skip to Main Content
تعمیر کولر آبی سپهرالکتریک
شماره تماس نمایندگی تعمیرات کولر آبی سپهر الکتریک

تعمیر کولر آبی سپهرالکتریک در ابتدا ممکن است کار بسیار ساده ای بنظر بیاید، اما در واقع در عین سادگی خود، نیاز به برخورداری از تخصص بالایی دارد تا بتوان تمامی مشکلات و عیب های ایجاد شده در دستگاه را در همان بازدید اول شناسایی و در راستای برطرف سازی آن اقدام نمود. از روغن کاری یاتاقان تا تعمیر واتر پمپ بهتر است توسط متخصص این کار انجام شود تا کیفیت انجام کار در بالاترین میزان خود تعریف شود.

ما در آریابهکار در کنار شما هستیم تا مشکلات تعمیر کولر آبی شما را از قبیل اتصالی داشتن بدنه کولر، پریدن فیوز هنگام روشن شدن کولر، تولید باد گرم، روشن نشدن دستگاه، صدای زیاد کولر آبی سپهرالکتریک و … را برطرف سازیم و سلامت دستگاه شما را تضمین نماییم.

در شرکت آریابهکار عیب یابی کولر آبی سپهر الکتریک به صورت رایگان برای شما عزیزان انجام می شود و پس از برآورد هزینه اقدام به تعمیر دستگاه صورت می گردد. هر گونه اقدام بر روی دستگاه با تایید نهایی شما می باشد و تا زمان آغاز تعمیر کولر آبی سپهرالکتریک، هیچ هزینه ای برای شما تعریف نمی شود. از جمله اقدماتی که در نمایندگی آریابهکار در راستای تعمیرات کولر آبی سپهرالکتریک صورت می گیرد به شرح زیر می باشد:

 • انجام نصب و تعمیرات به صورت تخصصی برای کولر آبی سپهرالکتریک فراهم می باشد.
 • خدماتی که برای تعمیر کولر شما ارائه می شود دارای 90 روز گارانتی می باشد.
 • پس از اتمام کار تعمیرات ضمانت نامه کتبی به مشتری ارائه می شود.
 • تمامی تعمیرکاران کولر آبی سپهرالکتریک دوره های فنی و تخصصی را گذرانده اند.
 • امکان رفع تمامی مشکلات تخصصی در آریابهکار فراهم می باشد.
 • امکان حضور در محل شما در اسرع وقت فراهم می باشد.

فهرست

نحوه تعمیرات کولر آبی سپهرالکتریک

نحوه تعمیرات کولر آبی سپهرالکتریک

تعمیر کولر آبی سپهر الکتریک یک موضوع کاملا تخصصی است و نیازمند دانش و مهارت کافی در این زمینه می باشد. رفع برخی مشکلات ساده توسط خودتان ایرادی ندارد اما در موارد تخصصی باید حتما از متخصص تعمیر کولر آبی سپهرالکتریک کمک بگیرید، که شامل موارد زیر می شود:

1. اختلال در فیوز

در صورت وجود اختلال در بخش فیوز ممکن است با روشن نشدن موتور کولر مواجه شوید. در این شرایط احتمال سوختن فیوز وجود دارد. باید به این نکته توجه کنید که فیوز ها آمپرهای متفاوتی دارند، باید حتما فیوز جدید هم آمپر دستگاه شما باشد.

2. عدم فعالیت سیم رابط

در صورتی که فیوز مشکلی نداشته باشد و برق در کلید جریان داشته ولی به ترمینال کولر هدایت نمی شود، به این معنی است که سیم معیوب است و باید تعویض شود.

3. عدم حضور آب در بخش تحتانی کولر (تشتک)

چنانچه در قسمت تشتک کولر سپهر الکتریک، آب وجود نداشته باشد، موتور کولر هوا را خنک نمی کند و باید بررسی کنید چرا در آن قسمت آب وجود ندارد. ممکن است ورودی آب دچار مشکل شده باشد و یا تشتک سوراخ باشد.

4. گرفتگی مسیر ورود آب

زمانی که متوجه شدید کولر باد خنکی ندارد، ورودی های آب را چک کنید. گاهی ممکن است این ورودی ها به خاطر رسوب گرفتگی و یا مشکلات دیگر بسته شده باشند.

