skip to Main Content
مرکز ارتباط سراسری مشتریان : ۴۵۴۳۷-۰۲۱

۹۰ روز گارانتی - حمل رایگان - عیب یابی رایگان

تعمیر کولر گازی جنرال (General)
شماره تماس نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال

کولر های گازی جنرال در مدل های مختلفی عرضه شده اند. این کولرها در سطح بسیار مناسب از قیمت و کیفیت قرار گرفته‌اند که باعث گردیده است تعمیر کولر گازی جنرال به تعمیر کولر گازی پیشرفته و نیازمند به دانش بالا بدل گردد.

قابلیت سرمایش و گرمایش در کولرهای گازی جنرال موجب شده تا در چهار فصل سال، یعنی هم در سرما و هم در گرما بتوان از این کولرها استفاده کرد. اسپلیت جنرال توسط شرکت تایلندی توشیبا تولید و در چین مونتاژ می گردد.

محصولات تولید شده ی این شرکت دارای رده انرژی B است. گاهی اوقات به دلیل استفاده مکرر یا گذر عمر کولر گازی جنرال دچار مشکلاتی می شود در این حالت اصلا نگران نباشید زیرا شرکت آریابهکار تعمیر اصولی کولر گازی و تعمیرات تخصصی لوازم خانگی شما را بر عهده می گیرد.

نحوه تعمیرات کولر گازی جنرال

نحوه تعمیرات کولر گازی جنرال

از آنجاییکه کولر گازی جنرال یک وسیله تخصصی و با کیفیت می باشد، احتمال خرابی این دستگاه بسیار کم می باشد و در صورتی هم که خراب شود، به معنای این است که فشار قابل توجهی به این دستگاه وارد کرده اید و باید با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا مشکل دستگاه شما شناسایی و سپس تعمیر گردد.

از این رو تعمیر کولر گازی جنرال یک پروسه ساده و عادی نیست و حتما باید توسط فرد کارشناس که چندین سال تجربه تعمیر تخصصی این دستگاه را دارد، تعمیر شود تا بتوانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید؛ در غیر اینصورت نه تنها دستگاه تعمیر نخواهد شد، بلکه باید هزینه قابل توجهی هم بپردازید!

با این وجود تمام پروسه تعمیر کولر گازی جنرال را باید به افراد کارشناس و با تجربه ای بسپارید که توانایی کافی در این زمینه دارند و می توانند مشکل دستگاه شما را به‌صورت فنی و مهندسی تعمیر کنند و نیازی هم به تعویض قطعات گران‌قیمت و… هم نداشته باشید.

نمایندگی مجاز و مرکزی تعمیر کولر گازی جنرال

ما در مجموعه آریابهکار به اتفاق تکنسین های مجرب به عنوان نمایندگی مجاز و مرکزی تعمیر کولر گازی جنرال، آماده پذیرش و تعمیر تخصصی دستگاه شما در تمامی مدل های عرضه شده این دستگاه هستیم تا بدون نیاز به تعویض قطعات و صرفا از طریق تعمیر تخصصی قطعات معیوب با استفاده از تکنسین های مجرب و متخصص مشکل شما را به نحوی رفع کنیم که نیاز شما را در این خصوص رفع کنیم و با کمترین هزینه ممکن بتوانید همانند روز اول از دستگاه خود استفاده کنید. از این رو جهت انجام هماهنگی های لازم می توانید با تیم پشتیبانی ما در تماس باشید.

خدمات نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال

0 تا 100 خدمات و سرویس هایی که مرتبط با کولر گازی جنرال می باشد، در آریابهکار به‌صورت کاملا تخصصی توسط تعمیرکاران مجرب و ابزارهای تعمیراتی روز دنیا بدون هر گونه محدودیتی انجام می شود تا در وهله اول نیازی به تعویض قطعه نداشته باشید و در وهله دوم نیازی به خرید دستگاه جدید نداشته باشید!

از این رو اگر هر گونه خرابی در کولر گازی جنرال شما رخ داده است و تاکنون موفق به رفع و تعمیر آن نشده اید، می توانید تمام پروسه تعمیر کولر گازی جنرال را به ما بسپارید تا به بهترین حالت ممکن مشکل دستگاه شما تعمیر شود.

خدمات نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال

تعمیر و عیب یابی توسط تعمیرکار یک مسئله بسیار مهم است. اکثریت افراد تعمیرکارانی را قبول دارند که دستگاه معیوب آن ها را به خوبی تعمیر کند و به موقع تحویل دهد.

