skip to Main Content
مرکز ارتباط سراسری مشتریان : 91006676-۰۲۱
تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس
شماره تماس نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس

تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس توسط تیم آریابهکار در سراسر تهران انجام می گیرد. کلیه خدمات این شرکت به همراه فاکتور رسمی و گارانتی 90 روزه ارائه می شود. اگر طی مدت زمان گارانتی دستگاه شما دچار ایراد شود، توسط شرکت آریابهکار به صورت رایگان تعمیر خواهد شد.

فهرست

اگر نیاز به تعمیر لباسشویی دارید، بهتر است در ابتدا به نمایندگی ماشین لباسشویی الکترولوکس مراجعه کنید. در غیر این صورت می توانید از خدمات شرکت آریابهکار بهره بگیرید.

نحوه تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس

نحوه تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکسبرای خرید یک دستگاه ماشین لباسشویی الکترولوکس نسبتا مدرن و جدید به همراه قابلیت های روز دنیا باید حداقل 20 میلیون تومان هزینه کنید که در شرایط فعلی ارزش اقتصادی برای شما نخواهد داشت. اما هر گونه خرابی ماشین لباسشویی الکترولوکس به معنای این نیست که اقدام به خرید دستگاه جدید کنید چرا که تمام مشکلات این دستگاه توسط تعمیرکاران و متخصصان آریابهکار قابل تعمیر می باشد و برای تعمیرات هم نیازی به تعویض قطعات نخواهید داشت چرا که ما با دانش فنی که داریم، تمام پروسه تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس را بصورت تخصصی انجام می دهیم و به ازای هر یک از تعمیرات انجام شده، گارانتی و تضمین به شما می دهیم تا خیالتان از بابت تعمیرات تخصصی آریابهکار راحت باشد.

نمایندگی مجاز و مرکزی تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس

ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی مجاز و مرکزی تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس، تمامی خدمات تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس را بدون نیاز به تعویض قطعات بصورت تخصصی انجام می دهیم و شما عزیزان می توانید از طریق خدمات ما، همانند روز اول از دستگاه خود استفاده کنید و نیازی به هزینه تعمیرات نجومی و یا خرید دستگاه جدید نداشته باشید. با این وجود اگر هر گونه خرابی جزئی و کلی برای دستگاه شما رخ داده است، می توانید با شماره های مندرج با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید و هماهنگی های لازم را جهت تعمیرات انجام دهید.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس

آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس  و تعمیرات لوازم خانگی در تمامی مدل های موجود، تمامی خدمات تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس را بصورت تخصصی و اختصاصی توسط تعمیرکاران مجرب انجام می دهد تا نیاز شما در این زمینه به بهترین حالت ممکن برطرف شود. با این وجود هیچ محدودیتی در آریابهکار که مرتبط با ماشین لباسشویی الکترولوکس هستند، وجود ندارد و ما همواره بصورت تخصصی آماده ارائه خدمات تعمیر به شما عزیزان هستیم.

روال تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس توسط تعمیرکاران متخصص آریابهکار

روال تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس توسط تعمیرکاران متخصص آریابهکار اینگونه است که در ابتدا دستگاه باید با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا مورد عیب یابی قطعه به قطعه قرار گیرد تا مشکل شناسایی شود. پس از آنکه مشکل دستگاه شناسایی شد، براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی هزینه تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس برآورد خواهد شد و در صورت تائید شما، خدمات تعمیر تخصصی انجام و سپس اعلام می شود. توجه داشته باشید که دستگاه چندین دفعه توسط تعمیرکاران ما در حضور شما عزیزان تست می شوند.

