skip to Main Content
مرکز ارتباط سراسری مشتریان : ۴۵۴۳۷-۰۲۱

۹۰ روز گارانتی - حمل رایگان - عیب یابی رایگان

تعمیر ماکروفر گوسونیک
شماره تماس نمایندگی تعمیر ماکروفر گوسونیک

تعمیر ماکروفر گوسونیکو ایراداتی که ممکن است در طول زمان برای این دستگاه رخ دهد، بدون شک یکی از سوالات دارندگان این ماکروفر می‌باشد. ماکروفر گاسونیک یکی از محصولات خانگی برند گاسونیک می‌باشد که در حال حاضر چندین مدل از این برند در بازار کشور عرضه شده است و با فروش ویژه هم روبرو شدند. اما نکته‌ای که باید به آن اشاره کنیم این است که اگر از ماکروفر گاسونیک به شیوه اصولی استفاده نکنید، قطعا خرابی‌هایی برای آن رخ می‌دهد و نیاز به تعمیرات مایکروفر خواهید داشت!

با این وجود در ادامه این گزارش از آریابهکار شما را با این مشکلات رایج و نحوه تعمیر ماکروفر گوسونیک آشنا خواهیم ساخت تا بتوانید مشکل را ریشه یابی کنید و در صورت امکان آنها را بدون درخواست کمک از تکنسین تعمیر ماکروفر گاسونیک، رفع نمایید.

فهرست

رویه تعمیر ماکروفر گوسونیک

پروسه و رویه تعمیر ماکروفر گوسونیک بدین گونه است که در ابتدا دستگاه شما باید تحویل فرد کارشناس و تعمیرکار باتجربه ماکروفر قرار گیرد تا با استفاده از ابزارهای تعمیراتی بروز تمامی قطعات را برحسب خرابی پیش آمده مورد عیب یابی و بازبینی قرار دهد. این پروسه معمولا بین 10-20 دقیقه زمان می برد؛ چرا که تکخنسین تعمیرات باید از خرابی یا سلامت هر یک از قطعات مرتبط مطلع شود و از این طریق بتواند مشکل دستگاه را به نحوی برطرف کند که پس از گذشت یک بازه زمانی کوتاه نیازی به تعمیرات نداشته باشید.

رویه تعمیر ماکروفر گوسونیک

از این رو پس از آنکه بازبینی به‌صورت تخصصی شکل گرفت، براساس خرابی به وجود آمده، برآورد هزینه تعمیرات انجام می شود و در صورت تائید شما، پروسه تعمیرات توسط کارشناس آغاز می شود. با این وجود توصیه ای اگر مایل هستید تا ماکروفر گوسونیک شما به‌صورت اصولی مورد تعمیر قرار گیرد و مجددا نیازی به تعمیرات نداشته باشید، باید از این طریق اقدام به رفع مشکل مایکروفر گوسونیک نمایید.

نمایندگی تعمیر ماکروفر گوسونیک

اصولا راهکاری که در ابتدا ما به شما در صورت خرابی ماکروفر گاسونیک پیشنهاد می‌کنیم، استفاده از خدمات پس از فروش گاسونیک می‌باشد! بدین معنا که در ابتدا کارت گارانتی دستگاه را بررسی نمایید و در صورت داشتن اعتبار کافی، به نمایندگی تعمیر ماکروفر گاسونیک مراجعه نمایید تا مشکل پیش آمده برای دستگاه شما بصورت رایگان تعمیر و رفع شود. لازم به ذکر است که این خدمات صرفا از طریق ارائه کارت گارانتی با اعتبار کافی انجام خواهد شد.

با این وجود اگر با بررسی کارت گارانتی متوجه این شدید که اعتبار کارت گارانتی به اتمام رسیده است، نمی‌توانید از خدمات رایگان استفاده نمایید و صرفا باید به مرکز تخصصی تعمیر ماکروفر گاسونیک مراجعه نمایید تا با استفاده از متخصصان تعمیرات ماکروفر گاسونیک و قطعات کاملا وارداتی مایکروفر، خدمات تعمیر شما انجام شود و در اسرع وقت نیز تحویل شما داده شود.

نمایندگی تعمیر ماکروفر گوسونیک

آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات ماکروفر گوسونیک با بیش از 30 سال سابقه درخشان در زمینه تعمیر مایکروفر، آماده ارائه خدمات تعمیر مایکروفر شما با قطعات وارداتی و تیم تکنسین مجرب می‌باشد. جهت تعمیر مایکروویو گاسونیک در مجموعه ما می‌توانید با شماره تلفن مرکزی 02145437 تماس بگیرید تا هماهنگی‌های ابتدایی انجام شوند.

