skip to Main Content
تعمیر ماکروفر ایندزیت
شماره تماس نمایندگی تعمیر ماکروفر ایندزیت

تعمیر ماکروفر ایندزیت و خرابی‌هایی که ممکن است در طول زمان بنابر دلایل مختلفی رخ دهند، طبیعتا یکی از سوالات رایج دارندگان این ماکروفر می‌باشد! ایندزیت یکی از برندهای مطرح در بازار کشورمان می‌باشد که تاکنون موفق به جلب رضایت اکثریت مشتریان خود شده است و اما این بدین معنا نیست که تحت شرایط غیر اصولی نیز می‌توانید از ماکروفر ایندزیت استفاده نمایید؛ در اینصورت خرابی‌هایی رخ خواهند داد که صرفا با تعمیرات ماکروفر قابل رفع می‌باشند! در این گزارش از آریابهکار با نحوه تعمیر ماکروفر ایندزیت (Indesit) و مشکلات آن آشنا خواهید شد.

نمایندگی تعمیر ماکروفر ایندزیت

اگر در حین استفاده از ماکروفر ایندزیت با خرابی‌هایی روبرو شدید که با انجام روش‌های مختلف رفع نشدند، توصیه می‌کنیم کارت گارانتی ماکروفر ایندزیت را بررسی کنید و در صورت داشتن اعتبار کافی به نمایندگی تعمیر ماکروفر ایندزیت مراجعه نمایید تا با استفاده از خدمات پس از فروش ایندزیت، مشکل دستگاه شما شناسایی و رفع شود. لازم به ذکر است که اگر کارت گارانتی شما اعتبار کافی داشته باشد، بدون پرداخت هر گونه هزینه‌ای مشکلات پیش آمده برای دستگاه شما تعمیر خواهند شد.

اما اگر به هر دلیلی کارت گارانتی را گم کرده اید و به آن دسترسی ندارید و یا حتی اگر چندین سال از خرید دستگاه شما گذشته است، برای تعمیرات ماکروفر ایندزیت باید به مرکز تعمیر ماکروفر ایندزیت در تهران و یا سایر استان‌های مراجعه نمایید تا مشکل دستگاه شما توسط تکنسین‌های مجرب با بروزترین ابزارهای تعمیراتی و وقطعات واردانی ماکروفر ایندزیت (Indesit) تعمیر و رفع شود.

نمایندگی تعمیرات ماکروفر ایندزیت

آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیر ماکروفر ایندزیت در تهران، با تیمی مجرب و قطعات کاملا وارداتی آماده ارائه خدمات تعمیر ماکروفر شما در اسرع وقت براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه می‌باشد.

همچنین بخوانید: تعمیر ماکروفر ویرپول

علت جرقه زدن ماکروفر ایندزیت

از جمله مشکلات رایج این دستگاه، جرقه زدن ماکروفر ایندزیت می‌باشد که همراه با نور و صدای زیادی نمایان می‌شود و می‌تواند در کمترین زمان ممکن باعث ترس شما نیز شود! از این رو توصیه ما به شما این است که در هنگام بروز این مشکل، خونسردی خود را حفظ نموده و سریعا دستگاه را خاموش نمایید تا آسیب به خصوصی برای دستگاه شما رخ ندهد. همانگونه که در گزارش دلایل جرقه زدن ماکروفر دوو بررسی کردیم، این مشکل می‌تواند ناشی از دلایل متعددی برای دستگاه شما رخ دهد.

در ادامه این گزارش به رایج ترین دلایل جرقه زدن مایکروفر پرداخته ایم:

1. خرابی کاور هدایت یا میکا

درون محفظه داخلی ماکروفر یک پوشش مستطیلی شکل وجود دارد که غالبا به آن کاور هدایت یا کاور میکا ماکروفر ایندزیت گفته می‌شود. در واقع وظیفه این قطعه این است که انرژی گرمای تولید شده در داخل ماکروفر را به قسمت مرکزی ماکروفر، دقیقا در مکانی که مواد غذایی قرار گرفته، هدایت کند تا مواد غذایی موجود بصورت کامل گرم شود. اما گاهی اوقات امکان دارد به مرور زمان مواد غذایی بسیاری بر روی این قطعه پاشیده و گرمای مگنترون ماکروفر ایندزیت به مرور زمان آن را بسوزاند و باعث جرقه زدن ماکروفر ایندزیت (Indesit) شود.

