skip to Main Content
تعمیر ماکروفر مجیک (Magic)
شماره تماس نمایندگی تعمیر ماکروفر مجیک

تعمیر ماکروفر مجیک (Magic) و مشکلاتی که می‌تواند برای آن به هر دلیلی رخ دهد، طبیعتا یکی از مهم‌ترین سوالات مصرف کنندگان ماکروفرهای این برند می‌باشد. اما برند کره‌ای مجیک در طی سالیان اخیر مدل‌های متنوعی از ماکروفرهای خود را روانه بازار کشور کرد و توانست با استقبال گسترده‌ای روبرو شود. اما این در حالی می‌باشد که در صورت استفاده نادرست و اشتباه، یقینا دچار خرابی‌هایی می‌شود که صرفا از طریق نمایندگی تعمیر ماکروفر رفع مشکل خواهد شد! به همین دلیل در ادامه این گزارش از آریابهکار سعی داریم تا شما را مشکلات و آموزش تعمیر ماکروفر مجیک آشنا سازیم.

فهرست

نمایندگی تعمیر ماکروفر مجیک

با خرید ماکروفر مجیک از فروشگاه‌های مجاز، بدون شک برگه گارانتی در بازه زمانی مشخصی به شما تعلق می‌گیرد که در صورت بروز خرابی‌های مختلفی در بازه زمانی مشخص می‌توانید به نمایندگی تعمیر ماکروفر مجیک مراجعه کنید و از خدمات پس از فروش آن استفاده نمایید. لازم به ذکر است که اگر کارت گارانتی شما اعتبار کافی داشته باشد، بدون هر گونه هزینه‌ای برای شما تعمیر و رفع مشکل خواهد شد و نیازی به پرداخت هزینه‌های تعمیر نخواهید داشت.

نمایندگی تعمیر ماکروفر مجیک

اما اگر با بررسی دقیق کارت گارانتی ماکروفر مجیک (Magic) متوجه این شدید که اعتبار گارانتی شما به اتمام رسیده است، می‌بایست به مرکز تعمیر ماکروفر مجیک مراجعه کنید تا مشکل دستگاه شما در اسرع وقت توسط تکنسین‌های مجرب با قطعات کاملا وارداتی و ابزارهای روز دنیا تعمیر شود. با این وجود توصیه می‌کنیم در هنگام خرید، از مراکز مجاز اقدام نمایید که گارانتی به شما تعلق بگیرد.

شماره تماس نمایندگی تعمیر ماکروفر مجیک در تهران

در صورتی که ماکروفر مجیک شما عزیزان در هر مدل خراب شده است و نمی توانید از این دستگاه بصورت سابق استفاده کنید، بهترین تصمیم ممکن این است که صفر تا 100 عیب یابی و تعمیرات ماکروفر مجیک را در نمایندگی تعمیر ماکروفر مجیک در تهران انجام دهید تا از این طریق با خیالی آسوده بتوانید مشکل این دستگاه را بر طرف کنید و در ازای خدماتی که نیز به شما ارائه می شود، گارانتی ارائه گردد! با این وجود برای تماس با نمایندگی تعمیر ماکروفر مجیک در تهران می توانید از طریق شماره های ذیل اقدام کنید.

 1. مرکز سراسری ارتباط مشتریان: ۴۵۴۳۷-۰۲۱
 2. شعبه مرکز تهران: ۸۶۰۷۱۷۵۱-۰۲۱
 3. شعبه شرق تهران: ۷۷۹۰۲۲۲۰–۰۲۱
 4. شعبه شمال تهران: ۲۶۱۲۴۶۹۶–۰۲۱

همچنین در صورتی که به تلگرام و واتساپ دسترسی دارید، می توانید از طریق تلگرام و واتساپ شماره 09190111214 با تیم آریابهکار در ارتباط باشید تا از این طریق مشکل شما عزیزان مورد بررسی قرار گیرد و هماهنگی های لازم برای تعمیر ماکروفر مجیک صورت گیرد.

جرقه زدن ماکروفر مجیک

از رایج‌ترین و متداول‌ترین مشکلاتی که ممکن است در حین استفاده از مایکروویو با آن روبرو شوید، جرقه زدن ماکروفر مجیک در هنگام روشن بودن می‌باشد که می‌تواند همانند یک عامل شوکه کننده برای شما واقع شود؛ چرا که سر و صدای زیادی از خود تولید خواهد کرد. با این وجود جای نگرانی ندارد و صرفا توصیه می‌کنیم آرامش خودتان را حفظ کنید و فورا ماکروفر را از برق بکشید. مشکل جرقه زدن مایکروفر، گاهی اوقات مشکل ساده‌ای است که می‌توانید آنرا حتی در محیط خانه رفع کنید.

با این وجود در ادامه این گزارش به دلایلی که می‌توانند به سادگی منجر به جرقه زدن مایکروویو مجیک شوند پرداخته ایم.

1. خرابی کاور هدایت

کاور هدایت یا همان کاور میکا ماکروفر مجیک، در داخل محفظه ماکروفر به شکل یک مستطیل وجود دارد که اگر درب ماکروفر را باز کنید این قطعه مستطیلی شکل را معمولا در سمت راست دستگاه مشاهده خواهید کرد.

خرابی کاور هدایت

اما وظیفه کاور هدایت ماکروفر مجیک چیست؟ وظیفه این قطعه این است که امواج گرم کننده را به تمامی نقاط غذای شما می‌رساند و از این طریق تنها یک قسمت از غذای شما گرم نمی‌شود! از این رو در صورت خرابی کاور میکا، با مشکلاتی همچون جرقه زدن ماکروفر مجیک (Magic) روبرو می‌شوید.

تنها راهکار رفع این مشکل، تعویض کاور میکا ماکروفر مجیکمی‌باشد و هیچ راه حلی برای تعمیر این قطعه وجود ندارد؛ مگر در شرایط کاملا خاص!

