skip to Main Content
تعمیر ماکروفر تکا (TEKA)
شماره تماس نمایندگی تعمیر ماکروفر تکا در تهران

ماکروفر تکا یکی از محصولات برند و کاملا شناخته شده در بازار ایران است که این برند اصالتا برای اسپانیا می باشد و بیش از 90 سال در این حوزه فعالیت تخصصی دارد. با این وجود تاکنون مدل های متنوعی از ماکروفر تکا به بازار ایران عرضه شده که در رینج های قیمتی مختلفی می توانید این دستگاه را خریداری کنید؛ لازم به ذکر می باشد که محصولات تکا بدون شک یکی از با کیفیت ترین برندهای خارجی در کشور عزیزمان است که پس از گذشت چندین سال استفاده مداوم نیازی به تعمیر ماکروفر تکا نخواهید داشت.

بنابراین توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما از این دستگاه به‌صورت اصولی استفاده کنید تا آسیبی به دستگاه شما در طول زمان وارد نشود. با این وجود اگر پس از گذشت چندین سال استفاده مداوم از ماکروفر تکا نیز با خرابی آن روبرو شدید، جای نگرانی نیست؛ چرا که این دستگاه در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر ماکروفر تکا قابل رفع است و شما می توانید از این دستگاه همانند روز اول پس از تعمیرات استفاده کنید. به همین ترتیب در ادامه با نحوه تعمیر مایکروفر تکا در آریابهکار بیشتر آشنا خواهید شد.

نمایندگی تعمیر ماکروفر تکا در تهران

بهترین راهکار ممکن برای تعمیر ماکروفر تکا این است که پروسه عیب یابی و تعمیر این دستگاه صرفا توسط نمایندگی ماکروفر تکا در تهران صورت گیرد تا هم مشکل به بهترین شکل ممکن شناسایی و هم به بهترین شکل ممکن تعمیر شود. با این وجود چگونه از خدمات نمایندگی تعمیر ماکروفر تکا استفاده کنیم؟ برای آنکه بتوانید از خدمات نمایندگی ماکروفر تکا استفاده کنید، می توانید از طریق شماره مرکزی 02145437 تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید تا بررسی های لازم صورت گیرد.

نمایندگی تعمیر ماکروفر تکا در تهران

لازم به ذکر می باشد که آریابهکار به عنوان یکی از قدیمی ترین و شناخته شده ترین مجموعه های تعمیراتی در تهران است که تمام خدمات عیب یابی و تعمیر ماکروفر تکا را به عنوان نمایندگی تعمیر ماکروفر تکا انجام می دهد تا بتوانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید. از این رو ما به همراه تیم مجرب و متخصص آماده ارائه خدمات تخصصی هستیم تا بتوانید مشکل دستگاه خود را یکبار برای همیشه بر طرف کنید و نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید.

با این وجود اگر نیاز به تعمیرات تخصصی ماکروفر تکا دارید، می توانید از خدمات تخصصی مجموعه ما استفاده کنید تا مشکل شما به بهترین شکل ممکن تعمیر شود و نیازی به پرداخت هزینه های نامتعارف نداشته باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیر ماکروفر تکا

برای تماس با نمایندگی تعمیر ماکروفر تکا می توانید از طریق شماره های ذیل اقدام کنید و درخواست خود را ثبت نمایید تا از این طریق مشکل دستگاه شما بر طرف گردد. همچنین اگر مایل به ارسال پیام در واتساپ و تلگرام هستید، توصیه می کنیم ویدیو کوتاه 30 ثانیه ای از خرابی دستگاه تهیه کنید و برای کارشناسان ما ارسال کنید تا از این طریق مشکل ماکروفر تکا شما ریشه یابی گردد.

هزینه تعمیر ماکروفر تکا

هزینه تعمیر ماکروفر تکا در آریابهکار براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی می باشد که این هزینه کمترین هزینه تعمیراتی ممکن برای تعمیر تخصصی ماکروفر تکا توسط تکنسین های مجرب و متخصص است. با این وجود اگر مایل به اطلاع از هزینه تعمیرات ماکروفر تکا هستید، باید به اطلاع شما برسانیم که در صورتی هزینه تعمیرات ماکروفر تکا اعلام خواهد گردید که دستگاه شما عیب یابی شود. بنابراین پیش از آنکه مشکل دستگاه ریشه یابی نشود، انتظاری مبنی بر اعلام هزینه تعمیرات ماکروفر تکا نداشته باشید.

