skip to Main Content
تعمیر ماشین ظرفشویی تک الکتریک
شماره تماس نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی تک الکتریک در تهران

نحوه تعمیر ماشین ظرفشویی تک الکتریک چگونه است؟ آیا ماشین ظرفشویی تک الکتریک قابل تعمیر است؟ نحوه تعمیر ماشین ظرفشویی تک الکتریک در آریابهکار به بهترین شکل ممکن توسط تکنسین های مجرب و متخصص بصورت اصولی انجام می شود تا از این طریق بتوانید مشکل ماشین ظرفشویی تک الکتریک را یکبار برای همیشه بر طرف نمایید. از این اگر با خرابی ماشین ظرفشویی تک الکتریک روبرو شده اید و نمی توانید از این دستگاه استفاده کنید، در ادامه این بخش از نمایندگی تعمیر ظرفشویی تهران، با نحوه تعمیر ماشین ظرفشویی تک الکتریک بیشتر و بیشتر آشنا خواهید شد.

ماشین ظرفشویی تک الکتریک ساخت کجاست؟

یکی از سوالاتی که ممکن است برای شما عزیزان ایجاد شود این است که ماشین ظرفشویی تک الکتریک ساخت کجاست؟ آیا این یک برند چینی یا آلمانی می باشد؟ خیر! ماشین ظرفشویی تک الکتریک یکی از محصولات برند ایرانی تک الکتریک است که در زمینه های مختلف حضور فعال دارد. از مهم ترین محصولات این برند می توان به انواع لوازم برقی خانگی مانند ماشین ظرفشویی، کولر گازی، کولر آبی، هیتر، شوفاژ برقی، آبمیوه گیری و… اشاره نمود که از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند و می توانند تا چندین سال نیاز شما را بر طرف کنند.

با این وجود اگر مایل به خرید ماشین ظرفشویی تک الکتریک هستید، باید به اطلاع شما برسانیم که این برند یک برند کاملا ایرانی است و می توانید با خیالی آسوده از این برند محصولات مدنظر خود را خریداری کنید.

تعمیر ماشین ظرفشویی تک الکتریک در تهران

در صورتی که با خرابی ماشین ظرفشویی تک الکتریک روبرو شده اید، توصیه می کنیم برنامه شستشوی این دستگاه را متوقف نمایید و سپس از طریق شماره تماس 02145437 با آریابهکار تماس بگیرید تا پروسه عیب یابی و تعمیر دستگاه شما در هر مدل بصورت تخصصی صورت گیرد. اما تعمیر ماشین ظرفشویی تک الکتریک در آریابهکار بصورت حضوری است؟ بله. با توجه به کارایی بالای این دستگاه در روند زندگی شما و همچنین وزن بالای آن، ما پروسه عیب یابی و تعمیر این دستگاه را در حضور شما در منزل انجام می دهیم تا نیازی به انتقال دستگاه نداشته باشید.

تعمیر ماشین ظرفشویی تک الکتریک در تهران

از این رو برای انجام هماهنگی های لازم برای اعزام تکنسین تعمیرکار ماشین ظرفشویی تک الکتریک در محل، می توانید از طریق شماره های مندرج اقدام نمایید تا تکنسین های تعمیرکار ماشین ظرفشویی تک الکتریک در آریابهکار در بازه زمانی مشخص شده به محل شما عزیزان اعزام شوند تا پروسه عیب یابی تخصصی و تعمیر تخصصی ماشین ظرفشویی تک الکتریک را انجام دهند. بنابراین تکنسین های ما در بازه زمانی از پیش تعیین شده به محل شما اعزام خواهند شد.

به همین دلیل توصیه می کنیم در اعلام بازه زمانی دقت بیشتری داشته باشید؛ چرا که اگر مشکل ماشین ظرفشویی تک الکتریک شما یک مشکل عادی باشد، نیازی به زمان بالایی برای تعمیرات نیست و نهایتا تا 20 الی 30 دقیقه مشکل بر طرف می شود و اما اگر مشکل ماشین ظرفشویی تک الکتریک یک مشکل کلی و ناشی از تعداد زیادی قطعه باشد، می تواند حداقل یک ساعت زمان ببرد.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی تک الکتریک

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی تک الکتریک چقدر است؟ از کجا هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی تک الکتریک را بفهمیم؟

