skip to Main Content
تعمیر ماکروفر دسینی (Dessini)
شماره تماس نمایندگی تعمیر ماکروفر دسینی در تهران

ماکروفر دسینی یکی از ماکروفرهای موجود در بازار ایران می باشد که با استفاده از این دستگاه می توانید غذاهای مورد علاقه خود را گرم و طبخ نمایید. لازم به ذکر است که ماکروفر دسینی علیرغم کیفیت بالایی که داراست، قیمت رقابتی و مناسبی دارد و می تواند نیاز شما را به بهترین شکل ممکن بر طرف کند. بنابراین در صورتی که از این دستگاه بصورت اصولی استفاده کنید، نیازی به تعمیر ماکروفر دسینی در تعمیرگاه های مختلف نخواهید داشت و اما اگر فشار قابل توجهی به این دستگاه وارد کنید، در طول زمان آسیب خواهد دید!

با این وجود اگر ماکروفر دسینی شما به هر دلیلی خراب شده است و مایل به تعمیر تخصصی این دستگاه در تعمیرگاه های مجاز و معتبر هستید، باید به اطلاع شما برسانیم که این پروسه در مجموعه آریابهکار بصورت تخصصی برای شما عزیزان انجام می شود تا بتوانید با خیالی آسوده اقدام به استفاده از این دستگاه نمایید. به همین دلیل در ادامه با پروسه عیب یابی و تعمیرات ماکروفر دسینی بیشتر و بیشتر آشنا خواهید شد.

نمایندگی تخصصی تعمیر ماکروفر دسینی در تهران

بهترین نمایندگی تخصصی برای تعمیر ماکروفر دسینی در تهران کجاست؟ آریابهکار به عنوان یکی از قدیمی ترین و شناخته شده ترین مجموعه های تعمیراتی در زمینه تعمیر لوازم برقی خانگی با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات تخصصی در تهران است و شما می توانید هر گونه خرابی ماکروفر دسینی را به تکنسین های مجرب و متخصص مجموعه ما بسپارید تا پروسه عیب یابی و تعمیر آن به بهترین شکل ممکن صورت گیرد. با این وجود لازم به ذکر می باشد به دلیل آنکه پروسه تعمیر ماکروفر دسینی شما بصورت تخصصی در مجموعه ما انجام می شود، شامل گارانتی هم خواهد شد!

نمایندگی تخصصی تعمیر ماکروفر دسینی در تهران

به عبارتی ساده ترین و پیچیده ترین خدماتی که ما به شما عزیزان ارائه می دهیم، شامل 90 روز خدمات تخصصی می شود و اگر پس از تعمیرات ماکروفر دسینی در مجموعه آریابهکار با خرابی قبلی روبرو شدید، نیازی به این ندارید که به تعمیرگاه های دیگر مراجعه کنید؛ چرا که پروسه عیب یابی و تعمیر ماکروفر دسینی در بازه زمانی گارانتی آریابهکار کاملا رایگان است و نیازی به پرداخت هزینه تعمیرات نیست.

همچنین گارانتی خدمات تعمیر ماکروفر دسینی در آریابهکار پس از تعمیر تخصصی و تحویل دستگاه تعمیر شده به شما بصورت کتبی و رسمی ارائه خواهد گردید.

عیب یابی ماکروفر دسینی

زمانیکه با خرابی ماکروفر دسینی روبرو شده اید و نمی توانید این دستگاه را احیا کنید، عملا برای آنکه این دستگاه همانند روز اول برای شما کار کند نیاز به این دارید که مشکل ریشه یابی شود! لازم به ذکر است که ماکروفر دسینی همانند سایر ماکروفرهایی که در بازار ایران وجود دارند، از قطعات مختلفی ایجاد شده است و زمانیکه یک خرابی در این دستگاه رخ می دهد، ممکن است خرابی ناشی از یک قطعه جزئی باشد و حتی شاید نیازی به باز کردن سایر قطعات نباشد. بهتر است این موضوع را بهتر برای شما شرح دهیم.

