skip to Main Content

تمام پروسه تولید سرمای کولر گازی نشئت گرفته شده از کمپرسور کولر گازی می باشد؛ بنابراین کمپرسور کولر گازی که معمولا به نام موتور اصلی این دستگاه نام دارد، دارای وظیفه کلیدی در پروسه تولید سرما می باشد و اگر به هر دلیلی دچار خرابی شود، عملا کولر گازی شما کاربردی نخواهد داشت و با اختلال گسترده روبرو خواهد شد. رایج ترین عاملی که می تواند نیاز به تعمیر کمپرسور کولر گازی را برای شما شرح دهد، عدم تولید سرما توسط کولر گازی حتی در دمای 18 درجه می باشد؛ همچنین این خرابی با صدای زیادی نمایان خواهد شد.

از این رو اگر به محض خرابی این قطعه از کولر گازی اقدام به تعمیر آن نکنید، می تواند به مرور زمان دچار خرابی بیشتری شود و در نتیجه هزینه تعمیرات بیشتری به شما تحمیل خواهد شد. به همین دلیل توصیه می کنیم در صورت متوجه شدن هر گونه خرابی در این قطعه، با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس حاصل نمایید و درخواست اعزام تکنسین جهت تعمیرات این قطعه کلیدی با کمترین هزینه و بهترین کیفیت نمایید.

لازم به ذکر است که پیش از تعمیر کمپرسور کولر گازی باید از برخی نکات مطلع باشید که در ادامه این مقاله از مجموعهم مقالات تعمیر کولر گازی، به‌صورت کامل و جامع آشنا خواهید شد. همراه ما باشید.

تعمیر کمپرسور کولر گازی در آریابهکار

کمپرسور کولر گازی جزء یکی از قطعاتی می باشد که اگر آنرا به موقع تعمیر کنید، نیازی به خرید کمپرسور جدید نخواهید داشت و اما اگر به خرابی آن بی توجهی کنید، احتمال اینکه نیاز به تعویض داشته باشد، بسیار زیاد است. اما جای نگرانی نیست چرا که ما در آریابهکار تمامی خدمات تعمیر کمپرسور کولر گازی را توسط تکنسین ها و متخصصانی که بیش از 5 سال سابقه تخصصی در این زمینه دارند به‌صورت اختصاصی تعمیر می کنیم تا نیازی به تعویض کمپرسور کولر گازی نداشته باشید!

تعمیر کمپرسور کولر گازی در آریابهکار

با این وجود ما بدون هر گونه محدودیتی آماده ارائه خدمات تعمیر تخصصی دستگاه شما عزیزان هستیم. لازم به ذکر است که ما در نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آریابهکار پیش از آنکه کمپرسور کولر گازی را جهت تعمیرات پذیرش کنیم، در ابتدا تکنسین مجرب با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا، قطعه را مورد عیب یابی دقیق قرار می دهد و پس از انجام این پروسه، تشخیص به تعمیر یا تعویض کمپرسور کولر گازی گرفته خواهد شد؛ تعویض کمپرسور کولر گازی زمانی در مجموعه ما صورت می گیرد که تا 99% مواقع امکان تعمیرات تخصصی وجود نداشته باشد.

از این رو اگر مایل به تعمیر کمپرسور کولر گازی خود در آریابهکار هستید، می توانید از طریق شماره مرکزی 02145437 آریابهکار اقدام نمایید و هماهنگی های لازم را انجام دهید.

نحوه عیب یابی کمپرسور کولر گازی

کمپرسور کولر گازی برخلاف تصور هر یک از ما صرفا یک قطعه واحد نیست و از قطعات زیرمجموعه متعددی تشکیل شده است. از این رو منظور از عیب یابی کمپرسور کولر گازی، تنها یک قطعه نیست چرا که کمپرسور کولر گازی از قطعاتی اعم از یاتاقان، روتور، مافور، لوله تخلیه، سیلندر، رولر و… تشکیل شده که باید تمامی این قطعات به‌صورت یک به یک با ابزار تعمیراتی دقیق و بروز مورد عیب یابی قرار گیرد تا مشکل اصلی کمپرسور بدون نیاز به تعویض قطعه شناسایی و سپس تعمیر شود.

از این رو بی دلیل نیست که کمپرسور کولر گازی به عنوان یکی از گران‌قیمت ترین قطعات این دستگاه می باشد! به همین دلیل توصیه ای که برای شما عزیزان داریم این است که حتما و حتما این پروسه باید توسط تکنسین های مجرب به‌صورت دقیق شناسایی شود. اما این در حالی است که با مراجعه به مراکز غیرمجاز و بی تجربه، بدون آنکه اقدام به عیب یابی کمپرسور کولر گازی شما عزیزان نمایند، به‌صورت چشمی مشکل را حدس می زنند و نتیجه این حدس و گمان ها هم تعویض کلی کمپرسور خواهد بود!

