skip to Main Content
تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس
شماره تماس نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس

تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس توسط تیم آریابهکار در سراسر تهران انجام می گیرد. کلیه خدمات این شرکت به همراه فاکتور رسمی و گارانتی 90 روزه ارائه می شود. اگر طی مدت زمان گارانتی دستگاه شما دچار ایراد شود، توسط شرکت آریابهکار به صورت رایگان تعمیر خواهد شد.

اگر نیاز به تعمیر لباسشویی دارید، بهتر است در ابتدا به نمایندگی ماشین لباسشویی الکترولوکس مراجعه کنید. در غیر این صورت می توانید از خدمات شرکت آریابهکار بهره بگیرید.

فهرست

نحوه تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس

برای خرید یک دستگاه ماشین لباسشویی الکترولوکس نسبتا مدرن و جدید به همراه قابلیت های روز دنیا باید حداقل 20 میلیون تومان هزینه کنید که در شرایط فعلی ارزش اقتصادی برای شما نخواهد داشت. اما هر گونه خرابی ماشین لباسشویی الکترولوکس به معنای این نیست که اقدام به خرید دستگاه جدید کنید چرا که تمام مشکلات این دستگاه توسط تعمیرکاران و متخصصان آریابهکار قابل تعمیر می باشد و برای تعمیرات هم نیازی به تعویض قطعات نخواهید داشت چرا که ما با دانش فنی که داریم، تمام پروسه تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس را بصورت تخصصی انجام می دهیم و به ازای هر یک از تعمیرات انجام شده، گارانتی و تضمین به شما می دهیم تا خیالتان از بابت تعمیرات تخصصی آریابهکار راحت باشد.

نمایندگی مجاز و مرکزی تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس

ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی مجاز و مرکزی تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس، تمامی خدمات تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس را بدون نیاز به تعویض قطعات بصورت تخصصی انجام می دهیم و شما عزیزان می توانید از طریق خدمات ما، همانند روز اول از دستگاه خود استفاده کنید و نیازی به هزینه تعمیرات نجومی و یا خرید دستگاه جدید نداشته باشید.

نحوه تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس

با این وجود اگر هر گونه خرابی جزئی و کلی برای دستگاه شما رخ داده است، می توانید با شماره های مندرج با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید و هماهنگی های لازم را جهت تعمیرات انجام دهید.

شماره تماس نمایندگی تعمیر لباسشویی الکترولوکس در تهران

نمایندگی تعمیرات لباسشویی الکترولوکس در تهران جهت دسرسی راحت و بدون چالش مخاطبان و متقاضیان تعمیرات، اقدام به احداث نمایندگی های متنوعی در سطح استان تهران نموده است تا بهترین سرویس ها و خدمات را در کوتاه ترین بازه زمانی در اختیار کاربران قرار دهد. این نمایندگی تمامی سرویس های تعمیر لباسشویی الکترولوکس را در بالاترین سطح کیفی در اختیار مخاطبان خود قرار می دهد و در راستای پیاده سازی دقیق این موضوع از بهترین و متخصص ترین تعمیرکار ماشین لباسشویی الکترولوکس استفاده می نماید.

همانطور که گفتیم ایجاد شعبه ها و مراکز مختلف در 4 منطقه اصلی تهران جهت دسترسی راحت و پشتیبانی از تمامی مناطق و محله های تهران می باشد تا به محض ثبت درخواست تعمیرات کاربران، در کمترین زمان ممکن تعمیرکار به محل تعیین شده اعزام شود و اقدامات لازم را به عمل آورد.

شماره تماس نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس در تهران به شرح زیر می باشد:

 1. مرکز سراسری ارتباط مشتریان:۴۵۴۳۷-۰۲۱
 2. شعبه مرکز تهران:۸۶۰۷۱۷۵۱-۰۲۱
 3. شعبه شرق تهران:۷۷۹۰۲۲۲۰–۰۲۱
 4. شعبه شمال تهران:۲۶۱۲۴۶۹۶–۰۲۱

جدول هزینه تعمیر لباسشویی الکترولوکس در تهران

تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس در صورتی برای شما مقرون به صرفه خواهد بود که هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس شما مقرون به صرفه باشد. اما هزینه تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس چقدر است؟ هزینه تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس تنها در یک صورت مشخص خواهد شد که در طی این پروسه باید دستگاه شما بصورت صفر تا صد مورد عیب یابی قرار گیرد و از این طریق مشکل دستگاه ریشه یابی و سپس رفع شود! با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که در خصوص هزینه تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس عجولانه تصمیم نگیرید.

در خصوص هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس همانگونه که گفته شد، صرفا باید تکنسین متخصص با استفاده از ابزارهایی که در دست دارد اقدام به عیب یابی ماشین لباسشویی الکترولوکس نماید تا مشکل ریشه یابی و سپس تعمیر شود. با این وجود در ادامه به خواسته شما عزیزان هزینه تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس در تهران در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس را درج کرده ایم که از این طریق می توانید از هزینه حدودی تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس خود آشنا شوید.

هزینه تعمیرات تخصصی و دقیق ماشین لباسشویی الکترولوکس زمانی به شما اعلام خواهد شد که تکنسین با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا اقدام به عیب یابی ماشین لباسشویی الکترولوکس نماید.

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکسهزینه تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس (تومان)
تعمیر برد ماشین لباسشویی الکترولوکسعیب یابی دقیق
تعمیر تایمر ماشین لباسشویی الکترولوکس۲۲۰.۰۰۰ الی ۵۹۳.۰۰۰
تعمیر هیدروستات ماشین لباسشویی الکترولوکس۳۵۰.۰۰۰ الی ۵۶۶.۰۰۰
تعویض سنسور ماشین لباسشویی الکترولوکس۴۴۵.۰۰۰ الی ۶۲۳.۰۰۰
تعمیر موتور ماشین لباسشویی الکترولوکس۶۰۰.۰۰۰ الی ۸۲۵.۰۰۰
تعمیر پنل ماشین لباسشویی الکترولوکس۵۵۰.۰۰۰ الی ۸۱۶.۰۰۰
تعویض شیر برقی ماشین لباسشویی الکترولوکس۴۶۰.۰۰۰ الی ۶۱۴.۰۰۰
تعویض کاسه نمد ماشین لباسشویی الکترولوکس۶۹۰.۰۰۰ الی ۸۸۹.۰۰۰
تعویض خرطومی ماشین لباسشویی الکترولوکس۴۰.۰۰۰ الی ۸۱.۰۰۰
تعویض دیگ ماشین لباسشویی الکترولوکس۹۸۰.۰۰۰ الی ۱.۲۵۵.۰۰۰
تعمیر بلبرینگ ماشین لباسشویی الکترولوکس۴۰۰.۰۰۰ الی ۶۷۰.۰۰۰

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس

آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس و تعمیرات لوازم خانگی در تمامی مدل های موجود، تمامی خدمات تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس را بصورت تخصصی و اختصاصی توسط تعمیرکاران مجرب انجام می دهد تا نیاز شما در این زمینه به بهترین حالت ممکن برطرف شود. با این وجود هیچ محدودیتی در آریابهکار که مرتبط با ماشین لباسشویی الکترولوکس هستند، وجود ندارد و ما همواره بصورت تخصصی آماده ارائه خدمات تعمیر به شما عزیزان هستیم.

روال تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس توسط تعمیرکاران متخصص آریابهکار

روال تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس توسط تعمیرکاران متخصص آریابهکار اینگونه است که در ابتدا دستگاه باید با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا مورد عیب یابی قطعه به قطعه قرار گیرد تا مشکل شناسایی شود. پس از آنکه مشکل دستگاه شناسایی شد، براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی هزینه تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس برآورد خواهد شد و در صورت تائید شما، خدمات تعمیر تخصصی انجام و سپس اعلام می شود. توجه داشته باشید که دستگاه چندین دفعه توسط تعمیرکاران ما در حضور شما عزیزان تست می شوند.

مهمترین نکات در تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس

نکات مهم و متعددی در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس وجود دارند که این نکات معمولا در صورت تعمیرات تخصصی در طی چندین سال کسب می شوند. از این رو این نکات طلایی زمانی بر روی دستگاه شما اعمال خواهند شد که شما پروسه تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس به فرد تعمیرکار و مجربی بسپارید که دارای بیش از 5 سال سابقه تخصصی در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس می باشد و به‌صورت مهندسی و دقیق با طراحی این دستگاه آشنا می باشد.

مهمترین نکات در تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس

از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما دستگاه را به دست فردی بسپارید که دارای تخصص بالایی در این زمینه است و به هر فردی که توانایی گرفتن آچار بدست را دارد، نمی توان در این زمینه اعتماد کرد!

با این وجود تکنسین های متخصص و تعمیرکار ماشین لباسشویی الکترولوکس آریابهکار آماده ارائه خدمات کاملا تخصصی به شما عزیزان می باشند.

مقالات مرتبط: تعمیر ماشین لباسشویی بوش

مزیت های تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس در نمایندگی تخصصی آریابهکار

یکی از نکات بسیار مهم که با خراب شدن ماشین لباسشویی الکترولوکس به فکر آن خواهید بود، هزینه تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس می باشد! علیرغم اینکه ما در ابتدا دستگاه را عیب یابی می کنیم و پس از عیب یابی به شما اعلام هزینه می کنیم، لازم به ذکر است که یکی از مزایای مهم که در آریابهکار به شما تعلق می گیرد این است که دستگاه شما براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی اعلام هزینه تعمیرات می شود و برخلاف سایر تعمیرگاه ها، هزینه براساس معیارهای متفرقه محاسبه نخواهد شد. از این رو ما در آریابهکار با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات تخصصی همواره سعی بر این داریم تا مشکلات دستگاه شما را به‌صورت تخصصی با کمترین هزینه ممکن تعمیر کنیم تا نیازی به تعویض قطعات و یا خرید دستگاه جدید نداشته باشید.

