skip to Main Content
مرکز ارتباط سراسری مشتریان : ۴۵۴۳۷-۰۲۱

۹۰ روز گارانتی - حمل رایگان - عیب یابی رایگان

تعمیر ماشین لباسشویی ارج
شماره تماس نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ارج

تعمیر لباسشویی ارج توسط شرکت آریابهکار در سراسر تهران انجام می گیرد. در صورت امکان بهتر است در ابتدا به نمایندگی تعمیر لباسشویی ارج در تهران مراجعه کنید. اما اگر جهت تعمیر ماشین لباسشویی امکان مراجعه به نمایندگی را ندارید، می توانید از خدمات شرکت آریابهکار بهره بگیرید. کلیه خدمات این شرکت به همراه گارانتی 90 روزه به مشتریان ارائه می شود. اگر طی مدت زمان گارانتی مشکلی برای دستگاه شما به وجود بیاید، توسط تیم آریابهکار به صورت رایگان تعمیر خواهد شد.

تعمیرات ماشین لباسشویی ارج

تعمیرات ماشین لباسشویی ارج

اگر ماشین لباسشویی ارج شما عزیزان خراب شده است، به معنای این نیست که باید آنرا دور بیندازید و اقدام به خرید ماشین لباسشویی ارج جدید نمایید؛ چرا که تمامی خرابی ها و مشکلات این دستگاه بصورت تخصصی قابل تعمیر هستند! لازم به ذکر است که یک دستگاه ماشین لباسشویی ارج این روزها دارای قیمت حدودی 10 میلیون تومانی می باشد که با تعمیرات تخصصی این دستگاه توسط تعمیرکاران متخصص ماشین لباسشویی ارج آریابهکار دیگر نیازی به پرداخت این مقدار هزینه جهت خرید دستگاه جدید نخواهید داشت.

نمایندگی مرکزی و مجاز تعمیر ماشین لباسشویی ارج

آریابهکار با بیش از 30 سال تجربه تعمیرات تخصصی به عنوان نمایندگی مرکزی و مجاز تعمیر ماشین لباسشویی ارج همواره آماده تعمیرات تخصصی دستگاه شما با بروزترین ابزارهای تعمیراتی روز دنیا می باشد تا بتوانید همانند روز اول از این دستگاه استفاده کنید و نیازی هم به تعویض قطعات نداشته باشید. از این رو برای انجام هماهنگی های لازم جهت تعمیرات ماشین لباسشویی ارج توسط تعمیرکاران متخصص آریابهکار می توانید از طریق شماره های مندرج اقدام نمایید و مشکل دستگاه را رفع کنید.

خدمات ویژه نمایندگی مرکزی تعمیر ماشین لباسشویی ارج

تمام خدماتی که مربوط به ماشین لباسشویی ارج در هر مدل می باشند، در آریابهکار بصورت تخصصی توسط تعمیرکاران ماشین لباسشویی ارج تعمیر می شوند تا هم نیازی به خرید دستگاه جدید نداشته باشید و هم اینکه نیاز شما نسبت به تعویض قطعات این دستگاه رفع گردد. بنابراین لازم به ذکر است که آریابهکار هیچ گونه محدودیتی در خصوص تعمیر ماشین لباسشویی ارج ندارد و تمامی خدمات انجام شده در آریابهکار بصورت تخصصی با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا انجام می شوند.

رویه تعمیر ماشین لباسشویی ارج در آریابهکار

رویه تعمیر ماشین لباسشویی ارج در نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آریابهکار به گونه ای تنظیم شده است که علیرغم تعمیرات تخصصی دستگاه با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا، دیگر نیازی به تعمیرات نداشته باشید و بتوانید از این دستگاه برای چندین سال بدون هر گونه خرابی استفاده کنید. توجه داشته باشید رویه ای که ما برای شما و تمامی تعمیراتی که انجام می دهیم در نظر گرفته ایم، براساس بیش از 30 سال تجربه تعمیرات تخصصی می باشد. از این رو در ادامه شما را با این رویه به‌صورت قدم به قدم آشنا کرده ایم.