5. گرفتگی سوراخ ناودان پوشال ها

اگر ناودان ها دچار انسداد شده باشند، آب کافی به پوشال ها نمی رسد و در نتیجه هوای گرم و خشکی به داخل منتقل می شود. این وضعیت در شهرهایی که آب آنها دارای املاح بالایی است بیشتر از سایر مناطق دیده می شود.

6. عدم قرار گیری صحیح پوشال ها

اگر نتوانید به درستی پوشال ها را در جای خود قرار دهید، شاهد پاشش آب به بیرون خواهید بود. دقت داشته باشید که آب تخلیه شده در بخش ناودان باید به صورت دقیق بر روی پوشال ها ریخته شود در غیر این صورت باید آنها را خارج نمایید و مجددا به صورت صحیح در جای خود قرار دهید.

7. پارگی شیلنگ رابط پمپ

ممکن است شلنگ آب به دلیل استفاده زیاد دوچار پوسیدگی شود. در این صورت باید به سرعت تعویض شود.

8. اختلال در عملکرد یاتاقان

در صورت خرابی یاتاقان ها ممکن است در حین استفاده از کولر صداهای غیرطبیعی شنیده شود و باید یاتاقان ها تعویض شوند.

9. معیوب شدن تسمه

خرابی تسمه یکی از بیشتر خرابی های کولرهای آبی سپهرالکتریک است و به محض دیده شدن ترک یا پارگی باید عوض شوند.

10. محور فن تاب برداشته باشد

اگر این محور تاب برداشته باشد، باعث بوجود آمدن صداهای آزار دهنده می شود. برای رفع این مشکل باید از یک تعمیرکار ماهر کمک بگیرید.

نمایندگی مرکزی و مجاز تعمیر کولر آبی سپهرالکتریک

در زمینه تعمیرات کولر آبی سپهر الکتریک، مراکز و تعمیرگاه های مختلفی در سطح استان تهران در حال فعالیت می باشند که هریک از آنان خدمات و سرویس هایی را اختیار کاربران و مخاطبان خود قرار می دهند.

برای برطرف سازی تمامی مشکلات و نواقص ایجاد شده در عملکرد کولر های آبی سپهرالکتریک، بهترین گزینه ای که در پیش دارید، مراجعه به نمایندگی های مجاز و مرکزی تعمیر کولر آبی سپهر الکتریک می باشد تا با سرویس ها و خدمات خود، تمامی نیاز های شما را به صورت کامل پوشش دهند.

نمایندگی مرکزی و مجاز تعمیر کولر آبی سپهرالکتریک

آریابهکار یکی از قوی ترین و معتبرترین نمایندگی های تعمیر کولر آبی سپهرالکتریک می باشد که بیش از 30 سال سابقه فعالیت تخصصی در زمینه تعمیرات انواع لوازم خانگی و برقی را دارد. مرکز تخصصی تعمیرات آریابهکار سرویس های ویژه ای را در اختیار کاربران خود قرار می دهد و آنان را در طرح پشتیبانی قوی خود قرار می دهد. این نمایندگی در قسمت های شرق، شمال و مرکز تهران دارای شعبه می باشد و آماده ارائه خدمات حضوری و غیر حضوری به متقاضیان می باشد.

در آریابهکار تعمیر بیش از 86 برند لوازم خانگی توسط متخصصین و مهندسین حرفه ای این مجموعه انجام میشود. یکی از موارد مهم برای تعمیر لوازم خانگی، ضمانت می باشد که این مورد در شرکت آریابهکار در بالاترین سطح کیفی خود انجام می شود و بابت تضمین خدمات، ضمانت نامه مکتوب 90 روزه ارائه می گردد. کاربران گرامی از هر جای تهران بزرگ می تواند با آریابهکار تماس حاصل فرمایید و از خدمات این شرکت با تجربه استفاده کنید.