سرعت عمل بالا در تعمیر و کیفیت بالای خدمات از جمله ویژگی های تعمیرکاران آریابهکار است. آریابهکار خدمات نصب، سرویس و تعمیر کولر گازی جنرال شما را توسط متخصصین مجرب جنرال خود در سریعترین زمان و به صورت گارانتی 90 روزه ارائه می نماید. همچنین با اولویت قرار دادن تعمیر قطعات دستگاه شما به فکر کاهش هزینه های تعمیرات شما نیزهستند.

روال تعمیر کولر گازی جنرال توسط تعمیرکاران متخصص آریابهکار

رویه و روال تعمیر کولر گازی جنرال توسط تعمیرکاران متخصص آریابهکار بدین گونه می باشد که در ابتدا شما عزیزان باید با استفاده از شماره های مندرج با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید و با شرح خرابی دستگاه هماهنگی های لازم را جهت اعزام تعمیرکار کولر گازی جنرال را انجام دهید تا تکنسین تعمیرکار مجموعه به محل شما جهت تعمیرات اعزام گردد.

از این رو پس از آنکه تکنسین در روز و ساعت از پیش تعیین شده به محل شما اعزام شد، اقدام به عیب یابی تخصصی دستگاه می کند.

پس از آنکه عیب یابی تخصصی کولر گازی جنرال شما عزیزان صورت گرفت، مشکل دستگاه توسط تعمیرکاران مجموعه به شما عزیزان منتقل خواهد شد و از طرفی دیگر نیز هزینه تعمیرات کولر گازی جنرال نیز براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه برحسب خرابی های ایجاد شده به شما اعلام خواهد گردید و اگر شما تائید تعمیرات را به فرد تکنسین دهید، پروسه تعمیرات تخصصی دستگاه توسط تعمیرکاران انجام خواهد شد.

مهمترین نکات در تعمیر کولر گازی جنرال

بدون شک برای آنکه بتوانید همانند روز اول از کولر گازی جنرال استفاده کنید، نیاز به تکنسین تعمیرکاری دارید که حداقل چندین سال تجربه تخصصی در این زمینه داشته باشد و با تمام نکات مرتبط با کولر گازی جنرال که یکسری نکات طلایی هستند، آشنا باشد. از این رو سعی کنید در این زمینه نکاتی را رعایت کنید که تضمین کننده تعمیر اصولی دستگاه شما عزیزان باشند.

توجه داشته باشید که این نکات طلایی ماحصل سال ها تجربه فنی و تخصصی هستند که در صورت تعمیر کولر گازی جنرال توسط چنین تکنسین هایی، مطمئن خواهید بود که مشکل دستگاه شما یکبار برای همیشه تعمیر خواهد شد و دیگر نیازی به تعمیر خواهید داشت.

مهمترین نکات در تعمیر کولر گازی جنرال

مزیت های تعمیر کولر گازی جنرال در نمایندگی تخصصی آریابهکار

یکی از مزیت هایی که در صورت تعمیر کولر گازی جنرال توسط تعمیرکاران آریابهکار به شما تعلق خواهد گرفت این است که هزینه تعمیر کولر گازی جنرال در آریابهکار براساس مبنا و معیار می باشد؛ این بدین معناست که ما در آریابهکار هزینه های نامتعارفی همانند سایر تعمیرگاه های غیرمجاز از شما دریافت نمی کنیم و صرفا هزینه اعلامی ما به شما براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی می باشد و به همین دلیل کمترین هزینه تعمیرات ممکن را شما برای تعمیر خرابی کولر گازی جنرال خود پرداخت خواهید کرد.

دومین مزیتی که در آریابهکار به شما تعلق می گیرد این است که 0 تا 100 پروسه تعمیرات کولر گازی جنرال توسط تعمیرکارانی تعمیر می شود که حداقل 5 سال سابقه تعمیرات را در رزومه خود دارند و نسبت به دستگاه شما عزیزان دید فنی و مهندسی دارند و می توانند با کمترین تعمیرات تخصصی، مشکل دستگاه شما رفع کنند و نیازی هم به تعویض قطعات گران‌قیمت نداشته باشید و بتوانید همانند روز اول از این دستگاه استفاده کنید.

