skip to Main Content
تعمیر چای ساز کرکماز
شماره تماس نمایندگی تعمیر چای ساز کرکماز

تعمیر چای ساز کرکماز یکی از تخصصی ترین خدمات آریابهکار به شما عزیزان توسط تکنسین های مجرب و با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا می باشد که می توانید از طریق این خدمات به بهترین شکل ممکن از چای ساز کرکماز خود همانند روز اول استفاده کنید و مشکل برای همیشه برطرف گردد.

از این رو اگر چای ساز کرکماز دارید و خراب شده است و نمی توانید از آن استفاده کنید، ما در آریابهکار آماده ارائه خدمات تخصصی هستیم تا مشکل شما را برای همیشه به‌صورت اصولی برطرف کنیم. با این وجود در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات تعمیرات چای ساز آریابهکار با خدمات ما بهتر و بیشتر آشنا خواهید شد.

توجه: برای خرید چای ساز کرکماز جدید متناسب با نیازهای یک خانواده 4 نفره باید حداقل 4 میلیون تومان هزینه کنید و این در حالی است که چای ساز کرکماز شما عزیزان با هر خرابی که در آن رخ داده است، قابل تعمیر می باشد و برای تعمیر آن در آریابهکار نیز نیازی به تعویض قطعات ندارید. بنابراین خراب شدن چای ساز کرکماز به معنای از کار افتادن همیشگی آن نیست و می توانید آنرا به نحوی تعمیر کنید که همانند روز اول برای شما کار کند.

نمایندگی تعمیر چای ساز کرکماز

اکثر چای ساز های برند کرکماز که در بازار ایران وجود دارند به‌صورت قانونی وارد شده اند و این بدین معناست که اگر از فروشگاه های مجاز اقدام به خرید چای ساز کرکماز نمایید، بدون شک گارانتی به شما تعلق خواهد گرفت تا در صورت بروز هر گونه خرابی در چای ساز کرکماز بتوانید آنرا به شعب نمایندگی تعمیر چای ساز کرکماز در تهران و یا استان محل سکونت خود منتقل کنید تا با استفاده از خدمات پس از فروش چای ساز کرکماز، مشکل دستگاه را به‌صورت رایگان و صرفا با استفاده از کارت گارانتی دستگاه تعمیر کنید.

نمایندگی تعمیر چای ساز کرکماز

از این رو اگر مایل به خرید چای ساز کرکماز هستید، توصیه مهم و کلیدی که برای شما داریم این است حتما از فروشگاه های مجاز و معتبر اقدام به خرید چای ساز کرکماز نمایید تا در کنار فاکتور فروش، کارت گارانتی به شما تعلق گیرد.

لازم به ذکر است که قیمت چای ساز کرکماز با گارانتی و بدون گارانتی دارای تفاوت 100-300 هزار تومانی می باشد و معمولا به دلیل این میزان اختلاف قیمت ممکن است تصمیم غیر منطقی بگیرید و اقدام به خرید نسخه بدون گارانتی نمایید که در این شرایط اگر دستگاه از همان ابتدا خراب باشد، شخصی مسئولیت این خرابی را برعهده نخواهد گرفت و باید به‌صورت مجزا اقدام به پرداخت هزینه تعمیرات نمایید!

تعمیر چای ساز کرکماز در تهران

اگر چای ساز کرکماز دارید که به هر دلیل خراب شده است و نمی توانید از آن استفاده کنید، جای نگرانی نیست چرا که آریابهکار تمام خدمات تعمیر چای ساز کرکماز را به شما عزیزان ارائه می دهد.

از این رو اگر ساکن استان تهران هستید، می توانید با هماهنگی قبلی به شعب تعمیراتی ما مراجعه نمایید و درخواست خود را ثبت کنید تا پروسه عیب یابی و تعمیر چای ساز کرکماز شما عزیزان آغاز شود. همچنین اگر در سایر استان های کشور ساکن هستید می توانید دستگاه را به شعب تعمیراتی ما از طریق پست ارسال کنید تا بررسی های لازم به عمل بیاید و تعمیر تخصصی صورت گیرد.

تعمیر چای ساز کرکماز در تهران

از این رو توصیه می کنیم پیش از مراجعه حضوری به شعب تعمیراتی آریابهکار، با استفاده از شماره های مندرج با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید تا راهنمایی های لازم به شما صورت گیرد.

