skip to Main Content
تعمیر ماشین لباسشویی اکسپریال
شماره تماس نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی اکسپریال در تهران

ماشین لباسشویی اکسپریال یکی از محصولات برند ایتالیایی اکسپریال می باشد که دارای طراحی خاص و البته بسیار زیبا در میان سایر برندهای تولید کننده ماشین لباسشویی می باشد که در محدوده وزنی مختلف دستگاه های متعددی را به بازار ایران عرضه کرده است. از این رو باید به اطلاع شما برسانیم که ماشین لباسشویی اکسپریال یکی از کم مصرف ترین ماشین های لباسشویی در بازار ایران است که ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی اکسپریال، کیفیت بالای این دستگاه را تایید می کنیم.

از این رو اگر از ماشین لباسشویی اکسپریال برای چندین سال بدون هر گونه اشتباهی استفاده کنید، تا چندین سال بدون هر گونه خرابی برای شما کار خواهد کرد و نیازی به تعمیرات این دستگاه پیدا نخواهید کرد. با این وجود اگر از این دستگاه بصورت صحیح استفاده نکنید، احتمالا ممکن است مشکلاتی برای این دستگاه ایجاد شود که ما در مجموعه آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی اکسپریال تمام خدمات عیب یابی و تعمیر این دستگاه را بدون هر گونه محدودیتی انجام می دهیم.

در ادامه با خدمات تخصصی آریابهکار در خصوص تعمیر ماشین لباسشویی اکسپریال بیشتر آشنا خواهید شد.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی اکسپریال

آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی اکسپریال در تهران تمام خدمات تخصصی در خصوص نصب، عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی اکسپریال را به همراه کادری متخصص و با تجربه به بهترین شکل ممکن به شما ارائه می دهد تا بتوانید از این دستگاه همانند روز اول بدون هر گونه خرابی استفاده کنید.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی اکسپریال

لازم به ذکر است که تمام خدمات ما در آریابهکار شامل 90 روز گارانتی رسمی و شرکتی می شود و می توانید از این طریق دستگاه خود را با خیالی آسوده در مجموعه ما تعمیر نمایید.

علت خرابی ماشین لباسشویی اکسپریال

پیش از آنکه به سراغ تعمیرات ماشین لباسشویی اکسپریال برویم، بهتر است ریشه یابی کنیم که علت خرابی ماشین لباسشویی اکسپریال چیست؟ بدون شک این سوال یکی از کلی ترین سوالاتی می باشد که برای شما ایجاد خواهد شد. از این رو در پاسخ به این سوال باید بگوییم که علت خرابی ماشین لباسشویی اکسپریال معمولا ناشی از استفاده نادرست و اشتباه است که استفاده نادرست از ماشین لباسشویی اکسپریال نیز شامل ده ها عامل می شود.

از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما تحت هر شرایطی سعی کنید از ماشین لباسشویی اکسپریال بصورت مناسب و اصولی استفاده کنید تا فشاری به قطعات این دستگاه وارد نشود و در نتیجه بتوانید از این دستگاه برای سال های طولانی استفاده کنید. با این وجود برای آشنایی با نحوه استفاده صحیح از این دستگاه توصیه می کنیم به دفترچه راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی اکسپریال مراجعه کنید تا با نکاتی که توسط کمپانی سازنده نوشته شده است، آشنا شوید.

اگر شما تمام این نکات را به خوبی مطالعه کنید، مطمئن باشید که آسیبی به دستگاه شما پس از گذشت سال های طولانی وارد نخواهد شد.

مشکلات رایج ماشین لباسشویی اکسپریال

رایج ترین مشکلاتی که ممکن است در طول زمان برای ماشین لباسشویی اکسپریال شما عزیزان رخ دهند، شامل موارد زیادی می شوند که در ادامه قصد داریم مهم ترین و اصلی ترین عوامل را برای شما نام ببریم؛ مشکلاتی که ممکن است برای ماشین لباسشویی اکسپریال شما عزیزان رخ دهد، دقیقا همان مشکلاتی است که بنابر استفاده نادرست و اشتباه در سایر برندهای تولید کننده ماشین لباسشویی ممکن است رخ دهد.

