skip to Main Content
تعمیرات ماکروفر داتیس
شماره تماس نمایندگی تعمیرات ماکروفر داتیس در تهران

ماکروفر داتیس یکی دیگر از پرفروش ترین و محبوب ترین برندهای ماکروفر در بازار کشورمان است که دارای کیفیت قابل توجه و مطلوبی می باشد و می توانید از این دستگاه برای چندین سال بدون هر گونه خرابی استفاده کنید. اما اگر از این دستگاه به‌صورت نادرست و غیر اصولی استفاده کنید، به احتمال زیاد با خرابی های مختلفی روبرو خواهید شد که پروسه تعمیر ماکروفر داتیس براساس خرابی رخ داده، باید توسط تکنسین تعمیرکار ماکروفر داتیس انجام شود تا بتوانید از این دستگاه همانند سابق استفاده نمایید.

از این رو اگر ماکروفر داتیس شما بنابر دلایل مختلفی خراب شده است و نمی توانید از آن به‌صورت اصولی استفاده کنید، می توانید پروسه عیب یابی و تعمیر ماکروفر داتیس را در نمایندگی این دستگاه در آریابهکار برطرف کنید. در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات تعمیر ماکروفر با خدمات تخصصی آریابهکار در خصوص تعمیر ماکروفر داتیس بیشتر آشنا خواهید شد.

عیب یابی و تعمیر ماکروفر داتیس (Datees)

یکی از نقاط متمایز کننده آریابهکار نسبت به سایر مراکز تعمیراتی ماکروفر داتیس، این است که ما پروسه عیب یابی ماکروفر داتیس را در حضوری شما به‌صورت رایگان توسط تکنسین های مجرب با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا انجام می دهیم. بنابراین اولین گام که باید پیش از تعمیر ماکروفر داتیس به‌صورت تخصصی صورت گیرد، عیب یابی تخصصی ماکروفر داتیس است تا علت خرابی دستگاه شما تشخیص داده شود و سپس تعمیرات صورت گیرد.

عیب یابی و تعمیر ماکروفر داتیس

با این وجود باید به اطلاع شما برسانیم که هزینه تعمیر ماکروفر داتیس پس از عیب یابی این دستگاه به شما اعلام خواهد شد؛ معیار اعلام هزینه تعمیر ماکروفر داتیس در آریابهکار براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی است که کمترین هزینه تعمیراتی ممکن برای ماکروفر داتیس می باشد.

بنابراین پس از آنکه هزینه تعمیرات را قبول کردید، پروسه تعمیرات تخصصی ماکروفر داتیس توسط تکنسین های آریابهکار آغاز خواهد شد تا در کمترین بازه زمانی ممکن، دستگاه شما تعمیر شود.

نمایندگی مرکزی تعمیر ماکروفر داتیس (Datees)

آریابهکار به عنوان نمایندگی مرکزی تعمیر ماکروفر داتیس، با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات لوازم برقی خانگی به عنوان یکی از قدیمی ترین مجموعه های تعمیراتی در تهران است و تمام خدمات تعمیر ماکروفر داتیس را به همراه تکنسین های باتجربه به شما ارائه خواهد نمود. از این رو اگر مایل به تعمیر ماکروفر داتیس در نمایندگی هستید، ما آماده ارائه خدمات کاملا تخصصی به شما عزیزان هستیم تا مشکل را به بهترین شکل ممکن و بدون نیاز به تعویض قطعات برای شما برطرف کنیم.

کاربر گرامی: جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره مشکلات رایج ماکروفر بوش و تعمیرات آن میتوانید مقاله تعمیر ماکروفر بوش (Bosch) را مطالعه فرمایید.

خدمات نمایندگی تعمیر ماکروفر داتیس (Datees)

اگر ماکروفر داتیس شما عزیزان خراب شده است و نمی توانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید، می توانید پروسه تعمیر این دستگاه را به تکنسین های آریابهکار بسپارید تا به بهترین شکل ممکن دستگاه شما تعمیر شود. اما ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که خدمات نمایندگی تعمیر ماکروفر داتیس چیست؟ ما در نمایندگی تعمیر ماکروفر داتیس، تمام خدمات تعمیر این دستگاه را بصورت تخصصی انجام می دهیم که عبارتند از:

 • تعمیر مگنترون ماکروفر داتیس.
 • تعمیر برد ماکروفر داتیس.
 • تعمیرات موتور گردان ماکروفر داتیس.
 • تعویض کوپلینگ ماکروفر داتیس.
 • تعویض کاور میکا ماکروفر داتیس.
 • تعمیر ترانس ماکروفر داتیس.
 • تعویض دیود ماکروفر داتیس.
 • تعمیر المنت ماکروفر داتیس.
 • تعویض سینی ماکروفر داتیس.
 • تعویض کابل برق ماکروفر داتیس.