در ادامه نیز آدرس شعب تعمیراتی آریابهکار را برای شما عزیزان درج نموده ایم که می توانید از این طریق بهش عب آریابهکار مراجعه نمایید و دستگاه خود را جهت تعمیرات تخصصی و اصولی به تکنسین های مجموعه آریابهکار بسپارید:

 • شعبه نارمک: خیابان دکتر آیت، پایین‌تر از چهار راه تلفن خانه، نرسیده به خیابان دماوند، شماره ۶۸ ، واحد اول.

خدمات نمایندگی مرکزی تعمیر چای ساز کرکماز

ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی مرکزی تعمیر چای ساز کرکماز تمام خدمات تعمیر این دستگاه را بدون هر گونه محدودیتی توسط تکنسین های مجرب و متخصص با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دینا انجام می دهیم تا بدون نیاز به تعویض قطعات گران‌قیمت بتوانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید و نیازی به خرید دستگاه جدید نداشته باشید.

از این رو اگر مایل به اطلاع از خدمات تعمیر چای ساز کرکماز در آریابهکار هستید باید به اطلاع شما برسانیم که تمام خدمات تعمیر ممکن و ناممکن چای ساز کرکماز در آریابهکار انجام می شود.

شماره های تماس با نمایندگی تعمیر چای ساز کرکماز آریابهکار

از این رو اگر مایل به تعمیر چای ساز کرکماز در آریابهکار هستید، لازم به ذکر می باشد که شما عزیزان به سادگی می توانید در یک پروسه کوتاه دستگاه خود را به تکنسین های آریابهکار جهت تعمیرات تخصصی بسپارید. اما چگونه؟

شماره های تماس با نمایندگی تعمیر چای ساز کرکماز آریابهکار

برای آنکه دستگاه خود را به شعب تعمیراتی آریابهکار بسپارید در ابتدا باید از طریق شماره های مندرج در قسمت ذیل با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید تا پروسه آریابهکار برای شما عزیزان نیز اجرایی شود. برای تماس با آریابهکار می توانید از طریق شماره های ذیل اقدام نمایید:

 • مرکز سراسری ارتباط مشتریان: 02191006676
 • شعبه مرکز تهران: 86071751-021
 • شعبه شرق تهران: 77902220–021
 • شعبه شمال تهران: 26124696–021

همچنین اگر ساکن استان تهران هستید و به دلیل مشغله ای که دارید، وقت کافی جهت مراجعه به شعب تعمیراتی آریابهکار را ندارید، می توانید از خدمات پیک رفت و برگشت رایگان مجموعه ما استفاده کنید. اما چگونه؟

در ابتدا شما عزیزان باید از طریق شماره های مندرج با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید تا در روز و ساعت از پیش تعیین شده پیک شرکت به محل شما اعزام شود و با ارائه قبض شرکتی مبنی بر دریافت دستگاه به شما، دستگاه را تحویل و سپس به شعب تعمیراتی منتقل نماید تا هم عیب یابی تخصصی صورت گیرد و هم اینکه هزینه تعمیرات به شما اعلام گردد.

لازم به ذکر می باشد که خدمات پیک رفت و برگشت چای ساز کرکماز در آریابهکار در صورت تعمیر این دستگاه در شعب تعمیراتی مجموعه، رایگان می باشد.

ایرادات رایج در چای ساز کرکماز

چای ساز کرکماز همانند سایر چای سازهایی که در بازار ایران و جهان وجود دارند، در طول زمان به دلیل استفاده نادرست و اشتباه می تواند دچار خرابی هایی شود که این خرابی ها نیز به مرور زمان می توانند منجر به از کار افتادن دستگاه شما عزیزان شوند.

از این رو توصیه ای که برای شما عزیزان داریم این است که ساده‌ترین خرابی ها و مشکلاتی که برای دستگاه شما رخ داده اند را جدی بگیرید و برای هر یک از آنها یک برنامه در نظر داشته باشید که در اسرع وقت ممکن دستگاه را تعمیر کنید. با این وجود در ادامه این مقاله از آریابهکار قصد داریم تا ایرادات رایج چای ساز کرکماز را برای شما عزیزان به همراه دلایل آنها را شرح دهیم تا بیشتر با این خرابی ها آشنا شوید. همراه ما باشید.