 1. در ابتدا باید از طریق شماره های مندرج با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس حاصل نمایید و مشکل دستگاه را شرح دهید.
 2. سپس هماهنگی های لازم جهت اعزام تکنسین و تعمیرکار ماشین لباسشویی ارج در روز و زمان مقرر به محل شما انجام خواهد شد.
 3. با مراجعه تکنسین به محل مدنظر شما، در ابتدا عیب یابی صورت خواهد گرفت.
 4. سپس گزارش خرابی دستگاه به همراه هزینه تعمیرات برآورد و اعلام خواهد شد.
 5. در صورت تایید شما، پروسه تعمیرات انجام می شود.
 6. اینک می توانید همانند روز اول از ماشین لباسشویی ارج خود استفاده کنید.

اصلی ترین نکات در تعمیر ماشین لباسشویی ارج

برای آنکه اصلی ترین نکات در تعمیر ماشین لباسشویی ارج شما رعایت و اعمال شوند، باید در ابتدا از هر گونه عجله خودداری کنید و در میان تعمیرگاه های تعمیرات ماشین لباسشویی ارج اقدام به انتخاب تعمیرگاه با اصالت و مجرب نمایید؛ چرا که اگر شما یک تعمیرگاه مجرب و متخصص در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی ارج را پیدا کنید، بدون شک تجربه چندین ساله تکنسین های این تعمیرگاه در حین تعمیرات ماشین لباسشویی ارج اعمال خواهند شد و در نتیجه مشکل دستگاه شما به‌صورت اصولی تعمیر خواهد شد و حتی نیازی به تعویض قطعات نخواهید داشت.

لازم به ذکر است که آریابهکار به عنوان یکی از قدیمی ترین مجموعه های تعمیراتی استان تهران با بیش از 30 سال تجربه تخصصی می باشد که تمام پروسه تعمیرات دستگاه شما را توسط تعمیرکاران ماشین لباسشویی ارج انجام می دهد تا خیال شما از بابت تعمیرات این دستگاه راحت باشد و با خیالی آسوده دستگاه را به دست تکنسین های تعمیرکار ماشین لباسشویی ارج آریابهکار بسپارید.

مزیت های تعمیر ماشین لباسشویی ارج در نمایندگی تخصصی آریابهکار

همانگونه که در قسمت بالا به‌صورت کامل توضیح داده شد، یکی از مزایای تعمیر ماشین لباسشویی ارج در نمایندگی تخصصی آریابهکار این است دستگاه شما فقط و فقط توسط تعمیرکاران ماشین لباسشویی ارج که حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی در رزومه خود دارند تعمیر می شود و این در حالی است که در صورت درخواست تعمیر ماشین لباسشویی ارج در سایر مراکز تعمیر، دستگاه شما توسط فردی تعمیر خواهد شد که هیچ گونه دید مهندسی به ماشین لباسشویی ارج ندارد و صرفا سعی می کند تا با اعلام خرابی قطعات، هزینه قابل توجهی از شما دریافت کنند.

یکی دیگر از مزایایی که توسط مجموعه ما به شما عزیزان تعلق می گیرد این است که ما در ابتدا به‌صورت حدس و گمان مشکل دستگاه شما را اعلام نمی کنیم؛ برای شناسایی و ریشه یابی مشکل دستگاه، تکنسین تعمیرکار ماشین لباسشویی ارج آریابهکار در ابتدا با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا اقدام به عیب یابی قطعه به قطعه دستگاه شما عزیزان می کنند تا مشکل به‌صورت دقیق شناسایی و تعمیر شود.

همچنین یکی دیگر از نکاتی که ممکن است برای هر یک از ما به عنوان یکی از مهم ترین نکات در زمینه تعمیرات این دستگاه باشد، هزینه تعمیر ماشین لباسشویی ارج می باشد و لازم به ذکر است در صورت تعمیر دستگاه شما عزیزان توسط تعمیرکاران مجموعه آریابهکار، هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی ارج در کمترین میزان خود خواهد بود چرا که تمامی هزینه های اعلامی تعمیرکاران آریابهکار براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی می باشد و هیچ هزینه نامتعارفی از شما بابت تعمیرات دریافت نخواهد شد.

