skip to Main Content
تعمیر ماشین ظرفشویی توربو
شماره تماس نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی توربو در تهران

ماشین ظرفشویی توربو یکی دیگر از برندهایی می باشد که شما می توانید در بازار ایران در مدل های متنوع خریداری کنید. در این خصوص باید به اطلاع شما برسانیم که ماشین ظرفشویی توربو مونتاژ کشور چین است و از این کشور به بازار ایران منتقل می شود. با این وجود باید مطلع باشید که این دستگاه از کیفیت قابل قبول و مصرف انرژی بهینه با برنامه های شستشوی مختلف برخوردار می باشد که به این دلیل تا چندین سال پس از خرید نیازی به تعمیر ماشین ظرفشویی توربو و مراجعه به نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی تهران نخواهید داشت.

اما اگر ماشین ظرفشویی توربو شما خراب شده است و به هر دلیلی نمی توانید از آن استفاده کنید، جای نگرانی نیست؛ چرا که ما در مجموعه آریابهکار به همراه تکنسین های مجرب و متخصص آماده ارائه خدمات تخصصی هستیم تا از این طریق مشکل دستگاه شما را برطرف کنیم.

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی توربو در تهران

ما در مجموعه آریابهکار با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات لوازم برقی خانگی، هر گونه خرابی و مشکل در ماشین ظرفشویی توربو را به همراه تکنسین های تعمیرکار و متخصص تعمیر می کنیم تا بتوانید از این دستگاه بدون هر گونه خرابی استفاده کنید. با این وجود برای ثبت درخواست خود می توانید از طریق شماره های مندرج تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید تا هماهنگی های لازم برای اعزام تکنسین صورت گیرد.

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی توربو در تهران

توجه: تمام خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی توربو در نمایندگی آریابهکار توسط تکنسین های مجرب و متخصص به همراه گارانتی 90 روزه انجام می شود تا خیال شما از این بابت راحت باشد.

تعمیر ماشین ظرفشویی توربو در منزل

به دلیل کاربردی و مصرفی بودن ماشین ظرفشویی توربو، ما خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی توربو در منزل را به تمام مشتریان عزیز در سرتاسر مناطق 22 گانه تهران ارائه می دهیم. از این رو اگر ماشین ظرفشویی توربو شما خراب شده است و مایلید این خرابی در اسرع زمان توسط تکنسین های مجرب و متخصص مورد عیب یابی و تعمیرات قرار گیرد، باید به اطلاع شما برسانیم که این خرابی توسط تکنسین های ما در محل شما در کمترین زمان ممکن رفع خواهد شد.

تعمیر ماشین ظرفشویی توربو در منزل

با این وجود ما در کمترین بازه زمانی ممکن تکنسین های ماشین ظرفشویی توربو را به محل شما اعزام خواهیم کرد تا مشکل شما برطرف گردد. از این رو برای انجام هماهنگی های لازم می توانید از طریق شماره های مندرج تماس بگیرید.

توجه داشته باشید که زمان اعزام تکنسین ماشین ظرفشویی توربو به محل با شما هماهنگ خواهد شد تا تکنسین در ساعت مقرر به محل شما مراجعه کند.

سایر خدمات نمایندگی آریابهکار: تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی توربو چقدر است؟

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی توربو چقدر می باشد؟ این یک سوال بسیار مهم است و بدون شک در شرایط مالی کنونی، شما به دنبال این هستید تا مشکل دستگاه توسط تکنسین مجرب از طریق تعمیرات برطرف شود و نیازی به تعویض قطعات ماشین ظرفشویی توربو نداشته باشید. با این وجود ما به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی توربو و قدیمی ترین مرکز تعمیراتی در تهران، تمام خدمات عیب یابی و تعمیر این دستگاه را بصورت تخصصی برای شما عزیزان انجام می دهیم.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی توربو چقدر است

لازم به ذکر می باشد که هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی توربو شما به 2 عامل بسیار مهم بستگی دارد که این 2 عامل پس از عیب یابی تخصصی ماشین ظرفشویی توربو به شما اعلام خواهد شد. این دو عامل عبارتند از: علت و میزان خرابی قطعات! تکنسین های ما بصورت تخصصی این دو عامل را بررسی خواهند کرد و سپس هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی توربو را براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران به شما اعلام خواهند کرد.

