skip to Main Content
تعمیر پکیج ایساتیس
شماره تماس نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس

پکیج ایساتیس بر اثر نشتی آب، گرم نشدن آب داخل لوله ها، گرفتگی دودکش، از کار افتادگی برد آن و تولید صداهای غیرطبیعی نیازمند تعمیر است. از این رو برای تعمیر پکیج ایساتیس ابتدا باید عیب یابی صورت بگیرد و سپس عملیات تعمیر آغاز می شود.

برای تعمیر پکیج دیواری بهتر از متخصص کمک گرفته شود تا به درستی قطعه خراب و معیوب تعویض و تعمیر گردد. بخش خدمات شرکت آریا بهکار ارائه کننده ی متخصصین و تعمیرکاران مجرب و ماهر است. از این رو می توانید جهت تعمیر پکیج های خود با بخش خدمات آریابهکار تماس حاصل فرمایید.

کلیه خدمات تعمیرات لوازم خانگی در آریابهکار دارای گارانتی 90 روزه تعمیرات و با ارائه فاکتور رسمی صورت می پذیرد.

فهرست

عیب یابی و تعمیر پکیج ایساتیس

پکیج ایساتیس یکی از گران‌قیمت ترین پکیج های موجود در بازار کشور است چرا که هم قابلیت های مختلفی دارد و هم اینکه کیفیت و مرغوبیت بالای این دستگاه منجر به فروش بیش از حد این دستگاه در بازار شده است.

عیب یابی و تعمیر پکیج ایساتیس

به همین دلیل اگر تعمیرات غیر اصولی بر روی این دستگاه صورت گیرد، بدون شک باید منتظر خرابی هایی باشید که می توانند آزار دهنده واقع شوند و هزینه قابل توجهی به شما تحمیل کنند و حتی شاید تعمیرات را کنار بگذارید و اقدام به خرید پکیج جدید نمایید که بدون شک برای شما مقرون به صرفه نخواهد بود.

به همین دلیل تعمیر پکیج ایساتیس یک پروسه کاملا مهم و پیچیده ای می باشد که فقط و فقط باید توسط تعمیرکاران مجرب در ابتدا عیب یابی شوند و پس از آنکه عیب یابی تخصصی صورت گرفت، تعمیرات تخصصی این دستگاه آغاز شود و بتوانید مشکل را برطرف کنید.

نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس در تهران

بهترین تصمیم برای عیب یابی و تعمیر تخصصی پکیج ایساتیس این است که شما عزیزان این دستگاه را توسط تکنسین های مجرب و متخصص نمایندگی پکیج ایساتیس انجام دهید. از این رو اگر شما عزیزان تمایل به تعمیر تخصصی پکیج ایساتیس دارید، می توانید از این طریق اقدام به تعمیرات پکیج ایساتیس نمایید. لازم به ذکر می باشد که آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس تمامی خدمات عیب یابی و تعمیر پکیج ایساتیس را به همراه کادری مجرب و متخصص به شما ارائه می دهد.

توجه داشته باشید که اگر عیب یابی و تعمیر پکیج ایساتیس بصورت اشتباه و نادرست انجام شود، می تواند باعث از کار افتادن پکیج ایساتیس شما شود. از این رو تنها توصیه ما به شما این است که پروسه تعمیرات پکیج ایساتیس را در نمایندگی پکیج ایساتیس سپری کنید تا یکبار برای همیشه مشکل پکیج ایساتیس شما رفع گردد و دیگر نیازی به تعمیرات مجدد پکیج ایساتیس نداشته باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس تهران

شماره تماس نمایندگی تعمیر پکیج دیواری ایساتیس برای هریک از مناطق استان تهران، موضوعی می باشد که در این بخش قصد داریم به صورت کامل در خصوص آن با شما کاربران گرامی صحبت نماییم و تمامی اطلاعات لازم در این خصوص را در اختیار شما کاربران عزیز قرار دهیم.

شماره های قرار داده شده در این بخش به صورت اختصاصی برای هر منطقه می باشد تا کاربران بتوانند بهترین دسترسی را به تعمیرکاران متخصص داشته باشند و روند برطرف سازی مشکلات آنها در کوتاه ترین بازه زمانی انجام دهند. شماره های نمایندگی مرکزی به شرح زیر می باشد:

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس تهران

کدام یک از مناطق تهران تحت پوشش نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس در آریابهکار قرار می گیرند؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که ما مناطق 22 گانه تهران را تحت پوشش خدمات خود قرار داده ایم و از این طریق اگر مشکلی برای پکیج ایساتیس شما رخ داده است و نمی توانید از این دستگاه استفاده کنید، می توانید از خدمات تخصصی تعمیر پکیج ایساتیس در آریابهکار استفاده نمایید تا بتوانید از این دستگاه به بهترین شکل و بدون هر گونه محدودیتی استفاده نمایید.

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس تهران

با این وجود آریابهکار تمام خدمات عیب یابی و تعمیر پکیج ایساتیس را به شما ارائه می دهد و جهت ثبت درخواست تعمیرات پکیج ایساتیس خود می توانید از طریق شماره های مندرج با تیم پشتیبانی آریابهکار در ارتباط باشید.

نمایندگی مجاز و مرکزی تعمیر پکیج ایساتیس

آریابهکار به عنوان نمایندگی مجاز و مرکزی تعمیر پکیج ایساتیس به عنوان یکی از قدیمی ترین مجموعه های تعمیراتی در استان تهران با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات درخشان، همواره آماده ارائه خدمات تخصصی و فنی به شما عزیزان می باشد تا بتوانید با کمترین هزینه ممکن و صرفا از طریق تعمیرات تخصصی مشکل دستگاه خود را بدون نیاز به تعویض قطعات رفع کنید و همانند روز اول از این دستگاه استفاده نمایید. از این رو برای تعمیر اصولی پکیج ایساتیس می توانید از طریق شماره های مندرج تماس حاصل نمایید.

خدمات ارزشمند نمایندگی مجاز تعمیر پکیج ایساتیس

تمام خدمات مرتبط با پکیج ایساتیس در آریابهکار توسط تعمیرکاران باتجربه و بدون هر گونه محدودیتی انجام می شود. از این رو اگر پکیج ایساتیس شما به هر دلیلی خراب شده است و نمی توانید همانند روز اول از آن استفاده کنید، جای نگرانی وجود ندارد چرا که ما در آریابهکار تمامی خرابی های این دستگاه را به‌صورت فنی و مهندسی توسط تعمیرکاران باتجربه به نحوی تعمیر می کنیم تا نیازی به تعویض قطعات و… نداشته باشید.

تعمیرکار پکیج ایساتیس

متأسفانه یکی از مشکلات جدید در عرصه تعمیرات پکیج ایساتیس این می باشد که شاهد حضور افرادی هستیم که کمترین دانش فنی و تجربی در خصوص عیب یابی و تعمیر این دستگاه هستند و با توجه به این دانش جزئی تعمیرات، وارد عرصه تعمیرات پکیج ایساتیس شده اند و بجای تعمیرات پکیج ایساتیس، بیشتر اقدام به خراب کردن پکیج ایساتیس می کنند. با این وجود توصیه می کنیم فقط و فقط پروسه عیب یابی و تعمیر پکیج ایساتیس را به تکنسین های مجرب و متخصص بسپارید.

