skip to Main Content
تعمیر چای ساز سام
شماره تماس نمایندگی تعمیر چای ساز سام

تعمیر چای ساز سام و رفع خرابی های آن بدون شک یکی از سوالاتی می باشد که پس از خراب شدن چای ساز سام برای شما مصرف کنندگان عزیز ایجاد خواهد شد. اما چرا چای ساز سام خراب می شود؟ آیا چای ساز سام یک دستگاه چای ساز بی کیفیت می باشد؟

خیر! چای ساز سام یکی از با کیفیت ترین چای سازهایی می باشد که در بازار ایران وجود دارد و شما عزیزان می توانید با خیالی آسوده اقدام به خرید این دستگاه نمایید و با خیالی آسوده از آن استفاده کنید.

البته در صورتی کیفیت چای ساز سام حفظ خواهد شد که شما عزیزان با استفاده از نکاتی که در دفترچه این دستگاه نوشته شده اند اقدام به استفاده از این دستگاه کنید تا هیچ گونه خرابی در طول زمان بر روی این دستگاه رخ ندهد.

اما اگر چای ساز سام دارید که خراب شده است و نمی توانید همانند روز اول از این دستگاه استفاده کنید، جای نگرانی نیست چرا که این دستگاه قابل تعمیر می باشد و تعمیرات این دستگاه نیز به نحوی می باشد که پس از تعمیر چای ساز سام در آریابهکار دیگر نیازی به خرید دستگاه جدید ندارید و می توانید با خیالی آسوده از این دستگاه استفاده کنید.

در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات تعمیر چای ساز از آریابهکار با خدماتی که به‌صورت تخصصی در خصوص تعمیر چای ساز سام انجام می دهیم آشنا خواهید شد. همراه ما باشید.

نمایندگی تعمیر چای ساز سام

با خرید چای ساز سام از فروشگاه های مجاز و معتبر به شما کارت گارانتی چای ساز سام تعلق خواهد گرفت که این کارت گارانتی دارای یک بازه زمانی اعتبار است و اگر به هر دلیلی توسط فروشنده به شما این کارت ارائه نشد، لازم به ذکر است که این دستگاه بصورت قانونی وارد نشده است و در صورت خراب بودن دستگاه پس از جعبه گشایی، مسئولیت آن با شما عزیزان خواهد بود.

نمایندگی تعمیر چای ساز سام

از این رو در ابتدا توصیه می کنیم فقط و فقط از فروشگاه های مجاز اقدام به خرید این دستگاه نمایید تا خرابی بخصوصی در آن رخ ندهد؛ اما اگر به هر دلیلی پس از گذشت بازه زمانی کوتاه دستگاه خراب شد بتوانید از طریق مراجعه به نمایندگی تعمیر چای ساز سام در تهران و یا استان محل سکونت خود این خرابی را رفع کنید.

خدمات نمایندگی آریابهکار در راستای تعمیر چای ساز سام

ما در آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیر چای ساز سام در تهران به همراه تکنسین های مجرب و متخصص تمام خدماتی که متعلق به چای ساز سام هستند را بدون هر گونه محدودیتی برای شما عزیزان ارائه می دهیم که این خدمات شامل تعمیر تخصصی برد، المنت، کفی، ترموستات و… می باشد.

از این رو اگر هر گونه خرابی برای چای ساز سام شما عزیزان رخ داده است و مانع استفاده عادی شما از این دستگاه شده می توانید با هماهنگی قبلی دستگاه را در شعب تعمیراتی ما پذیرش و سپس تعمیر تخصصی کنید. همچنین برای تماس با تیم پشتیبانی آریابهکار می توانید از طریق شماره های ذیل اقدام نمایید:

 • مرکز سراسری ارتباط مشتریان: 02191006676
 • شعبه مرکز تهران: 86071751-021
 • شعبه شرق تهران: 77902220–021
 • شعبه شمال تهران: 26124696–021

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات چای ساز سام در تهران

برای تماس با نمایندگی تعمیر چای ساز سام در تهران می توانید با استفاده از کارت گارانتی که به شما ارائه شده است اقدام نمایید؛ چرا که تمام مشخصات نمایندگی تعمیر دستگاه شما بر روی کارت گارانتی نوشته شده است تا با ارائه کارت گارانتی بتوانید از خدمات پس از فروش چای ساز سام استفاده نمایید و بدون پرداخت هر گونه هزینه جانبی مشکلات دستگاه را تعمیر کنید.

