skip to Main Content

گوشت کوب برقی برخلاف ظاهر ساده و جمع و جوری که دارد، از قطعات ریز و درشت متعددی تشکیل شده است که نتیجه کنار هم قرار گرفتن این قطعات، گوشت کوب برقی می باشد که شما از این دستگاه می توانید در زمینه های مختلفی در طول روز استفاده کنید!

با این وجود اگر یکی از قطعات گوشت کوب برقی شما به هر دلیلی کار نکند، باید از این موضوع مطلع باشید که می تواند منجر به اختلال در گوشت کوب برقی شود؛ چرا که کوچک ترین و بزرگترین قطعه در گوشت کوب برقی بنابر یک هدف و دلیل با یک وظیفه مهم قرار گرفته اند. یکی از این قطعات پایه تیغه گوشت کوب برقی می باشد که در صورت خراب شدن آن به فکر تعمیر پایه تیغه گوشت کوب برقی خواهید افتاد.

بدون شک در صورت خرابی پایه تیغه گوشت کوب برقی، شما عزیزان نمی از این دستگاه استفاده کنید و یا حتی اگر به سختی می توانید از گوشت کوب برقی استفاده کنید، صرفا خرابی را بیشتر خواهید کرد و به زودی دچار خرابی گسترده خواهد شد.

از این رو خرابی پایه تیغه گوشت کوب برقی را باید جدی بگیرید و برای تعمیر آن وقت کافی بگذارید. از این رو اگر متوجه هر گونه خرابی در پایه تیغه گوشت کوب برقی شدید باید در اسرع زمان اقدام به تعمیر آن در مراکز تعمیراتی نمایید تا مشکل گسترش پیدا نکند. به همین دلیل در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات تعمیر گوشت کوب برقی آریابهکار قصد داریم تا شما عزیزان را با این موضوع بیشتر آشنا سازیم و بتوانید به بهترین نتیجه ممکن برسید.

پایه تیغه گوشت کوب برقی را تعمیر کنیم؟

یکی از سوالاتی که ما قصد داریم در این مقاله از آریابهکار پاسخ دهیم این است که پایه تیغه گوشت کوب برقی را تعمیر کنیم؟ در پاسخ این سوال باید بگوییم که تعمیر یا عدم تعمیر پایه تیغه گوشت کوب برقی بستگی به میزان خرابی این قطعه دارد!

بدین معنا که اگر میزان خرابی پایه تیغه گوشت کوب برقی زیاد است، طبیعتا اگر تعمیر آن صورت گیرد، بدون شک از طریق روش های نامتعارف خواهد بود و در یک بازه زمانی کوتاه دچار خرابی خواهد شد.

پایه تیغه گوشت کوب برقی را تعمیر کنیم

در این پروسه هم باید هزینه تعمیرات بپردازید و هم اینکه پس از خرابی صد درصدی پایه تیغه گوشت کوب برقی، باید هزینه مجزایی را برای خرید پایه تیغه گوشت کوب برقی پرداخت کنید. به همین دلیل اگر این قطعه از گوشت کوب برقی شما به میزان زیادی خراب شده است، باید از تصمیم خود مبنی بر تعمیر پایه تیغه گوشت کوب برقی منصرف شوید.

همچنین اگر میزان خرابی و ترک پایه تیغه گوشت کوب برقی اندازه 2 الی 3 میلی متر می باشد، بدون شک نیازی به تعویض پایه تیغه گوشت کوب برقی ندارید؛ چرا که این مشکل خیلی ساده و از طریق روش های مختلفی قابل تعمیر می باشد.

کاربر گرامی: برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با گوشت کوب برقی میتوانید به صفحه کاربردهای گوشت کوب برقیمراجعه کنید.

از این رو اگر وقت کافی دارید می توانید خودتان در خانه اقدام به تعمیر پایه تیغه گوشت کوب برقی کنید و در غیر اینصورت می توانید از طریق تعمیرگاه های مجاز اقدام به تعمیر این قطعه نمایید.