اما یک تعمیرکار پکیج ایساتیس باید چه ویژگی های منحصر بفردی داشته باشد تا بتوانیم پکیج ایساتیس را به او بسپاریم؟ تعمیرکار شما باید شامل ویژگی های زیر باشد:

 • گذراندن دوره های تخصصی عیب یابی و تعمیر پکیج ایساتیس.
 • حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی پکیج ایساتیس.
 • آشنا به تمام مدل های پکیج ایساتیس.
 • عیب یابی تخصصی پکیج ایساتیس.
 • تعمیر قطعات معیوب پکیج ایساتیس به‌جای تعویض آنها.
 • ارائه تضمین برای خدمات تعمیر پکیج ایساتیس.

تعمیرات پکیج ایساتیس توسط تکنیسین مجرب آریابهکار

تعمیرکاران پکیج ایساتیس آریابهکار، تعمیرکاران مجرب و متخصصی هستند که حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی پکیج ایساتیس را در رزومه خود دارا هستند و نسبت به تمامی مدل های عرضه شده پکیج ایساتیس دید فنی و مهندسی دارند و می توانند با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا مشکل دستگاه شما را در کمترین بازه زمانی تشخیص و سپس تعمیر کنند.

تعمیرات پکیج ایساتیس توسط تکنیسین مجرب آریابهکار

اما این در حالی است که اکثر افرادی که خود را تعمیرکار پکیج ایساتیس می‌دانند، حداکثر یک ماه سابقه تعمیرات دارند و نه تنها مشکل برطرف نخواهد شد، بلکه مشکلات بیشتری نیز ایجاد خواهد گردید.

همچنین بخوانید: تعمیر پکیج ال جی

تعمیر پکیج ایساتیس با مهمترین نکات

برای آنکه پروسه تعمیر پکیج ایساتیس به نحوی صورت گیرد که شما به هدف خود برسید و برای رسیدن به این هدف هم هزینه بسیار کمی را خرج کنید، باید تعمیرکار متخصصی را پیدا کنید که بتواند با کمترین هزینه ممکن مشکل دستگاه شما را به نحوی تعمیر کند تا هزینه تعمیرات شما کاهشی شود.

برای اینکه چنین خواسته ای برآورده شود، باید دستگاه توسط تعمیرکار باتججربه ای تعمیر شود که پیش از تعمیر دستگاه شما، حداقل صدها دفعه آزمون و خطا کرده و به یکسری نکات طلایی دست یافته است که می تواند بهترین نتیجه ممکن را برای شما به ارمغان بیاورد.

از این رو نکات طلایی و مهم در تعمیر پکیج ایساتیس، نکات تجربی و بسیار مهمی هستند که توسط تکنسین براساس تجربه کاری طولانی مدت کسب شده اند و در حین تعمیرات نیز بر روی دستگاه شما اعمال می شوند.

مزیت های تعمیر پکیج ایساتیس در آریابهکار

اولین مزیتی که در صورت تعمیر پکیج ایساتیس در آریابهکار به شما تعلق می گیرد این است که ما در ابتدا دستگاه شما را به‌صورت فنی و تخصصی توسط تعمیرکاران مجرب و باتجربه با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا عیب یابی می کنیم تا مشکل دستگاه پیش از هر گونه تعمیرات ببصورت دقیق شناسایی شود و شما عزیزان نیز از این خرابی مطلع باشید.

اما این در حالی است که در صورت تعمیر دستگاه توسط سایر تعمیرکاران، در ابتدا عیب یابی تخصصی در حضور شما صورت نمی پذیرد.

دومین مزیت تعمیر پکیج ایساتیس در آریابهکار این است که شما دستگاه خود را با بهترین کیفیت و کمترین هزینه ممکن تعمیر خواهید کرد! اما چگونه؟

علیرغم اینکه تمام پروسه تعمیر پکیج ایساتیس در آریابهکار توسط تعمیرکاران مجرب صورت می گیرد، اما هزینه پرداختی شما کمترین هزینه ممکن می باشد؛ چرا که اعلام هزینه تعمیرات در آریابهکار دارای معیار و اساس است و معیار ما برای هزینه تعمیر پکیج ایساتیس، نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی می باشد.

سومین معیار هم این است که ما سعی می کنیم براساس دانش فنی تیم تکنسین آریابهکار، قطعات آسیب دیده این دستگاه را با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا تعمیر کنیم تا نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید و صرفا با یک هزینه جزئی مشکل شما عزیزان برطرف گردد.

تعمیر پکیج ایساتیس با گارانتی 3 ماهه

یک دیگر از نقاط متمایز کننده آریابهکار نسبت به سایر مراکز تعمیراتی این می باشد که ما به تمام خدماتی که به شما ارائه می دهیم، ارزش قائلیم؛ چرا که تعمیرات صورت گرفته در آریابهکار براساس سال ها تجربه تعمیراتی می باشد و به همین دلیل ما حاضریم تمام این خدمات را بصورت تضمین شما به شما ارائه دهیم.

تعمیر پکیج ایساتیس با گارانتی 3 ماهه

از این رو ما به ازای هر یک از خدمات ارائه شده، گارانتی 90 روزه به شما عزیزان ارائه می کنیم تا اگر بخش تعمیر شده دستگاه در این بازه زمانی مجددا خراب شد، بصورت رایگان برای شما عزیزان تعمیر خواهد شد و نیازی به پرداخت هزینه نخواهید داشت.

اما این در حالی است که در صورت تعمیر پکیج ایساتیس در سایر مراکز تعمیراتی، باید هم هزینه زیادی پرداخت کنید و هم اینکه اگر دستگاه یک روز پس از تعمیرات خراب شد، هیچ مسئولیتی در خصوص خرابی رخ داده پذیرفته نخواهد شد و باید هزینه تعمیرات مجدد بپردازید.

تعمیرات پکیج ایساتیس با قطعات اورجینال و دارای اصالت

با توجه به تعمیرات تخصصی که تعمیرکاران باتجربه آریابهکار برای دستگاه شما اجرا و انجام می شوند، ما سعی می کنیم تا قطعات معیوب را در همان ابتدا تعویض نکنیم و براساس تجربه ای که داریم آنها را تعمیر تخصصی می کنیم تا نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید.

