skip to Main Content
تعمیر ماکروفر گاستروبک
شماره تماس نمایندگی تعمیر ماکروفر گاستروبک

ماکروفر گاستروبک (Gastroback) از نام آشناترین برندهای موجود در بازار بوده که از محبوبیت بالایی در ایران برخوردار است. این دستگاه نیز همانند دیگر وسایل برقی ممکن است در اثر استفاده‌های نادرست و غیر اصولی با مشکلاتی مواجهه شود و در اینصورت نیاز به تعمیرات ماکروفر خواهید داشت که صرفا باید بدست تکنسین تعمیر ماکروفر گاستروبک انجام شود. با این وجود در ادامه این گزارش از آریابهکار قصد داریم تا مشکلات و نحوه تعمیر ماکروفر گاستروبک را به همراه راهکارهای کلیدی بررسی کنیم.

فهرست

نمایندگی تعمیر ماکروفر گاستروبک

اصلی ترین راه حل در هنگام خرابی ماکروفر گاستروبک استفاده از گارانتی آن می‌باشد! در واقع با مراجعه به نمایندگی تعمیر ماکروفر گاستروبک می‌توانید از خدمات پس از فروش ماکروفر گاستروبک به صورت رایگان استفاده نمایید. اما اگر مشکلات پیش آمده برای دستگاه شامل گارانتی نیست یا اعتبار گارانتی ماکروفر شما به اتمام رسیده است، می‌بایست به تعمیرگاه مجاز تعمیر ماکروفر گاستروبک مراجعه کنید تا این مشکل توسط تکنسین‌های مجرب و قطعات کاملا وارداتی رفع مشکل گردد.

نمایندگی تعمیر ماکروفر گاستروبک

ما در آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیر ماکروفر گاستروبک (Gastroback) با بیش از 30 سال سابقه درخشان آماده ارائه تمامی خدمات تعمیر ماکروفر شما با قطعات کاملا وارداتی با گارانتی 90 روزه هستیم.

نچرخیدن سینی ماکروفر گاستروبک

یکی از عمده ترین مشکلاتی که مصرف کنندگان مایکروویو گاستروبک با آن مواجه می‌شوند، نچرخیدن سینی مایکروفر است. در واقع سینی ماکروفر با چرخشی که دارد، وظیفه گرم کردن غذای موجود در دستگاه را برعهده دارد و اگر این قطعه به درستی وظیفه خود را انجام ندهد، غذا ممکن است بسوزد یا اصلا داغ نشود! با این وجود نچرخیدن سینی ماکروفر گاستروبک به طور کلی به عوامل متعددی بستگی دارد که عبارتند از:

1. خرابی خود سینی:

گاها به دلیل استفاده‌های اشتباه امکان دارد سینی ماکروفر گاستروبک یا شیارهای زیر سینی دچار شکستگی شوند و به همین منظور، سینی به درستی در جای خود قرار نگرفته و عملکرد صحیحی از خود ارائه نخواهد داد! در همین راستا بهتر است در هنگام شستن سینی، دقت لازم را به خرج دهید تا سینی دچار چنین مشکلاتی نشود. از این رو اگر سینی دچار خرابی شد، می‌توانید از طریق مراکز تعمیر ماکروفر گاستروبک (Gastroback) اقدام به خرید سینی جدید نمایید.

همچنین بخوانید: تعمیر ماکروفر پاناسونیک

2. خرابی کوپلینگ یا کوپلار:

کوپلار یا کوپلینگ ماکروفر گاستروبک قطعه‌ای پلاستیکی و شکننده است که به موتورگردان مایکروفر گاستروبک (Gastroback) متصل می‌شود. در واقع کوپلینگ یا کوپلار وظیفه انتقال حرکت موتور گردان به سینی را برعهده دارد و امکان دارد در اثر استفاده غلط یا به دلیل قرار دادن اجسام سنگین بر روی سینی، دچار شکستگی و ساییدگی شود. با این وجود در صورت خرابی این قطعه امکان تعمیر وجود ندارد و صرفا باید اقدام به خرید کوپلینگ جدید نمایید.

