skip to Main Content

دیگ ماشین لباسشویی یکی دیگر از قطعات مهم و بسیار کلیدی ماشین لباسشویی می باشد که شما عزیزان البسه را برای شستشو در این بخش میریزید تا به‌صورت کامل شستشو داده شود.

با این وجود اگر یکسری اصول اعم از عدم تعادل داخل دیگ را رعایت نکنید، به احتمال زیاد باید خودتان را آماده تعمیر یا تعویض دیگ ماشین لباسشویی نمایید. از این رو در صورت خراب شدن دیگ ماشین لباسشویی، آنرا تعمیر کنیم یا تعویض؟ تعیین تعمیر و تعویض دیگ ماشین لباسشویی برعهده تکنسین تعمیرکار دستگاه می باشد که بستگی به چندین عامل دارد.

به همین دلیل در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات تعمیر ماشین لباسشویی آریابهکار قصد داریم شما عزیزان را با دیگ ماشین لباسشویی بیشتر و بیشتر آشنا سازیم تا بتوانید این مشکل را به بهترین شکل ممکن برطرف نمایید. همراه ما باشید.

دیگ ماشین لباسشویی چیست؟

دیگ ماشین لباسشویی یکی از قطعات اصلی در ماشین لباسشویی است که نقش بسیار مهمی در عملکرد و عملیات شستشوی البسه شما دارد. از این رو وظیفه اصلی دیگ ماشین لباسشویی، تولید و تأمین حرارت لازم برای انجام فرایند شستشوی لباس ها است.

دیگ ماشین لباسشویی چیست

لازم به ذکر می باشد علیرغم اینکه دیگ ماشین لباسشویی وظیفه چرخاندن البسه را درون دستگاه دارد، در داخل آن المنت ماشین لباسشویی قرار دارد که برق دریافتی را به حرارت تبدیل می کند و از این طریق پروسه خشک کردن البسه صورت می گیرد.

به طور خلاصه، دیگ ماشین لباسشویی مسئول تأمین حرارت لازم برای شستشوی لباس ها است که با تنظیم دما و انتخاب برنامه مناسب ماشین لباسشویی، کاربر می تواند بهبود عملکرد و کیفیت شستشوی لباس ها را تجربه کند. از این رو اگر دیگ ماشین لباسشویی خراب شود، باید منتظر خرابی هایی باشید که مانع استفاده شما از این دستگاه خواهند شد.

به همین دلیل اگر این قطعه دچار جزئی ترین مشکل شود، باید خودتان را آماده تعمیرات نمایید و اگر به این موضوع اهمیت ندهید، به‌جای تعمیرات باید اقدام به تعویض دیگ ماشین لباسشویی نمایید.

کاربر گرامی: جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره سرویس ماشین لباسشویی میتوانید مقاله نکات کلیدی برای سرویس ماشین لباسشویی را مطالعه کنید.

علت خرابی دیگ ماشین لباسشویی چیست؟

اما با خراب شدن دیگ ماشین لباسشویی این سؤال برای شما ایجاد خواهد شد که علت خرابی دیگ ماشین لباسشویی چیست؟ در پاسخ به این سؤال باید بگوییم که علت خرابی این قطعه کلیدی، در قالب چندن عامل می باشد که در ادامه با رایج ترین و اصلی ترین دلایل آن آشنا خواهید شد.

1. خرابی المنت

یکی از دلایل خرابی دیگ ماشین لباسشویی، المنت پشتی آن می باشد که در صورت خرابی المنت، دیگ عملکرد بخصوصی نخواهد داشت. از این رو تکنسین تعمیرکار باید اقدام به بررسی المنت ماشین لباسشویی نماید.

2. فرسودگی دیگ

جنس و ساختار دیگ ماشین لباسشویی اینگونه می باشد که در تماس با آب و… آسیب نبیند. اما این مشکل ممکن است به دلیل اتمام طول عمر مفید و… رخ دهد و دیگ ماشین لباسشویی شما عزیزان دچار فرسودگی، ترک و خوردگی شود.