تعمیر پایه تیغه گوشت کوب برقی چگونه است؟

نحوه تعمیر پایه تیغه گوشت کوب برقی بستگی به میزان خرابی و همچنین جنس بدنه پایه دارد که براساس این دو معیار باید روش بخصوصی را در نظر بگیرید و از طریق آن اقدام نمایید. از این رو روش هایی که در این زمینه ما می توانیم به شما پیشنهاد کنیم، استفاده از چسب های مایع مناسب، هویه برقی و… می باشد.

تعمیر پایه تیغه گوشت کوب برقی چگونه است

لازم به ذکر مجدد است که تعمیر پایه تیغه گوشت کوب برقی در صورتی انجام می شود که میزان خرابی و شکستگی آن صرفا چند میلی متر است و اگر خرابی زیاد باشد، اگر با بهترین متریال نیز اقدام به تعمیر پایه نمایید، باز هم دچار خرابی خواهد شد و خرابی پایه تیغه گوشت کوب برقی می تواند به موتور دستگاه شما فشار قابل توجهی وارد کند.

تعویض پایه تیغه گوشت کوب برقی

از این رو اگر میزان خرابی پایه تیغه گوشت کوب برقی شما عزیزان زیاد است و با انجام روش های مختلف از نظر منطق تشخیص داده اید که امکان تعمیر آن وجود ندارد، بدون شک باید پایه تیغه گوشت کوب برقی جدید را از فروشگاه های مجاز و معتبر خریداری کنید تا نیاز شما برطرف شود و نیازی به خرید گوشت کوب برقی جدید ندارید!

برای تهیه پایه تیغه گوشت کوب برقی خود می توانید از طریق شماره مرکزی 02145437 تماس بگیرید و یا تصویر پایه تیغه گوشت کوب برقی مدنظر خود را از طریق واتساپ و تلگرام برای مجموعه آریابهکار ارسال نمایید تا در صورت موجودی قطعه مدنظر شما، هماهنگی های لازم صورت گیرد.

همچنین اگر با نحوه تعویض پایه تیغه گوشت کوب برقی آشنا نیستید، می توانید دستگاه را به شعب ما منتقل نمایید تا تعویض پایه تیغه گوشت کوب برقی در حضور شما در کمترین بازه زمانی صورت گیرد.

توجه داشته باشید که گوشت کوب برقی دارای بدنه ای است که فقط و فقط باید توسط دستگاه های تخصصی باز شود و اینگونه نیست که شما عزیزان بتوانید با استفاده از پیچ گوشتی و سایر ابزارهای تعمیراتی اقدام به باز کردن بدنه آن نمایید! از این رو اگر امکان تعویض پایه تیغه گوشت کوب برقی برای شما وجود ندارد، می توانید آنرا به شعب تعمیراتی ما منتقل نمایید.

مرکز تخصصی تعمیر گوشت کوب برقی

ما در مجموعه آریابهکار با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات تخصصی همواره آماده ارائه خدمات تعمیر گوشت کوب برقی شما در مدل ها و برندهای مختلف توسط تکنسین های مجرب و با استفاده از ابزارهای تعمیراتی مخصوص و روز دنیا هستیم تا مشکل دستگاه شما عزیزان را بصورت فنی و تخصصی برطرف کنیم.

مرکز تخصصی تعمیر گوشت کوب برقی

کاربر گرامی: جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره موتور گوشت کوب برقی و مشکلات رایج آن، مقاله تعمیر موتور گوشت کوب برقی را پیشنهاد میکنیم.

لازم به ذکر است که 0 تا 100 تعمیر گوشت کوب برقی شما توسط تکنسین هایی صورت می گیرد که دارای دانش فنی و تخصصی بالایی هستند و می توانند مشکل را خیلی ساده و صرفا با یکسری نکات طلایی که ماحصل سال ها کار تخصصی است رفع کنند و نیازی به تعویض قطعات هم نداشته باشید. از این رو اگر پایه تیغه گوشت کوب برقی شما خراب شده است می توانید با هماهنگی قبلی دستگاه را به شعب تعمیراتی ما منتقل کنید.

امتیاز post

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214