اما گاهی اوقات ممکن است آسیب وارد شده به برخی قطعات بقدری گسترده باشد که آنرا به‌صورت کامل از کار بیاندازد و با انجام هر گونه تعمیرات تخصصی، قطعه تعمیر نشود. برای مثال در صورت ذوب شدن قسمتی از برد پکیج ایساتیس آیا قابل تعمیر است؟

برای آنکه بتوانید از پکیج ایساتیس همانند روز اول استفاده کنید، باید عیب یابی پکیج ایساتیس توسط تکنسین ماهر و متخصص انجام شود که پس از عیب یابی تخصصی پکیج ایساتیس، تکنسین ما در آریابهکار تصمیم به تعمیر و تعویض برخی قطعات بر حسب خرابی رخ داده در آنها می گیرد. اما همانطور که گفتیم یک نکته در خصوص تعمیرکاران آریابهکار وجود دارد و آن هم برطرف سازی نواقص قطعات معیوب بجای تعویض آنها می باشد؛ چرا که ما در آریابهکار مجهز به ابزارهای تعمیراتی روز دنیا هستیم و با دانش فنی مجموعه، این پروسه را انجام می دهیم.

از این رو اگر خرابی قطعات پکیج ایساتیس به نحوی باشد که امکان تعمیرات وجود داشته باشد، ما این پروسه را بدون هر گونه محدودیتی انجام خواهیم داد. اما اگر خرابی یک قطعه بقدری باشد که تکنسین های ما با وجود اعمال تعمیرات تخصصی، قطعه معیوب احیا نشود ناچار به تعویض قطعه پکیج ایساتیس خواهید شد. با این وجود ما در آریابهکار پروسه تعویض قطعات پکیج ایساتیس را با استفاده از قطعات اورجینال انجام می دهیم.

از این رو در این مواقع ما تعویض قطعات پکیج ایساتیس را با استفاده از قطعات شرکتی برند ایستایس برای شما انجام خواهیم داد که این مورد نیز شامل گارانتی و خدمات آریابهکار می شود.

اقدامات مهم در زمینه تعمیر پکیج ایساتیس

مهم ترین اقداماتی که باید در پروسه تعمیر پکیج ایساتیس صورت گیرند، تعمیر تخصصی دستگاه توسط تکنسین و تعمیرکاری می باشد که بتواند مشکل دستگاه را به بهترین حالت ممکن برطرف کند.

اما از طرفی دیگر مهم ترین اقدامی که باید توسط شما عزیزان صورت گیرد، این می باشد که به هر فردی پروسه تعمیر پکیج ایساتیس را نسپارید و فقط اجازه دهید تا این دستگاه توسط تعمیرکاران باتجربه تعمیر گردد. در این صورت بهترین نتیجه ممکن را دریافت خواهید نمود.

تعمیر پکیج ایساتیس چه موقع لازم است؟

پکیج ایساتیس یک دستگاه مصرفی و پرکاربرد می باشد و اگر خانه شما پکیج نداشته باشد، بدون شک متوجه جای خالی یک دستگاه بسیار مهم خواهید بود. از این رو ممکن است برای شما سؤال شود که بهترین زمان برای تعمیر پکیج ایساتیس چه زمانیست؟

تعمیر پکیج ایساتیس چه موقع لازم است

بهترین زمان، زمانی می باشد که شما متوجه ساده‌ترین و جزئی ترین اختلال در این دستگاه می شوید! چرا که در این مواقع می توانید با کمترین هزینه ممکن، اقدام به تعمیر پکیج ایساتیس نمایید و همچنین نیازی به تعویض قطعات گران‌قیمت نخواهید داشت.

همچنین بخوانید: تعمیر پکیج بوتان

چرا تعمیر پکیج ایساتیس را به مجموعه آریابهکار بسپاریم؟

بدون شک این سؤال ممکن است برای شما عزیزان نیز پیش بیاید که چرا باید به آریابهکار اعتماد کنیم؟ در پاسخ به این سؤال باید بگوییم که آریابهکار به عنوان یکی از قدیمی ترین و با اصالت ترین مجموعه های تعمیراتی در شرق و غرب تهران با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات می باشد که همواره ما سعی داریم تا با استفاده از تجربه تخصصی تیم تکنسین آریابهکار، خرابی دستگاه شما را صرفا براساس تجربه تیمی با بهترین کیفیت و کمترین هزینه ممکن تعمیر کنیم تا نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید و بتوانید چندین سال دیگر از این دستگاه استفاده نمایید.

مراحل ثبت درخواست تعمیرکار پکیج ایساتیس در مجموعه آریابهکار

برای استفاده از خدمات تخصصی آریابهکار در خصوص تعمیر پکیج ایساتیس می توانید به روش های مختلفی که ما برای شما در نظر گرفته ایم اقدام نمایید. طبیعتا اولین روش این است که از طریق شماره های مندرج بر روی سایت با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید و با شرح دادن خرابی دستگاه، هماهنگی های لازم را جهت انتقال دستگاه به شعب تعمیراتی آریابهکار انجام دهید تا دستگاه را برای تعمیرات تخصصی به شعب آریابهکار منتقل کنید.

یکی دیگر از روش هایی که شما عزیزان با استفاده از آن می توانید خرابی دستگاه خود را بهتر و سریعتر پیگیری کنید این است که در ابتدا از دستگاه خود تعدادی تصویر به همراه ویدیو سی ثانیه ای تهیه کنید و از طریق واتساپ و تلگرام شماره 09190111214 برای تیم تکنسین آریابهکار ارسال نمایید تا بررسی ابتدایی خرابی دستگاه توسط تیم تکنسین مجرب مجموعه صورت گیرد.

توجه داشته باشید که فایل های ارسالی شما باید کیفیت مطلوبی داشته باشند و در ویدیو ارسالی بهتر است خرابی رخ داده را به همراه توضیحات تکمیلی ارسال نمایید.

توجه داشته باشید که این پروسه عیب یابی، عیب یابی سطحی می باشد تا یک راهکار به شما ارائه گردد. اما عیب یابی تخصصی پکیج ایساتیس در صورتی انجام می شود که تکنسین به‌صورت حضوری با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا اقدام به عیب یابی قطعه به قطعه دستگاه شما می کند و پس از گذشت یک بازه زمانی کوتاه مشکل دستگاه را به همراه هزینه آن به شما اعلام می کند.

همچنین آخرین روش هم بابت ثبت درخواست تعمیر پکیج ایساتیس در آریابهکار این است که شما عزیزان با استفاده از هماهنگی قبلی، دستگاه را به وسیله پیک مجموعه آریابهکار به شعب تعمیراتی منتقل کنید؛ استفاده از این روش به نحوی می باشد که در ابتدا باید هماهنگی با شما صورت گیرد و سپس پیک پیش از تحویل دستگاه، قبض رسمی و شرکتی را به شما ارائه می کند که این قبض به منزله این می باشد که دستگاه شما به مجموعه آریابهکار جهت تعمیرات تحویل داده شده است و پس از بررسی قبض شرکتی، دستگاه را به پیک تحویل داده و پیک دستگاه را برای عیب یابی به شعب تعمیراتی مجموعه منتقل می کند.

نحوه برقراری ارتباط با نمایندگی مرکزی تعمیر پکیج ایساتیس

اگر پکیج ایساتیس شما عزیزان خراب شده است و این در حالی می باشد که حدودا چند ماهی از خرید این دستگاه می گذرد، می توانید از خدمات پس از فروش پکیج ایساتیس استفاده کنید و مشکل دستگاه خود را به‌صورت رایگان تعمیر نمایید.

