skip to Main Content
تعمیر ماشین ظرفشویی ایکس ویژن X.VISION
شماره تماس نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ایکس ویژن در تهران

ماشین ظرفشویی ایکس ویژن یکی از محصولات برند ایرانی ایکس ویژن است که هم کیفیت مطلوبی دارد و هم اینکه می توانید از این دستگاه برای چندین سال بدون هر گونه خرابی استفاده کنید. با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که از این دستگاه بصورت اصولی استفاده کنید تا با نحوه استفاده اصولی از این دستگاه آشنا شوید. با این وجود اگر ماشین ظرفشویی ایکس ویژن خراب شد، چکار می توان کرد؟ بدون شک بهترین تصمیم برای تعمیر ماشین ظرفشویی ایکس ویژن، مراجعه به نمایندگی تعمیر ظرفشویی ایکس ویژن است.

لازم به ذکر می باشد که پروسه عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی ایکس ویژن در نمایندگی تعمیر این دستگاه به بهترین شکل ممکن صورت می گیرد و شما می توانید با استفاده از خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی ایکس ویژن در تهران خدمات تعمیر این دستگاه را به بهترین شکل ممکن انجام دهید. با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که به هیچ وجه ماشین ظرفشویی ایکس ویژن را به افراد بی تجربه و کم تجربه نسپارید تا مشکل دستگاه شما از این بیشتر نشود.

در ادامه با پروسه تعمیرات ماشین ظرفشویی ایکس ویژن در آریابهکار بهتر و بیشتر آشنا خواهید شد. همراه ما باشید.

نمایندگی مرکزی تعمیر ماشین ظرفشویی ایکس ویژن در تهران

آریابهکار به عنوان نمایندگی مرکزی تعمیر ماشین ظرفشویی ایکس ویژن در تهران تمام خدمات عیب یابی و تعمیر این دستگاه را بصورت تخصصی انجام می دهد تا بتوانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید. لازم به ذکر می باشد که آریابهکار یکی از قدیمی ترین مجموعه های تعمیراتی در تهران با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات تخصصی است که نهایت تلاش خود را می کند تا مشکل دستگاه شما به بهترین شکل ممکن تعمیر شود و نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید. اما چگونه؟

نمایندگی مرکزی تعمیر ماشین ظرفشویی ایکس ویژن در تهران

تکنسین های تعمیرکاری که در آریابهکار حضور دارند، دانش لازم و کافی در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی ایکس ویژن را دارند و به همین دلیل پروسه عیب یابی و تعمیر دستگاه شما به بهترین شکل ممکن صورت خواهد گرفت و اگر قطعه ای در میان قطعات ماشین ظرفشویی ایکس ویژن آسیب دیده باشد، مطمئن باشید که ما آنرا تعمیر خواهیم کرد تا نیازی به تعویض قطعات ماشین ظرفشویی ایکس ویژن نداشته باشید. با این وجود برای تعمیر اصولی ماشین ظرفشویی ایکس ویژن می توانید بر روی دانش تکنسین های ما حساب کنید!

شماره تماس مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی ایکس ویژن

برای تماس با مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی ایکس ویژن در تهران می توانید از طریق شماره های مندرج در بخش ذیل تماس بگیرید؛ تیم پشتیبانی آریابهکار همواره آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

علت خرابی ماشین ظرفشویی ایکس ویژن

رایج ترین علت خرابی ماشین ظرفشویی ایکس ویژن، استفاده نادرست و اشتباه از این دستگاه می باشد و تا زمانیکه شما عزیزان نحوه استفاده از این دستگاه را تغییر ندهید، مطمئن باشید که آسیب گسترده ای در طول زمان به ماشین ظرفشویی ایکس ویژن وارد خواهد شد. همچنین یکی دیگر از عواملی که در خرابی ماشین ظرفشویی ایکس ویژن نقش قابل توجهی دارد، خرید مواد شوینده نامرغوب است که در طول زمان می تواند منجر به خرابی بیشتر دستگاه شما شوید.

به همین دلیل توصیه می کنیم دفترچه راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی ایکس ویژن را بصورت دقیق و کامل مطالعه کنید تا با نحوه استفاده صحیح و اصولی از این دستگاه که تماما توسط کمپانی سازنده نوشته شده است، آشنا شوید. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما در اسرع زمان دفترچه راهنمای استفاده از این دستگاه را مطالعه کنید.