همچنین یکی دیگر از مزایایی که از طریق مجموعه آریابهکار به شما عزیزان تعلق می گیرد این است که ماشین لباسشویی الکترولوکس شما فقط و فقط توسط تعمیرکاران مجرب ماشین لباسشویی الکترولوکس آریابهکار که حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی را در رزومه خود دارند تعمیر می شود و بدون شک در این مواقع، تعمیرات تخصصی و مهندسی انجام خواهد شد و یکبار برای همیشه مشکل دستگاه شما برطرف می شود.

تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس با ضمانت نامه معتبر

از آنجاییکه ما مفتخریم در آریابهکار تمام مشکلات ماشین لباسشویی الکترولوکس را توسط تعمیرکاران ماشین لباسشویی الکترولوکس تعمیر می کنیم، تمامی خدمات جزئی و کلی که توسط مجموعه ما به شما عزیزان ارائه می شود شامل 90 روز گارانتی رسمی می شوند که در صورت خرابی بخش تعمیر شده پس از تعمیرات، مجددا به‌صورت رایگان برای شما تعمیر خواهیم کرد تا مشکل این دستگاه برطرف شود و بتوانید همانند روز اول از این دستگاه استفاده کنید.

لازم به ذکر است که گارانتی و ضمانت تعمیراتی که در آریابهکار به شما ارائه می شوند، کتبی و رسمی است و برخلاف تعمیرگاه های غیرمجاز، ضمانت لفظی نخواهد بود.

تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس با قطعات دارای گواهی اصالت

پس از آنکه عیب یابی قطعه به قطعه ماشین لباسشویی الکترولوکس توسط تعمیرکاران و متخصصان آریابهکار صورت گرفت، کارشناس گزارش جامعی از خرابی های دستگاه به شما ارائه خواهد نمود. از این رو اگر قطعه ای از قطعات ماشین لباسشویی الکترولوکس دچار خرابی شده باشد، تکنسین ما تمام تلاش و تجربه خود را به کار خواهد گرفت تا مشکل پیش آمده را به‌صورت تخصصی با استفاده از تجربه چندین ساله خود تعمیر کند و نیاز شما عزیزان مبنی بر تعویض قطعه را برطرف کند. اما اگر این قطعه به دلایل مختلفی به مقدار زیادی آسیب دیده باشد، تکنسین تعمیرات ما به شما اعلام تعویض قطعه خواهد نمود! برای مثال تصور کنید که برد ماشین لباسشویی الکترولوکس به دلیل استفاده نادرست ذوب شده باشد!

تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس با قطعات دارای گواهی اصالت

بدون شک برد سوخته و ذوب شده قابل تعمیر نخواهد بود و باید اقدام به تعویض قطعات کرد. همچنین برخی قطعات وجود دارند که قیمت بسیار پایینی دارند و در صورت خرابی آنها، تعمیرات تخصصی برای شما ارزش اقتصادی نخواهد داشت و بهتر است اقدام به تعویض قطعه کنید. با این وجود اگر تشخیص به تعویض قطعات ماشین لباسشویی الکترولوکس باشد، ما قطعه مورد نظر را با قطعه جایگزین که تماما وارداتی است تعویض می کنیم. لازم به ذکر است که این قطعه براساس برند و مدل دستگاه شما خواهد بود.

مهمترین اقداماتی که در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس صورت می گیرد

مهم ترین اقداماتی که در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس باید صورت گیرد این است که شما عزیزان فقط و فقط تعمیرگاه مجاز و معتبری را در میان ده ها تعمیرگاه غیرمجاز پیدا کنید که بتواند مشکل پیش آمده برای دستگاه شما را به‌صورت تخصصی تعمیر و رفع کند و نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید! از این رو علیرغم تعمیرات تخصصی که توسط تعمیرکاران آریابهکار بر روی دستگاه شما انجام می شوند باید عرض کنیم که تمام نکات طلایی که ناشی از سال ها تعمیرات تخصصی هستند بر روی دستگاه شما اعمال می شوند تا مشکل دستگاه شما رفع شود و حتی بهتر از روز اول برای شما عزیزان کار کند.

آریابهکار مرکز تخصصی تعمیرات لوازم برقی خانگی می باشد که دارای بیش از 30 سال سابقه تعمیرات است که در شرایط اقتصادی فعلی، همواره همراه شما عزیزان می باشد تا با کمترین هزینه تعمیرات بتوانید مشکل دستگاه را برطرف کنید.

مقالات مرتبط: تعمیر ماشین لباسشویی آبسال

تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس چه زمان ضروری است؟

ضروری ترین زمان برای تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس از نظر تعمیرکاران و تکنسین های آریابهکار زمانی می باشد که شما عزیزان طبق روال همیشگی دستگاه را روشن می کنید و متوجه خرابی و یا صدای عجیبی در ماشین لباسشویی الکترولوکس می شود! بدون شک این خرابی جزئی نشان دهنده خرابی گسترده در دستگاه شما می باشد که اگر آنرا پشت گوش بیندازید گسترده خواهد بود و در غیر اینصورت در همان ابتدا صرفا با تعمیرات ساده و البته کاملا تخصصی مشکل برطرف خواهد شد و نیازی به تعویض قطعات و… نخواهید داشت. به همین دلیل توصیه می کنیم در ابتدا با مشاهده ساده‌ترین خرابی از طریق شماره های مندرج با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم صورت گیرد.

در غیر اینصورت منجر به خرابی و سوختن قطعاتی از ماشین لباسشویی الکترولوکس خواهید شد که نتیجه این خرابی، هزینه سنگین تعمیرات و تعویض قطعات برای شما خواهد بود؛ طبیعتا در این شرایط تعمیرات برای شما ارزش نخواهد داشت و ناچار به خرید ماشین لباسشویی جدید خواهید بود. لازم به ذکر است که پیش از هر گونه تعمیرات بر روی دستگاه، ما ارزش تعمیرات را به شما اعلام خواهیم کرد.

چرا تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس را به مجموعه آریابهکار بسپاریم؟

در این گزارش از آریابهکار سعی کردیم تا شما را با خدمات تخصصی آریابهکار به‌صورت کامل آشنا سازیم و بدون شک پاسخ سؤال شما در بخش بالا توضیح داده ایم. اما در ابن بخش نیز قصد داریم تا پاسخ این سؤال را برای شما عزیزان شرح دهیم. اولین دلیلی که می توانیم برای شما عزیزان شرح دهیم این است که ما در آریابهکار به همراه تیم متخصص و مجرب تمامی خدمات تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس را توسط تعمیرکاران باتجربه ماشین لباسشویی الکترولوکس انجام می دهیم تا مشکل دستگاه شما عزیزان را به‌صورت تخصصی تعمیر کنیم و نیازی به تعمیرات مجدد نداشته باشید.

چرا تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس را به مجموعه آریابهکار بسپاریم

همچنین آریابهکار یک مجموعه تخصصی و مرکزی می باشد که دارای بیش از 30 سال سابقه تعمیرات تخصصی لوازم برقی خانگی را در رزومه خود داراست و در ازای تعمیراتی که برای مشتریان انجام می دهد، گارانتی و تضمین ارائه می دهد که نشان دهنده تضمین خدمات انجام شده به شما عزیزان می باشد.

لازم به ذکر است که تمام هزینه های اعلامی در آریابهکار براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی می باشد و برخلاف سایر تعمیرگاه های غیرمجاز، هزینه هایی که به شما اعلام می شوند براساس حدس و گمان نیست.

مراحل درخواست تعمیرکار ماشین لباسشویی الکترولوکس آریابهکار

اگر ماشین لباسشویی الکترولوکس شما عزیزان خراب شده است و مایل به تعمیرات تخصصی توسط تیم متخصص آریابهکار هستید، ما روش های مختلفی را برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم که با استفاده از این روش های مختلف می توانید درخواست خود را به سادگی ثبت نمایید. اولین روشی که بهترین و ساده‌ترین روش ممکن می باشد این است که در ابتدا از دستگاه خود تعدادی تصویر از زوایای مختلف به همراه ویدیو 30 ثانیه ای تهیه کنید از طریق واتساپ و تلگرام شماره 0919011214 برای تکنسین های ما ارسال کنید تا مشکل به‌صورت سطحی بررسی شود و راهنمایی های لازم صورت گیرد. توجه داشته باشید جهت ارائه راهنمایی بهتر سعی کنید فایل های ارسالی واضح باشند و همچنین در ویدیو ارسالی مشکل دستگاه را به‌صورت دقیق شرح دهید.

همچنین روش دومی هم وجود دارد شما می توانید مستقیما با تیم پشتیبانی آریابهکار از طریق شماره 02145437 تماس بگیرید و با تشریح دقیق مشکل به تکنسین های آریابهکار، درخواست خود را ثبت کنید. پس از آنکه درخواست خود را ثبت کردید، از طریق تیم پشتیبانی آریابهکار با شما جهت انجام هماهنگی های لازم جهت اعزام تکنسین در روز و ساعت از پیش تعیین شده انجام می شود.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس در تهران

با خرید ماشین لباسشویی الکترولوکس از نمایندگی های شهر خود، فروشنده دستگاه در کنار فاکتور، کارت گارانتی رسمی هم به شما تقدیم می کند که در صورت خراب شدن ماشین لباسشویی الکترولوکس در بازه زمانی گارانتی می توانید از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس استفاده کنید. از این رو برای یافتن شماره نمایندگی ماشین لباسشویی الکترولوکس می توانید به کارت گارانتی دستگاه مراجعه کنید و از طریق اطلاعات مندرج بر روی این کارت با نمایندگی جهت تعمیرات رایگان و استفاده از خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی الکترولوکس تماس حاصل نمایید.