با این وجود اگر کارت گارانتی به شما ارائه شده و این کارت دارای اعتبار کافی می باشد، می توانید از طریق این کارت با نمایندگی تعمیرات دستگاه خود تماس بگیرید.

خدمات تعمیرات چای ساز سام در تهران

تمام خدمات تعمیر چای ساز سام در آریابهکار بدون هر گونه محدودیتی توسط تکنسین های مجرب و متخصص صورت می گیرند که در ادامه برخی از مهم ترین و اصلی ترین خدماتی که ما در خصوص تعمیر چای ساز سام به شما عزیزان ارائه می دهنیم را نام برده ایم:

خدمات تعمیرات چای ساز سام در تهران

 1. تعمیر المنت چای ساز سام.
 2. تعمیر ترموستات چای ساز سام.
 3. تعمیر فیوز حرارتی چای ساز سام.
 4. تعمیر سوکت چای ساز سام.
 5. تعمیر دکمه های چای ساز سام.
 6. تعمیر کابیل برق چای ساز سام.
 7. تعمیر صفحه گرم کن چای ساز سام.
 8. تعمیر تخصصی برد چای ساز سام.
 9. تعمیر کوپل چای ساز سام.
 10. تعمیر سیم پیچی داخلی چای ساز سام.

دلایل نیاز به تعمیر چای ساز سام

چای ساز سام یکی از باکیفیت ترین چای سازهای موجود در بازار ایران می باشد که بروز هر گونه خرابی در این دستگاه به معنای از کار افتادن آن نیست؛ چرا که تمام مشکلاتی که در این دستگاه رخ می دهند قابل تعمیر هستند و تعمیرات آن هم با کمترین هزینه تعمیراتی ممکن صورت می گیرد.

لازم به ذکر است که بروز یکسری خرابی ها پس از گذشت چندین سال استفاده از این دستگاه عادی هستند و جای نگرانی نیست. اما رایج ترین خرابی هایی که ممکن است در چای ساز سام رخ دهند کدام اند؟ در ادامه این گزارش از آریابهکار قصد داریم تا شما عزیزان را با مشکلات رایج چای ساز سام آشنا سازیم. همراه ما باشید.

1. صدای زیاد چای ساز

اولین و رایج ترین مشکلی که ممکن است در طول زمان برای چای ساز سام شما عزیزان رخ دهد، صدای زیاد چای ساز سام می باشد که این مشکل می تواند بنابر دلایل متعددی اعم از موارد ذیل رخ دهد که تمامی این موارد باید توسط تکنسین تعمیرکار چای ساز سام مورد عیب یابی قرار گیرند.

 1. کیفیت پایین آلیاژ بدنه.
 2. خرابی المنت.
 3. نو بودن دستگاه.
 4. خرابی برد الکترونیکی.
 5. اشکال در دکمه پاور.

2. خاموش شدن چای ساز پیش از جوش آمدن آب

این مشکل یک مشکل اساسی می باشد و تا زمانیکه دستگاه را تعمیر نکنید، با این خرابی مواجه خواهید بود. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما این مشکل را جدی بگیرید و در اسرع زمان اقدام به تعمیر آن نمایید.

 1. خرابی سیم دو شاخه.
 2. شل شدن دو شاخه برق.
 3. خارج شدن آهنربای زیر کتری.
 4. روشن بودن دکمه خاموش خودکار.
 5. خرابی برد چای ساز.
 6. اعمال تنظیمات نادرست.
 7. نوسان برق.

3. پریدن فیوز برق با روشن شدن چای ساز

اگر با روشن کردن چای ساز سام فیوز برق خانه شما می پرد، نشان دهنده یک خرابی فنی در دستگاه است و به هیچ وجه توسط شما عزیزان قابل تعمیر نیست و باید توسط تکنسین تعمیرکار مجرب و متخصص مورد عیب یابی و سپس تعمیرات تخصصی قرار گیرد.