2. وجود ظروف فلزی

یکی از نکاتی که در حین خرید ماکروفر مجیک فروشنده به شما چندین بار تکرار کرده است، عدم استفاده از ظروف فلزی در مایکروفر می‌باشد! بدین معنا که اگر شما هر گونه ظرف فلزی را درون ماکروفر قرار دهید، امواج را از خود عبور نمی‌دهند و در نتیجه امواج ساطع شده به غذا را به خود ماکروفر ساطع می‌کنند که این عامل مهمی برای جرقه زدن ماکروفر مجیک می‌باشد و اگر به آن بی توجهی کنید، باید منتظر خرابی‌هایی باشید که صرفا با هزینه قابل رفع هستند.

با این وجود توصیه می‌کنیم صرفا ظرف مناسب ماکروفر مجیک (Magic) را درون دستگاه قرار دهید و از قرار دادن هر گونه ظرف فلزی خودداری نمایید.

توجه: در صورت دیدن جرقه، فورا ماکروفر را از طریق دکمه Stop متوقف نمایید.

3. خرابی دیود

دیود ماکروفر مجیک وظیفه ایجاد گرمای لازم برای گرم شدن غذا را برعهده دارد و بطور کلی این قطعه کمک کننده خازن و ترانس ماکروفر مجیک است که نتیجه عملکرد آن ایجاد ولتاژ بالایی درون ماکروفر می‌باشد که این ولتاژ به مگنترون ماکروفر مجیک منتقل می‌شود تا این قطعه گرمای لازم را برای گرم کردن غذا تولید نماید. با این وجود اگر این قطعه به هر دلیلی آسیب ببیند، عملکرد کلی ماکروفر آسیب می‌بیند و با مشکلات مختلفی اعم از جرقه زدن ماکروفر مجیک روبرو خواهید شد.

این خرابی صرفا باید از طریق مراجعه به مراکز تعمیر ماکروفر مجیک اقدام به رفع این مشکل کنید.

همچنین بخوانید: تعمیر ماکروفر فلر

4. فرسوده شدن سه پایه فلزی

معمولا ماکروفرهای نسل جدیدی که وارد بازار کشور شده اند، دارای 3 پایه فلزی هستند که این 3 پایه همانند یک ابزار جانبی برای پخت پیتزا، سبزیجات و… می‌باشد که می‌تواند برای شما یک ابزار کاربردی واقع شود. با این وجود این 3 پایه همانگونه که گفته شد، فلزی است و می‌تواند در طول چندین سال دچار پوسیدگی شود! از این رو زمانیکه این 3 پایه را درون ماکروفر قرار می‌دهد، گویا یک شی فلزی قرار داده اید و ماکروفر شروع به جرقه‌های متعددی می‌کند.

با این وجود این 3 پایه عمر مفید خود را از دست داده و شما نمی‌توانید از آن استفاده کنید و توصیه می‌کنیم از مراکز تعمیر ماکروفر مجیک (Magic) اقدام به خرید 3 پایه جدید نمایید.

اگر ماکروفر شما این 3 پایه را ندارد، در صورت نیاز می‌توانید اقدام به خرید آن نمایید.

روشن نشدن ماکروفر مجیک

بدون شک با روشن نشدن ماکروفر مجیک، علنا به این نتیجه خواهید رسید که دستگاه شما دیگر هیچ قابلیت بخصوصی ندارد و بنابراین تلاش به خرید دستگاه جدید خواهید کرد! اما این گونه نیست و شما می‌توانید ماکروفر خودتان را به بهترین حالت ممکن تعمیر کنید و جای هیچ نگرانی وجود ندارد. اما مشکل روشن نشدن ماکروفر، در ابتدا به دلیل استفاده‌های نادرست شما رخ داده است و هر مشکلی نیز راه حل‌هایی دارد. با این وجود در ادامه به ریشه یابی روشن نشدن مایکروفر خواهیم پرداخت.

1. وجود مشکلات برقی

گاهی اوقات مشکل روشن نشدن ماکروفر مجیک ناشی از خرابی‌های داخل دستگاه نیست و می‌تواند ناشی از نوسان برق محل سکونت شما باشد! از این رو اگر در کلان شهرها زندگی می‌کنید، نوسان برق یک مشکل عادی می‌باشد و تنها راهکار کنار آمدن با این مشکل، استفاده از محافظ برق مناسب سر راه ماکروفر می‌باشد تا از این طریق نوسان برق را کنترل کرد؛ در غیر اینصورت هر چند استفاده شما کاملا صحیح باشد، اما قطعات داخلی ماکروفر می‌تواند دچار خرابی‌های مختلفی شود.

همچنین اگر دوشاخه برق ماکروفر مجیک به هر دلیلی دچار پارگی شده است، می‌تواند به خودی خود منجر به نوسان برق شود و در نهایت سلامت برد و سایر قطعات کلیدی ماکروفر را نشانه بگیرد.

همچنین بخوانید: تعمیر ماکروفر بوش

2. خرابی مگنترون ماکروفر مجیک

از آنجایی که مگنترون از مهم‌ترین قطعات موجود در ماکروفر می‌باشد می‌توان آن را به عنوان کلیدی‌ترین دلیل روشن نشدن ماکروفر مجیک (Magic) خواند! اساسا مگنترون ماکروفر مجیک قطعه‌ای می‌باشد که انرژی برق را از مدار دستگاه دریافت کرده و امواج را برای گرم کردن غذا تولید و ساطع می‌کند.

خرابی مگنترون ماکروفر مجیک

از این رو کاملا طبیعی است که با خرابی این قطعه هیچ گونه گرمایی تولید نشود و غذا در ماکروفر روشن نشود! با این وجود این قطعه حساسیت بالایی دارد و صرفا باید توسط تکنسین تعمیر ماکروفر مجیک مورد تعمیر یا تعویض قرار گیرد.