از این رو برای استفاده از این خدمات باید به نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس در تهران و یا استان محل سکونت خود مراجعه نمایید تا مشکل دستگاه شما توسط نمایندگی این دستگاه تعمیر گردد. به همین ترتیب برای استفاده از خدمات پس از فروش پکیج ایساتیس باید کارت گارانتی دستگاه را به همراه خود داشته باشید.

از این رو برای تعمیر رایگان پکیج ایساتیس می توانید به کارت گارانتی پکیج ایساتیس مراجعه کنید چرا که شماره تماس نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس بر روی این کارت درج شده است و شما عزیزان می توانید با استفاده از این کارت به شماره تماس نمایندگی دسترسی پیدا کنید.

لازم به ذکر می باشد که برای استفاده از خدمات پس از فروش پکیج ایساتیس، کارت گارانتی شما باید اعتبار کافی داشته باشد و اگر اعتبار کارت به اتمام رسیده است، نمی توانید از خدمات پس از فروش استفاده نمایید.

البته جای نگرانی نیست چرا که اگر کارت گارانتی شما اعتبار کافی ندارد، می توانید از طریق شماره مرکزی 02145437 با نمایندگی آریابهکار تماس بگیرید تا هماهنگی های لازم جهت تعمیر پکیج ایساتیس شما صورت گیرد.

بررسی مشکلات مختلف در پکیج ایساتیس

1) نشتی آب از پکیج ایساتیس

نشتی آب از پکیج ایساتیس یکی از مشکلات شایعی است که برای پکیج به وجود می آید. نشتی آب از پکیج به دلیل خرابی یا سوراخ بودن پکیج به وجود می آید. برای تعمیر پکیج ایساتیس در صورت نشت کردن آب، باید در ابتدا تمامی شیلنگ ها و یا لوله ها چک شوند. اگر لوله ها و یا شیلنگ ها سوراخ بودند، بایستی تعویض شوند و اگر لوله ها و یا شیلنگ ها شل بودند، باید محکم شوند.

نشتی آب از پکیج ایساتیس

ولی اگر لوله ها و شیلنگ ها سالم بودند و مشکلی نداشتند، باید مخزن پکیج ایساتیس مورد بررسی قرار بگیرد چرا ممکن است سوراخ باشد. متخصصین خدمات آریا بهکار با عیب یابی درست، پکیج ایساتیس را تعمیر می کنند.

2) گرم نشدن پکیج ایساتیس

یکی از مشکلات اساسی پکیچ ایساتیس، گرم نشدن پکیج است. قبل از مراجعه به تعمیرکار و تعمیر پکیج ایساتیس توصیه می شود ابتدا جریان گاز را چک کنید چون ممکن است جریان گاز قطع شده و یا شعله گاز خاموش باشد. در صورت درست نشدن پیکج، بایستی کم یا زیاد بودن فشار آب بررسی شود چرا که فشار کم، آب داخل پکیج را گرم نمی کند.

گرم نشدن پکیج ایساتیس

در غیر این صورت بایستی از تعمیرکار کمک گرفت. تعمیرکاران شرکت آریا بهکار با رسوب گیری پکیج، مشکل گرم نشدن آن را رفع می کنند.

3) گرفتگی دودکش پکیج ایساتیس

یکی از خطرناک ترین مشکلاتی که در پکیج ها رخ می دهد، گرفتگی دودکش است. توصیه می شود هر چند وقت یک بار، پکیج ایساتیس سرویس شود.

گرفتگی دودکش پکیج ایساتیس

تخلیه گرفتگی لوله ها، جزو تعمیر پکیج ایساتیس به حساب می آید و از این رو می توان از بخش خدمات آریا بهکار کمک گرفت.

4) از کار افتادن برد

از کار افتادن برد پکیج ایساتیس به معنای عدم کارکرد پکیج است و بایستی تعمیرکار عیب یابی کند. سپس عملیات تعمیر پیکج ایساتیس توسط تعمیرکار آغاز می شود.

از کار افتادن برد

5) خروج صداهای غیرطبیعی

تولید صداهای غیرطبیعی در پکیج دلایل مختلفی دارد. این دلایل شامل هوا گرفتگی و رسوب گرفتگی لوله های پکیج می شوند. خوشبختانه تعمیر پکیج ایساتیس هوا گرفته و یا رسوب گرفته بسیار راحت است.

همچنین بخوانید: تعمیر پکیج ایران رادیاتور

معرفی کدهای پکیج ایساتیس هوشمند

 • 1- E0: نشان دهنده ی بروز مشکل در ورودی آب به پکیج
 • 2- E1: نشان دهنده ی کم بودن فشار آب
 • 3- E2: نمایان گر عدم تشکیل شعله در پکیج
 • 4- E3: نمایان گر خرابی سنسور ان تی سی گرمایشی
 • 5- E4: نشان دهنده ی خرابی سنسور ان تی سی آب گرم مصرفی
 • 6- E5: نشان دهنده ی حالت تابستانه و خطا در گرم کردن آب
 • 7- E6: خطای پرشر فن، خطای پرشر هوا و مسدود شدن دودکش پکیج
 • 8- E7: نمایان گر بالا بودن دمای پکیج ایساتیس، خرابی ترموستات یا خرابی پمپ
 • 9- E8: نشان دهنده ی قطعی ارتباط برد اصلی پکیج ایساتیس با صفحه نمایش پکیج
 • 10- E9: خطا در محل جامپر S4
 • 11- EE: نشان دهنده ی خرابی دیپ سوئیچ و یا خرابی جامپر

پکیج های هوشمند با ارائه کد خطا، منبع خطا را نشان می دهند و عملا مرحله عیب یابی را کوتاه می کنند. تعمیرکاران می بایست به کد خطا مراجعه کنند و تعمیر پکیج ایساتیس را آغاز کند.

خدمات قابل ارائه آریابهکار در راستای تعمیرات پکیج دیواری ایساتیس

آریابهکار تمامی‌خدمات سیستم گرمایشی و سیستم سرمایشی‌ها از جمله عیبی یابی و تعمیر پکیج دیواری را انجام می‌دهد.

منظور از خدمات قابل ارائه نصب، تعمیر و سرویس پکیج در انواع مدل های مختلف می‌باشد. برای استفاده از این خدمات می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید تا در کمترین زمان ممکن در محل مورد نظر خود از این خدمات بهره‌مند شوید.

آریابهکار تمامی خدمات قابل ارائه خود را به مدت 90 روز ضمانت کرده است تا شما بتوانید بهترین و با کیفیت ترین خدمات را دریافت نمایید.

