skip to Main Content
تعمیر چای ساز تکنوکیت
شماره تماس نمایندگی تعمیر چای ساز تکنوکیت

تعمیر چای ساز تکنوکیت در شرکت آریابهکار با استفاده از قطعات اصل و فابریک و به دست افرادی با تجربه و حرفه ای انجام می شود. البته پیشنهاد می کنیم جهت تعمیر چای ساز خود در ابتدا به نمایندگی تکنوکیت مراجعه فرمایید تا از خدمات رایگان بهره مند شوید.

اگر از تاریخ گارانتی شما گذشته است و یا مایل به استفاده از خدمات شرکت ما هستید می توانید با استفاده از خدمات شرکت آریابهکار از گارانتی 90 روزه بهره مند شوید.

تعمیر و عیب یابی چای ساز تکنوکیت

اچای ساز تکنوکیت یکی دیگر از محصولات پرطرفدار کمپانی تکنوکیت در کشور عزیزمان می باشد که شما عزیزان با قیمت مناسبی می توانید اقدام به خرید این دستگاه نمایید و از قابلیت های متعدد آن استفاده نمایید. اما اگر پس از گذشت چندین سال استفاده مداوم از چای ساز تکنوکیت با خرابی آن روبرو شدید، جای نگرانی نیست چرا که تمام خرابی های پیش آمده برای چای ساز تکنوکیت با تعمیرات تخصصی قابل رفع می باشد و نیازی به خرید دستگاه چای ساز جدید ندارید!

تعمیر و عیب یابی چای ساز تکنوکیت

اما منظور از تعمیرات تخصصی چای ساز تکنوکیت این نیست که دستگاه توسط یک نفر باز شود و تعداد از قطعات آن تعویض شود و بتوانید مجددا از آن استفاده کنید! در صورتی به یک تعمیرات می توان تعمیر تخصصی گفت که تعمیرکار چای ساز تکنوکیت با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا به‌صورت دقیق و کامل تمامی قطعات دستگاه را بررسی نماید تا مشکل دستگاه به‌صورت دقیق شناسایی شود؛ پس از شناسایی کامل خرابی نیز تعمیرات آغاز خواهد شد.

با این وجود توصیه ای که برای شما عزیزان داریم این است حتما دستگاه را به مراکز تعمیراتی مجاز جهت تعمیرات تخصصی چای ساز تکنوکیت منتقل نمایید.

 • عیب یابی تخصصی چای ساز تکنوکیت توسط تعمیرکاران آریابهکار با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا در حضور مشتریان به‌صورت کاملا رایگان.

تعمیر تخصصی چای ساز تکنوکیت با ضمانت نامه کتبی

یکی از شاخصه های مهم که باید در انتخاب مرکز تعمیراتی چای ساز تکنوکیت به آن توجه کنید، این است که آیا مرکز تعمیراتی که به آن مراجعه کرده اید بابت خدمات ارائه شده به شما ضمانت و گارانتی کتبی می دهد؟ اگر مرکز تخصصی تعمیرات چای ساز تکنوکیت پیدا کردید که به ازای تمام خدماتی که برای شما انجام می دهد، گارانتی و ضمانت نامه کتبی ارائه می دهد، می توانید دستگاه خود را با خیالی آسوده جهت تعمیرات بسپارید.

لازم به ذکر است که ما در آریابهکار تمام خدمات تعمیر تخصصی چای ساز تکنوکیت را با ضمانت نامه کتبی و اعتبار 90 روزه ارائه می دهیم تا با خیالی آسوده دستگاه خود را به ما جهت تعمیرات بسپارید. اما ممکن است برای شما سؤال شود که منظور از گارانتی 90 روزه چیست؟ منظور از گارانتی 90 روزه این است که اگر در بازه زمانی مذکور بخش تعمیر شده مجددا دچار خرابی شد، بدون پرداخت حتی یک ریال مشکل دستگاه شما رفع خواهد.

نمایندگی تعمیر چای ساز تکنوکیت

اگر چای ساز تکنوکیت شما عزیزان به هر دلیلی در چند بار استفاده اول خراب شده است و رضایتی در خصوص آن ندارید، می توانید به نمایندگی تعمیر چای ساز تکنوکیت در تهران یا استان محل زندگی خود مراجعه کنید تا از خدمات پس از فروش چای ساز تکنوکیت استفاده نمایید. لازم به ذکر است که تمام خدماتی که به شما در نمایندگی تعمیر چای ساز تکنوکیت ارائه می شود، رایگان خواهد بود و نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای از جانب شما عزیزان نیست.