پس از آنکه شما مشکل را شرح دادید، تیم پشتیبانی نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس هماهنگی های لازم را جهت اعزام تعمیرکار ماشین لباسشویی الکترولوکس به محل شما را انجام خواهد داد. توجه داشته باشید برای استفاده از این خدمات باید کارت گارانی ارائه دهید و کارت گارانتی شما هم باید اعتبار کافی داشته باشد؛ در غیر اینصورت این خدمات به شما تعلق نخواهند گرفت و می توانید از طریق شماره مرکزی 02145437 با تیم پشتیبانی آریابهکار جهت انجام هماهنگی های لازم تماس بگیرید.

مقالات مرتبط: تعمیر ماشین لباسشویی کندی

مشکلات رایج لباسشویی الکترولوکس

 1. خوب شسته نشدن لباس ها
 2. نچرخیدن دیگ دستگاه
 3. روشن نشدن
 4. اتصالی برق
 5. سر و صدای زیاد هنگام کار
 6. باز و بسته نشدن درب
 7. ایجاد صدا هنگام کار خشک کن
 8. خرابی تایمر، لاستیک، تسمه، سه نظام، کاسه نمد، بلبرینگ و …

مشکلات رایج لباسشویی الکترولوکس

مهم ترین نکات ایمنی در استفاده از لباسشویی

1. ماشین لباسشویی را در جایی قرار دهید که به شیر آب، پریز برق و خروجی فاضلاب نزدیک باشد.

2. هرگز ماشین را بیش از حد ظرفیت آن پر نکنید.

البسه باید به راحتی در آب حرکت کنند و آب را به خود جذب نمایند.

پر کردن محفظه، روند چرخش و خالی کردن آب را دچار اختلال می کند.

3. هر برنامه لباسشویی، شرایط خاص خود را دارد.

البسه دارای دکمه فلزی و زیپ باید جداگانه شسته شوند، البسه کمرنگ جدا و الی آخر.

4. آب اضافه داخل محفظه را پس از هر شستشو خالی کنید.

5. برای شستن اشیایی چون کفش، عروسک های پارچه ای و مانند آن به موارد ذکر شده بر روی آن ها توجه کنید تا آسیبی به کفش یا عروسک وارد نشود.

6. پس از شستن مواد پرز دار از قبیل عروسک، پتو و مانند آن ها، فیلتر ماشین را به خوبی پاک کنید.

شرکت آریابهکار مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی الکترولوکس در تهران

شرکت آریابهکار سال ها در زمینه تعمیر انواع لوازم برقی فعالیت داشته است.

این شرکت با بیش از 30 سال سابقه در زمینه تعمیر لباسشویی، دارای تیمی مجرب و مهارت در این زمینه است.

از مهم ترین خدمات و مزایای این شرکت می توان موارد زیر را نام برد.

شرکت آریابهکار مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی در تهران

 1. در ارتباط با هر برند ماشین لباسشویی تکنسین متخصص همان برند به محل جهت خدمات اعزام می شود.
 2. تمامی خدمات ماشین لباسشویی دارای ضمانتنامه رسمی ۹۰ روزه است.
 3. تعمیر لباسشویی در محل انجام می گردد.
 4. تمامی قطعات مورد نیاز جهت تعویض و تعمیر لباسشویی از لوازم اصلی همان برند است.
 5. جهت شفاف سازی کامل و رضایتمندی کامل مشتری تمامی هزینه های تعمیر لباسشویی لحاظ شده است.

تیم حرفه ای شرکت آریا بهکار مفتخر است که با توجه به نیاز مشتری در تعمیرات لباسشویی الکترولوکس، خدماتی باکیفیت و صادقانه را در اسرع وقت به شما ارائه دهد زیرا ما معتقدیم رضایت مشتری بهترین تبلیغ برای کار ما است.

سرویس دوره ای لباسشویی الکترولوکس در نمایندگی آریابهکار

سرویس دوره ای ماشین لباسشویی الکترولوکس چیست؟ سرویس دوره ای ماشین لباسشویی الکترولوکس باید توسط چه شخصی انجام شود؟ هزینه سرویس دوره ای ماشین لباسشویی الکترولوکس چقدر می باشد؟ این سوالات یکی از رایجترین سوالات در خصوص سرویس دوره ای ماشین لباسشویی الکترولوکس می باشند که اگر شما مایل به سرویس دوره ای ماشین لباسشویی الکترولوکس هستید احتمالا این سوال نیز برای شما رخ خواهد داد و نمی توانید به بهترین نتیجه در این خصوص برسید.

اما ما قصد داریم شما را با این موضوع بیشتر آشنا سازیم. سرویس دوره ای ماشین لباسشویی الکترولوکس به سلسله مراتبی گفته می شود که تکنسین تعمیرکار ماهر و مجرب با استفاده از ابزارهای تعمیراتی مخصوصی که در دست دارد اقدام به باز کردن ماشین لباسشویی الکترولوکس می کند تا تمام قطعات این دستگاه مورد عیب یابی و بررسی دقیق قرار گیرند تا اگر مشکلی در این زمینه به وجود آمده است، برطرف کنند و مانع گسترش آنها شوند.

از این رو اگر سرویس دوره ای ماشین لباسشویی الکترولوکس بصورت اصولی صورت نگیرد، طبیعتا مشکلی که در ماشین لباسشویی الکترولوکس در حال شکل گیری می باشد بصورت صحیح ریشه یابی نخواهد شد و در نتیجه مشکل در ماشین لباسشویی الکترولوکس پا بر جا باقی خواهد ماند. به همین دلیل سرویس دوره ای ماشین لباسشویی الکترولوکس را صرفا به تکنسین هایی بسپارید که توانایی لازم و کافی در این زمینه دارند و می توانند به بهترین شکل ممکن این پروسه را بر روی دستگاه شما پیاده سازی کنند.

سرویس دوره ای لباسشویی الکترولوکس در نمایندگی آریابهکار

هزینه سرویس دوره ای ماشین لباسشویی الکترولوکس بستگی به عوامل و موارد زیادی دارد. به عبارتی سرویس دوره ای ماشین لباسشویی الکترولوکس بستگی به مشکلات دستگاه شما دارد که پیش از انجام هر نوع تعمیراتی مستقیما به شما اعلام خواهد شد. با این وجود توصیه ای که ما برای شما داریم این است که سرویس دوره ای ماشین لباسشویی الکترولوکس را به تکنسین های مجرب و متخصصی بسپارید که توانایی لازم و کافی در این زمینه دارند و می توانند به بهترین شکل ممکن این پروسه را انجام دهند.

توجه داشته باشید که پروسه سرویس دوره ای ماشین لباسشویی الکترولوکس در آریابهکار توسط تکنسین های ماهر و مجرب بصورت تخصصی انجام می شود تا مانع بروز هر گونه خرابی در این زمینه شوند. از این رو برای سرویس دوره ای ماشین لباسشویی الکترولوکس می توانید از کارشناسان باتجربه و متخصص آریابهکار استفاده کنید تا به بهترین شکل ممکن این پروسه بر روی دستگاه شما پیاده سازی شود.

همچنین هزینه سرویس دوره ای ماشین لباسشویی الکترولوکس در آریابهکار براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی می باشد که کمترین هزینه تعمیراتی ممکن است.

تعمیر موتور ماشین لباسشویی الکترولوکس

ماشین لباسشویی الکترولوکس و سایر ماشین های لباسشویی که در بازار جهانی وجود دارند، دارای قلب تپنده ای به نام موتور هستند که این موتور دارای وظیفه قابل توجهی در ماشین لباسشویی الکترولوکس می باشد. به عبارتی می توان گفت که موتور ماشین لباسشویی الکترولوکس یکی از کاربردی ترین قطعاتی می باشد که بر روی این دستگاه نصب شده است؛ چرا که موتور ماشین لباسشویی الکترولوکس دارای وظیفه چرخاندن دیگ یا همان مخزن ماشین لباسشویی الکترولوکس بر اساس برنامه انتخابی شما می باشد.

از این رو طبق برنامه ای که شما در ماشین لباسشویی الکترولوکس انتخاب می کنید، موتور ماشین لباسشویی الکترولوکس اقدام به چرخاندن دیگ یا همان مخزن ماشین لباسشویی الکترولوکس می کند تا از این طریق البسه شما بر اساس برنامه انتخابی شستشو داده شوند و به بهترین شکل ممکن شسته شوند. با این وجود اگر موتور ماشین لباسشویی الکترولوکس به هر دلیلی خراب شود، مطمئن باشید که دیگ ماشین لباسشویی الکترولوکس به هیچ وجه نخواهد چرخید!

حتی اگر این دیگ نیز بچرخد، مطمئن باشید که صدای آن بقدری زیاد و اذیت کننده خواهد بود که نسبت به روشن کردن ماشین لباسشویی الکترولوکس احساس پشیمانی خواهید نمود. به همین ترتیب توصیه ای که برای شما داریم این است که عجولانه در خصوص موتور ماشین لباسشویی الکترولوکس تصمیم نگیرید و نیازی نیست همان ابتدا با هزینه چندین میلیون تومانی اقدام به تعویض موتور ماشین لباسشویی الکترولوکس نمایید!

چرا که ما در مجموعه آریابهکار به همراه تکنسین های مجرب و متخصص اقدام به تعمیر تخصصی موتور ماشین لباسشویی الکترولوکس می کنیم تا نیازی به تعویض موتور ماشین لباسشویی الکترولوکس نداشته باشید. لازم به ذکر است که تمام تعمیراتی که ما در زمینه ماشین لباسشویی الکترولوکس و هر محصولی که انجام می دهیم، شامل گارانتی 90 روزه می شود و به همین دلیل می توانید با خیال آسوده پروسه عیب یابی و تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس را به ما بسپارید.

توجه: اگر در بازه زمانی گارانتی خدمات ماشین لباسشویی الکترولوکس در آریابهکار با خرابی قبلی روبرو شدید، ما آنرا بصورت رایگان برای شما تعمیر خواهیم کرد و نیازی به تعمیر مجدد موتور ماشین لباسشویی الکترولوکس نخواهید داشت.