همچنین بخوانید: تعمیر ماکروفر دلونگی

خدمات نمایندگی تعمیر ماکروفر گوسونیک در تهران

همانگونه که گفته شد، زمانیکه شما از یک فروشگاه مجاز و معتبر اقدام به خرید ماکروفر گوسونیک می کنید، در کنار دستگاه به شما یک فاکتور رسمی به همراه سایر اطلاعات به شما عزیزان تحویل می دهند که این فاکتور به منزله کارت گارانتی دستگاه شما می باشد. از این رو اگر در حین استفاده از این دستگاه در بازه زمانی گارانتی با مشکلی روبرو شدید که به هیچ وجه قابل تعمیر نبود، می توانید به نمایندگی تعمیر ماکروفر گوسونیک مراجعه نمایید تا این خرابی به‌صورت رایگان برای شما رفع گردد.

خدمات نمایندگی تعمیر ماکروفر گوسونیک در تهران

اما ممکن است برای شما سؤال پیش بیاید که خدمات نمایندگی تعمیر ماکروفر گوسونیک چیست؟ این خدمات الزاما مبنی بر عواملی هستند که به عنوان پیش فرض یک ماکروفر سالم می باشند! برای مثال اگر پس از خرید دستگاه متوجه خرابی بخصوصی در دستگاه شدید، توسط نمایندگی رفع خواهد شد؛ بدین معنا که دستگاه خراب نباید به شما عزیزان تحویل داده شود.

توجه: در صورتی می توانید از خدمات نمایندگی تعمیر ماکروفر گوسونیک استفاده کنید که کارت گارنتی شما اعتبار کافی داشته باشد.

نحوه برقراری ارتباط با نمایندگی مرکزی تعمیر ماکروفر گوسونیک در تهران

ماکروفر گوسوینک یکی از ماکروفرهای محبوب در کشورمان می باشد که در مدل های متنوعی در کشور عرضه شده است و شما عزیزان نیز می توانید با یک جستجویی ساده در بستر اینترنت، مدل دلخواه ماکروفر گوسونیک خود را تهیه نمایید. زمانیکه شما از فروشگاه های مجاز اقدام به خرید ماکروفر گوسونیک می کنید، به شما یک گارانتی تعلق می گیرد که این کارت گارانتی متعلق به شرکت وارد کننده دستگاه می باشد؛ از این رو تمام اطلاعات وارد کننده دستگاه بر روی این کارت گارانتی هک شده است.

با این وجود اگر برای دستگاه شما اتفاقی رخ داده است، می توانید از طریق شماره پشیبانی درج شده روی دستگاه اقدام به پیگیری این مشکل نمایید تا در صورت امکان و داشتن اعتبار کافی کارت گارانتی این مشکل به‌صورت رایگان شناسایی و برطرف گردد. به همین دلیل توصیه می کنیم فاکتور و کارت گارانتی که توسط فروشنده دستگاه به شما تحویل داده می شود را به بهترین شکل ممکن نگهداری نمایید.

آشنایی با خدمات پس از فروش ماکروفر گوسونیک

همانگونه که مطلع هستید، ماکروفر گوسونیک یکی از دستگاه هایی می باشد که به‌صورت وارداتی به کشور ما وارد می شود. اما نکته حائز اهمیت اینجاست که واردات ماکروفر گوسونیک به کشور صرفا توسط یک شرکت انجام نمی شود و بلکه شرکت های متعددی در این زمینه حضور دارند و به تبع هر یک از این شرکت های وارد کننده گارانتی مخصوص خود را براساس عوامل متعددی ارائه می دهند. اما از کجا شرکت ارائه دهنده گارانتی ماکروفر گوسونیک را بشناسیم؟

آشنایی با خدمات پس از فروش ماکروفر گوسونیک

برای آشنایی با خدمات پس از فروش ماکروفر گوسونیک در ابتدا باید کارت گارانتی را که توسط فروشنده ماکروفر به شما ارائه شده است را مطالعه کنید؛ چرا که تمام اطلاعات شرکت وارد کننده و ارائه دهنده خدمات پس از فروش ماکروفر گوسونیک بر روی این کارت گارانتی ثبت شده است. از این رو می توانید از طریق شماره های مندرج بر روی کارت گارانتی با شرکت خدمات پس از فروش مایکروفر گوسونیک ارتباط بگیرید و مشکل دستگاه خود را برطرف نمایید.

لازم به ذکر است که شما در صورتی می توانید از خدمات پس از فروش مایکروفر گوسونیک استفاده کنید که کارت گارانتی دستگاه اعتبار کافی داشته باشد.

تعمیرکار ماکروفر گوسونیک

تعمیرکار ماکروفر گوسونیک، شخصی می باشد که با چارچوب و ساختار این دستگاه در مدل های مختلف به‌صورت کامل و دقیق آشنا می باشد که در صورت بروز هر گونه خرابی برای این دستگاه می تواند با یک پروسه عیب یابی ماکروفر گوسونیک در کمترین زمان مشکل دستگاه را به‌درستی تشخیص دهد. از این رو اگر ماکروفر گوسونیک دارید و به هر دلیلی دچار یک خرابی شده است، جای نگرانی نیست چرا که ما در آریابهکار مشکلات پیش آمده برای دستگاه را توسط تعمیرکار ماکروفر گوسونیک به‌صورت تخصصی تعمیر می کنیم.