3. خرابی میکروسوئیچ درب

درون درب ماکروفر مجیک تعدادی میکروسوئیچ وجود دارد که تا زمانی که این میکروسوئیچ‌ها در جای خود قفل نشوند، فرمان بسته شدن درب به برد ارسال نمی‌شود و در نتیجه ماکروفر به هیچ عنوان شروع به کار نخواهد کرد. لازم به ذکر است به طور کلی اگر درب ماکروفر مجیک بسته نشود، هیچ یک از قابلیت‌های مایکروویو قابل استفاده نخواهند بود. در نتیجه در صورت بسته نشدن درب اگر مشکل از میکروسوئیچ‌ها می‌باشد باید از طریق تعمیرگاه‌های مجاز اقدام به تعویض میکروسوئیچ درب ماکروفر مجیک (Magic) کنید.

4. خرابی فیوز حرارتی

در تمامی ماکروفر‌ها چند برش حرارتی وجود دارد که از گرمای بیش از اندازه داخل دستگاه محافظت می‌کنند، همچنین این فیوز حرارتی در نزدیکی مگنترون قرار دارد و در صورت خرابی این قطعه، تشخیص دمای داخل ماکروفر با مشکل مواجه شده و حتی اجازه روشن شدن هم به ماکروفر نمی‌دهد. بنابراین هنگام خرابی این قطعه می‌بایست به مراکز تعمیر ماکروفر مجیک مراجعه نمایید تا به صورت تخصصی فیوز حرارتی شما تعمیر یا تعویض شود.

نچرخیدن سینی ماکروفر مجیک

از رایج‌ترین مشکلاتی که ممکن است با آن مواجهه شوید، نچرخیدن سینی ماکروفر مجیک (Magic) است. در واقع با چرخش سینی ماکروفر، گرمای درون دستگاه به طور یکنواخت به تمامی نقاط پخش می‌شود و اگر این سینی به درستی نچرخد، غذا می‌سوزد یا اصلا گرم نخواهد شد! از این رو می‌بایست این مشکل را جدی خواند و به آن توجه کافی داشته باشید. با این حال قصد داریم تا کلیدی‌ترین دلایل نچرخیدن سینی مایکروفر را برای شما شرح دهیم.

1. خرابی موتور گردان

موتور گردان ماکروفر مجیک قطعه‌ای است که وظیفه آن صرفا چرخاندن کوپلینگ و سپس صفحه گردان ماکروفر مجیک است. اما گاهی اوقات این قطعه بنابر استفاده‌های مکرر و غیر اصولی و همچنین عدم رعایت محدودیت‌های وزنی، با اختلالاتی مواجه می‌شود که اصلی‌ترین و عمده‌ترین دلیل نچرخیدن سینی ماکروفر مجیک می‌باشد.

خرابی موتور گردان

در صورت خرابی این قطعه، به تشخیص تکنسین یا تعمیر و یا تعویض خواهد شد. ما در مجموعه آریابهکار خدمات تعمیر یا تعویض مگنترون ماکروفر مجیک را انجام می‌دهیم.

2. خرابی کوپلار و کوپلینگ

کوپلار یا کوپلینگ ماکروفر مجیک از جنس پلاستیک می‌باشد و جزء مهم‌ترین قطعات ماکروفر شما می‌باشد چرا که وظیفه آن برقراری ارتباط بین موتور گردان و صفحه گردان است و به دلیل جنس پلاستیکی که دارد، احتمال ترک خوردگی و شکستگی بالایی در آن وجود دارد. از این رو توصیه می‌شود هنگام قرار دادن سینی بر روی کوپلار، دقت کافی را به خرج داده و در غیر این صورت کوپلینگ آسیب خواهد دید.

جهت تهیه کوپلینگ ماکروفر می‌بایست به مراکز تعمیر ماکروفر مجیک (Magic) مراجعه کنید.

همچنین بخوانید: تعمیر ماکروفر دوو

3. کثیفی زیر سینی

در بعضی مواقع امکان دارد تمامی قطعات دستگاه از سلامت کامل برخوردار بوده و مشکل پیش آمده فقط به دلیل کثیفی بیش از اندازه زیر سینی می‌باشد، کثیفی زیر سینی باعث عدم چرخش صحیح سینی شده و این مشکل فقط با پاک سازی درست قابل حل می‌باشد. همچنین لازم به ذکر است پس از تمیز کردن زیر سینی، سینی را به دقت فراروان بر روی کوپلینگ قرار دهید تا کوپلینگ آسیب نبیند.

4. درست قرار نگرفتن سینی در جای خود

در صورت درست قرار نگرفتن سینی در جای خود، سینی قادر به چرخیدن نبوده و گرما عملا در یک نقطه متمرکز شده و سبب سوختن غذا خواهد شد. سینی دارای شیار‌هایی است که این شیار‌ها حین قرار دادن سینی در روی کوپلینگ می‌بایست به درستی در جای خود قرار گرفته و چفت شوند تا سینی به درستی بچرخد. از این رو توصیه می‌شود پس از خارج کردن سینی بنابر هر دلیلی، هنگام جای گذاری مجدد آن، دقت کافی را داشته باشید.

سر و صدای زیاد ماکروفر مجیک

سر و صدای ماکروفر مجیک هنگام کار تا حدودی طبیعی است و هیچ جای نگرانی ایجاد نخواهد کرد. با این وجود این صدا معمولا برای قطعات داخلی ماکروفر اعم از مگنترون، موتور گردان، غلتک زیر سینی و… می‌باشد که نشان دهنده روشن بودن و کار کردن دستگاه شما می‌باشد. اما اگر این صدا بنابر دلایلی افزایش یافت و شما از شنیدن آن شوکه شدید، نشان دهنده خرابی‌هایی می‌باشد که صرفا باید توسط تکنسین مورد عیب یابی و بازبینی قرار بگیرد تا این مشکل رفع گردد.