مهمترین نکات در تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس

نکات مهم و متعددی در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس وجود دارند که این نکات معمولا در صورت تعمیرات تخصصی در طی چندین سال کسب می شوند. از این رو این نکات طلایی زمانی بر روی دستگاه شما اعمال خواهند شد که شما پروسه تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس به فرد تعمیرکار و مجربی بسپارید که دارای بیش از 5 سال سابقه تخصصی در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس می باشد و به‌صورت مهندسی و دقیق با طراحی این دستگاه آشنا می باشد. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما دستگاه را به دست فردی بسپارید که دارای تخصص بالایی در این زمینه است و به هر فردی که توانایی گرفتن آچار بدست را دارد، نمی توان در این زمینه اعتماد کرد!

مهمترین نکات در تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکسبا این وجود تکنسین های متخصص و تعمیرکار ماشین لباسشویی الکترولوکس آریابهکار آماده ارائه خدمات کاملا تخصصی به شما عزیزان می باشند.

مقالات مرتبط: تعمیر ماشین لباسشویی بوش

مزیت های تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس در نمایندگی تخصصی آریابهکار

یکی از نکات بسیار مهم که با خراب شدن ماشین لباسشویی الکترولوکس به فکر آن خواهید بود، هزینه تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس می باشد! علیرغم اینکه ما در ابتدا دستگاه را عیب یابی می کنیم و پس از عیب یابی به شما اعلام هزینه می کنیم، لازم به ذکر است که یکی از مزایای مهم که در آریابهکار به شما تعلق می گیرد این است که دستگاه شما براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی اعلام هزینه تعمیرات می شود و برخلاف سایر تعمیرگاه ها، هزینه براساس معیارهای متفرقه محاسبه نخواهد شد. از این رو ما در آریابهکار با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات تخصصی همواره سعی بر این داریم تا مشکلات دستگاه شما را به‌صورت تخصصی با کمترین هزینه ممکن تعمیر کنیم تا نیازی به تعویض قطعات و یا خرید دستگاه جدید نداشته باشید.

همچنین یکی دیگر از مزایایی که از طریق مجموعه آریابهکار به شما عزیزان تعلق می گیرد این است که ماشین لباسشویی الکترولوکس شما فقط و فقط توسط تعمیرکاران مجرب ماشین لباسشویی الکترولوکس آریابهکار که حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی را در رزومه خود دارند تعمیر می شود و بدون شک در این مواقع، تعمیرات تخصصی و مهندسی انجام خواهد شد و یکبار برای همیشه مشکل دستگاه شما برطرف می شود.

تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس با ضمانت نامه معتبر

از آنجاییکه ما مفتخریم در آریابهکار تمام مشکلات ماشین لباسشویی الکترولوکس را توسط تعمیرکاران ماشین لباسشویی الکترولوکس تعمیر می کنیم، تمامی خدمات جزئی و کلی که توسط مجموعه ما به شما عزیزان ارائه می شود شامل 90 روز گارانتی رسمی می شوند که در صورت خرابی بخش تعمیر شده پس از تعمیرات، مجددا به‌صورت رایگان برای شما تعمیر خواهیم کرد تا مشکل این دستگاه برطرف شود و بتوانید همانند روز اول از این دستگاه استفاده کنید.

لازم به ذکر است که گارانتی و ضمانت تعمیراتی که در آریابهکار به شما ارائه می شوند، کتبی و رسمی است و برخلاف تعمیرگاه های غیرمجاز، ضمانت لفظی نخواهد بود.

تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس با قطعات دارای گواهی اصالت

پس از آنکه عیب یابی قطعه به قطعه ماشین لباسشویی الکترولوکس توسط تعمیرکاران و متخصصان آریابهکار صورت گرفت، کارشناس گزارش جامعی از خرابی های دستگاه به شما ارائه خواهد نمود. از این رو اگر قطعه ای از قطعات ماشین لباسشویی الکترولوکس دچار خرابی شده باشد، تکنسین ما تمام تلاش و تجربه خود را به کار خواهد گرفت تا مشکل پیش آمده را به‌صورت تخصصی با استفاده از تجربه چندین ساله خود تعمیر کند و نیاز شما عزیزان مبنی بر تعویض قطعه را برطرف کند. اما اگر این قطعه به دلایل مختلفی به مقدار زیادی آسیب دیده باشد، تکنسین تعمیرات ما به شما اعلام تعویض قطعه خواهد نمود! برای مثال تصور کنید که برد ماشین لباسشویی الکترولوکس به دلیل استفاده نادرست ذوب شده باشد!

تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس با قطعات دارای گواهی اصالتبدون شک برد سوخته و ذوب شده قابل تعمیر نخواهد بود و باید اقدام به تعویض قطعات کرد. همچنین برخی قطعات وجود دارند که قیمت بسیار پایینی دارند و در صورت خرابی آنها، تعمیرات تخصصی برای شما ارزش اقتصادی نخواهد داشت و بهتر است اقدام به تعویض قطعه کنید. با این وجود اگر تشخیص به تعویض قطعات ماشین لباسشویی الکترولوکس باشد، ما قطعه مورد نظر را با قطعه جایگزین که تماما وارداتی است تعویض می کنیم. لازم به ذکر است که این قطعه براساس برند و مدل دستگاه شما خواهد بود.

مهمترین اقداماتی که در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس صورت می گیرد

مهم ترین اقداماتی که در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس باید صورت گیرد این است که شما عزیزان فقط و فقط تعمیرگاه مجاز و معتبری را در میان ده ها تعمیرگاه غیرمجاز پیدا کنید که بتواند مشکل پیش آمده برای دستگاه شما را به‌صورت تخصصی تعمیر و رفع کند و نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید! از این رو علیرغم تعمیرات تخصصی که توسط تعمیرکاران آریابهکار بر روی دستگاه شما انجام می شوند باید عرض کنیم که تمام نکات طلایی که ناشی از سال ها تعمیرات تخصصی هستند بر روی دستگاه شما اعمال می شوند تا مشکل دستگاه شما رفع شود و حتی بهتر از روز اول برای شما عزیزان کار کند.

آریابهکار مرکز تخصصی تعمیرات لوازم برقی خانگی می باشد که دارای بیش از 30 سال سابقه تعمیرات است که در شرایط اقتصادی فعلی، همواره همراه شما عزیزان می باشد تا با کمترین هزینه تعمیرات بتوانید مشکل دستگاه را برطرف کنید.

مقالات مرتبط: تعمیر ماشین لباسشویی آبسال

تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس چه زمان ضروری است؟

ضروری ترین زمان برای تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس از نظر تعمیرکاران و تکنسین های آریابهکار زمانی می باشد که شما عزیزان طبق روال همیشگی دستگاه را روشن می کنید و متوجه خرابی و یا صدای عجیبی در ماشین لباسشویی الکترولوکس می شود! بدون شک این خرابی جزئی نشان دهنده خرابی گسترده در دستگاه شما می باشد که اگر آنرا پشت گوش بیندازید گسترده خواهد بود و در غیر اینصورت در همان ابتدا صرفا با تعمیرات ساده و البته کاملا تخصصی مشکل برطرف خواهد شد و نیازی به تعویض قطعات و… نخواهید داشت. به همین دلیل توصیه می کنیم در ابتدا با مشاهده ساده‌ترین خرابی از طریق شماره های مندرج با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم صورت گیرد.

در غیر اینصورت منجر به خرابی و سوختن قطعاتی از ماشین لباسشویی الکترولوکس خواهید شد که نتیجه این خرابی، هزینه سنگین تعمیرات و تعویض قطعات برای شما خواهد بود؛ طبیعتا در این شرایط تعمیرات برای شما ارزش نخواهد داشت و ناچار به خرید ماشین لباسشویی جدید خواهید بود. لازم به ذکر است که پیش از هر گونه تعمیرات بر روی دستگاه، ما ارزش تعمیرات را به شما اعلام خواهیم کرد.