از این رو توصیه ای که برای شما عزیزان داریم این است که در صورت بروز هر گونه خرابی برای ماکروفر گوسونیک، عجله نداشته باشید و دستگاه را به افراد بی تجربه نسپارید؛ چرا که نه تنها مشکل دستگاه برطرف نخواهد شد، بلکه باید هزینه بیشتری را نیز جهت تعمیرات پرداخت کنید. توجه داشته باشید که افراد بی تجربه در این زمینه دستگاه را عیب یابی قطعه به قطعه نمی کنند و صرفا یک خرابی را به‌صورت چشمی حدس میزنند و به شما اعلام می کنند و این در حالی است که چنین خرابی وجود ندارد!

چه زمانی باید برای تعمیرات ماکروفر گوسونیک اقدام کنیم؟

معمولا اکثر ما عادت داریم تا اینکه دستگاه به‌صورت کامل بسوز و از کار بیافتد و سپس آنرا به تعمیرگاه ماکروفر گوسونیک در تهران و یا سایر استان های کشور منتقل کنیم! اما این صرفا یک تصمیم نادرست است؛ چرا که به محض مشاهده هر گونه خرابی باید در اسرع وقت به شعب تعمیراتی ماکروفر گوسونیک مراجعه کنید تا مشکل دستگاه بدون آنکه گسترش پیدا کند، توسط تکنسین تعمیراتی مورد شناسایی قرار گیرد و نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید.

چه زمانی باید برای تعمیرات ماکروفر گوسونیک اقدام کنیم

بنابراین اگر با مشاهده هر مشکلی در دستگاه اقدام به تعمیر آن در مراکز تعمیراتی مجاز نکنید، باید منتظر خرابی هایی باشید که هم هزینه‌بر خواهند بود و هم اینکه در زندگی روزمره شما تاثیر بخصوصی خواهند داشت. از این رو توصیه ای که در این زمینه ما می توانیم برای شما داشته باشیم این است حتما در صورت مشاهده هر گونه مشکل جزئی، دستگاه را فورا از برق بکشید و با هماهنگی قبلی به شعب شرق و غرب آریابهکار منتقل کنید تا مشکل دستگاه توسط تعمیرکار ماکروفر گوسونیک شناسایی و رفع گردد.

نکته: برای افزایش طول عمر ماکروفر گوسونیک توصیه می کنیم حتما هر سال اقدام به سرویس دستگاه نمایید تا کوچک‌ترین خرابی نیز در دستگاه رخ ندهد.

اصول درخواست تعمیرات ماکروفر گوسونیک در آریابهکار

اگر ماکروفر گوسونیک شما به هر دلیلی خراب شده است و مایل هستید تعمیر ماکروفر پوسینگ شما توسط تکنسین های حاضر در شعب آریابهکار مورد بازبینی و تعمیرات تخصصی قرار گیرد، ما آماده ارائه خدمات تعمیرات ماکروفر گوسونیک به شما عزیزان به همراه 90 روز گارانتی تعمیرات هستیم تا در صورت بروز هر گونه خرابی در بخش تعمیر شده ماکروفر گوسونیک، دستگاه را به‌صورت رایگان تعمیر کنیم. از این رو برای تعمیر ماکروفر گوسونیک در شعب آریابهکار، می توانید هم به‌صورت حضوری و هم به‌صورت غیرحضوری مراجه کنید.

منظور از خدمات غیرحضوری آریابهکار، ارسال پیک رفت و برگشت رایگان می باشد؛ بدین معنا که پیک با ارائه قبض دریافت دستگاه، ماکروفر گوسونیک را از شما دریافت و سپس به شعب تعمیرگاهی منتقل می کند تا خدمات عیب یابی و تعمیر آن انجام شود. با این وجود برای تعمیر ماکروفر گوسونیک در شعب آریابهکار می توانید از طریق شماره های مندرج و یا از طریق واتساپ یا تلگرام آریابهکار به شماره 09190111214 اقدام نمایید.