برای استفاده از خدمات آریابهکار و ثبت درخواست تعمیر فرم زیرا تکمیل نمایید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

سرویس های دوره ای پکیج ایساتیس

پکیج ایساتیس یکی از دستگاه های کاربردی و البته مصرفی حساسی می باشد که اگر مایل به استفاده صحیح و اصولی از این دستگاه هستید، باید در طول زمان اقدام به سرویس دوره ای آن توسط تکنسین های مجرب و متخصص نمایید تا از این طریق بتوانید از این دستگاه برای چندین سال بدون هر گونه خرابی کلی و جزئی استفاده کنید. با این وجود برای استفاده بهینه از پکیج ایساتیس باید سرویس های دوره ای پکیج ایساتیس را توسط تکنسین ماهر و مجرب انجام دهید.

اما منظور از سرویس دوره ای پکیج ایساتیس چیست؟ از مهم ترین سرویس های دوره ای در خصوص پکیج ایساتیس می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 • شستشوی مبدل ها و لوله های پکیج ایساتیس.
 • بررسی سلامت مبدل ها و لوله های پکیج ایساتیس.
 • شستشوی فیلتر رسوب گیر پکیج ایساتیس.
 • تنظیم گاز پکیج ایساتیس.
 • بررسی دودکش پکیج ایساتیس.
 • کنترل فن پکیج ایساتیس.
 • نصب رسوب گیر پکیج ایساتیس.
 • بررسی پمپ پکیج ایساتیس.
 • کنترل سنسورهای پکیج ایساتیس.

راهنمای کامل سرویس پکیج دیواری ایساتیس

برای دریافت راهنمای کامل سرویس پکیج دیواری ایساتیس می توانید از طریق شماره های مندرج تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم به شما صورت گیرد. این شماره ها جهت برقراری ارتباط مسنقیم با مشاوران و متخصصات تعمیرات پکیج ایساتیس می باشد که در قالب یک طرح جامع و رایگان، به تمامی سوالات و ابهامات شما کاربران عزیز پاسخ خواهند داد.

تعمیرات پکیج ایساتیس در تهران را به چه کسی بسپارید؟

همانگونه که گفته شد، تعمیرات پکیج ایساتیس باید توسط ماهر ترین و با تجربه ترین تکنسین های تعمیرکار به بهترین شکل ممکن انجام شود تا بتوانید از این دستگاه همانند روز اول توسط تکنسین های مجرب و متخصص استفاده نمایید. از این رو اگر پروسه عیب یابی و تعمیر پکیج ایساتیس بصورت اصولی صورت نگیرد، مطمئن باشید این دستگاه قابل استفاده نخواهد بود علیرغم اینکه مشکل پکیج ایساتیس بر طرف نخواهد شد، بلکه مشکلات آن بیشتر و بیشتر نیز خواهد گردید.

تعمیرات پکیج ایساتیس در تهران را به چه کسی بسپارید

با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که پروسه عیب یابی و تعمیر پکیج ایساتیس را به تعمیرکاران با تجربه و متخصص بسپارید تا از این طریق مشکل شما یکبار برای همیشه بر طرف گردد. از این رو اگر ساکن تهران هستید و مایل به تعمیرات پکیج ایساتیس هستید، می توانید این دستگاه را به تکنسین های مجموعه ما در آریابهکار بسپارید تا از این طریق مشکل دستگاه شما یکبار برای همیشه بر طرف شود.

مراحل سرویس پکیج اساتیس توسط آریابهکار

سرویس پکیج ایساتیس در تعمیرگاه های مختلف بر اساس سابقه و تجربه ای که دارند، متفاوت می باشد. برای مثال برخی تعمیرکاران بی تجربه از همان ابتدا اقدام به باز کردن بدنه پکیج ایساتیس و سپس تعویض قطعاتی می کنند که کاملا سالم هستند و هیچ خرابی در آنها وجود ندارد! با این وجود اگر سرویس پکیج ایساتیس را نیز به افراد بی تجربه بسپارید، مطمئن باشید که هزینه تعمیراتی زیادی متحمل خواهید شد.

اما مراحل سرویس پکیج ایساتیس در آریابهکار به شکل ذیل است:

 1. عیب یابی تخصصی پکیج ایساتیس توسط تکنسین در تمام بخش های پکیج ایساتیس.
 2. اعمال تعمیرات تخصصی و همچنین رفع مشکل خرابی ها با استفاده از دانش فنی و تخصصی بالا.
 3. همچنین شستشوی فیلترهای پکیج ایساتیس و یا تعویض فیلتر پکیج ایساتیس در صورت کثیفی بیش از حد.
 4. تست پکیج ایساتیس در حضور شما.

تعمیر برد پکیج ایساتیس

یکی از مهم ترین قطعاتی که بر روی پکیج ایساتیس نصب شده است و پروسه عملیاتی پکیج ایساتیس توسط آن مدیریت و کنترل می شود، برد پکیج ایساتیس می باشد که یک قطعه حیاتی و حساس است. این قطعه به نام برد پکیج ایساتیس می باشد که توانایی های لازم برای مدیریت تمام قطعات پکیج ایساتیس را دارد و می تواند به بهترین شکل ممکن پروسه روشن و خاموش شدن و… را در این دستگاه کنترل کند. از این رو اگر برد پکیج ایساتیس خراب شود، مطمئنا این دستگاه کاربرد خود را از دست خواهد داد.

با این وجود در صورتی که برد پکیج ایساتیس شما عزیزان خراب شده است، الزامی مبنی بر تعویض برد پکیج ایساتیس نیست؛ چرا که ما در مجموعه آریابهکار این قطعه را بصورت تخصصی توسط تکنسین های مجرب و متخصص مورد عیب یابی قرار می دهیم تا بتوانید این خرابی را صرفا با استفاده از تعمیرات تخصصی بر طرف کنید و نیازی به خرید برد پکیج ایساتیس نداشته باشید. از این رو برای تعمیر برد پکیج ایساتیس می توانید از خدمات تخصصی مجموعه ما استفاده کنید.

توجه: تعمیر برد پکیج ایساتیس در آریابهکار توسط تکنسین های مجرب و متخصص با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا و مخصوص تعمیر برد انجام می شود تا این قطعه همانند روز اول برای شما کارایی داشته باشد. همچنین صفر تا صد خدمات تعمیر برد پکیج ایساتیس در آریابهکار شامل گارانتی رسمی و شرکتی می باشد تا از این طریق بتوانید از پکیج ایساتیس خود با خیالی آسوده استفاده کنید؛ در صورتی که با خرابی قبلی برد پکیج ایساتیس روبرو شوید، ما آنرا بصورت رایگان در بازه زمانی گارانتی تعمیر خواهیم کرد.

تعمیر پمپ پکیج ایساتیس

پمپ پکیج ایساتیس دارای وظیفه قابل توجهی در پکیج ایساتیس می باشد و اگر به هر دلیلی این قطعه در پکیج ایساتیس خراب شود، مطمئن باشید که امکان استفاده از این دستگاه همانند گذشته وجود نخواهد داشت. با این وجود وظیفه پمپ پکیج ایساتیس چیست؟ مهم ترین وظیفه پمپ پکیج ایساتیس این است که آب گرم را درون رادیاتور، شوفاژ و… بر عهده دارد و برای اینکه متوجه خرابی پمپ پکیج ایساتیس شوید، تنها کافی است میزان فشار آب گرم را نسبت به گذشت بررسی کنید.