خرابی کوپلینگ یا کوپلار

3. خرابی موتور گردان:

متداول ترین دلیل نچرخیدن سینی ماکروفر گاستروبک، خرابی موتور گردان می‌باشد. موتور گردان ماکروفر گاستروبک مهم ترین قسمت در به حرکت در آوردن سینی است چرا که توسط شفت و گوپلینگ با سینی در ارتباط بوده و اگر موتورگردان بنا بر هر دلیلی آسیب ببیند، سینی به هیچ عنوان به گردش در نیامده و علنا دستگاه عملکرد مثبتی نخواهد داشت. با این وجود در صورت امکان تعمیر، این خرابی رفع خواهد شد و در غیر اینصورت باید اقدام به تعویض موتور گردان ماکروفر گاستروبک کنید.

4. مواد غذایی در مسیر حرکت سینی:

به طور کلی ممکن است طی استفاده‌های مکرر، تکه‌های چربی یا تکه‌های مواد غذایی در زیر سینی جمع شده و باعث شوند سینی به راحتی قبل نچرخد و حتی گاهی اوقات این ذرات بقدری بزرگ و چسبناک هستند که می‌توانند به راحتی باعث چسبیدن ریل زیر سینی به بدنه ماکروفر شوند. با این وجود توصیه می‌شود پس از هر بار استفاده از ماکروفر، با دستمال مناسب آنرا تمیز کنید.

جرقه زدن ماکروفر گاستروبک

جرقه زدن ماکروفر گاستروبک از آن دسته مشکلاتی می‌باشد که با رعایت چند نکته ساده بدون پرداخت هیچگونه هزینه رفع خواهد شد! اما این در حالی می‌باشد که جرقه زدن مایکروفر توام با صدا و کمی نور همراه است که یک اتفاق غیرطبیعی می‌باشد و نباید آنرا ساده بگیرید. با این وجود در ابتدا توصیه می‌کنیم در ابتدا خاموش کنید و مشکل را ریشه یابی نمایید. در ادامه با رایج ترین دلایل جرقه زدن ماکروفر گاستروبک (Gastroback) آشنا خواهید شد.

جرقه زدن ماکروفر گاستروبک

1. وجود اجسام و ظروف فلزی:

یکی از ابتدایی ترین دلایل جرقه زدن ماکروفر گاستروبک، وجود اجسام یا ظروف فلزی در دستگاه می‌باشد! دلیل بروز این مشکل این است که ظروف و اجسام فلزی به دلیل جنسی که دارند امواج را از خود عبور نداره و بلعکس آن را مجدد به سمت ماکروفر بر می‌گردانند؛ به همین علت توصیه می‌شود حتما از ظروف مخصوص ماکروفر استفاده نمایید تا با این مشکل روبرو نشوید.

همچنین بخوانید: تعمیر ماکروفر بوش

2. خرابی کاور میکا یا هدایت:

کاور هدایت یا کاور میکا ماکروفر گاستروبک یک پوشش مستطیلی شکلی است که وظیفه هدایت گرما به قسمت مرکزی مواد غذایی موجود در دستگاه را برعهده دارد. اما گاهی اوقات ممکن است ذرات غذا به سمت این کاور پرتاب شوند و به مرور زمان دچار این قطعه گردند.

خرابی کاور میکا یا هدایت

با این وجود یکی از بخش‌های حیاتی که باید آنرا پس از هر بار استفاده از مایکروفر تمیز کنید، کاور میکا می‌باشد. همچنین اگر این کاور از بین رفته است، باید با مراجعه به مرکز تعمیر ماکروفر گاستروبک (Gastroback) آنرا تعویض کنید.

