتی رسمی آریابهکار خواهند شد.

از این رو اگر بخش تعمیر شده دستگاه شما در این بازه زمانی پس از تعمیرات باز هم خراب شد، ما به‌صورت رایگان برای شما عزیزان تعمیر خواهیم کرد تا مشکل شما عزیزان برطرف گردد.

مقالات مرتبط: تعمیر ظرفشویی میدیا

تعمیر ماشین ظرفشویی موریس با قطعات 100% اورجینال

با عیب یابی اصولی و مهندسی ماشین ظرفشویی موریس توسط تعمیرکاران با تجربه آریابهکار، گزارش جامعی از خرابی دستگاه به شما اعلام خواهد شد که تکنسین تشخیص خود را نسبت به تعمیرات دستگاه به شما اعلام خواهد کرد.

از این رو تکنسین با توجه به سابقه تعمیرات تخصصی که در رزومه خود دارد، اقدام به تعمیر تخصصی قطعاتی می کند که از کار افتاده اند تا بدون نیاز به تعویض قطعات، این مشکل را برطرف کنید و بتوانید همانند روز اول از این دستگاه استفاده نمایید.

اما اگر تکنسین بصورت 100 درصد تشخیص دهد که قطعه ای در میان قطعات ماشین ظرفشویی موریس قابل تعمیر نیست، در این مواقع ناچار به تعویض قطعه خواهیم بود که پروسه تعویض قطعه ماشین ظرفشویی موریس در آریابهکار با استفاده از قطعات کاملا وارداتی براساس برند و مدل دستگاه شما صورت خواهد گرفت.

برای مثال اگر قسمتی از برد ماشین ظرفشویی موریس به دلیل استفاده نادرست شما عزیزان ذوب شود، آیا قابل تعمیر است؟ بدون شک قابل تعمیر نیست و باید تعویض گردد.

سرویس های دوره ای ظرفشویی موریس

از ابتدایی ترین و الزامی ترین پروسه هایی که پس از خرید ماشین ظرفشویی موریس باید هماهنگی های آن توسط شما عزیزان صورت گیرد، سرویس دوره ای ماشین ظرفشویی موریس می باشد. اما به چه علت؟ سرویس دوره ای ماشین ظرفشویی موریس می تواند به عنوان یک راهکار کاربردی برای شما واقع شود تا از این طریق بتوانید مانع بروز هر گونه خرابی در این دستگاه شوید. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که پروسه سرویس دوره ای ماشین ظرفشویی موریس را توسط تکنسین های مجرب و متخصص آریابهکار انجام دهید.

برای انجام هماهنگی های لازم برای اعزام تکنسین تعمیرکار ماشین ظرفشویی موریس، می توانید از طریق شماره های مندرج تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید تا تکنسین های آریابهکار بصورت تخصصی پروسه سرویس ماشین ظرفشویی موریس را در کمترین بازه زمانی ممکن انجام دهند.

تعمیرکار متخصص نمایندگی آریابهکار چگونه عیب یابی ماشین ظرفشویی موریس را انجام میدهد؟

زمانیکه ماشین ظرفشویی موریس شما خراب می شود، آیا بدون آنکه علت خرابی این دستگاه تخشیص داده نشود، آیا می توانید این مشکل را تعمیر کرد؟ بدون شک چنین چیزی ممکن نخواهد بود و شما نمی توانید از این طریق اقدام به تعمیر ماشین ظرفشویی موریس نمایید. با این وجود، پس از آنکه دستگاه شما خراب شد، اولین گامی که تکنسین تعمیرکار ماشین ظرفشویی موریس باید آنرا انجام دهد، عیب یابی ماشین ظرفشویی موریس می باشد تا در ابتدا مشکل دستگاه بدون هر گونه حدس و گمانی تشخیص داده شود و سپس تعمیرات صورت گیرد.

از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که پروسه عیب یابی ماشین ظرفشویی موریس را توسط تکنسین های مجرب و متخصص انجام دهید تا مشکل دستگاه شما بصورت تخصصی شناسایی شود.

لازم به ذکر است که پروسه عیب یابی ماشین ظرفشویی موریس توسط تعمیرکاران آریابهکار بصورت حضوری و با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا صورت می گیرد.

در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی موریس چه اقداماتی باید انجام داد؟

اقدامات فنی و تخصصی زیادی در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی موریس وجود دارند که اگر دستگاه خود بدست تکنسین های متخصص آریابهکار بسپارید، تمامی این خرابی ها بصورت دقیق تعمیر و رفع مشکل خواهند شد.

در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی موریس چه اقداماتی باید انجام داد

اما مهم ترین اقداماتی که شما باید در این زمینه انجام دهید این است که دستگاه را به دست تکنسین ها و تعمیرکارانی بسپارید که سابقه و توانایی تعمیر ماشین ظرفشویی موریس را در رزومه خود دارند.

تعمیرات ظرفشویی موریس توسط تعمیرکار نمایندگی آریابهکار چقدر زمان می برد؟

اگر درخواست تعمیرات ماشین ظرفشویی موریس خود را در آریابهکار ثبت کرده اید، ممکن است بنابر دلایلی مایل باشید که از میزان بازه زمانی تعمیر ماشین ظرفشویی موریس در آریابهکار کمی نگران باشید؛ اما جای نگرانی نیست چرا که تکنسین های مجرب و متخصص ما سعی می کنند تا در کمترین بازه زمانی بتوانند مشکل دستگاه شما را بصورت تخصصی عیب یابی کنند و پس از آنکه عیب یابی صورت گرفت، پروسه تعمیرات آغاز خواهد شد. از این رو ما سعی می کنیم در کمترین بازه زمانی ممکن پروسه عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی موریس را انجام دهیم.