تعمیر پمپ پکیج ایساتیس

با این وجود در صورتی که پمپ پکیج ایساتیس خراب شود، باید اقدام به تعویض آن کنیم؟ خیر. ما در آریابهکار پمپ پکیج ایساتیس را بصورت تخصصی تعمیر می کنیم تا بتوانید از این قطعه همانند روز اول استفاده کنید. از این رو برای تعمیر پمپ پکیج ایساتیس در آریابهکار می توانید از طریق شماره های مندرج تماس بگیرید تا هماهنگی های لازم صورت گیرد و بتوانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید.

همچنین بخوانید: تعمیر پکیج اخگر

مزیت های تعمیر پکیج ایساتیس در نمایندگی تعمیرات آریابهکار

مزایایی که ما در خصوص تعمیر پکیج ایساتیس در نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس در نظر گرفته ایم، صرفا مزایایی می باشند که تعمیر پکیج ایساتیس شما را تضمین می کنند تا بتوانید با خیالی آسوده دستگاه خود را به تکنسین های مجموعه ما بسپارید. اما این مزایا کدام اند؟ در ادامه با مزیت های تعمیر پکیج ایساتیس در نمایندگی تعمیرات آریابهکار بیشتر آشنا خواهید شد:

 1. همکاری با تکنسین های تعمیرکار پکیج ایساتیس با رزومه های درخشان و مدارک تحصیلی از مراکز معتبر.
 2. عیب یابی تخصصی پکیج ایساتیس پیش از هر گونه تعمیرات.
 3. اعلام هزینه تعمیرات پکیج ایساتیس پیش از هر گونه تعمیرات.
 4. ارائه تضمین 90 روزه برای تمامی خدمات پکیج ایساتیس.
 5. تعمیر تخصصی قطعات معیوب به‌جای تعویض آنها.

تعمیر پکیج ایساتیس در چه مواقعی بسیار ضروری است؟

در طول زمان ممکن است مشکلاتی در پکیج ایساتیس ایجاد شوند که اگر به دنبال اصلی ترین علت بروز این مشکلات هستید باید به اطلاع شما برسانیم که استفاده نادرست و اشتباه از این دستگاه می باشد که اگر استفاده درستی از این دستگاه ندارید باید نحوه استفاده از پکیج ایساتیس را تغییر دهید. با این وجود اگر به دنبال آشنایی با ضروری ترین مواقع برای تعمیرات پکیج ایساتیس هستید، می توان به این موارد اشاره نمود:

 1. گرم نکردن آب در پکیج ایساتیس.
 2. چکه کردن پکیج ایساتیس.
 3. صدای خوف ناک پکیج ایساتیس.
 4. فشار کم پکیج ایساتیس.
 5. گرم نشدن رادیاتورهای پکیج ایساتیس.
 6. یخ زدن لوله های پکیج ایساتیس.

عیب یابی پکیج ایساتیس

ابتدایی ترین مرحله برای تعمیرات پکیج ایساتیس، تعمیر پکیج ایساتیس نیست؛ چرا که اولین گام برای تعمیر پکیج ایساتیس، عیب یابی پکیج ایساتیس توسط تکنسین تعمیرکار و مجربی می باشد که توانایی لازم و کافی در این زمینه دارد و می تواند به بهترین شکل ممکن مشکل پکیج ایساتیس را تشخیص دهد و یکبار برای همیشه مشکل شما از این طریق بر طرف شود. اما اگر عیب یابی پکیج ایساتیس بصورت اصولی انجام نشود، مطمئن باشید که تعمیرات اصولی شکل نخواهد گرفت و تعمیرات از پایه اشتباه خواهد بود.

از این رو ما در آریابهکار پیش از هر گونه تعمیرات تخصصی، پروسه عیب یابی تخصصی پکیج ایساتیس را انجام می دهیم تا مشکل دستگاه شما بصورت صحیح ریشه یابی گردد.

جدول کد خطای پکیج ایساتیس

برای آشنایی با کد خطای پکیج ایساتیس می توانید به دفترچه راهنمای استفاده از دستگاه خود مراجعه کنید تا از این طریق علت خرابی را جویا شوید. با این وجود در ادامه ما قصد داریم برخی از کدهای خطای پکیج ایساتیس را نام ببریم و توضیح دهیم. همراه ما باشید.

ارور پکیج ایساتیسعلت کد خطای پکیج ایساتیس
ارور E1 پکیج ایساتیسکم بودن آب داخل مبدل پکیج ایساتیس.
ارور E2 پکیج ایساتیسعدم تشخیص شعله در پکیج ایساتیس.
ارور E3 پکیج ایساتیسدمای آب پکیج ایساتیس بیش از حد زیاد است.
ارور E4 پکیج ایساتیسسنسور آب گرم مصرفی پکیج ایساتیس باید بررسی شود.
ارور E6 پکیج ایساتیسفن هوا در پکیج ایساتیس خراب شده است.
ارور E7 پکیج ایساتیسدمای آب مصرفی پکیج ایساتیس بالا است.
ارور E8 پکیج ایساتیسبرد پکیج ایساتیس خراب شده است.

صفحه نمایش پکیج ایساتیس

پکیج ایساتیس یکی از پکیج های پر طرفدار و محبوب در بازار کشور عزیزمان است که تمام قطعات به کار رفته در این دستگاه از کیفیت بالایی برخوردار هستند و شما می توانید از این دستگاه برای چندین سال استفاده کنید. اما پکیج ایساتیس از آن دسته پکیج هایی می باشد که بر روی صفحه آن یک پنل درج شده است و شما می توانید با خیالی آسوده از تمام وضعیت پکیج ایساتیس در صفحه نمایش پکیج ایساتیس مطلع شوید. با این وجود اگر صفحه نمایش پکیج ایساتیس شما آسیب دیده است، باید توسط نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس تعمیر شود.

معایب پکیج ایساتیس

در خصوص معایب پکیج ایساتیس باید به اطلاع شما برسانیم که تمام دستگاه هایی که توسط این برند تولید و روانه بازار کشور می شوند، کاملا تست شده هستند و در صورتی که شما استفاده نادرست و اشتباهی از این دستگاه داشته باشید، مطمئن باشید که این دستگاه کارایی خود را از دست خواهد داد و نمی توانید همانند روز اول از این دستگاه استفاده کنید. لازم به ذکر می باشد که در صورت استفاده نادرست از پکیج ایساتیس، احتمالا با این مشکل روبرو خواهید شد که پس از گذشت چند سال، این دستگاه خراب خواهد شد!