3. آسیب دیدگی پایه فلزی:

اکثر ماکروفرهای نسل جدید موجود در بازار کشور، دارای یک پایه فلزی برای ایجاد طبقه می‌باشند که امکان دارد این قطعه به هر دلیلی فرسوده یا قسمتی از آن دچار زنگ زدگی شده باشد و همین مورد باعث جرقه زدن ماکروفر گاستروبک می‌شود. با این وجود در اولین اقدام، دستگاه را خاموش کرده و پایه فلزی جدید را جایگزین پایه قدیمی نمایید.

4. خرابی همزن:

این قطعه انرژی گرمایی تولید شده توسط مگنترون را به صورت یکنواخت پخش می‌کند. به عبارتی دیگر همزن ماکروفر گاستروبک در پخش گرما به مگنترون کمک می‌کند و خرابی این قطعه باعث می‌شود گرما در یک نقطه از غذا متمرکز شده و باعث سوختن و جرقه زدن دستگاه شود. در صورت خرابی این قطعه نیاز است سریعا به نمایندگی تعمیر ماکروفر گاستروبک و یا مرکز تعمیرات ماکروفر گاستروبک مراجعه نمایید تا از طریق تعمیر یا تعویض، رفع مشکل گردد.

همچنین بخوانید: تعمیر ماکروفر دوو

روشن نشدن ماکروفر گاستروبک

روشن نشدن ماکروفر گاستروبک (Gastroback) از اصلی ترین ایرادات پیش آمده برای این دستگاه می‌باشد! روشن نشدن مایکروفر لزوما به معنای از کار افتادگی دستگاه نمی‌باشد! چرا که گاهی اوقات مشکلات ساده و پیش پا افتاده‌ای دلیل بروز این مشکل خواهند بود و امکان دارد ایراد در اجزای داخلی بوده یا حتی نوسان برق مانع از روشن شدن ماکروفر شما شود. با این وجود تنها یک دلیل برای این مشکل وجود ندارد و دلایل دیگری نیز برای این خرابی وجود دارند که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

روشن نشدن ماکروفر گاستروبک

1. خرابی میکروسوئییچ درب:

درون درب ماکروفر گاستروبک تعدادی میکروسوئیچ وجود دارند و وظیفه بررسی بسته شدن درب ماکروفر را برعهده دارد. بنابراین اگر یکی از چند میکروسوئیچ ماکروفر گاستروبک دچار خرابی شده باشد، فرمان بسته شدن درب به برد ارسال نخواهد شد و ماکروفر شما روشن نخواهد شد. از این رو توصیه می‌کنیم به مراکز تعمیرات ماکروفر مراجعه کنید. توجه داشته باشید این قطعه در صورت خرابی تنها باید تعویض شود و امکان تعمیر آن وجود ندارد.

2. خرابی دیود:

دیود ماکروفر گاستروبک با افزایش ولتاژ، انرژی مورد نیاز مگنترون ماکروفر گاستروبک را برای گرم کردن غذا تامین می‌کند. با این وجود اگر دیود سالم نباشد، مگنترون ولتاژ کافی را برای گرم کردن دریافت نگرده و درنتیجه دستگاه اصلا روشن نخواهد شد. از این رو این خرابی در خانه قابل رفع و تعمیر نیست و باید توسط تکنسین تعمیرات ماکروفر گاستروبک در مرکز تعمیر بهتر است در صورت بروز چنین مشکلی سریعا به مراکز تعمیراتی مراجعه کنید تا آسیب‌های بیشتری به دستگاه وارد نشود.

3. مشکل در برق رسانی:

ماکروفر وسیله‌ای است که صرفا از طریق برق انرژی مورد نیاز خود را تامین می‌کند و اگر ولتاژ کافی به هر دلیلی به آن نرسد، نه تنها روشن نخواهد شد بلکه بخشی از قطعات ممکن است از کار بیافتند! با این وجود توصیه می‌کنیم تمام راه‌های ارتباطی ماکروفر علی الخصوص دوشاخه برق ماکروفر گاستروبک (Gastroback) را مورد بررسی قرار دهید تا اگر دچار خرابی شده است، آنرا تعمیر یا تعویض کنید؛ در غیر اینصورت با اتصالات ساده‌ای عملکرد دستگاه شما از کار خواهد افتاد.