برای آنکه با چنین مشکلاتی روبرو نشوید، از نظر تکنسین‌های ما بهتر است هر چند مدت یکبار (بستگی به میزان استفاده شما از ماکروفر دارد) به مراکز تعمیر ماکروفر مراجعه کنید تا سرویس ماکروفر مجیک (Magic) برای شما انجام شود. با سرویس کامل و دقیق مایکروفر دیگر چنین خرابی‌هایی برای مایکروویو شما رخ نخواهد داد و می‌توانید از یک ماکروفر تا چندین سال بدون هر گونه خرابی استفاده کنید.

نکات نگهداری از ماکروفر مجیک

بلاشک تمامی لوازم خانگی برای آن که سالیان سال بهترین عملکرد را به ما ارائه دهند، لازم است از آنها به بهترین حالت ممکن استفاده کنیم. از طریق استفاده مناسب، عمر مفید ماکروفر مجیک افزایش خواهد یافت؛ در غیر اینصورت عمر مفید دستگاه شما کاهش پیدا خواهد کرد. با این وجود توصیه‌ای که برای شما داریم این است که حتما در ابتدا دفترچه راهنمای استفاده از ماکروفر مجیک را مطالعه کنید تا به پاسخ تمام سوالاتتان درباره شیوه مناسب استفاده برسید!

نکات نگهداری از ماکروفر مجیک

در ادامه این مقاله قصد داریم شما را صرفا با یکسری از بایدها و نبایدها در زمینه تعمیر ماکروفر مجیک آشنا سازیم که این موارد عبارتند از:

 1. برای داغ کردن انواع مایعات از جمله شیر در ماکروفر بپرهیزید.
 2. در ساعات اوج مصرف برق، از ماکروفر استفاده ننمایید.
 3. هنگام داغ کردن مواد غذایی، حتما از درپوش مناسب استفاده کنید.
 4. برای آب پز کردن تخم مرغ از ماکروفر استفاده نکنید.
 5. درب ماکروفر مجیک را به آرامی باز و بسته نمایید.
 6. هنگام استفاده از ماکروفر مجیک، محدودیت‌های وزنی را در نظر داشته باشید.
 7. به هیچ عنوان ماکروفر را خالی روشن نکنید.
 8. سینی ماکروفر مجیک را به هیچ عنوان با دست نچرخانید.
 9. هنگامی که کار شما با دستگاه به اتمام رسید، آنرا از برق بکشید.
 10. ماکروفر را به دور از رطوبت و وسایل گرمازا نگه دارید.
 11. به هیچ عنوان از ظروف لب پر، طلاکوب شده و… در مایکروفر مجیک استفاده نکنید.
 12. دستگاه را در محیطی مناسب با رعایت فاصله‌های مناسب قرار دهید.
 13. از محافظ برق مناسب و استاندارد سر راه ماکروفر استفاده نمایید.
 14. از داغ کردن روغن به تنهایی در داخل ماکروفر جدا خودداری فرمایید؛ در غیر اینصورت منجر به بلند شدن دود از ماکروفر مجیک خواهد شد.
 15. از فشردن دکمه‌های پنل ماکروفر مجیک (Magic) با اجسام تیز و دست خیس بپرهیزید.
 16. از وارد شدن هر گونه ضربه به دستگاه بطور جد خودداری فرمایید.

هزینه تعمیر ماکروفر مجیک

هزینه تعمیر ماکروفر مجیک در شرکت آریابهکار بر اساس نرخ مصوب اتحادیه بوده و هیچ گونه هزینه غیر متعارفی جهت تعمیر ماکروفر مجیک به شما اعلام نخواهد شد. بنابراین ما در این مجموعه آماده ارائه خدمات تعمیر به شما هستیم و هیچ محدودیتی هم در زمینه تعمیرات ماکروفر نداریم. از این رو اگر ماکروفر مجیک شما دچار هر خرابی شده است و نمی‌توانید آنرا رفع کنید، ما به عنوان تعمیرگاه مجاز تعمیر ماکروفر مجیک آماده ارائه خدمات تعمیر و تعویض قطعات معیوب هستیم.

لازم به ذکر است که در ابتدا ما در مجموعه عیب یابی دقیق انجام می‌دهیم تا اگر قطعه‌ای که به هر دلیلی خراب شده است را در صورت امکان تعمیر کنیم و نیازی به تعویض قطعات با نرخ فعلی ارز نداشته باشید! با این وجود اگر یک قطعه به هیچ وجه قابل تعمیر نباشد، ما با استفاده از قطعات ماکروفر مجیک (Magic) اقدام به تعویض آنها خواهیم کرد. توجه داشته باشد که تمامی این قطعات وارداتی هستند.

 • خدمات ویژه با سرعت بالا و ظرف مدت 7 روز کاری.
 • انجام خدمات تعمیر 86 برند مطرح دنیا.
 • تعمیر و تعویض تمام قطعات آسیب دیده ماکروفر مجیک.

همچنین بخوانید: تعمیر ماکروفر بایترون

عیب یابی ماکروفر مجیک

مهم‌ترین و اصلی‌ترین پروسه کاری که باید پیش از تعمیر ماکروفر مجیک در تعمیرگاه انجام شود، عیب یابی ماکروفر مجیک است! بدین معنا که شما بدون هر گونه دانشی دستگاه را تحویل یک مجموعه نمی‌دهید و قرار بر پرداخت هزینه‌های غیرمتعارف هم نیست! عیب یابی به پروسه‌ای گفته می‌شود که تکنسین تعمیر ماکروفر مجیک بصورت دقیق مشکل دستگاه شما را با بروز‌ترین ابزارها مورد بررسی قرار می‌دهد تا از این طریق صرفا قطعه آسیب دیده مورد تعمیر قرار گیرد و نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید.