علت خاموش شدن پکیج ایساتیس

اگر با مشکل خاموش شدن پکیج ایساتیس روبرو شده اید و به دنبال علت اصلی این خرابی هستید باید به اطلاع شما برسانیم که دلایل متنوعی در این زمینه وجود دارند که معمولا دلایل فنی هستند و باید توسط تکنسین های مجرب و متخصص با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا مورد عیب یابی و تعمیرات تخصصی قرار گیرد. از این رو در ادامه قصد داریم تا رایج ترین دلایل را در این زمینه به شما معرفی کنیم و عبارتند از:

1. ناکافی بودن فشار گاز

از مهم ترین عوامل خاموشی پکیج های دیواری ایساتیس می توان به فشار ناکافی گاز ورودی اشاره کرد. فشار گاز پایین، مانع تولید حرارت و شعله ور شدن پکیج می شود. این امر می تواند منجر به خاموش و روشن شدن متناوب دستگاه شما عزیزان شود. از این رو با بررسی و تنظیم شیر گاز و فشار گاز ورودی به بنا، این مشکل قابل حل است. به همین دلیل توصیه می کنیم که این خرابی توسط تکنسین های مجرب و متخصص عیب یابی و سپس تعمیر شود تا بتوانید این مشکل را یکبار برای همیشه تعمیر کنید.

2. کاهش فشار آب در سیستم پکیج ایساتیس

وجود فشار آب ناکافی در سیستم پکیج می تواند موجب اختلال در عملکرد و خاموشی پکیج ایساتیس شود. لازم به ذکر است که پکیج ها با اندازه گیری میزان فشار آب و در صورتی که این فشار کمتر از 0.5 بار باشد، به جلوگیری از روشن شدن دستگاه می پردازند. همچنین توجه داشته باشید که آسیب دیدگی منبع انبساط نیز می تواند در بروز این مشکل دخیل باشد. از این رو باید فشار آب را بررسی کنید و اگر فشار آب محل سکونت شما به میزان لازم و کافی نیست، باید پروسه عیب یابی و تعمیرات تخصصی توسط تکنسین را سپری کنید.

3. نقص پمپ در پکیج ایساتیس

یکی از دلایلی که ممکن است به خاموشی پکیج ایساتیس منجر شود، خرابی پمپ سیرکولاتور یا همان پمپ گردش آب می باشد که با گذشت زمان کارایی پمپ سیرکولاتور ممکن است کاهش یابد و در نهایت به سوختن و از کار افتادن آن منجر شود. از این رو توجه داشته باشید در صورتی که پمپ با مشکل کارایی روبرو شود، پکیج به طور مکرر خاموش و روشن می شود؛ اما اگر پمپ سوخته باشد، پکیج اصلا روشن نخواهد شد. به همین ترتیب توصیه ای که برای شما داریم این است که پروسه عیب یابی و تعمیر پکیج ایساتیس را توسط تکنسین های مجرب و متخصص سپری کنید تا مشکل شما رفع گردد.

مدل های پکیج ایساتیس

تاکنون مدل های متنوعی از پکیج ایساتیس طراحی و روانه بازار کشور شده است و شما می توانید برحسب نیاز خود اقدام به خرید گزینه مناسب و مطلوب نمایید تا از این طریق از تمام مزایای یک دستگاه پکیج استفاده کنید و در تمام طول سال به آب گرم دسترسی داشته باشید. با این وجود در ادامه این بخش نیز قصد داریم تا شما را با بهترین و کارآمد ترین مدل های پکیج ایساتیس آشنا سازیم که تمام این مدل ها در بازار کشور موجود هستند.

 • پکیج ۳۰۰۰۰ ایساتیس مدل نیواستار ۳۰II FF
 • پکیج ۲۶۰۰۰ ایساتیس مدل نیواستار ۲۶II FF
 • پکیج ۲۶۰۰۰ ایساتیس سری K

عملکرد پکیج ایساتیس در تامین گرمایش و آب گرم مصرفی چگونه است؟

عملکرد کلی یک پکیج ایساتیس در زمینه گرمایش آب مورد استفاده در خانه شما عزیزان، طی مراحل ذیل انجام می شود:

 1. زمانی که شما در هر نقطه ای از منزل شیر آب گرم را باز می نمایید، جریان آب در لوله های مربوطه به جریان می افتد.
 2. سنسور پکیج ایساتیس، حضور آب جاری را شناسایی می کند.
 3. اینک برد الکترونیکی به صورت همزمان فرمان بازکردن شیر گاز و تولید جرقه را صادر می کند.
 4. سپس جرقه زن با ایجاد جرقه، موجب اشتعال مشعل می گردد.
 5. با روشن شدن شعله الکترود یا سنسور تشخیص شعله فرآیند ایجاد جرقه را متوقف می سازد.
 6. آب حین عبور از مسیر باریک مبدل حرارتی، گرم می شود.
 7. اینک ترموستات با کنترل دمای آب، جریان گاز را توسط برد الکترونیکی بر اساس دمای تعیین شده توسط دستگاه به انجام می رساند.
 8. در صورت خاموش شدن شعله، سنسور شعله با مشاهده این وضعیت و از طریق فرمان برد، جریان گاز را قطع می کند که این عمل از تجمع و پخش گاز بیشتر جلوگیری به عمل می آورد.

مزایای استفاده از پکیج های دیواری ایساتیس

در صورتی که اقدام به خرید پکیج ایساتیس کرده اید و یا قصد خرید پکیج ایساتیس دارید و با مزایای پکیج ایساتیس آشنا نیستید در ادامه نیز قصد داریم شما عزیزان را با مزایای استفاده از پکیج ایساتیس آشنا سازیم.

 • تمام محصولات پکیج ایساتیس که در بازار موجود هستند، دارای گارانتی شرکتی هستند و شما می توانید با خیالی آسوده اقدام به خرید این دستگاه کنید.
 • در طراحی و ساخت پکیج ایساتیس از تکنولوژی روز دنیا استفاده شده است.
 • پکیج ایساتیس دارای سیستم ضد زنگ و سیستم ایمنی می باشد تا در طول زمان مشکلی برای دستگاه شما رخ ندهد.
 • یکی دیگر از مزایای خرید پکیج ایساتیس این است که محصولات این برند صدای کمی دارند و به هیچ وجه شما را آزار نخواهند داد.

چه زمانی باید پکیج ایساتیس را سرویس نمود؟

اگر مایل به سرویس پکیج ایساتیس هستید و اما از زمان آن مطلع نیستید باید به اطلاع شما برسانیم که شما باید در طول سال حداقل یک دفعه اقدام به سرویس دوره ای پکیج ایساتیس کنید تا از این طریق بتوانید مانع بروز هر گونه خرابی در این دستگاه شوید. با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که پروسه سرویس دوره ای پکیج ایساتیس را صرفا توسط کارشناسان و متخصصان در این زمینه انجام دهید تا مشکل دستگاه شما یکبار برای همیشه تعمیر شود و نیازی به تعمیرات و تعویض قطعات نداشته باشید.

نصب پکیج ایساتیس

در صورتی که به تازگی اقدام به خخرید پکیج ایساتیس کرده اید اولین گام پیش روی شما نصب پکیج ایساتیس می باشد که این پروسه باید به بهترین شکل ممکن توسط تکنسین های مجرب و متخصص صورت گیرد. اما چرا؟ لازم به ذکر می باشد که اکثر خرابی هایی که ممکن است در طول زمان در پکیج ایساتیس شما رخ دهند، ناشی از نصب نادرست و اشتباه این دستگاه می باشد که اگر پروسه نصب پکیج ایساتیس بصورت اصولی صورت گیرد، نیازی به تعویض پکیج ایساتیس نخواهید داشت.

