skip to Main Content
تعمیر ماکروفر لونا (Luna)
شماره تماس نمایندگی تعمیر ماکروفر لونا در تهران

بهترین تعمیرگاه ماکروفر لونا کجاست؟ پروسه تعمیر ماکروفر لونا چگونه است؟ کجا ماکروفر لونا را تعمیر کنیم؟ ماکروفر لونا یکی از ماکروفرهایی می باشد که به دلیل قیمت مقرون به صرفه ای که دارد، این روزها یکی از پر فروش ترین ماکروفرها در بازار کشورمان می باشد که شما در بازه قیمتی 10 میلیون تومان می توانید دستگاه مدنظر خود را از برند لونا خریداری و استفاده نمایید. از این رو اگر ماکروفر لونا دارید و به هر دلیلی خراب شده است، به معنی اتمام طول عمر مفید این دستگاه نیست؛ چرا که این دستگاه قابل تعمیر می باشد! اما چگونه؟

تعمیر مایکروفر لونا یکی از تخصصی ترین خدماتی می باشد که ما در آریابهکار با توجه به تکنسین های مجموعه و ابزارهای تعمیراتی که داریم، به شما ارائه می دهیم و می توانید از این طریق مشکل دستگاه خود را در مجموعه ما تعمیر کنید. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که پروسه عیب یابی و تعمیر ماکروفر لونا را صرفا در مراکز مجاز و معتبر انجام دهید تا ایراد این دستگاه یکبار تعمیر شود و نیاز به تعمیرات مجدد نداشته باشد. در ادامه با تعمیر ماکروفر لونا در آریابهکار بهتر آشنا خواهید شد.

ماکروفر لونا ساخت کجاست؟

ماکروفر لونا ساخت کشور چین می باشد یا ساخت یکی از کشورهای اروپایی است؟ ماکروفر لونا نه ساخت کشور چین است و نه ساخت کشورهای اروپایی! بر خلاف تصور شما عزیزان ماکروفر لونا توسط مهندسین و نیروی کار ایرانی در کشور عزیزمان طراحی و روانه بازار شده است که این برند در خوزستان واقع گردیده که نام شرکت اصلی تولید کننده این دستگاه، شرکت نور خوزستان می باشد که از سال 1372 فعالیت خود را آغاز نمود و این روزها در زمینه های مختلف اعم از ساخت پنکه و… نیز حضور فعالی دارد.

با این وجود ماکروفر لونا ساخت ایران است و می توانید با خرید این محصول از نیروی کار ایرانی حمایت کنید.

نحوه تعمیر ماکروفر لونا در آریابهکار

پروسه تعمیر ماکروفر لونا در آریابهکار چگونه است؟ پروسه تعمیر ماکروفر لونا در آریابهکار براساس سابقه و تجربه کاری طولانی مدتی که ناشی از صدها بار آزمون و خطا می باشد، تعیین شده است تا از این طریق مشکلاتی که برای دستگاه شما رخ داده اند یکبار برای همیشه مورد عیب یابی قرار گیرند و بتوانید از این دستگاه همانند روز اول و بدون هر گونه خرابی بخصوصی استفاده کنید! با این وجود مراحل تعمیر ماکروفر لونا در آریابهکار چگونه است؟

نحوه تعمیر ماکروفر لونا در آریابهکار

در ادامه با پروسه تعمیر ماکروفر لونا در آریابهکار آشنا خواهید شد که به عبارت ذیل است:

  1. تماس با شماره 02145437 و انجام هماهنگی های لازم برای تعمیر ماکروفر لونا.
  2. عیب یابی تخصصی ماکروفر لونا توسط تکنسین مجرب و متخصص آریابهکار.
  3. ارائه گزارش جامع و دقیق علت خرابی و میزان خرابی ماکروفر لونا.
  4. برآورد هزینه تعمیرات ماکروفر لونا و اعلام آن به شما.
  5. در صورت تائید تعمیرات توسط شما، پروسه تعمیرات تخصصی ماکروفر لونا آغاز خواهد شد.
  6. دستگاه در حضور شما پس از تعمیرات تخصصی تست خواهد گردید.
  7. کارت گارانتی تعمیرات ماکروفر لونا بصورت کتبی و رسمی به شما ارائه می شود.