ایرادات رایج در چای ساز کرکماز

1. روشن نشدن چای ساز کرکماز

یکی از رایج ترین و اساسی ترین مشکلاتی که ممکن است در طول زمان برای چای ساز کرکماز شما عزیزان رخ دهد، روشن نشدن چای ساز کرکماز می باشد که بدون شک نشان دهنده یک خرابی در این دستگاه می باشد و حتما باید از طریق عیب یابی تخصصی، علیت این خرابی شناسایی و ریشه یابی شود. اما چرا این خرابی رخ می دهد؟ معمولا این خرابی می تواند بنابر دلایل مختلفی رخ دهد که در ادامه این گزارش با این دلایل آشنا خواهید شد.

 • عدم اتصال دقیق چای ساز کرکماز به جریان برق.
 • نوسان برق.
 • خرابی برد چای ساز کرکماز.
 • خرابی دوشاخه برق چای ساز کرکماز.
 • اتصالی قطعات داخلی چای ساز کرکماز.
 • خرابی پریز برق.
 • سوختن المنت چای ساز کرکماز.
 • عدم قرار دادن صحیح چای ساز کرکماز بر روی کفی.
 • خرابی کلید روشن/خاموش چای ساز کرکماز.

برای عیب یابی اکثر موارد بالا شما عزیزان نیاز به اهم متر و سایر ابزارهای تعمیراتی دارید تا بتواند خراب بودن و یا سالم بودن قطعه مدنظر را مطلع شوید.

2. خاموش شدن چای ساز کرکماز قبل از جوش آمدن

گاهی اوقات ممکن است چای ساز کرکماز را به برق متصل کنید و با فشردن دکمه پاور، پیش از آنکه آب به مرحله جوش برسد دستگاه به‌صورت ناگهانی خاموش شود! اما آیا چنین خرابی یک مشکل عادی است؟

بدون شک این یک مشکل عادی نیست و باید آنرا جدی بگیرید. از این رو بهتر است این مشکل توسط تعمیرکاران مجرب آریابهکار با استفاده از ابزارهای تعمیراتی مورد عیب یابی قرار گیرد. در ادامه نیز دلایل این خرابی را برای شما عزیزان نام برده ایم:

 • خرابی برد چای ساز کرکماز.
 • خرابی دکمه خاموش/روشن چای ساز کرکماز.
 • خراب شدن سنسور دمای یا همان ترموستات چای ساز کرکماز.

3. خاموش نشدن چای ساز کرکماز بعد از جوش آمدن

برخلاف مورد قبلی، این مشکل یک مشکل بسیار مهم و اساسی می باشد چرا که اگر به این مشکل رسیدگی نکنید، می تواند منجر به انفجار نیز شود! به همین دلیل توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما مشکل خاموش نشدن چای ساز کرکماز پس از جوش آمدن را بسیار جدی بگیرید! اما چگونه این خرابی می تواند منجر به خرابی گسترده برای شما شود؟

زمانیکه چنین خرابی رخ می دهد، آب جوش آمده از خروجی دستگاه به بیرون پرتاب خواهد شد و به مراتب می تواند باعث اتصالی شود که در طی این اتصالی، فیوز خانه شما عزیزان خواهد پرید! در ادامه دلایل این خرابی را برای شما عزیزان نام برده ایم:

 • خرابی ترموستات چای ساز کرکماز.

توجه: در اکثر مواقع ترموستات چای ساز کرکماز قابل تعمیر نیست و باید با قطعه جایگزین تعویض شود.

4. یکسره شدن چای ساز کرکماز

یکی دیگر از مشکلات رایج چای ساز کرکماز، یکسره شدن این دستگاه می باشد که هیچ یک از دکمه های این دستگاه کار نمی کند و صرفا با اتصال دستگاه به جریان برق روشن می شود و با کشیدن دوشاخه برق چای ساز کرکماز، دستگاه از کار می افتد. احتمال رخ دادن چنین خرابی کم است و باید آنرا کاملا جدی بگیرید.

لازم به ذکر است که تمام قطعات این دستگاه برای عیب یابی علت یکسره شدن چای ساز کرکماز باید توسط تکنسین مجرب و ابزارهای تعمیراتی روز دنیا باید بررسی شوند.

5. صدای زیاد چای ساز کرکماز

آخرین مشکل رایج چای ساز کرکماز که در این گزارش قصد داریم آنرا بررسی کنیم، صدای زیاد چای ساز کرکماز می باشد که با هر بار روشن کردن دستگاه متوجه این صدای زیاد خواهید شد.