لازم به ذکر است که بازه زمانی تعمیر ماشین ظرفشویی موریس ممکن است مابین 20 الی 140 دقیقه بنابرا علت و میزان خرابی ماشین ظرفشویی موریس توسط تکنسین طول بکشد. بنابراین هر چقدر خرابی دستگاه شما بیشتر باشد، به همان اندازه پروسه تعمیرات دستگاه شما طول خواهد کشید.

ویژگی های تعمیرکار متخصص نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی موریس

بدون شک اگر مایل به تعمیرات ماشین ظرفشویی موریس توسط تعمیرکاری هستید که مدعی تعمیرات می باشد، باید یکسری قابلیت ها و ویژگی های مخصوص به خود را داشته باشد تا بتواند مشکل شما عزیزان را بصورت تخصصی در ابتدا تشخیص دهد و سپس پروسه تعمیرات را از سر بگیرد. اما این ویژگی ها کدامند؟ از مهم ترین ویژگی های تعمیرکار ماشین ظرفشویی موریس می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 • دارای حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی و مداوم ماشین ظرفشویی موریس.
 • آشنایی با تمام مدل های قدیمی و جدید ماشین ظرفشویی موریس.
 • ارائه تضمین برای خدمات تعمیر.
 • عیب یابی ماشین ظرفشویی موریس با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا.

نکته: تمام تعمیرکاران ماشین ظرفشویی موریس مجموعه آریابهکار بصورت تخصصی مشکل دستگاه شما را بصورت تخصصی و با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا به همراه 90 روز گارانتی رسمی و شرکتی آریابهکار انجام می دهند.

تعمیر ماشین ظرفشویی موریس چه زمان ضروری است؟

ضروری ترین زمان برای تعمیر ماشین ظرفشویی موریس زمانی نیست که با دستگاه بصورت کامل از کار بیافتد! در این مواقع هم هزینه تعمیرات شما بسیار زیاد خواهد بود و هم اینکه زمان طولانی تری باید صرف تعمیرات دستگاه کار افتاده شما عزیزان شود. از این رو ضروری ترین زمان تعمیر ماشین ظرفشویی موریس از نظر تعمیرکاران آریابهکار زمانی می باشد که شما ساده ترین خرابی را در این دستگاه مشاهده می کنید و فورا اقدام به تعمیر آن توسط تعمیرکاران متخصص ماشین ظرفشویی موریس می کنید.

چرا تعمیر ماشین ظرفشویی موریس را به مجموعه آریابهکار بسپاریم؟

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی موریس یکی از دغدغه هایی می باشد که قطعا با خرابی این دستگاه برای شما پیش می آید و بیشتر مایل هستید تا با کمترین هزینه ممکن، بهتر کیفیت تعمیرات را دریافت کنید و بتوانید از ماشین ظرفشویی موریس تعمیر شده همانند روز اول استفاده نمایید.

با این وجود اگر دستگاه شما توسط تعمیرکاران آریابهکار تعمیر شود، حداقل هزینه تعمیرات را خواهید پرداخت چرا که هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی موریس در آریابهکار براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی تعیین می شود.

چرا تعمیر ماشین ظرفشویی موریس را به مجموعه آریابهکار بسپاریم

همچنین لازم به ذکر است که آریابهکار به عنوان یکی از قدیمی ترین مجموعه های تعمیراتی در استان تهران با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات می باشد که تمام پروسه تعمیر ماشین ظرفشویی موریس را به وسلیه تعمیرکاران مجرب این دستگاه جهت تعمیرات اصولی و فنی تعمیر می کند تا با کمترین هزینه ممکن به بهترین نتیجه برسید و بتوانید همانند روز اول از این دستگاه استفاده کنید.

مقالات مرتبط: تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول

مراحل ثبت درخواست تعمیرکار ماشین ظرفشویی موریس در آریابهکار

برای ثبت درخواست تعمیر اصولی و مهندسی ماشین ظرفشویی موریس در آریابهکار سه راهکار برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم که با استفاده از این موارد می توانید از تعمیرات تخصصی تعمیرکاران آریابهکار استفاده نمایید. اولین و سریعترین راهکار ممکن این است که تعداد تصویر از زوایای مختلف به همراه یک ویدیو سی ثانیه ای از ماشین ظرفشویی موریس خود تهیه کنید و در ویدیو ضبط شده مشکل دستگاه را به‌صورت شفاف و واضح شرح دهید و از طریق واتساپ و تلگرام شماره 09190111214 برای تیم کارشناسان آریابهکار ارسال نمایید.

با ارسال فایل های مذکور به کارشناسان، در بازه زمانی کوتاه عیب یابی ابتدایی صورت می گیرد و راهکارهایی هم به شما اعلام خواهد شد که می توانید با استفاده از این راهکارها، مشکل دستگاه را بررسی و یا حتی رفع کنید. لازم به ذکر است که عیب یابی صورت گرفته، یک عیب یابی سطحی می باشد و تا زمانیکه دستگاه به‌صورت حضوری توسط تعمیرکار با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا عیب یابی نشود، مشکل دقیق دستگاه غیرقابل تشخیص است.

دومین راهکار این است که از طریق شماره های مندرج با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید و با شرح مشکل ماشین ظرفشویی موریس، هماهنگی های لازم را جهت اعزام تکنسین تعمیرکار ماشین ظرفشویی موریس به محل خود را انجام دهید تا تکنسین در روز و ساعت مقرر به محل شما اعزام شود و مشکل دستگاه شما را تعمیر کند.

سومین راهکار هم این است که با هماهنگی قبلی دستگاه را به شعب تعمیراتی آریابهکار در شرق و غرب تهران منتقل نمایید تا عیب یابی تخصصی توسط تعمیرکاران و ابزارهای تعمیراتی روز دنیا در حضور شما عزیزان صورت گیرد و پس از عیب یابی دقیق، در صورت تایید شما عزیزان دستگاه جهت تعمیرات در شعب تعمیراتی آریابهکار پذیر شود.