تعمیر برد الکتریکی ماشین لباسشویی الکترولوکس

یکی دیگر از کاربردی ترین قطعاتی که ممکن است پس از گذشت چند سال استفاده از ماشین لباسشویی الکترولوکس دچار خرابی و نقص شود، برد ماشین لباسشویی الکترولوکس می باشد که علیرغم وزن بسیار کمی که دارد، از قدرت بالایی برخوردار می باشد و می تواند به بهترین شکل ممکن اقدام به انجام وظیفه در ماشین لباسشویی الکترولوکس نماید. با این وجود وظیفه برد ماشین لباسشویی الکترولوکس چیست؟

تعمیر برد الکتریکی ماشین لباسشویی الکترولوکس

اصلی ترین وظیفه برد ماشین لباسشویی الکترولوکس این است که این قطعه با توجه به طراحی ای که دارد، مسئولیت بسیار مهمی در ماشین لباسشویی الکترولوکس دارد و این وظیفه نیز در خصوص مدیریت و کنترل تمام قطعات ماشین لباسشویی الکترولوکس است. به عبارتی برد تنها قطعه ای در ماشین لباسشویی الکترولوکس می باشد که مسئولیت کنترل و مدیریت عملکرد قطعات در این دستگاه را دارد و اگر به هر دلیلی خراب شود، می تواند منجر به از کار افتادن کلی ماشین لباسشویی الکترولوکس شما عزیزان شود.

از این رو اگر برد ماشین لباسشویی الکترولوکس شما خراب شده است و نمی توانید از آن استفاده کنید، باید به اطلاع شما برسانیم که ما در آریابهکار به همراه تکنسین های مجرب و متخصص پروسه عیب یابی و تعمیر این قطعه کلیدی و حیاتی را انجام می دهیم تا نیازی به تعویض برد ماشین لباسشویی الکترولوکس نداشته باشید. با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که تعمیر برد ماشین لباسشویی الکترولوکس را به هر تعمیرگاهی ندهید!

لازم به ذکر است که تکنسین های ما در ابتدا اقدام به عیب یابی برد ماشین لباسشویی الکترولوکس می کنند تا از این طریق مشکل دستگاه شما ریشه یابی و سپس برطرف شود و بتوانید یکبار برای همیشه اقدام به رفع مشکل و خرابی برد ماشین لباسشویی الکترولوکس نمایید.

تعمیر پمپ تخلیه لباسشویی الکترولوکس

پمپ تخلیه ماشین لباسشویی الکترولوکس یکی دیگر از قطعات بسیار مهمی می باشد که بر روی ماشین لباسشویی الکترولوکس و سایر برندهای ماشین لباسشویی نصب شده است. به عبارتی اگر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی الکترولوکس به هر دلیلی خراب شده باشد، مطمئن باشید که امکان استفاده از این دستگاه وجود نخواهد داشت و باید نهایت تلاش خود را به کار بگیرید تا این قطعه توسط تکنسین ماهر مورد عیب یابی و تعمیرات قرار گیرد تا بتوانید از ماشین لباسشویی الکترولوکس استفاده کنید.

اما چرا امکان استفاده از ماشین لباسشویی الکترولوکس در صورت خرابی پمپ تخلیه وجود نخواهد داشت؟ پمپ تخلیه ماشین لباسشویی الکترولوکس دارای وظیفه کاربردی و بسیار مهمی در خصوص تخلیه آب کثیف درون ماشین لباسشویی الکترولوکس به فاضلاب متصل به این دستگاه می باشد که اگر این قطعه خراب شود، مطمئن باشید که آب درون ماشین لباسشویی الکترولوکس باقی خواهد ماند و حتی به مرور زمان نیز می تواند منجر به آبریزی ماشین لباسشویی الکترولوکس شود که بسیار خطرناک است!

از این رو در صورتی که متوجهی خرابی پمپ ماشین لباسشویی الکترولوکس شده اید، توصیه می کنیم این دستگاه را فورا از برق بکشید و از طریق شماره مرکزی 02145437 با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید تا تکنسین های ما به محل شما اعزام شوند و اقدام به تعمیر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی الکترولوکس کنند تا از این طریق مشکل شما برطرف گردد.

توجه داشته باشید که پمپ تخلیه ماشین لباسشویی الکترولوکس یکی از گران قیمت ترین قطعات ماشین لباسشویی الکترولوکس می باشد که معمولا در تعمیرگاه های بی تجربه و کم تجربه به دلیل عدم آشنایی با پمپ تخلیه اقدام به تعمیر این قطعه نمی کنند و صرفا هزینه تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی الکترولوکس را به شما اعلام خواهند کرد.

آموزش رفع ارور های لباسشویی الکترولوکس

ماشین های لباسشویی نسل جدید دارای برد هوشمند هستند و به عبارتی اگر مشکلی در حال شکل گیری در ماشین لباسشویی الکترولوکس می باشد را به خوبی تشخیص می دهند و در قالب یک ارور بر روی صفحه نمایشگر دستگاه نمایش خواهند داد. برای مثال اگر آب ورودی ماشین لباسشویی الکترولوکس به هر دلیلی دچار مشکل شود، ارور مخصوص این خرابی را بر روی نمایشگر ماشین لباسشویی الکترولوکس خواهید دید که باید قطعات در ارتباط با این خرابی مورد بررسی قرار گیرند.

آموزش رفع ارور های لباسشویی الکترولوکس

از این رو زمانیکه شما یک ارور را در ماشین لباسشویی الکترولوکس مشاهده کردید، باید به این موضوع توجه کنید که در ابتدا باید به دفترچه راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی الکترولوکس خود مراجعه کنید تا از علت بروز ارور مربوطه مطلع شوید و سپس اقدام به برطرف کردن آن کنید. همچنین اگر این کد خطا به نحوی بود که به هیچ وجه نمی توانید اقدام به برطرف کردن آن کنید، توصیه می کنیم این پروسه را به تکنسین های مجرب و متخصص بسپارید تا بصورت تخصصی عیب یابی و سپس تعمیر شود.

توجه داشته باشید که اکثر ارورهای ماشین لباسشویی الکترولوکس فنی هستند و اگر ارور ماشین لباسشویی الکترولوکس یک مشکل عادی بود، می توانید آنرا تعمیر کنید؛ اما توصیه می کنیم به هیچ وجه مشکلات فنی ماشین لباسشویی الکترولوکس را بدون داشتن دانش فنی تعمیرات تعمیر کنید!

تعمیرکار لباسشویی الکترولوکس

تعمیرکار ماشین لباسشویی الکترولوکس دارای ویژگی های مختلفی باید باشد تا بتواند در ابتدا با استفاده از ابزارهای تعمیراتی مخصوص و کاربردی اقدام به عیب یابی ماشین لباسشویی الکترولوکس شما کند تا مشکل این دستگاه ریشه یابی شود. پس از آنکه مشکل ماشین لباسشویی الکترولوکس ریشه یابی شد، باید توانایی لازم نیز در تعمیر خرابی پیش آمده داشته باشد تا از این طریق مشکل ریشه یابی شده بر طرف گردد. از این رو تعمیرکار ماشین لباسشویی الکترولوکس باید این دو توانایی را داشته باشد.

توجه داشته باشید که هر چقدر تکنسین تعمیرکار ماشین لباسشویی الکترولوکس دارای تجربه بیشتری باشد، مطمئن باشید که تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس شما با دقت بیشتری شکل خواهد گرفت. به همین دلیل تکنسین های تعمیرکار ماشین لباسشویی الکترولوکس در آریابهکار حداقل دارای 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی الکترولوکس در مدل های متنوع هستند و از این رو مشکل دستگاه شما بصورت اصولی براساس دانش فنی تخصصی تعمیر خواهد شد.

تعمیرات مشکل نشتی آب در لباسشویی الکترولوکس

مشکل نشتی آب در ماشین لباسشویی الکترولوکس یکی از مشکلات بسیار مهم و البته بسیار خطرناک می باشد که می تواند برای شما و اطرافیانتان خطر آفرین شود! چرا که ممکن است با لمس این آب، دچار برق گرفتگی شوید. به همین دلیل توصیه می کنیم در صورت مشاهده نشتی آب در ماشین لباسشویی الکترولوکس به هیچ وجه آنرا ساده جلوه ندهید و اجازه دهید تا تکنسین های مجرب و متخصص اقدام به عیب یابی و تعمیر این خرابی کنند.

از این رو توصیه ما به شما این است که در صورت بروز این خرابی، فورا ماشین لباسشویی الکترولوکس را از برق بکشید و با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس تماس بگیرید تا هماهنگی های لازم در این زمینه صورت گیرد تا تکنسین های آریابهکار به محل شما اعزام شوند و این مشکل را یکبار برای همیشه برطرف کنند. با این وجود از رایج ترین دلایل نشتی آب در ماشین لباسشویی الکترولوکس می توان خرابی شیر های ورودی و همچنین خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی الکترولوکس اشاره کرد.

لازم به ذکر است که دو علت مذکور، صرفا بخشی از دلایل نشتی آب در ماشین لباسشویی الکترولوکس هستند.

تعمیرات درب ماشین لباسشویی الکترولوکس به علت بسته نشدن

اینکه درب ماشین لباسشویی الکترولوکس شما بسته نمی شود، باید در ابتدا به این موضوع توجه داشته باشید که اگر درب ماشین لباسشویی الکترولوکس بسته نشود، این دستگاه به هیچ وجه روشن نخواهد شد! از این رو تلاش شما برای رفع این خرابی بی فایده است و نباید از طریق راه و روش های نامتعارف اقدام به برطرف کردن این خرابی کنید؛ چرا که این خرابی صرفا باید توسط تکنسین مجرب و متخصص ماشین لباسشویی الکترولوکس صورت گیرد.

