skip to Main Content
تعمیر ماکروفر زیرووات (Zerowatt)
شماره تماس نمایندگی تعمیر ماکروفر زیرووات

ماکروفر زیرووات یکی از جدیدترین برندهایی است که در طی سال های اخیر وارد بازار کشور شد و به دلیل کیفیتی که این ماکروفرها داشتند، با استقبال زیادی روبرو شدند و به همین دلیل در مدل های متعددی وارد شدند. هر چند این ماکروفرها کیفیت بالایی دارند، اما در صورت استفاده نادرست از آنها نیاز به تعمیرات ماکروفر پیدا خواهید کرد. با این وجود باید یکسری نکات حیاتی را رعایت کنید تا عمر مفید دستگاه شما کاهش پیدا نکند. با این وجود در ادامه این گزارش از آریابهکار با مشکلات و نحوه تعمیر ماکروفر زیرووات (Zerowatt) آشنا خواهید شد.

نمایندگی تعمیر ماکروفر زیرووات

ممکن است در صورت خرابی ماکروفر زیرووات سوالات متعددی برای شما پیش بیایند و نتوانید به نتیجه مدنظرتان برسید. اما بهترین و منطقی ترین راهکاری که در این حوزه ما به شما پیشنهاد می کنیم، مراجعه به نمایندگی تعمیر ماکروفر زیرووات و استفاده از خدمات پس از فروش ماکروفر زیرووات می باشد تا مشکل شما در اسرع وقت توسط تکنسین های مجرب رفع شود. برای استفاده از این خدمات نیاز به کارت گارانتی دارید که هنوز اعتبار کافی داشته باشد.

اما اگر با بررسی دقیق کارت گارانتی ماکروفر زیرووات متوجه شدید اعتبار گارانتی دستگاه به اتمام رسیده است، نمی توانید از این خدمات پس از فروش استفاده کنید و صرفا باید به مرکز تعمیر ماکروفر زیرووات (Zerowatt) مراجعه کنید تا مشکل پیش آمده برای دستگاه شما توسط تکنسین های مجرب با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا رفع مشکل شوند. توجه داشته باشید که پیش از مراجعه به مرکز تعمیراتی، از اصالت آن مطلع شوید.

تعمیرات ماکروفر زیرووات

ما در آریابهکار با بیش از 30 سال سابقه درخشان به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات ماکروفر زیرووات با استفاده از قطعات کاملا وارداتی و تیم مجرب تعمیرات مایکروویو آماده ارائه خدمات تعمیر ماکروفر زیرووات بدون هرگونه محدودیتی هستیم. از این رو می توانید از طریق شماره های مندرج بر روی سایت با تیم پشتیبانی ما تماس حاصل نمایید و هماهنگی های ابتدایی را انجام دهید.

خاموش شدن ماکروفر زیرووات

مشکل خاموش شدن ماکروفر زیرووات از آن دسته مشکلات و خرابی هایی می باشد که اگر به درستی و به موقع تشخیص داده نشود، قطعا می توانید به سایر قطعات ماکروفر زیرووات (Zerowatt) آسیب وارد کند. با این وجود توصیه می کنیم این مشکل را از همان ابتدا جدی بگیرید و اقدام به ریشه یابی مشکل کنید. این خرابی صرفا تنها به یک دلیل رخ نمی دهد و بلکه دلایل مختلف دیگری نیز برای خاموش شدن مایکروفر وجود دارند که در ادامه این گزارش آنها را بررسی خواهیم کرد.

1. مسدود شدن هواکش

هواکش ماکروفر زیرووات غالبا در معرض تکه های باقی مانده غذا و چربی ها می باشد و به مرور زمان این کثیفی ها، منجر به مسدودی هواکش می شوند و در نتیجه فشار قابل توجهی به دستگاه شما وارد خواهد شد و با مشکل خاموش شدن ماکروفر زیرووات روبرو می شوید. با این وجود بهتر است در این مواقع با یک دستمال نسبتا مرطوب و آغشته به کف، هواکش را تمیز کنید. توجه داشته باشید که باید ماکروفر را از برق کشیده باشید.

اگر مشکل شما با این روش حل نشد، توصیه می کنیم در اسرع وقت به مرکز تعمیر ماکروفر زیرووات (Zerowatt) مراجعه کنید تا تکنسین های تعمیرات مشکل شما را رفع کنند.