نحوه برقراری ارتباط با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی موریس

برای برقراری ارتباط با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی موریس در تهران و استفاده از خدمات پس از فروش، تنها یک راهکار دارید و آن هم بررسی کارت گارانتی ماشین ظرفشویی موریس می باشد چرا که تمام اطلاعات مدنظر شما عزیزان بر روی این کارت گارانتی نوشته شده است.

از این رو برای تماس با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی موریس می بایست کارت گارانتی که در روز خرید دستگاه توسط فروشنده به شما تقدیم شده است مراجعه کنید و با شماره مندرج جهت انجام هماهنگی های لازم تماس بگیرید.

نحوه برقراری ارتباط با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی موریس

توجه داشته باشید برای استفاده از این خدمات پس فروش و تعمیر رایگان ماشین ظرفشویی موریس با استفاده از کارت گارانتی باید این کارت را با دقت کافی بررسی کنید و اگر کارت شما اعتبار کافی نداشت، این خدمات به شما تعلق نخواهند گرفت. اما جای نگرانی نیست چرا که از طریق تماس با شماره مرکزی 02145437 می توانید هماهنگی های لازم را جهت تعمیر ماشین ظرفشویی موریس در آریابهکار انجام دهید.

تعمیر انواع مدل های ماشین ظرفشویی موریس در نمایندگی آریابهکار

ما در مجموعه آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی موریس با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات تخصصی لوازم برقی خانگی، تمام پروسه عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی موریس را توسط تکنسین های مجرب و متخصص بصورت اصولی انجام می دهیم تا مشکل شما بصورت دقیق برطرف شود و از طرفی دیگر با توجه به اینکه تکنسین های مجموعه ما توانایی عیب یابی و تعمیر قطعات ماشین ظرفشویی موریس را دارند، سعی می کنیم تا با دانش فنی مجموعه، مشکل قطعات شما را تعمیر کنیم و نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید.

از این رو پروسه عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی موریس را می توانید از طریق مجموعه آریابهکار بصورت تخصصی و با کمترین هزینه تعمیراتی ممکن برطرف کنید تا مشکل شما برطرف شود و نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید.

توجه داشته باشید که تمام خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی موریس در آریابهکار بصورت تخصصی و با گارانتی معتبر و رسمی 90 روزه تعمیر می شود تا در صورت بروز خرابی قبلی در این دستگاه در بازه زمانی گارانتی، دیگر نیازی به پرداخت هزینه مجدد جهت تعمیرات نداشته باشید؛ چرا که ما آنرا بصورت رایگان برای شما تعمیر خواهیم کرد.

قطعات مهم ماشین ظرفشویی موریس

ماشین ظرفشویی موریس همانند سایر ماشین های ظرفشویی موجود در بازار ایران و جهان از قطعات متعددی تشکیل شده است و شما از این طریق می توانید به بهترین شکل ممکن از این دستگاه برای تمیز کردن و شستشوی ظروف استفاده نمایید. با این وجود یک نکته بسیار مهم در این زمینه وجود دارد که باید از آن مطلع باشید؛ قطعات ماشین ظرفشویی موریس دارای کیفیت قابل قبولی هستند. از این رو اگر بخواهیم مهم ترین قطعات ماشین ظرفشویی موریس را نام ببریم، می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 • پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی موریس.
 • موتور ماشین ظرفشویی موریس.
 • برد ماشین ظرفشویی موریس.
 • فیلتر ماشین ظرفشویی موریس.
 • هیدروستات ماشین ظرفشویی موریس.
 • تایمر ماشین ظرفشویی موریس.
 • سنسور ماشین ظرفشویی موریس.
 • پنل ماشین ظرفشویی موریس.
 • میکروسوئیچ درب ماشین ظرفشویی موریس.
 • جت پمپ ماشین ظرفشویی موریس.
 • المنت ماشین ظرفشویی موریس.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین ظرفشویی دوو

اشکالات رایج ظرفشویی موریس

1. دستگاه روشن نمی شود و لامپ نشانگر برق روی آن خاموش است

دلایل مختلفی می تواند باعث بروز این مشکل شود. مانند نرسیدن برق به دستگاه و یا خراب بودن درب دستگاه که در این صورت بهتر است از یک تعمیر کار متخصص کمک بگیرید.

2. دستگاه به درستی آب را تخلیه نمی کند

در این حالت ممکن است پمپ تخلیه مسدود شده باشد. دلیل دیگر بروز این مشکل تواند پارگی شلنگ تخلیه و یا پارگی تسمه باشد.

3. دستگاه روشن است اما آب جهت شستشو وارد دستگاه نمی شود

این مشکل می تواند مربوط به شناور دستگاه، سوئیچ و اتصالات باشد زیرا شناور و سوئیچ میزان آب ورودی به دستگاه را کنترل می کند. تشخیص دقیق مشکل توسط کارشناسان فنی باید انجام شود.

4. سایر مشکلات

سایر مشکلات دیگر عبارتند از : باقی ماندن پودر در محفظه و بر روی ظروف، خشک نشدن کامل ظروف که مربوط به خرابی المنت دستگاه است. در صورت مشاهده هر کدام از اشکالات بالا جهت بالا بردن طول عمر دستگاه باید استفاده از دستگاه را متوقف کرد و با تعمیرکار و متخصص در این زمینه تماس گرفت.

