skip to Main Content

گوشت کوب برقی که امروزه تبدیل به یکی از مهم ترین و کاربردی ترین لوازم برقی در خانه هر یک از ما شده است، از قطعات ریز و درشت متعددی تشکیل شده که هر یک از این قطعات دارای وظیفه بسیار مهمی هستند و در صورت بروز خرابی در هر یک از این قطعات، احتمالا گوشت کوب برقی شما از کار خواهد افتاد. یکی از این قطعات، موتور گوشت کوب برقی است که یک وظیفه بسیار کلیدی برعهده دارد و با خراب شدن آن یا باید اقدام به خرید و یا تعمیر موتور گوشت کوب برقی نمایید تا مشکل برطرف شود.

اما ممکن است این سؤال برای شما پیش بیاید که آیا امکان تعمیر موتور گوشت کوب برقی وجود دارد؟ بله! موتور گوشت کوب برقی علیرغم تمام قابلیت ها و حساسیتی که داراست، قابل تعمیر می باشد و خراب شدن این قطعه به معنای خرید موتور گوشت کوب برقی جدید نیست. لازم به ذکر است که موتور گوشت کوب برقی یک قطعه پیچیده می باشد و حتما باید توسط تعمیرکار متخصص تعمیر شود. در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات تعمیر گوشت کوب برقی قصد داریم شما را بیشتر با جوانب این موضوع آشنا سازیم. همراه ما باشید.

آشنایی با تعمیر موتور گوشت کوب برقی

موتور گوشت کوب برقی از قطعات متعددی تشکیل شده است که از کنار هم قرار گرفتن این قطعات، شاهد موتور گوشت کوب برقی هستیم که می تواند با دریافت ولتاژ کافی، شروع به کار کند. اما باید مطلع باشید که موتور گوشت کوب برقی به عنوان یک عضو راهبردی در این دستگاه می باشد چرا که در صورت عملکرد سالم در این قطعه، سایر قطعات نیز عملکرد صحیح از خود نشان خواهند داد. اما چرا یکی از رایج ترین خرابی هایی که برای گوشت کوب برقی می تواند رخ دهد، خرابی موتور است؟

آشنایی با تعمیر موتور گوشت کوب برقی

اصولا گوشت کوب برقی بدین شکل طراحی و تولید شده است که باید در حین استفاده از آن به بهترین حالت ممکن بایدها و نبایدهای دستگاه را رعایت کنید؛ تمامی این بایدها و نبایدها در دفترچه راهنمای استفاده از گوشت کوب برقی نوشته شده اند که با 5 دقیقه وقت گذاری می توانید تمام این نکات را مطالعه کنید و در حین استفاده از گوشت کوب برقی، به دستگاه فشار وارد نکنید. از این رو اگر این نکات را رعایت نکنید با خرابی و یا حتی سوختن موتور روبرو خواهید شد.

لازم به ذکر است که ما در نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آریابهکار با بیش از 30 سال سابقه درخشان تعمیرات لوازم برقی خانگی، تمامی خدمات تعمیر موتور گوشت کوب برقی را توسط تعمیرکاران گوشت کوب برقی به‌صورت تخصصی و اختصاصی انجام می دهیم تا نیازی به تعویض موتور نداشته باشید.

تعمیر موتور گوشت کوب برقی در تهران

اگر ساکن استان تهران هستید و با خرابی موتور گوشت کوب برقی روبرو شده اید، می توانید با مراجعه به شعب تعمیراتی آریابهکار اقدام به تعمیر و رفع این مشکل نمایید. اما چگونه بفهمیم موتور گوشت کوب برقی خراب شده است؟ زمانیکه به دستگاه گوشت کوب برقی فشار زیادی وارد می کنیم، در ابتدا داغ می شود و سپس بوی روغن سوخته از آن منتشر شده و در نتیجه دستگاه به‌صورت کامل از کار خواهد افتاد؛ این پروسه در طول زمان رخ خواهد داد.

با این وجود ما در آریابهکار جهت سهولت دسترسی به شعب تعمیراتی، دو شعبه در شرق و غرب تهران در نظر گرفته ایم که می توانید به‌صورت حضوری به شعب تعمیراتی ما مراجعه کنید تا موتور گوشت کوب برقی شما به‌صورت تخصصی توسط تعمیرکاران ما تعمیر شود. توجه داشته باشید که تمامی خدمات آریابهکار به همراه 90 روز گارانتی به شما عزیزان ارائه می شود که در صورت بروز هر گونه خرابی در موتور گوشت کوب برقی پس از تعمیرات، بدون پرداخت حتی یک ریال مشکل شما رفع خواهد شد.