 1. اتصالی در دستگاه.
 2. ایراد در برق محل سکونت.
 3. خرابی برد.

4. کار نکردن دکمه های چای ساز

یکی دیگر از مشکلات رایج چای ساز سام که ممکن است برای شما عزیزان رخ دهد، کار نکردن دکمه های چای ساز سام می باشد که در ادامه دلایل اصلی این خرابی را برای شما عزیزان نام برده ایم. توجه داشته باشید که تمام موارد این خرابی حتما باید با استفاده از ابزارهای تعمیراتی مخصوص توسط تکنسین های مجرب مورد عیب یابی و سپس تعمیرات قرار گیرند. از این رو از مهم ترین دلایل کار نکردن دکمه های چای ساز سام می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 1. قرار دادن چای ساز در محیط مرطوب.
 2. یکسره شدن چای ساز؛.
 3. اعمال فشار بیش از حدی.
 4. رسوب بستن دکمه های چای ساز.

هزینه تعمیر چای ساز سام

هر چند هزینه تعمیر چای ساز سام یکی از ابتدایی‌ترین مشخصات جهت انتخاب تعمیرگاه می باشد، اما توجه داشته باشید که در خصوص هزینه تعمیرات باید به یک تعمیرگاه مجرب اعتماد کنید؛ چرا که هزینه تعمیرات زمانی برآورد می شود که دستگاه به‌صورت اصولی مورد عیب یابی تخصصی توسط تکنسین مجرب قرار گیرد.

هزینه تعمیر چای ساز سام

اما این در حالی می باشد که اکثر تعمیرگاه ها بدون آنکه عیب یابی تخصصی انجام دهند، به‌صورت چشم بسته و براساس حدس و گمان می توانند قطعات معیوب را تشخیص دهند و به شما اعلام هزینه می کنند و پس از تعمیرات نیز ممکن است هزینه 3 برابری هزینه ابتدایی را دریافت کنند!

لازم به ذکر است که ما در آریابهکار در ابتدا هزینه تعمیرات را بدون آنکه دستگاه مورد عیب یابی قرار نگیرد اعلام نخواهیم کرد و دستگاه باید به‌صورت تخصصی با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا توسط تکنسین تعمیرکار مورد عیب یابی قرار بگیرد.

پس از آنکه مشکل دستگاه به‌صورت دقیق و بدون هر گونه حدس و گمان تشخیص داده شد، هزینه تعمیرات به شما اعلام خواهد شد؛ در غیر اینصورت تحت هیچ شرایطی حتی با بیش از 10 سال سابقه تعمیرات این امکان وجود ندارد که به‌صورت چشم بسته و بدون باز کردن دستگاه یک تکنسین از غیرقابل تعمیر بودن یک قطعه اطمینان 100 درصدی داشته باشد!

ما در آریابهکار پس از آنکه پروسه عیب یابی را به‌صورت فنی و تخصصی انجام دادیم، قطعات معیوب را به بخش تعمیرگاهی منتقل می کنیم و پس از آنکه پروسه تعمیر تخصصی قطعات معیوب سپری شد، مشخص خواهد شد که مشکل دستگاه شما از طریق تعمیرات برطرف خواهد شد یا از طریق تعویض قطعات!

به همین دلیل توصیه می کنیم پروسه تعمیر چای ساز سام خود را به تعمیرکاران آریابهکار بسپارید تا هم پروسه عیب یابی صورت گیرد و هم اینکه پس از عیب یابی تخصصی، هزینه تعمیرات اعلام گردد و در صورت تایید شما، پروسه تعمیرات آغاز شود.

تعمیر چای ساز سام با گارانتی 90 روزه

یکی از نقاط متمایز کننده آریابهکار در مقایسه با سایر تعمیرگاه های در حال فعالیت این است که ساده‌ترین و کلی ترین خدماتی که در آریابهکار برای شما عزیزان صورت می گیرند، به‌صورت تضمینی و به همراه گارانتی هستند و این بدین معناست که ما تمام خدمات خود را تضمین می کنیم!