از این رو ما در ابتدا مشکل دستگاه شما را ریشه یابی خواهیم کرد تا از علت خرابی و میزان خرابی ماکروفر تکا مطلع شویم و سپس هزینه تعمیرات را به شما اعلام خواهیم کرد. در ادامه نیز هزینه تعمیرات حدودی ماکروفر تکا را درج کرده ایم و پس از آنکه پروسه عیب یابی ماکروفر تکا صورت گرفت، هزینه تعمیرات به‌صورت دقیق به شما اعلام خواهد گردید.

قطعات مایکروفر تکاهزینه تعمیرات مایکروفر تکا (تومان)
تعمیر برد مایکروفر تکا۱۱۰.۰۰۰ الی ۱۹۰.۰۰۰
تعویض فیوز مایکروویو تکا۹۰.۰۰۰ الی ۱۸۰.۰۰۰
تعمیر مگنترون مایکروفر تکا۲۱۰.۰۰۰ الی ۲۸۰.۰۰۰
تعمیر ترانس مایکروفر تکا۱۹۵.۰۰۰ الی ۲۷۰.۰۰۰
تعویض دیود مایکروفر تکا۱۰۰.۰۰۰ الی ۲۱۰.۰۰۰
قیمت کوپلینگ مایکروفر تکا۱۴۰.۰۰۰ الی ۳۰۰.۰۰۰
تعویض میکروسوئیچ درب مایکروویو تکا۴۵.۰۰۰ الی ۶۰.۰۰۰
تعمیر ترموستات ماکروفر تکا۱۲۰.۰۰۰ الی ۱۸۰.۰۰۰
تعویض کاور میکا تکا۵۰.۰۰۰ الی ۸۰.۰۰۰
تعویض المنت مایکروفر تکا۹۰.۰۰۰ الی ۱۲۰.۰۰۰
تعویض موتور گردان مایکروویو تکا۸۰.۰۰۰ الی ۱۲۵.۰۰۰

سایر خدمات: نمایندگی تعمیر ماکروفر سامسونگ در تهران

مشکلات رایج ماکروفر تکا

معمولا به دلیل استفاده نادرست و اشتباه از ماکروفر تکا ممکن است این دستگاه دچار یکسری خرابی مهم شود که باید توسط تکنسین تعمیرکار ماکروفر تکا در نمایندگی مرکزی تعمیر شوند.

مشکلات رایج ماکروفر تکا

از مهم ترین و رایج ترین مشکلات ماکروفر تکا می توان به موارد ذیل اشاره نمود که عبارتند از:

 1. گرم نکردن غذا در ماکروفر تکا.
 2. داغ شدن بدنه ماکروفر تکا.
 3. روشن نشدن ماکروفر تکا.
 4. خاموش نشدن ماکروفر تکا.
 5. برق داشتن بدنه ماکروفر تکا.
 6. کار نکردن دکمه های ماکروفر تکا.
 7. روشن نشدن چراغ ماکروفر تکا و…

مدل های قابل تعمیر ماکروفر تکا در آریابهکار

ماکروفر تکا در مدل های متنوعی به بازار کشور عرضه شده است و اکثر مدل های این دستگاه فر توکار هستند. با این وجود آیا فرهای توکار تکا نیز در آریابهکار توسط تکنسین های مجرب تعمیر می شوند؟ بله. ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر تکا در تهران تمام خدمات عیب یابی و تعمیر این دستگاه را توسط تکنسین های مجرب و متخصص با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا انجام می دهیم تا بتوانید از این دستگاه همانند روز اول به بهترین شکل ممکن استفاده کنید.

 1. تعمیر مایکروویو توکار مدل TMW 22 BIT تکا
 2. تعمیر مایکروویو توکار مدل TMW 18 BI تکا
 3. تعمیر مایکروویو توکار مدل MWX 45 BIS تکا
 4. تعمیر مایکروویو توکار مدل MWL 32 BIS تکا
 5. تعمیر مایکروویو توکار مدل MWL 22 EGL تکا
 6. تعمیر مایکروویو توکار مدل MWE 32 BI تکا
 7. تعمیر مایکروفر توکار مدل MCL 32 BIS تکا
5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214