4. خرابی مگنترون:

کلیدی ترین علت روشن نشدن ماکروفر گاستروبک را می‌توان خرابی مگنترون دانست. مگنترون ماکروفر گاستروبک قطعه‌ای می‌باشد که انرژی برق را از مدار دریافت کرده و امواج گرم کننده غذا را تولید و در محیط پخش می‌کند و در صورت خرابی این قطعه، طبیعی است که دستگاه عملکرد درستی از خود ارائه نخواهد داد. با این وجود اگر غذا را درون ماکروفر گذاشتید و متوجه این شدید در طی چندین دقیقه حتی ذره‌ای گرم نشده است، نشان دهنده از کار افتادن مگنترون می‌باشد.

با این وجود توصیه‌ای که برای شما داریم، این است که به مرکز تعمیر ماکروفر گاستروبک (Gastroback) مراجعه کنید تا از طریق تعویض مگنترون مایکروویو گاستروبک، این مشکل رفع گردد.

خرابی مگنترون

سر و صدای زیاد ماکروفر گاستروبک

تمامی دستگاهایی که دارای موتور می‌باشند، هنگام کار صدایی را از خود تولید خواهند کرد و این صدا کاملا طبیعی می‌باشد و جای هیچ نگرانی وجود ندارد. با این وجود اگر این صدا به مرور زمان افزایش یافت، باید فکر اساسی کنید و آنرا ریشه یابی کنید. بنابراین این افزایش صدا می‌تواند یک هشدار جدی برای سلامتی دستگاه شما باشد و باید توسط تکنسین تعمیر ماکروفر گاستروبک مورد عیب یابی و تعمیر قرار گیرد. از این رو این مشکل می‌تواند بنابر دلایل مختلفی رخ دهد که عبارتند از:

1. خرابی ترانس ولتاژ:

ترانس ولتاژ ماکروفر گاستروبک وظیفه تامین برق دستگاه را با ولتاژ بالا برای مگنترون برعهده دارد تا از این طریق، مگنترون بتواند انرژی لازم برای پخت غذا را تولید کند. با این وجود در صورتی که عایق‌های موجود در ترانس از بین برود، صدایی شبیه برخورد دو فلز از دستگاه به گوش می‌رسد که می‌تواند یک صدای نسبتا ترسناکی باشد. بنابراین به این نتیجه می‌توان رسید که ترانس وظیفه مهمی دارد و جهت تعمیر یا تعویض آن، صرفا باید به تعمیرگاه ماکروفر گاستروبک مراجعه کنید.

2. خرابی فن خنک کننده:

فن خنک کننده ماکروفر گاستروبک ممکن است در مروز زمان یا استفاده‌های مداوم، شل و دچار خرابی‌هایی شوند که در حین انجام کار ممکن است با محیط اطراف برخورد نماید و سر و صدای زیادی از خود تولید کنند. از این رو اگر این قطعه معیوب به موقع تعمیر شود، نه تنها مشکل صدای زیاد ماکروفر رفع می‌گردد، بلکه مانع گرم شدن بیش از حد محیط داخلی مایکروفر شما می‌شود. بنابراین باید آنرا جدی بگیرید.

همچنین بخوانید: تعمیر ماکروفر بایترون

3. خرابی فن گریل:

فن گریل ماکروفر گاستروبک نیز همانند دیگر فن‌ها ممکن است با گذشت زمان و به پایان رسیدن عمر مفیدش، شکسته یا شل شده باشد و هنگام کار صدای بیش از انداره‌ای را ایجاد کند و علاوه بر آن، اتصال در سیم پیچی این قطعه باعث می‌شود صدای جرقه مانندی از داخل دستگاه به گوش برسد! در صورت بروز این مشکل بهتر است سریعا دستگاه را خاموش کرده و به مراکز معتبر تعمیر ماکروفر گاستروبک (Gastroback) مراجعه نمایید.

