skip to Main Content
تعمیر کولر گازی توشیبا
شماره تماس نمایندگی تعمیر کولر گازی توشیبا

تعمیر کولر گازی توشیبا یکی از کارهای بسیار تخصصی است. در صورت به وجود آمدن مشکل در دستگاه و نیاز به تعمیر کولر گازی باید از تعمیرکاران با تجربه با اطلاعات کافی و تخصصی در این زمینه کمک بگیرید؛ چرا که در صورتی که قطعه آسیبب دیده به درستی تعمیر نوشد ممکن است باعث ایجاد مشکل در قطعات دیگر نیز بشود و هزینه بیشتری روی دست شما بگذارد.

تعمیر کولر گازی توشیبا در شرکت آریابهکار با تکیه بر توان متخصصین انجام می شود. از بهترین قطعات از نوع شرکتی و فابریکی اورجینال در آریابهکار استفاده می شود. جهت تضمین کیفیت تعمیرات، پس از اتمام کار گارانتی تعمیرات به مدت 90 روز ارائه می شود. جهت کاهش هزینه های مشتری، تعمیر قطعات به جای تعویض آنها در اولویت قرار دارد.

تعمیرات کولر گازی توشیبا

تعمیرات کولر گازی توشیبا

کولر گازی توشیبا به عنوان یکی از مهم ترین و محبوب ترین برندهای مطرح در کشورمان می باشد که ده ها مدل مختلف از این برند و دستگاه به بازار ایران عرضه شده است که نسل جدید کولر گازی توشیبا مجهز به قابلیت های متعددی می باشد که می تواند نیاز شما عزیزان را به بهترین حالت ممکن برطرف کند.

اما اگر کولر گازی توشیبا شما عزیزان خراب شده است، به دلیل حساسیت بالای قطعات این دستگاه نباید بدست هر فردی که مدعی تعمیرات تخصصی است بسپارید چرا که با ساده‌ترین اشتباه ممکن است قطعات زیادی از این دستگاه به همراه قابلیت های متعددی از این دستگاه از کار بیافتند و نتوانید همانند روز اول از دستگاه استفاده کنید.

از این رو تمام پروسه تعمیر کولر گازی توشیبا را می توانید به تکنسین های متخصص آریابهکار با حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی بسپارید تا پروسه تعمیر اصولی و دقیق بر روی دستگاه شما اجرا شود و بتوانید با کمترین هزینه ممکن از این دستگاه برای چندین سال استفاده کنید.

نمایندگی مرکزی و مجاز تعمیرات کولر گازی توشیبا

شرکت آریابهکار به عنوان نمایندگی مرکزی و مجاز تعمیرات کولر گازی توشیبا با دو شعبه در شرق و غرب تهران همواره آماده ارائه خدمات تخصصی به شما عزیزان می باشد تا بتوانید مشکل دستگاه را با کمترین هزینه ممکن رفع کنید.

اما چگونه؟ آیا با کمترین هزینه می توان مشکل کولر گازی توشیبا را رفع نمود؟ بله. در صورتی که دستگاه شما توسط تعمیرکار متخصص و باتجربه تعمیر شود، بدون شک مشکل دستگاه به‌صورت اصولی و تخصصی تعمیر خواهد شد تا به‌جای تعمیر 10 قطعه، صرفا یک قطعه که عامل اصلی خرابی می باشد تعمیر خواهد شد و از این طریق شما می تواند با پرداخت کمترین هزینه ممکن از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید.

از این رو جهت انجام هماهنگی های لازم جهت تعمیر کولر گازی توشیبا می توانید از طریق شماره های مندرج با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس حاصل نمایید.

خدمات ویژه نمایندگی مرکزی تعمیر کولر گازی توشیبا

اگر کولر گازی توشیبا شما عزیزان به هر دلیلی خراب شده است و نمی توانید همانند گذشته از آن استفاده کنید و مایلید از خدمات تخصصی آریابهکار در زمینه تعمیر کولر گازی توشیبا مطلع شوید، لازم به ذکر است که تمام خدمات تعمیر کولر گازی توشیبا در آریابهکار به‌صورت تخصصی برای شما عزیزان بدون هر گونه محدودیتی توسط تعمیرکاران متخصص انجام می شود تا بتوانید مشکل دستگاه خود را به بهترین حالت ممکن تعمیر کنید و نیازی هم به تعویض قطعات گران‌قیمت این دستگاه نداشته باشید.