خرابی کاور میکا مایکروفر

در اینصورت توصیه‌ای که برای شما داریم این است که با مراجعه به مرکز تعمیر ماکروفر ایندزیت اقدام به تعویض کاور میکا نمایید.

2. استفاده از ظروف فلزی

لازم به ذکر است وجود کوچک ترین قطعات فلزی در داخل ماکروفر، باعث جرقه زدن ماکروفر ایندزیت می‌شود! این موردی می‌باشد که شاید در حین خرید ماکروفر توسط فروشنده به شما اطلاعی داده نشده باشد و یا حتی در صورت اطلاع، آنرا فراموش کرده باشید! با این وجود هیچ فرقی ندارد که ظرف فلزی شما کوچک یا بزرگ باشد؛ به هیچ وجه نباید از ظروف فلزی درون مایکروفر استفاده نمایید و صرفا ظروف مناسب ماکروفر را خریداری کنید.

همچنین بخوانید: تعمیر ماکروفر پاناسونیک

3. باقی ماندن چربی داخل ماکروفر

لازم است تا در ابتدا متذکر شویم که یکی دیگر از عوامل بزرگ در جرقه زدن ماکروفر ایندزیت (Indesit) و بلند شدن دود از ماکروفر، تجمع چربی ها، روغن و خرده‌های مواد غذایی است. در همین راستا تاکید می‌شود که پس از هربار استفاده از ماکروفر، حتما محفظه داخلی را به طور کامل پاکسازی نمایید تا از بروز هر گونه مشکل جلوگیری نمایید.

4. سوختن دیود

دیود ماکروفر ایندزیت از مهم ترین قطعات موجود در ماکروفر است که با کمک خازن و ترانس، ولتاژ مورد نیاز ماکروفر را تولید می‌کند که در واقع این ولتاژ برای کمک به مگنترون در جهت ایجاد گرمای لازمه برای ماکروفر می‌باشد. از این رو در صورت خرابی این قطعه به مرور زمان سبب جرقه زدن ماکروفر خواهد شد که اگر به موقع اقدام به تعویض دیود نکنید، می‌تواند باعث بروز خرابی در سایر قطعات ماکروفر نیز شود.

خرابی دیود ماکروفر ایندزیت

برای تعویض دیود ماکروفر ایندزیت توصیه می‌کنیم به مرکز تعمیر ماکروفر ایندزیت مراجعه کنید تا با قطعات وارداتی و تکنسین‌های مجرب این خرابی رفع مشکل شود.

نچرخیدن سینی ماکروفر ایندزیت

از عمده ترین مشکلاتی که امکان دارد در حین استفاده از ماکروفر برای شما رخ دهد، نچرخیدن سینی ماکروفر ایندزیت می‌باشد. در واقع سینی ماکروفر ایندزیت با چرخشی که دارد، وظیفه رساندن گرمای موجود در دستگاه به تمامی نقاط غذای موجود در ماکروفر را بر عهده دارد و اگر این قطعه به هر دلیلی وظیفه خود را انجام ندهد، غذا بلاشک شوخته یا به طور کلی داغ نخواهد شد! با این وجود برای پخت منظم غذا در ماکروفر، سینی باید سالم باشد.

از این رو برای ریشه یابی دقیق این مشکل، در ادامه به رایج ترین دلایل نچرخیدن سینی ماکروفر پرداخته ایم:

1. خرابی کوپلینگ یا کوپلار

کوپلینگ ماکروفر ایندزیت قطعه‌ای از جنس پلاستیک بوده که بسیار حساس و شکننده است که اتصال دهنده موتور گردان به سینی ماکروفر می‌باشد. در واقع کوپلار وظیفه انتقال نیروی حرکت تولید شده از سوی موتور گردان به سینی را بر عهده دارد و اغلب به دلیل استفاده نادرست یا به دلیل قرار دادن اجسام سنگین، دچار شکستگی می‌شود. همچنین این قطعه قابل تعمیر نبوده و در صورت خرابی لازم است تا به صورت کامل تعویض شود.

تعویض کوپلینگ ماکروفر ایندزیت

برای تهیه این قطعه می‌توانید به مرکز تعمیر ماکروفر ایندزیت (Indesit) مراجعه کنید.