تعمیرات درب ماشین لباسشویی الکترولوکس به علت بسته نشدن

اما چرا ماشین لباسشویی الکترولوکس در صورت خرابی درب این دستگاه روشن نخواهد شد؟ در پاسخ به این سوال باید به اطلاع شما برسانیم که برد ماشین لباسشویی الکترولوکس اجازه روشن شدن دستگاه را به دلیل خرابی درب صادر نخواهد کرد. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که از اعمال روش های نامتعارف تعمیرات خودداری کنید و اجازه دهید تا این مشکل بدرستی توسط تکنسین تعمیرکار باتجربه عیب یابی شود.

همچنین لازم به ذکر است که رایج ترین علت بسته نشدن درب ماشین لباسشویی الکترولوکس شکستن و خرابی میکروسوئیچ و قلاب درب ماشین لباسشویی الکترولوکس است که باید در ابتدا عیب یابی و سپس رفع مشکل شود.

علت باقی ماندن پودر و کف بر روی لباس ­ها در لباسشویی الکترولوکس

دلایلی که می توانند منجر به باقی ماندن پودر و کف بر روی لباس ها در ماشین لباسشویی الکترولوکس شوند، تنها یک یا دو مورد نیستند و گاهی اوقات می توانند ناشی از چندین عامل باشند که باید توسط تکنسین ماهر و متخصص مورد عیب یابی قرار گیرد تا از این طریق مشکل ماشین لباسشویی الکترولوکس شما برطرف گردد. از این رو از مهم ترین دلایل این مشکل می توان به خرید مواد شوینده نامرغوب، پر کردن بیش از حد مخزن ماشین لباسشویی الکترولوکس، گرم نشدن آب دستگاه و… اشاره کرد.

از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که در ابتدا اقدام به تعویض مواد شوینده ماشین لباسشویی الکترولوکس خود نمائید و مخزن را به میزان متوسط پر کنید و از پر کردن بیش از حد مخزن خودداری کنید. اینک دستگاه را روشن کنید و اجازه دهید تا پروسه شستشوی البسه در این دستگاه آغاز شود. پس از آنکه پروسه شستشو به اتمام رسید، اگر مشکل بر طرف شد، مطمئن باشید که یا مشکل از جانب مواد شوینده بوده یا اینکه مخزن را بیش از حد مجاز پر کرده اید.

با این وجود اگر مشکل ماشین لباسشویی الکترولوکس بر طرف نشد، توصیه می کنیم این مشکل را از طریق تکنسین های مجرب و متخصص ماشین لباسشویی الکترولوکس مورد عیب یابی قرار دهید تا در ابتدا علت خرابی ریشه یابی شود و سپس تعمیرات لازم و کافی صورت گیرد و بتوانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید.

چرا لباس ها در لباسشویی الکترولوکس تمیز نمی شوند؟

اصولا شما هزینه پرداخت می کنید که لباس های شما در ماشین لباسشویی الکترولوکس به بهترین شکل ممکن شسته شوند و بتوانید از این دستگاه برا تمیز کردن هر چه بهتر البسه خود استفاده کنید. از این رو تصور کنید که این دستگاه نتواند البسه موجود در مخزن را به خوبی بشوید و لکه های زیادی بر روی البسه وجود داشته باشد! بدون شک این یک مشکل عادی نیست و نمی توان این مشکل را نادیده گرفت. از این رو توصیه ما به شما این است که در ابتدا جا پودری ماشین لباسشویی الکترولوکس را بررسی کنید.

اگر جا پودری ماشین لباسشویی الکترولوکس شما مسدود شده باشد، مانع ورود مواد شوینده به مخزن ماشین لباسشویی الکترولوکس شما خواهد شد. همچنین از ریختن بیش از حد مواد شوینده درون ماشین لباسشویی الکترولوکس خودداری کنید؛ چرا که نه تنها در تمیز کردن البسه کاربرد نخواهد داشت، بلکه می تواند منجر به کثیف باقی ماندن البسه شما نیز شوند. یکی دیگر از عوامل مهم در این خرابی، خرابی المنت ماشین لباسشویی الکترولوکس می باشد که باید مورد عیب یابی قرار گیرد.

توجه: عیب یابی تمیز نشستن ماشین لباسشویی الکترولوکس باید توسط تکنسین ماهر و مجرب صورت گیرد تا به بهترین شکل ممکن علت خرابی ریشه یابی شود.

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر لباسشویی الکترولوکس در تهران

تمام مناطق 22 گانه تهران شامل خدمات تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس آریابهکار می شوند و ما به محل سکونت شما تکنسین تعمیرکار ماشین لباسشویی الکترولوکس اعزام خواهیم کرد تا از این طریق پروسه و روال تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس شما انجام شود. از این رو تمام مناطق تهران شامل خدمات تخصصی مجموعه ما می شوند که جهت ثبت درخواست تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس خود می توانید از طریق شماره های مندرج تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید.

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر لباسشویی الکترولوکس در تهران

با این وجود اگر ساکن مناطق 22 گانه تهران هستید و با خرابی ماشین لباسشویی الکترولوکس روبرو شده اید، می توانید دستگاه خود را به تکنسین های مجرب و متخصص مجموعه ما بسپارید تا از این طریق مشکل دستگاه شما ریشه یابی و سپس تعمیر تخصصی شود.

بهترین راهکار برای برطرف سازی مشکلات پیش آمده در لباسشویی الکترولوکس

آیا با خرابی ماشین لباسشویی الکترولوکس روبرو شده اید؟ ارور بر روی نمایشگر ماشین لباسشویی الکترولوکس ظاهر شده است؟ پروسه شستشوی ماشین لباسشویی الکترولوکس متوقف شده است؟ تمامی این موارد ناشی از بروز خرابی در ماشین لباسشویی الکترولوکس هستند که باید در ابتدا اقدام به خاموش کردن کلی این دستگاه کنید و آنرا بصورت کامل از برق بکشید تا جریان برق این دستگاه قطع شود. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که دستگاه را از برق بکشید.

سپس از طریق شماره های مندرج با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید تا از این طریق پروسه عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس توسط تکنسین های اعزام شده نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس انجام شود.

مهمترین اقدامات برای جلوگیری از تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس

سعی کنید دفترچه راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی الکترولوکس را در ابتدا مطالعه کنید تا با تمام نکات استفاده از ماشین لباسشویی الکترولوکس آشنا شوید. از این رو دیگر به هیچ وجه بصورت اشتباه از این دستگاه استفاده نخواهید کرد؛ در غیر اینصورت ممکن است ماشین لباسشویی الکترولوکس در کمترین بازه زمانی ممکن به دلیل استفاده نادرست، کارایی خود را از دست بدهد و نیاز به تعمیرات پیدا کنید.

نصب، سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس با تضمین کیفیت

برای انجام تمام خدمات در ارتباط با ماشین لباسشویی الکترولوکس می توانید از خدمات مجموعه آریابهکار استفاده کنید. به عبارتی اگر نیاز به نصب ماشین لباسشویی الکترولوکس، سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس دارید، می توانید دستگاه خود را با خیالی آسوده به تکنسین های مجموعه ما بسپارید تا از این طریق مشکل دستگاه شما عزیزان برطرف شود.

تمامی اقداماتی که در راستای برطرف سازی مشکلات و تعمیر لباسشویی الکترولوکس شما صورت می گیرد، از 90 روز ضمانت نامه برخوردار می باشد که این موضوع گویای کیفیت بالای اقدامات صورت گرفته در نمایندگی مرکزی و مجار آریابهکار می باشد.

برای تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس به تعمیرکاران غیرمجاز مراجعه نکنید!

تعمیرگاه های غیر مجاز ماشین لباسشویی الکترولوکس به دلیل اینکه دانش فنی لازم جهت تعمیرات قطعات معیوب را ندارند، اقدام به تعویض قطعات ماشین لباسشویی الکترولوکس خواهند کرد که این پروسه برای شما به صرفه نخواهد بود.

برای تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس به تعمیرکاران غیرمجاز مراجعه نکنید

به همین دلیل ممکن گاهی اوقات هزینه خرید یک دستگاه ماشین لباسشویی الکترولوکس را به تعمیرگاه های غیرمجاز پرداخت نمایید که بدون شک صرفه اقتصادی ندارد.

خدمات تعمیرات لباسشویی الکترولوکس و دیگر برندهای نامدار در آریابهکار

ما در مجموعه آریابهکار به اتفاق تکنسین های تعمیرکار ماشین لباسشویی تمام خدمات تعمیرات لباسشویی برای تمامی برندها را بصورت تخصصی و بدون هر گونه محدودیتی انجام می دهیم تا مشکل شما را با کمترین هزینه بر اساس خدمات تخصصی برطرف کنیم تا نیازی به تعویض قطعات و… نداشته باشید. از این رو اگر ماشین لباسشویی در هر برندی دارید، می توانید به تکنسین های ماهر و مجرب مجموعه آریابهکار بسپارید تا مشکل شما از این طریق بر طرف گردد.

برخی از ویژگی های ماشین های لباسشویی Electrolux

ماشین لباسشویی الکترولوکس یکی از بهترین برندهایی می باشد که شما می توانید اقدام به خرید آن نمایید. اما چرا؟ مهم ترین علتی که ما می توانیم برای شما نام ببریم این است که ماشین لباسشویی الکترولوکس از قطعات با کیفیتی طراحی و ساخته شده است که می تواند تا چندین سال نیاز شما را برطرف کند.

جدول کد خطا ها و ارور های لباسشویی الکترولوکس

به مرور زمان با استفاده از ماشین لباسشویی الکترولوکس ممکن است برخی کدهای خطا در این دستگاه ایجاد شوند که به مراتب می توانند مانع استفاده شما از این دستگاه شوند. با این وجود در صورت بروز کد خطا در ماشین لباسشویی الکترولوکس توسط می کنیم از طریق شماره های مندرج با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید تا تکنسین تعمیرکار ماشین لباسشویی الکترولوکس به محل شما اعزام شود و تعمیرات لازم و کافی در این زمینه صورت گیرد.