اما این در حالی است که پروسه تعمیر کولر گازی جنرال در تعمیرگاه های غیرمجاز اینگونه می باشد که فردی غیرکارشناس تمام خدمات را انجام خواهد داد و نتیجه این خدمات هم مشخص می باشد!

سومین مزیت هم این است که ما به ازای تمام خدماتی که به شما ارائه می دهیم، گارانتی طولانی مدت تعلق می گیرد که در ادامه در خصوص این موضوع بیشتر توضیح داده ایم.

تعمیر کولر گازی جنرال با ضمانت نامه معتبر

یکی از نقاط متمایز کننده آریابهکار نسبت به سایر مراکز تعمیراتی این است که ما برای تمام خدماتی که به شما ارائه می دهیم، ارزش قائلیم؛ چرا که تمام خدماتی که ما انجام میدهیم، نتیجه سال ها تلاش مداوم و تخصصی است تا بتوانیم مشکل دستگاه شما عزیزان را به نحوی تعمیر کنیم که نیازی به تعویض قطعات و… نداشته باشید.

تعمیر کولر گازی جنرال با ضمانت نامه معتبر

از این رو برای اثبات این تعمیرات، ما گارانتی طولانی مدت 90 روزه را برای تمام خدمات خود در نظر گرفته ایم که شامل جزئی ترین و پیچیده‌ترین خدمات ما به شما می شوند.

همچنین منظور از ضمانت نامه و گارانتی خدمات این است که اگر پس از تعمیرات تخصصی صورت گرفته شده، مشکل قبلی دستگاه رفع نشد، دیگر نیازی به پرداخت هزینه تعمیر کولر گازی جنرال مجدد نخواهید داشت؛ چرا که مشکل این دستگاه به‌صورت رایگان توسط تعمیرکاران ما تعمیر خواهد شد.

تعمیر کولر گازی جنرال با قطعات دارای گواهی اصالت

شعار تکنسین های مجرب و متخصص کولر گازی جنرال آریابهکار این است که ما قطعات معیوب را تعویض نمی کنیم و آنها را با استفاده از تعمیرات تخصصی و دانش فنی تعمیرکاران مجموعه تعمیر می کنیم تا هزینه های شما عزیزان کنترل شوند.

اما گاهی اوقات ممکن است یک خرابی در کولر گازی جنرال به نحوی ایجاد شود که باعث از کار افتادن و یا سوختن برخی قطعات گران‌قیمت این دستگاه شوند. برای مثال اگر برد کولر گازی جنرال به دلیل استفاده نادرست ذوب شده باشد، آیا قابل تعمیر است؟ بدون شک چنین چیزی ممکن نیست.

در این مواقع تنها یک راهکار برای شما باقی خواهد ماند که این راهکار هم تعویض برد کولر گازی جنرال با برد جایگزین می باشد که این پروسه در آریابهکار به وسیله قطعات کاملا وارداتی براساس برند و مدل دستگاه شما عزیزان صورت می گیرد و شامل گارانتی خدمات نیز خواهند شد.

مهمترین اقداماتی که در زمینه تعمیر کولر گازی جنرال صورت می گیرد

بدون شک مهم ترین اقدام ممکن و ناممکنی که باید صورت گیرند، توسط یک فرد باتجربه قابل اجراست و نمی توان به هر فردی در این زمینه اعتماد کرد!

مهمترین اقداماتی که در زمینه تعمیر کولر گازی جنرال صورت می گیرد

با این وجود لازم به ذکر است که 0 تا 100 تعمیرات دستگاه شما باید توسط تعمیرکاران باتجربه و متخصص انجام شوند تا مشکل عزیزان رفع گردد و نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید. به همین دلیل سعی کنید از اصالت و تعمیرات تخصصی مرکزی که مایل هستید تعمیر دستگاه خود را به آن بسپارید، مطلع شوید.

تعمیر کولر گازی جنرال چه زمان ضروری است؟

کولر گازی جنرال یک وسیله کاملا مصرفی و کاربردی می باشد و اگر این دستگاه خراب شود، بدون شک تداخلاتی در زندگی روزمره شما عزیزان ایجاد می شود که شما را کلافه خواهند کرد.

از این رو توصیه ای که برای شما عزیزان داریم این است که حتما با مشاهده ساده‌ترین خرابی، ساده‌ترین صدای عجیب و… اقدام به تعمیر تخصصی کولر گازی جنرال خود نمایید تا مشکل شما عزیزان برطرف گردد. از این رو ضروری ترین زمان از نظر تکنسین های ما، مشاهده ساده‌ترین اختلال در این دستگاه می باشد که هم هزینه تعمیرات شما کاهشی خواهد بود و هم اینکه مشکل شما در کمترین بازه زمانی تعمیر خواهد شد.