2. خرابی موتور گردان

از اصلی ترین دلایل نچرخیدن سینی ماکروفر، می‌توان به خرابی موتور گردان ماکروفر ایندزیت اشاره نمود. در واقع موتور گردان از مهم ترین قطعات در به حرکت در آوردن سینی است که انرژی خود را از طریق شفت و کوپلینگ به سینی منتقل می‌کند و اگر این قطعه بنابر هر دلیلی آسیب دیده و معیوب شود، سینی به هیچ عنوان به گردش در نمی‌آید. از این رو در صورت خرابی موتور گردان لازم است تا سریعا به نمایندگی تعمیر ماکروفر ایندزیت مراجعه نمایید تا این مشکل برطرف گردد.

3. قرار نگرفتن صحیح سینی

اغلب در اثر عجله یا عدم توجه لازمف امکان دارد پس از خارج کردن سینی و جایگذاری مجدد آن، سینی به درستی بر روی کوپلینگ قرار نگرفته باشد و به همین دلیل سینی به چرخش در نیامده و عملکرد آن با اختلال و سر و صدای زیادی مواجه خواهد شد. از این رو توصیه می‌شود در هنگام جای گذاری سینی، دقت لازم را بکار بگیرید.

همچنین بخوانید: تعمیر ماکروفر دلونگی

4. وجود مواد غذایی در مسیر حرکت سینی

اکثرا به دلیل استفاده‌های مداوم، تکه‌های غذا یا چربی در زیر سینی جمع شوند که این ذرات غذا به سادگی باعث اختلال و نچرخیدن سینی می‌شوند! از این رو توصیه‌ای که برای شما داریم این است در حین تمیز کردن محفظه داخلی ماکروفر، قسمت زیرینی سینی را نیز با دقت کافی تمیز نمایید تا هر گونه ذرات ریز و درشت را از زیر سینی پاکسازی نمایید.

توجه داشته باشید که اگر این ذرات به مرور زمان زیاد شوند و آنها را تمیز نکنید، می‌توانند به مرور زمان باعث خرابی موتور گردان ماکروفر شما شوند. بنابراین فرایند پاکسازی سینی را جدی بگیرید و برای آن وقت بگذارید.

روشن نشدن ماکروفر ایندزیت

روشن نشدن ماکروفر ایندزیت می‌تواند بنابر دلایل متعددی رخ دهد و با هر بار رخ دادن آن، قطعا شوکه خواهید شد. اما اصلی ترین دلیل بروز این مشکل چیست؟ شایع ترین دلیل روشن نشدن ماکروفر، خرابی میکروسوئیچ درب ماکروفر ایندزیت (Indesit) است. در واقع قفل درب دستگاه دارای 3 الی 4 قلاب پلاستیکی می‌باشد که این قلاب‌ها در هنگام بسته شدن درب با میکروسوئیچ درگیر شده و فرمان روشن شدن را به برد صادر می‌کنند. بنابراین اگر قلاب به هر دلیلی شکسته یا آسیب ببیند، درب درست بسته نشده و اصلا فرمان روشن شدن به ماکروفر داده نمی‌شود.

تعویض میکروسوئیچ ماکروفر ایندزیت

از این رو اگر مشکل روشن نشدن ماکروفر شما از میکروسوئیچ نبود، پیشنهاد می‌شود حتما به مراکز مجاز تعمیر ماکروفر ایندزیت مراجعه نمایید تا این مشکل دستگاه با دستگاه‌های بروز تعمیراتی شناسایی و ریشه یابی شود.

خرابی برد ماکروفر ایندزیت

برد نه تنها در ماکروفر ایندزیت بلکه در تمامی دستگاه‌های لوازم خانگی برقی به عنوان اصلی ترین و کلیدی ترین قطعه به حساب می‌آید که خرابی آن یاعث می‌شود تا ماکروفر با مشکلات متعددی مواجه شود. به طور کلی برد ماکروفر ایندزیت به عنوان مغز دستگاه شناخته شده و وظیفه کلی آن انتقال اطلاعات به سایر بخش‌ها و قطعات دستگاه است که معمولا به دلیل استفاده‌های طولانی مدت و یا نوسانات شدید برق، دچار خرابی‌هایی شود که اکثر مواقع امکان تعمیر آن نبوده و لازم است به طور کامل تعویض شود.

برای تعمیر یا تعویض برد ماکروفر ایندزیت نیز می‌توانید به مرکز تعمیر ماکروفر ایندزیت مراجعه کنید تا توسط تکنسین‌های متخصص تعمیرات صورت گیرد.