اصلی ترین قطعه در ماکروفر دسینی که وظیفه ایجاد گرما در این دستگاه را دارد، مگنترون ماکروفر دسینی می باشد که برای دریافت انرژی لازم برای کارکرد نیاز به دیود ماکروفر دسینی می باشد. اما زمانیکه با مشکل گرم نکردن ماکروفر دسینی روبرو می شوید، تکنسین تعمیرکار باید هم دیود و هم مگنترون را با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا مورد عیب یابی قرار دهد تا از این طریق مشکل دستگاه شما ریشه یابی گردد. این در حالی می باشد که تفاوت قیمتی دیود و مگنترون بسیار زیاد است و اگر به اشتباه تشخیص داده شود، هزینه زیادی باید بپردازید!

از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که اگر با خرابی ماکروفر دسینی روبرو شدید، فقط و فقط این دستگاه را به مرکز تخصصی تعمیر ماکروفر دسینی در آریابهکار منتقل نمایید تا مشکل دستگاه شما بصورت تخصصی ریشه یابی شود تا هم مشکل به بهترین شکل ممکن رفع شود و هم اینکه نیازی به پرداخت هزینه های هنگفت برای خرابی های جزئی نداشته باشید.

با این وجود این پروسه به نام عیب یابی ماکروفر دسینی می باشد که در آریابهکار در حضور شما توسط تکنسین های مجرب و متخصص با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا صورت می گیرد تا یکبار برای همیشه مشکل شما بر طرف گردد.

هزینه تعمیر ماکروفر دسینی

هزینه تعمیر ماکروفر دسینی چقدر است؟ هزینه تعمیر ماکروفر دسینی در آریابهکار براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی تعیین می شود.

هزینه تعمیر ماکروفر دسینی

با این وجود اگر با هر گونه خرابی در ماکروفر دسینی روبرو شده اید، ما دستگاه شما را با کمترین هزینه تعمیراتی و بهترین کیفیت ممکن تعمیر خواهیم کرد.

سایر خدمات: تعمیر ماکروفر پاناسونیک

علت جرقه زدن ماکروفر دسینی

اگاصلی ترین عاملی که می تواند منجر به جرقه زدن ماکروفر دسینی شما عزیزان شود، استفاده از ظروف فلزی در این دستگاه می باشد که باید در این مواقع در اسرع زمان پروسه پخت مواد غذایی را متوقف نمایید و مانع افزایش خرابی این دستگاه شوید. از این رو اگر عامل اصلی خرابی ناشی از ظروف فلزی بود، باید ظرف غذای خود را تعویض کنید و اما اگر شما از ظرف فلزی استفاده نکرده اید و باز هم با این خرابی روبرو شده اید، باید به اطلاع شما برسانیم که این یک مشکل عادی نیست و نمی توانید از این دستگاه تا پیش از تعمیرات استفاده نمایید.

برای عیب یابی علت اصلی جرقه زدن ماکروفر دسینی می توانید از طریق شماره مندرج با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید تا هماهنگی های لازم صورت گیرد؛ پروسه عیب یابی ماکروفر دسینی در آریابهکار بصورت رایگان برای شما عزیزان صورت خواهد گرفت.

مدل های قابل تعمیر ماکروفر دسینی

در خصوص مدل های ماکروفر دسینی که در آریابهکار امکان تعمیر آنها وجود دارد، باید به اطلاع شما برسانیم که ما در آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیر ماکروفر دسینی هیچ محدودیتی در این زمینه نداریم و تمام خدمات تعمیر ماکروفر دسینی بدون هر گونه محدودیتی انجام می دهیم تا بتوانید از این دستگاه در هر مدل همانند روز اول استفاده کنید. بنابراین اگر ماکروفر دسینی در هر مدل دارید، می توانید با هماهنگی قبلی آنرا به تکنسین های مجموعه ما برسانید تا از این طریق مشکل دستگاه شما را ریشه یابی و سپس تعمیر کنیم.

5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214