skip to Main Content
تعمیر چای ساز کیچن اید KitchenAid
شماره تماس نمایندگی تعمیر چای ساز کیچن اید در تهران

در صورتی که چای ساز کیچن اید شما عزیزان خراب شده است و نمی توانید از این دستگاه همانند سابق استفاده کنید، لازم به ذکر می باشد که این خرابی به معنای از کار افتادن این دستگاه نیست و نیازی به خرید چای ساز جدید ندارید؛ چرا که این دستگاه در نمایندگی تعمیر چای ساز کیچن اید قابل تعمیر می باشد و شما می توانید این دستگاه را به بهترین شکل ممکن در مجموعه ما تعمیر کنید. با این وجود در ادامه با نحوه تعمیر چای ساز کیچن اید در آریابهکار بیشتر و بیشتر آشنا خواهید شد. همراه ما باشید.

چای ساز کیچن اید ساخت کجاست؟

چای ساز کیچن اید ساخت کجاست؟ در خصوص چای ساز کیچن اید باید به اطلاع شما برسانیم که این دستگاه ساخت کشور آمریکا می باشد و کیچن اید یکی از معروف ترین برندهای آمریکایی می باشد که برخی از محصولات این برند اعم از همزن و… به بازار ایران صادرات شده اند. لازم به ذکر می باشد که برند کیچن اید در سال 1886 میلادی تاسیس شد و به مراتب دستگاه های بروز و منحصر بفدی را روانه بازار جهانی نمود که هر یک از این دستگاه ها کیفیت مطلوب و قابل توجهی دارند و شما می توانید از آنها بهترین استفاده را داشته باشید.

با این وجود چای ساز کیچن اید یک محصول آمریکایی می باشد که برخی از مدل های این دستگاه در بازار کشور عزیزمان موجود است.

نمایندگی تعمیر چای ساز کیچن اید

اگر مایل به تعمیر چای ساز کیچن اید در نمایندگی تعمیر چای ساز کیچن اید در تهران هستید، باید به اطلاع شما برسانیم که آریابهکار با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات تخصصی لوازم برقی خانگی و به عنوان نمایندگی تعمیر چای ساز کیچن اید تمام خدمات عیب یابی و تعمیر این دستگاه را در مجموعه شما به بهترین شکل ممکن انجام می دهد تا بتوانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید و نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که صرفا پروسه عیب یابی و تعمیر چای ساز کیچن اید را در نمایندگی تعمیرات این دستگاه انجام دهید.

نمایندگی تعمیر چای ساز کیچن اید

لازم به ذکر می باشد که ما در آریابهکار 0 تا 100 خدمات تعمیری که برای تعمیر چای ساز کیچن اید شما عزیزان انجام می دهیم، گارانتی شرکتی به شما تعلق خواهد گرفت تا با خیالی آسوده دستگاه خود را به تکنسین های مجموعه ما بسپارید. در خصوص خدمات گارانتی تعمیر چای ساز کیچن اید در آریابهکار نیز باید به اطلاع شما برسانیم که اگر این دستگاه پس از تعمیرات دچار خرابی قبلی شد، در بازه زمانی گارانتی ما آنرا بصورت رایگان برای شما تعمیر خواهیم کرد و نیازی به پرداخت هزینه تعمیرات ندارید.

توجه: چای ساز کیچن اید یک دستگاه گران قیمت و البته مجهز به تکنولوژی پیچیده ای و روز دنیا می باشد و هر فردی که دانش فنی تعمیرات جزئی در این زمینه دارد، توانایی لازم و کافی در تعمیر چای ساز کیچن اید نخواهد داشت.

شماره تماس نمایندگی چای ساز کیچن اید در تهران

برای تماس با نمایندگی تعمیر چای ساز کیچن اید در تهران می توانید از طریق شماره های مندرج در بخش ذیل تماس بگیرید.

علت خرابی چای ساز کیچن اید

اصلی ترین علت خرابی چای ساز کیچن اید یک عامل می باشد که خود به ده ها عامل دیگر تبدیل می شود. این عامل که از نظر ما منجر به خرابی چای ساز کیچن اید می شود، استفاده نادرست و اشتباه از چای ساز کیچن اید می باشد که می تواند خرابی های گسترده ای برای دستگاه شما به بار بیاورد و از این طریق منجر به از کار افتادن چای ساز کیچن اید شما عزیزان گردد. به همین دلیل توصیه می کنیم دفترچه راهنمای استفاده از چای ساز کیچن اید را مطالعه کنید تا با نحوه استفاده صحیح و اصولی آن آشنا شوید.

سایر خدمات: تعمیر چای ساز تفال

هزینه تعمیر چای ساز کیچن اید

هزینه تعمیرات چای ساز کیچن اید در آریابهکار براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی می باشد که این هزینه کمترین نرخی است که شما برای تعمیر چای ساز کیچن اید پرداخت خواهید کرد. از این رو اگر با خرابی چای ساز کیچن اید روبرو شده اید، می توانید این دستگاه را به مجموعه آریابهکار منتقل کنید تا تعمیرات تخصصی در این زمینه بر روی دستگاه شما صورت گیرد و بتوانید یکبار برای همیشه این دستگاه را تعمیر کنید و نیازی به تعویض قطعات هم نداشته باشید.

هزینه تعمیر چای ساز کیچن اید

توجه داشته باشید که هزینه تعمیرات چای ساز کیچن اید در آریابهکار پس از عیب یابی تخصصی دستگاه توسط تکنسین های مجرب مجموعه به شما اعلام خواهد شد.

قطعات چای ساز کیچن ایدهزینه تعمیر چای ساز کیچن اید (تومان)
برد چای ساز کیچن اید۱۷۰۰۰۰ الی ۳۰۰۰۰۰
ترموستات چای ساز کیچن اید۱۰۰۰۰۰ الی ۴۵۰۰۰۰
المنت کتری و قوری کیچن اید۱۵۰۰۰۰ الی ۴۵۰۰۰۰
فیوز حرارتی چای ساز کیچن اید۲۰۰۰۰ الی ۵۰۰۰۰
کابل برق چای ساز کیچن اید۷۰۰۰۰ الی ۱۸۰۰۰۰
نمایشگر دیجیتال چای ساز کیچن ایدتماس بگیرید
کوپل ترموستات چای ساز کیچن اید۵۰۰۰۰ الی ۱۵۰۰۰۰
کلید روشن/ خاموش چی ساز کیچن اید۶۰۰۰۰ الی ۱۲۰۰۰۰
صفحه گرم کن چای ساز کیچن ایدتماس بگیرید
کفی چای ساز کیچن ایدتماس بگیرید

عیب یابی چای ساز کیچن اید

در طی پروسه عیب یابی چای ساز کیچن اید توسط تکنسین های مجموعه آریابهکار تمام قطعات این دستگاه بصورت تخصصی مورد نقد و بررسی قرار می گیرند تا مشکل اصلی ریشه یابی و سپس تعمیر گردد. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما این پروسه را بصورت تخصصی توسط کارشناسان مجرب انجام دهید تا مشکل دستگاه شما به خوبی شناسایی شود.

لازم به ذکر می باشد که پروسه عیب یابی چای ساز کیچن اید در آریابهکار توسط تکنسین های با تجربه با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا بصورت رایگان در حضور شما انجام می شود تا بتوانید از این طریق مشکل را ریشه یابی و سپس تعمیر کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214