همچنین بخوانید: تعمیر ماکروفر ناسیونال

نکات نگهداری از ماکروفر ایندزیت

بدون شک تمامی لوازم خانگی از جمله ماکروفر ایندزیت، برای داشتن یک طول عمر طولانی نیاز به نگهداری درست و اصولی دارند تا سالیان سال بدون هیچ گونه خرابی، بهترین عملکرد خود را داشته باشند. اما چگونه؟ برای اطلاع از این نکات ما دفترچه راهنمای استفاده از ماکروفر ایندزیت (Indesit) را به شما پیشنهاد می‌کنیم که از این طریق می‌توانید نکات هشدار کمپانی سازنده را در خصوص استفاده از دستگاه مطالعه نمایید و آنها را اجرا کنید.

با این وجود اگر دسترسی به این دفترچه ندارید، ما در ادامه برخی نکات را برای شما جمع آوری کرده ایم که از طریق مطالعه این نکات می‌توانید عمر ماکروفر ایندزیت را افزایش دهید.

 1. از آب پز کردن تخم مرغ در مایکروویو بپرهیزید.
 2. هنگام داغ کردن مواد غذایی حتما از درپوش مناسب استفاده نمایید.
 3. هنگامی که کار شما با دستگاه به اتمام رسید، آنرا از برق بکشید.
 4. پس از هر بار استفاده از ماکروفر آن را به خوبی تمیز نمایید.
 5. از فشردن پنل ماکروفر ایندزیت با اجسام تیز بپرهیزید.
 6. از وارد شدن هر گونه ضربه به دستگاه بطور جد خودداری فرمایید.
 7. محافظ برق استاندارد تهیه و استفاده کنید.
 8. از داغ کردن روغن به تنهایی در داخل ماکروفر جدا خودداری فرمایید.
 9. درب ماکروفر را به آرامی باز و بسته نمایید.
 10. هنگام استفاده از دستگاه، محدودیت‌های وزنی را در نظر داشته باشید.
 11. به هیچ عنوان ماکروفر را خالی روشن نکنید.
 12. به هیچ عنوان از ظروف لب پر، طلاکوب شده و… در این دستگاه استفاده نکنید.
 13. دستگاه را در محیطی مناسب با رعایت فاصله‌های مناسب قرار دهید.
 14. مایکروفر را به دور از رطوبت و وسایل گرمازا نگه دارید.
 15. از گرم کردن انواع مایعات مانند شیر، چای و… در دستگاه به طور جد خودداری فرمایید.
 16. در ساعات اوج مصرف برق، اصلا از ماکروفر استفاده ننمایید.

راهنمای استفاده از ماکروفر ایندزیت

عیب یابی ماکروفر ایندزیت

عیب یابی ماکروفر ایندزیت پیش از تعمیر، یکی از نکات مهم و ضروری است چرا که اگر عیب یابی دستگاه بصورت درست و دقیق انجام نشود، نه تنها مشکل پیش آمده برای دستگاه حل نخواهد شد، بلکه باید هزینه‌های گزافی را نیز برای تعویض یا تعمیر قطعات ماکروفر ایندزیت (Indesit) بپردازید. از این رو پیشنهاد می‌شود دستگاه را صرفا به مرکز تعمیر ماکروفر ایندزیت در تهران و یا سایر استان‌ها منتقل کنید تا بصورت دقیق این فرایند انجام شود و از طریق هزینه جزئی تعمیرات، مشکل شما برطرف گردد.

اما اگر این خدمات توسط مجموعه‌های غیرمجاز صورت گیرد، باید منتظر خرابی‌هایی باشید که می‌توانند شما را ناچار به خرید ماکروفر ایندزیت جدید نمایند.

لازم به ذکر است که خدمات عیب یابی ماکروفر ایندزیت در آریابهکار توسط تکنسین‌های مجرب و بروزترین ابزارهای تعمیراتی بصورت کاملا رایگان انجام می‌شود.

 • خدمات ویژه با بالاترین سرعت و ظرف مدت 7 روز کاری بعد از پذیرش دستگاه.
 • تحت پوشش قرار دادن بیش از 86 برند مطرح روز دنیا جهت تعمیر.
 • بازبینی و عیب یابی ماکروفر پیش از اعلام هزینه.
 • استفاده از قطعات وارداتی و اورجینال شرکتی.
 • امکان ثبت درخواست تعمیرات از طریق راه‌های ارتباطی ایتا، واتساپ، تلگرام، ایمو و ایتا با شماره تماس 09190111214.