شمار تماس نمایندگی تعمیر کولر آبی سپهر الکتریک

خدمات و سرویس های نمایندگی تعمیر کولر آبی سپهر الکتریک

خدمات و سرویس های نمایندگی تعمیر کولر آبی سپهر الکتریک

در راستای تعمیرات کولر آبی سپهر الکتریک، از خدمات و سرویس هایی استفاده می شود که دارای کیفیت و سطح انجام بسیار بالایی می باشند. خدمات و سرویس های نمایندگی آریابهکار برای تعمیر کولر آبی سپهرالکتریک شامل موارد زیر می شود:
 • تعمیر کولر آبی سپهر الکتریک در اسرع وقت
 • استفاده از تکنسین های باتجربه
 • ارائه ضمانت نامه معتبر 90 روزه
 • تامین و تهیه قطعات جانبی کولرهای آبی مانند پمپ، موتور، یاتاقان، پوشال، برزنت، شناور و…
 • نصب و راه اندازی کولر
 • سرویس کامل دستگاه

نحوه برقراری ارتباط با نمایندگی تعمیرات کولر آبی سپهرالکتریک

برای برقراری ارتباط با نمایندگی تعمیر کولر آبی سپهرالکتریک، می توانید از چندین راه به اختیار و انتخاب خود استفاده نمایید که در ادامه هر یک از روش های برقرای ارتباط را مورد بررسی قرار خواهیم داد تا در ساده ترین حالت ممکن بتوانید درخواست تعمیرات خود را ثبت نمایید.

روش اولی که در پیش روی شما قرار دارد، استفاده از فرم درخواست تعمیر کولر آبی سپهر الکتریک می باشد. این فرم حاوی اطلاعاتی است که کاربران باید به صورت دقیق تمامی بخش های آن را تکمیل نمایند و در نهایت بر روی آیکون ثبت و ارسال اطلاعات کلیک نمایند. با ثبت درخواست، کارشناسان آریابهکار در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت و هماهنگی های لازم را با شما انجام خواهند داد.

روش دیگری که برای برقراری ارتباط با نمایندگی تعمیرات کولر آبی سپهرالکتریک وجود دارد، تماس با شماره های قرار داده شده در سایت می باشد. این شماره ها جهت برقرای ارتباط مستقیم با کارشناسان آریابهکار بارگذاری شده اند که برای هر یک از شعبه های دایر شده در مناطق چهارگانه استان تهران، یک شماره تماس مجزا تعریف شده است. برای پشتیبانی بهتره و افزایش سرعت خدمات رسانی با شماره های نمایندگی منطقه محل سکونت خود تماس حاصل نمایید.

دیگر روشی که برای برقرای ارتباط با نمایندگی مرکزی تعمیر کولر آبی سپهرالکتریک تعریف شده است، روش مراجعه حضوری می باشد. برای استفاده از این روش می توانید به آدرس های قید شده در زیر رجوع نمایید و ثبت درخواست خود را به صورت حضوری انجام دهید. آدرس های مراجعه حضوری به شرکت تعمیرات کولر آبی سپهر الکتریک به شرح زیر می باشد:

 1. شعبه نارمک: خیابان دکتر آیت، پایین تر از چهارراه تلفن خانه، نرسیده به خیابان دماوند، شماره ۶۸ ، واحد ۱

تعمیر کولر آبی سپهر الکتریک در مجموعه آریابهکار

تعمیر کولر آبی سپهر الکتریک در مجموعه آریابهکار

در شرکت آریابهکار عیب یابی دستگاه به صورت رایگان برای شما عزیزان انجام می شود و پس از برآورد هزینه اقدام به تعمیر دستگاه صورت میگیرد. نصب و تعمیر کولر آبی سپهرالکتریک توسط متخصصان شرکت آریابهکار شامل موارد زیر میشود:
 1. سرویس کولر آبی سپهر الکتریک
 2. نصب کولر آبی سپهر الکتریک
 3. تعویض پمپ کولر
 4. نصب سایبان
 5. تعمیر و تعویض تسمه
 6. عیب یابی جعبه تقسیم
 7. روغن کاری موتور
 8. و…

مشکلات عمده کولر آبی سپهرالکتریک و خدمات قابل ارائه برای آن

1. روشن نشدن دستگاه

در صورت روشن نشدن دستگاه عیب یابی تخصصی و فنی توسط تکنسین های آریابهکار انجام می شود. این مشکل معمولا به دلیل خرابی اتصالات و دکمه ها می باشد. در مواردی خرابی موتور نیز دلیل اصلی می باشد.