تعمیر درب ماشین ظرفشویی موریس

درب ماشین ظرفشویی یکی از مهمترین قطعات در این دستگاه کاربردی است. در صورت بروز مشکل در این قطعه، دستگاه شما از کار خواهد افتاد. برخی از مشکلاتی که درب ماشین ظرفشویی موریس ممکن است با آن مواجه شود، عبارتند از:

تعمیر درب ماشین ظرفشویی موریس

 • مشکل در قفل شدن درب
 • بسته نشدن کامل درب
 • و غیره

در تعمیر این قطعه حساس باید حتما از قطعات یدکی فابریک استفاده شود.

تعمیر تخصصی موتور ماشین ظرفشویی موریس در نمایندگی مرکزی تهران

یکی از قطعات بسیار کاربردی و مهم در ماشین ظرفشویی موریس که وظیفه قابل توجهی در این دستگاه دارد، موتور ماشین ظرفشویی موریس می باشد که انرژی لازم برای چرخاندن بازوهای آبپاش این دستگاه را تامین می کند و سعی بر این دارد تا به بهترین شکل ممکن براساس برنامه انتخابی شما پروسه شستشوی ظروف را انجام دهد. از این رو خرابی موتور ماشین ظرفشویی موریس به معنای عدم چرخش بازوهای آبپاش ماشین ظرفشویی موریس می باشد و طبیعتا زمانیکه این خرابی رخ دهد، هیچ یک از ظروف شما شسته نخواهند شد.

به همین دلیل توصیه ای که برای شما داریم این است که در صورت بروز خرابی در موتور ماشین ظرفشویی موریس، آنرا با هزینه های هنگفت تعویض نکنید؛ چرا که تکنسین های مجرب و متخصص ما توانایی قابل توجهی در تعمیر موتور ماشین ظرفشویی موریس دارند.

تعمیر برد الکتریکی ظرفشویی موریس

برد ماشین ظرفشویی موریس از قطعات مختلفی تشکیل شده است که هر یک از این قطعات دارای وظیفه قابل توجهی هستند. برخی از مهم ترین قطعات موجود بر روی ماشین ظرفشویی موریس عبارتند از خازن، دیود، ترانزیستور، کریستال، سوئیچ و…! بنابراین از کنار هم قرار گرفتن این قطعات در کنار هم برد ماشین ظرفشویی موریس شکل می گیرد و شما می توانید از طریق این قطعه درخواست خود را در ماشین ظرفشویی موریس ثبت نمایید و از قابلیت های این دستگاه استفاده کنید.

به همین دلیل اگر برد ماشین ظرفشویی موریس آسیب ببیند، به احتمال بسیار زیاد ممکن است به هیچ وجه نتوانید از ماشین ظرفشویی موریس استفاده کنید؛ چرا که برد ماشین ظرفشویی موریس به عنوان یک رهبر در این دستگاه عمل می کند و تمام هماهنگی های لازم در میان قطعات توسط این قطعه صورت می گیرد.

علت قفل نشدن درب ماشین ظرفشویی مویس چیست؟

در ابتدا پیش از آنکه به علت این خرابی بپردازیم، بهتر است با این موضوع آشنا شوید که در صورت خرابی ماشین ظرفشویی موریس، به هیچ وجه این دستگاه روشن نخواهد شد؛ چرا که اگر درب ماشین ظرفشویی موریس بصورت کامل بسته نشود، برد این دستگاه اجازه روشن شدن دستگاه را صادر نخواهد کرد. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است حتما پروسه عیب یابی قفل نشدن درب ماشین ظرفشویی موریس را توسط تکنسین های مجرب انجام دهید تا درب بسته شود و بتوانید از این طریق اقدام به استفاده از این دستگاه کنید.

از مهم ترین دلایل قفل نشدن درب ماشین ظرفشویی موریس می توان به خرابی میکروسوئیچ، قفل درب و… اشاره کرد.

دلیل سر و صدای زیاد ظرفشویی موریس چیست؟

یکی از رایج ترین و متداول ترین خرابی هایی که ممکن است در حین استفاده از ماشین ظرفشویی موریس پس از گذشت چند سال استفاده از این دستگاه برای شما رخ دهد، صدای زیاد ماشین ظرفشویی موریس می باشد که یک عامل نگران کننده می تواند برای شما باشد. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که در صورت شنیدن صدای زیاد ماشین ظرفشویی موریس، اقدام به تعمیر این دستگاه توسط تکنسین های مجرب و متخصص نمایید.

با این وجود از مهم ترین دلایل صدای زیاد ماشین ظرفشویی موریس می توان به عواملی همچون خرابی پمپ تخلیه، عدم تراز بودن ماشین ظرفشویی موریس نسبت به سطح زیرین، خرابی بازوی آبپاش، خرابی موتور ماشین ظرفشویی موریس، مشکل در یاتاغان ماشین ظرفشویی موریس و… اشاره نمود که تمام این موارد باید توسط تعمیرکار ماشین ظرفشویی موریس شما عزیزان مورد عیب یابی تخصصی قرار گیرد.

چرا ماشین ظرفشویی موریس بوی بدی میدهد؟

گاهی اوقات ممکن است برای شما نیز پیش بیاید که با باز کردن درب ماشین ظرفشویی موریس، بصورت ناگهانی بویی مشابه بوی فاضلاب به مشام شما برسد و به محض متوجه شدن این بوی بد، نتوانید این مشکل را برطرف کنید. اما بهترین راهکار این خواهد بود که درب ماشین ظرفشویی موریس را برای مدت طولانی باز بگذارید تا این بوی بد به بیرون منتقل شود؛ اما این بو بصورت کامل از بین نخواهد رفت. از این رو علت این بوی بد چیست؟ از مهم ترین دلایل بوی بد ماشین ظرفشویی موریس می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

چرا ماشین ظرفشویی موریس بوی بدی میدهد

 • کثیف بودن فیلتر ماشین ظرفشویی موریس.
 • استفاده از مواد شوینده نامرغوب.
 • رسوب گرفتن ماشین ظرفشویی موریس.
 • ایجاد باکتری در محفظه داخلی ماشین ظرفشویی موریس.

