skip to Main Content

در میان اصلی ترین قطعاتی که در ماشین لباسشویی الکترولوکس وجود دارند، می توان به پمپ تخلیه ماشین لباسشویی الکترولوکس اشاره کرد که یک قطعه کلیدی و بسیار مهم می باشد که اگر به هر دلیلی آسیب ببیند، امکان استفاده از این دستگاه وجود نخواهد داشت! لازم به ذکر می باشد که هر یک از قطعات ماشین لباسشویی الکترولوکس در هر ابعادی، دارای وظیفه خاص خود هستند و این گونه نیست که بروز خرابی خاصی در هر قطعه به معنای عدم خرابی ماشین لباسشویی الکترولوکس باشد.

با این وجود قطعه ای که در این مقاله از آریابهکار قصد داریم به آن بپردازیم و جوانب مختلف آنرا بررسی کنیم، پمپ تخلیه ماشین لباسشویی الکترولوکس می باشد که با خرابی این قطعه کلیدی بدون شک برای شما سوال ایجاد خواهد شد که نحوه تعمیر و تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی الکترولوکس چگونه است؟ در پاسخ به این سوال باید به اطلاع شما برسانیم که در گام اول شما نیاز به ابزارهای تعمیراتی روز دنیا خواهید بود تا بتوانید مشکل پمپ تخلیه ماشین لباسشویی الکترولوکس را ریشه یابی کنید.

پس از آنکه ریشه یابی مشکل پمپ تخلیه ماشین لباسشویی الکترولوکس صورت گرفت، می توان تصمیم کلی در این زمینه گرفت که این تصمیم نیاز به یک تکنسین تعمیرکار مجرب و متخصص دارد. با این وجود در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس با پمپ تخلیه ماشین لباسشویی الکترولوکس بیشتر و بیشتر آشنا خواهید شد. همراه ما باشید.

پمپ تخلیه ماشین لباسشویی الکترولوکس چیست؟

پمپ تخلیه ماشین لباسشویی الکترولوکس به قطعه ای گفته می شود که مهم ترین وظیفه آن انتقال آب کثیف ماشین لباسشویی الکترولوکس به درون فاضلاب متصل به این دستگاه است. به عبارتی پس از آنکه پروسه شستشو به اتمام رسید، پمپ تخلیه ماشین لباسشویی الکترولوکس با توجه به ساختاری که دارد تمام آب موجود درون پمپ تخلیه ماشین لباسشویی الکترولوکس را به فاضلاب منتقل می کند. اما اگر به هر دلیلی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی الکترولوکس شما خراب شود، بدون شک امکان استفاده از این دستگاه به مرور زمان وجود نخواهد داشت.

پمپ تخلیه ماشین لباسشویی الکترولوکس چیست؟

همچنین آب درون ماشین لباسشویی الکترولوکس نیز تخلیه نخواهد شد و مشکلاتی از این قبیل برای دستگاه شما ایجاد می شود و حتی ممکن است با نشتی آب در ماشین لباسشویی الکترولوکس روبرو شوید که این یک مشکل اساسی در دستگاه شما است. لازم به ذکر می باشد که این مشکل در هر صورت می تواند خطر برق گرفتگی را به همراه داشته باشد.

علت خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی الکترولوکس

اما چرا پمپ تخلیه ماشین لباسشویی الکترولوکس خراب می شود؟ در پاسخ به این سوال باید به اطلاع شما برسانیم که وقتی شما از ماشین لباسشویی الکترولوکس بصورت اصولی استفاده نمی کنید و فشار بیش از حدی به آن وارد می کنید، این فشار بیش از حدی به مرور زمان می تواند باعث خرابی های متعددی در این دستگاه شود. همچنین اگر سرویس دوره ای ماشین لباسشویی الکترولوکس را توسط تکنسین های متخصص در این زمینه انجام ندهید، مطمئن باشید که این سهل انگاری می تواند عواقب سختی را به همراه داشته باشد.

توجه داشته باشید که خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی الکترولوکس می تواند باعث متوقف شدن پروسه شستشو در این دستگاه شود و برد ماشین لباسشویی الکترولوکس نیز اجازه روشن کردن و استفاده از این دستگاه را به شما نخواهد داد. به همین ترتیب در صورتی که متوجه خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی الکترولوکس شدید، توصیه می کنیم حتما و حتما از طریق شماره های مندرج با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس در تهران تماس بگیرید و هماهنگی های لازم را انجام دهید.

نشانه های خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی الکترولوکس

نشانه های خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی الکترولوکس

از کجا بفهمیم پمپ تخلیه ماشین لباسشویی الکترولوکس خراب شده است؟ برای اطلاع از نشانه های خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی الکترولوکس باید صدایی را در حین تخلیه آب بشنوید که یک قطعه تمام تلاش خود را می کند تا آب را به فاضلاب منتقل کند، اما موفق نمی شود و این پروسه چندین بار پشت سر هم با صدای بسیار زیاد ایجاد خواهد شد. به همین ترتیب اگر با چنین خرابی در ماشین لباسشویی الکترولوکس خود روبرو شده اید، بهتر است با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس در تهران تماس بگیرید.

عیب یابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی الکترولوکس

عیب یابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی الکترولوکس نیاز به تکنسین های متخصص و با تجربه ای دارد که دانش لازم و کافی در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس دارند و از طرفی نیز به ابزارهای مخصوص تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس دسترسی دارند. از این رو در ابتدا این قطعه باید با رعایت نکات ایمنی توسط کارشناس متخصص باز شود و سپس عیب یابی لازم و کافی صورت گیرد تا مشکل رخ داده در این دستگاه ریشه یابی شود.

با این وجود اگر به ابزارهای تعمیراتی مخصوص ماشین لباسشویی الکترولوکس دسترسی ندارید، توصیه می کنیم حتما و حتما این پروسه را به تکنسین های متخصص و با تجربه بسپارید و اجازه دهید این پروسه به درستی صورت گیرد.

تعمیر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی الکترولوکس

تعمیر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی الکترولوکس

در صورتی که پمپ تخلیه ماشین لباسشویی الکترولوکس شما آسیب دیده است و مایلید که پروسه تعمیر این قطعه توسط تکنسین های متخصص صورت گیرد، در ابتدا باید عیب یابی صورت گیرد. پس از آنکه عیب یابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی الکترولوکس صورت گرفت و تکنسین تعمیرکار اطلاع داد که خرابی رخ داده جزئی می باشد و امکان تعمیرات وجود دارد، بهترین راهکار پیش روی شما این است که اقدام به تعمیر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی الکترولوکس نمائید تا مشکل بر طرف گردد.

مقالات مرتبط: علت خراب شدن برد ماشین لباسشویی الکترولوکس

تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی الکترولوکس

اما اگر میزان خرابی رخ داده در پمپ تخلیه ماشین لباسشویی الکترولوکس به قدری می باشد که امکان تعمیر آن وجود ندارد، عملا باید اقدام به تعویض این قطعه با قطعه جایگزین کنید. لازم به ذکر است که پس از اطمینان 100 درصدی تکنسین های ما، اقدام به تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی الکترولوکس با استفاده از قطعه شرکتی الکترولوکس خواهیم کرد و در ازای پروسه تعویض قطعه نیز به شما گارانتی بلند مدت ارائه خواهد شد.

از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که پمپ تخلیه ماشین لباسشویی الکترولوکس را به تکنسین های متخصص و با تجربه در این زمینه بسپارید تا به بهترین شکل ممکن عیب یابی و رفع مشکل شود.

5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214