نمایندگی تعمیر چای ساز تکنوکیت

اما یک نکته بسیار مهم که باید در این خصوص از آن مطلع شوید این است که برای استفاده از خدمات پس از فروش چای ساز تکنوکیت باید کارت گارانتی دستگاه را نیز به نمایندگی تعمیر چای ساز تکنوکیت باید ارائه دهید و اگر کارت گارانتی دستگاه اعتبار کافی داشت، خدمات تعمیرات برای شما به‌صورت کاملا رایگان انجام خواهد شد. اما اگر کارت گارانتی شما فاقد اعتبار است، باید بگوییم که این خدمات انجام نخواهند شد.

از این رو اگر اعتبار کارت گارانتی چای ساز تکنوکیت شما عزیزان به اتمام رسیده است و مایل هستید این خدمات به‌صورت تخصصی توسط تعمیرکار چای ساز تکنوکیت صورت گیرد، می توانید به شعب تعمیراتی آریابهکار در شرق و غرب تهران مراجعه کنید.

خدمات ارزنده نمایندگی مرکزی و مجاز تعمیر چای ساز تکنوکیت

آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات لوازم برقی خانگی، تمامی خدمات مرتبط با چای ساز تکنوکیت را به شما عزیزان ارائه می دهد؛ خواه تعمیرات تخصصی قطعات و خواه تعویض قطعات معیوب با استفاده از قطعات کاملا وارداتی براساس مدل دستگاه شما. از این رو اگر به دنبال مرکز تخصصی تعمیرات هستید تا بتوانید از خدمات استفاده کنید، می توانید از خدمات ارزنده مرکز مجاز تعمیر چای ساز تکنوکیت در آریابهکار استفاده کنید تا مشکل دستگاه شما عزیزان برای همیشه تعمیر شود و نیازی به تعویض قطعه نداشته باشید.

 • اعلام هزینه تعمیرات براساس نرخ‌نامه مصوب اتحادیه.
 • تعمیرات تخصصی قطعات معیوب.
 • تعویض قطعات با قطعات وارداتی.
 • مشاوره رایگان.
 • عیب یابی رایگان.

شماره های تماس تعمیرگاه مرکزی چای ساز تکنوکیت

برای تماس با مجموعه آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات چای ساز تکنوکیت، می توانید از شماره مرکزی 02145437 استفاده نمایید که از این طریق در ابتدا باید مشکل دستگاه خود را برای تیم پشتیبانی آریابهکار شرح دهید تا در صورت امکان تعمیر مشکل، به شعب تعمیراتی ما مراجعه کنید تا مشکل دستگاه به‌صورت تخصصی و اصولی رفع گردد. از این رو تیم پشتیبانی ما در طی ساعات اداری همواره آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند تا شما را راهنمایی کنند.

همچنین اگر مایل هستید تا مشکل دستگاه شما توسط تکنسین های تعمیرکار چای ساز تکنوکیت بررسی شود و راهکارهایی ارائه گردد، می توانید از طریق شماره واتساپ و تلگرام 09190111214 اقدام نمایید. لازم به ذکر است که برای پیگیری بهتر مشکل خود می توانید تصویر یا ویدیو 30 ثانیه از دستگاه تهیه کنید و برای کارشناسان ما ارسال نمایید تا بهتر راهنمایی شوید.

چه زمانی تعمیر چای ساز تکنوکیت ضروری است؟

چای ساز تکنوکیت همانند تمام لوازم برقی خانگی که این روزها ما در خانه داریم، دارای عمر مفید است و با استفاده نادرست از آن احتمال بروز خرابی وجود دارد! با این وجود اگر با خرابی چای ساز تکنوکیت روبرو شدید، متعجب نشوید چرا که این یک مشکل عادی می باشد. اما با مشاهده این خرابی ها، باید چه کنیم؟ ممکن است در حین استفاده از چای ساز تکنوکیت با انواع مختلفی از خرابی ها به مرور زمان روبرو شوید که بهترین راهکاری که ما می توانیم به شما پیشنهاد کنیم این است که دستگاه را خاموش کنید و به شعب ما مراجعه کنید؛ چرا که ساده‌ترین خرابی ها هم می توانند منجر به خرابی گسترده دستگاه شما شوند.