تعمیر و تعویض ونتوری پکیج ایساتیس

فن پکیج مسئولیت دارد تا هوای گرم سیستم گرمایی را خارج کند. از این رو ضروری است که عملکرد این بخش به دقت مورد نظارت و کنترل قرار گیرد. ونتوری پکیج ایساتیس برای کنترل همین خروج هوا کاربرد دارد. وظیفه ونتوری به طور خلاصه تنظیم اندازه خروجی فن است. با این وجود هوا پس از عبور از فن، از طریق یک شلنگ به ونتوری منتقل می شود؛ در نتیجه با کاهش اندازه خروجی، فشار هوای تخلیه شده کمتر و سرعت آن افزایش می یابد که ما در آریابهکار پروسه تعمیر و تعویض ونتوری را برحسب خرابی انجام می دهیم.

تعمیر و تعویض مبدل حرارتی پکیج ایساتیس

مبدل حرارتی قطعه ای است که به منظور انتقال بهینه حرارت بین دو ماده، چه گاز و چه مایع، به کار گرفته می شود و به عبارتی می توان گفت که در اصل برای ایجاد تبادل حرارتی مؤثر بین دو محیط مختلف طراحی شده اند. از این رو اگر به هر دلیلی مبدل حرارتی پکیج ایساتیس شما خراب شود، مطمئن باشید که دستگاه شما کارایی خود را از دست خواهد داد و باید توسط تکنسین مجرب و متخصص عیب یابی و تعمیر شود.

تعمیر و تعویض منبع انبساط پکیج ایساتیس

همچنین اگر منبع انبساط پکیج ایساتیس شما آسیب دیده است، توصیه می کنیم عجولانه تصمیم نگیرید و اجازه ندهید تا مشکل دستگاه شما از این بیشتر شود. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که پروسه عیب یابی منبع انبساط را به تکنسین مجرب و متخصص بسپارید تا تشخیص دهد که آیا این قطعه باید تعمیر شود یا تعویض؟! ما در آریابهکار پروسه تعمیر و تعویض منبع انبساط را انجام می دهیم.

تعمیر و تعویض کلید حد پکیج ایساتیس

کلید حرارتی که به عنوان ترموستات حد نیز شناخته می شود، بخشی از سیستم پکیج ایساتیس است که وظیفه تنظیم خودکار دما را بر عهده دارد. این ترموستات ها در انواع متفاوتی وجود دارند و بر اساس نحوه عملکردشان به سه دسته اصلی: قطع کننده، وصل کننده و تنظیم کننده تدریجی، تقسیم بندی می شوند. ترموستات حد به منزله یک رگولاتور خودکار عمل می کند تا دمای پکیج را به طور اتوماتیک مدیریت نماید که در صورت خرابی این قطعه، ما در آریابهکار خدمات تعمیر و تعویض کلید حد پکیج ایساتیس را انجام خواهیم داد.

تعمیر و تعویض سنسور دود پکیج ایساتیس

اگر سنسور دود پکیج ایساتیس شما آسیب دیده است، حتما باید در اسرع زمان اقدام به عیب یابی این قطعه کلیدی و بسیار مهم کنید و اگر مشکل از طریق تعمیرات تخصصی بر طرف شد، نیازی به تعویض سنسور دود پکیج ایساتیس نخواهید داشت و اما اگر مشکل از طریق تعمیرات قابل تعمیر نباشد، می توانید اقدام به تعویض سنسور دود پکیج ایساتیس نمایید تا مشکل دستگاه رفع گردد.

تعمیر و تعویض حسگر شعله پکیج ایساتیس

حسگر شعله پکیج ایساتیس به قطعه ای گفته می شود که وظیفه آن تایید باز بودن مسیر گاز است، اما فقط هنگامی که شعله ای وجود دارد! به عبارتی این تکنولوژی به منظور پیشگیری از انباشت گازهای مضر عمل می کند و این حسگرها به طور معمول در دستگاه های گرمایشی مدرن مانند پکیج ها و سیستم های گرمایشی که با گاز کار می کنند، مورد استفاده قرار می گیرند که ما در آریابهکار تمام خدمات تعمیر و تعویض حسگر شعله پکیج ایساتیس را بصورت تخصصی به شما ارائه خواهیم داد.

تعمیر و تعویض پمپ سیرکولاتور پکیج ایساتیس

پمپ سیرکولاتور پکیج ایساتیس یکی از قطعات بسیار مهم در این دستگاه می باشد که وظفه کلیدی و مهم این قطعه به گردش در آوردن آب در مدار گرمایشی پکیج ایساتیس می باشد و از این رو اگر این قطعه کلیدی خراب شده است، مطمئن باشید که دستگاه شما کارایی بخصوصی نخواهد داشت و حتما باید پروسه عیب یابی این قطعه صورت گیرد که ما در آریابهکار پس از عیب یابی تخصصی توسط تکنسین های مجرب و متخصص، پروسه تعمیر و تعویض پمپ سیرکولاتور پکیج ایساتیس را انجام می دهیم تا مشکل شما یکبار برای همیشه رفع گردد.

تعمیر و تعویض شیر گاز پکیج ایساتیس

شیر گاز پکیج ایساتیس در زیر محفظه احتراق نصب شده و به دو شیر برقی مجهز است. این شیرها وظیفه تنظیم مداوم ارتفاع شعله را بر عهده دارند؛ به این معنی که به صورت پیوسته عمل کرده و شعله را کوتاه و بلند می کند. از این رو شیر گاز با کنترل جریان گاز روانه مشعل، اطمینان حاصل می کند که در صورت بروز خطا یا مشکلی، فورا فرآیند احتراق متوقف شود تا مشکلی برای این دستگاه رخ ندهد. با این وجود اگر با خرابی شیر گاز پکیج ایساتیس روبرو شده اید، ما در آریابهکار بصورت تخصصی این قطعه را تعمیر و تعویض خواهیم کرد.  ارسال عکس دستگاه

  5/5 - (1 امتیاز)

  This Post Has 2 Comments

  1. سلام روزتون بخیر
   دستگاه ما خیلی صدای سوت کشیدن میده جدیدا مشکل چیه از نظر شما؟

   1. با سلام،
    کاربر گرامی مشکل سوت کشیدن پکیج ممکن است به دلیل رسوب گرفتن مبدل اصلی باشد. مبدل اصلی پکیج با لوله های آب در ارتباط است و ممکن است به مرور زمان رسوب بگیردو با این اتفاق لوله های مرتبط صدای ناهنجاری تولید میکنند.
    برای از بین بردن این مشکل میتوانید با شماره 02145437 آریابهکار تماس حاصل فرمایید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Back To Top
  بازگشت
  تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
  واتساپ آریابهکار
  تلگرام
  موبایل: 09190111214