خدمات نمایندگی تعمیر ماکروفر داتیس

توجه: در صورتی که ما مطمئن شویم یک قطعه به‌صورت 100 درصد قابل تعمیر نیست، آنرا با قطعه شرکتی به همراه گارانتی خدمات برای شما تعویض خواهیم کرد.

رایج ترین مشکلات ماکروفر داتیس

مشکلاتی که ممکن است برای ماکروفر داتیس شما عزیزان رخ دهد، در اکثر مواقع بنابر استفاده نادرست و اشتباه شما عزیزان ایجاد می شود. به همین دلیل زمانیکه با خرابی ماکروفر داتیس روبرو می شوید، به این معنا نیست که دستگاه شما دستگاه بی کیفیتی است. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است حتما از این دستگاه بصورت اصولی استفاده کنید تا آسیبی به آن وارد نشود. اما چگونه؟ برای استفاده اصولی از این دستگاه توصیه می کنیم به دفترچه راهنمای استفاده از این دستگاه مراجعه کنید تا با چارچوب نحوه استفاده از این دستگاه آشنا شوید.

با این وجود اگر از ماکروفر داتیس بصورت اصولی استفاده نکنید، ممکن است با این مشکلات روبرو شوید که عبارتند از:

 • روشن نشدن ماکروفر داتیس.
 • بلند شدن دور از ماکروفر داتیس.
 • نچرخیدن سینی ماکروفر داتیس.
 • گرم نشدن عذا در ماکروفر داتیس.
 • داغ شدن بدنه ماکروفر داتیس.

نحوه برقرای ارتباط با نمایندگی تعمیر ماکروفر داتیس

اگر ماکروفر داتیس شما خراب شده است و مایلید پروسه عیب یابی و تعمیر این دستگاه در نمایندگی تعمیر ماکروفر داتیس صورت گیرد، می توانید به سادگی درخواست خود را در مجموعه ما ثبت نمایید تا پروسه عیب یابی و تعمیر این دستگاه به‌صورت تخصصی صورت گیرد. با این وجود در ادامه با نحوه برقراری تماس با نمایندگی تعمیر ماکروفر داتیس آشنا خواهید شد.

کاربر عزیز : برای آگاهی بیشتر و مطالعه درباره تعمیر ماکروفر برند اسنوا و مشکلات رایج آن مقاله تعمیر ماکروفر اسنوا (Snowa) را به شما پیشنهاد میکنیم.

اولین راهکار برقراری ارتباط با نمایندگی تعمیر ماکروفر داتیس، تماس از طریق شماره های ذیل می باشد تا درخواست خود را از این طریق ثبت نماید و پروسه عیب یابی و تعمیرات این دستگاه در آریابهکار صورت گیرد.

دومین راهکار این است که با انجام هماهنگی های لازم و اطلاع از ساعات کاری شعب آریابهکار از طریق تماس با شماره های مندرج در قسمت بالا، به شعبه معرفی شده به همراه ماکروفر داتیس مراجعه کنید تا دستگاه در حضور شما توسط تکنسین های مجرب و متخصص مورد عیب یابی قرار گیرد و سپس تعمیرات لازمه انجام شوند و بتوانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید.

سومین راهکار هم این است که اگر شاغل هستید و یا به هر دلیل دیگری نمی توانید دستگاه را به‌صورت حضوری به شعب ما منتقل کنید، جای نگرانی نیست؛ چرا که ما برای رفع این مشکل پیک رفت و برگشت رایگان را برای شما در نظر گرفته ایم تا بتوانید دستگاه را به شعب ما منتقل نمایید. اما چگونه؟ پس از آنکه هماهنگی های لازمه صورت گرفت، پیک آریابهکار به محل شما اعزام می شود و پس از تحویل قبض رسمی آریابهکار به منظور اینکه دستگاه شما به آریابهکار منتقل شده است، دستگاه را به تعمیرگاه مجموعه منتقل خواهد کرد تا تعمیرات آغاز شود.

5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214