همچنین بخوانید: تعمیر ماکروفر زیمنس

هزینه تعمیر ماکروفر ایندزیت

همانگونه که در قسمت بالا توضیح داده شد، برای آنکه مشکل و علت خرابی ماکروفر شما بصورت دقیق برطرف شوند، باید عیب یابی انجام شود که این فرایند عیب یابی در آریابهکار بصورت رایگان انجام می‌شود و پس از آنکه عیب یابی توسط تکنسین صورت گرفت، برحسب نرخ‌نامه مصوب اتحادیه و خرابی پیش آمده، هزینه تعمیر ماکروفر ایندزیت به شما اعلام خواهد شد و در صورت تایید شما، پروسه تعمیرات در اسرع وقت آغاز خواهد شد.

از این رو تمامی هزینه‌های اعلامی در آریابهکار براساس نرخ مصوب اتحادیه می‌باشد و هیچ هزینه غیرمتعارفی از شما جهت تعمیرات درخواست نخواهد شد.

 • هزینه‌‌های اعلامی، بر اساس نرخ مصوب اتحادیه می‌ باشد.
 • بازبینی و عیب یابی دستگاه بدون دریافت هزینه.
 • گارانتی رسمی 90 روزه برای تمامی خدمات.

تعمیر ماکروفر ایندزیت در تهران

ما در آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیر ماکروفر ایندزیت با بیش از 30 سال سابقه درخشان و تیم متخصص و بروزترین ابزارهای تعمیراتی، آماده ارائه خدمات تعمیر ماکروفر ایندزیت با کمترین هزینه ممکن در اسرع وقت می‌باشد که جهت سهولت دسترسی شما به نزدیک ترین شعب تعمیراتی، دو شعبه در شرق و غرب تهران فراهم کرده ایم که در صورت بروز هر گونه خرابی می‌توانید به شعب ما مراجعه کنید تا در حضور شما عیب یابی ماکروفر ایندزیت (Indesit) انجام و سپس اعلام هزینه تعمیر شود.

 • شعبه نارمک: خیابان دکتر آیت، پایین تر از چهار راه تلفن خانه، نرسیده به خیابان دماوند، شماره ۶۸ ، واحد اول

تعمیرات ماکروفر ایندزیت در تهران

اما اگر به هر دلیلی نمی‌توانید به شعب آریابهکار مراجعه کنید، ما خدمات پیک رفت و برگشت رایگان را برای شما در نظر گرفته ایم که از این طریق می‌توانید ماکروفر را به شعب ما جهت عیب یابی و تعمیر منتقل کنید. برا انجام هماهنگی‌های لازم می‌توانید با کارشناسان ما در آریابهکار تماس بگیرید تا پیک در روز و ساعت مقرر جهت تحویل دستگاه اعزام شود. لازم به ذکر است تمام خدمات تعمیر آریابهکار با قطعات وارداتی ماکروفر ایندزیت شامل 90 روز گارانتی شرکتی آریابهکار و یک هفته تست رایگان می‌باشد.

 • ارائه قبض شرکتی دریافت دستگاه توسط پیک.
 • هزینه پیک در صورت تعمیر ماکروفر ایندزیت (Indesit) در مجموعه، رایگان خواهد بود.
 • استفاده از خدمات حضوری و غیر حضوری آریابهکار.
 • از طریق پر کردن فرم درخواست تعمیر، منتظر تماس از سوی متخصصین ما باشید.

همچنین بخوانید: تعمیر ماکروفر بایترون

مشکلات رایج ماکروفر ایندزیت در یک نگاه

تمامی مشکلاتی که ممکن است در طول زمان به هر نحوی برای ماکروفر ایندزیت رخ دهند، دقیقا همانند سایر برندهایی است که در بازار کشورمان وجود دارند و تنها تفاوت آنها، میزان کیفیت و بازه زمان دوام دستگاه می‌باشد. از این رو در طی این گزارش، تیم تحریریه آریابهکار تمامی جوانب مشکلات ماکروفر ایندزیت را به همراه دلایل و راهکارهای آن بررسی کردند تا بهتر بتوانید مشکل پیش آمده را ریشه یابی کنید.