خدمات ویژه نمایندگی مرکزی تعمیر کولر گازی توشیبا

از این رو برای تیم کارشناس و مجرب آریابهکار هیچ گونه محدودیتی در این زمینه وجود ندارد و ما همواره آماده ارائه خدمات تخصصی تعمیر کولر گازی توشیبا هستیم.

رویه تعمیر کولر گازی توشیبا در آریابهکار

پروسه و روند کاری تعمیر کولر گازی توشیبا در آریابهکار، یک رویه روتین و اساسی می باشد که در طی سال ها تلاش سخت و مداوم مجموعه آریابهکار کسب شده است تا هم دستگاه شما عزیزان تعمیر شود و هم اینکه نیازی به تعویض قطعات کولر گازی توشیبا نداشته باشید. در ادامه این رویه برای شما عزیزان شرح داده شده است:

 1. در ابتدا باید هماهنگی های لازم را جهت تعمیر کولر گازی توشیبا از طریق تماس با تیم پشتیبانی مجموعه انجام دهید.
 2. تکنسین تعمیرکار در روز و ساعت مقرر شده به محل شما عزیزان اعزام می شود.
 3. سپس تکنسین مشکل دستگاه شما را عیب یابی تخصصی و قطعه به قطعه با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا خواهد کرد.
 4. مشکل دستگاه شناسایی و با برآورد هزینه تعمیرات به شما اعلام خواهد شد.
 5. در صورت تائید شما، پروسه تعمیرات تخصصی کولر گازی توشیبا شروع می شود.
 6. پس از تعمیرات دستگاه نیز در حضور شما تست خواهد شد.
 7. در نهایت گارانتی کتبی تعمیرات انجام شده به شما عزیزان ارائه خواهد گردید.

اصلی ترین نکات در تعمیر کولر گازی توشیبا

برای آنکه دستگاه شما به‌صورت اصولی و دقیق تعمیر شود، باید فرد تعمیر کننده کولر گازی توشیبا از تمام نکات طلایی در حین تعمیر این دستگاه استفاده کند که این نکات ناشی از سال ها تلاش و تعمیرات تخصصی کسب شده اند.

از این رو اگر مایلید تا پروسه تعمیر کولر گازی توشیبا شما عزیزان اصولی باشد، باید دستگاه را به فرد متخصصی بسپارید که حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی در این زمینه را دارد؛ در غیر اینصورت نه تنها مشکل دستگاه شما عزیزان نه تنها رفع خواهد شد، بلکه مشکلات آن بیشتر و بیشتر خواهد شد و طبیعتا در این شرایط باید هزینه تعمیرات بیشتری بپردازید که برای شما صرفه اقتصادی نخواهد داشت.

مزیت های تعمیرات کولر گازی توشیبا در نمایندگی تخصصی آریابهکار

اولین مزیتی که در آریابهکار برای شما مشتریان عزیز بدون هر گونه استثنایی تعلق می گیرد، این است که 0 تا 100 پروسه تعمیرات کولر گازی توشیبا در آریابهکار توسط تعمیرکاران مجرب و متخصصی که حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی در این زمینه دارند صورت می گیرد تا مشکل شما عزیزان به بهترین حالت ممکن برطرف شود و نیازی به پرداخت هزینه های اضافی نداشته باشید.

از این رو خیال شما در صورت تعمیر کولر گازی توشیبا توسط تعمیرکاران آریابهکار راحت خواهد بود چرا که ما تمام تلاش خود را می کنیم تا دستگاه شما همانند روز اول قابل استفاده باشد و نیازی هم به تعویض قطعات گران‌قیمت نداشته باشید.

مزیت های تعمیرات کولر گازی توشیبا در نمایندگی تخصصی آریابهکار

دومین مزیت این است که ما پیش از عیب یابی تخصصی که توسط تکنسین تعمیرکار کولر گازی توشیبا با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا صورت می گیرد، به هیچ وجه اعلام هزینه تعمیرات نخواهیم کرد و این در حالی است که اکثر تعمیرکاران بدون آنکه دستگاه را باز و عیب یابی کنند، هزینه تعمیر کولر گازی توشیبا را به شما اعلام می کنند.