این مشکل معمولا توسط شما عزیزان قابل رفع است؛ اما اگر تجربه کافی برای رفع این خرابی ندارید، می توانید از خدمات تخصصی آریابهکار استفاده نمایید تا پروسه تعمیرات توسط مجموعه آریابهکار برای شما عزیزان صورت گیرد.

چرا درب ماشین ظرفشویی موریس باز نمی شود؟

از مهم ترین دلایل باز نشدن درب ماشین ظرفشویی موریس می توان به عوامل و موارد مختلفی اشاره نمود که انجام این موارد می تواند کار نسبتا سخت و دشواری برای شما عزیزان باشد. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که در صورت باز نشدن درب ماشین ظرفشویی موریس، از تکنسین های مجرب و متخصص درخواست تعمیرات نمایید. با این وجود از مهم ترین دلایل این خرابی می توان به خرابی قفل درب، خرابی لولای درب، فعال شدن قفل کودک و… اشاره کرد که دو مورد اول باید توسط تکنسین مجرب و متخصص بررسی شوند.

اما برای غیر فعال کردن قفل کودک ماشین ظرفشویی موریس می توانید به دفترچه راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی موریس مراجعه کنید تا بتوانید این پروسه را بصورت دقیق و کامل انجام دهید. با این وجود اگر باز هم مشکل باز نشدن قفل درب ماشین ظرفشویی موریس برطرف نشد، توصیه می کنیم از خدمات تخصصی تعمیرکاران ماشین ظرفشویی موریس استفاده نمایید.

علت نشت آب از ماشین ظرفشویی موریس چیست؟

بدون شک نشتی آب از ماشین ظرفشویی موریس یک هشدار مبنی بر خرابی یک یا چند قطعه در این دستگاه است و شما عزیزان هر چند با تمیز کردن سریع قسمت زیرین ماشین ظرفشویی موریس اقدام به برطرف کردن این مشکل نمایید، اما باز هم این مشکل برطرف نخواهد شد؛ بلکه مشکل بیشتر گسترش خواهد یافت. از این رو توصیه می کنیم در صورت مشاهده این خرابی، در اسرع زمان اقدام به عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی موریس نمایید تا پروسه تعمیرات این خرابی بسیار مهم صورت گیرد.

با این وجود از مهم ترین دلایل نشتی آب از ماشین ظرفشویی موریس، می توان به خرابی پمپ تخلیه آب، کثیفی فیلتر، مسدودی فاضلاب، مسدودی شلنگ های پشتی ماشین ظرفشویی موریس و… اشاره نمود.

چرا روی ظروف شیشه ای پس از شستشو در ظرفشویی موریس برفک وجود دارد؟

پس از آنکه پروسه شستشوی ظروف در ماشین ظرفشویی موریس انجام شد، توقع دارید با باز کردن درب ماشین ظرفشویی موریس ظروفی تمیز و پاک را مشاهده نمایید تا بدون هر گونه زحمتی آنها را بردارید و نیازی به تمیز کردن آنها نداشته باشید. اما اگر با باز کردن درب ماشین ظرفشویی موریس متوجه وجود برفک در این ظروف شدید، بدون شک نشان دهنده یک خرابی در این دستگاه می باشد که باید در اسرع زمان مورد عیب یابی و تعمیرات قرار گیرد! بنابراین توجه داشته باشید که این خرابی، یک خرابی عادی نیست.

از مهم ترین دلایل وجود برفک بر روی ظروف ماشین ظرفشویی موریس می توان به سختی آب، مواد شوینده نامرغوب، خرابی خشک کن ماشین ظرفشویی موریس، عدم سرویس دوره ای و… اشاره نمود که توصیه می کنیم این خرابی توسط تکنسین تعمیرکار مورد عیب یابی قرار گیرد.

علت ترک برداشتن ماشین ظرفشویی موریس چیست؟

از مهم ترین دلایل ترک برداشتن ماشین ظرفشویی موریس می توان به اتمام طول عمر مفید ماشین ظرفشویی موریس اشاره نمود که یک مشکل جدی در این دستگاه است! با این وجود اگر با استفاده از ماشین ظرفشویی موریس متوجه این شدید که دستگاه شما ترک برداشته است، توصیه می کنیم از این دستگاه به هیچ وجه استفاده نکنید تا پروسه عیب یابی و تعمیر آن توسط تکنسین ها صورت گیرد تا خدای نکرده آسیبی به سلامت جسمی شما وارد نشود؛ این مشکل می تواند منجر به نشتی آب و همچنین برق گرفتگی شما عزیزان شود.

علت ترک برداشتن ماشین ظرفشویی موریس چیست

عیب یابی مشکل خرابی جت پمپ ظرفشویی موریس (MORRIS)

جت پمپ ماشین ظرفشویی موریس یکی دیگر از کاربردی ترین و مهم ترین قطعات در این دستگاه است که بدون حضور این قطعه، بدون شک امکان استفاده از ماشین ظرفشویی موریس وجود نخواهد داشت. با این وجود وظیفه جت پمپ ماشین ظرفشویی موریس چیست؟ مهم ترین وظیفه جت پمپ ماشین ظرفشویی موریس این است که آب ورودی دستگاه را با فشار قابل توجهی به بازوهای آبپاش ماشین ظرفشویی موریس منتقل کند تا دستگاه شما بتواند ظروف را به بهترین شکل ممکن بشوید.

اما اگر این قطعه خراب شده باشد، بدون شک نمی توانید از قابلیت های ماشین ظرفشویی موریس استفاده کنید. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که تعمیر جت پمپ ماشین ظرفشویی موریس را از سر بگیرید تا مشکل برطرف شود و نیازی به تعویض و خرید جت پمپ ماشین ظرفشویی موریس نداشته باشید.

