skip to Main Content
مرکز ارتباط سراسری مشتریان : 91006676-۰۲۱

ماکروفر نف یکی از برندهایی می باشد که هر چند همانند سایر برندهای خارجی شناخته شده نیست، اما دارای قابلیت های متعدد و کیفیت قابل توجهی می باشد که با خرید این دستگاه می توانید به بهترین نتیجه ممکن برسید.

از این رو اگر استفاده مناسب و درستی از این دستگاه داشته باشید، مطمئنا می توانید از این دستگاه برای چندین سال بدون هر گونه خرابی استفاده کنید و هیچ گونه مشکلی برای شما پیش نیاید؛ که برای چنین استفاده صحیحی باید دفترچه راهنمای ماکروفر نف را مطالعه نمایید. اما اگر دفترچه راهنمای ماکروفر نف را مطالعه نکنید، با خرابی این دستگاه روبرو خواهید شد و باید اقدام به تعمیر ماکروفر نف توسط کارشناسان متخصص نمایید! چرا که تعمیر ماکروفر کاری تخصصی است و توسط شخصی که اطلاعات کافی در این زمینه ندارد، نباید تعمیر شود.

از این رو توصیه مهم و کلیدی  که برای شما عزیزان داریم این است که حتما به‌درستی از این دستگاه استفاده کنید و هر گونه خرابی در این دستگاه به معنای عدم تعمیر آن نیست؛ چرا که ما در آریابهکار به‌صورت فنی و تخصصی مشکل ماکروفر نف را برای شما عزیزان به‌صورت کاملا تجربی و مهندسی رفع می کنیم تا برای چندین سال بدون هر گونه خرابی از این دستگاه استفاده کنید.

با این وجود اگر ماکروفر نف شما عزیزان خراب شده است و مایل هستید تا به اطلاعات بیشتری در این خصوص برسید، می توانید در ادامه این گزارش از آریابهکار با تمام جوانب این موضوع به‌صورت کامل آشنا شوید. همراه ما باشید.

تعمیر و عیب یابی ماکروفر نف

اگر ماکروفر نف شما عزیزان خراب شده است و نمی توانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید، باید به تعمیرگاه مجاز و معتبری مراجعه کنید که توانایی های لازم و کافی برای تعمیر ماکروفر نف را به‌صورت تخصصی داشته باشد.

تعمیر و عیب یابی ماکروفر نف

 

اما چرا توانایی لازم و کافی؟ ماکروفر نف یک دستگاه کاملا فنی و مهندسی می باشد که برای تعمیر این دستگاه شخص تعمیرکار در ابتدا مشکل پیش آمده برای دستگاه را به‌صورت اصولی تشخیص دهد که برای تشخیص این خرابی باید عیب یابی فنی و تخصصی صورت گیرد تا مشکل دستگاه به‌صورت دقیق ریشه یابی و سپس تعمیر شود. از این رو توصیه مهمی که برای شما عزیزان داریم این است حتما دستگاه در ابتدا توسط تکنسین عیب یابی شود. اما چگونه؟

عیب یابی ماکروفر نف یک پروسه کاملا فنی و مهندسی می باشد که باید توسط تعمیرکار ماکروفر نف به‌صورت تخصصی با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا صورت گیرد تا مشکل دستگاه بدون هر گونه حدس و گمانی شناسایی شود و صرفا با تعمیر یک یا دو قطعه آسیب دیده، مشکل برطرف شود و نیازی به تعویض قطعات گران‌قیمت این دستگاه نداشته باشید.

با این وجود بخاطر داشته باشید که پروسه عیب یابی ماکروفر نف باید توسط تکنسین با تجربه به‌صورت اصولی صورت گیرد تا مشکل یکبار برای همیشه شناسایی شود و دیگر با این مشکل روبرو نشوید.

لازم بذکر است که تکنسین های تعمیرکار ماکروفر نف آریابهکار در ابتدا بدون آنکه هر گونه تعمیراتی در دستگاه شما انجام دهند، دستگاه را با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا به‌صورت اصولی عیب یابی می کنند تا مشکل شما به‌صورت کاملا فنی و مهندسی ریشه یابی شود و سپس تعمیرات صورت گیرد؛ این در حالی است که اکثر تعمیرگاه ها بدون آنکه هر گونه عیب یابی در این دستگاه انجام دهند، اقدام به تعمیر آن می کنند که این پروسه تخصصی نیست و صرفا مشکلات دستگاه بیشتر و بیشتر خواهد شد!