نچرخیدن سینی ماکروفر گوسونیک

سینی ماکروفر گوسونیک وظیفه بسیار مهمی در گرم کردن غذا دارد و از این رو باید این سینی بچرخد تا غذای شما بصورت کامل گرم شود! اما اگر به هر دلیلی این سینی نچرخد، نیمی از غذای شما گرم خواهد شد و نیمه دیگر غذای شما سرد. با این وجود باید خرابی سینی را جدی بگیرید و در صورت دیدن هر گونه خرابی، فورا اقدام به رفع آن نمایید. با این وجود در ادامه این گزارش قصد داریم دلایل نچرخیدن سینی ماکروفر گوسونیک را شرح دهیم:

1. خرابی موتور گردان

بروز هر گونه خرابی در موتور گردان ماکروفر گوسونیک، از اصلی ترین دلایل نچرخیدن سینی مایکروفر می‌باشد که وظیفه به چرخش در آوردن سینی ماکروفر را برعهده دارد. در همین راستا هنگام روشن کردن ماکروفر، موتور گردان نیروی لازمه را به کوپلینگ منتقل کرده و سبب می‌شود تا سینی ماکروفر به گردش دربیاید. با این وجود معمولا به دلیل عدم رعایت محدودیت وزنی و همچنین استفاده نادرست از ماکروفر، ممکن است موتور گردان دچار خرابی‌هایی شود که برای رفع آن می‌توانید به مرکز تعمیر ماکروفر گوسونیک مراجعه کنید.

نچرخیدن سینی ماکروفر گوسونیک

2. خرابی کوپلینگ یا کوپلار:

کوپلار یا کوپلینگ ماکروفر گوسونیک به یک قطعه پلاستیکی شکننده‌ای گفته می‌شود که اتصال دهنده موتور گردان به سینی ماکروفر می‌باشد. همچنین این قطعه دارای سه دندانه است که بعضی اوقات ممکن است در اثر استفاده نادرست و قرار دادن اجسام سنگین بر روی سینی، دچار شکستگی یا ساییدگی شود. در صورت خرابی این قطعه می‌بایست از خدمات تعویض کوپلینگ برای رفع این مشکل استفاده نمایید.

برای تهیه کوپلینگ هم می‌توانید به مرکز تعمیر ماکروفر گاسونیک مراجعه کنید تا برحسب مدل ماکروفر، کوپلینگ جایگزین را به شما بدهند. برای تعویض کوپلینگ ماکروفر گاسونیک نیازی به تکنسین ندارید و خیلی ساده می‌توانید آنرا جایگزین نمونه قبلی نمایید.

3. خرابی سینی ماکروفر:

سینی ماکروفر گاسونیک، گاهی اوقات به دلیل استفاده نادرست ممکن است آسیب ببیند. از این توصیه می‌شود از سینی به درست ترین شکل ممکن نگهداری کنید تا ضربه‌ای به آن وارد نشود! در صورت وارد شدن هر گونه ضربه به سینی و یا حتی عدم جایگذاری صحیح آن در محفظه داخلی ماکروفر، باعث بروز خرابی‌های بیشتری خواهید شد که یکی از آنها هم نچرخیدن سینی مایکروفر می‌باشد. از این رو توصیه می‌شود آنرا بصورت دقیق به کوپلینگ دستگاه چفت کنید.

همچنین بخوانید: تعمیرات ماکروفر کنوود

روشن نشدن ماکروفر گاسونیک

مشکل روشن نشدن ماکروفر گاسونیک از اصلی ترین مشکلاتی است که می‌تواند تمام عملکرد ماکروفر شما را مختل سازد و به هیچ وجه نمی‌توانید تا پیش از تعمیر ماکروفر گاسونیک، از دستگاه استفاده کنید. با این وجود این خرابی نشان دهنده یک هشدار است که باید در اسرع وقت آنرا ریشه یابی و تعمیر کنید. از این رو روشن نشدن ماکروفر گوسونیک به معنای عدم درست شدن آن در طول زمان نیست! در ادامه این بخش نیز به بررسی دلایل روشن نشدن مایکروفر پرداخته ایم:

1. وجود نوسانات برقی:

رایج ترین ایراد روشن نشدن ماکروفر گوسونیک، وجود مشکل در سیستم برق رسانی می‌باشد! چرا که اگر ساکن شهر تهران و سایر کلانشهرهای کشور هستید، به دلیل استفاده زیاد ممکن است نوسان برق برای محل سکونت شما ایجاد شود و در نتیجه ولتاژ پایینی به دستگاه ارسال خواهد شد. لازم به ذکر است که در صورت نوسان برق، ممکن است به قطعات کلیدی ماکروفر مانند ترانس، برد و مگنترون آسیب وارد شود. برای جلوگیری از این خرابی توصیه می‌کنیم از محافظ برق استاندارد استفاده کنید.

2. خرابی پنل ماکروفر:

در صورتی که پنل ماکروفر گاسونیک با گذشت زمان و یا حتی ضربه‌های شدیدی از کار افتاده است، به هیچ وجه نمی‌توانید از هیچ یک از قابلیت‌های مایکروفر استفاده نمایید؛ چرا که منجر به روشن نشدن ماکروفر گوسونیک خواهد شد. از این رو، راهکاری جز تعمیر یا تعویض پنل مایکروفر گوسونیک ندارید و در این جهت باید به مرکز تعمیر ماکروفر گاسونیک مراجعه نمایید تا از طریق تیم تکنسین، این مشکل در صورت امکان تعمیر شود. در صورت عدم امکان تعمیر نیز باید خدمات تعویض پنل انجام شود.