ما در آریابهکار به اتفاق تکنسین های مجرب و متخصص پروسه عیب یابی و تعمیر جت پمپ ماشین ظرفشویی موریس را بصورت تخصصی برای شما انجام می دهیم تا بتوانید از این دستگاه به بهترین شکل ممکن استفاده کنید.

مواد شوینده مناسب برای ماشین ظرفشویی موریس

اگر به تازگی ماشین ظرفشویی موریس را خریداری کرده اید و یا اینکه با خرید مواد شوینده مختلف، لکه های فراوانی را بر روی ظروف شسته شده در ماشین ظرفشویی موریس مشاهده کرده اید، ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که از کجا مواد شوینده ماشین ظرفشویی موریس را خریداری کنیم؟ توصیه ای که برای شما در این زمینه داریم، تنها یک مورد است و اگر این یک مورد را با دقت کافی انجام دهید، مشکل شما برای همیشه برطرف خواهد شد و نیازی به تعمیرکار ماشین ظرفشویی موریس نخواهید داشت.

برای خرید مواد شوینده ماشین ظرفشویی موریس، فقط و فقط به فروشگاه های مجاز و معتبر مراجعه کنید تا مواد شوینده معتبر و اورجینال که تاریخ انقضای کافی دارد را خریداری کنید. همچنین صرفا براساس میزان استفاده خود از ماشین ظرفشویی موریس، اقدام به خرید مواد شوینده کنید؛ برای مثال اگر بسته 150 عددی قرص ماشین ظرفشویی موریس را خریداری کنید و متقابلا هفته ای دو دفعه از این دستگاه استفاده کنید، 75 هفته طول خواهد کشید تا بسته خریداری شده شما به اتمام برسد.

بنابراین در این بازه زمانی طولانی، انقضای مواد شوینده ماشین ظرفشویی موریس شما به اتمام خواهد رسید. به همین دلیل سعی کنید بسته های 10 الی 20 عددی خریداری کنید.

چرا ماشین ظرفشویی موریس ظروف را تمیز نمی شوید؟

این مشکل یکی دیگر از مشکلاتی می باشد که ممکن است با استفاده از ماشین ظرفشویی موریس با آن روبرو شوید. با این وجود این مشکل معمولا به دلیل خرید مواد شوینده نامرغوب رخ می دهد و توصیه می کنیم با تعویض برند و مدل مواد شوینده ماشین ظرفشویی موریس، اقدام به رفع این خرابی کنید. اما اگر باز هم این خرابی برطرف نشد، می توانید از خدمات تخصصی آریابهکار برای تعمیرات ماشین ظرفشویی موریس استفاده نمایید.

چرا ماشین ظرفشویی موریس ظروف را تمیز نمی شوید

مشکل چشمک زدن ماشین ظرفشویی موریس

چشمک زدن چراغ های ماشین ظرفشویی موریس، نشان دهنده یک خرابی و هشدار در این دستگاه است که از مهم ترین دلایل این خرابی عبارتند از:

 • نوسان برق در ماشین ظرفشویی موریس.
 • اتمام نمک ماشین ظرفشویی موریس.
 • خرابی قطعات داخلی ماشین ظرفشویی موریس.
 • عدم اتمام پروسه شستشو در ماشین ظرفشویی موریس.
 • نشتی آب ماشین ظرفشویی موریس.
 • عدم وارد شدن جریان آب به ماشین ظرفشویی موریس.

تعمیر یا تعویض پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی موریس در نمایندگی آریابهکار

پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی موریس، یکی دیگر از راهبردی ترین قطعات ممکن در ماشین ظرفشویی موریس می باشد که دارای وظیفه بسیار مهمی در این دستگاه است و خرابی آن می تواند منجر به خرابی دیگری اعم از آبریزی ماشین ظرفشویی موریس، باقی ماندن آب در کف ماشین ظرفشویی موریس و… شود. اما همانگونه که از نام این قطعه مشخص است، پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی موریس به قطعه ای گفته می شود که توانایی تخلیه آب کثیف ماشین ظرفشویی موریس به سمت فاضلاب را داراست.

از این رو اگر این قطعه به هر دلیلی خراب شود، دستگاه شما با مشکلات مختلفی روبرو خواهد شد. اما اگر پروسه عیب یابی و تعمیر پمپ ماشین ظرفشویی موریس توسط تکنسین های بی تجربه و کم تجربه صورت گیرد، در این مواقع به هیچ وجه اقدام به تعمیر ماشین ظرفشویی موریس نخواهند کرد و در نتیجه با هزینه قابل توجهی اقدام به تعویض این قطعه خواهند نمود.

اما این در حالی می باشد که ما در آریابهکار بصورت تخصصی این قطعه را برای شما تعمیر خواهیم کرد تا نیازی به تعویض پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی موریس نداشته باشید.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی موریس MORRIS

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی و یا هر لوازم خانگی دیگری، به نوع خرابی دستگاه مرتبط است. همچنین در صورتی که دستگاه نیاز به تعویض قطعه داشته باشد این هزینه افزایش نیز خواهد یافت. البته ما تمام سعی خود را خواهیم داشت تا بجای تعویض، قطعه معیوب را تعمیر کنیم.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی موریس MORRIS

ممکن است قفل دستگاه دچار مشکل شده باشد و یا موتور آن نیاز به تعمیر داشته باشد به همین دلیل نمی توان هزینه ثابتی را برای این موضوع بیان کرد. تعرفه خدمات ما منطبق با اتحادیه تعمیر لوازم خانگی می باشد. از همین رو به شما مشتری گرامی، فاکتور رسمی ارائه خواهیم کرد.

