skip to Main Content

در میان تمام قطعات ماکروفر، قطعه ای به نام فن ماکروفر وجود دارد که وظیفه خارج کردن گرمای تولیدی درون محفظه داخلی ماکروفر به بیرون از دستگاه را بر عهده دارد. اما فن ماکروفر نیز همانند سایر قطعاتی که درون این دستگاه به کار رفته است، دارای یکسری محدودیت هایی می باشد که در صورت رعایت نکردن این محدودیت ها باید منتظر خرابی گسترده دستگاه خود باشید؛ چرا که در صورت خرابی و عدم تعمیر فن ماکروفر، ممکن است خسرات گسترده ای به مایکروویو شما عزیزان وارد شود!

فن ماکروفر، در قسمت پائینی خود دارای یک موتور هست که با استفاده از انرژی دریافتی، منجر به چرخش در آمدن فن می شود. با این وجود زمانیکه استفاده نادرستی از ماکروفر داشته باشید، علیرغم خرابی فن ماکروفر باید منتظر خرابی سایر قطعات مانند مگنترون، دیود، خازن، ترانس و… باشید. از این رو به درخواست شما عزیزان قصد داریم در این مقاله از مجموعه مقالات تعمیر ماکرفر، شما را با تعمیر فن ماکروفر و تمام جوانبی که باید در طی این پروسه طی کنید، آشنا سازیم. همراه ما باشید.

توجه: در صورت داشتن هر گونه سؤال می توانید از طریق شماره مرکزی 02145437 آریابهکار با تیم پشتیبانی ما تماس حاصل نمایید تا مشاوره لازم به شما ارائه گردد.

اصول تعمیر فن ماکروفر

فن ماکروفر برخلاف سایر قطعات مایکروفر، می توان به سادگی از صحت و سلامت آن مطلع شد؛ اصطلاح می توانید آنرا در خانه با کمترین دانش فنی عیب یابی کنید! اما چگونه؟ اگر سمت راست و چپ ماکروفر را بررسی کنید، یکسری دریچه ها را خواهید دید که با روشن کردن مایکروویو متوجه پرتاب باد ملایم از این دریچه ها خواهید شد. از این رو اگر با روشن کردن ماکروفر متوجه عدم پرتاب منظم باد گرم از این دریچه ها شدید، باید مطلع باشید که فن ماکروفر خراب شده و کارایی خود را از دست داده است.

اصول تعمیر فن ماکروفر

از این رو پروسه عیب یابی فن ماکروفر، یک پروسه ساده است که شما عزیزان می توانید در خانه انجام دهید. اما نکته دیگری که وجود دارد و باید از آن مطلع باشید این است که تعمیر فن ماکروفر یک پروسه ساده نیست و حتما باید توسط تکنسین معتبر و با تجربه صورت گیرد تا مشکل آن برطرف شود؛ اما اگر این مشکل به صورت اصولی برطرف نشود، احتمال خیلی زیاد با خرابی بیشتری روبرو خواهد شد. با این وجود ما در نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آریابهکار به همراه تکنسین های مجرب آماده تعمیرات تخصصی فن ماکروفر شما عزیزان توسط تکنسین های تعمیرکار ماکروفر هستیم.

تعمیر فن ماکروفر در تهران

اگر ساکن استان تهران هستید و با تست سلامت فن ماکروفر متوجه خرابی آن شدید، جای نگرانی نیست؛ چرا که ما در آریابهکار جهت دسترسی بهتر شما عزیزان دو شعبه در شرق و غرب تهران داریم که می توانید به‌صورت حضوری به همراه ماکروفر به شعب ما مراجعه کنید تا هم مشکل فن ماکروفر توسط تکنسین های مجرب در حضور شما با ابزارهای تعمیراتی عیب یابی شود و هم اینکه در صورت تائید شما، دستگاه جهت تعمیرات تخصصی در آریابهکار پذیرش گردد.