نمایندگی تعمیر ماکروفر نف

آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر ماکروفر نف در شرق و غرب تهران تمام خدمات تعمیر ماکروفر نف را به همراه تیم تکنسین و مجرب با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا انجام می دهد تا مشکل دستگاه شما عزیزان بدون نیاز به تعویض قطعات تعمیر شود و بتوانید یکبار برای همیشه دستگاه را تعمیر کنید و تا چندین سال دیگر بدون هر گونه خرابی از آن استفاده کنید.

نمایندگی تعمیر ماکروفر نف

از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است حتما ساده‌ترین خرابی های ماکروفر نف را نیز جدی بگیرید چرا که در صورت عدم توجه به این موضوع ممکن است برای تعمیرات هزینه گران قیمتی را متحمل شوید. جهت تعمیر ماکروفر نف به‌صورت اصولی به همراه عیب یابی تخصصی می توانید از طریق شماره های مندرج با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت فرمایید.

چگونگی ارتباط با نمایندگی تعمیر ماکروفر نف در آریابهکار

برای ارتباط با نمایندگی تعمیر ماکروفر نف در آریابهکار می توانید از طریق شماره های مندرج تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید تا هماهنگی های لازم جهت تعمیر ماکروفر نف توسط تعمیرکاران آریابهکار صورت گیرد. از این رو برای تماس با شعب تعمیراتی آریابهکار می توانید از شماره های ذیل اقدام کنید:

 • مرکز سراسری ارتباط مشتریان: ۰۲۱۹۱۰۰۶۶۷۶
 • شعبه مرکز تهران: ۸۶۰۷۱۷۵۱-۰۲۱
 • شعبه شرق تهران: ۷۷۹۰۲۲۲۰–۰۲۱
 • شعبه شمال تهران: ۲۶۱۲۴۶۹۶–۰۲۱

 

همچنین اگر امکان مراجعه حضوری به شعب تعمیراتی آریابهکار در شرق و غرب تهران را دارید، می توانید با هماهنگی قبلی دستگاه خود را به شعب تعمیراتی ما جهت عیب یابی و تعمیرات تخصصی منتقل کنید تا دستگاه در حضور شما عیب یابی و سپس اعلام هزینه تعمیرات صورت گیرد. در ادامه نیز آدرس شعب تعمیراتی آریابهکار را برای شما عزیزان درج نموده ایم تا در صورت امکان به همراه دستگاه مراجعه نمایید:

 • شعبه ونک: میدان ونک، ابتدای گاندی جنوبی، نبش هجدهم، شماره ۱۰۲، واحد هفتم.
 • شعبه نارمک: خیابان دکتر آیت، پایین‌تر از چهار راه تلفن خانه، نرسیده به خیابان دماوند، شماره ۶۸ ، واحد اول.

خدمات پس از فروش نمایندگی تعمیر ماکروفر نف

برای استفاده از خدمات پس از فروش نمایندگی تعمیر ماکروفر نف و استفاده از کارت گارانتی دستگاه می توانید به نمایندگی تعمیر ماکروفر نف در تهران مراجعه نمایید تا مشکل دستگاه شما توسط نمایندگی تعمیر ماکروفر نف رفع گردد.

لازم به ذکر است پیش از مراجعه به نمایندگی تعمیر این دستگاه باید میزان اعتبار کارت گارانتی را بررسی کنید. همچنین برای استفاده از این خدمات پس از فروش نمایندگی تعمیر ماکروفر نف نیازی به پرداخت هزینه ندارید.

نمایندگی تعمیر ماکروفر نف در تهران

با خرید ماکروفر نف از فروشگاه های مجاز و معتبر در تهران و یا استان محل سکونت خود، بدون شک با خرید دستگاه به شما کارت گارانتی چندین ماهه تعلق خواهد گرفت که این کارت گارانتی هم گویای واردات قانونی این دستگاه می باشد و هم اینکه اگر هر گونه خرابی برای این دستگاه رخ داد، در بازه زمانی گارانتی می توانید به نمایندگی تعمیر ماکروفر نف مراجعه نمایید تا مشکل دستگاه شما عزیزان به‌صورت اصولی توسط تعمیرکاران باتجربه در نمایندگی به‌صورت رایگان تعمیر شود و نیازی هم به پرداخت هزینه تعمیرات نداشته باشید.

نمایندگی تعمیر ماکروفر نف در تهران

از این رو برای تعمیر رایگان ماکروفر نف باید کارت گارانتی دستگاه را بررسی کنید تا در صورت داشتن اعتبار اقدام به استفاده از این خدمات نمایید. لازم بذکر است که برای استفاده از کارت گارانتی ماکروفر نف، باید کارت گارانتی اعتبار کافی داشته باشد تا این خدمات به شما عزیزان تعلق گیرد.