ارور های ماشین ظرفشویی موریس

با استفاده از ماشین ظرفشویی موریس و عدم رعایت برخی نکات ممکن است به مرور زمان با برخی خرابی ها در ماشین ظرفشویی موریس روبرو شوید. یکی از این خرابی ها، نمایش کد خطا بر روی پنل ماشین ظرفشویی موریس است که بدون شک هشدار از بروز خرابی در بخشی از این دستگاه است. اما برای اطلاع از این کدهای خطا و ارورها باید چه کاری انجام دهیم؟ برای اطلاع از علت ارورها توصیه ای که برای شما داریم این است که در ابتدا به دفترچه راهنمای ماشین ظرفشویی موریس مراجعه کنید تا بتوانید بصورت دقیق از علت ارور دستگاه آشنا شوید.

همچنین در ادامه ما رایج ترین کدهای خطای ماشین ظرفشویی موریس را برای شما آورده ایم که عبارتند از:

ارور ماشین ظرفشویی موریسعلت ارور ماشین ظرفشویی موریس
E1باز ماندن طولانی مدت درب ماشین ظرفشویی موریس.
E2خرابی شیر ورودی ماشین ظرفشویی موریس.
E3مشکل در تخلیه آب ماشین ظرفشویی موریس.
E4خرابی سنسور دمایی ماشین ظرفشویی موریس.
E6مشکل در جریان اتصال به برق ماشین ظرفشویی موریس.
E7ایجاد خرابی در ماشین ظرفشویی موریس که باید توسط تکنسین مورد عیب یابی قرار گیرد.
E8افزایش بی رویه دمای ماشین ظرفشویی موریس.
E9مشکل گرم کردن ماشین ظرفشویی موریس بدون جریان آب.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی LG

خدمات تعمیرات ظرفشویی موریس

 • تعویض شلنگ یا تسمه دستگاه
 • تعویض المنت
 • چک کردن و یا تعویض فیلتر
 • تعمیر موتور و درب ظرفشویی
 • و غیره

خدمات تعمیرات ظرفشویی موریس

در صورتی که ماشین ظرفشویی شما دچار مشکل شد، برای عیب‌یابی از تعمیرکاران معتبر کمک بخواهید. متخصصان با تجربه ما در آریابهکار همواره آماده تعمیر و سرویس لوازم خانگی شما هستند و برای اطمینان بیشتر مشتریان خود تمامی خدمات ارائه شده را به مدت 3 ماه ضمانت کرده است.

کدام مشکلات رایج ظرفشویی موریس توسط نمایندگی آریابهکار قابل رفع است؟

مشکلاتی که ممکن است برای ماشین ظرفشویی موریس رخ دهند، دقیقا مشابه با سایر برندهای ماشین ظرفشویی در بازار است و هیچ تفاوت بخصوصی وجود ندارد. از این رو برخی از مشکلات هستند که توسط شما قابل رفع هستند و مابقی مشکلات نیز صرفا نیاز به تکنسین تعمیرکار ماشین ظرفشویی موریس دارند تا از طریق ابزارهای تعمیراتی روز دنیا و تجربه کافی مورد عیب یابی و تعمیرات قرار گیرند. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که صرفا پروسه عیب یابی و تعمیر این دستگاه را در این مواقع توسط تکنسین متخصص انجام دهید.

با این وجود از مشکلاتی که شما می توانید در صورت رخ دادن آنها رفع کنید، عبارتند از:

 • کثیفی فیلتر ماشین ظرفشویی موریس.
 • رسوب زدایی ماشین ظرفشویی موریس.

قطعاتی که در ماشین ظرفشویی موریس قابلیت تعویض یا تعمیر را دارند

تمام قطعات ماشین ظرفشویی موریس براساس میزان خرابی که در آنها رخ داده است، قابلیت تعمیر و تعویض را دارند. با این وجود اگر بخواهیم این موضوع را بیشتر شفاف سازی کنیم باید بگوییم اینکه قطعه x از ماشین ظرفشویی موریس تعمیر شود یا تعویض، بستگی به نظر تکنسین تعمیرکار دارد تا بتوانید از این طریق مشکل را برطرف کنید. همچنین اگر یک قطعه از ماشین ظرفشویی موریس خراب شده باشد و تکنسین بی تجربه توانایی لازم برای تعمیر آنرا نداشته باشد، اقدام به تعویض آن خواهد نمود که هزینه تعمیرات شما افزایش خواهد یافت.

اما این در حالی می باشد که ما در آریابهکار این پروسه را توسط تکنسین های مجرب و متخصص انجام می دهیم و تمام تلاش ما براین خواهد بود تا مشکل شما با کمترین هزینه تعمیراتی ممکن رفع مشکل شود.

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی موریس در تهران

با توجه به اینکه آریابهکار در تهران واقع شده است، ما تمام مناطق 22 گانه تهران را شامل خدمات تخصصی خود قرار داده ایم و شما می توانید بصورت تخصصی، پروسه تعمیر ماشین ظرفشویی موریس را در محل خود توسط تکنسین های مجموعه ما برطرف کنید. از این رو اگر ما تمام مناطق شمال، جنوب، شرق، غرب و مرکز تهران را تحت پوشش خدمات خود قرار داده ایم و شما می توانید از این طریق مشکل دستگاه خود را برطرف نمایید.

لازم به ذکر است که تمام خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی موریس در آریابهکار بصورت حضوری و در محل شما صورت خواهد گرفت تا نیازی به انتقال این دستگاه به شعب تعمیراتی آریابهکار نداشته باشید.