عیب یابی ماکروفر لونا در تهران

کجای تهران ماکروفر لونا را عیب یابی کنیم؟ اگر با خرابی ماکروفر لونا روبرو شده اید و نمی توانید از این دستگاه استفاده کنید، باید دستگاه شما توسط کارشناسان و تکنسین های مجرب و متخصص مورد عیب یابی قرار گیرد تا از این طریق مشکل ریشه یابی شود. اما اگر مشکل ماکروفر لونای شما بصورت صحیح تشخیص داده نشود، آیا این امکان وجود دارد که دستگاه تعمیر شود؟! احتمال تعمیر دستگاه شما 50 به 50 است!

به عبارتی اگر ماکروفر لونا بصورت اصولی عیب یابی نشود، عملا دستگاه شما بصورت صحیح شناسایی نخواهد شد و در نتیجه با خرابی گسترده در این دستگاه روبرو می شوید. از این رو اولین شرط مبنی بر تعمیر ماکروفر لونا این است که دستگاه بصورت تخصصی عیب یابی شود تا علت خرابی و میزان خرابی این دستگاه تشخیص داده شود. با این وجود اگر این مشکل شناسایی نشود و هر چند میلیون ها تومان برای تعمیر ماکروفر لونا هزینه پرداخت کنید، باید به اطلاع شما برسانیم که نتیجه بخصوصی دریافت نخواهید کرد!

عیب یابی ماکروفر لونا در آریابهکار توسط تکنسین های مجرب و متخصص در حضور شما با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا بصورت رایگان انجام می شود.

هزینه تعمیر ماکروفر لونا

هزینه تعمیر ماکروفر لونا در آریابهکار کمترین هزینه تعمیراتی ممکن است! چرا؟ مبنای اعلام هزینه تعمیر ماکروفر لونا در آریابهکار بر اساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی است که این هزینه پایین ترین نرخ ممکن در زمینه تعمیرات ماکروفر لونا می باشد.

هزینه تعمیر ماکروفر لونا

با این وجود آیا قبل از تعمیرات ماکروفر لونا، هزینه تعمیرات به ما اعلام خواهد شد؟ عرفا باید این پروسه صورت گیرد و ما هزینه تعمیرات ماکروفر لونا را به شما اعلام خواهیم نمود و اگر تائید تعمیرات از جانب شما صادر گردد، ما پروسه تعمیرات را آغاز خواهیم نمود.

توجه: ما در آریابهکار پیش از آنکه عیب یابی تخصصی ماکروفر لونا توسط کارشناسان مجموعه صورت نگیرد، هزینه تعمیرات به شما اعلام نخواهیم کرد! آیا امکان تشخیص میزان خرابی بدون باز کردن دستگاه وجود دارد؟!

سایر خدمات: تعمیر ماکروفر سیمر (simer)

مدل های قابل تعمیر ماکروفر لونا

تاکنون مدل های زیاد و متنوعی از ماکروفر لونا به بازار عرضه نشده اند و مدل های این دستگاه محدود هستند. با این وجود هر چند شما ماکروفر لونا قدیمی و یا ماکروفر لونا جدید دارید که با خرابی آن روبرو شده اید، باید به اطلاع شما برسانیم که ما توانایی عیب یابی و تعمیر تخصصی این دستگاه توسط کادری متخصص و با تجربه هستیم و تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا مشکل شما یکبار برای همیشه بر طرف گردد و نیازی به تعمیرات مجدد ماکروفر لونا نداشته باشید!

از این رو ما محدودیت خاصی در زمینه تعمیرات ماکروفر لونا نداریم و در ادامه نیز یکی از مدل های قابل تعمیر ماکروفر لونا را برای شما نام برده ایم که پروسه تعمیر تخصصی آن در مجموعه ما بصورت تخصصی انجام می شود و می توانید با خیالی آسوده آنرا به ما بسپارید.

  • تعمیر مایکروویو آون لونا مدل ۱۱۰۱
5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214