روشن نشدن ماکروفر گاسونیک

ما در آریابهکار به عنوان مرکز تعمیر ماکروفر گاسونیک آماده ارائه خدمات تعمیر و تعویض پنل مایکروفر شما هستیم.

همچنین بخوانید: تعمیرات ماکروفر ناسیونال

3. خرابی میکروسوئیچ:

تمامی ماکروفر‌ها دارای سه یا چها میکروسوئیچ درب هستند که این سوئیچ‌ها به طور متوالی عمل می‌کنند تا اطمینان کامل حاصل شود که درب به درستی بسته شده است. در همین راستا اگر هر یک از سوئسچ‌های درب خراب شوند، دستگاه به هیچ وجه شروع به کار نخواهد کرد. در نتیجه بهتر است دقت کافی را در باز و بسته شدن درب به خرج دهید تا آسیبی به سوئیچ‌ها وارد نشود.

همچنین در صورت خرابی این قطعه، بهتر است سریعا به مرکز تعمیر ماکروفر گاسونیک مراجعه نمایید.

جرقه زدن ماکروفر گاسونیک

یکی از رایج ترین و اصلی ترین مشکلاتی که ممکن است برای ماکروفر شما رخ دهد، جرقه زدن ماکروفر گاسونیک می‌باشد که در صورت بروز این جرقه‌ها، صدای مهیبی را نیز تولید خواهند کرد که می‌توانند باعث ترس شما شوند. با این وجود توصیه‌ای که برای شما داریم این است که آرامش خودتان را حفظ کنید و در صورت دیدن این خرابی، از طریق دکمه Stop، ماکروفر را متوقف نمایید. پس از آنکه ماکروفر را متوقف کردید، باید علت جرقه زدن مایکروویو را ریشه یابی کنید که در ادامه ما به تعدادی از دلایل این مشکل پرداخته ایم:

1. ذرات چربی درون مایکروفر

تجمع قطره‌های روغن و خرده‌های غذا در محفظه داخلی ماکروفر از مهم ترین دلایل جرقه زدن ماکروفر گاسونیک است. از این رو پیشنهاد می‌شود پس از هر بار استفاده از ماکروفر، به خوبی داخل دستگاه را با استفاده از یک دستمال، از هرگونه کثیفی پاک نمایید.

همچنین بخوانید: تعمیر ماکروفر پاناسونیک

2. استفاده از ظروف فلزی

توجه داشته باشید وجود کوچک ترین قطعه فلزی در داخل ماکروفر، از ظروف فلزی گرفته تا یک تکه فویل کوچک می‌تواند به سادگی تمام باعث جرقه زدن مایکروفر کاسونیک شود! با این وجود توصیه‌ای که برای شما داریم این است که به هیچ وجه از ظروف فلزی درون مایکروفر استفاده نکنید؛ چرا که این ظروف نمی‌توانند امواج تولیدی درون مایکروفر را از خود عبور دهند و در نتیجه آنها را در محفظه داخلی مایکروویو منعکس می‌کنند و در نتیجه جرقه شکل خواهد گرفت!

از این رو اگر غذای آماده گرفته اید و بر روی آن ورق فویل قرار دارد، حتما پیش از گرم کردن غذا آنرا بردارید؛ در غیر اینصورت جرقه‌های متعددی درون مایکروویو گاسونیک رخ خواهد داد. بنابراین بهتر است ظرف مناسب ماکروفر گاسونیک را خریداری نمایید.

3. خرابی کاور میکا

اصولا در داخل دستگاه بر روی یکی از دیواره‌ها یک پوشش مستطیلی شکلی قرار دارد که به آن کاور هدایت یا کاور میکا ماکروفر گاسونیک گفته می‌شود. اصولا وظیفه کاور میکا یا هدایت ماکروفر گوسونیک این است که انرژی گرمایی را به قسمت مرکزی دستگاه، دقیقا جایی که غذا قرار گرفته، هدایت کند. اما گاهی اوقات ممکن است مواد غذایی بر روی این کاور ریخته شود و در صورت تمیز نکردن آن، باعث جرقه زدن ماکروفر گوسونیک خواهید شد.

برای تهیه کاور میکا می‌توانید به مرکز تعمیر ماکروفر گوسونیک در تهران و یا سایر استان‌ها مراجعه کنید.

جرقه زدن ماکروفر گاسونیک

4. خرابی محرک ماکروفر

محرک ماکروفر یا همان غلتک زیر سینی ماکروفر گوسونیک وظیفه به چرخش در آوردن سینی را بر عهده دارد که با این حرکت، گرما به طور مساوی پخش می‌شود. با این وجود در صورت خرابی این قطعه، گرما در یک نقطه متمرکز شده و سبب می‌شود غذا به درستی گرم نشده و باعث جرقه زدن ماکروویو خواهد شد. از این رو توصیه می‌شود در بازه‌های زمانی مختلف، اقدام به تمیز کردن غلتک زیر سینی نمایید.