ماشین ظرفشویی موریس ساخت کدام کشور است؟

برند موریس یکی از برندهای محبوب ایرانی می باشد که برای اولین بار در سال 1377 فعالیت خود را بصورت رسمی آغاز کرد. با این وجود ماشین ظرفشویی موریس یکی از محصولات برند ایرانی موریس است که شما می توانید با خرید محصولات این برند، از قابلیت های این دستگاه برای شستشوی ظروف استفاده نمایید. لازم به ذکر است که محصولات این برند دارای کیفیت قابل توجهی هستند و تا چندین سال می تواند نیاز شما را بدون هر گونه خرابی برطرف کند.

ماشین ظرفشویی موریس ساخت کدام کشور است

سایر محصولات این برند عبارتند از:

 • یخچال.
 • فریزر.
 • اجاق گاز.
 • ماشین لباسشویی.

معرفی ماشین ظرفشویی برند موریس

اگر مایل به خرید ماشین ظرفشویی موریس هستید، باید بگوییم که این دستگاه دارای کیفیت قابل قبولی است که می تواند تا چندین سال به بهترین شکل ممکن مشکل دستگاه شما را برطرف کند. این در حالی است که ماشین ظرفشویی موریس همانند سایر دستگاه های موجود در بازار ایران دارای برنامه های مختلف شستشو است با انتخاب برنامه مناسب می توانید از قابلیت های این دستگاه استفاده کنید.

با این وجود اگر مایل به خرید ماشین ظرفشویی موریس هستید، لازم به ذکر است که قیمت این دستگاه کاملا رقابتی می باشد و می تواند نیاز شما را برطرف کند. همچنین با خرید این دستگاه از تولید داخل نیز حمایت خواهید کرد.

قابلیت های مهم ماشین ظرفشویی MORRIS

بدون شک زمانیکه شما مبلغ n میلیون تومان را برای خرید ماشین ظرفشویی موریس پرداخت می کنید، انتظار دارید تا دستگاه شما قابلیت های متعددی داشته باشد و شما بتوانید از طریق این قابلیت ها به بهترین شکل ممکن از این دستگاه استفاده کنید. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که پیش از خرید ماشین ظرفشویی موریس، در ابتدا قابلیت های این دستگاه را جویا شوید و سپس اقدام کنید. اما از مهم ترین قابلیت های ماشین ظرفشویی موریس کدامند؟ از مهم ترین قابلیت های این دستگاه می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 • برنامه های مختلف شستشو.
 • قیمت کاملا رقابتی.
 • طراحی قابل قبول.
 • کیفیت قابل قبول قطعات به کار گرفته شده.
 • قابلیت قفل کودک و…

فرم درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی موریس

برای استفاده از خدمات آریابهکار و ثبت درخواست تعمیر فرم زیرا تکمیل نمایید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند  ارسال عکس دستگاه

  امتیاز page

  This Post Has 8 Comments

  1. سلام روزتون بخیر و خسته هم نباشید! من وقتی از مواد شوینده توی ماشین ظرفشوییم استفاده میکنم بعدا که بازش میکنم میبینم اصلا حل نشده و ظرفا هم کثیفن هنوز!

   1. با سلام،
    ممکن است مشکلاتی مانند انسداد مسیر ورود قرص، خرابی یا جرم گرفتن دیسپنسر باعث این مشکل شده باشد. مخزن مواد شوینده را چک کنید تا به درستی شوینده وارد دستگاه شود.
    همچنین ممکن است چرخه شستشوی ظرفشویی متوقف شده باشد و در نتیجه شوینده به درستیرون دستگاه حل نشده باشد.

   1. با سلام،
    کاربر گرامی در صورتی که ماشین ظرفشویی موریس شما ارور E3 را نمایش میدهد به این معنی است که باید مسیر خروجی آب را بررسی کنید که دچار گرفتگی نشده باشد. همچنین فیلتر دستگاه را نیز باید بررسی کنید و در صورت نیاز آن را تعویض کنید.
    در صورتی که مشکل برطرف نشد میتوانید با شماره 02145437 آریابهکار تماس حاصل فرمایید.

  2. خسته نباشید. ظرفشویی موریس استفاده میکنم که یکم حس میکنم ظرفارو خوب نمیشوره. یه وقتایی لکه دارن دوباره ظرفا

   1. با سلام،
    کاربر گرامی مشکل خوب نشستن ظروف در ماشین ظرفشویی موریس می تواند به دلیل یکی از موارد زیر باشد:
    تنظیمات اشتباه
    چینش نادرست
    گرفتگی سوراخ های بازوی آبپاش
    کثیف بودن فیلنر
    خرابی شیر ورودی
    خرابی پمپ
    خرابی بازوهای آبپاش
    در صورت تمایل میتوانید برای عیب یابی دستگاه خود با شماره 02145437 آریابهکار تماس حاصل فرمایید تا با کمک تکنسین های این مجموعه تعمیرات تخصصی مشکل دستگاه تان برطرف گردد.

  3. سلام ببخشید ارور E9 چیه؟ میشه یکم درباره ش توضیح بدین و اینکه چجوری برطرفش کنم؟

   1. با سلام،
    کاربر گرامی ارور E9 به معنای بالا بودن دمای داخل ماشین ظرفشویی موریس است. شما می توانید برای رفع این خطا از دستورات زیر پیروی کنید:

   2. سنسور دمای داخل دستگاه را بررسی کرده و در صورت نیاز آن را تعویض کنید.
   3. سنسور گرم کننده دستگاه را بررسی کرده و در صورت نیاز آن را تعمیر کنید.
   4. در صورتی که مشکل از این سنسور ها نبود برد الکتریکی را بررسی کرده و آن را تعمیر و یا تعویض کنید.
   5. در صورتی که نمی توانید عیب یابی دستگاه را انجام دهید می توانید با شماره 02145437 آریابهکار تماس حاصل فرمایید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Back To Top
  بازگشت
  تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
  واتساپ آریابهکار
  تلگرام
  موبایل: 09190111214