4. خرابی غلتک زیر سینی:

در زیر سینی ماکروفر گاستروبک چند غلتک از جنس پلاستیک وجود دارند که وظیفه آنها تسهیل حرکت و حفظ تعادل سینی می‌باشد. اما این غلتک‌ها با گذشت زمان یا سنگین بودن بیش از اندازه ظروف روی سینی، ترک خورده یا می‌شکنند و در نتیجه سینی تعادل خود را از دست داده و هنگام چرخش، سر و صدای بیش از اندازه‌ای را تولید خواهند کرد.

خرابی غلتک زیر سینی

نکات نگهداری از ماکروفر گاستروبک

ماکروفر گاستروبک به یکی از پر کاربردترین وسایل برقی در آشپزخانه تبدیل شده که معمولا به دلیل عجله‌ای که داریم، هیچ یک از نکات نگهداری آنرا رعایت نمی‌کنیم و صرفا آنرا به چشم یک ابزار برای گرم کردن غذاها می‌بینیم و براین باور هستیم که هیچ نیازی به تمیز شدن ندارد! اما این یک باور اشتباه است و اگر بخواهید از این دیدگاه طبعیت کنید، باید خودتان را آماده خرابی‌هایی کنید که صرفا از طریق تعمیرات ماکروفر قابل رفع هستند.

از این رو توصیه‌ای که ما برای شما در این زمینه داریم این است که در ابتدا دفترچه راهنمای استفاده از ماکروفر گاستروبک را مطالعه کنید و با تمام بایدها و نبایدهای آن آشنا شوید. با این وجود در ادامه این گزارش از آریابهکار، به برخی از نکاتی که باید در حین استفاده از ماکروفر آنها را رعایت کنید، پرداخته ایم.

 1. پس از هر بار استفاده از ماکروفر آن را به خوبی تمیز نمایید.
 2. از فشردن پنل ماکروفر گاستروبک با اجسام تیز بپرهیزید.
 3. درب ماکروفر گاستروبک را به آرامی باز و بسته نمایید.
 4. هنگام استفاده از دستگاه، محدودیت‌های وزنی را در نظر داشته باشید.
 5. به هیچ عنوان ماکروفر را خالی روشن نکنید.
 6. هنگامی که کار شما با دستگاه به اتمام رسید، آنرا از برق بکشید.
 7. دستگاه را در محیطی مناسب با رعایت فاصله‌های مناسب قرار دهید.
 8. مایکروفر گاستروبک را به دور از رطوبت و وسایل گرمازا نگه دارید.
 9. از گرم کردن انواع مایعات مانند شیر، چای و… در دستگاه به طور جد خودداری فرمایید.
 10. در ساعات اوج مصرف برق اصلا از ماکروفر استفاده ننمایید.
 11. هنگام داغ کردن مواد غذایی حتما از درپوش مناسب استفاده نمایید.
 12. به هیچ عنوان از ظروف لب پر، طلاکوب شده و… در این دستگاه استفاده نکنید.
 13. از داغ کردن روغن به تنهایی در داخل ماکروفر جدا خودداری فرمایید.
 14. از آب پز کردن تخم مرغ در مایکروویو گاستروبک (Gastroback) بپرهیزید.

نکات نگهداری از ماکروفر گاستروبک

هزینه تعمیر ماکروفر گاستروبک

به دلیل حساسیت بالای قطعات ماکروفر گاستروبک توصیه می‌شود حضورا به مراکز تعمیراتی مجاز مراجعه نموده تا با بازبینی دقیق دستگاه، نیازی به پرداخت هزینه‌های تعویض قطعات نداشته باشید. با این وجود اگر مراکز غیر مجاز مراجعه کنید، طبیعتا نه تنها مشکل شما رفع نمی‌شودف بلکه باید هزینه هنگفتی را صرف تعمیرات و تعویض قطعاتی که سالم هستند، نمایید.