گرم نشدن غذا در ماکروفر گاسونیک

گرم نشدن غذا در ماکروفر گاسونیک یکی از مشکلات رایج در بین مصرف کنندگان این دستگاه است و طبیعتا با هر بار روشن کردن دستگاه، غذایی که روی سینی قرار می‌دهید گرم نخواهد شد! اما به چه علت غذای موجود در ماکروفر گاسونیک گرم نمی‌شود؟ این مشکل دارای چند علت می‌باشد که در ادامه نام برده و بصورت مختصر توضیح داده ایم:

 1. خرابی و از کار افتادن مگنترون.
 2. سوختن ترانس.
 3. سوختن دیود.

گرم نشدن غذا در ماکروفر گاسونیک

ترانس و دیود، وظیفه کنترل برق و ولتاژ ورودی به ماکروفر را برعهده دارند که این ولتاژ را برای تولید گرما به مگنترون ارسال می‌نمایند و مگنترون نیز شروع به تولید گرما برای گرم شدن غذای شما خواهد کرد. بنابراین ما با یک سلسله مراتب روبرو هستیم که اگر هر یک از این قطعات آسیب ببینند، قطعا فرایند گرم شدن غذا در ماکروفر گاسونیک با مشکل روبرو خواهد شد.

برای عیب یابی و تشخیص خرابی هر یک از این قطعات، توصیه‌ای که برای شما داریم این است که حتما به مرکز تعمیر ماکروفر گاسونیک مراجعه کنید تا تکنسین‌های مجرب این خرابی را شناسایی و رفع نمایند.

همچنین بخوانید: تعمیر ماکروفر بوش

نکات نگهداری از ماکروفر گاسونیک

برای افزایش طول عمر ماکروفر گاسونیک و جلوگیری از افزایش هزینه تعمیرات، حتما یک سری نکات نگهداری و استفاده از آنرا باید رعایت کنید. با این وجود توصیه‌ای که برای شما داریم این است که حتما دفترچه راهنمای استفاده از ماکروفر گاسونیک را به عنوان اصلی ترین منبع نکات، مطالعه و اجرا نمایید که بسیار ساده هم هستند.

اما اگر به این دفترچه دسترسی ندارید و یا در طی زمان آنرا گم کرده اید، جای نگرانی ندارد چرا که در ادامه این بخش ما قصد داریم یکسری نکات بسیار مهم را بازگو نماییم که در صورت انجام آنها می‌توانید عمر مفید ماکروفر را افزایش دهید و مشکل بخصوصی برای دستگاه شما رخ ندهد.

 1. ماکروفر گاسونیک را در محیطی مناسب به دور از رطوبت و وسایل گرمازا قرار دهید.
 2. به طور متوسط، عمر مفید ماکروفر بین 5 الی 10 سال است.
 3. در سر راه دستگاه حتما از محافظ برق استاندارد استفاده نمایید.
 4. حتما مایکروفر را پس از هر بار استفاده تمیز کنید.
 5. از آسیب دیدن میکروسوییچ‌های درب جلوگیری کنید و درب را به آرامی باز و بسته نمایید.
 6. تحت هیچ شرایطی ماکروفر را خالی روشن نکنید.
 7. هنگام استفاده از دستگاه، محدودیت‌های وزنی را رعایت نمایید.
 8. از زمان‌های پخت از پیش تعیین شده استفاده نمایید.
 9. حتما از بسته شدن درب اطمینان حاصل کنید.
 10. تحت هیچ شرایطی، ظروف فلزی را در مایکروفر قرار ندهید.
 11. از وارد شدن هرگونه ضربه به ماکروفر گاسونیک جدا خودداری بفرمایید.
 12. روغن را به هیچ وجه داخل دستگاه داغ نکنید؛ می‌تواند باعث بلند شدن دود از ماکروفر گاسونیک شود.
 13. از آب پز کردن تخم مرغ داخل ماکروفر بپرهیزید.
 14. در ساعات اوج مصرف برق، به هیچ وجه از ماکروفر گاسونیک استفاده ننمایید.
 15. ماکروفر را دور از دسترس کودکان و در ارتفاع مناسب قرار دهید.

نکات نگهداری از ماکروفر گاسونیک

عیب یابی ماکروفر گاسونیک

مهم ترین فاکتور قبل از تعمیرات مایکروفر، عیب یابی ماکروفر گاسونیک به روش‌های اصولی و با استفاده از تکنسین مجرب و ابزارهای تعمیراتی بروز دنیا می‌باشد تا مشکل دستگاه شما بصورت دقیق و جزئی مورد شناسایی قرار گیرد و از طریق تعمیر قطعات، مشکل شما برطرف شود. با این وجود اگر این فاکتور مهم را نادیده بگیرید، نه تنها مشکل ماکروفر گاسونیک شما برطرف نخواهد شد، بلکه باید هزینه زیادی را در خصوص تعویض قطعات گران قیمت ماکروفر درنظر بگیرید.