اما این در حالی می باشد که در صورت تعمیر چای ساز سام در سایر تعمیرگاه ها علیرغم اینکه گارانتی بخصوصی به شما تعلق نخواهد گرفت، باید مطلع باشید که هر گونه خرابی نیز اگر در دستگاه تعمیر شده رخ داد، هزینه تعمیرات آن برعهده خودتان می باشد و هیچ مسئولیتی توسط تعمیرگاه دستگاه پذیرفته نخواهد شد.

همچنین اگر دستگاه شما در مجموعه آریابهکار تعمیر شد، اگر خرابی قبلی در چای ساز سام رخ داد بدون هر گونه هزینه جانبی توسط تعمیرکارن مجموعه برای شما عزیزان تعمیر خواهد شد تا یک دستگاه کاملا سالم و بدون هر گونه خرابی به شما عزیزان تعلق یابد.

مزیت های تعمیرات چای ساز سام در نمایندگی مرکزی آریابهکار

با تعمیر چای ساز سام در آریابهکار مزیت هایی به شما عزیزان تعلق خواهد گرفت که این مزایا تضمین کننده خدمات تخصصی آریابهکار به شما عزیزان می باشد و با استفاده از این موارد می توانید دستگاه خود را به‌صورت تضمینی در آریابهکار تعمیر کنید.

اولین مزیتی که در آریابهکار به شما عزیزان تعلق می گیرد این است که ما در مجموعه پیش از آنکه عیب یابی تخصصی انجام ندهیم، به هیچ وجه دستگاه را جهت تعمیرات پذیرش نخواهیم کرد و این بدین معناست دستگاه شما عزیزان در ابتدا در حضور شما توسط تکنسین تعمیرکار چای ساز سام مورد عیب یابی و بازبینی قرار می گیرد و پس از آنکه عیب یابی تخصصی صورت گرفت و مشکل دستگاه ریشه یابی شد، دستگاه جهت تعمیرات پذیرش خواهد شد.

دومین مزیتی که به شما و به تمام مشتریان مجموعه تعلق می گیرد، این است که ساده‌ترین و کلی ترین خدمات ممکن که در آریابهکار بر روی دستگاه شما صورت می گیرند شامل 90 روز گارانتی رسمی می شوند!

مزیت های تعمیرات چای ساز سام در نمایندگی مرکزی آریابهکار

این بدین معناست که ما برخلاف سایر مراکز تعمیراتی که خدمات تعمیر چای ساز سام را ارائه می دهند، 0 تا 100 خدماتی که به شما ارائه می دهیم را شامل گارانتی می‌دانیم و به همین دلیل تمام خدمات با بهترین کیفیت ممکن صورت خواهند گرفت.

از این رو اگر مایل به تعمیر اصولی و دقیق چای ساز سام به همراه گارانتی رسمی و کتبی هستید می توانید دستگاه خود را به تکنسین های مجرب مجموعه ما بسپارید. با این وجود اگر پس از تعمیرات با خرابی قبلی روبرو شدید، می توانید دستگاه خود را در آریابهکار به‌صورت کاملا رایگان تعمیر کنید و هیچ هزینه ای هم بابت این خدمات در بازه زمانی گارانتی آریابهکار پرداخت نکنید.

سومین مزیتی که بدون شک یکی از مهم ترین مزایا می باشد این است که هزینه تعمیر چای ساز سام در آریابهکار کمترین هزینه تعمیرات ممکن می باشد! چرا که معیار اعلام هزینه تعمیر چای ساز سام در آریابهکار براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی می باشد و به همین دلیل هزینه نامتعارفی به شما عزیزان اعلام نخواهد شد.

از این رو اگر مایل به تعمیرات تخصصی چای ساز سام با کمترین هزینه تعمیراتی ممکن هستید می توانید با خیالی آسوده دستگاه خود را به ما بسپارید.

چهارمین مزیت هم این است که صفر تا صد خدمات تعمیر چای ساز سام در آریابهکار توسط تعمیرکاران چای ساز سام که حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی این دستگاه را دارند صورت می گیرد و به این بدین معناست که پروسه تعمیر دستگاه شما عزیزان به همراه نکات طلایی در این زمینه صورت خواهد گرفت و احتمال بروز هر گونه خرابی در دستگاه شما بعید می باشد و می توانید تا چندین سال دیگر از این دستگاه به‌صورت اصولی استفاده کنید.

امتیاز page

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214