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی تک الکتریک زمانی برآورد باید شود که این دستگاه توسط تکنسین مجرب و متخصص در ابتدا با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا مورد عیب یابی قرار گیرد تا از این طریق مشکل ریشه یابی شود. پس از آنکه مشکل ماشین ظرفشویی تک الکتریک ریشه یابی شد، تکنسین باید هزینه تعمیرات را به شما اعلام کند و اما اگر فردی بدون عیب یابی تخصصی به شما اعلام هزینه نمود، مطمئنا مشکل ماشین ظرفشویی تک الکتریک بر طرف نخواهد شد و این موضوع خارج از عرف تعمیرات است.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی تک الکتریک

با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که برای اطلاع از هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی تک الکتریک عجولانه تصمیم نگیرید؛ چرا که تا وقتی علت خرابی و میزان خرابی ماشین ظرفشویی تک الکتریک مشخص نشده است، به هیچ وجه امکان اعلام هزینه تعمیرات وجود ندارد. برای اطلاع از هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی تک الکتریک نیز باید اجازه دهید تا این دستگاه توسط تکنسین های مجرب و متخصص بصورت تخصصی مورد عیب یابی قرار گیرد تا از این طریق مشکل ریشه یابی گردد و سپس هزینه تعمیرات اعلام شود.

در ادامه نیز هزینه تعمیرات حدودی ماشین ظرفشویی تک الکتریک را نام برده ایم.

خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی تک الکتریکهزینه تعمیر و تعویض قطعات ماشین ظرفشویی تک الکتریک
دیسپنسر ماشین ظرفشویی تک الکتریک۶۱۰.۰۰۰ تومان
جت پمپ ماشین ظرفشویی تک الکتریک۱.۸۰۰.۰۰۰ تومان
ترموستات ماشین ظرفشویی تک الکتریک۳۸۵.۰۰۰ تومان
نصب ماشین ظرفشویی تک الکتریک۲۸۰.۰۰۰ تومان
برد ماشین ظرفشویی تک الکتریک۴۹۰.۰۰۰ تومان
شیر برقی ماشین ظرفشویی تک الکتریک۳۲۱.۰۰۰ تومان
هیدروستات ماشین ظرفشویی تک الکتریک۵۰۰.۰۰۰ تومان
جرم گیری ماشین ظرفشویی تک الکتریک۲۱۰.۰۰۰ تومان
موتور ماشین ظرفشویی تک الکتریک۳۰۰.۰۰۰ تومان
المنت ماشین ظرفشویی تک الکتریک۲۲۱.۰۰۰ تومان
پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی تک الکتریک۴۹۵.۰۰۰ تومان
سنسور آب ماشین ظرفشویی تک الکتریک۳۱۲.۰۰۰ تومان
موتور ساعت ماشین ظرفشویی تک الکتریک۲۹۰.۰۰۰ تومان
هیتر ماشین ظرفشویی تک الکتریک۵۷۰.۰۰۰ تومان
کابل برق ماشین ظرفشویی تک الکتریک۱۰۰.۰۰۰ تومان
آکوا استاپ ماشین ظرفشویی تک الکتریک۴۷۰.۰۰۰ تومان
چاهک ماشین ظرفشویی تک الکتریک۸۰۰.۰۰۰ تومان

سایر خدمات آریابهکار: تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما

مدل های قابل تعمیر ماشین ظرفشویی تک الکتریک

کدام یک از مدل های ماشین ظرفشویی تک الکتریک در آریابهکار قابل تعمیر هستند؟ آیا آریابهکار محدودیت بخصوصی در تعمیر ماشین ظرفشویی تک الکتریک دارد؟ تمام مدل های ماشین ظرفشویی تک الکتریک در آریابهکار توسط تکنسین های مجرب و متخصص مورد عیب یابی قرار می گیرند و ما هیچ محدودیتی در این خصوص نداریم. با این وجود اگر مایل به تعمیر ماشین ظرفشویی تک الکتریک در هر مدل هستید، می توانید بر روی تخصص تکنسین های ما حساب کنید.

مدل های قابل تعمیر ماشین ظرفشویی تک الکتریک

همچنین ما هیچ محدودیتی در تعمیر ماشین ظرفشویی تک الکتریک نداریم و تمام تعمیرات لازم و کافی در این زمینه را بصورت تخصصی انجام می دهیم تا بتوانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده نمایید. با این وجود در ادامه برخی از مدل های قابل تعمیر ماشین ظرفشویی تک الکتریک را نام برده ایم که عبارتند از:

  1. ماشین ظرفشویی رومیزی تک الکتریک TDW-WQP6-3208BS
  2. ماشین ظرفشویی تک الکتریک TDW-WQP12-7205FW
5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214