ما در آریابهکار به همراه تکنسین‌های مجربی که داریم، در ابتدا دستگاه شما را با بروز ترین ابزارهای تعمیراتی عیب یابی می‌شود تا مشکل پیش آمده برای دستگاه ریشه یابی شود و نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید و سپس اعلام هزینه خواهید شد. لازم به ذکر است که هزینه تعمیر ماکروفر گاستروبک در آریابهکار، براساس نرخ مصوب اتحادیه می‌باشد و هزینه غیرمتعارفی از شما دریافت نخواهد شد.

 • تعمیر قطعات ماکروفر گاسترونیک جهت کاهش هزینه.
 • استفاده از خدمات حضوری و غیر حضوری.
 • هزینه‌های اعلامی براساس نرخ مصوب اتحادیه می‌باشد.
 • اعلام هزینه تعمیر پس از عیب یابی دقیق.

عیب یابی ماکروفر گاستروبک

مهم ترین نکته‌ای که باید قبل از تعمیر ماکروفر گاستروبک آنرا جدی بگیرید، عیب یابی دقیق و مرحله به مرحله می‌باشد! عیب یابی به یک پروسه چند دقیقه‌ای گفته می‌شود که صرفا باید توسط تکنسین تعمیرات ماکروفر با استفاده از تجهیزات تعمیراتی انجام شود تا مشکل دستگاه شما ریشه یابی گردد و نیازی به تعویض قطعات سالم دستگاه نداشته باشید.

عیب یابی ماکروفر گاستروبک

از این رو اگر عیب یابی با دقت کافی انجام نشود، باید منتظر بروز خرابی‌هایی باشید که می‌توانند هم در وقت و هم در هزینه‌های شما موثر واقع شوند. ما در آریابهکار تمامی خدمات تعمیر ماکروفر گاستروبک را انجام می‌دهیم و این در حالی می‌باشد که پیش از تعمیرات، بصورت دقیق توسط تکنسین‌های حاضر در شعب عیب یابی ماکروفر گاستروبک (Gastroback) بصورت رایگان انجام می‌شود.

 • خدمات ویژه با سرعت بالا و همین طور ظرف مدت 7 روز کاری بعد از پذیرش دستگاه.
 • انجام تعمیرات 86 برند مطرح روز دنیا در مجموعه.
 • عیب یابی رایگان مایکروویو گاستروبک.

همچنین بخوانید: تعمیر ماکروفر میدیا

تعمیر ماکروفر گاستروبک در تهران

پیدا کردن یک مرکز معتبر و مجاز تعمیر ماکروفر گاستروبک کار نسبتا سختی است و نمی‌توانید به سادگی دستگاه را به مراکز تعمیر غیرمجاز جهت تعمیرات بسپارید! ما در آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیر ماکروفر گاستروبک، دو شعبه در شرق و غرب تهران فراهم کرده ایم تا در صورت بروز هر گونه خرابی برای ماکروفرتان، دسترسی سریع تری به تعمیرگاه ماکروفر گاستروبک داشته باشید. از این رو بصورت حضوری می‌توانید به یکی از دو شعبه ما مراجعه کنید تا در حضور شما عیب یابی صورت گیرد.

 • شعبه نارمک: خیابان دکتر آیت، پایین تر از چهار راه تلفن خانه، نرسیده به خیابان دماوند، شماره ۶۸ ، واحد اول

تعمیر ماکروفر گاستروبک در تهران

اما اگر امکان مراجعه حضوری ندارید و می‌خواهید دستگاه شما تعمیر شود، ما پیک رفت و برگشت رایگان را برای شما در نظر گرفته ایم که از این طریق می‌توانید دستگاه تان را به شعب ما جهت عیب یابی و تعمیر منتقل کنید. لازم به ذکر است که پیش از دریافت دستگاه توسط راننده شرکت، قبض دریافت دستگاه تقدیم شما خواهد شد. جهت انجام هماهنگی‌های لازم می‌توانید با کارشناسان ما در آریابهکار تماس حاصل نمایید.

