skip to Main Content
تعمیر ماشین لباسشویی لونا (LUNA)
شماره تماس نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی لونا در تهران

ماشین لباسشویی لونا یکی از ماشین های لباسشویی کاربردی و مصرفی در کشور است که از کیفیت بالایی برخوردار است و این در حالی می باشد که این دستگاه بنابر دلایل مختلفی تاکنون به میزان کافی معرفی نشده است! با این وجود ماشین لباسشویی لونا از آن دسته دستگاه هایی می باشد که می تواند بهترین نتیجه را به شما عزیزان ارائه دهد و اگر از این دستگاه بصورت نادرست استفاده کنید، دستگاه خراب خواهد شد و نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی لونا در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی لونا خواهید یافت.

با این وجود چگونه اقدام به تعمیر ماشین لباسشویی لونا در تهران کنیم؟ در ادامه با نحوه تعمیر ماشین لباسشویی لونا در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی تهران آریابهکار بصورت کاملا تخصصی آشنا خواهید شد.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی لونا در تهران

آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی لونا در تهران تمام خدمات عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی لونا را بصورت تخصصی توسط تکنسین های مجرب و متخصص با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا انجام می دهد تا در ابتدا مشکل ریشه یابی و سپس تعمیر تخصصی شود. لازم به ذکر است که آریابهکار با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات تخصصی، به عنوان یکی از قدیمی ترین مجموعه های تعمیراتی در تهران می باشد که تمام خدمات تعمیر ماشین لباسشویی لونا را بصورت تضمینی انجام می دهد.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی لونا در تهران

با این وجود اگر ماشین لباسشویی لونا شما خراب شده است و مایلید این دستگاه بصورت تخصصی مورد عیب یابی قرار گیرد، می توانید از خدمات تخصصی مجموعه آریابهکار استفاده کنید تا بتوانید این مشکل را یکبار برای همیشه بر طرف کنید. اما منظور از خدمات تضمینی تعمیر ماشین لباسشویی لونا چیست؟ منظور از این خدمات، این است که ما در آریابهکار تمام خدماتی که به شما ارائه می دهیم شامل 90 روز گارانتی کتبی و شرکتی مجموعه می شود. از این رو دستگاه شما بصورت تضمینی تعمیر خواهد شد.

همچنین ممکن است برای شما سوال شود که منظور از گارانتی و تضمین تعمیر ماشین لباسشویی لونا در آریابهکار چیست؟ منظور ما از تضمین تعمیرات، این است که اگر پس از تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی لونا به احتمال 1% با خرابی قبلی روبرو شدید، ما این خرابی را مجددا بدون دریافت هزینه تعمیراتی در بازه زمانی گارانتی برای شما تعمیر خواهیم کرد تا از این طریق مشکل بر طرف شود و نیازی به تعمیرات مجدد ماشین لباسشویی لونا نداشته باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیر لباسشویی لونا

اگر مایل به تعمیر ماشین لباسشویی لونا در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی لونا هستید، می توانید از طریق شماره های مندرج در بخش ذیل با آریابهکار تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید تا با هماهنگی قبلی تکنسین های مجموعه به محل شما اعزام شوند و پروسه تعمیر ماشین لباسشویی لونا انجام شود.

  1. شماره تماس نمایندگی تعمیر لباسشویی لونا مرکز سراسری ارتباط مشتریان: ۴۵۴۳۷-۰۲۱
  2. شماره تماس نمایندگی تعمیرات لباسشویی لونا شعبه مرکز تهران: ۸۶۰۷۱۷۵۱-۰۲۱
  3. شماره تماس نمایندگی مرکزی تعمیر لباسشویی لونا شعبه شرق تهران: ۷۷۹۰۲۲۲۰–۰۲۱
  4. شماره تماس نمایندگی تعمیرات لباسشویی لوناشعبه شمال تهران: ۲۶۱۲۴۶۹۶–۰۲۱

شماره تماس نمایندگی تعمیر لباسشویی لونا

همچنین جهت ارتباط سریع تر با تیم پشتیبانی و تیم تکنسین تعمیرکار ماشین لباسشویی لونا در آریابهکار می توانید از طریق واتساپ و تلگرام شماره 09190111214 در ارتباط باشید. با این وجود توصیه می کنیم در ابتدا تعدادی عکس از ماشین لباسشویی لونا به همراه ویدیو 30 ثانیه ای از خرابی ماشین لباسشویی لونا تهیه کنید و از طریق واتساپ یا تلگرام مجموعه برای ما ارسال کنید تا دستگاه شما بصورت سطحی توسط تکنسین های مجموعه مورد بررسی قرار گیرد و راهکار موقت به شما اعلام شود.