اما اگر دانش لازم و کافی در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس دارید، می توانید به دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی الکترولوکس مراجعه کنید و از این طریق مشکل دستگاه خود را بر طرف نمایید. با این وجود برای اطلاع از کدهای خطای ماشین لباسشویی الکترولوکس می توانید به دفترچه راهنمای استفاده از این دستگاه مراجعه نمایید که در ادامه ما برخی از مهم ترین کدهای خطای ماشین لباسشویی الکترولوکس را نوشته ایم.

ارور ماشین لباسشویی الکترولوکسعلت ارور ماشین لباسشویی الکترولوکس
ارور E10به معنای عدم ورود آب در ماشین لباسشویی الکترولوکس می باشد که باید مشکل ریشه یابی شود.
ارور E11وارد شدن بیش از حد آب در ماشین لباسشویی الکترولوکس می باشد که باید در اسرع زمان اقدام به متوقف کردن دستگاه کنید.
ارور E13عدم وارد شدن آب بعد از روشن شدن ماشین لباسشویی الکترولوکس.
ارور E21مشکل در قسمت تخلیه آب ماشین لباسشویی الکترولوکس می باشد که باید توسط تکنسین مورد عیب یابی قرار گیرد.
ارور E23پمپ تخلیه ماشین لباسشویی الکترولوکس آسیب دیده است و باید توسط تکنسین مورد عیب یابی قرار گیرد.
ارور E24مشکل در پمپ تخلیه ماشین لباسشویی الکترولوکس است.
ارور E33مشکل در اتصالات ماشین لباسشویی الکترولوکس می باشد که مشکل باید بررسی شود.
ارور E35وارد شدن آب بیش از حد ماشین لباسشویی الکترولوکس.
ارور E36معمولا به دلیل خرابی برد ماشین لباسشویی الکترولوکس نمایش داده می شود.

تعمیر لباسشویی الکترولوکس در تهران به علت خرابی قطعات داخلی

اگر با خرابی قطعات داخلی ماشین لباسشویی الکترولوکس روبرو شده اید، می توانید پروسه عیب یابی و تعمیر آنرا به تکنسین های مجرب و متخصص آریابهکار بسپارید تا این پروسه به بهترین شکل ممکن صورت گیرد و نیازی به تعویض قطعات داخلی در ماشین لباسشویی الکترولوکس نداشته باشید.

عواقب استفاده نادرست از ماشین لباسشویی الکترولوکس

اگر بخواهیم به این موضوع بصورت کلی نگاه کنیم، این گونه می توان گفت که رایج ترین علت خرابی ماشین لباسشویی الکترولوکس این است که دستگاه شما بصورت کامل از کار خواهد افتاد و نمی توانید حتی از ساده ترین قابلیت های این دستگاه استفاده کنید و مشکل شما رفع شود. با این وجود توصیه می کنیم از ماشین لباسشویی الکترولوکس بصورت اصولی استفاده کنید.

چرا هیچ برنامه ای در لباسشویی الکترولوکس انجام نمی شود؟

اگر هیچ برنامه در ماشین لباسشویی الکترولوکس انجام نمی شود در ابتدا بررسی کنید که دستگاه بصورت کامل روشن است یا خیر؟! اگر دستگاه روشن است، احتمالا مشکل از جانب برد، میکروسوئیچ و… در ماشین لباسشویی الکترولوکس می باشد که این مشکل باید توسط تکنسین مجرب و متخصص مورد بررسی قرار گیرد و بر طرف شود.

تاثیر نوسانات برقی بر لباسشویی الکترولوکس

تاثیر نوسان برق بر ماشین لباسشویی الکترولوکس می تواند منجر به مشکلاتی گسترده ای در این دستگاه شود و صرفا تنها یک نتیجه وجود ندارد که ما به همان یک نشانه اشاره کنیم. با این وجود تاثیر نوسانات برقی بر ماشین لباسشویی الکترولوکس کدام است؟ این مشکلات شامل خرابی الکترونیکی، اختلال در برقراری ارتباط، خرابی در موتور و خرابی در سیستم کنترل می شوند که در ادامه بیشتر و بیشتر توضیح داده ایم.

تاثیر نوسانات برقی بر لباسشویی الکترولوکس

 • اولاً، نوسانات برق قوی می توانند باعث خرابی در قطعات الکترونیکی ماشین لباسشویی شوند. این خرابی می تواند منجر به عدم عملکرد صحیح ماشین شود و به تعمیر و تعویض قطعات نیاز داشته باشد. اما زمانیکه گفته می شود قطعات الکترونیکی باید به اطلاع شما برسانیم که ده ها قطعه ریز و درشت ممکن است تحت تاثیر این خرابی قرار گیرند و هر یک از آنها باید بصورت جداگانه مورد عیب یابی تخصصی قرار گیرند و سپس تعمیرات تخصصی صورت گیرد.
 • دوماً، نوسانات برق می توانند باعث اختلال در برقراری ارتباط ماشین لباسشویی با سیستم برق شوند. این اختلال ممکن است به معنای قطع و وصل شدن ناگهانی برق باشد که ماشین لباسشویی را از کار بیاندازد. در نتیجه ممکن است برد و موتور ماشین لباسشویی الکترولوکس بصورت کامل کارایی خود را از دست بدهند و نتوانید به هیچ وجه از این دستگاه استفاده کنید و برای استفاده از این دستگاه نیز باید هزینه قابل توجهی صرف تعمیر و تعویض این دو قطعه کنید.
 • سوماً، نوسانات برق غیرطبیعی می توانند باعث خرابی در موتور ماشین لباسشویی شوند. این خرابی می تواند عملکرد موتور را تحت تاثیر قرار داده و باعث عدم چرخش صحیح آن شود. با این وجود موتور ماشین لباسشویی الکترولوکس در این زمان آسیب خواهد دید و باید اقدام به تعمیر و یا تعویض موتور ماشین لباسشویی الکترولوکس نمایید که هزینه آن به نسبت زیاد است.
 • و در نهایت، نوسانات برق قوی می توانند باعث خرابی در سیستم کنترل ماشین لباسشویی شوند. این باعث می شود که دستورات شما در ماشین لباسشویی الکترولوکس به درستی اجرا نشود و ممکن است نیاز به تعمیر سیستم کنترل داشته باشید.

همچنین برای مقابله با نوسان برقی در ماشین لباسشویی الکترولوکس باید اقدام به خرید محافظ برق استاندارد سر راه این دستگاه نمایید. لازم به ذکر است که هر محافظ برقی مناسب ماشین لباسشویی الکترولوکس نیست و صرفا باید اقدام به خرید محافظ برق استاندارد نمایید. اما اگر اقدام به خرید محافظ برق استاندارد نکنید، مطمئن باشید که ماشین لباسشویی الکترولوکس شما تحت تاثیر نوسان برق قرار خواهد گرفت و مشکلات بالا در این دستگاه رخ خواهد داد.

تاثیرات تجمع رسوبات و آلودگی در ماشین لباسشویی الکترولوکس

اگر رسوبات در ماشین لباسشویی الکترولوکس جمع شوند، به مرور زمان بوی بد و زننده ای درون ماشین لباسشویی الکترولوکس ایجاد خواهد شد که این بوی بد به مراتب می تواند باعث پشیمانی شما به دلیل خرید و استفاده از ماشین لباسشویی الکترولوکس شود. اما این در حالی می باشد که این بوی زننده می تواند در طول زمان به دلیل عدم تمیز کردن ماشین لباسشویی الکترولوکس رخ دهد و تنها راهکاری که می توانیم در خصوص این خرابی اشاره کنیم این است که اقدام به از بین بردن رسوب با استفاده از پودرهای مخصوص در این زمینه نمایید.

علت لرزش بیش از حد ماشین لباسشویی الکترولوکس

اگر با لرزش بیش از حد ماشین لباسشویی الکترولوکس روبرو شده اید، توصیه می کنیم در ابتدا اقدام به بررسی تراز بودن و نبودن این دستگاه با استفاده از تراز سنج نمایید تا مشکل این دستگاه صرفا از طریق تراز کردن ماشین لباسشویی الکترولوکس رفع شود. اما اگر مشکل بر طرف نشد، کمک فنرهای ماشین لباسشویی الکترولوکس باید بررسی شوند.

علت خروج کف از درب ماشین لباسشویی الکترولوکس هنگام کار

رایج ترین علل خروج کف از درب ماشین لباسشویی الکترولوکس هنگام کار می توان به 2 عامل اشاره کرد که عامل اول سخت بودن آب محل سکونت شما است و عامل دوم نیز ریختن بیش از حد مواد شوینده در ماشین لباسشویی الکترولوکس می باشد.

تعمیر لباسشویی الکترولوکس به علت عمل نکردن قفل درب ماشین

اگر قفل درب ماشین لباسشویی الکترولوکس شما عزیزان کار نکند، مطمئن باشید که به هیچ وجه این دستگاه روشن نخواهد شد و شما نمی توانید از این دستگاه استفاده کنید. با این وجود توصیه می شود قفل درب ماشین لباسشویی الکترولوکس را مورد بررسی قرار دهید تا از این طریق مشکل دستگاه شما رفع شود.

آیا شرکت آریابهکار برای تعمیرات لباسشویی الکترولوکس معتبر است؟

آریابهکار با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات لوازم برقی خانگی در تهران و به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس آماده ارائه خدمات تخصصی و فنی تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس در محل شما عزیزان است که شما می توانید از این طریق اقدام به عیب یابی و تعمیر تخصصی دستگاه خود نمایید.

مشکل در شلنگ تخلیه لباسشویی الکترولوکس

اگر شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی الکترولوکس شما آسیب دیده است، عملا آب کثیف پس از شستشوی البسه به درون فاضلاب منتقل نخواهد شد و در نتیجه می تواند منجر به خرابی در ماشین لباسشویی الکترولوکس شما شود. از این رو باید اقدام به بررسی شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی الکترولوکس نمایید تا این مشکل در اسرع زمان مورد بررسی قرار گیرد.

