skip to Main Content
تعمیر ماشین لباسشویی بیشل
شماره تماس نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بیشل در تهران

بیشل یکی از برندهای تایوانی می باشد که قدمت تاسیس این شرکت کوتاه است و اما به دلیل محصولات با کیفیتی که بازار جهانی عرضه کرده، از محبوبیت بالایی برخوردار شده است و اگر مایل به خرید ماشین لباسشویی بیشل هستید، مدل های متنوعی از این دستگاه را مشاهده خواهید کرد و به همین دلیل حق انتخاب بالایی خواهید داشت. از این رو اگر ماشین لباسشویی بیشل را خریداری کردید و پس از گذشت چند سال با خرابی در این دستگاه روبرو شدید، می توانید از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بیشل استفاده کنید.

آیا خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بیشل در تهران وجود دارد؟ بله. تمام خدمات عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی بیشل در تهران توسط ماهرترین تکنسین ها و بروز ترین ابزارهای تعمیراتی مخصوص انجام می شود تا بتوانید از این دستگاه استفاده کنید. با این وجود اگر با خرابی ماشین لباسشویی بیشل روبرو شده اید باید به اطلاع شما برسانیم که این خرابی معمولا به دلیل استفاده نادرست و اشتباه شما عزیزان رخ می دهد و نشان دهنده کیفیت پائین ماشین لباسشویی بیشل نیست!

از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که اگر با هر گونه اختلالی در ماشین لباسشویی بیشل روبرو شدید، برنامه شستشوی این دستگاه را متوقف کنید و از طریق شماره تماس نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بیشل در تهران 02145437 اقدام به ثبت درخواست خود جهت تعمیر ماشین لباسشویی بیشل نمایید تا از این طریق تکنسین های تعمیرکار ماشین لباسشویی بیشل به محل شما اعزام شوند و تعمیرات لازم و کافی را انجام دهند.

در ادامه با تعمیر ماشین لباسشویی بیشل بیشتر و بیشتر آشنا خواهید شد.

مشکلات رایج ماشین لباسشویی بیشل

مشکلات رایج ماشین لباسشویی بیشل دقیقا همانند مشکلات رایج ماشین لباسشویی ال جی، ماشین لباسشویی سامسونگ، ماشین لباسشویی بوش و… می باشد و جای هیچ نگرانی نیست؛ چرا که تمامی این خرابی ها بدون هر گونه محدودیتی در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بیشل در آریابهکار قابل تعمیر هستند و شما می توانید از طریق خدمات تخصصی آریابهکار بصورت مجدد از این دستگاه استفاده کنید و هیچ گونه خرابی در این دستگاه رخ ندهد. از این رو مشکلات رایج ماشین لباسشویی بیشل کدام اند؟

مشکلات رایج ماشین لباسشویی بیشل

رایج ترین مشکلاتی که ممکن است برای ماشین لباسشویی بیشل شما عزیزان رخ دهند عبارتند از:

 • روشن نشدن ماشین لباسشویی بیشل.
 • صدای زیاد ماشین لباسشویی بیشل.
 • لرزش زیادی ماشین لباسشویی بیشل.
 • کار نکردن ماشین لباسشویی بیشل.
 • خرابی فیلتر ماشین لباسشویی بیشل.
 • نشتی آب از زیر ماشین لباسشویی بیشل.
 • خاموش شدن ناگهانی ماشین لباسشویی بیشل.
 • بو دادن ماشین لباسشویی بیشل.
 • کار نکردن دور تند ماشین لباسشویی بیشل.
 • باقی ماندن جای کف روی البسه در ماشین لباسشویی بیشل.
 • نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی بیشل.
 • داغ شدن بدنه ماشین لباسشویی بیشل.
 • آبگیری نکردن ماشین لباسشویی بیشل.
 • عدم تخلیه آب در ماشین لباسشویی بیشل.
 • بسته نشدن درب ماشین لباسشویی بیشل.
 • باز نشدن درب ماشین لباسشویی بیشل.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بیشل در تهران

آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بیشل در تهران تمام خدمات عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی بیشل را بصورت اصولی و تخصصی بدون هر گونه محدودیتی برای شما ارائه می کند تا از این طریق بتوانید از ماشین لباسشویی بیشل خود بصورت سابق و همانند روز اول استفاده کنید. از این رو اگر با خرابی ماشین لباسشویی بیشل روبرو شده اید، می توانید دستگاه خود را به تکنسین های تعمیرکار ماشین لباسشویی بیشل در آریابهکار بسپارید تا پروسه تعمیرات این دستگاه بصورت تخصصی انجام شود.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بیشل در تهران