از این رو اگر کارت گارانتی ماکروفر نف شما اعتبار نداشته باشد، این خدمات به شما تعلق نخواهند گرفت. اما جای نگرانی نیست چرا که تمام مشکلات دستگاه شما عزیزان در آریابهکار به‌صورت فنی و مهندسی تعمیر می شود و می توانید با استفاده از خدمات فنی و مهندسی مجموعه آریابهکار، مشکل دستگاه خود را به‌صورت اصولی تعمیر کنید و نیازی به تعویض قطعات گران‌قیمت نداشته باشید. از این رو برای انجام هماهنگی های لازم می توانید از طریق شماره های مندرج تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید.

مزایای استفاده از نمایندگی تعمیر ماکروفر نف

با استفاده از خدمات تعمیر ماکروفر نف آریابهکار مزایایی به شما عزیزان تعلق می گیرد که با استفاده از این مزایا، می توانید دستگاه خود به‌صورت تضمینی تحویل بگیرید و همانند روز اول از آن استفاده نمایید.

اولین مزیتی که به شما تعلق می گیرد، عیب یابی کاملا رایگان ماکروفر نف توسط تعمیرکاران مجرب و متخصص آریابهکار به‌صورت اصولی با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا می باشد که از این طریق مشکل دستگاه شما به‌صورت دقیق شناسایی می شود.

از این رو ما در ابتدا با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا و تکنسین های مجرب، مشکل دستگاه را عیب یابی دقیق می کنیم تا مشکل آن به بهترین حالت ممکن شناسایی شود و با تعمیرات اصولی برطرف گردد.

 

دومین مزیتی که به شما تعلق می گیرد این است که ما در آریابهکار به ازای ساده‌ترین و پیچیده‌ترین خدماتی که به شما عزیزان ارائه می کنیم، گارانتی می دهیم تا با خیالی آسوده دستگاه ماکروفر نف خود را به تکنسین های متخصص آریابهکار بسپارید تا مشکل آن برطرف گردد.

از این رو اگر مایل به تعمیر ماکروفر نف در آریابهکار هستید، بهتر است مطلع باشید ما دستگاه شما عزیزان را با 90 روز گارانتی رسمی آریابهکار به‌صورت کتبی و تضمینی تعمیر می کنیم تا خیال شما از بابت خدمات ما راحت باشد.

سومین مزیتی که از طریق ما به شما تعلق می گیرد، این است که 0 تا 100 پروسه تعمیر ماکروفر نف در آریابهکار فقط و فقط توسط تعمیرکاران مجرب و متخصص ماکروفر نف در آریابهکار تعمیر می شوند تا مشکل شما هم به‌صورت دقیق شناسایی و هم به‌صورت اصولی تعمیر شود.

لازم به ذکر است که تعمیرکاران آریابهکار با استفاده از دانش فنی تعمیراتی که دارند، می توانند مشکل ماکروفر نف را یکبار برای همیشه و با کمترین هزینه تعمیراتی، تعمیر کنند.

تعمیر ماکروفر نف در محل

با توجه به اینکه ماکروفر نف یک وسیله کاملا کاربردی و مصرفی می باشد، با خراب شدن این دستگاه سعی خواهیم کرد تا از طریق روش های مختلفی در اسرع زمان آنرا تعمیر کنیم تا همانند روز اول قابل استفاده باشد.

از این رو بهترین راهکار ممکن این است که از طریق تعمیرات در محل، اقدام به تعمیر ماکروفر نف نماییم تا از طریق این روش تعمیرکار ماکروفر نف در روز و زمان از پیش تعیین شده به محل شما مراجعه نماید و با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا مشکل شما عزیزان را برطرف کند.

تعمیر ماکروفر نف در محل

با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است جهت تعمیر ماکروفر نف عجولان تصمیم نگیرید و دستگاه را به افراد غیرمتخصص جهت تعمیرات نسپارید!

لازم به ذکر است که یکی از خدمات آریابهکار به شما مشتریان عزیز، تعمیر ماکروفر نف در محل می باشد که برای استفاده از این خدمات می توانید از طریق شماره های مندرج تماس بگیرید تا با شرح خرابی دستگاه، هماهنگی های لازم را جهت اعزام تکنسین تعمیرکار ماکروفر نف آریابهکار به محل خود را در روز و زمان معین شده انجام دهید. از این رو تکنسین های آریابهکار در روز و زمان از پیش تعیین شده به محل شما جهت تعمیرات اعزام خواهند شد.