چه زمانی تعمیر چای ساز تکنوکیت ضروری است؟

از این رو بهترین زمان برای تعمیر چای ساز تکنوکیت، دقیقا مشاهده جزئی ترین خرابی می باشد که از این طریق مشکل دستگاه شما شناسایی و رفع خواهد شد؛ بدین معنا که اگر این خرابی های جزئی را که صرفا با هزینه جزئی تعمیر قابل رفع هستند را رفع نکنید، ممکن است در بازه زمانی کوتاه خرابی آنها گسترش پیدا کند و به هیچ وجه از طریق تعمیرات تخصصی قابل تعمیر نباشند. در این مواقع به دلیل تعویض قطعات چای ساز تکنوکیت، هزینه بیشتری را متحمل خواهید شد.

بنابراین با مشاهده ساده‌ترین مشکلات در چای ساز تکنوکیت، به شعب تعمیراتی آریابهکار مراجعه کنید تا مشکل دستگاه شناسایی و تعمیرات تخصصی شود.

خدمات پس از فروش تعمیرات چای ساز تکنوکیت در آریابهکار

اگر دستگاه چای ساز تکنوکیت شما عزیزان در شعب تعمیراتی آریابهکار تعمیر شود، همانگونه که در قسمت بالا توضیح داده شد، 90 روز گارانتی رسمی به شما تعلق خواهد گرفت که یک شاخصه مهم است. چرا که اگر به احتمال 1 درصد با تعمیرات چای ساز تکنوکیت در آریابهکار باز هم با مشکل تعمیر شده روبرو شدید، بدون پرداخت هر گونه هزینه جانبی می توانید این مشکل را برطرف کنید. با این وجود ما در آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات چای ساز تکنوکیت آماده ارائه تمامی خدمات هستیم تا با کمترین هزینه تعمیرات، نیازی به خرید دستگاه جدید نداشته باشید.

تعمیر چای ساز تکنوکیت در محل مورد نظر متقاضی

چای ساز تکنوکیت بنابر قابلیت بسیار مهمی که دارد، ممکن است در هفته برای یک یا دو دفعه از آن برای اتو کردن البسه خود استفاده کنیم و از این رو اگر با روشن کردن این دستگاه متوجه یک خرابی همانند روشن نشدن، صدای بوق ممتد، جرقه زدن و… روبرو شدید، قطعا نشان دهنده بروز خرابی در چای ساز تکنوکیت شما می باشند و حتما باید تعمیر شود. از این رو اگر مشکلی در چای ساز تکنوکیت شما رخ داد و مایل بودید تا در کمترین زمان ممکن رفع شود، می توانید از خدمات تعمیر چای ساز تکنوکیت در محل ما استفاده کنید.

برای استفاده از خدمات تخصصی تعمیر چای ساز تکنوکیت در محل، در ابتدا باید از طریق شماره های مندرج با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس حاصل نمایید تا راهنمایی های لازم به شما صورت گیرد؛ پس از انجام هماهنگی های لازم، تکنسین تعمیرکار چای ساز تکنوکیت در روز و زمان از پیش تعیین شده در محل شما حاضر خواهد شد تا تمامی مشکلات دستگاه را عیب یابی و سپس تعمیر کند.

توجه: در حال حاضر به دلیل تعداد دستگاه های تعمیراتی در شعب تعمیراتی آریابهکار، امکان اعزام تکنسین جهت تعمیر چای ساز تکنوکیت تا اطلاع ثانویه وجود ندارد و تمامی خدمات صرفا به‌صورت حضوری در شعب تعمیراتی ما انجام می شوند.

مشکلات رایج چای ساز تکنوکیت

مشکلات رایج چای ساز تکنوکیت
 1. خاموش شدن قبل از جوش آمدن آب
 2. کار نکردن دکمه ها
 3. کار نکردن صفحه لمسی

1. خاموش شدن قبل از جوش آمدن آب

این مشکل به دلیل خرابی قطعه ترموستات است.

در این حالت ترموستات به اشتباه تشخیص می دهد که آب به جوش آمده است.

در حالی که دمای آب هنوز به ۱۰۰ درجه نرسیده است، عملکرد دکمه چای ساز را قطع می کند.

2. کار نکردن دکمه ها

عمده ترین دلایل کار نکردن دکمه های چای ساز

 • خرابی ترموستات
 • یکسره شدن المنت
 • رسوب گرفتن

3. کار نکردن صفحه لمسی

صفحه لمسی ممکن است در اثر حرارت های بالا و همچنین نشتی بخار آسیب‌ دیده و از کار بیفتد.