چرا تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس را به مجموعه آریابهکار بسپاریم؟

در این گزارش از آریابهکار سعی کردیم تا شما را با خدمات تخصصی آریابهکار به‌صورت کامل آشنا سازیم و بدون شک پاسخ سؤال شما در بخش بالا توضیح داده ایم. اما در ابن بخش نیز قصد داریم تا پاسخ این سؤال را برای شما عزیزان شرح دهیم. اولین دلیلی که می توانیم برای شما عزیزان شرح دهیم این است که ما در آریابهکار به همراه تیم متخصص و مجرب تمامی خدمات تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس را توسط تعمیرکاران باتجربه ماشین لباسشویی الکترولوکس انجام می دهیم تا مشکل دستگاه شما عزیزان را به‌صورت تخصصی تعمیر کنیم و نیازی به تعمیرات مجدد نداشته باشید.

چرا تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس را به مجموعه آریابهکار بسپاریم؟همچنین آریابهکار یک مجموعه تخصصی و مرکزی می باشد که دارای بیش از 30 سال سابقه تعمیرات تخصصی لوازم برقی خانگی را در رزومه خود داراست و در ازای تعمیراتی که برای مشتریان انجام می دهد، گارانتی و تضمین ارائه می دهد که نشان دهنده تضمین خدمات انجام شده به شما عزیزان می باشد.

لازم به ذکر است که تمام هزینه های اعلامی در آریابهکار براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی می باشد و برخلاف سایر تعمیرگاه های غیرمجاز، هزینه هایی که به شما اعلام می شوند براساس حدس و گمان نیست.

مراحل درخواست تعمیرکار ماشین لباسشویی الکترولوکس آریابهکار

اگر ماشین لباسشویی الکترولوکس شما عزیزان خراب شده است و مایل به تعمیرات تخصصی توسط تیم متخصص آریابهکار هستید، ما روش های مختلفی را برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم که با استفاده از این روش های مختلف می توانید درخواست خود را به سادگی ثبت نمایید. اولین روشی که بهترین و ساده‌ترین روش ممکن می باشد این است که در ابتدا از دستگاه خود تعدادی تصویر از زوایای مختلف به همراه ویدیو 30 ثانیه ای تهیه کنید از طریق واتساپ و تلگرام شماره 0919011214 برای تکنسین های ما ارسال کنید تا مشکل به‌صورت سطحی بررسی شود و راهنمایی های لازم صورت گیرد. توجه داشته باشید جهت ارائه راهنمایی بهتر سعی کنید فایل های ارسالی واضح باشند و همچنین در ویدیو ارسالی مشکل دستگاه را به‌صورت دقیق شرح دهید.

همچنین روش دومی هم وجود دارد شما می توانید مستقیما با تیم پشتیبانی آریابهکار از طریق شماره 02145437 تماس بگیرید و با تشریح دقیق مشکل به تکنسین های آریابهکار، درخواست خود را ثبت کنید. پس از آنکه درخواست خود را ثبت کردید، از طریق تیم پشتیبانی آریابهکار با شما جهت انجام هماهنگی های لازم جهت اعزام تکنسین در روز و ساعت از پیش تعیین شده انجام می شود.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس در تهران

با خرید ماشین لباسشویی الکترولوکس از نمایندگی های شهر خود، فروشنده دستگاه در کنار فاکتور، کارت گارانتی رسمی هم به شما تقدیم می کند که در صورت خراب شدن ماشین لباسشویی الکترولوکس در بازه زمانی گارانتی می توانید از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس استفاده کنید. از این رو برای یافتن شماره نمایندگی ماشین لباسشویی الکترولوکس می توانید به کارت گارانتی دستگاه مراجعه کنید و از طریق اطلاعات مندرج بر روی این کارت با نمایندگی جهت تعمیرات رایگان و استفاده از خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی الکترولوکس تماس حاصل نمایید.

