skip to Main Content

ماشین لباسشویی ایندزیت همانند سایر برندهای ماشین لباسشویی که در بازار ایران و جهان حضور دارند، از قطعات مختلفی تشکیل شده است که هر یک از این قطعات دارای وظیفه و نقش بخصوص خود در این دستگاه هستند. اما مهم ترین تفاوت در میان قطعات، کیفیت آنها می باشد که در برخی از برندها شاهد کیفیت بالای قطعات و در برخی دیگر نیز قطعات بی کیفیت استفاده شده است. با این وجود در این مقاله از مجموعه مقالات تعمیر لباسشویی ایندزیت آریابهکار قصد داریم به پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ایندزیت بپردازیم و شما را با این قطعه آشنا سازیم.

از این رو پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ایندزیت چیست؟ چرا این قطعه خراب می شود؟ از کجا بفهمیم پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ایندزیت خراب شده است؟ این سوالات و سایر سوالاتی که در این زمینه وجود دارند را در ادامه برای شما عزیزان شرح خواهیم کرد تا بتوانید با این قطعه کلیدی در ماشین لباسشویی ایندزیت آشنا شوید. همراه ما باشید.

پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ایندزیت چیست؟

زمانیکه تمام البسه شما عزیزان در ماشین لباسشویی ایندزیت بصورت کامل شسته می شوند، باید آب کثیف درون ماشین لباسشویی ایندزیت تخلیه شود تا پروسه خشک کن آغاز به کار کند و لباس های شما تا حد مناسبی خشک شوند. از این رو چه قطعه ای در ماشین لباسشویی ایندزیت وظیفه تخلیه آب کثیف را به درون فاضلاب دارد؟ قطعه ای که وظیفه تخلیه آب ماشین لباسشویی ایندزیت به فاضلاب را دارد، پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ایندزیت می باشد که یک قطعه کلیدی و خاص در این دستگاه است.

پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ایندزیت چیست؟

بنابراین اگر این قطعه خراب باشد، آب موجود درون ماشین لباسشویی ایندزیت به درون فاضلاب منتقل نمی شود و در نتیجه با مشکلاتی در این زمینه روبرو خواهید شد که اولین مشکل پیش روی شما، ارور خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ایندزیت و عدم امکان استفاده از ماشین لباسشویی ایندزیت می باشد که حتما باید توسط کارشناسان مجرب و متخصص مورد عیب یابی و تعمیرات قرار گیرد.

با این وجود نقش پمپ تخلیه در ماشین لباسشویی ایندزیت بسیار مهم می باشد و اگر این قطعه به هر دلیلی آسیب ببیند، شما به هیچ وجه نمی توانید از این دستگاه استفاده کنید. توجه داشته باشید که نه تنها پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ایندزیت، بلکه تمام قطعاتی که در این دستگاه وجود دارند، دارای نقش بسیار مهمی می باشند و این گونه نیست که صرفا با خرابی این قطعه شما نتوانید از این دستگاه استفاده کنید.

علت خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ایندزیت

اما چرا پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ایندزیت خراب می شود؟ این یک سوال بسیار مهم می باشد که باید از آن مطلع باشید تا بتوانید بهترین نتیجه ممکن را دریافت کنید. لازم به ذکر می باشد که پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ایندزیت می تواند بنابر دلایل مختلفی خراب شود و کارایی خود را از دست بدهد و شما نتوانید از این دستگاه استفاده نمایید. از این رو از مهم ترین دلایل خرابیی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ایندزیت می توان به این موارد اشاره کرد:

  • نوسان برق.
  • عدم استفاده از محافظ برق استاندارد.
  • استفاده نادرست و اشتباه از ماشین لباسشویی ایندزیت.
  • عدم سرویس دوره ای ماشین لباسشویی ایندزیت.

این موارد از کلیدی ترین و اصلی ترین دلایل خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ایندزیت محسوب می شوند که باید پروسه عیب یابی و تعمیرات این قطعه توسط کارشناسان مجرب و متخصص صورت گیرد.

تعمیر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ایندزیت در نمایندگی مرکزی آریابهکار

برای آنکه پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ایندزیت شما عزیزان تعمیر شود، باید در ابتدا تکنسین تعمیرکار ماشین لباسشویی ایندزیت به محل شما اعزام شود و با انجام عیب یابی های لازم تشخیص دهد که پمپ تخلیه آسیب دیده است. پس از آنکه تخشیص بدرستی انجام شد، تکنسین تعمیرکار باید این قطعه را باز کند و سپس از طریق تعمیرات تخصصی اقدام به تعمیر تخصصی این قطعه در ماشین لباسشویی ایندزیت کند.

تعمیر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ایندزیت در نمایندگی مرکزی آریابهکار

بنابراین تعمیر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ایندزیت به نحوی نیست که شما عزیزان بتوانید این پروسه را به سادگی در خانه خود انجام دهید و نیاز به ابزارهای تعمیراتی مخصوص خواهید داشت. از این رو توصیه می کنیم که به هیچ وجه در صورت نداشتن دانش تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت، اقدام به تعمیر این قطعه تخصصی نکنید.

قیمت پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ایندزیت

در صورتی که پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ایندزیت شما عزیزان خراب شده است و نمی توانید از این دستگاه استفاده کنید، باید به اطلاع شما برسانیم که ناچار به تعویض این قطعه هستید. برای خرید پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ایندزیت تنها یک راهکار پیش روی شما است و آن هم مراجعه به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت است تا بتوانید قطعه مناسبی را تهیه و خریداری کنید. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که برای خرید این قطعه، به سایر فروشگاه ها مراجعه نکنید.

لازم به ذکر می باشد که قیمت پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ایندزیت برحسب مدل دستگاه شما متفاوت می باشد و این گونه نیست که این قطعه دارای قیمت ثابت باشد. از این رو قیمت حدودی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ایندزیت شما مابین 209.000 الی 650.000 تومان است که برای تهیه این قطعه از نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت باید در ابتدا مدل دستگاه خود را اعلام کنید.

مقالات مرتبط: تعویض هیدروستات ماشین لباسشویی ایندزیت

جلوگیری از خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ایندزیت

برای جلوگیری از خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ایندزیت توصیه می کنیم که نحوه استفاده خود از این دستگاه را تغییر دهید و حتما یکبار دفترچه راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی ایندزیت را مطالعه کنید تا با این دستگاه و قابلیت هایی که داراست آشنا شوید. لازم به ذکر می باشد که برای جلوگیری از خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ایندزیت و سایر قطعاتی که در این دستگاه وجود دارند، حتما اقدام به خرید محافظ برق استاندارد کنید تا بتوانید مانع نوسان برق در این دستگاه شوید.

همچنین توصیه ای که برای شما داریم این است که ماشین لباسشویی ایندزیت را هر 6 ماه یکبار توسط کارشناسان مجرب و متخصص در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت سرویس دوره ای کنید تا اگر مشکلی در این دستگاه و این قطعه در حال رخ دادن می باشد، توسط کارشناسان با تجربه، پروسه تعمیرات تخصصی آنها با کمترین هزینه تعمیراتی ممکن انجام شود. اما اگر شما این پروسه را انجام ندهید، این قطعه آسیب گسترده ای در ماشین لباسشویی ایندزیت شما ایجاد خواهد کرد و می تواند به سایر قطعات آسیب وارد کند.

5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214