مشکلات رایج ماشین لباسشویی اکسپریال

بنابراین مهم ترین مشکلات رایج ماشین لباسشویی اکسپریال عبارتند از:

 • روشن نشدن ماشین لباسشویی اکسپریال.
 • خاموش شدن ماشین لباسشویی اکسپریال.
 • صدای زیاد ماشین لباسشویی اکسپریال.
 • آبریزی ماشین لباسشویی اکسپریال.
 • عدم آبگیری ماشین لباسشویی اکسپریال.
 • برق داشتن بدنه ماشین لباسشویی اکسپریال.
 • داغ شدن بدنه ماشین لباسشویی اکسپریال.
 • بوی بد ماشین لباسشویی اکسپریال.
 • باز نشدن درب جا پودری ماشین لباسشویی اکسپریال.
 • خرابی درب ماشین لباسشویی اکسپریال.
 • خرابی پنل ماشین لباسشویی اکسپریال و…

سایر خدمات: تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

مدل های قابل تعمیر ماشین لباسشویی اکسپریال

تمام مدل های ماشین لباسشویی اکسپریال در آریابهکار بدون هر گونه محدودیتی تعمیر می شوند که در ادامه برخی از مدل های قابل تعمیر ماشین لباسشویی اکسپریال را نام برده ایم:

 • ماشین لباسشویی اکسپریال مدل XW 712 ظرفیت 7 کیلوگرم
 • ماشین لباسشویی اکسپریال مدل XP 9314 ظرفیت 9 کیلوگرم
 • ماشین لباسشویی اکسپریال مدل XW 916
 • ماشین لباسشویی اکسپریال مدل XP 8312 ظرفیت 8 کیلوگرم

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی اکسپریال

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی اکسپریال در آریابهکار براساس علت خرابی و میزان خرابی ماشین لباسشویی اکسپریال تعیین می شود. به عبارتی ما در آریابهکار در ابتدا مشکل دستگاه شما را با استفاده از عیب یابی تخصصی توسط تکنسین های مجرب و متخصص مورد عیب یابی تخصصی قرار می دهیم تا از این طریق مشکل ریشه یابی شود و بدون هر گونه گمان، مشکل دستگاه به شما اعلام گردد. از این رو پس از عیب یابی تخصصی، هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی اکسپریال به شما اعلام خواهد شد.

اما مبنای اعلام هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی اکسپریال در آریابهکار بر چه اساسی می باشد؟ ما در آریابهکار بر اساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی به شما عزیزان اعلام هزینه تعمیرات خواهیم کرد تا از این طریق مشکل دستگاه شما با کمترین هزینه بصورت تخصصی تعمیر شود و بتوانید مشکل این دستگاه را یکبار برای همیشه برطرف کنید.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی اکسپریال

این در حالی می باشد که مبنای اعلام هزینه تعمیر ماشین لباسشویی اکسپریال در تعمیرگاه های دیگر، به هیچ وجه مشخص نیست!

در ادامه هزینه تعمیرات حدودی ماشین لباسشویی اکسپریال به شما ارائه شده است که هزینه تعمیرات دقیق پس از عیب یابی تخصصی ماشین لباسشویی اکسپریال توسط تکنسین مجموعه به شما اعلام خواهد گردید.

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی اکسپریالهزینه تعمیر ماشین لباسشویی اکسپریال (تومان)
تعمیر برد ماشین لباسشویی اکسپریالعیب یابی دقیق
تعمیر تایمر ماشین لباسشویی اکسپریال۲۲۰.۰۰۰ الی ۵۸۰.۰۰۰
تعمیر هیدروستات ماشین لباسشویی اکسپریال۳۵۰.۰۰۰ الی ۵۷۵.۰۰۰
تعویض سنسور ماشین لباسشویی اکسپریال۴۴۵.۰۰۰ الی ۶۰۲.۰۰۰
تعمیر موتور ماشین لباسشویی اکسپریال۶۰۰.۰۰۰ الی ۸۱۱.۰۰۰
تعمیر پنل ماشین لباسشویی اکسپریال۵۵۰.۰۰۰ الی ۸۱۷.۰۰۰
تعویض شیر برقی ماشین لباسشویی اکسپریال۴۶۰.۰۰۰ الی ۶۱۴.۰۰۰
تعویض کاسه نمد ماشین لباسشویی اکسپریال۶۹۰.۰۰۰ الی ۸۸۹.۰۰۰
تعویض خرطومی ماشین لباسشویی اکسپریال۴۰.۰۰۰ الی ۸۸.۰۰۰
تعویض دیگ ماشین لباسشویی اکسپریال۹۸۰.۰۰۰ الی ۱.۲۷۸.۰۰۰
تعمیر بلبرینگ ماشین لباسشویی اکسپریال۴۰۰.۰۰۰ الی ۶۷۰.۰۰۰
امتیاز page

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214