 • در صورت تعمیر دستگاه در شرکت، پیک رایگان خواهد بود.
 • ارائه قبض دریافت دستگاه توسط راننده شرکت.

مشکلات رایج ماکروفر گاستروبک در یک نگاه

در طی این گزارش تلاش شد تا با تمام جوانب خرابی های ماکروفر گاستروبک آشنا شوید. با این وجود در ادامه این بخش نیز می خواهیم شما را با این خرابی ها بصورت مختصر به همراه راهکارهای آن آشنا سازیم.

روشن نشدن ماکروفر گاستروبکمعمولا به دلیل نوسان برق و همچنین دیود رخ می‌دهد که قابل رفع و تعمیر می‌باشد.
نچرخیدن سینی مایکروفربه دلیل از کار افتاده مگنترون و خرابی کوپلینگ رخ می‌دهد که طبق نظر تکنسین قابل رفع و تعمیر می‌باشد.
جرقه زدن ماکروفر گاستروبکدلایل متعددی دارد که رایج ترین آن نیز وجود ظرف یا ذرات فلزی در ماکروفر می‌باشد.
تعویض میکروسوئیچ ماکروفردر آریابهکار انجام می‌شود و جهت انجام هماهنگی می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.
خرابی برد ماکروفر گاستروبکبه دلیل استفاده طولانی مدت و نوسان برق دچار خرابی‌هایی می‌شود که طبق نظر تکنسین تعمیر و یا تعویض خواهد شد.
تعویض موتور گردان مایکروفربلی. در صورت عدم امکان تعمیر آن توسط تکنسین‌های مجرب مجموعه، تعویض خواهد شد.
تعویض مگنترون ماکروفر گاستروبکاستفاده زیاد و نامناسب از ماکروفر باعث از کار افتادن مگنترون می‌شود که در مجموعه ما خدمات تعمیر یا تعویض آن وجود دارد.
خرابی ترموستات ماکروفرطبق نظر تکنسین قابل تعمیر یا تعویض خواهد بود.
خرابی کوپلینگ ماکروفر گاستروبکبه دلیل عدم رعایت محدودیت وزنی و استفاده طولانی مدت از ماکروفر، دچار خرابی‌هایی می‌شود که قابل تعمیر نیست و صرفا باید تعویض کنید.
پارگی دوشاخه برق ماکروفرنشان دهنده اتمام عمر مفید آن می‌باشد و باید آنرا تعویض کنید.

سوالات رایج تعمیر ماکروفر گاستروبک

در ادامه نیز به سوالات رایج شما عزیزان درخصوص تعمیر ماکروفر گاستروبک (Gastroback) پرداخته ایم.

علت روشن نشدن ماکروفر گاستروبک چیست؟

معمولا خرابی مگنترون، اتصالات و همچنین خرابی برد ماکروفر گاستروبک رخ می دهد که قابل تعمیر می باشد.

تعمیرات ماکروفر گاستروبک در آریابهکار شامل گارانتی می شود؟

بله. تمامی خدمات تعمیر ماکروفر گاستروبک در آریابهکار شامل 90 روز گارانتی شرکتی می شود که در صورت خرابی مجدد در بازه زمانی مذکور، به‌صورت رایگان تعمیر خواهد شد.

چرا ماکروفر گاستروبک جرقه می زند؟

این مشکل به دلیل وجود ظرف یا ذرات فلزی درون ماکروفر رخ می دهد.

علت نچرخیدن سینی ماکروفر گاستروبک چیست؟

خرابی موتور گردان و کوپلینگ می تواند به تنهایی مانع از چرخیدن سینی مایکروویو شود.

امتیاز page

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214