چرا لباسشویی الکترولوکس به درستی آبگیری نمی کند؟

ماشین لباسشویی الکترولوکس ممکن است به دلایل متعددی آبگیری نکند. در ادامه، به بررسی چندین علت محتمل برای این مشکل می پردازیم:

یکی از دلایل می تواند برقراری ارتباط ناصحیح با آب باشد. اتصال نادرست لوله ها، بسته شدن ورودی آب یا تماس ناصحیح با شیر آب می تواند باعث عدم برقراری ارتباط صحیح بین ماشین لباسشویی و خط آب شود. برای حل این مشکل، باید اتصالات آب را بررسی کرده و اطمینان حاصل کنید که همه چیز به درستی وصل شده است.

فیلتر آب کثیف نیز می تواند باعث مسدود شدن آبگیری شود. وجود ذرات گرد و غبار و سایر ذرات کوچک در فیلتر آب می تواند از عبور آب جلوگیری کند. برای رفع این مشکل، فیلتر آب را بررسی و تمیز کرده و در صورت لزوم آن را تعویض کنید.

چرا لباسشویی الکترولوکس به درستی آبگیری نمی کند

مشکل در پمپ آب نیز می تواند باعث عدم آبگیری مناسب شود. پمپ آب ماشین لباسشویی مسئول پمپاژ آب است و در صورت خرابی، عملکرد صحیح را انجام نمی دهد. برای حل این مشکل، پمپ آب را بررسی کرده و در صورت نیاز آن را تعمیر یا تعویض کنید.

همچنین، خرابی در سیستم کنترل نیز می تواند باعث عدم عملکرد صحیح ماشین لباسشویی شود. در این صورت، بهتر است با تعمیرکار مجاز تماس بگیرید تا عیب یابی و تعمیر را انجام دهد.

قبل از هر اقدامی، بهتر است دفترچه راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی الکترولوکس خود را مطالعه کرده و دستورالعمل های تعمیر و نگهداری را رعایت کنید. همچنین، در صورت نیاز به تعمیر، بهتر است با تعمیرکاران مجاز الکترولوکس تماس بگیرید تا از هرگونه خطر یا صدمه احتمالی جلوگیری شود.

علت نچرخیدن آبکش دیگ لباسشویی الکترولوکس چیست؟

اگر آبکش دیگ ماشین لباسشویی الکترولوکس شما نمی چرخد و نمی توانید از این دستگاه استفاده کنید، باید به اطلاع شما برسانیم که این مشکل می تواند بنابر دلایل مختلفی رخ دهد که از مهم ترین دلایل می توان به خرابی برد، موتور و یا پاره شدن تسمه ماشین لباسشویی الکترولوکس اشاره نمود.

تعمیرات لباسشویی الکترولوکس در محل

در صورتی که ماشین لباسشویی الکترولوکس شما خراب شده است و قابلیت های کلیدی و اصلی خود را از دست داده، تنها یک راهکار پیش روی شماست تا بتوانید این دستگاه را در اسرع زمان توسط تکنسین های متخصص تعمیر کنید و آن تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس در محل توسط تکنسین هایی می باشد که دانش لازم و کافی در این زمینه دارند و می توانند این پروسه را به بهترین شکل ممکن برای شما انجام دهند.

تعمیرات لباسشویی الکترولوکس در محل

از این رو اگر نیاز به تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی الکترولوکس در محل دارید، می توانید از طریق شماره های مندرج با تیم پشتیبانی آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس در ارتباط باشید تا درخواست شما ثبت شود و هماهنگی های لازم با شما برای اعزام تکنسین صورت خواهد گرفت. بنابراین اگر مایل به تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس هستید، توصیه می کنیم از فرایند تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس در محل استفاده کنید تا نیازی به باز کردن و انتقال این دستگاه به شمعب تعمیراتی نداشته باشید.

عیب یابی تخصصی ماشین لباسشویی الکترولوکس

بدون شک زمانیکه ماشین لباسشویی الکترولوکس شما عزیزان در هر مدلی خراب می شود، نمی توان بصورت چشم بسته علت خرابی و میزان خرابی این دستگاه را ریشه یابی کرد و باید یکبار این دستگاه توسط تکنسین متخصص مورد عیب یابی قرار گیرد. بنابراین ما در آریابهکار موظف هستیم تا دستگاه شما را توسط تکنسین های متخصص و همچنین ابزارهای تعمیراتی روز دنیا عیب یابی کنیم تا مشکل اصلی دستگاه شما ریشه یابی گردد و نیازی به تعمیرات اضافی و یا حتی تعویض قطعات سالم هم نداشته باشید!

از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که پروسه عیب یابی ماشین لباسشویی الکترولوکس را به دست تکنسین های ماهر بسپارید؛ چرا که عیب یابی ماشین لباسشویی الکترولوکس تعیین کننده مسیر تعمیرات دستگاه شما است و اگر بصورت نادرست صورت گیرد، به هیچ وجه این دستگاه تعمیر نخواهد شد.

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی الکترولوکس

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی الکترولوکس در تهران، تمام خرابی ها و مشکلاتی که ممکن است در طول زمان برای ماشین لباسشویی الکترولوکس شما عزیزان رخ دهد را تحت پوشش خود قرار می دهد تا شما بتوانید از این دستگاه به بهترین شکل ممکن استفاده کنید. با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که اگر با خرابی ماشین لباسشویی الکترولوکس روبرو شده اید، حتما و حتما پروسه عیب یابی و تعمیرات این دستگاه را به خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی الکترولوکس بسپارید.

راهکار های جلوگیری از تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس

راهکارهایی که برای این سوال می توانیم در اختیار شما قرار دهیم، شامل موارد متعددی می شوند و این گونه نیست که صرفا با یک مورد بخواهیم این موضوع را پاسخ دهیم! با این وجود یک راهکار وجود دارد تا به تمام این نکات برسید و آن هم دفترچه راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی الکترولوکس می باشد که این دفترچه، جامع ترین راهنمای پیش روی شما می باشد و می توانید با خیالی آسوده اقدام به مطالعه آن کنید و تمام نکاتی که باید در حین استفاده از این دستگاه را رعایت کنید، مطالعه نمایید.

راهکار های جلوگیری از تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس

از این رو توصیه کلیدی و مهمی که برای شما داریم این است که دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی الکترولوکس را به عنوان یک دفترچه راهبردی و کاربردی داشته باشید و حتما برای استفاده از قابلیت های ماشین لباسشویی الکترولوکس حتما یکبار اقدام به مطالعه نکات نوشته شده در این دفترچه کنید.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی الکترولوکس در شرق تهران

از آنجاییکه مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس در آریابهکار در شرق تهران واقع شده است، ما به شما عزیزان در تمام نقاط شرق تهران خدمات عیب یابی و تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی الکترولوکس را توسط تکنسین های مجرب و متخصص ارائه می دهیم تا بتوانید از این طریق مشکل دستگاه خود را بر طرف کنید و نیازی به تعویض قطعات کلیدی نداشته باشید و صرفا مشکل دستگاه شما با استفاده از تعمیرات تخصصی بر طرف گردد.

با این وجود اگر ساکن مناطق شرقی تهران هستید و نیاز به تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس دارید، ما به همراه متخصصان در این زمینه آماده ارائه خدمات تخصصی به شما هستیم. در ادامه برخی از مناطق شرقی تهران که تحت پوشش ما هستند را نام برده ایم و عبارتند از:

 • تهرانپارس
 • حکیمیه
 • نارمک
 • شمیران نو
 • هروی
 • قنات کوثر
 • پاسداران
 • مجیدیه
 • تسلیحات
 • مدائن
 • وحیدیه
 • تهران نو
 • نیرو هوایی
 • پیروزی
 • صفا و …

نمایندگی تعمیر لباسشویی الکترولوکس در غرب تهران

نمایندگی تعمیر لباسشویی الکترولوکس در غرب تهران

با توجه به درخواست های متعدد کاربران ماشین لباسشویی الکترولوکس در غرب تهران، ما خدمات تخصصی عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس را در غرب تهران بصورت تخصصی ارائه می دهیم تا بتوانید یکبار برای همیشه مشکل دستگاه خود را بر طرف کنید و نیازی به تعویض قطعات کلیدی هم نداشته باشید. در ادامه مناطق تحت پوشش در غرب تهران را بابت تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس را نام برده ایم و عبارتند از:
 • پونک
 • سعادت آباد
 • شهرزیبا
 • شهرک غرب
 • باغ فیض
 • صادقیه
 • شهران
 • جنت آباد
 • شاهین
 • گیشا
 • شهرک هما
 • شهرک راه آهن
 • سازمان آب
 • شهرک پرواز
 • توحید و…

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس در شمال تهران

در صورتی که ساکن مناطق شمالی تهران هستید و نیاز به تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی الکترولوکس در شمال تهران دارید، می توانید از خدمات تخصصی ما در آریابهکار به اتفاق تکنسین های متخصص و با تجربه استفاده کنید تا مشکل دستگاه شما یکبار برای همیشه عیب یابی و سپس تعمیر شود. از این رو برای ثبت درخواست خود می توانید با شماره های مندرج تماس بگیرید و هماهنگی های لازم را انجام دهید تا تکنسین متخصص ماشین لباسشویی الکترولوکس در اسرع زمان در محل شما حضور یابد.

در ادامه نیز مناطق شمالی تهران که تحت پوشش ما هستند را نام برده ایم.