چرا تعمیر کولر گازی جنرال را به مجموعه آریابهکار بسپاریم؟

آریابهکار به عنوان یکی از قدیمی ترین و با اصالت ترین مجموعه های تعمیراتی در استان تهران با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات تخصصی می باشد که همواره تمام خدمات تعمیر کولر گازی جنرال شما عزیزان را به وسیله تکنسین های مجرب و متخصص با بهترین کیفیت ممکن انجام می دهد تا نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید و در شرایط فعلی بتوانید با کمترین هزینه ممکن، مشکل دستگاه خود را رفع نمایید.

لازم به ذکر است که ما در آریابهکار همواره خدمات با کیفیت را با کمترین هزینه تعمیرات ممکن به مشتریان خود ارائه می کنیم تا در شرایط اقتصادی کنونی نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید.

همچنین نکته دیگر این است که پروسه تعمیر کولر گازی جنرال در آریابهکار صرفا توسط تعمیرکاران کولر گازی جنرال انجام می شود که با تمام مدل های این دستگاه به‌صورت تخصصی آشنا هستند.

مراحل درخواست تعمیرکار کولر گازی جنرال آریابهکار

جهت ثبت درخواست تعمیر کولر گازی جنرال در آریابهکار توسط تعمیرکاران متخصص، می توانید از روش های مختلفی استفاده کنید که در ادامه این روش های مختلف را برای شما عزیزان شرح داده ایم.

اولین روش که ساده‌ترین و سریع ترین روشن ممکن در این زمینه می باشد، تهیه تعدادی عکس به همراه ویدیو 30 ثانیه از خرابی دستگاه می باشد که باید فایل های مذکور را از طریق واتساپ و تلگرام شماره 09190111214 برای تیم تکنسین آریابهکار ارسال نمایید تا مشکل دستگاه شما بررسی گردد. از این رو توصیه ای که برای شما عزیزان داریم این است که فایل های ارسالی شما عزیزان وضوح کافی داشته باشند.

توجه داشته باشید که این عیب یابی، یک عیب یابی سطحی و کلی می باشد تا راهکاری به شما ارائه گردد. اما عیب یابی تخصصی به پروسه ای گفته می شود که تکنسین بصورت حضوری در حضوری شما دستگاه را بصورت کاملا تخصصی با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا عیب یابی کند تا از این طریق مشکل دستگاه را بدون هر گونه حدس و گمان به شما اعلام کند.

روش دوم نیز این است که از طریق تماس با شماره های مندرج، هماهنگی های لازم را جهت اعزام تکنسین تعمیرکار به محل خود را انجام دهید تا تعمیرات لازم برای دستگاه شما عزیزان صورت گیرد.

مراحل درخواست تعمیرکار کولر گازی جنرال آریابهکار

نحوه تماس با نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال در تهران

علیرغم اینکه کولر گازی جنرال یکی از محبوب ترین برندهای موجود در بازار ایران می باشد، مدل های متنوعی تاکنون از این دستگاه به بازار ایران عرضه شده است که اکثر مدل های عرضه شده دارای گارانتی هستند و این به معنای واردات قانونی این دستگاه توسط شرکت معتبر می باشد.

از این رو سعی کنید برای خرید کولر گازی جنرال حتما از مراکز مجاز و معتبر اقدام نمایید که در کنار فاکتور دستگاه، کارت گارانتی کولر گازی جنرال نیز به شما عزیزان تعلق گیرد؛ تا در صورت بروز هر گونه خرابی در بازه زمانی گارانتی بتوانید دستگاه را به‌صورت رایگان تعمیر کنید.

از این رو برای دریافت شماره تماس نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال نیز باید به کارت گارانتی دستگاه خود مراجعه کنید چرا که آدرس و شماره تماس نمایندگی تعمیرات کولر گازی جنرال بر روی این کارت نوشته شده است و می توانید هماهنگی های لازم را انجام دهید.