مقالات مرتبط: تعمیر ماشین لباسشویی آاگ

تعمیر ماشین لباسشویی ارج با ضمانت طولانی مدت

با توجه به اینکه 0 تا 100 تعمیرات ماشین لباسشویی ارج توسط تعمیرکاران مجرب و متخصص ماشین لباسشویی ارج آریابهکار صورت می گیرند و جهت آسوده‌خاطر بودن شما بابت تمامی خدماتی که توسط مجموعه ما به شما ارائه می شود، ما گارانتی و ضمانت نامه کتبی 90 روزه برای تمامی خدماتی که انجام می دهیم در نظر گرفته ایم که اگر قسمت تعمیر شده مجددا خراب شد، به‌صورت رایگان و بدون پرداخت هر گونه هزینه جانبی تعمیرات بتوانید مشکل را رفع کنید و نیازی به پرداخت هزینه تعمیرات مجدد نداشته باشید.

با این وجود لازم به ذکر است که هیچ تفاوتی در جزئی ترین و کلی ترین خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ارج وجود ندارد و تمام خدمات به مدت 90 روز برای شما عزیزان تعمیر می شوند.

تعمیر ماشین لباسشویی ارج با قطعات اصل

با عیب یابی اصولی و دقیق ماشین لباسشویی ارج توسط تعمیرکار مجرب ماشین لباسشویی ارج آریابهکار، مشکل دستگاه ریشه یابی می شود و پس از آنکه ریشه یابی به اتمام رسید، گزارش کاملی از این پروسه انجام شده به شما عزیزان اطلاع رسانی خواهد شد تا از مشکل دستگاه مطلع شوید. اما جای هیچ نگرانی نیست چرا که تعمیرکاران و متخصصان آریابهکار به‌صورت تخصصی مشکل قطعات ماشین لباسشویی ارج را تعمیر می کنند تا نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید.

با این وجود اگر تکنسین های ماشین لباسشویی ارج ما قطعه معیوب را تعمیر کردند، به‌صورت مجدد بر روی دستگاه نصب خواهد شد و اما اگر به هیچ وجه قطعه مدنظر قابل تعمیر نباشد، اعلام تعویض قطعه خواهند کرد. برای مثال اگر برد ماشین لباسشویی ارج ذوب شده باشد، آیا قابل تعمیر است؟ به هیچ وجه چنین چیزی ممکن نیست و صرفا باید تعویض قطعات صورت گیرد. برای تعویض قطعات ماشین لباسشویی ارج نیز ما از قطعات کاملا شرکتی برند ارج براساس مدل دستگاه شما عزیزان استفاده می کنیم.

نکات کلیدی تعمیر ماشین لباسشویی ارج

جهت آنکه بتوانید از دستگاه همانند روز اول بدون هر گونه خرابی استفاده کنید، می توانید دستگاه را به دست افراد و متخصصان مجربی بسپارید که توانایی قابل توجهی در تعمیر ماشین لباسشویی ارج دارند! از این رو اگر مایل هستید تا تعمیرات تخصصی بر روی دستگاه شما انجام شود، باید به تعمیرکاران متخصصی را انتخاب کنید که بتوانند مشکل را برطرف کنند. لازم به ذکر است که اگر دستگاه شما توسط متخصصان تعمیرکار ماشین لباسشویی ارج تعمیر شود، تجربه چندین ساله تعمیرات آنها بر روی دستگاه اعمال خواهد شد.

نکات کلیدی تعمیر ماشین لباسشویی ارج

چرا که تمام تعمیرکاران ماشین لباسشویی ارج آریابهکار حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی دارند و تمام این نکات کلیدی و تخصصی را در حین تعمیرات دستگاه شما اعمال خواهند نمود.