با این وجود ما به عنوان مرکز تخصصی تعمیر ماکروفر گاسونیک آماده عیب یابی ماکروفر شما توسط تکنسین‌های مجرب با استفاده از ابزارهای روز دنیا بصورت رایگان هستیم و نیازی به پرداخت هیچ هزینه‌ای صرف عیب یابی ماکروفر گاسونیک ندارید.

 • خدمات ویژه با سریع ترین سرعت، ظرف مدت 7 روز کاری پس از پذیرش دستگاه.
 • انجام تعمیرات 86 برند مطرح روز دنیا در آریابهکار.
 • راه‌های ارتباط با کارشناسان از طریق واتساپ، تلگرام، ایمو و ایتا.
 • از طریق فرم در خواست تعمیر، درخواست خود را ثبت نمایید.

همچنین بخوانید: تعمیر ماکروفر بوتان

هزینه تعمیر ماکروفر گاسونیک

در صورت خراب شدن ماکروفر گاسونیک، بیشترین موضوعی که می‌تواند برای ما مهم باشد این است که از طریق هزینه جزئی تعمیرات بتوانیم مشکل پیش آمده را رفع کنیم و طبق روال گذشته از دستگاه استفاده کنیم. در ابتدا لازم به ذکر است که تمامی هزینه‌های اعلامی آریابهکار براساس نرخ مصوب اتحادیه می‌باشد و هیچ هزینه غیرمتعارفی از شما در خصوص تعمیر ماکروفر گاسونیک دریافت نخواهد شد.

همانگونه که در قسمت بالا گفته شد، پروسه کاری آریابهکار بدین گونه می‌باشد که در ابتدا بصورت دقیق عیب یابی می‌شود تا مشکل دستگاه شما بصورت جزئی شناسایی شود و صرف تعمیرات جزئی، مشکل برطرف گردد. با این وجود پس از اینکه دستگاه شما عیب یابی شد، برحسب خرابی پیش آمده و نرخ مصوب اتحادیه، هزینه تعمیر ماکروفر گاسونیک به شما اعلام خواهد شد.

 • ارسال فاکتور پس از تعمیر ماکروفر گاسونیک.
 • عیب یابی حضوری در شعب آریابهکار.
 • هزینه‌های اعلامی براساس نرخ مصوب اتحادیه.

تعمیر ماکروفر گاسونیک در تهران

آریابهکار برای سهولت دسترسی شما به مرکز تخصصی تعمیر ماکروفر گاسونیک دو شعبه در شرق و غرب تهران فراهم کرده است که می‌توانید در صورت بروز هر گونه خرابی بصورت حضوری به شعب ما مراجعه نمایید تا فرآیند عیب یابی ماکروفر گاسونیک توسط تکنسین‌های مجرب مجموعه بصورت رایگان انجام شود. لازم به ذکر است که تمامی ما شامل 90 روز گارانتی رسمی شرکتی می‌شود. در ادامه آدرس شعب را درج کرده ایم:

 • شعبه ونک: میدان ونک، ابتدای گاندی جنوبی، نبش هجدهم، شماره ۱۰۲، واحد هفتم.
 • شعبه نارمک: خیابان دکتر آیت، پایین تر از چهار راه تلفن خانه، نرسیده به خیابان دماوند، شماره ۶۸ ، واحد اول.

تعمیر ماکروفر گاسونیک در تهران

همچنین اگر امکان مراجعه حضوری به شعب ما را ندارید، می‌توانید از خدمات پیک رفت و برگشت رایگان ما جهت تعمیر دستگاه استفاده نمایید؛ بدین معنا که در ابتدا باید هماهنگی‌های لازم را از طریق تماس با تیم پشتیبانی انجام دهید و سپس در روز و ساعت مقرر، پیک به محل سکونت شما اعزام شود و با ارائه قبض شرکتی دریافت دستگاه، دستگاه شما را به شعب ما جهت عیب یابی و تعمیر منتقل نماید.

 • راننده پیک در قبال دریافت دستگاه، قبض شرکتی را به شما ارائه خواهد کرد.
 • تحت پوشش قرار گرفتن تمامی مناطق استان تهران.
 • هماهنگی اعزام پیک با شماره مرکزی 02145437.

مشکلات رایج ماکروفر گاسونیک در یک نگاه

در این گزارش از آریابهکار تلاش شد تا تمام مشکلات احتمالی ماکروفر گاسونیک را به همراه نکات و راهکارهای آن بررسی کنیم که از طریق این نکات می‌توانید اقدام به ریشه یابی مشکل پیش آمده نمایید. اما در ادامه این بخش نیز قصد داریم شما را با این مشکلات بصورت مختصر و مفید آشنا سازیم تا در کمترین زمان ممکن به پاسخ سوالاتتان در خصوص تعمیر ماکروفر گاسونیک برسید.