اما آیا این امکان وجود دارد که شما بدون هر گونه عیب یابی و باز کردن دستگاه، میزان خرابی و قطعه/قطعات خراب را برآورد هزینه کنید؟! بدون شک چنین چیزی ممکن نیست و فرد تعمیرکار باید دستگاه را در حضور شما به‌صورت تخصصی و با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا عیب یابی کند.

تعمیر کولر گازی توشیبا با ضمانت طولانی مدت

زمانی می توان مدعی تعمیرات تخصصی کولر گازی توشیبا بود که علیرغم تعمیرات تخصصی، گارانتی و تضمین در جهت خدمات انجام شده نیز به مشتری ارائه شود تا در صورت بروز خرابی قبلی، دیگر نیازی به پرداخت هزینه مجدد نباشد.

اما این در حالی است که معمولا پس از ترک محل توسط تعمیرکار، هیچ گونه خرابی در این دستگاه توسط تکنسین تعمیرکار کولر گازی توشیبا پذیرفته نخواهد شد؛ هر چند یک ساعت و یا یک روز بعد از انجام خدمات انجام شده! از این رو ما در آریابهکار به عنوان مرکز تعمیر کولر گازی توشیبا در تهران، آماده تعمیرات تخصصی به همراه گارانتی و ضمانت نامه طولانی مدت این دستگاه هستیم تا مشکل دستگاه شما را به‌صورت تضمین شده تعمیر کنیم!

لازم به ذکر است که ساده‌ترین و کلی ترین خدمات ما شامل 90 روز گارانتی رسمی می شوند و اگر پس از تعمیرات انجام شده با خرابی تعمیر شده روبرو شدید، مشکل شما به‌صورت کاملا رایگان و براساس گارانتی ارائه شده تعمیر خواهد شد.

تعمیر کولر گازی توشیبا با قطعات اصل

علیرغم اینکه ما تمام قطعات معیوب و خراب کولر گازی توشیبا را با استفاده از دانش فنی و تخصصی تعمیرکاران مجموعه تعمیر تخصصی می کنیم تا نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید، اما آیا امکان تعمیر قطعه ای که به دلیل وارد شدن فشار بیش از حد ذوب شده است و یا اینکه کاملا سوخته، وجود دارد؟ بدون شک چنین چیزی ممکن نیست و باید پروسه تعویض قطعات صورت گیرد تا مشکل شما عزیزان به بهترین حالت ممکن برطرف گردد.

اما تا پیش از آنکه تکنسین های تعمیرکار ما از این موضوع به‌صورت 100 درصد مطمئن نشوند، تحت هیچ شرایطی تعویض قطعات صورت نخواهد گرفت و سعی به اینکه مشکل قطعه از طریق تعمیرات رفع شود، صورت خواهد گرفت.

لازم به ذکر می باشد که پروسه تعویض قطعات کولر گازی توشیبا در آریابهکار نیز با استفاده از قطعات وارداتی براساس برند و مدل دستگاه شما صورت خواهد گرفت و قطعات تعویضی نیز شامل گارانتی مجموعه ما خواهند شد.

تعمیر کولر گازی توشیبا با قطعات اصل

نکات کلیدی تعمیر کولر گازی توشیبا

نکات کلیدی که باید در تعمیر کولر گازی توشیبا رعایت شوند، برعهده شما عزیزان نیست و تماما باید از ابتدا تا انتها توسط تعمیرکار متخصص این نکات کلیدی رعایت و اجرایی شوند تا مشکل دستگاه شما عزیزان به بهترین حالت ممکن تعمیر و رفع گردد که این نکات کلیدی ماحصل چندین سال تعمیر تخصصی می باشند.

لازم به ذکر است که تحت هیچ شرایطی حتی در شرایط فورس اجازه ندهید تا افرادی که هیچ تخصصی در این زمینه ندارند، اقدام به تعمیر دستگاه شما عزیزان کنند.

بهترین زمان برای تعمیرات کولر گازی توشیبا

بهترین زمان برای تعمیرات کولر گازی توشیبا زمانی می باشد که شما همانند یک روز عادی اقدام به روشن کردن کولر گازی توشیبا می کنید و اما با صدای عجیب و یا خرابی بخصوصی روبرو می شوید که تا آخرین استفاده با چنین مشکلی روبرو نشده بودید!