تعمیر دیگ ماشین لباسشویی در تهران

با خراب شدن دیگ ماشین لباسشویی، اگر مشکل این قطعه محدود باشد تکنسین تعمیرکار تشخیص به تعمیر آن خواهد گرفت. اما آیا تعمیر دیگ ماشین لباسشویی ارزشمند می باشد؟ بله. تعمیرات دیگ ماشین لباسشویی به دلیل گران بودن این قطعه ارزشمند می باشد و توصیه می کنیم اگر این قطعه قابلیت تعمیر شدن داشت، اجازه تعمیرات را به تکنسین تعمیرکار بدهید؛ این در حالی است که معمولا اگر دیگ ماشین لباسشویی کمترین خرابی را داشته باشد، فرد تعمیرکار که هیچ تجربه عملی ندارد به شما اعلام تعویض دیگ خواهد کرد هزینه شما افزایشی خواهد شد.

تعمیر دیگ ماشین لباسشویی در تهران

لازم به ذکر است که ما جهت رضایت و حفظ بودجه شما عزیزان، پروسه تعمیر دیگ ماشین لباسشویی را در صورت امکان توسط تکنسین های مجرب و متخصص مجموعه انجام می دهیم تا نیازی به تعویض آن نداشته باشید؛ تمام خدماتی که به شما توسط مجموعه ما ارائه می شود، شامل 90 روز گارانتی می شود.

تعویض دیگ ماشین لباسشویی در تهران

همچنین اگر مشکل دیگ ماشین لباسشویی شما بقدری می باشد که تحت هیچ شرایطی قابل تعمیر نیست، تعمیرات آن کار اشتباهی می باشد؛ چرا که دیگ تعمیر شده نهایتا یک یا دو ماه دیگر خراب خواهد شد و شما باید با یک هزینه جداگانه اقدام به خرید دیگ نمایید. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که دیگ ماشین لباسشویی که به میزان قابل توجهی آسیب دیده را تعمیر نکنید. راهکار هم مشخص است که این مشکل را باید از طریق تعویض دیگ ماشین لباسشویی برطرف نمایید.

توجه: هزینه خرید و تعویض دیگ ماشین لباسشویی به دلیل ساختار، ویژگی و… این قطعه بالا می باشد و توصیه می کنیم پیش از تعویض این قطعه توسط تکنسین، هزینه آنرا جویا شوید.

کاربر گرامی: برای آگاهی بیشتر درباره خرابی کمک فنر ماشین لباسشویی میتوانید مقاله تشخیص خرابی کمک فنر ماشین لباسشویی را مطالعه کنید.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی

آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در تهران با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات تخصصی، همواره تمام خدمات تعمیر و تعویض قطعات ماشین لباسشویی را به همراه تکنسین مجرب و متخصص و با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا انجام می دهد تا بتوانید همانند روز اول و بدون هر گونه خرابی جزئی از این دستگاه استفاده کنید. لازم به ذکر است که ما در آریابهکار تمام قطعات معیوب دستگاه شما را در ابتدا تعویض نمی کنیم! چرا که ما تلاش می کنیم تا از طریق تعمیرات تخصصی، این مشکل را برطرف کنیم و نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی

با این وجود در صورتی پروسه تعویض قطعات در آریابهکار برای شما صورت خواهد گرفت که ما به‌صورت 100 درصد از عدم تعمیر قطعه مدنظر مطمئن شویم. از این رو ما تمام تلاش خود را انجام می دهیم تا از طریق تعمیرات، مشکل شما برطرف شود و نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید.

همچنین لازم به ذکر است که ما در آریابهکار تمام خدمات تعمیر ماشین لباسشویی را به‌صورت تخصصی انجام می دهیم و در قبال خدماتی که انجام می دهیم، 90 روز گارانتی رسمی و شرکتی به شما تعلق خواهد گرفت. با این وجود اگر دستگاه شما پس از تعمیرات با مشکل قبلی روبرو شود، ما به‌صورت رایگان آنرا برای شما تعمیر خواهیم کرد تا مشکل برطرف شود و بتوانید همانند روز اول از این دستگاه استفاده کنید و نیازی به پرداخت هزینه جداگانه نداشته باشید.

نکته: هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی در آریابهکار براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی تعیین می شود؛ هیچ هزینه نامتعارفی در خصوص تعمیرات و تعویض قطعات پرداخت نخواهید کرد.

امتیاز post

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214