از این رو اگر عیب یابی ماکروفر شما با دقت کافی انجام نشود، هم باید هزینه زیادی را صرف تعویض قطعات کنید و هم اینکه مشکل شما نهایتا یک الی دو هفته پس از تعمیر ظاهر خواهند شد! بنابراین در صورت عدم عیب یابی، هم پولتان و هم وقتتان را هدر خواهید داد.

عیب یابی ماکروفر مجیک

ما در مجموعه آریابهکار بصورت با استفاده از کادری مجرب و متخصص در زمینه تعمیر ماکروفر مجیک (Magic)، بصورت رایگان پروسه عیب یابی ماکروفر مجیک را انجام می‌دهیم تا در صورت امکان قطعه آسیب دیده تعمیر شود و نیازی به پرداخت هزینه تعویض قطعات مایکروفر مجیک نداشته باشید.

 • ارائه فاکتور برای تمامی خدمات انجام شده.
 • امکان استفاده از خدمات حضوری و غیرحضوری.
 • ارتباط با کارشناسان ما از طریق تلگرام، ایمو، واتساپ و ایتا.
 • با پر کردن فرم درخواست تعمیر، منتظر تماس کارشناسان باشید.
 • بازبینی و عیب یابی ماکروفر مجیک بصورت رایگان انجام می‌شود.

تعمیر ماکروفر مجیک در تهران

ما در مجموعه آریابهکار دو شعبه در شرق و غرب تهران اختصاص داده ایم تا در صورت بروز هر گونه خرابی برای ماکروفر مجیک، فورا به نزدیک‌ترین مرکز تعمیر ماکروفر مجیک مراجعه کنید تا مشکل شما برطرف شود. از این رو شما می‌توانید بصورت حضوری به همراه دستگاه به نزدیک‌ترین شعبه ما نسبت به محل سکونت یا محل کارتان مراجعه نمایید تا در حضور شما عیب یابی دقیق توسط تکنسین صورت گیرد و در همان زمان اعلام هزینه شوید.

همچنین اگر شاغل هستید و محدودیت زمانی دارید، ما پیک رفت و برگشت رایگان را برای شما اختصاص داده ایم که پیک به محل مورد نظر شما جهت تحویل دستگاه اعزام خواهد شد و پس از تحویل قبض، دستگاه را به شعب آریابهکار منتقل می‌کند تا فورا توسط تکنسین‌های مجرب مورد عیب یابی قرار گیرد و سپس اعلام هزینه شود. لازم به ذکر است که اعزام پیک درصورتی رایگان خواهد بود که دستگاه شما در مجموعه ما تعمیر شود.

 • پیک رفت و برگشت رایگان در محدوده تهران.
 • ارائه فاکتور پس از اتمام کار.
 • 90 روز گارانتی برای تمامی خدمات تعمیر ماکروفر مجیک (Magic).
 • یک هفته تست رایگان پس از تعمیر و تحویل دستگاه.
 • تعمیر و تعویض قطعات ماکروفر مجیک با قطعات کاملا وارداتی.

آدرس شعب آریابهکار:

 • شعبه نارمک: خیابان دکتر آیت، پایین‌تر از چهار راه تلفن خانه، نرسیده به خیابان دماوند، شماره 68، واحد اول.

آدرس شعب آریابهکار

همچنین بخوانید: تعمیر ماکروفر دلونگی

مشکلات رایج ماکروفر مجیک در یک نگاه

در این گزارش از آریابهکار تلاش شد تا تمام مشکلات رایج ماکروفر مجیک را به همراه دلایل و راه حل‌های آن مورد بررسی قرار دهیم تا در صورت بروز این مشکلات رایج، خودتان حتی المقدور بتوانید مشکل را ریشه یابی کنید. با این وجود در ادامه نیز می‌خواهیم شما را با این مشکلات و راهکارهای آن آشنا سازیم.

جرقه زدن ماکروفر مجیکمعمولا به دلیل استفاده از ظروف فلزی این مشکل رخ می‌دهد که بهتر است از ظروف مناسب ماکروفر استفاده کنید؛ در صورت عدم رفع مشکل، باید توسط تکنسین مورد عیب یابی قرار گیرد.
بلند شدن دود از ماکروفراگر درون ماکروفر ذره‌ای روغن وجود داشته باشد، باعث بلند شدن دود از دستگاه می‌شود.
روشن نشدن ماکروفر مجیکاکثرا به دلیل خرابی ترانس و برد این مشکل رخ می‌دهد که باید توسط تکنسین مورد عیب یابی دقیق قرار گیرد.
نچرخیدن سینی ماکروفربه دلیل عدم رعایت محدودیت وزنی رخ می‌دهد که می‌تواند به مرور باعث آسیب رساندن به موتور گردان و همچنین کوپلینگ ماکروفر شود.
خرابی موتور گردان ماکروفر مجیکمعمولا به دلیل استفاده از ظروف حجیم و سنگین بر روی سینی ماکروفر مجیک (Magic) خراب می‌شود که طبق نظر تکنسین یا تعمیر و یا تعویض خواهد شد.
گرم نشدن غذا در ماکروفراین خرابی معمولا به دلیل خرابی یا سوختن مگنترون رخ می‌دهد که باید تعویض شود.
کوپلینگ ماکروفر مجیکاستفاده طولانی مدت از ماکروفر می‌تواند به مرور زمان باعث آب شدن کوپلینگ ماکروفر شود.
تعویض میکروسوئیچ ماکروفربله. در آریابهکار خدمات تعویض میکروسوئیچ ماکروفر مجیک با قطعات کاملا وارداتی انجام می‌شود.
خرابی مگنترون ماکروفر مجیکبه دلیل استفاده طولانی مدت و نادرست از ماکروفر می‌تواند دچار خرابی شود که طبق نظر تکنسین یا تعمیر و یا تعویض خواهد شد.
تعویض ترموستات ماکروفردر صورت عدم امکان تعمیر ترموستات ماکروفر مجیک شما، در مجموعه ما تعمویض خواهد شد.