همچنین بخوانید: تعمیر ماکروفر بوش

2. خرابی برد

برد در تمامی لوارم خانگی برقی از جمله ماکروفر به عنوان اصلی ترین قطعه می باشد که بسیار حساس است و هرگونه اشتباه در تعمیر آن، علاوه بر آن که خرابی های بیشتری به بار می آورد، شما را متحمل به پرداخت هزینه تعویض نیز می کند. در واقع وظیفه برد ماکروفر زیرووات، ارسال کلیه دستورات به سایر اجزای موجود در ماکروفر می باشد و هرگونه خرابی در عملکرد برد، سبب می شود تا عملکرد دستگاه به طور کل دچار اختلال شود.

تعمیر برد ماکروفر زیرووات

با این وجود توصیه می کنیم به مراکز تعمیر ماکروفر زیرووات (Zerowatt) مراجعه کنید تا این مشکل از نزدیک توسط تکنسین ها مورد بررسی قرار گیرد.

3. خرابی محافظ حرارتی

محافظ حرارتی یا همان ترموستات ماکروفر زیرووات به منظور جلوگیری از بالا رفتن بیش از اندازه دمای داخلی ماکروفر عمل می کند و اگر این قطعه به هر دلیلی آسیب ببیند، حرارت داخلی ماکروفر به اشتباه تشخیص داده می شود. لازم به ذکر است که اغلب محافظ حرارتی به دلیل استفاده غیر اصولی و مکرر آسیب می بیند! از این رو توصیه می شود در حین استفاده از دستگاه، حتما به میزان نیاز به آن استراحت کافی بدهید.

4. خرابی ترانس

ترانس ماکروفر زیرووات از جمله قطعات موجود در ماکروفر می باشد که ولتاژ برق ورودی را به میزان نیاز دستگاه بالا می برد و در صورت خرابی این قطعه، ولتاژ ورودی با ولتاژ مورد نیاز ماکروفر تولید نخواهد شد و همین خرابی بصورت مستقیم می تواند باعث خاموش شدن ماکروفر زیرووات (Zerowatt) شود! با این وجود این یک قطعه حساس و کاملا مهم می باشد که برای جلوگیری از نوسانات برقی و آسیب ندیدن ترانس در طول زمان باید از محافظ برق استاندارد استفاده کنید تا برق ورودی کنترل شود.

در صورت خرابی این قطعه از ماکروفر بهتر است به نمایندگی تعمیر ماکروفر زیرووات مراجعه کنید تا این مشکل توسط تکنسین ها رفع مشکل گردد.

جرقه زدن ماکروفر زیرووات

جرقه زدن ماکروفر زیرووات جزء آن دسته از مشکلاتی است که برای اکثر دارندگان این دستگاه اتفاق می افتد و اغلب این مشکل به دلیل سهل انگاری و اشتباهات واضح ما رخ می دهد! با این وجود اگر صرفا یک یا دوبار این مشکل رخ داده است، جای هیچ نگرانی نیست! چرا که می توانید این مشکل را در خانه بدون هر گونه تجهیزاتی رفع کنید. در ادامه یکسری از دلایل و راهکارهای رفع جرقه زدن مایکروفر را توضیح داده ایم که می توانید این مشکل را ریشه یابی و رفع کنید.

1. خرابی کاور میکا یا هدایت

به طور معمول در سمت راست دیواره داخل ماکروفر، یک قطعه مستطیل شکلی به نام کاور میکا ماکروفر زیرووات وجود دارد که محل قرار گیری این قطعه دقیقا در بالای مگنترون ماکروفر زیرووات می باشد. با این وجود وظیفه کاور میکا یا همان کاور هدایت، هدیات امواج تولید شده توسط مگنترون به تمامی بخش های موجود در غذای شما می باشد. از این رو اگر این قطعه خراب شود، هدایت امواج به درستی انجام نخواهد شد و با مشکلات متعددی روبرو خواهید شد.

در صورت خرابی این قطعه، راهکاری بجز تعویض آنرا ندارید چرا که این قطعه قابل تعمیر نیست و با هزینه بسیار جزئی می توانید این خرابی را رفع کنید. جهت تعویض این قطعه نیز می توانید به مرکز تعمیر ماکروفر زیرووات مراجعه کنید.