آدرس شعب تعمیرات موتور گوشت کوب برقی آریابهکار در تهران:

  • شعبه نارمک: خیابان دکتر آیت، پایین‌تر از چهار راه تلفن خانه، نرسیده به خیابان دماوند، شماره ۶۸ ، واحد اول.

نحوه تعمیر گوشت کوب برقی

تا این قسمت از این گزارش از آریابهکار، سعی کردیم تا شما را با موتور گوشت کوب برقی آشنا سازیم. یکی دیگر از سوالاتی که قصد داریم در ادامه این گزارش به آن بپردازیم، نحوه تعمیر موتور گوشت کوب برقی می باشد. در ابتدا بدون آنکه به این موضوع بپردازیم، قصد داریم تا یک نکته مهم را در این خصوص بگوییم. با نگاه کلی به بدنه گوشت کوب برقی متوجه این خواهید شد که بدنه این دستگاه کاملا پرسی می باشد و باز کردن آن با استفاده از روش های نامتعارف، می تواند منجر به خورد شدن بدنه شود.

نحوه تعمیر گوشت کوب برقی

از این رو اگر بخواهید بدون دسترسی به ابزارهای تعمیراتی مختص گوشت کوب برقی اقدام به تعمیر این دستگاه کنید، باید از این موضوع مطلع باشید که قطعا باعث آسیب دیدن بدنه گوشت کوب برقی خواهید شد! با این وجود اگر دستگاه های تعمیراتی مختص گوشت کوب برقی را ندارید، توصیه می کنیم تعمیراتی گوشت کوب برقی را به تکنسین های مجرب ما بسپارید تا در کمترین زمان ممکن، مشکل دستگاه رفع گردد. اما اگر دستگاه های تعمیراتی دارید و مایل به آشنایی با نحوه تعمیر گوشت کوب برقی هستید، در ادامه به‌صورت گام به گام آشنا خواهید شد:
  1. دستگاه گوشت کوب برقی را از برق بکشید.
  2. با استفاده از دستگاه مختص باز کردن بدنه گوشت کوب برقی، اقدام به باز کردن بدنه دستگاه نمایید.
  3. موتور دستگاه را مشاهده خواهید کرد.
  4. به آرامی اتصالات موتور را باز کنید و موتور را از داخل بدنه خارج نمایید.
  5. با استفاده از ابزارهای تعمیراتی، اقدام به عیب یابی قطعه به قطعه موتور گوشت کوب برقی کنید.
  6. پس از عیب یابی مشکل، تعمیرات لازم را انجام دهید.
  7. سپس موتور را در جای قبلی خود قرار دهید و اتصالات آنرا همانند قبل خود متصل کنید.
  8. با استفاده از دستگاه مناسب، بدنه دستگاه را به‌صورت پرسی، ببندید.
  9. اینک با روشن کردن گوشت کوب برقی، می توانید بررسی کنید که آیا تعمیرات موتور گوشت کوب برقی شما صحیح بوده است یا خیر؟

قیمت تعمیر گوشتکوب برقی در نهران

آخرین موضوعی که در ادامه این گرازش به آن خواهیم پرداخت، قیمت تعمیر گوشتکوب برقی در تهران و سایر استان های کشور عزیزمان می باشد. بدون شک هزینه تعمیر گوشت کوب برقی، به عنوان یکی از مهم ترین شاخصه ها است که اگر دستگاه شما در یک مرکز تخصصی تعمیر شود، قطعا هزینه تعمیرات براساس نرخ‌نامه مصوب اتحادیه خواهد بود و هیچ هزینه نامتعارفی از شما عزیزان دریافت نخواهد شد. در ادامه قصد داریم تا هزینه تعمیرات گوشت کوب برقی را برای شما عزیزان شرح دهیم.

توجه: تمام هزینه های اعلامی در آریابهکار براساس نرخ‌نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی می باشد.

تعمیرات گوشت کوب برقیتعرفه تعمیرات گوشت کوب برقی (تومان)
تعمیر موتور گوشت کوب برقی143.000 الی 395.000
تعمیر برد گوشت کوب برقی88.000 الی 202.000
5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214