عیب یابی ماشین لباسشویی لونا

مهم ترین مرحله که خودش اولین مرحله در تعمیر ماشین لباسشویی لونا می باشد، عیب یابی ماشین لباسشویی لونا است که در این مرحله خرابی دستگاه شما بصورت تخصصی مورد بررسی باید قرار گیرد تا براساس خرابی رخ داده، تعمیرات لازم و کافی صورت گیرد. از این رو ما در آریابهکار در ابتدا پیش از آنکه هر گونه تعمیراتی را بر روی ماشین لباسشویی لونا شما انجام دهیم، بصورت تخصصی توسط تکنسین های مجرب و متخصص پروسه عیب یابی ماشین لباسشویی لونا را انجام خواهیم داد.

با این وجود پس از اتمام پروسه عیب یابی ماشین لباسشویی لونا، ما خرابی و میزان خرابی را به شما عزیزان اطلاع خواهیم داد تا از خرابی دستگاه خود مطلع شوید.

سایر خدمات: تعمیر ماشین لباسشویی آبسال

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی لونا

پس از آنکه علت خرابی و میزان خرابی توسط تکنسین تعمیرکار ماشین لباسشویی لونا تشخیص داده شد، هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی لونا برآورد و سپس به شما اعلام خواهد شد و در صورتی که شما تائید تعمیرات دهید، پروسه تعمیرات برای شما آغاز خواهد گردید. اما ممکن است این سوال ایجاد شود که مبنای اعلام هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی لونا چگونه است؟ مبنای اعلازم هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی لونا در آریابهکار براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی می باشد.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی لونا

این در حالی می باشد که هزینه تعمیر ماشین لباسشویی لونا در سایر تعمیرگاه ها هیچ مبنایی ندارد و هزینه های دلخواه خود را به شما اعلام خواهند نمود. با این وجود در ادامه ما هزینه حدودی تعمیر ماشین لباسشویی لونا را درج کرده ایم که پس از عیب یابی تخصصی ماشین لباسشویی لونا، هزینه تعمیرات قطعی به شما اعلام می شود.

توجه: علت اعلام هزینه تعمیرات حدودی، به دلیل میزان خرابی قطعه می باشد که اگر میزان خرابی قطعه کم باشد، با هزینه کمتری تعمیر خواهد شد.

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی لوناهزینه تعمیر ماشین لباسشویی لونا (تومان)
تعمیر برد ماشین لباسشویی لوناعیب یابی دقیق
تعمیر تایمر ماشین لباسشویی لونا۲۲۰.۰۰۰ الی ۵۵۷.۰۰۰
تعمیر هیدروستات ماشین لباسشویی لونا۳۵۰.۰۰۰ الی ۵۵۹.۰۰۰
تعویض سنسور ماشین لباسشویی لونا۴۴۵.۰۰۰ الی ۶۰۷.۰۰۰
تعمیر موتور ماشین لباسشویی لونا۶۰۰.۰۰۰ الی ۸۰۱.۰۰۰
تعمیر پنل ماشین لباسشویی لونا۵۵۰.۰۰۰ الی ۸۰۰.۰۰۰
تعویض شیر برقی ماشین لباسشویی لونا۴۶۰.۰۰۰ الی ۶۰۶.۰۰۰
تعویض کاسه نمد ماشین لباسشویی لونا۶۹۰.۰۰۰ الی ۸۰۳.۰۰۰
تعویض خرطومی ماشین لباسشویی لونا۴۰.۰۰۰ الی ۷۸.۰۰۰
تعویض دیگ ماشین لباسشویی لونا۹۸۰.۰۰۰ الی ۱.۲۴۳.۰۰۰
تعمیر بلبرینگ ماشین لباسشویی لونا۴۰۰.۰۰۰ الی ۶۳۵.۰۰۰

مدل های قابل تعمیر ماشین لباسشویی لونا

کدام یک از مدل های ماشین لباسشویی لونا در آریابهکار تعمیر می شوند؟ ما در آریابهکار هیچ محدودیتی نداریم و تمام مدل های ماشین لباسشویی لونا را تعمیر می کنیم. برخی از این مدل ها عبارتند از:

  • تعمیر ماشین لباسشویی اتوماتیک لونا مدل 812
  • تعمیر ماشین لباسشویی اتوماتیک لونا مدل 810
امتیاز page

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214