تعویض کاور میکا ماکروفر زیرووات

2. وجود ظروف فلزی در ماکروفر

بدون شک اصلی ترین دلیل جرقه زدن ماکروفر زیرووات، وجود ذرات یا ظروف فلزی درون ماکروفر می باشد! اما به چه دلیل این ظروف فلزی باعث می شوند تا جرقه های متعددی به وجود آیند؟ ظروف فلزی نمی توانند امواج تولیدی مایکروفر را از خود عبور دهند و صرفا آنها را به محیط اطراف ساطع می کنند. از این رو جرقه های متعددی به همراه صدای زیادی تولید خواهند شد که می توانند باعث ترس شما شوند. با این وجود توصیه می کنیم از ظروف مناسب ماکروفر استفاده کنید تا این مشکل رخ ندهد!

همچنین بخوانید: تعمیر ماکروفر پاناسونیک

3. کثیفی محفظه داخلی

اصولا پس از هر بار استفاده از ماکروفر زیرووات توصیه می شود محفظه داخلی آنرا با نهایت دقت و با استفاده از دستمال مناسب تمیز کنید و اجازه ندهید ذرات غذای شما درون ماکروفر جا بمانند. با این وجود توصیه ما به شما این است که پس از هر بار استفاده از ماکروفر زیرووات (Zerowatt)، نه تنها محفظه داخلی بلکه محیط بیرونی دستگاه را به خوبی توسط یک دستمال مرطوب، تمیز نمایید؛ در غیر اینصورت با جرقه زدن ماکروفر زیرووات روبرو خواهید شد.

4. سوختن دیود ماکروفر

دیود ماکروفر زیرووات با کمک خازن و ترانس، ولتاژ مورد نیاز دستگاه را تامین می کند و در واقع این ولتاژ برای کمک به مگنترون برای ایجاد گرمای مورد نیاز ماکروفر انجام وظیفه می کند. از این رو این قطعه نقش مهمی در در تامین ولتاژ دارد و اگر آسیب ببیند، ولتاژ لازمه تولید نشده و به مرور زمان همین مشکل باعث جرقه زدن ماکروفر زیرووات خواهد شد و باید به فکر تعویض دیود ماکروفر زیرووات در مرکز تعمیر ماکروفر زیرووات باشید تا این مشکل رفع گردد.

نچرخیدن سینی ماکروفر زیرووات

یکی از عمده ترین مشکلاتی که ممکن است برای مصرف کنندگان ماکروفرها رخ دهد، نچرخیدن سینی ماکروفر زیرووات است! لازم به ذکر است که سینی مایکروفر در گرم کردن مواد غذایی نقش اساسی و کلیدی دارد چرا که با چرخش می تواند گرمای تولید شده توسط مگنترون را به تمام نقاط غذا برساند و غذا بصورت یکنواخت گرم می شود؛ در غیر اینصورت با خرابی سینی ماکروفر، باید منتظر این اتفاق باشید که صرفا یک قسمت از غذای شما گرم خواهد شد.

با این وجود باید بگوییم که نچرخیدن سینی مایکروفر دارای دلایل متعددی می باشد و نمی توان آنرا صرف یک علت بدانیم! در ادامه با دلایل متداولی که می توانند باعث این خرابی شوند، آشنا خواهید شد.

1. خرابی موتور گردان

مهم ترین و اصلی ترین قطعه در به حرکت در آوردن سینی ماکروفر زیروات، موتور گردان می باشد که با انرژی تولید شده از سوی خود سبب یه حرکت در آمدن و چرخش سینی می شود. موتور گردان ماکروفر زیرووات به وسیله کوپلینگ که در قسمت بالایی آن قرار گرفته است، این وظیفه را انجام می دهد و معمولا به دلیل استفاده های نادرست و طولانی مدت می تواند دچار خرابی شود که در اینصورت صرفا باید توسط تکنسین تعمیر ماکروفر زیرووات (Zerowatt) تعمیر یا تعویض شود.

موتور گردان ماکروفر زیرووات

2. خرابی غلتک زیر سینی

غلتک زیر سینی مایکروویو به طور کلی جهت حفظ تعادل و کمک به چرخش سینی طراحی شده است که در صورت خرابی آن، سینی به درستی در مکان دقیق خود قرار نگرفته و با مشکل نچرخیدن سینی ماکروفر زیرووات روبرو خواهید شد. اما این خرابی معمولا به دلیل عدم رعایت محدودیت وزنی سینی و استفاده طولانی مدت از ماکروفر دچار فرسودگی می شود و تنها راه شما خرید یک سینی جدید می باشد که جهت خرید سینی می توانید به مراکز تعمیر ماکروفر زیرووات مراجعه کنید.