از این رو اگر این مشکل ابتدایی و سطحی را جدی بگیرید، مشکل شما در کمترین زمان ممکن با استفاده از تعمیرات تخصصی و هزینه بسیار جزئی رفع خواهد شد و اگر آنها را جدی نگیرید، بدون شک خودتان را باید برای پرداخت هزینه های هنگفت تعمیرات آماده کنید که علت این میزان هزینه نیز، احتمالا سوختن برخی قطعات کولر گازی توشیبا می باشد. به همین دلیل در اسرع زمان اقدام به تعمیر هر گونه خرابی جزئی در این دستگاه نمایید.

چرا انجام تعمیر کولر گازی توشیبا را به مجموعه آریابهکار بسپاریم؟

چرا انجام تعمیر کولر گازی توشیبا را به مجموعه آریابهکار بسپاریم؟

اگر مایل هستید تا پروسه تعمیر کولر گازی توشیبا شما عزیزان توسط تعمیرکاران آریابهکار تعمیر شود، ممکن است این سؤال برای شما ایجاد شود که چرا انجام تعمیر کولر گازی توشیبا را به آریابهکار بسپاریم؟

در پاسخ به این سؤال می توانیم بگوییم که ما در آریابهکار همواره با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات تخصصی و به عنوان یکی از قدیمی ترین مجموعه های تعمیراتی در استان تهران همواره تمام خدمات تعمیر کولر گازی توشیبا را به‌صورت تخصصی انجام می دهیم تا مشکل شما به‌صورت کاملا تخصصی رفع گردد. لازم به ذکر است پروسه تعمیر کولر گازی توشیبا در آریابهکار فقط و فقط توسط تعمیرکاران باتجربه کولر گازی توشیبا صورت می گیرد.

مراحل درخواست تعمیرات کولر گازی توشیبا در آریابهکار

برای ثبت درخواست تعمیرات کولر گازی توشیبا در آریابهکار توسط تعمیرکاران مجرب، روش های مختلفی وجود دارند که شما عزیزان می توانید یکی از روش های مذکور را انتخاب نمایید که انتخاب هر گزینه نیز به خودتان و شرایطی که دارید، بستگی دارد.

اولین راهکار ممکن این است که در ابتدا یک یا چند تصویر از دستگاه به همراه یک ویدیو کاملا واضح و شفاف به مدت حداکثر 30 ثانیه تهیه کنید و از طریق واتساپ و تلگرام شماره 09190111214 برای تیم تکنسین آریابهکار ارسال نمایید تا عیب یابی ابتدایی صورت گیرد و راهکار بخصوصی نیز برای تعمیر دستگاه شما ارائه گردد. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما فایل های ارسالی شما دارای وضوح و کیفیت کافی باشند.

لازم به ذکر است که این عیب یابی کاملا سطحی است و به عنوان عیب یابی نهایی نباید تلقی کنید؛ عیب یابی نهایی در حضور شما توسط تعمیرکار کولر گازی توشیبا با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا صورت می گیرد تا مشکل به بهترین حالت ممکن شناسایی و سپس تعمیر شود؛ در غیر ایبنصورت تحت هیچ شرایطی با حدس و گمان نمی توان مشکل دستگاه را شناسایی کرد.

همچنین راهکار دوم این است که از طریق شماره های مندرج با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید و با شرح خرابی رخ داده، هماهنگی های لازم را جهت اعزام تیم تکنسین انجام دهید تا تعمیرکاران کولر گازی توشیبا به محل شما جهت تعمیرات اعزام شوند.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیر کولر گازی توشیبا

با خرید کولر گازی توشیبا از مراکز مجاز و معتبر، در کنار اینکه دستگاه وارداتی و مجاز به شما تعلق می گیرد، کارت گارانتی نیز به شما تعلق خواهد گرفت که این کارت گارانتی به منزله واردات قانونی این دستگاه می باشد.

اگر تحت هر شرایطی دستگاه خراب بود می توانید با استفاده از این کارت گارانتی به نمایندگی تعمیر کولر گازی توشیبا در تهران و یا استان محل سکونتتان مراجعه کنید تا از خدمات پس از فروش کولر گازی توشیبا استفاده کنید و مشکل شما عزیزان بصورت رایگان برطرف گردد.