نحوه ارائه خدمات تعمیرات مایکروفر مجیک در آریابهکار

پروسه تعمیر ماکروفر مجیک در آریابهکار به نحوی می باشد که در ابتدا دستگاه شما عیب یابی شود و سپس تعمیرات تخصصی بر روی این دستگاه صورت گیرد. اما جمله قبلی، صرفا خلاصه کلی از خدماتی می باشد که ما در خصوص تعمیر ماکروفر مجیک انجام می دهیم! با این وجود در ادامه قصد داریم تا این پروسه را بهتر و بیشتر به شما توضیح دهیم تا بتوانید به بهترین شکل ممکن پروسه عیب یابی و تعمیر این دستگاه را انجام دهید تا با کمترین هزینه تعمیراتی این مشکل بر طرف شود. پروسه تعمیر ماکروفر مجیک در آریابهکار به شکل ذیل است:

 1. انجام هماهنگی های لازم برای عیب یابی تخصصی ماکروفر مجیک توسط تکنسین های آریابهکار.
 2. عیب یابی تخصصی ماکروفر مجیک در آریابهکار توسط تکنسین های مجرب با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا و رایگان!
 3. ارائه گزارش جامعی از خرابی ماکروفر مجیک.
 4. برآورد هزینه تعمیرات ماکروفر مجیک پس از عیب یابی براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی.
 5. در صورتی که تائید تعمیرات از جانب شما صورت گیرد، پروسه تعمیرات ماکروفر مجیک آغاز خواهد شد.
 6. تعمیر تخصصی ماکروفر مجیک توسط تکنسین های مجرب و متخصص با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا.
 7. تست ماکروفر مجیک پس از تعمیرات انجام شده در حضور شما.
 8. ارائه گارانتی 90 روزه کتبی به همراه فاکتور به شما برای تمامی خدمات عیب یابی و تعمیر ماکروفر مجیک.

سرویس دوره ای ماکروفر مجیک در نمایندگی آریابهکار

یکی از بهترین و اصولی ترین راهکارهایی که با استفاده از آن می توانید طول عمر مفید ماکروفر مجیک را برای چندین سال افزایش دهید و مشکلی تا چندین سال برای دستگاه شما رخ ندهد، سرویس دوره ای ماکروفر مجیک می باشد که باید توسط ماهرترین تکنسین ها در این زمینه صورت گیرد تا در طی این پروسه دستگاه شما با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا تست شود و اگر مشکلی در حال شکل گیری می باشد، با جزئی ترین تعمیرات ممکن بر طرف شود و نیازی به تعویض قطعات در آینده ای نه چندان دور نداشته باشید.

سرویس دوره ای ماکروفر مجیک در نمایندگی آریابهکار

با این وجود تکنسین های نمایندگی تعمیر ماکروفر مجیک در آریابهکار این پروسه را به بهترین شکل ممکن انجام می دهند تا بتوانید از این طریق مشکل ماکروفر مجیک را بر طرف کنید.

مشکلات کدام مدل از مایکروویو مجیک توسط تعمیرکار آریابهکار تعمیر می شوند؟

کدام یک از مدل ها و مشکلات ماکروفر مجیک توسط تعمیرکاران آریابهکار تعمیر می شوند؟ آیا آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر ماکروفر مجیک محدودیت هایی در تعمیر ماکروفر مجیک دارد؟ در پاسخ به این دو سوال باید بگوییم که با توجه به دانش تعمیراتی تعمیرکاران آریابهکار در خصوص تعمیر ماکروفر مجیک و تجربه تعمیرات مدل های متنوع ماکروفر مجیک توسط تکنسین های مجموعه، ما هیچ محدودیتی در خصوص تعمیر مدل خاصی از ماکروفر مجیک را نداریم و تمام مدل های این دستگاه را تحت پوشش خدمات خود قرار داده ایم.

همچنین تمام مشکلاتی که در این دستگاه ممکن است در طول زمان رخ دهند، توسط تعمیرکاران مجرب و متخصص آریابهکار تعمیر می شوند و شما می توانید از این طریق مشکل ماکروفر مجیک خود را بر طرف نمایید. بنابراین ساده ترین و کلی ترین مشکلات در ماکروفر مجیک توسط تعمیرکاران مجرب و متخصص ما تعمیر خواهند شد و هیچ محدودیتی در این خصوص نداریم.

سایر خدمات آریابهکار: تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک Magic

خدمات مایکروفر مجیک در منزل

اگر استفاده از ماکروفر مجیک یکی از عادات روزمرگی شما عزیزان است، بدون شک اگر هر گونه خرابی در این دستگاه رخ دهد می تواند روزمرگی شما را با اختلال روبرو کند. با این وجود در این مواقع راهکار چیست؟ باید استفاده از ماکروفر مجیک را فراموش کنید و روی به روش های پخت و پز سنتی بیاورید؟ بدون شک، خیر! ما با توجه به قابلیت های ماکروفر مجیک، خدمات عیب یابی و تعمیر تخصصی ماکروفر مجیک در محل را نیز توسط تکنسین های مجرب و متخصص انجام می دهیم تا از این طریق نیازی به مراجعه حضوری نداشته باشید.

با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که در این مواقع از طریق شماره های مندرج با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید تا هماهنگی های لازم برای اعزام تکنسین به محل شما صورت گیرد تا از این طریق مشکل ماکروفر مجیک شما بر طرف شود؛ تعمیرکاران ماکروفر مجیک در اسرع زمان به محل شما اعزام خواهند شد تا از این طریق مشکل شما بر طرف شود.

