skip to Main Content

برد یخچال دوو با وجود اینکه یک قطعه همه کاره و تصمیم گیرنده در برد یخچال دوو می باشد، اما یکی از حساس ترین قطعاتی است که می توانید در یخچال دوو مشاهده کنید!

از این روبرد یخچال دوو به عنوان یک قطعه تعیین کننده در این دستگاه می باشد که اگر به کمترین میزان ممکن خراب شده باشد، استفاده شما از این دستگاه مختل خواهد شد و حتی می توانید خرابی های بیشتری را برای شما ایجاد کند! به همین دلیل باید اقدام به تعمیر و تعویض برد یخچال دوو کنید تا مشکل برطرف شود. چگونه؟

برای تعمیر برد یخچال دوو باید نهایت دقت خود را به کار بگیرید چرا که کوچک ترین اشتباه در این زمینه می تواند هزینه زیادی را به شما تحمیل کند. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که در ابتدا اجازه دهید برد یخچال دوو توسط تکنسین متخصص بصورت اصولی مورد عیب یابی قرار گیرد و پس از آنکه عیب یابی صورت گرفت، تکنسین تشخیص خواهد داد که آیا برد یخچال دوو شما عزیزان قابل تعمیر است یا باید تعویض شود؟!

پس در این مقاله از مجموعه مقالات تعمیر یخچال دوو آریابهکار همراه ما باشید تا به بررسی تعمیر و تعویض برد یخچال دوو بپردازیم.

جلوگیری از خرابی برد یخچال دوو

برای جلوگیری از خرابی برد یخچال دوو باید قوانینی را مطلع شوید که می توانند در این زمینه به شما کمک کنند. اما چگونه این قوانین را مطلع شویم؟ برای اطلاع از این موارد توصیه می کنیم حتما به دفترچه راهنمای یخچال دوو مراجعه کنید و تنها به مدت 10 دقیقه وقت بگذارید و این دفترچه ساده را مطالعه کنید. با این وجود برای اطلاعات بیشتر شما قصد داریم در ادامه یکسری نکات بسیار مهم را برای شما نام ببریم که عبارتند از:

جلوگیری از خرابی برد یخچال دوو

  • استفاده از محافظ برق استاندارد.
  • عدم اتصال مستقیم یخچال دوو به برق.
  • استفاده اصولی و صحیح از یخچال دوو.
  • عدم وارد کردن فشار بیش از حدی.
  • عدم قرار دادن یخچال دوو در محیط گرم و مقابل نور خورشید.

خرید برد یخچال دوو

برای خرید برد یخچال دوو براساس مدل دستگاه خود، توصیه می کنیم فقط و فقط از فروشگاه های مجاز و معتبر اقدام نمایید؛ چرا که اگر برد نامرغوب، دسته دوم و فیک خریداری کنید، نه تنها مشکل شما رفع نخواهد شد بلکه باید هزینه قابل توجهی را در این زمینه به دلیل سوختن و از کار افتادن سایر قطعات پرداخت کنید. به همین دلیل توصیه ای که برای شما داریم این است که اگر قیمت نمایندگی قطعات جانبی دوو نسبت به قیمت سایر فروشگاه ها به میزان یک عدد بسیار کم بالاتر بود، صرفا از نمایندگی خریدا کنید! حداقل از اصالت کالا مطمئن خواهید بود.

با این وجود برای خرید برد یخچال دوو توصیه می کنیم از فروشگاه های مجاز و معتبری که بصورت اختصاصی در این زمینه فعالیت می کنند، اقدام نمایید تا این پروسه به بهترین شکل ممکن صورت گیرد و باز هم نیازی به تعمیر یا خرید برد جدید نداشته باشید.

برای خرید برد یخچال دوو براساس مدل دستگاه خود، می توانید از طریق تماس با شماره های مندرج با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید تا در صورت موجودی این قطعه، آنرا به شما برسانیم و مشکل شما برطرف شود. لازم به ذکر است قطعاتی که در مجموعه آریابهکار وجود دارند، بصورت وارداتی و شرکتی هستند و شامل گارانتی آریابهکار می شوند.

قیمت برد یخچال دوو

اما یک بخش بسیار مهم در خصوص برد یخچال دوو، قیمت این قطعه کلیدی می باشد که متاسفانه بنابر نوسان ارز در فروشگاه هایی که در این زمینه فعالیت می کنند، ثبات قیمتی ندارد. با این وجود توصیه مطلق و اکید ما به شما عزیزان این است که حتما برای خرید برد یخچال دوو به فروشگاه های معتبر و مجاز مراجعه کنید تا بتوانید قطعه جایگزین با اصالتی را برای برد یخچال دوو خود خریداری کنید.

قیمت برد یخچال دوو

از این رو قیمت حدودی برد یخچال دوو براساس مدل دستگاه شما بین 3.500.000 الی 5.000.000 تومان است که برای خرید این قطعه از فروشگاه آریابهکار می توانید با شماره تماس مرکزی 02145437 تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید تا در کمترین بازه زمانی ممکن این قطعه به محل انتخابی شما ارسال شود.

تعمیر و تعویض برد یخچال دوو

در صورتی که برد یخچال دوو شما خراب شده است و نمی توانید از این دستگاه همانند سابق استفاده کنید، باید این قطعه و سایر قطعاتی که به برد یخچال دوو شما متصل هستند مورد عیب یابی تخصصی توسط تکنسین های مجرب و متخصص قرار گیرد تا مشکل اصلی دستگاه شما ریشه یابی شود. از این رو توصیه کلیدی و مهمی که برای شما داریم این است که حتما پروسه عیب یابی بصورت تخصصی توسط تکنسین هایی صورت گیرد که توانایی قابل توجهی در این زمینه دارند و می توانند این مشکل را بصورت دقیق و بدون گمان تشخیص دهند.

از این چه زمانی باید برد یخچال دوو تعمیر شود؟ زمانی شما می توانید اقدام به تعمیر برد یخچال دوو کنید که هزینه تعمیرات آن نسبت به هزینه یک قطعه برد یخچال دوو جدید، کمتر باشد. به عبارتی اگر هزینه تعمیر برد یخچال دوو عددی ما بین 500.000 الی 1.000.000 تومان براساس میزان خرابی آن تعیین شده باشد، بدون شک این تعمیرات به صرفه خواهد بود و می توانید از این طریق مشکل را تا چندین سال دیگر برطرف کنید. بنابراین در این مواقع تعمیر برد یخچال دوو توصیه می شود.

تعمیر و تعویض برد یخچال دوو

اما اگر هزینه تعمیرات برد یخچال دوو توسط تکنسین تعمیرکار به میزان 2.500.000 الی 3.500.000 تومان اعلام شد، لازم به ذکر است این هزینه متعارف در جهت تعمیر برد یخچال دوو نیست و برای شما صرفه اقتصادی هم نخواهد داشت. از این رو اگر این پروسه را تایید کنید، علیرغم اینکه هزینه قابل توجهی پرداخت می کنید، اما باز هم با خرابی قطعه مدنظر روبرو خواهید شد که برای شما به صرفه نخواهد بود.

به همین دلیل توصیه می کنیم در این شرایط فقط و فقط اقدام به خرید برد یخچال دوو براساس مدل دستگاه خود نمایید؛ هر چند این گزینه کمی گران برای شما تمام می شود، اما خیال شما از بابت برد راحت خواهد بود. بنابراین فراموش نکنید که برد یخچال دوو یک قطعه همه کاره و تصمیم گیرنده در این دستگاه است و نباید از خرابی این قطعه ساده بگذرید.

امتیاز post

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214