skip to Main Content
مرکز ارتباط سراسری مشتریان : 91006676-۰۲۱

پکیج ایساتیس بر اثر نشتی آب، گرم نشدن آب داخل لوله ها، گرفتگی دودکش، از کار افتادگی برد آن و تولید صداهای غیرطبیعی نیازمند تعمیر است. از این رو برای تعمیر پکیج ایساتیس ابتدا باید عیب یابی صورت بگیرد و سپس عملیات تعمیر آغاز می شود.

برای تعمیر پکیج دیواری بهتر از متخصص کمک گرفته شود تا به درستی قطعه خراب و معیوب تعویض و تعمیر گردد. بخش خدمات شرکت آریا بهکار ارائه کننده ی متخصصین و تعمیرکاران مجرب و ماهر است. از این رو می توانید جهت تعمیر پکیج های خود با بخش خدمات آریابهکار تماس حاصل فرمایید.

کلیه خدمات تعمیرات لوازم خانگی در آریابهکار دارای گارانتی 90 روزه تعمیرات و با ارائه فاکتور رسمی صورت می پذیرد.

بررسی مشکلات مختلف در پکیج ایساتیس

 •  نشتی آب از پکیج ایساتیس

نشتی آب از پکیج ایساتیس یکی از مشکلات شایعی است که برای پکیج به وجود می آید. نشتی آب از پکیج به دلیل خرابی یا سوراخ بودن پکیج به وجود می آید. برای تعمیر پکیج ایساتیس در صورت نشت کردن آب، باید در ابتدا تمامی شیلنگ ها و یا لوله ها چک شوند. اگر لوله ها و یا شیلنگ ها سوراخ بودند، بایستی تعویض شوند و اگر لوله ها و یا شیلنگ ها شل بودند، باید محکم شوند.

ولی اگر لوله ها و شیلنگ ها سالم بودند و مشکلی نداشتند، باید مخزن پکیج ایساتیس مورد بررسی قرار بگیرد چرا ممکن است سوراخ باشد. متخصصین خدمات آریا بهکار با عیب یابی درست، پکیج ایساتیس را تعمیر می کنند.

بیشتر بدانید : تعمیر پکیج دیواری ال جی 

 نشتی آب از پکیج ایساتیس

 

 •  گرم نشدن پکیج ایساتیس

یکی از مشکلات اساسی پکیچ ایساتیس، گرم نشدن پکیج است. قبل از مراجعه به تعمیرکار و تعمیر پکیج ایساتیس توصیه می شود ابتدا جریان گاز را چک کنید چون ممکن است جریان گاز قطع شده و یا شعله گاز خاموش باشد. در صورت درست نشدن پیکج، بایستی کم یا زیاد بودن فشار آب بررسی شود چرا که فشار کم، آب داخل پکیج را گرم نمی کند.

در غیر این صورت بایستی از تعمیرکار کمک گرفت. تعمیرکاران شرکت آریا بهکار با رسوب گیری پکیج، مشکل گرم نشدن آن را رفع می کنند.

 گرم نشدن پکیج ایساتیس
 • گرفتگی دودکش پکیج ایساتیس

یکی از خطرناک ترین مشکلاتی که در پکیج ها رخ می دهد، گرفتگی دودکش است. توصیه می شود هر چند وقت یک بار، پکیج ایساتیس سرویس شود. تخلیه گرفتگی لوله ها، جزو تعمیر پکیج ایساتیس به حساب می آید و از این رو می توان از بخش خدمات آریا بهکار کمک گرفت.

گرفتگی دودکش پکیج ایساتیس

 

 •  از کار افتادن برد

از کار افتادن برد پکیج ایساتیس به معنای عدم کارکرد پکیج است و بایستی تعمیرکار عیب یابی کند. سپس عملیات تعمیر پیکج ایساتیس توسط تعمیرکار آغاز می شود.

 از کار افتادن برد

 

 • خروج صداهای غیرطبیعی

تولید صداهای غیرطبیعی در پکیج دلایل مختلفی دارد. این دلایل شامل هوا گرفتگی و رسوب گرفتگی لوله های پکیج می شوند. خوشبختانه تعمیر پکیج ایساتیس هوا گرفته و یا رسوب گرفته بسیار راحت است.

بیشتر بدانید :‌ تعمیر پکیج دیواری بوتان

معرفی کدهای پکیج ایساتیس هوشمند

1- E0: نشان دهنده ی بروز مشکل در ورودی آب به پکیج

2- E1: نشان دهنده ی کم بودن فشار آب

3- E2: نمایان گر عدم تشکیل شعله در پکیج

4- E3: نمایان گر خرابی سنسور ان تی سی گرمایشی

5- E4: نشان دهنده ی خرابی سنسور ان تی سی آب گرم مصرفی

6- E5: نشان دهنده ی حالت تابستانه و خطا در گرم کردن آب

7- E6: خطای پرشر فن، خطای پرشر هوا و مسدود شدن دودکش پکیج

8- E7: نمایان گر بالا بودن دمای پکیج ایساتیس، خرابی ترموستات یا خرابی پمپ

9- E8: نشان دهنده ی قطعی ارتباط برد اصلی پکیج ایساتیس با صفحه نمایش پکیج

10- E9: خطا در محل جامپر S4

11- EE: نشان دهنده ی خرابی دیپ سوئیچ و یا خرابی جامپر

پکیج های هوشمند با ارائه کد خطا، منبع خطا را نشان می دهند و عملا مرحله عیب یابی را کوتاه می کنند. تعمیرکاران می بایست به کد خطا مراجعه کنند و تعمیر پکیج ایساتیس را آغاز کند.

خدمات قابل ارائه آریابهکار

آریابهکار تمامی‌خدمات سیستم گرمایشی و سیستم سرمایشی‌ها از جمله عیبی یابی  و تعمیر پکیج دیواری را انجام می‌دهد.

منظور از خدمات قابل ارائه نصب، تعمیر و سرویس پکیج در انواع مدل های مختلف می‌باشد. برای استفاده از این خدمات می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید تا در کمترین زمان ممکن در محل مورد نظر خود از این خدمات بهره‌مند شوید.

آریابهکار تمامی خدمات قابل ارائه خود را به مدت 90 روز ضمانت کرده است تا شما بتوانید بهترین و با کیفیت ترین خدمات را دریافت نمایید.

برای استفاده از خدمات آریابهکار و ثبت درخواست تعمیر فرم زیرا تکمیل نمایید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند  ارسال عکس دستگاه

  امتیاز post

  This Post Has 0 Comments

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Back To Top
  بازگشت
  تماس ۹۱۰۰۶۶۷۶-۰۲۱
  واتساپ آریابهکار
  تلگرام