توجه: در حال حاضر به دلیل تعداد ورودی بالای دستگاه های تعمیراتی، امکان اعزام تکنسین تعمیرکار ماکروفر نف در محل وجود ندارد و تمام تعمیرات صرفا در شعب تعمیراتی آریابهکار انجام می شوند.

ایرادات متداول ماکروفر نف

ماکروفر نف نیز همانند سایر ماکروفرهایی که در بازار ایران و جهان وجود دارند، می تواند در طی استفاده های نادرست دچار خرابی هایی شود که از طریق روش های مختلف و روتین به هیچ وجه نمی توانید این مشکلات را تعمیر کنید؛ از این رو شما نیاز به تعمیرکار ماکروفر نف دارید که چندین سال تجربه تخصصی در این زمینه داشته باشد و بتواند مشکل دستگاه را به‌صورت اصولی و دقیق برطرف کند.

 

همچنین در ادامه این بخش از این گزارش نیز قصد داریم متداول ترین خرابی های ماکروفر نف را برای شما عزیزان شرح دهیم. این موارد عبارتند از:

 1. روشن نشدن ماکروفر نف.
 2. خاموش شدن ماکروفر نف.
 3. نچرخیدن سینی ماکروفر نف.
 4. جرقه زدن ماکروفر نف.
 5. داغ شدن ماکروفر نف.
 6. بلند شدن دود از ماکروفر نف.
 7. کار نکردن دکمه های ماکروفر نف.
 8. اتصالی قطعات داخلی ماکروفر نف.
 9. گرم نکردن غذا در ماکروفر نف.

علت خاموش شدن ناگهانی ماکروفر نف چیست؟

علیرغم اینکه ایرادات رایج ماکروفر نف را در قسمت بالا برای شما عزیزان شرح دادیم، در این بخش نیز قصد داریم تا یکی از مشکلات رایج ماکروفر نف را برای شما عزیزان شرح دهیم. یکی از مشکلات رایج این دستگاه عبارت است از خاموش شدن ناگهانی ماکروفر نف که معمولا به دلیل خرابی برد ماکروفر نف رخ می دهد!

از این رو در این مواقع باید دستگاه به شعب تعمیراتی تخصصی منتقل شود تا مشکل آن شناسایی و سپس با استفاده از تعمیرات تخصصی رفع گردد. لازم به ذکر است که پروسه تعمیر برد ماکروفر نف یک پروسه ساده و عادی نیست و باید توسط تعمیرکاران مجرب و متخصص بصورت اصولی برطرف گردد تا بتوانید همانند روز اول از این دستگاه استفاده کنید.

هزینه تعمیرات ماکروفر نف در نمایندگی تعمیرات آریابهکار

هزینه تعمیرات ماکروفر نف در نمایندگی تعمیرات آریابهکار برخلاف تعمیرگاه های غیرمجاز و بی تجربه، دارای اساس و معیار می باشد که براساس این اساس و معیار، شما کمترین هزینه تعمیرات ممکن را پرداخت خواهید نمود.

اما اساس و معیار اعلام هزینه تعمیرات آریابهکار برچه اساسی می باشد؟ تمام هزینه های اعلامی در آریابهکار براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی برآورد و سپس اعلام می شوند.

هزینه تعمیرات ماکروفر نف در نمایندگی تعمیرات آریابهکار

از این رو هیچ هزینه نامتعارفی به شما اعلام نخواهد شد و در کنار فاکتور تعمیرات، در صورت نیاز می توانید درخواست فاکتور رسمی نمایید تا تیم آریابهکار فاکتور رسمی را برای شما صادر نماید.

لازم به ذکر می باشد که ما پیش از عیب یابی تخصصی ماکروفر نف، به هیچ وجه اعلام هزینه نمی کنیم! آیا بدون آنکه دستگاه باز شود و قطعات آن عیب یابی شوند، می توان از میزان خرابی و هزینه تعمیر یک قطعه خراب اطلاع داشت؟ بدون شک چنین پروسه ای برای شما هزینه بر خواهد بود و نباید به تعمیرگاه هایی که چنین پروسه ای دارند اعتماد کنید!

بنابراین اصولی ترین روش برای اعلام هزینه تعمیر ماکروفر نف، این است که دستگاه بصورت تخصصی توسط تعمیرکاران باتجربه عیب یابی شود و سپس هزینه تعمیرات آن برآورد گردد.

امتیاز post

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۹۱۰۰۶۶۷۶-۰۲۱
واتساپ آریابهکار
تلگرام