بهترین زمان برای تعمیر ماشین لباسشویی ارج

ضروری ترین و بهترین بازه زمانی جهت تعمیر ماشین لباسشویی ارج، زمانی نیست که دستگاه از کار افتاده باشد؛ چرا که وقتی دستگاه از کار می افتد، احتمالا برخی از قطعات این دستگاه آسیب دیده اند که یا باید تعمیرات تخصصی صورت گیرد و یا اینکه تعویض قطعه با قطعه جایگزین صورت گیرد تا مشکل دستگاه برطرف شود. بنابراین زمانیکه دستگاه از کار بیافتد، زمان مناسبی برای تعمیرات نیست! از نظر تکنسین های تعمیرکار ماشین لباسشویی ارج آریابهکار بهترین زمان برای تعمیر ماشین لباسشویی ارج زمانی می باشد که شما عزیزان متوجه ساده‌ترین خرابی بر روی این دستگاه شده اید.

برای مثال اگر با روشن کردن ماشین لباسشویی ارج متوجه صدای عجیب و غریب شدید، باید آنرا جدی بگیرید و به حال خود رها نکنید. از این رو بهترین زمان برای تعمیر ماشین لباسشویی ارج مشاهده ساده‌ترین مشکل می باشد که هم هزینه تعمیرات کنترل شده خواهد بود و هم اینکه نیازی به تعویض قطعات نخواهید داشت.

چرا انجام تعمیر ماشین لباسشویی ارج را به مجموعه آریابهکار بسپاریم؟

یکی از دلایلی که می توانیم به آن صراحتا اشاره کنیم این است که آریابهکار به عنوان یکی از قدیمی ترین مراکز تعمیرات تخصصی لوازم برقی خانگی، دستگاه خراب شما عزیزان را فقط و فقط توسط تعمیرکاران مجرب و متخصص ماشین لباسشویی ارج تعمیر می کند که تمام این پروسه تعمیرات براساس تجربه و سابقه چندین ساله تکنسین ها می باشد. از این رو اولین نکته این است که دستگاه شما به‌صورت فنی و مهندسی توسط تعمیرکاری که دید مهندسی نسبت به دستگاه شما دارد انجام می شود تا خرابی به خصوصی در آن باقی نماند.

همچنین دومین عاملی که می توانیم به آن اشاره کنیم این است که ما به ازای تمام خدماتی که جهت تعمیر ماشین لباسشویی ارج ارائه می کنیم، به شما تضمین و گارانتی کتبی می دهیم که نشان دهنده تعمیرات تخصصی ما می باشد و اگر پس از تعمیرات به احتمال یک درصد خرابی قبلی باز هم دیده شد، مجددا تعمیرات تخصصی انجام خواهند شد تا مشکل دستگاه شما عزیزان برطرف شود.

توجه داشته باشید که در صورت خرابی بخش تعمیر شده در بازه زمانی گارانتی، بدون هر گونه هزینه جانبی و صرفا به صورت رایگان مشکل دستگاه شما عزیزان برطرف خواهد شد؛ این عامل بدون شک یکی از عوامل متمایز کننده آریابهکار نسبت به سایر مراکز تعمیراتی می باشد.

مراحل درخواست تعمیرکار ماشین لباسشویی ارج در آریابهکار

برای درخواست تعمیرکار ماشین لباسشویی ارج در آریابهکار و اعزام آن به محل سکونت خود می توانید از طریق شماره های مندرج با کارشناسان و تیم پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید تا با توضیح کامل مشکل رخ داده بتوانید هماهنگی های لازم را جهت ثبت درخواست و همچنین اعزام تکنسین تعمیرکار انجام دهید. توجه داشته باشید که برای ارائه راهکار بهتر توسط تیم پشتیبانی، بهتر است مشکل را به همراه علائم آن به‌صورت دقیق شرح دهید تا این راهنمایی صورت گیرد.

