skip to Main Content

همانگونه که مطلع هستید، ماشین ظرفشویی یکی از دستگاه های جدید و کارآمد در خانه های ما می باشد که در طی چند سال اخیر به میزان قابل توجهی دیده شد و مخاطبان زیادی را به خود جذب نمود. از این رو یکی از قطعات این دستگاه، جت پمپ ماشین ظرفشویی می باشد که دارای وظیفه بسیار مهم پمپاژ آب درون دستگاه را برعهده دارد.

اما اگر شما عزیزان بصورت اصولی از ماشین ظرفشویی استفاده نکنید، به احتمال زیاد با خرابی این قطعه روبرو خواهید شد و باید اقدام به تعمیر و تعویض جت پمپ ماشین ظرفشویی نمایید.

از این رو در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات تعمیر ماشین ظرفشویی آریابهکار قصد داریم شما را با این موضوع بیشتر آشنا سازیم و در صورت مواجه شدن با خرابی جت پمپ ماشین ظرفشویی، پیشینه ای نسبت به این قطعه داشته باشید.

جت پمپ ماشین ظرفشویی چیست؟

جت پمپ ماشین ظرفشویی، یکی از قطعات مهم و کاربردی در یک ماشین ظرفشویی است که وظیفه پمپاژ آب را بر عهده دارد. این پمپ با استفاده از یک موتور کوچک، آب را از مخزن ذخیره آب ماشین ظرفشویی جمع آوری می کند و آن را تحت فشار قرار داده و به ظروف می رساند تا لکه ها و چربی های چسبیده به ظروف بصورت کامل از بین بروند.

جت پمپ ماشین ظرفشویی چیست

با این وجود حضور جت پمپ در ماشین ظرفشویی، بسیار مهم می باشد و در صورتی که این قطعه خراب شده باشد، به احتمال زیاد ظروف همانند گذشته شسته نخواهند شد و دچار سایر مسائل و مشکلات این چنینی خواهید شد.

از این رو جت پمپ ماشین ظرفشویی باعث می شود که ظروف شما به طور کامل و بهترین شکل ممکن تمیز و شسته شوند؛ در غیر این صورت ظروف طبق آن چیزی که شما مایل هستید تمیز نخواهند شد.

کاربر گرامی: برای آگاهی بیشتر درباره تمیز کردن فیلتر ماشین ظرفشویی مقاله نحوه تمیز کردن فیلتر ماشین ظرفشویی را به شما پیشنهاد میکنیم.

علت خرابی جت پمپ ماشین ظرفشویی

با توجه به عملکرد بسیار مهم جت پمپ ماشین ظرفشویی، اگر این قطعه خراب شود بدون شک عملکرد کلی دستگاه مختل خواهد شد. اما یک سوال ایجاد می شود و آن هم علت خرابی جت پمپ ماشین ظرفشویی چیست؟ در کل اگر بخواهیم علت خرابی این قطعه را شرح دهیم، می توانیم بگوییم که علت خرابی جت پمپ ماشین ظرفشویی ناشی از موارد متعددی است که در ادامه آنها را توضیح داده ایم:

1. مسدودی جریان آب

اگر جریان آب ورودی ماشین ظرفشویی مشکل داشته باشد، بدون شک آبی به جت پمپ ماشین ظرفشویی نخواهد رسید و در نهایت به این قطعه فشار وارد خواهد شد و این فشار می تواند منجر به از کار افتادن جت پمپ شود.

2. آب سنگین

در صورتی که آب ورودی ماشین ظرفشویی از نوع آب سنگین با املاح بالا می باشد، به احتمال زیاد با خرابی جت پمپ ماشین ظرفشویی روبرو خواهید شد. از این رو توصیه می کنیم از فیلترهای مناسب استفاده کنید.

قیمت جت پمپ ماشین ظرفشویی چقدر است؟

جت پمپ ماشین ظرفشویی یکی از گران قیمت ترین قطعات ماشین ظرفشویی می باشد که ممکن است بنابر دلایل مذکور در قسمت بالا دچار خرابی شود. از این رو اگر جت پمپ ماشین ظرفشویی شما تحت هر شرایطی خراب شده باشد، نباید آنرا ساده تلقی کنید!

