skip to Main Content
تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس
شماره تماس نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس در تهران

تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس و خرابی هایی که ممکن است به هر دلیلی در طول زمان در این دستگاه رخ دهند، بدون شک یکی از سوالاتی می باشد که رسیدن به پاسخ این سوال احتمالا کار نسبتا دشواری برای شما خواهد بود. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس به دلیل پیچیدگی بالای این دستگاه فقط و فقط باید توسط تکنسین تعمیرکار مجرب در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس انجام شود تا بتوانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید.

از این رو آیا خرابی ماشین لباسشویی هایسنس را هر تعمیرکاری می تواند عیب یابی و تعمیر کنید؟ بدون شک خرابی هایی که ممکن است برای ماشین لباسشویی هایسنس شما ایجاد شوند، باید توسط تکنسین هایی عیب یابی و تعمیر شود که دارای دانش لازم و کافی در این زمینه هستند و می توانند مشکل دستگاه شما را یکبار برای همیشه بر طرف کنند و دیگر نیازی به تعویض قطعات ماشین لباسشویی هایسنس نیز نداشته باشید.

به همین ترتیب ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس شما را با این موضوع بیشتر آشنا خواهیم کرد تا بتوانید این پروسه را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس

آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس در تهران می باشد و به همراه کادری مجرب و متخصص آماده ارائه خدماتی می باشد که تعمیر دستگاه شما را تضمین خواهند کرد. از این رو برای تعمیر تخصصی ماشین لباسشویی هایسنس می توانید از خدمات تخصصی مجموعه ما استفاده کنید تا از این طریق بتوانید مشکل دستگاه خود را بر طرف کنید.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس

با این وجود اگر مایل به تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس بصورت تخصصی و کمترین هزینه تعمیراتی هستید، می توانید دستگاه خود را به ما بسپارید. توجه داشته باشید که تمام خدمات تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس در آریابهکار شامل 90 روز گارانتی رسمی و شرکتی می شوند.

عیب یابی ماشین لباسشویی هایسنس

پیش از آنکه دستگاه شما عزیزان توسط تکنسین تعمیرکار ماشین لباسشویی هایسنس در آریابهکار جهت تعمیرات پذیرش شود، در ابتدا بصورت تخصصی مورد عیب یابی قرار خواهد گرفت تا مشکل آن ریشه یابی گردد. از این رو برای عیب یابی تخصصی ماشین لباسشویی هایسنس با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا در حضور شما می توانید از طریق شماره های مندرج تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید.

علت خرابی ماشین لباسشویی هایسنس

دلایل و عللی که می توانند خیلی ساده منجر به خرابی ماشین لباسشویی هایسنس شما عزیزان شوند، شامل موارد زیادی می شوند که با نام بردن آنها باید توضیحات مفصلی برای آنها انجام شود. اما اگر بخواهیم رایج ترین علت خرابی ماشین لباسشویی هایسنس را نام ببریم، می توان به استفاده نادرست و اشتباه از ماشین لباسشویی هایسنس نام برد که اگر شما در طول یک بازه زمانی از ماشین لباسشویی هایسنس بصورت اشتباه استفاده کنید، مطمئن باشید این دستگاه به زودی خراب خواهد شد!

علت خرابی ماشین لباسشویی هایسنس

به همین دلیل توصیه کلی که برای شما داریم این است که هر گونه خرابی را در ماشین لباسشویی هایسنس جدی بگیرید و برای اینکه بتوانید از ماشین لباسشویی هایسنس بصورت اصولی استفاده کنید، سعی کنید دفترچه راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی هایسنس را به خوبی مطالعه کنید تا بتوانید مشکل را از این طریق ریشه یابی و تعمیر کنید و نیازی به تعمیرات پیدا نکنید.

همچنین اگر زبان دفترچه ماشین لباسشویی هایسنس شما لاتین است، می توانید در بازه زمانی بیشتری (15 الی 25 دقیقه) تمام نکات نوشته شده در این دفترچه را با استفاده از برنامه های مترجم مطالعه کنید.