همچنین بخوانید: تعمیر ماکروفر دوو

3. خرابی کوپلینگ یا کوپلار

کوپلار یا کوپلینگ ماکروفر زیرووات یک قطعه پلاستیکی زیر سینی ماکروفر است که وظیفه دارد نیروی تولید شده توسط موتور گردان را به سینی منتقل کند تا سینی به درست ترین شکل ممکن به چرخش در آید. با این وجود این قطعه بنابر استفاده نادرست یا عدم توجه به وزن مواد غذایی موجود در سینی دچار شکستگی یا ترک می شود که تنها راه حل شما تعویض کوپلینگ ماکروفر زیرووات می باشد.

تعویض کوپلینگ ماکروفر زیرووات

صدای زیاد ماکروفر زیرووات

معمولا زمانیکه ماکروفر را روشن می کنید، صدایی تولید خواهد شد که این صدا یک صدای معمولی می باشد و جای هیچ نگرانی وجود ندارد. اما اگر با روشن کردن ماکروفر زیرووات (Zerowatt) متوجه این شدید که صداهای عجیب و غریبی از مایکروویو را می شنوید، باید فورا ماکروفر را خاموش کنید! طبیعتا زمانیکه یک صدا عادی تبدیل به یک صدای غیرعادی شود، نشان دهنده خرابی هایی می باشد که باید آنها را ریشه یابی کنید.

با این وجود معمولا خرابی سینی ماکروفر زیرووات و همچنین خرابی کوپلینگ و موتور گردان ماکروفر زیرووات باعث بروز چنین صداهایی می شوند که شنیدن آنها قطعا شوکه خواهید شد. از این رو اگر تخصص کافی در این زمینه ندارید، بهتر است فورا دستگاه را به مرکز تعمیر ماکروفر زیرووات منتقل کنید تا توسط تکنسین های مجرب مشکل صدای زیاد ماکروفر شما عیب یابی و تعمیر شود.

نکات نگهداری از ماکروفر زیرووات

برای آن که ماکروفر زیرووات بتواند سال های زیادی بدون هر گونه خرابی بهترین عملکرد را داشته باشد، باید حتما به صورت روزانه از آن نگهداری کنید! بدین معنا که پس از هر بار استفاده از آن، با دقت کافی تمیز کنید و اجازه ندهید ذرات هر چند ریز یا درشتی درون ماکروفر وجود داشته باشند؛ این ذرات ریز می توانند به مرور زمان آسیب های جبران ناپذیری را برای دستگاه شما ایجاد کنند. به همین دلیل در ابتدا توصیه می کنیم دفترچه راهنمای ماکروفر زیرووات را با دقت کافی مطالعه نمایید و نکات آنرا بخاطر بسپارید.

به هر حال با مطالعه این نکات، عمر مفید دستگاه را افزایش می‌دهید و این طبیعتا به نفع شما خواهد بود. با این وجود ما در ادامه یکسری از نکات مهم را جمع آوری کرده ایم و اگر آنها را رعایت کنید، قطعا عمر مفید دستگاه شما افزایش پیدا خواهد کرد. این نکات عبارتند از:

 1. در صورت جرقه زدن ماکروفر زیرووات، آنرا بلافاصله خاموش نمایید.
 2. تحت هیچ شرایطی ماکروفر را خالی روشن نکنید.
 3. در طی بازه زمانی مناسب، اقدام به سرویس ماکروفر زیرووات نمایید.
 4. مایکروویو را در جای مناسب و به دور از رطوبت و وسایل گرما زا قرار دهید.
 5. از بسته شدن کامل درب ماکروفر زیرووات اطمینان حاصل نمایید.
 6. حتما از محافظ برق استاندارد استفاده نمایید.
 7. در ساعات اوج مصرف، دستگاه را روشن ننمایید.
 8. جهت از بین بردن لکه‌‌ها، از محلول آب و صابون استفاده کنید.
 9. هرگز برای گرم کردن مایعات از ماکروفر استفاده نکنید.
 10. از آب‌پز کردن تخم مرغ داخل دستگاه بپرهیزید.
 11. از برنامه‌ های پخت از پیش تعیین شده ماکروفر استفاده کنید.
 12. هنگام گرم کردن غذا از درب مخصوص ماکروفر استفاده نمایید.
 13. پس از هر چند بار استفاده، حتما با استفاده از دستمال مناسب دستگاه را تمیز کنید.
 14. ماکروفر زیرووات را در کنار سینک قرار ندهید.
 15. دستگاه را به دور از کودکان قرار دهید.
 16. مواقعی که نیاز به ماکروفر زیرووات (Zerowatt) ندارید، آنرا از برق بکشید.