از این رو برای تماس با نمایندگی تعمیر کولر گازی توشیبا می توانید به کارت گارانتی دستگاه مراجعه نمایید چرا که تمام اطلاعات نمایندگی تعمیر این دستگاه بر روی کارت گارانتی ثبت شده است.

توجه داشته باشید که برای استفاده از این خدمات رایگان، کارت گارانتی شما عزیزان باید اعتبار کافی جهت تعمیرات را داشته باشد و شما عزیزان بتوانید از این خدمات استفاده کنید؛ در غیر اینصورت این خدمات به شما تعلق نخواهند گرفت و می توانید از طریق تماس با شماره مرکزی 02145437 اقدام به ثبت درخواست تعمیر کولر گازی توشیبا توسط تعمیرکاران مجرب و متخصص آریابهکار نمایید.

اشکالات متداول کولر گازی های برند توشیبا

 1. کم شدن گاز کمپرسور
 2. نقص عملکرد ترموستات
 3. خرابی خازن موتور
 4. کاهش پرتاب باد
 5. یخ زدن پنل داخلی
 6. ریزش آب از یونیت داخلی
 7. یکسره کار کردن دستگاه
 8. صدای آزار دهنده کندانسور
 9. بوی سوختگی از کولر
 10. مشکل در اتصالات لوله های گاز
 11. و…

در صورتی که مشکلات دیگری غیر از مشکلات بالا برای کولر شما پیش آمده، با مشاورین شرکت آریابهکار تماس بگیرید.

اشکالات متداول کولر گازی های برند توشیبا

خدمات ویژه آریابهکار در زمینه تعمیر کولر گازی آریابهکار

شرکت آریابهکار در زمینه سرویس و تعمیر کولر گازی توشیبا خدمات زیر را ارائه می کند:

 1. نصب و سرویس در محل جدید
 2. تعویض و تعمیر قطعات سوخته و معیوب
 3. شارژ گاز کمپرسور
 4. تعمیر ترموستات
 5. عیب یابی روشن نشدن دستگاه
 6. سرویس سالیانه و تمیز کاری دستگاه
 7. رفع عیب صدای موتور و کندانسور
 8. حل مشکل یخ زدگی لوله های رادیاتور
 9. و…

این ها بخشی از خدمات آریابهکار می باشد. در صورتی که به خدمات دیگری نیاز دارید می توانید ثبت سفارش خود را انجام دهید.

هزینه های مربوط به تعمیرات کولر گازی

برای دریافت هزینه تعمیرات با شماره های شرکت تماس حاصل کنید. کارشناسان ما با اطلاع از نوع مشکل، حدود هزینه های تعمیرات را به شما اطلاع می دهند.

جهت مشاهده ریز هزینه ها و خدمات پس از انجام تعمیرات به شما فاکتور رسمی ارائه می شود. هزینه ها شامل، دستمزد تعمیرات، هزینه ایاب و ذهاب، هزینه قطعات مصرفی و… می باشد.

جهت کاهش هزینه های مشتری، تعمیر قطعات خراب شده به جای تعویض آنها در اولویت قرار دارد. مناسب ترین هزینه را نسبت به خدمات دریافتی در آریابهکار پرداخت می کنید.

نکات ایمنی و توصیه ها در بهبود عملکرد کولر گازی

نکات ایمنی و توصیه ها در بهبود عملکرد کولر گازی

برای این که کولر گازی شما بهترین عملکرد را از خود نشان دهد و عمر بالایی داشته باشد، توصیه می شود موارد زیر به خوبی رعایت شود:

 1. یونیت خارجی را در سایه قرار دهید.
 2. بهتر است باد در نزدیکی کندانسور جریان داشته باشد.
 3. دمای ثابتی را برای کولر در نظر بگیرید.
 4. نیازی به خاموش و روشن کردن های مداوم دستگاه نیست.
 5. برق کشی دستگاه باید به گونه ای باشد که کمترین فشار برق توسط دستگاه های دیگر به کولر وارد شود.
 6. فیلتر های هوا دستگاه را مرتبا تمیز کنید.
امتیاز page

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214