قیمت جت پمپ ماشین ظرفشویی چقدر است؟

به همین دلیل توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما پروسه عیب یابی و تعمیر جت پمپ ماشین ظرفشویی را به تکنسین های مجرب و متخصص بسپارید تا پروسه تعمیر آن بصورت تخصصی صورت گیرد. از این رو توصیه می کنیم برای عیب یابی این قطعه به تعمیرگاه های مجاز و معتبر مراجعه کنید تا هزینه قابل توجهی به شما تحمیل نشود.

اما اگر جت پمپ ماشین ظرفشویی شما از کار افتاده است و به هیچ وجه قابل تعمیر نیست، باید اقدام به تعویض این قطعه کلیدی کنید. لازم به ذکر می باشد که قیمت حدودی این قطعه در بازار ایران از 4 میلیون تومان الی 6 میلیون تومان است که برای خرید این قطعه کلیدی و گران قیمت، توصیه می کنیم به فروشگاه های مجاز و معتبر مراجعه نمایید تا قطعه وارداتی و برحسب مدل و برند دستگاه خود را خریداری کنید.

نکته: برای خرید جت پمپ ماشین ظرفشویی اورجینال و وارداتی برحسب مدل و برند دستگاه خود می توانید با شماره 02145437 تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید.

تعمیر جت پمپ ماشین ظرفشویی

اما اگر جت پمپ ماشین ظرفشویی شما توسط تکنسین مجاز و معتبر مورد عیب یابی تخصصی قرار گرفته است و تکنسین تشخیص داده که خرابی این قطعه با یک تعمیرات تخصصی رفع می شود، توصیه می کنیم که اقدام به تعمیر این قطعه نمایید؛ چرا که خرید یک قطعه جت پمپ ماشین ظرفشویی جدید برای شما صرفه اقتصادی ندارد.

از این رو یک مشکل دیگر که وجود دارد این است که اگر دستگاه را به فرد غیر متخصص بسپارید، با توجه به اینکه اشرافیت کافی در خصوص تعمیر جت پمپ ماشین ظرفشویی ندارد، به شما اعلام خرابی بیش از حد خواهد کرد؛ این در حالی می باشد که مشکل خیلی ساده برطرف می شود.

تعمیر جت پمپ ماشین ظرفشویی

با این وجود ما در آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی، پروسه تعمیر جت پمپ ماشین ظرفشویی را توسط تکنسین های تعمیرکار مجموعه بصورت تخصصی با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا انجام می دهیم تا این مشکل برطرف شود و نیازی به تعویض این قطعه گران قیمت نداشته باشید.

لازم به ذکر است که ما در آریابهکار پیش از آنکه از خرابی 100 درصد یک قطعه با ابزارهای تعمیراتی مطمئن نشویم، به هیچ وجه آنرا تعویض نمی کنیم! بنابراین خیالتان در خصوص تعمیر تخصصی این قطعه راحت باشد؛ چرا که تمام خدمات ما شامل 90 روز گارانتی رسمی و شرکتی می شوند.

کاربر گرامی: جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره خرابی هیدرستات ماشین ظرفشویی میتوانید مقاله تعمیر و تعویض هیدروستات ماشین ظرفشویی را مطالعه کنید.

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران

آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران، 0 تا 100 خدمات تعمیر این دستگاه را بصورت حضوری برای شما عزیزان توسط تکنسین های مجرب و متخصص انجام می دهد تا بتوانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید.

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران

از این رو برای انجام هماهنگی های لازم می توانید از طریق شماره های مندرج و یا شماره مرکزی 02145437 تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید تا تکنسین های ما در اسرع وقت به محل شما اعزام شوند و مشکل شما را به بهترین شکل ممکن برطرف کنند.

لازم به ذکر می باشد که هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی در آریابهکار براساس نرخ نامه مصور اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی می باشد و هیچ هزینه نامتعارفی از شما دریافت نخواهد شد. همچنین در صورت نیاز شما، فاکتور رسمی نیز صادر خواهد گردید.

5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214