نحوه استفاده از ماکروفر زیرووات

عیب یابی ماکروفر زیرووات

مهمترین و اصلی اقدامی که باید پیش از تعمیر ماکروفر زیرووات انجام دهید، عیب یابی ماکروفر زیرووات می باشد! اگر بخواهیم بصورت کلی این موضوع را توضیح دهیم، باید بگوییم که عیب یابی به یک پروسه بسیار مهم پیش از تعمیر گفته می شود که متخصص تعمیر ماکروفر زیرووات با استفاده از دستگاه های بسیار کاربردی و بروز دنیا، مایکروویو شما را مورد بررسی قرار می دهند تا مشکل پیش آمده را با دقت کافی بررسی کنند و بدون آنکه نیاز به تعویض قطعات داشته باشید، صرفا با تعمیر قطعات مشکل شما رفع شود.

با این وجود بخاطر داشته باشید که پیش از تعمیر ماکروفر زیرووات، باید به مراکز تعمیراتی مجرب مراجعه کنید تا با دستگاه های جدید تعمیراتی مشکل شما برطرف شود و نیازی به تعویض قطعات با هزینه های گران قیمت نداشته باشید. ما در آریابهکار با ابزارهای روز دنیا و تکنسین های مجرب عیب یابی ماکروفر زیرووات را بصورت کاملا رایگان انجام می دهیم تا نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید.

 • ثبت درخواست تعمیرات از طریق واتساپ، تلگرام، ایمو و ایتا.
 • جهت تماس با کارشناسان ما، از طریق خطوط 09190111214 – 02145437 و 02191006676 اقدام نمایید.

هزینه تعمیر ماکروفر زیرووات

همانگونه که در قسمت بالا توضیح کامل داده شد، پروسه کاری ما در آریابهکار بدین گونه می باشد که به محض ورود دستگاه شما به مجموعه ما، در اسرع وقت توسط تکنسین های مجرب عیب یابی می شود تا مشکلات آن بصورت کالما دقیق شناسایی شوند. پس از آنکه این عیب یابی انجام شد، برآورد هزینه خواهد شد و سپس هزینه تعمیر ماکروفر زیرووات به شما اعلام می شود. با این وجود لازم به ذکر است که تمام هزینه های اعلامی در آریابهکار براساس نرخ‌نامه مصوب اتحادیه می باشند و هزینه غیرمتعارفی دریافت نخواهد شد.

بنابراین ما سعی می کنیم تا با استفاده از ابزارهای تعمیراتی بروز دنیا، مشکل شما را شناسایی کنیم و بدون نیاز به تعویض قطعات فورا مشکل شما را رفع نماییم. جهت ثبت در خواست تعمیر می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 • امکان تعمیر و تعویض تمام قطعات ماکروفر زیرووات.
 • ارائه فاکتور برای تمامی خدمات انجام شده.
 • اعلام هزینه تعمیر ماکروفر زیرووات پس از عیب یابی دقیق دستگاه.
 • تحت پوشش قرار دادن بیش از 86 برند روز دنیا جهت تعمیر.

تعمیر ماکروفر زیرووات در تهران

آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیر ماکروفر زیرووات با بیش از 30 سال سابقه درخشان دو شعبه در شرق و غرب تهران فراهم کرده است که می توانید بصورت حضوری به همراه دستگاه خود مراجعه کنید تا در حضور شما توسط تکنسین های مجرب فرآیند عیب یابی صورت گیرد و اعلام هزینه تعمیر شود. با این وجود لازم به ذکر می باشد که تمامی خدماتی که ما آنها را انجام می دهیم، دارای 90 روز گارانتی رسمی شرکتی می باشند و در صورت بروز خرابی مجددا بصورت رایگان تعمیر خواهیم کرد.

در ادامه نیز آدرس شعب را جهت سهولت دسترسی شما درج نموده ایم:

 • شعبه نارمک: خیابان دکتر آیت، پایین تر از چهار راه تلفن خانه، نرسیده به خیابان دماوند، شماره ۶۸ ، واحد اول.

تعمیرات ماکروفر زیرووات در تهران

همچنین اگر به هر دلیلی امکان مراجعه حضور ندارید، ما خدمات پیک رفت و برگشت رایگان را برای شما در نظر گرفته ایم که می توانید از این طریق بدون مراجعه به شعب، مشکل خود را برطرف کنید. لازم به ذکر است پیش از آنکه راننده پیک دستگاه شما را دریافت کند، قبض دریافت دستگاه را به شما ارائه خواهد کرد و دستگاه را فورا به شعب آریابهکار جهت عیب یابی منتقل خواهد کرد. از این رو اگر مایل به استفاده از این خدمات هستید، می بایست با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید و هماهنگی لازم انجام شود.