همچنین راه دومی هم وجود دارد که یک راهکار ساده و البته سریعتر می باشد و می تواند شما را سریعتر به پاسخ برساند که در ابتدا شما عزیزان می توانید یک ویدیو واضح از مشکل و خرابی ماشین لباسشویی ارج به همراه تعدادی تصویر از زوایای مختلف تهیه کنید و از طریق واتساپ و تلگرام شماره 09190111214 برای تکنسین های آریابهکار ارسال نمایید تا راهکار مناسبی نسبت به مشکل شما عزیزان ارائه شود.

مقالات مرتبط: تعمیر ماشین لباسشویی کندی

نحوه تماس با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ارج

اگر ماشین لباسشویی ارج را از فروشگاه معتبر و مجاز در تهران یا استان محل سکونت خود تهیه و خریداری کرده اید، بدون شک کارت گارانتی نیز به شما تعلق پیدا کرده است که دارای اعتبار تعمیرات می باشد. از این رو برای یافتن شماره نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ارج می توانید به کارت گارانتی دستگاه مراجعه کنید چرا که تمامی اطلاعات نمایندگی تعمیرات و خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی ارج بر روی این کارت درج شده است. توجه داشته باشید که اگر کارت گارانتی دستگاه را به همراه داشته باشید این خدمات به شما ارائه خواهند شد و تمامی این خدمات نیز رایگان خواهند بود.

توجه داشته باشید که پیش از مراجعه به نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ارج باید در ابتدا میزان اعتبار کارت گارانتی دستگاه را بررسی کنید و اگر اعتبار کارت گارانتی دستگاه منقضی شده است، می توانید از طریق شماره مرکزی 02145437 با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید تا هماهنگی های لازم جهت تعمیرات دستگاه عزیزان توسط تعمیرکاران با تجربه صورت گیرد.

رایج ترین مشکلات ماشین لباسشویی ارج

رایج ترین مشکلات ماشین لباسشویی ارج
 1. روشن نشدن
 2. نچرخیدن دیگ
 3. اتصالی برق
 4. لرزش و سر و صدای زیاد هنگام کار
 5. خوب نشستن لباس ها
 6. بسته نشدن درب
 7. قفل شدن و باز نشدن درب
 8. سر و صدا هنگام کار کردن خشک کن
 9. خرابی تایمر
 10. پوسیده شدن لاستیک درب
 11. پاره شدن تسمه
 12. خراب شدن کمک ماشین لباسشویی
 13. خرابی انواع قطعات مانند سه نظام، کاسه نمد، بلبرینگ و …

مهم ترین نکات ایمنی در استفاده از ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی ارج
 • از شوینده اصل و فابریک برای لباسشویی خود استفاده کنید .
 • تنها از یک شوینده که تمام کاربری را دارد استفاده کنید.

  استفاده از شوینده های مختلف باعث جرم گرفتن قطعات می شود، که آنگاه نیاز به جرم گیری دارید .

 • سختی آب منطقه شما باعث می شود قطعات لباسشویی شما جرم و رسوب بگیرد. حتما از فیلتر لباسشویی استفاده کنید تا سخت گیری آب شود و از جرم روی قطعات جلوگیری شود.
 • از حجم زیاد لباس و استفاده مکرر و پشت سرهم از لباسشویی خود پرهیز کنید .

تعمیر لباسشویی ارج در تهران

شرکت آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیر انواع لوازم برقی، با بیش از 30 سال تجربه به ارائه خدمات تعمیر لباسشویی ارج در سراسر تهران می پردازد. تعمیرکاران این شرکت سال ها به صورت تخصصی در زمینه تعمیر انواع برندهای ماشین لباسشویی به خصوص برند ارج آموزش دیده اند و به کسب مهارت، دانش و تجربه بالایی در این زمینه رسیده اند.

برخی از مهم ترین خدمات و مزایای شرکت آریابهکار در این زمینه به شرح زیر است.