چرا مایکروفر مجیک دود می کند؟

چرا از ماکروفر مجیک من دود بلند می شود؟ علت بلند شدن دود از ماکروفر مجیک چیست؟ این یک مشکل عادی نیست و می تواند منجر به خرابی گسترده در ماکروفر مجیک شما عزیزان شود. با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که در صورت بروز این خرابی در ماکروفر مجیک، در اسرع زمان ماکروفر مجیک را از برق بکشید و درب دستگاه را باز بگذارید تا از این طریق دود ایجاد شده در محفظه داخلی ماکروفر مجیک محبوس نشود!

چرا مایکروفر مجیک دود می کند

با این وجود رایج ترین علت بلند شدن دود از ماکروفر مجیک، پخت غذاهای بشدت روغنی و همچنین غذاهای خشک می باشد که توصیه می کنیم این دو مدل غذا را در ماکروفر مجیک تهیه نکنید تا با این مشکل روبرو نشوید. همچنین توصیه می کنیم در صورت بروز چنین مشکلی، اجازه دهید تا درب ماکروفر مجیک به مدت یکساعت باز باشد و دستگاه هم بصورت کامل از برق بکشید و پس از گذشت یکساعت اقدام به بررسی این دستگاه نمایید.

چرا کلید های مایکروفر مجیک کار نمی کند؟

برای استفاده بهینه از ماکروفر مجیک، دکمه هایی بر روی این دستگاه درج شده اند که با استفاده از این دکمه ها می توانید اقدام به روشن و خاموش کردن ماکروفر مجیک و همچنین تعیین برنامه پخت، تعیین وزن غذا و… نمایید. با این وجود اگر تمام قطعات ماکروفر مجیک شما سالم باشند و اما دکمه های موجود بر روی این دستگاه کار نمی کنند، عملا شما دستگاهی به نام ماکروفر مجیک ندارید؛ چرا که هیچ یک از قابلیت های این دستگاه کارایی بخصوصی ندارند و شما نمی توانید از این طریق اقدام به استفاده از این دستگاه کنید.

از این رو علت اصلی کار نکردن کلیدهای روی ماکروفر مجیک، ممکن است ناشی از خرابی برد ماکروفر مجیک باشد که در این مواقع باید برد ماکروفر مجیک توسط تکنسین مجرب و متخصص با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا مورد عیب یابی قرار گیرد.

توجه: توصیه می کنیم در صورت کار نکردن دکمه های ماکروفر مجیک، به هیچ وجه این دکمه ها را با فشار حداکثری فشار ندهید! این عمل تنها می تواند منجر به خرابی بیشتر ماکروفر مجیک شما شود.

چرا ماکروفر مجیک بوی بدی می دهد؟

یکی از مشکلات مهم در ماکروفر مجیک که می تواند برای شما رخ دهد این است که شما غذایی مانند غذاهای دریایی اعم از ماهی، میگو و… را در این دستگاه تهیه کنید و پس از تهیه این غذاها، متوجه بوی بدی خواهید شد که ممکن است تا چندین هفته و یا حتی 2 ماه در ماکروفر مجیک شما باقی بمانند. از این رو راهکار ممکن در این زمینه چیست؟ آیا کلا باید تهیه غذاهای دریایی در ماکروفر مجیک را فراموش کنیم؟ خیر!

پس از تهیه غذاهای این چنینی، شما باید اقدام به رفع بوی بد ماکروفر مجیک از طریق روش های مختلف نمایید تا از این طریق بوی بد بر طرف شود. همچنین توصیه می کنیم با استفاده از مواد شوینده و یا حتی ترکیبی از آب و سرکه به همراه دستمال اقدام به تمیز کردن محفظه داخلی ماکروفر مجیک نمایید تا از این طریق مشکل رفع گردد.

مزایای استفاده از نمایندگی تعمیر مایکروفر مجیک

اگر ساکن تهران هستید و با خرابی ماکروفر مجیک روبرو شده اید، بدون شک پروسه عیب یابی و تعمیر ماکروفر مجیک شما باید شامل مزایایی شود تا از این طریق بتوانید مشکل را رفع کنید و با خیالی آسوده نیز دستگاه خود را به فرد تعمیرکار بسپارید. با این وجود آیا چنین چیزی ممکن است؟ بله. پروسه تعمیر ماکروفر مجیک در آریابهکار از ابتدا به مدت 90 روز با شما خواهد بود! به عبارتی ما تمام خدمات تعمیر ماکروفر مجیک را شامل 90 روز گارانتی رسمی می کنیم تا از این طریق بتوانید مشکل را بر طرف کنید.

مزایای استفاده از نمایندگی تعمیر مایکروفر مجیک

با این وجود از مهم ترین مزایای تعمیر ماکروفر مجیک در نمایندگی تعمیر ماکروفر مجیک در آریابهکار عبارتند از:

 • گارانتی کتبی و رسمی به مدت 90 روز برای تمامی خدمات تعمیر.
 • عیب یابی تخصصی ماکروفر مجیک توسط تکنسین های مجرب در حضور شما بصورت رایگان.
 • تعمیر تخصصی ماکروفر مجیک.
 • اعلام هزینه تعمیرات ماکروفر مجیک براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه.
 • پیک رفت و برگشت رایگان برای تعمیر ماکروفر مجیک.

بررسی معایب و مشکلات ایجاد شده در تعمیر مایکروفر مجیک

در صورتی که پروسه عیب یابی و تعمیر ماکروفر مجیک را در مراکز کم تجربه و بی تجربه سپری کنید، از لحظه ای که دستگاه شما تعمیر می شود و به شما ارائه می گردد، هیچ مسئولیتی بر عهده تعمیرگاه نیست و اگر این دستگاه حتی یک دقیقه پس از تعمیرات خراب شود، باید هزینه تعمیرات مجدد بپردازید. اما اگر پروسه تعمیر ماکروفر مجیک شما در نمایندگی تعمیر ماکروفر مجیک انجام شود، به مدت 90 روز شامل گارانتی خواهد شد و اگر پس از تعمیرات با خرابی قبلی روبرو شدید، خرابی مجددا برای شما بصورت رایگان تعمیر خواهد شد.