پس از آنکه شما مشکل را شرح دادید، تیم پشتیبانی نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس هماهنگی های لازم را جهت اعزام تعمیرکار ماشین لباسشویی الکترولوکس به محل شما را انجام خواهد داد. توجه داشته باشید برای استفاده از این خدمات باید کارت گارانی ارائه دهید و کارت گارانتی شما هم باید اعتبار کافی داشته باشد؛ در غیر اینصورت این خدمات به شما تعلق نخواهند گرفت و می توانید از طریق شماره مرکزی 02145437 با تیم پشتیبانی آریابهکار جهت انجام هماهنگی های لازم تماس بگیرید.

مقالات مرتبط: تعمیر ماشین لباسشویی کندی

مشکلات رایج لباسشویی الکترولوکس

مشکلات رایج لباسشویی الکترولوکس
 1. خوب شسته نشدن لباس ها
 2. نچرخیدن دیگ دستگاه
 3. روشن نشدن
 4. اتصالی برق
 5. سر و صدای زیاد هنگام کار
 6. باز و بسته نشدن درب
 7. ایجاد صدا هنگام کار خشک کن
 8. خرابی تایمر، لاستیک، تسمه، سه نظام، کاسه نمد، بلبرینگ و …

مهم ترین نکات ایمنی در استفاده از لباسشویی

1. ماشین لباسشویی را در جایی قرار دهید که به شیر آب، پریز برق و خروجی فاضلاب نزدیک باشد.

2. هرگز ماشین را بیش از حد ظرفیت آن پر نکنید.

البسه باید به راحتی در آب حرکت کنند و آب را به خود جذب نمایند.

پر کردن محفظه، روند چرخش و خالی کردن آب را دچار اختلال می کند.

3. هر برنامه لباسشویی، شرایط خاص خود را دارد.

البسه دارای دکمه فلزی و زیپ باید جداگانه شسته شوند، البسه کمرنگ جدا و الی آخر.

4. آب اضافه داخل محفظه را پس از هر شستشو خالی کنید.

5. برای شستن اشیایی چون کفش، عروسک های پارچه ای و مانند آن به موارد ذکر شده بر روی آن ها توجه کنید تا آسیبی به کفش یا عروسک وارد نشود.

6. پس از شستن مواد پرز دار از قبیل عروسک، پتو و مانند آن ها، فیلتر ماشین را به خوبی پاک کنید.

شرکت آریابهکار مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی در تهران

شرکت آریابهکار مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی در تهران

شرکت آریابهکار سال ها در زمینه تعمیر انواع لوازم برقی فعالیت داشته است.

این شرکت با بیش از 30 سال سابقه در زمینه تعمیر لباسشویی، دارای تیمی مجرب و مهارت در این زمینه است.

از مهم ترین خدمات و مزایای این شرکت می توان موارد زیر را نام برد.

 1. در ارتباط با هر برند ماشین لباسشویی تکنسین متخصص همان برند به محل جهت خدمات اعزام می شود.
 2. تمامی خدمات ماشین لباسشویی دارای ضمانتنامه رسمی ۹۰ روزه است.
 3. تعمیر لباسشویی در محل انجام می گردد.
 4. تمامی قطعات مورد نیاز جهت تعویض و تعمیر لباسشویی از لوازم اصلی همان برند است.
 5. جهت شفاف سازی کامل و رضایتمندی کامل مشتری تمامی هزینه های تعمیر لباسشویی لحاظ شده است.

تیم حرفه ای شرکت آریا بهکار مفتخر است که با توجه به نیاز مشتری در تعمیرات لباسشویی الکترولوکس، خدماتی باکیفیت و صادقانه را در اسرع وقت به شما ارائه دهد زیرا ما معتقدیم رضایت مشتری بهترین تبلیغ برای کار ما است.

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۹۱۰۰۶۶۷۶-۰۲۱
واتساپ آریابهکار
تلگرام