سایر خدمات: نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی ایکس ویژن

مبنای اعلام هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی ایکس ویژن در آریابهکار چیست؟ مبنای آریابهکار برای اعلام هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی ایکس ویژن این است که دستگاه شما بصورت دقیق و تخصصی در ابتدا مورد عیب یابی قرار می گیرد تا علت خرابی و میزان خرابی ماشین ظرفشویی ایکس ویژن ریشه یابی شود.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی ایکس ویژن

پس از مشخص شدن این دو عامل، هزینه تعمیرات براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران مشخص خواهد گردید. بنابراین ما پیش از آنکه دستگاه شما را مورد عیب یابی قرار دهیم، به هیچ وجه هزینه تعمیرات به شما اعلام نخواهیم کرد. در ادامه نیز هزینه حدودی تعمیر ماشین ظرفشویی ایکس ویژن را در آریابهکار درج کرده ایم که هزینه تعمیرات دقیق ماشین ظرفشویی ایکس ویژن پس از عیب یابی این دستگاه توسط تکنسین های تعمیرکار به شما اعلام خواهد گردید.

خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی ایکس ویژنهزینه تعمیر و تعویض قطعات ماشین ظرفشویی ایکس ویژن
دیسپنسر ماشین ظرفشویی ایکس ویژن۶۱۰.۰۰۰ الی ۱.۰۰۰.۰۰۰ تومان
جت پمپ ماشین ظرفشویی ایکس ویژن۱.۸۰۰.۰۰۰ الی ۳.۱۰۰.۰۰۰ تومان
ترموستات ماشین ظرفشویی ایکس ویژن۳۸۵.۰۰۰ الی ۶۷۰.۰۰۰ تومان
نصب ماشین ظرفشویی ایکس ویژن۲۸۰.۰۰۰ تومان
برد ماشین ظرفشویی ایکس ویژن۴۹۰.۰۰۰ الی ۷۴۵.۰۰۰ تومان
شیر برقی ماشین ظرفشویی ایکس ویژن۳۲۱.۰۰۰ الی ۶۰۵.۰۰۰ تومان
هیدروستات ماشین ظرفشویی ایکس ویژن۵۰۰.۰۰۰ الی ۷۸۰.۰۰۰ تومان
جرم گیری ماشین ظرفشویی ایکس ویژن۲۱۰.۰۰۰ تومان
موتور ماشین ظرفشویی ایکس ویژن۳۰۰.۰۰۰ الی ۱.۴۵۰.۰۰۰ تومان
المنت ماشین ظرفشویی ایکس ویژن۲۲۱.۰۰۰ الی ۱.۶۶۰.۰۰۰ تومان
پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی ایکس ویژن۴۹۵.۰۰۰ الی ۶۵۸.۰۰۰ تومان
سنسور آب ماشین ظرفشویی ایکس ویژن۳۱۲.۰۰۰ الی ۵۹۰.۰۰۰ تومان
موتور ساعت ماشین ظرفشویی ایکس ویژن۲۹۰.۰۰۰ الی ۶۵۰.۰۰۰ تومان
هیتر ماشین ظرفشویی ایکس ویژن۵۷۰.۰۰۰ الی ۹۵۰.۰۰۰ تومان
کابل برق ماشین ظرفشویی ایکس ویژن۱۰۰.۰۰۰ تومان
آکوا استاپ ماشین ظرفشویی ایکس ویژن۴۷۰.۰۰۰ الی ۷۶۰.۰۰۰ تومان
چاهک ماشین ظرفشویی ایکس ویژن۸۰۰.۰۰۰ الی ۱.۹۸۰.۰۰۰ تومان

عیب یابی ماشین ظرفشویی ایکس ویژن

عیب یابی ماشین ظرفشویی ایکس ویژن در مجموعه آریابهکار در حضور شما با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا توسط تکنسین های متخصص ماشین ظرفشویی ایکس ویژن انجام می شود تا مشکل دستگاه شما بصورت دقیق تشخیص داده شود. لازم به ذکر است که پروسه عیب یابی ماشین ظرفشویی ایکس ویژن در آریابهکار بصورت کاملا تخصصی است تا مشکل ریشه یابی گردد. از این رو برای عیب یابی تخصصی ماشین ظرفشویی ایکس ویژن می تواند از خدمات ما استفاده کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214