روشن نشدن ماکروفر گاسونیکاین خرابی ناشی از دلایل متعددی است که اصلی ترین علت آن نیز نوسان برق می‌باشد و این مشکل در گاهی مواقع می‌تواند باعث از کار افتادن سایر قطعات دستگاه شود؛ در صورت بروز این خرابی به مرکز تعمیر ماکروفر گوسونیک مراجعه کنید.
خرابی مگنترون ماکروفر گوسونیکبه دلیل استفاده نادرست و مکرر رخ می‌دهد.
نچرخیدن سینی ماکروفر گاسونیکدلایلی همچون خرابی کوپلینگ، شفت و موتور گردان می‌توانند باعث نچرخیدن سینی ماکروفر گوسونیک شوند.
خرابی ترموستات ماکروفر گوسونیکمعمولا استفاده مداوم و بدون استراحت از ماکروفر گوسونیک باعث بروز خرابی در ترموستات می‌شود که تعمیر این قطعه بستگی به میزان خرابی آن دارد.
جرقه زدن ماکروفر گاسونیکرایج ترین علت جرقه زدن ماکروفر گوسونیک، استفاده از ظروف فلزی درون مایکروفر می‌باشد.
بلند شدن دود از ماکروفر گوسونیکاگر ذره‌ای روغن در ماکروفر وجود داشته باشد، می‌تواند باعث بلند شدن دود از مایکروفر شود.
خرابی موتور گردان ماکروفر گاسونیکبه دلیل استفاده طولانی مدت و همچنین عدم رعایت محدودیت وزنی رخ می‌دهد که نسبت به خرابی پیش آمده قابل تعمیر یا تعویض می‌باشد.
خرابی کوپلینگ ماکروفر گوسونیکمعمولا استفاده نادرست و طولانی مدت از ماکروفر باعث خرابی کوپلینگ می‌شود که در صورت خرابی این قطعه باید کوپلینگ جدیدی را تهیه نمایید.
قطعات ماکروفر گاسونیکدر حال حاضر امکان فروش جداگانه قطعات ماکروفر گوسونیک وجود ندارد؛ اما جهت اطلاع از موجودی و قیمت قطعه مورد نظر می‌توانید با پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید.
صدای زیاد ماکروفر گوسونیکدلایل زیادی برای این خرابی وجود دارد که یکی از دلایل رایج آن، آسیب دیدن موتور گردان می‌باشد.

سوالات متداول تعمیر ماکروفر گاسونیک

در ادامه نیز به سوالات متداول شما در خصوص تعمیر ماکروفر گاسونیک در آریابهکار پرداخته ایم:

تعمیر ماکروفر گاسونیک (گوسونیک) در آریابهکار شامل گارانتی می شود؟

بله. تمامی خدمات ما در آریابهکار شامل گارانتی شرکتی 90 روزه می باشد.

علت روشن نشدن ماکروفر گاسونیک چیست؟

دلایلی همچون نوسان برق، خرابی برد و خرابی ترانس باعث روشن نشدن ماکروفر گوسونیک می شود.

علت جرقه زدن ماکروفر گوسونیک چیست؟

معمولا به دلیل استفاده از ظروف فلزی، چنین خرابی رخ می دهد که با استفاده از ظروف مناسب ماکروفر چنین خرابی برای شما رخ نخواهد داد.

This Post Has 4 Comments

 1. با سلام روزتون بخیر، بنده ماکروفر گوسونیک دارم که اخیرا زمانی که 10 دقیقه روشن باشه شروع به دود کردن از داخل میکنه. اما کارش رو خوب انجام میده و مشکل فیزیکی نداره .یعنی فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه. میتونید راهنماییم کنید؟ باید چه کارش کنم؟ مشکلش چیه؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی ممکن است مشکل دود کردن ماکروفر شما به دلیل وجود باقیمانده غذا و روغن یا چربی در فضای داخل آن باشد. بهتر است فضای داخل ماکروفر را با ترکیب آب، سرکه و لیمو تمیز کنید. این روش هم بهداشتی و هم یک ضد عفونی کننده طبیعی است و برای سلامت شما نیز بهتر است.

 2. چه اتفاقی میوفته که سینی ماکروفر دیگه نمیچرخه؟
  سینی ماکروفر من دیگه نمیچرخه. قابل تعمیره؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی نچرخیدن سینی ماکروفر میتواند به دلیل قرار گرفتن اشتباه سینی، کثیف بودن غلتک های سینی، آسیب دیدگی یا شکستن قسمت زیرین، خرابی کوپلینگ و خرابی موتور گردان باشد.
   شما میتوانید موارد ذکر شده را بررسی کنید و مشکل دستگاه را پیدا و برطرف کنید. در صورت تمایل نیز میتوانید با شماره 02145437 آریابهکار تماس حاصل فرمایید تا از کمک حضوری تعمیرکاران ما بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214