از این رو توصیه ای که در این زمینه داریم این است که این مشکل را جدی بگیرید و آنرا فورا به تعمیرگاه های چای ساز کرکماز در تهران و یا استان محل سکونت خود منتقل نمایید. در ادامه نیز دلایل این خرابی را برای شما عزیزان مطرح کرده ایم:

 1. کیفیت پایین آلیاژ بدنه چای ساز کرکماز.
 2. خرابی المنت چای ساز کرکماز.
 3. نو بودن چای ساز کرکماز.
 4. خرابی برد الکترونیکی چای ساز کرکماز.
 5. اشکال در دکمه پاور چای ساز کرکماز.

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر چای ساز کرکماز

تمام مناطق استان تهران تحت پوشش خدمات تعمیر چای ساز کرکماز آریابهکار قرار می گیرند و شما عزیزان از طریق تماس با تیم پشتیبانی آریابهکار می توانید درخواست خود را ثبت کنید تا پیک رایگان مجموعه به محل شما اعزام شود و با ارائه قبض رسمی شرکت آریابهکار، دستگاه را به شعب تعمیراتی مجموعه منتقل نماید.

هزینه تعمیر چای ساز کرکماز در نمایندگی آریابهکار

اولین و مهم ترین سوالی که با خراب شدن چای ساز کرکماز ممکن است برای شما عزیزان رخ دهد این است که هزینه تعمیر چای ساز کرکماز چقدر است؟ اگر چای ساز کرکماز روشن نمی شود، هزینه تعمیر آن چقدر است؟ و… که این سوالات برای شما اهمیت زیادی دارند و به همین دلیل ممکن است به دام تکنسین های غیرمجاز و بی تجربه بیافتید که در ابتدا یک هزینه جزئی اعلام می کنند و پس از آنکه تعمیرات به اتمام رسید، 4 برابر هزینه ابتدایی را از شما دریافت می کنند. اما چرا؟

هزینه تعمیر چای ساز کرکماز در نمایندگی آریابهکار

در پاسخ به این سوال بهتر است یک سوال از شما بپرسیم! چگونه بدون آنکه دستگاه عیب یابی شود و مشکل اصلی دستگاه ریشه یابی نشود، این امکان وجود دارد که اعلام هزینه تعمیرات کرد؟ بدون شک چنین چیزی ممکن نیست! به همین دلیل ما هزینه تعمیرات را پس از آنکه دستگاه در حضور شما توسط تکنسین با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا مورد عیب یابی قرار گرفت، اعلام خواهیم کرد.

لازم به ذکر است که هزینه تعمیرات چای ساز کرکماز در آریابهکار براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی می باشد که کمترین هزینه ممکن است! با این وجود با خیالی آسوده می توانید دستگاه خود را به تیم آریابهکار بسپارید.

تعمیرات چای ساز کرکماز با 90 روز ضمانت بی قید و شرط

تمام خدماتی که ما در خصوص تعمیر چای ساز کرکماز به شما عزیزان ارائه می دهیم، خواه ساده ترین خدمات و خواه کلی ترین خدمات ممکن، شامل 90 روز گارانتی رسمی آریابهکار می شوند تا در صورت بروز خرابی قبلی در این دستگاه، مجددا بصورت رایگان برای شما عزیزان بدون هر گونه هزینه جانبی در بازه زمانی گارانتی تعمیر شود.

سرویس چای ساز کرکماز

برای آنکه مانع بروز هر گونه خرابی در این دستگاه در طول زمان شوید، می توانید دستگاه خود را از طریق سرویس دوره ای در شعب تعمیراتی آریابهکار، اقدام به تعمیرات تخصصی نمایید.

از این رو توصیه ای که برای شما عزیزان داریم این است که برای استفاده طولانی مدت از این دستگاه می توانید سالانه یک الی دو بار اقدام به سرویس چای ساز کرکماز در آریابهکار نمایید تا مشکلاتی که در حال گسترش هستند در همان ابتدا تعمیر شوند!

امتیاز page

This Post Has 2 Comments

  1. یا سلام. کاربر گرامی ممکن است هیتر دستگاه با مشکل مواجه شده باشد. البته سیستم انتقال جریان نیز باید مورد بررسی قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214