نکته: یکی از دلایل متمایز کننده آریابهکار نسبت به سایر مراکز تعمیراتی ماشین ظرفشویی توربو در تهران این است که هزینه تعمیرات در مجموعه ما براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی تعیین می شود. به همین دلیل کمترین هزینه تعمیراتی ممکن به شما اعلام خواهد شد.

خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی توربوهزینه تعمیر و تعویض قطعات ماشین ظرفشویی توربو
دیسپنسر ماشین ظرفشویی توربو73۰.۰۰۰ الی ۱.۰۰۰.۰۰۰ تومان
جت پمپ ماشین ظرفشویی توربو۱.99۰.۰۰۰ الی ۳.۱۰۰.۰۰۰ تومان
ترموستات ماشین ظرفشویی توربو۳93.۰۰۰ الی ۶۷۰.۰۰۰ تومان
نصب ماشین ظرفشویی توربو۲۸۰.۰۰۰ تومان
برد ماشین ظرفشویی توربو56۰.۰۰۰ الی ۷۴۵.۰۰۰ تومان
شیر برقی ماشین ظرفشویی توربو48۱.۰۰۰ الی ۶۰۵.۰۰۰ تومان
هیدروستات ماشین ظرفشویی توربو62۰.۰۰۰ الی ۷۸۰.۰۰۰ تومان
جرم گیری ماشین ظرفشویی توربو۲۱۰.۰۰۰ تومان
موتور ماشین ظرفشویی توربو59۰.۰۰۰ الی ۱.۴۵۰.۰۰۰ تومان
المنت ماشین ظرفشویی توربو1.000.۰۰۰ الی ۱.۶۶۰.۰۰۰ تومان
پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی توربو55۵.۰۰۰ الی ۶۵۸.۰۰۰ تومان
سنسور آب ماشین ظرفشویی توربو47۲.۰۰۰ الی ۵۹۰.۰۰۰ تومان
موتور ساعت ماشین ظرفشویی توربو39۰.۰۰۰ الی ۶۵۰.۰۰۰ تومان
هیتر ماشین ظرفشویی توربو75۰.۰۰۰ الی ۹۵۰.۰۰۰ تومان
کابل برق ماشین ظرفشویی توربو۱۰۰.۰۰۰ تومان
آکوا استاپ ماشین ظرفشویی توربو51۰.۰۰۰ الی ۷۶۰.۰۰۰ تومان
چاهک ماشین ظرفشویی توربو1.105.۰۰۰ الی ۱.۹۸۰.۰۰۰ تومان

مدل های قابل تعمیر ماشین ظرفشویی توربو در آریابهکار

ماشین ظرفشویی توربو تاکنون در مدل های متنوعی به بازار ایران عرضه شده است و اما امروزه مدل های محدودی از این دستگاه در بازار ایران وجود دارد. اما بدون شک یکی از مهم ترین و اصلی ترین اولیت های ماشین ظرفشویی توربو، کیفیت بالا می باشد که این دستگاه در تمام مدل ها دارای کیفیت قابل قبول و مطلوبی می باشد و به همین دلیل اگر شما این دستگاه را در هر مدلی خریداری کنید می توانید برای چندین سال بدون هر گونه خرابی از آن استفاده نمایید و نیازی به تعمیر ماشین ظرفشویی توربو نداشته باشید.

مدل های قابل تعمیر ماشین ظرفشویی توربو در آریابهکار

با این وجود ممکن است برای شما سوال شود که کدام یک از مدل های ماشین ظرفشویی توربو در آریابهکار تعمیر می شوند؟ تمامی مدل های ماشین ظرفشویی توربو که در بازار ایران وجود دارند،بلا استثنا در مجموعه ما عیب یابی و تعمیر می شوند و هیچ گونه محدودیتی در این خصوص نداریم. با این وجود در ادامه برخی از مدل های ماشین ظرفشویی توربو را برای شما نام برده ایم که پروسه تعمیرات آنها در مجموعه ما انجام می شود.

  • تعمیر ماشین ظرفشویی 15 نفره توربو مدل 1515
  • تعمیر ماشین ظرفشویی 15 نفره توربو مدل TB1505
  • تعمیر ماشین ظرفشویی توربو واش مدل TB-1510
امتیاز page
Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214