سایر خدمات: تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس

ما در مجموعه آریابهکار پس از آنکه ماشین لباسشویی هایسنس شما عزیزان را مورد عیب یابی تخصصی قرار دادیم و علت و میزان خرابی قطعات مشخص گردید، هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی هایسنس برآورد و سپس به شما اعلام خواهد گردید. از این رو ما پیش از آنکه دستگاه توسط کارشناسان مجموعه مورد عیب یابی قرار نگیرد، هزینه تعمیرات به شما اعلام نخواهیم کرد. آیا می توان بدون اینکه دستگاه بزرگ و حجیمی مانند ماشین لباسشویی هایسنس را بدون باز کردن بدنه، عیب یابی کرد؟!

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس

بدون شک چنین چیزی ممکن نیست. لازم به ذکر می باشد که هزینه تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس در آریابهکار براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی مشخص می شود که این هزینه کمترین هزینه تعمیراتی ممکن در خصوص تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس می باشد. در ادامه لیست هزینه تعمیرات این دستگاه را بصورت حدودی آورده ایم که هزینه تعمیرات دقیق پس از عیب یابی این دستگاه به شما اعلام خواهد گردید.

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی هایسنسهزینه تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس (تومان)
تعمیر برد ماشین لباسشویی هایسنسعیب یابی دقیق
تعمیر تایمر ماشین لباسشویی هایسنس۲۲۰.۰۰۰ الی ۵۸۰.۰۰۰
تعمیر هیدروستات ماشین لباسشویی هایسنس۳۵۰.۰۰۰ الی ۵۶۳.۰۰۰
تعویض سنسور ماشین لباسشویی هایسنس۴۴۵.۰۰۰ الی ۶۲۰.۰۰۰
تعمیر موتور ماشین لباسشویی هایسنس۶۰۰.۰۰۰ الی ۸۱۵.۰۰۰
تعمیر پنل ماشین لباسشویی هایسنس۵۵۰.۰۰۰ الی ۸۱۰.۰۰۰
تعویض شیر برقی ماشین لباسشویی هایسنس۴۶۰.۰۰۰ الی ۶۰۸.۰۰۰
تعویض کاسه نمد ماشین لباسشویی هایسنس۶۹۰.۰۰۰ الی ۸۸۹.۰۰۰
تعویض خرطومی ماشین لباسشویی هایسنس۴۰.۰۰۰ الی ۸۳.۰۰۰
تعویض دیگ ماشین لباسشویی هایسنس۹۸۰.۰۰۰ الی ۱.۲۷۰.۰۰۰
تعمیر بلبرینگ ماشین لباسشویی۴۰۰.۰۰۰ الی ۶۷۷.۰۰۰

مدل های قابل تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس

ما در آریابهکار تمام مدل های ماشین لباسشویی هایسنس را بدون هر گونه محدودیت خاصی مورد عیب یابی و تعمیرات تخصصی قرار می دهیم تا بتوانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید. از این رو اگر ماشین لباسشویی هایسنس در هر مدل دارید که خراب شده است و کارایی خود را از دست داده، می توانید از طریق شماره های مندرج تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید تا از این طریق مشکل دستگاه شما بر طرف گردد.

در ادامه برخی از مدل های ماشین لباسشویی هایسنس که در مجموعه آریابهکار مورد عیب یابی و تعمیرات قرار می گیرند را نام برده ایم:

 • تعمیر ماشین لباسشویی 8 کیلویی هایسنس مدل WFKV8010S
 • تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس مدل Hisense WFH8012-8Kg
 • تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس مدل WFKV8010 D
 • تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس مدل WFKV8010D ظرغیت 8 کیلوگرم
 • تعمیر لباسشویی هایسنس 18 کیلو Hisense WTY1802
 • تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس مدل WFER1014VA
 • تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس مدل WFPV9014EM
 • تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس مدل WFQY1214
 • تعمیر ماشین لباسشویی 8 کیلویی هایسنس مدل WFH8012D
 • تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس WFKV8010DS
 • تعمیر ماشین لباسشویی 9 کیلویی هایسنس مدل Wfkv9014
امتیاز page

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214