لازم به ذکر است که ما در آریابهکار خدمات عیب یابی فن ماکروفر را به‌صورت رایگان در حضور شما انجام می دهیم و هیچ هزینه جانبی در این خصوص پرداخت نخواهید کرد. همچنین تمامی خدماتی که ما به شما ارائه می دهیم، شامل گارانتی 90 روزه خدمات آریابهکار می شود که این گارانتی برای تمام خدمات ساده و گسترده در ماکروفر به شما تعلق می گیرد. جهت مراجعه حضوری به شعب آریابهکار توصیه می کنیم از طریق شماره 02145437 تماس حاصل نمایید تا از ساعات کاری شعب مطلع شوید.

  • شعبه نارمک: خیابان دکتر آیت، پایین‌تر از چهار راه تلفن خانه، نرسیده به خیابان دماوند، شماره ۶۸ ، واحد اول.

حتما بخوانید: تعمیر ماکروفر ناسیونال

هزینه تعمیر فن ماکروفر

بدون شک در شرایط فعلی و افزایش قیمت ماکروفر در طی چند ماه اخیر، هزینه تعمیرات برای هر یک از ما بسیار مهم است و مایل هستیم تا دستگاه را به مرکزی بسپاریم تا با کمترین هزینه ممکن، مشکل را برطرف کند و تا چندین سال آینده دیگر نیازی به تعمیرات نداشته باشیم. لازم به ذکر است که آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات لوازم برقی خانگی در استان تهران با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات می باشد که تمام خدمات تعمیر فن ماکروفر را توسط تکنسین های مجرب ارائه می دهد.

هزینه تعمیر فن ماکروفر

از این رو اگر مشکلی برای فن ماکروفر شما عزیزان پیش آمده، می توانید به شعب تعمیراتی ما مراجعه کنید تا مشکل دستگاه به‌صورت اصولی عیب یابی و سپس تعمیر شود و نیازی به تعویض قطعه نداشته باشید؛ تمام هزینه های اعلام ما در آریابهکار پس از عیب یابی دستگاه توسط تکنسین در حضور شما برآورد و سپس اعلام می شود. اما مبنای اعلام هزینه ما بر چه اساس است؟ مبنای خدمات ما در آریابهکار، نرخ‌نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی می باشد که به ازای خدمات نیز در صورت درخواست شما فاکتور رسمی نیز صادر خواهد شد.
  • اعلام هزینه تعمیرات فن ماکروفر پس از عیب یابی توسط تکنسین ماکروفر آریابهکار در حضور شما.

تعمیر فن ماکروفر در محل

شاید در طی چند سال اخیر ماکروفر به عنوان وسیله مصرفی روزانه ما نبود، اما امروزه به دلیل مشغله بالایی که برای هر یک از ما شکل گرفته است، معمولا از ماکروفرها برای گرم کردن و یا طبخ غذاهای مختلف استفاده می کنیم. از این رو با خراب شدن فن ماکروفر مایل هستیم تا در کمترین بازه زمانی این مشکل را شناسایی و برطرف کنیم. در غیر اینصورت ممکن است زمان زیادی از روز ما گرفته شود و نتوانیم به سایر امورات خود برسیم.

از این رو راهکار چیست؟ تعمیر فن ماکروفر در محل می تواند بهترین راهکار ممکن برای شما عزیزان باشد که ما در آریابهکار برای سهولت شما مشتریان گرامی این خدمات را ارائه می دهیم و می توانید از این خدمات استفاده نمایید. برای استفاده از خدمات اعزام تکنسین به محل باید از طریق شماره های مندرج هماهنگی های لازم را با تیم پشتیبانی آریابهکار انجام دهید تا تکنسین در روز و زمان تعیین شده اعزام گردد.

توجه: تا اطلاع ثانویه امکان اعزان تکنسین جهت تعمیر فن ماکروفر در محل وجود ندارد و صرفا خدمات به‌صورت حضوری در شعب تعمیراتی ما انجام می شود.

امتیاز post

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214