لازم به ذکر است که اگر کارت گارانتی کولر گازی جنرال شما عزیزان اعتبار کافی داشته باشد، این خدمات به شما عزیزان تعلق می گیرد و اگر کارت گارانتی فاقد اعتبار است، این خدمات رایگان به شما تعلق نخواهد گرفت. اما جای نگرانی نیست چرا که از طریق تماس با شماره 02145437 می توانید هماهنگی های لازم را جهت تعمیر تخصصی دستگاه خود انجام دهید.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال در تهران

عیب یابی و تعمیر کولر گازی جنرال (General)

زمانی که کولر گازی دچار اختلال می‌شود ابتدا باید عیب یابی کولر گازی جنرال انجام شود. کولر گازی روشن نمی شود، کولر گازی مدام خاموش می شود، کمپرسور داغ کرده و روشن نمی شود، سر و صدای ناهنجاری از کولر تولید می شود، تعادل دمایی وجود ندارد و کولر مدام روشن و خاموش می شود.

هر یک از موارد بالا، ممکن است برای کولر گازی جنرال شما نیز اتفاق بیافتد. بنابراین در صورت مشاهده هر یک از آنها و یا مشکلات دیگری برای دستگاه خود، بلافاصله به متخصص معتمد خود مراجعه نمایید.

تعمیرکاران کولر گازی جنرال در آریابهکار با سپری کردن دوره های آموزشی این برند، به خوبی مهارت و تجربه کافی را در این زمینه کسب کرده اند و می توانند به راحتی از پس عیب یابی و تعمیر کولر گازی جنرال بر آیند و آن را همانند روز اول تعمیر کرده و در اختیار کاربران بگذارند.

عیب یابی و تعمیر کولر گازی جنرال General

 1. کولر گازی کار نمی کند.

باید سیم برق‌های ورودی به کولر بررسی شوند و در صورتی که مشکل داشتند باید آن‌ها را تعمیر کنید.

 1. کولر گازی فقط با دور تند کار می کند.

این مشکل می تواند مربوط به خرابی کلید ها یا قطع سیم های ارتباط کلید و پروانه باشند بررسی و شناسایی مشکل بهتر است توسط متخصصان در این زمیه انجام گیرد.

 1. سر و صدای کولر گازی

سر و صدای کولر گازی یکی از مواردی است که طاقت فرسا است و باعث سلب آسایش می‌شود و باید سریعا عیب یابی کولر گازی جنرال انجام شود. دلایل آن عبارتند از : تراز نبودن دستگاه، مشکل در پروانه فن، مشکل در کمپرسور. برای عیب یابی بهتر است از افراد ماهر در این زمینه کمک بگیریم تا از خسارات جبران ناپذیر جلوگیری شود.

 1. بدنه کولر گازی برق دارد.

حتما از جایی برق به بدنه کولر متصل است. امکان اینکه بدنه پلاستیکی سیم پوسیده باشد و یک قسمت از سیم لخت شده باشد و با بدنه برخورد داشته باشد وجود دارد. در این حالت برای تعمیر کولر گازی جنرال باید با متخصصان تعمیر کولر گازی تماس گرفت.

 1. کولر گازی سرمای مطلوبی ندارد.

در این حالت باید از نیروهای متخصص کمک بگیرید. زیرا علت می تواند از خازن ها ، گاز و یا موتور باشد.

برخی از اشکالات احتمالی کولر گازی جنرال General

نصب اصولی و بر طبق استانداردهای جنرال می تواند در کارکرد بهینه و عملکرد مطلوب کولر گازی شما بسیار موثر باشد و همچنین از بروز برخی مشکلات نیز جلوگیری نماید. علاوه بر این، جهت حفظ عملکرد دستگاه می بایست به صورت منظم کولر گازی جنرال خود را سرویس کنید.

در این مواقع مشکلات و ایرادات جزئی نیز شناسایی و پیش از وقوع مشکلات جدی تری برطرف می شوند. نهایتا در هنگام بروز مشکل و خرابی کولر گازی خود، تنها به تعمیرکار متخصص جهت انجام تعمیرات مراجعه نمایید، تا از ریسک خسارات ناشی از دستکاری افراد غیر متخصص در امان باشید.

بیشتر بخوانید: روش های مناسب استفاده از انرژی کولرهای گازی

برای استفاده از خدمات آریابهکار و ثبت درخواست تعمیر فرم زیرا تکمیل نمایید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند  ارسال عکس دستگاه

  This Post Has 0 Comments

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Back To Top
  بازگشت
  تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
  واتساپ آریابهکار
  تلگرام
  موبایل: 09190111214