تعمیر مایکروفر مجیک به علت کار نکردن صفحه لمسی یا دکمه ها

این خرابی ممکن است ناشی از خرابی برد و یا آسیب دیدن پنل و دکمه های ماکروفر مجیک به دلیل استفاده نادرست مانند لمس با دستان خیس، وارد شدن ضربه شدید و… به وجود بیاید. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که این خرابی را در اسرع زمان توسط تکنسین های تعمیرکار مورد عیب یابی و تعمیرات تخصصی قرار دهید و اجازه ندهید تا تبدیل به یک مشکل اصلی شود.

تعمیر مایکروفر مجیک به دلیل خاموش شدن چند ثانیه پس از روشن کردن

این مشکل می تواند ناشی از نوسان برق، خرابی برد، اتصالی قطعات داخلی، قطع و وصلی کابل برق مایکروفر مجیک و… رخ دهد که باید توسط تکنسین با استفاده از ابزارهای تعمیراتی مخصوص مورد عیب یابی قرار گیرند. از این رو اگر چندین دفعه با این خرابی روبرو شدید، نشان دهنده مشکل جدی در مایکروفر مجیک می باشد که اگر آنرا پشت گوش بیاندازید، احتمالا منجر به سوختن برد، مگنترون و… از مایکروفر مجیک شما خواهد شد. بنابراین توصیه می کنیم این مشکل را از این طریق بر طرف کنید تا نیازی به تعویض قطعات در آینده نداشته باشید.

چرا لامپ داخل ماکروفر مجیک روشن نمی شود؟

اگر لامپ داخلی ماکروفر مجیک شما روشن نمی شود، عملا نمی توانید پروسه پخت مواد غذایی مختلف را در این دستگاه همانند سابق رصد کنید و ممکن است حتی این مواد غذایی نیز دچار سوختگی شوند. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که این خرابی را با هزینه بسیار جزئی که جهت تعویض لامپ داخلی ماکروفر مجیک می باشد، رفع کنید تا همانند روز اول بتوانید از ماکروفر مجیک برای تهیه مواد غذایی مختلف استفاده نمایید.

بهترین زمان برای تعمیر ماکروفر مجیک چه زمانی است؟

بهترین زمان برای تعمیر ماکروفر مجیک چه زمانی است؟ بهترین زمان برا تعمیر مایکروفر مجیک، زمانی می باشد که شما یک روز عادی به سراغ ماکروفر مجیک می روید و متوجه این می شوید که این دستگاه دیگر همانند روز سابق کار نمی کند!

بهترین زمان برای تعمیر ماکروفر مجیک چه زمانی است

عملا در این مواقع مایکروفر مجیک کار می کند، اما نتیجه مطلوبی را به شما ارائه نمی دهد. با این وجود اگر در این مواقع اقدام به عیب یابی و تعمیر ماکروفر مجیک نمایید، مطمئنا مشکل شما از این طریق بر طرف خواهد شد و نیازی به تعویض قطعات گران قیمت ماکروفر مجیک نخواهید داشت.

اما اگر دیرتر اقدام کنید، مطمئنا مشکل گسترده خواهد شد و می تواند هزینه تعمیرات زیادی را به شما متحمل کند.

چطور برای تعمیرات مایکروفر مجیک اقدام کنم؟

اگر با خرابی مایکروفر مجیک روبرو شده اید، در ابتدا توصیه می کنیم آرامش خود را حفظ نمائید؛ ما در آریابهکار مشکل مایکروفر مجیک شما را بصورت تخصصی با کمترین هزینه تعمیراتی و بدون نیاز به تعویض قطعات تعمیر خواهیم کرد. از این رو اقدام به خاموش کردن مایکروفر مجیک نمایید و از طریق شماره تماس 02145437 با نمایندگی تعمیر مایکروفر مجیک در آریابهکار تماس بگیرید تا از این طریق مشکل بر طرف شود. با این وجود ما هماهنگی های لازم را برای تعمیر مایکروفر مجیک در اسرع زمان انجام خواهیم داد تا مشکل شما را در کمترین زمان رفع کنیم.

چرا دکمه های ماکروفر مجیک کار نمی کند؟

معمولا دکمه های ماکروفر مجیک به دلیل خرابی برد، وارد شدن ضربه به دکمه ها و… از کار خواهند افتاد که باید توسط تکنسین تعمیرکار در ابتدا عیب یابی تخصصی صورت گیرد تا مشکل کار نکردن دکمه های ماکروفر مجیک ریشه یابی شود.

سوالات متداول تعمیر ماکروفر مجیک

در ادامه این بخش نیز قصد داریم تا به برخی از سوالات شما در مورد تعمیر ماکروفر مجیک (Magic) بپردازیم.

علت جرقه زدن ماکروفر مجیک چیست؟

استفاده از ظروف فلزی، رایج ترین علت جرقه زدن ماکروفر مجیک می باشد که اگر با استفاده از ظروف مناسب این مشکل مجددا تکرار شد، باید توسط تکنسین مورد عیب یابی قرار گیرد.

تعمیر ماکروفر مجیک در آریابهکار شامل گارانتی می شود؟

بله. تمامی خدمات ما در آریابهکار شامل گارانتی 90 روزه و یک هفته تست رایگان پس از تحویل دستگاه به شما می باشد.

چرا از ماکروفر مجیک دود بلند می شود؟

بلند شدن دود از مایکروفر دارای دلایل متعددی است که رایج ترین علت آن وجود ذرات روغن در محفظه داخلی ماکروفر می باشد.

به چه علت ماکروفر مجیک روشن نمی شود؟

بنابر دلایل مختلفی ممکن است ماکروفر شما روشن نشود که رایج ترین دلایل آن نیز خرابی برد ماکروفر مجیک، شکستن میکروسوئیچ و همچنین سوختن ترانس می باشد.

امتیاز page

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214