از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که پروسه عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی بیشل را در نمایندگی بیشل در تهران سپری کنید تا مشکل این دستگاه ریشه یابی و سپس تعمیر تخصصی شود. برای تماس با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بیشل در تهران می توانید از طریق شماره های ذیل در ارتباط باشید:

 1. مرکز سراسری ارتباط مشتریان:۴۵۴۳۷-۰۲۱
 2. شعبه مرکز تهران:۸۶۰۷۱۷۵۱-۰۲۱
 3. شعبه شرق تهران:۷۷۹۰۲۲۲۰–۰۲۱
 4. شعبه شمال تهران:۲۶۱۲۴۶۹۶–۰۲۱

عیب یابی ماشین لباسشویی بیشل

پروسه عیب یابی ماشین لباسشویی بیشل در آریابهکار توسط تکنسین تکنسین های باتجربه و مجرب بصورت تخصصی با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا در حضور شما انجام می شود تا بدون هر گونه حدس و گمان، مشکل ماشین لباسشویی بیشل شما ریشه یابی شود و صرفا مشکل ایجاد شده، بر طرف گردد. از این رو برای اینکه دستگاه شما بصورت تخصصی عیب یابی شود، می توانید از طریق شماره های مندرج تماس بگیرید تا تکنسین های ما در اسرع زمان به محل شما اعزام شوند و پروسه عیب یابی صورت گیرد.

لازم به ذکر می باشد که عیب یابی ماشین لباسشویی بیشل در حضور شما عزیزان توسط تکنسین های ماهر آریابهکار انجام می شود.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی بیشل

در صورتی که ماشین لباسشویی بیشل شما خراب شده است، احتمالا این سوال برای شما پیش خواهد آمد که هزینه تعمیر ماشین لباسشویی بیشل چقدر است؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که هزینه تعمیر ماشین لباسشویی بیشل بستگی به علت خرابی و میزان خرابی قطعات در ماشین لباسشویی بیشل دارد که برای اعلام هزینه قطعی تعمیرات این دستگاه باید توسط تکنسین تعمیرکار مجرب و متخصص پروسه عیب یابی ماشین لباسشویی بیشل انجام شود تا از این طریق مشکل این دستگاه ریشه یابی گردد.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی بیشل

پس از اینکه عیب یابی ماشین لباسشویی بیشل انجام شد، تکنسین تعمیرکار ماشین لباسشویی بیشل در آریابهکار براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی هزینه تعمیرات این دستگاه را به شما اعلام خواهد کرد که کمترین هزینه تعمیراتی ممکن در این زمینه است. در ادامه نیز هزینه حدودی تعمیرات ماشین لباسشویی بیشل را برای شما شرح داده ایم.

توجه: مبنای اعلام هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی بیشل در آریابهکار براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی است.

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی بیشلهزینه تعمیر ماشین لباسشویی بیشل (تومان)
تعمیر برد ماشین لباسشویی بیشلعیب یابی دقیق
تعمیر تایمر ماشین لباسشویی بیشل۲۲۰.۰۰۰ الی ۵۸۷.۰۰۰
تعمیر هیدروستات ماشین لباسشویی بیشل۳۵۰.۰۰۰ الی ۵۶۵.۰۰۰
تعویض سنسور ماشین لباسشویی بیشل۴۴۵.۰۰۰ الی ۶۱۲.۰۰۰
تعمیر موتور ماشین لباسشویی بیشل۶۰۰.۰۰۰ الی ۸۰۵.۰۰۰
تعمیر پنل ماشین لباسشویی بیشل۵۵۰.۰۰۰ الی ۸۰۰.۰۰۰
تعویض شیر برقی ماشین لباسشویی بیشل۴۶۰.۰۰۰ الی ۶۰۰.۰۰۰
تعویض کاسه نمد ماشین لباسشویی بیشل۶۹۰.۰۰۰ الی ۸۸۰.۰۰۰
تعویض خرطومی ماشین لباسشویی بیشل۴۰.۰۰۰ الی ۸۰.۰۰۰
تعویض دیگ ماشین لباسشویی بیشل۹۸۰.۰۰۰ الی ۱.۲۹۵.۰۰۰
تعمیر بلبرینگ ماشین لباسشویی بیشل۴۰۰.۰۰۰ الی ۶۹۰.۰۰۰
امتیاز page

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214