اگر این مشکل برای شما پیش آمد حتما به یک تعمیرکار مراجعه نمایید.

نمایندگی چای ساز تکنوکیت

اگر طی مدت گارانتی، چای ساز تکنوکیت شما دچار نقص فنی شود، با مراجعه به نمایندگی چای ساز تکنوکیت می توانید از خدمات رایگان تعمیر و تعویض قطعات بهره مند شوید.

اما از آن جایی که مشکلات رایج دستگاه چای ساز اغلب پس از اتمام دوره گارانتی رخ می دهد، کلیه خدمات با دریافت هزینه در نمایندگی ها انجام می شود.

البته می بایست بدانید :

 • تاخیر در تحویل دستگاه های تعمیر شده
 • همچنین موجود نبودن قطعات

از جمله مشکلات متداول در نمایندگی ها است.

تعمیر چای ساز تکنوکیت در محل

متاسفانه تعمیرات ناقص و غیر اصولی که مراکز تعمیراتی غیرمعتبر به مشتریان خود ارائه می‌دهند اغلب باعث سلب اعتماد مشتریان می شود.

چرا که پس از دریافت دستگاه خود متوجه می‌شوند که نه تنها مشکل دستگاه برطرف نشده بلکه مشکلات جدیدی نیز به آن اضافه شده است.

به همین دلیل بسیاری از مشتریان تمایل دارند تا تعمیر چای ساز در محل و حضور آن ها انجام شود.

آریابهکار نیز برای اطمینان بیشتر مشتریان خود امکان تعمیر در محل چای ساز تکنوکیت را فراهم نموده است.

تنها کافیست تا در زمان ثبت درخواست خود تمایل به خدمات تعمیر در محل را اعلام نمایید.

نزدیک ترین سرویسکار حاضر در منطقه به محل شما اعزام می گردد.

هزینه تعمیر چای ساز تکنوکیت

هزینه تعمیرات بستگی به میزان خرابی دستگاه دارد.

به طور کل هزینه تعمیرات به موارد زیر بستگی دارد:

 • هزینه ایاب و ذهاب
 • دستمزد تعمیرکار
 • هزینه قطعه تعویضی

اصلا جای نگرانی نیست. زیرا را در آریابهکار کلیه هزینه ‌ها منصفانه و بر اساس نرخ نامه اتحادیه محاسبه و اعلام می گردد.

چنانچه نیاز به تعمیر فوری چای ساز تکنوکیت خود را دارید می توانید از سرویس ویژه ۷ روزه آریابهکار استفاده نمایید.

آریابهکار تعمیرگاه مجاز تعمیر چای ساز در تهران

آریابهکار تعمیرگاه مجاز تعمیر چای ساز در تهران

شرکت آریابهکار با بیش از 30 سال تجربه و استفاده از به روز ترین دانش و تکنولوژی خدمات زیر را برای راحتی مشتریان خود ارائه می دهد.

 1. داشتن گارانتی شرکتی 90 روزه
 2. داشتن تکنسین هایی حرفه ای
 3. استفاده از قطعات فابریک و اصل
 4. جمع آوری دستگاه های معیوب شما در اسرع وقت
 5. داشتن تخفیفات ویژه مشترکین
 6. داشتن تجهیزات تعمیراتی پیشرفته سرویس های ویژه تعمیر ۷ روزه

شرکت آریابهکار با توجه به برخی از تعمیرات ناقص و غیر اصولی که مراکز تعمیراتی غیرمعتبر به مشتریان خود ارائه می‌دهند، برای اطمینان بیشتر مشتریان خود امکان تعمیر در محل چای ساز تکنوکیت را فراهم نموده است.

تنها کافیست تا در زمان ثبت درخواست خود تمایل به خدمات تعمیر در محل را اعلام نمایید، نزدیک ترین سرویسکار حاضر در منطقه به محل شما اعزام می گردد.

چرا دکمه های چای ساز تکنوکیت عمل نمی کند؟

خرابی ترموستات، یکسره شدن المنت چایساز و همچنین رسوب گرفتن از دلایل عمل نکردن دکمه های چای ساز است.

چرا چای ساز تکنوکیت قبل از جوش آمدن آب خاموش می کند؟

خاموش کردن چای ساز قبل از جوش آمدن آب به دلیل خرابی قطعه ترموستات است.

امتیاز page

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214