2. گرم شدن باد کولر

این مشکل عمدتا مربوط به سیستم آبرسانی و اشکالات برقی دستگاه می باشد. تعمیر قطعات انجام می شود و در صورت لزوم تعویض آنها با قطعه نو صورت می گیرد. ورودی آب دستگاه را کنترل کنید و اطمینان حاصل کنید آب قطع نباشد.

3. صدا و تکان های شدید دستگاه

امکان خرابی یاتاقان های دستگاه وجود دارد. در صورت نیاز، روغن کاری و رسوب زدایی دستگاه انجام می شود. تعویض تسمه دستگاه به همراه تنظیم موتور انجام می شود. با تنظیم پیچ های پایه موتور صدای دستگاه برطرف می شود.

مشکلات عمده کولر آبی سپهر الکتریک و خدمات قابل ارائه برای آن

هزینه تمامی خدمات آریابهکار به ریز در فاکتور رسمی قید می شود. به طور کلی هزینه خدمات شامل، ایاب ذهاب، دستمزد تعمیرات، قطعات مصرفی و… می باشد. منصفانه ترین هزینه در قبال بهترین خدمات به شما ارائه می شود. در صورت نیاز امکان تامین قطعات مصرفی نیز وجود دارد.

چگونه مصرف برق کولر آبی را کاهش دهیم؟

جهت کاهش مصرف کولر آبی می توانید موارد زیر را انجام دهید:

 • سایبان های مخصوص برای کولر خود استفاده کنید.
 • کانال کولر را دوجداره کنید.
 • از سوییچ های تایمر دار برای کولر استفاده کنید.

کلام آخر

تعمیر کولر آبی سپهرالکتریک تنها یکی از مجموعه خدماتی می باشد که در مجموعه آریابهکار در بالاترین سطح کیفی در حال انجام است. این مجموعه در راستای تعمیرات این دسته از وسایل برقی از مجری ترین نیرو های تعمیرات استفاده می نماید و مجهز ترین ابزار ها را در اختیار آنان قرار می دهد.

تعمیر کولر آبی سپهر الکتریک توسط تعمیرکاران متعهد شرکت آریابهکار، با ارائه فاکتور کتبی و تعهد تضمینی 90 صورت می گیرد و تا در صورت نیاز بتوانید به صورت کاملا رایگان اقدام به تعمیرات مجدد کولر خود نمایید. برای برقراری ارتباط با نمایندگی مرکزی تعمیرات کولر آبی سپهرالکتریک می توانید از هریک از روش های گفته شده اقدام نمایید.

سوالات متداول تعمیر کولر آبی سپهرالکتریک

1) هزینه تعمیر کولر آبی سپهرالکتریک چقدر می باشد؟

قیمت نهایی تعمیرات صورت گرفته بر روی دستگاه به نوع قطعه و میزان آسیب دیدگی آن بستگی دارد. تمامی قیمت گذاری های صورت گرفته در نمایندگی آریابهکار بر اساس نرخ اتحادیه بوده و هیچ گونه افزایش قیمتی در آن صورت نگرفته است.

2) برای جلوگیری از خرابی قطعات و نیاز به تعمیر کولر آبی سپهر الکتریک چه باید کرد؟

نگهداری درست و سرویس سالیانه مهمترین عوامل در جلوگیری از خرابی دستگاه و نیاز به تعمیرات آن می باشد.

3) چگونه درخواست تعمیرکار را در نمایندگی مرکزی تعمیرات کولر آبی سپهر الکتریک ثبت نماییم

برای ثبت درخواست تعمیرات و اعزام تعمیرکار می توانید به 3 روش ثبت درخواست در سایت، تماس با شماره های قرار داده شده و مراجعه حضوری عمل کنید.

4) چگونه از تخصصی بودن نمایندگی تعمیر کولر آبی سپهرالکتریک اطمینان حاصل کنیم؟

تضمین تعمیرات صورت گرفته بر روی کولر های آبی از مهمترین دلایل تخصصی بودن یک مرکز می باشند. نمایندگی های مجاز برگ گارانتی تعمیرات را پس از پایان کار به متقاضی تحویل می دهند.

امتیاز page

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214