 • نیاوران
 • سوهانک
 • تجریش
 • اقدسیه
 • فرمانیه
 • جردن
 • درکه
 • کامرانیه
 • الهیه
 • ونک
 • زعفرانیه
 • جماران
 • قلهک
 • ازگل
 • آجودانیه
 • داودیه
 • دروس
 • لویزان
 • محمودیه
 • دزاشیب
 • ظفر و…

نمایندگی تعمیر لباسشویی الکترولوکس در جنوب تهران

نمایندگی تعمیر لباسشویی الکترولوکس در جنوب تهران

همچنین اگر در جنوب تهران سکونت دارید و نیاز به تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی الکترولوکس دارید، می توانید از خدمات تخصصی ما استفاده کنید که در ادامه مناطق تحت پوشش خود را نام برده ایم.
 • امیریه
 • افسریه
 • خراسان
 • شوش
 • فلاح
 • نازی آباد
 • مشیریه
 • شهر ری
 • نعمت آباد
 • دولت آباد
 • صالح آباد
 • خزانه
 • منیریه
 • امیر بهادر
 • مولوی
 • جوادیه
 • سیروس و…

تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس در آریابهکار با چه روالی پیش می رود؟

روال کاری ما در آریابهکار برای تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس این گونه است که در ابتدا شما باید از طریق شماره های مندرج تماس بگیرید و هماهنگی های لازم را انجام دهید تا تکنسین های متخصص ما در بازه زمانی از پیش تعیین شده به محل شما اعزام شوند و این پروسه را به بهترین شکل ممکن انجام دهند. سپس تکنسین در ابتدا اقدام به عیب یابی تخصصی دستگاه شما می کند و در نهایت با تائید شما، پروسه تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس را انجام می دهد.

در نهایت نیز دستگاه در حضور شما تست می شود و گارانتی بلند مدت شرکتی به شما ارائه خواهد گردید.

نصب ماشین لباسشویی الکترولوکس

در خصوص مراحل نصب ماشین لباسشویی الکترولوکس باید به اطلاع شما برسانیم که این پروسه باید توسط تکنسین های متخصص انجام شود که در مرحله اول دستگاه باید جعبه گشایی شود و سپس در جای مناسب قرار گیرد و اتصالات و کابل برق آن بصورت اصولی متصل شوند و در نهایت پروسه تراز کردن ماشین لباسشویی الکترولوکس صورت گیرد و بتوانید از این دستگاه به بهترین شکل استفاده کنید.

راه اندازی ماشین لباسشویی الکترولوکس

راه اندازی ماشین لباسشویی الکترولوکس

برای راه اندازی ماشین لباسشویی الکترولوکس همان گونه که در قسمت بالا توضیح داده شد باید از تکنسین های متخصص استفاده نمایید؛ چرا که یکی از رایج ترین دلایل خرابی ماشین لباسشویی الکترولوکس این است که پروسه نصب این دستگاه بصورت اصولی انجام نمی شود. به همین ترتیب اگر به فکر سلامت ماشین لباسشویی الکترولوکس خود هستید، توصیه می کنیم به هیچ وجه خودتان یا افراد بی تجربه اقدام به راه اندازی و نصب ماشین لباسشویی الکترولوکس نکنید.

ماشین لباسشویی الکترولوکس چگونه کار می کند؟

ماشین لباسشویی الکترولوکس همانند سایر مدل ها و برندهای ماشین لباسشویی که در بازار ایران وجود دارند، طبق یک روش کار می کنند و این گونه نیست که این دستگاه به نحوی متفاوت از برندهای دیگر کار کند. از این رو پس از آنکه البسه را درون ماشین لباسشویی الکترولوکس ریختید، آب گیری ماشین لباسشویی الکترولوکس آغاز می شود و البسه شما به خوبی شسته می شوند و سپس آب موجود در این دستگاه تخلیه می شود و در نهایت خشک کن ماشین لباسشویی الکترولوکس آغاز خواهد شد و در نهایت این پروسه به اتمام میرسد.

قطعات اصلی لباسشویی الکترولوکس

از مهم ترین قطعات اصلی ماشین لباسشویی الکترولوکس می توان به موتور ماشین لباسشویی الکترولوکس، پمپ تخلیه ماشین لباسشویی الکترولوکس، دیگ یا همان مخزن، برد، فیلتر و… اشاره کرد که هر یک از این قطعات دارای کاربرد خاص خود هستند و این گونه نیست که هر یک از این قطعات دارای یک کاربرد باشند. با این وجود هر یک از این قطعات دارای نقش خاص خود هستند و اگر به هر دلیلی یکی از این قطعات آسیب ببینند، شما نمی توانید از ماشین لباسشویی الکترولوکس استفاده کنید.

سوالات متداول

1) دلیل آبگیری نکردن ماشین لباسشویی الکترولوکس چیست؟

آبگیری نکردن لباسشویی الکترولوکس به دلایل مختلفی صورت می گیرد که از اصلی ترین موارد آن می توان به قطع شدن برق، خراب شدن شیر برقی دستگاه و منتقل نشدن آب به داخل دیگ، مسدود بودن فیلتر آب، بروز مشکل در پمپ تخلیه و ایجاد اختلال در برد لباسشویی اشاره کرد. برای برطرف سازی این دسته از مشکلات باید از یک تعمیرکار متخصص استفاده نمایید تا در به صورت دقیق موارد گفته شده را بررسی نماید و در نهایت با پیدا کردن منشا اختلال اقدام به برطرف سازی آن نماید.

2) چرا لباس ها به خوبی در لباسشویی الکترولوکس تمیز نمی شوند؟

اگر با مشکل تمیز نشدن لباس ها در لباسشویی الکترولوکس مواجه هستید باید بدانید که برخی از مشکلات و موضوعات مانند وجود اختلال و آسیب در قطعات داخلی، تنظیم نبودن دمای آب، قرار دادن حجم بالایی از لباس در دیگ که خارج از ظرفیت تعریف شده می باشد و استفاده نکردن از پودر ها و مایعات شوینده نامناسب، اشاره کرد. اگر مشکل تمیز نشستن لباسشویی از قطعات داخلی لباسشویی الکترولوکس باشد، باید اجازه دهید تا تعمیرکار دستگاه شما را بررسی نماید و مشکل اصلی را به شما بگوید.

3) علت ایجاد صدا های بد از ماشین لباسشویی الکترولوکس چیست؟

عموما ایجاد سروصدا در لباسشویی های الکترولوکس به خاطر بخش های متحرک دستگاه می باشد که برخی از این موارد عبارتند از: بلبرینگ، موتور، پمپ تخلیه و تسمه. اگر هریک از بخش های نامبرده خراب شوند و یا مشکلی در آنها ایجاد شود، از خود صدا های ناهنجار و غیر عادی تولید می کنند.

4) علت نمایش کد خطا ها و ارور ها در لباسشویی الکترولوکس چیست؟

همان طور که در توضیحات صفحه اشاره شده است، کد خطاها و ارور های لباسشویی الکترولوکس به سبب خرابی و آسیب در یک بخش خاص در دستگاه می باشند که این اعداد و حروف به عنوان راهنمای شما برای یافتن بخش آسیب دیده می باشد. در حالت کلی ارور های نمایش داده شده به واسطه چند دلیل اصلی نی باشند که از جمله آنها قطع شدن ناگهانی برق، وجود آسیب و اختلال در بخش داخلی لباسشویی و به درستی تنظیم نکردن ماشین می باشد.

5/5 - (4 امتیاز)

This Post Has 8 Comments

 1. روزتون بخیر
  لباسشویی همین برند رو دارم که متاسفانه آبگیری نمیکنه لباس ها رو
  میشه راهنمایی کنید چیکارش کنم؟

  1. با سلام،
   برای عیب یابی ماشین لباسشویی که آبگیری نمیکند چند مورد باید بررسی شود که در ادامه این موارد را بررسی میکنیم:

  2. ممکن است شیلنگ ورودی آب مسدود باشد یا پیچ خوردگی داشته باشد.
  3. شیر برقی خراب است.
  4. احتمال دارد آب شهری قطع باشد.
  5. ممکن است شیر آب بسته باشد.
  6. میتوانید شیر برقی را مستقیم به برق 220 ولت وصل کنید. درصورتی که با این کار لباسشویی شروع به آبگیری نکرد میتوانید شیر برقی را تعویض کنید.

 2. خسته نباشید ببخشید ماشین لباسشویی الکترولوکس دارم و موقعی که لباسارو ریختم داخلش روشن کردم اما نمیچرخه و ارور میده همش!
  باید تعمیر بشه حتما یا میتونم خودم حلش کنم؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی مشکل نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی ممکن است به دلیل خرابی برد الکتریکی، سیستم قفل دستگاه، پوسیده شدن تسمه ها، خراب شدن موتور، تعداد بیش از اندازه لباس ها نسبت به ظرفیت دستگاه و … باشد.
   در صورتی که توانایی بررسی و عیب یابی دقیق دستگاه را ندارید بهتر است از نمایندگی تخصصی تعمیرات کمک بگیرید.
   شما میتوانید با شماره 02145437 آریابهکار تماس برقرار کنید.

 3. روزتون بخیر
  ببخشید دستگاه من چند روزه دقت کردم الان ارور e24 نشون میده. نمیدونم هم باید چجوری قطعش کنم. اگه زحمتی نیست کمکم کنید درستش کنم

  1. با سلام،
   کاربر گرامی ارور E24 ماشین لباسشویی الکترولوکس می تواند به دلیل بروز یک مشکل در سیستم تخلیه دستگاه اتفاق افتاده باشد. در واقع ممکن است شلنگ تخلیه دستگاه مسدود شده باشد و نتواند آب را به خوبی تخلیه کند. همچنین ممکن است مشکلی در پمپ تخلیه دستگاه بوجود آمده باشد. در این شرایط باید شیلنگ تخلیه، فیلتر پمپ تخلیه، پمپ تخلیه و در کل هر مورد دیگری که به تخلیه آب دستگاه مربوط می شود بررسی شود.

 4. سلام. برای تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس 7 روز تست رایگان گذاشتین جزو مدت اعتبار گارانتیه یا از هم جدان؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214