 • ارائه قبض شرکتی معتبر دریافت دستگاه توسط پیک به شما.
 • هزینه پیک در صورت تعمیر ماکروفر زیرووات (Zerowatt) در مجموعه آریابهکار، رایگان خواهد بود.
 • استفاده از خدمات حضوری و غیر حضوری آریابهکار.
 • 90 روز گارانتی شرکتی و یک هفته تست رایگان پس از تعمیر.

همچنین بخوانید: تعمیر ماکروفر دلونگی

مشکلات رایج ماکروفر زیرووات در یک نگاه

در طی این گزارش ما سعی کردیم تمام مشکلات احتمالی ماکروفر زیرووات را به همراه دلایل و راهکارهای آن مورد بررسی قرار دهیم. اما در ادامه این بخش قصد داریم تا شما را بصورت مختصر با این خرابی ها و راهکارهای آن آشنا سازیم. همراه ما باشید.

روشن نشدن ماکروفر زیروواتدلایل متعددی برای این خرابی وجود دارند که از رایج ترین آنها می توان به خرابی میکروسوئیچ ماکروفر زیرووات، خرابی دوشاخه برق و همچنین از کار افتادن برد ماکروفر زیرووات اشاره نمود.
خاموش شدن ماکروفرمعمولا خرابی ترموستات و همچنین استفاده طولانی مدت از ماکروفر باعث خاموش شدن آن می شود که باید توسط تکنسین عیب یابی دقیق و تعمیر شود.
جرقه زدن ماکروفر زیروواتاستفاده از ظروف فلزی می تواند باعث جرقه زدن ماکروفر شود و بهتر است از ظروف مناسب مایکروفر استفاده کنید.
نچرخیدن سینی ماکروفرخرابی کوپلینگ و خرابی موتور گردان از رایج ترین دلایل نچرخیدن سینی ماکروفر می باشند که در صورت عدم امکان تعمیر، باید تعوض شوند.
تعویض مگنترون ماکروفر زیروواتبله. ما با استفاده از قطعات وارداتی مگنترون ماکروفر زیرووات (Zerowatt) را در صورتی که قابل تعمیر نباشد، تعویض می کنیم.
بلند شدن دود از ماکروفروجود ذرات روغن درون محفظه ماکروفر باعث بلند شدن دود از آن می شوند.
قطعات ماکروفر زیروواتامکان فروش جداگانه برخی از قطعات را داریم که جهت استعلام موجودی و قیمت می توانید با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید.
کوپلینگ ماکروفربه دلیل عدم رعایت محدودیت وزنی دچار خرابی هایی می شود که هیچ راهی جز تعویض آن ندارید.
موتور گردان ماکروفر زیروواتمعمولا به دلیل استفاده طولانی مدت و همچنین عدم رعایت محدودیت وزنی این خرابی رخ می دهد.
تعوض کاور میکا مایکروفربله. در صورت بروز هر گونه خرابی برای کاور میکا، ما آنرا تعویض خواهیم کرد.

سوالات رایج تعمیر ماکروفر زیرووات

همچنین در این بخش نیز به سوالات شما عزیزان در خصوص تعمیر ماکروفر زیرووات (Zerowatt) در مجموعه آریابهکار پرداخته ایم:

علت روشن نشدن ماکروفر زیرووات چیست؟

دلایلی همچون خرابی ترانس، سوختن برد، خرابی دکمه های پنل و نوسان برق باعث روشن نشدن ماکروفر زیرووات می شوند.

تعمیر ماکروفر زیرووات در آریابهکار شامل گارانتی می شود؟

بله. تمامی خدمات تعمیر ماکروفر زیرووات در آریابهکار شامل 90 روز گارانتی شرکتی می شود و در صورت بروز هر گونه خرابی، مجددا تعمیر خواهد شد.

علت جرقه زدن مایکروفر زیرووات چیست؟

دلایلی همچون استفاده از ظروف فلزی و خرابی کاور میکا باعث جرقه زدن ماکروفر شما می شوند.

امکان خرید قطعات ماکروفر زیرووات بصورت جداگانه وجود دارد؟

بله. جهت استعلام موجودی و قیمت می توانید با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید.

امتیاز page
Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214