بنابراین توصیه ای که برای شما عزیزان داریم این است که حتما به مرکز تعمیراتی مجاز، معتبر و با اصالت مراجعه نمایید تا این مشکل به‌صورت دقیق و مرحله به مرحله تعمیر شود.

توجه: پروسه عیب یابی کمپرسور کولر گازی در آریابهکار توسط تکنسین های مجرب و باتجربه با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا در حضور شما عزیزان انجام می شود.

نحوه تعمیر کمپرسور کولر گازی

با وجود تمام تعاریفی که در این گزارش از آریابهکار در خصوص کمپرسور کولر گازی داده شد، حتما متوجه میزان حساسیت بالای این قطعه شده اید که اگر تحت هر شرایطی به درستی تعمیر نشود، ممکن است به‌صورت کامل از کار بیافتد؛ در صورت خرابی و از کار افتادن کمپرسور کولر گازی، به احتمال 99% باید اقدام به تعویض آن نمایید. از این رو اگر به دنبال آموزش تعمیر کمپرسور کولر گازی هستید، باید بگوییم که برای تعمیرات تخصصی کمپرسور باید حداقل 4 سال سابقه تعمیراتی داشته باشید!

همچنین در قسمت بالا توضیح داده شد که منظور از تعمیر کمپرسور کولر گازی، صرفا استفاده از تعدادی آچار نیست و حتما باید در ابتدا به‌صورت قطعه به قطعه عیب یابی کمپرسور کولر گازی توسط تکنسین و تعمیرکار کولرگازی صورت گیرد تا مشکل به‌صورت دقیق شناسایی و سپس تعمیر شود. از این رو اگر دانش فنی تعمیرات کمپرسور کولر گازی را ندارید، توصیه می کنیم نسبت به تعمیر این قطعه خودداری کنید تا به‌جای هزینه ناچیز تعمیر، نیاز به خرید کمپرسور با قیمت چندین میلیون تومانی نداشته باشید.

نحوه تعمیر کمپرسور کولر گازی

ما در آریابهکار خدمات تعمیر کمپرسور کولر گازی را بدون هر گونه محدودیتی انجام می دهیم و به ازای تمام خدمات، 90 روز گارانتی رسمی و معتبر آریابهکار به شما عزیزان تعلق می گیرد تا با خیالی آسوده خدمات تعمیر کمپرسور کولر گازی خود را به ما بسپارید؛ منظور از گارانتی این است که اگر پس از تعمیرات کمپرسور کولر گازی باز هم با این مشکل روبرو شدید، به‌صورت رایگان ما برای شما تعمیر خواهیم کرد و حتی یک ریال هم پرداخت نخواهید کرد.

هزینه تعمیر کمپرسور کولر گازی

پس از آنکه مرکز تعمیراتی مدنظر خود را پیدا کردید و از اصالت آن اطمینان خاطر یافتید، به هزینه تعمیر کمپرسور کولر گازی میرسیم که قطعا در مراکز تعمیراتی مجاز، هزینه کمتری خواهید پرداخت. همانگونه که در قسمت بالا توضیح داده شد، کمپرسور کولر گازی تنها یک قطعه واحد نیست و از قطعات متعددی تشکیل شده است که قیمت و پروسه تعمیر هر یک از این قطعات نسبت به یکدیگر متفاوت می باشد و به همین دلیل نمی توانیم X تومان به عنوان قیمت تعمیر کمپرسور کولر گازی برای شما عزیزان مشخص کنیم.

از این رو، هزینه تعمیر کمپرسور کولر گازی به موارد متعددی بستگی دارد که پس از عیب یابی دقیق توسط تکنسین تعمیراتی مجرب، براساس خرابی پیش آمده برآورد هزینه صورت می گیرد و شما اعلام می شود و در صورت تائید هزینه توسط شما، خدمات تعمیر تخصصی اغاز خواهد شد. بنابراین اگر مایل هستید تا هزینه تعمیرات کمپرسور کولر گازی شما به صرفه باشد، می توانید این خدمات را به تکنسین های مجرب ما بسپارید.

لازم به ذکر است که آریابهکار در شرایط اقتصادی فعلی همواره همراه شما است تا با کمترین هزینه تعمیرات بتوانید مشکل را رفع نمایید و نیازی به تعویض کمپرسور کولر گازی با هزینه چند میلیون تومانی نداشته باشید! بنابراین هزینه تعمیر کمپرسور کولر گازی پس از آنکه کمپرسور به‌صورت دقیق مورد عیب یابی قرار گرفت، به شما عزیزان اعلام خواهد گردید.

توجه: هزینه تعمیرات اعلامی در آریابهکار، براساس نرخ‌نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی می باشد و هیچ هزینه نامتعارفی به شما عزیزان اعلام نخواهد شد.

امتیاز post

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214