 1. در ارتباط با هر برند ماشین لباسشویی تکنسین متخصص همان برند به محل جهت خدمات اعزام می شود.
 2. تمامی خدمات ماشین لباسشویی دارای ضمانتنامه رسمی ۹۰ روزه است.
 3. تعمیر لباسشویی در محل انجام می گردد.
 4. تمامی قطعات مورد نیاز جهت تعویض و تعمیر لباسشویی از لوازم اصلی همان برند است.
 5. جهت شفاف سازی کامل و رضایتمندی کامل مشتری تمامی هزینه های تعمیر لباسشویی لحاظ شده است.
 6. تمامی خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در همان روز طبق زمانبندی تکنیسین مربوطه در محل انجام می شود.
 7. خدمات تعمیر لباسشویی ارج قدیمی ارائه می شود.

تیم حرفه ای شرکت آریا بهکار مفتخر است که با توجه به نیاز مشتری در تعمیرات لباسشویی ارج، خدماتی باکیفیت و صادقانه را در اسرع وقت به شما ارائه دهد زیرا ما معتقدیم رضایت مشتری بهترین تبلیغ برای کار ما است. پس به شما پیشنهاد میکنیم تعمیرات ماشین لباسشویی خود را به تعمیرکار لباسشویی با تجربه بسپارید تا هم در وقت و هم در هزینه شما صرفه جویی شود. در ضمن مشتریان شرکت آریا بهکار می توانند با دریافت کد اشتراک از تخفیف های ویژه تعمیرات لباسشویی ارج شرکت استفاده کنند.

This Post Has 6 Comments

 1. سلام، لباسشویی ارج دارم که به شدت ازش ناراضیم!
  خیلی داره اذیت میکنه. موقع کار شدیدا میلرزه و با صداش خونه رو میذاره رو سرش!!
  الان خیلی وقته اینجوریه باید چیکارش کنم؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی لرزش و صدای زیاد ماشین لباسشویی میتواند به دلایل مختلفی همچون خرابی قطعاتی مثل کمک فنر، کاسه نمد، بلبرینگ، شفت، سه نظام و موارد دیگری اتفاق بیوفتد که با رعایت یکسری اصول میتوانید از این موضوع پیشگیری کنید. در ابتدا باید پایه های دستگاه چک شوند و از سالم بودن آن ها اطمینان حاصل کنید. در صورت سالم بودن پایه ها باید از تراز بودن سطحی که لباسشویی روی آن قرار گرفته اطمینان حاصل کنید. در صورتی که با برطرف کردن این موارد لرزش دستگاه قطع نشد میتوانید با شماره 02145437 تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را برای تعمیرکار متخصص در آریابهکار ثبت کنید.

 2. من از لباسشویی ارج استفاده میکنم که یه مدته دقت کردم دیدم لباس ها رو خوب نمیشوره. چیکارش کنم که درست بشه؟!

  1. با سلام،
   در قدم اول باید اطمینان حاصل کنید که عمل تخلیه در ماشین لباسشویی به درستی انجام میشود. در صورتی که دستگاه مشکلی در تخلیه کردن نداشت باید از خم نشدن شیلنگ ورودی یا سالم بودن شیلنگ برقی نیز اطمینان حاصل کنید. دقت کنید که مسیر تخلیه که شامل فیلتر کف، پمپ تخلیه و شیلنگ خروجی است تمیز باشد.
   همچنین ممکن است پمپ تخلیه مشکل داشته باشد که برای این قطعه نیاز به عیب یابی است.

 3. سلام خسته نباشید.من از لباسشویی ارج استفاده میکنم چند وقت بود متوجه شده بودم خیلی لرزش داره مخصوصا موقع خشک کردن اما امروز متوجه شدم که بدنه ش برق هم داره!
  مشکلش چیه؟ یعنی ممکنه موتورش خراب شده باشه؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی لرزش شدید ماشین لباسشویی ارج ممکن است به دلیل یکی از موارد تراز نبودن، خرابی پایه های دستگاه، خرابی کمک فنر و … باشد.
   همچنین ممکن است به دلیل حجم زیاد و سنگین لباس یا پتو که درون دستگاه قرار دارد اتفاق بیوفتد.
   در صورتی که موارد ذکر شده را بررسی کردید اما مشکل را پیدا نکردید میتوانید با شماره 02145437 آریابهکار تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214