جرقه زدن ماکروفر ایندزیتاین خرابی معمولا به دلیل استفاده از ظروف فلزی رخ می‌دهد و به همین دلیل توصیه می‌شود که حتما از ظروف مناسب مایکروفر استفاده کنید.
خرابی میکروسوئیچ مایکروفربه دلیل عدم بستن صحیح و اصولی درب ماکروفر ایندزیت رخ می‌دهد که در صورت بستن صحیح درب، این خرابی رخ نمی‌دهد و برای رفع آن، صرفا باید اقدام به تعویض میکروسوئیچ نمایید.
روشن نشدن ماکروفر ایندزیتمعمولا از کار افتادن ترانس، برد و خرابی میکروسوئیچ باعث روشن نشدن ماکروفر ایندزیت می‌شوند که توسط تکنسین قابل تعمیر و رفع هستند.
کوپلینگ ماکروفرمعمولا به دلیل عدم رعایت محدودیت وزنی دچار خرابی می‌شود که صرفا قابل تعویض است.
خرابی موتور گردان ماکروفر ایندزیتموتور گردان به دلیل عدم استفاده اصولی و نادرست از ماکروفر دچار خرابی می‌شود و این خرابی نیز طبق نظر تکنسین هم قابل تعمیر و هم قابل تعویض می‌باشد.
خرابی پنل ماکروفروارد شدن ضربه و استفاده از پنل با دست خیس می‌تواند باعث خرابی پنل شود.
مگنترون ماکروفر ایندزیتمعمولا به دلیل نوسان برق، خرابی ترانس و همچنین از کار افتادن دیود کارایی خود را از دست می‌دهد که هم قابل تعمیر و هم قابل تعویض می‌باشد.
نچرخیدن سینی ماکروفرخرابی مگنترون و کوپلینگ به عنوان اصلی ترین عامل نچرخیدن سینی ماکروفر ایندزیت می‌باشند که قابل رفع می‌باشد.
تعویض لامپ ماکروفر ایندزیتدر آریابهکار تمامی خدمات تعمیر ماکروفر ایندزیت (Indesit) علی الخصوص تعویض لامپ ماکروفر نیز انحام می‌شود.
بلند شدن دود از مایکروفردر صورت وجود ذرات روغن درون ماکروفر، با مشکل بلند شدن دود از مایکروفر روبرو خواهید شد.

سوالات متداول تعمیر ماکروفر ایندزیت

در این بخش از این گزارش از آریابهکار نیز به سوالات متداول شما عزیزان در خصوص تعمیر ماکروفر ایندزیت (Indesit) پرداخته ایم:

تعمیر ماکروفر ایندزیت در آریابهکار شامل گارانتی می شود؟

بله. تمامی خدمات تعمیر ماکروفر ایندزیت در آریابهکار شامل 90 روز گارانتی شرکتی می باشد.

علت روشن نشدن ماکروفر ایندزیت چیست؟

معمولا دلایلی مانند خرابی ترانس، برد و میکروسوئیچ باعث روشن نشدن ماکروفر ایندزیت می شوند.

مگنترون ماکروفر ایندزیت قابل تعمیر می باشد؟

بله. تعمیر این قطعه بستگی به میزان خرابی آن دارد که اگر خرابی سطحی باشد، خدمات تعمیر انجام خواهد شد.

چرا ماکروفر ایندزیت جرقه می زند؟

در صورت استفاده از ظروف فلزی درون ماکروفر ایندزیت، مشکل جرقه زدن رخ خواهد داد و توصیه می کنیم حتما از ظروف مناسب استفاده کنید.

4/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 4 Comments

 1. سلام ماکروفر ایندزیت دارم همیشه خوب کار میکرد دیروز از کار افتاد و روشن نشد، درخواست تعمیر دارم.

  1. باسلام
   مازیار عزیز برای اطلاع از دلایل روشن نشدن ماکروفر مطلب ” بررسی علت روشن نشدن ماکروفر ” را مطالعه فرمایید.
   برای درخواست خدمات تعمیر نیز می توانید با شماره ۰۲۱۴۵۴۳۷ تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

 2. سلام ماکروفر من فنش کار نمیکنه دستگاه زود به زود داغ کرده و خاموش میکنه، مارکش ایندزیت هست فنش تعویض میکنید؟

  1. باسلام
   دوست عزیز برای اطلاع از موجودی قطعه موردنیاز خود می توانید با شماره ۰۲۱۴۵۴۳۷ تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214