skip to Main Content

ماکروفر سامسونگ از قطعات مختلفی تشکیل شده است که شما با انتخاب یک برنامه پخت و فشردن دکمه Start، متوجه این خواهید شد که دستگاه به‌صورت دقیق و بدون هر گونه مشکلی شروع به کار می کند و پس از آنکه بازه زمانی به اتمام رسید، پروسه تولید گرما درون این دستگاه متوقف خواهد شد. اما مدیریت این پروسه برعهده برد ماکروفر سامسونگ می باشد که اگر خراب شود، به هیچ وجه نمی توانید از آن استفاده کنید. از این رو باید اقدام به تعمیر یا تعویض برد ماکروفر سامسونگ توسط تکنسین های مجرب نمایید.

با این وجود اگر برد ماکروفر سامسونگ شما به هر دلیلی خراب شود، هیچ مدیریتی در این دستگاه وجود نخواهد داشت و نمی توانید از آن همانند سابق استفاده کنید؛ چرا که برد به عنوان رهبر تمام قطعات ماکروفر سامسونگ می باشد.

اما پس از آنکه خرابی برد ماکروفر سامسونگ تشخیص داده شد، باید پروسه تعمیرات تخصصی این قطعه توسط تکنسین های مجرب و متخصصی صورت گیرد که حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی برد را در رزومه خود دارند تا بتوانند مشکل را به بهترین شکل ممکن برطرف کنند.

با این وجود در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات تعمیر ماکروفر سامسونگ آریابهکار با برد ماکروفر سامسونگ بیشتر و بیشتر آشنا خواهید شد.

برد ماکروفر سامسونگ چیست؟

برد ماکروفر سامسونگ یک قطعه کلیدی و کاربردی در این دستگاه می باشد که توانایی قابل توجهی در ماکروفر سامسونگ دارد! اما وظیفه برد ماکروفر سامسونگ چیست؟ همانگونه که گفته شد، برد ماکروفر سامسونگ یک قطعه راهبردی و کلیدی می باشد که تمام قطعات ماکروفر سامسونگ با اجازه و هماهنگی این قطعه فعالیت می کنند. از این رو برد به عنوان رهبر ماکروفر سامسونگ شما است و تمام طول پروسه پخت غذا در این دستگاه برعهده برد است.

برد ماکروفر سامسونگ چیست

بنابراین اگر برد ماکروفر سامسونگ شما خراب شود، هیچ مدیریتی بر در ماکروفر سامسونگ وجود نخواهد داشت و قطعات این دستگاه نیز نمی توانند عملکرد متناسبی را از خود نشان دهند. در نتیجه باید برحسب میزان خرابی، اقدام به تعمیر یا تعویض برد ماکروفر سامسونگ توسط تکنسین های مجرب و متخصص نمایید.

کاربر گرامی: شما میتوانید برای اطلاعات و آگاهی بیشتر درباره خطاهای ماکروفر سامسونگ مقاله خطاها و ارورهای مایکروفر سامسونگ را مطالعه فرمایید.

علت خرابی برد ماکروفر سامسونگ

اما علت خرابی برد ماکروفر سامسونگ چیست؟ آیا برد یک قطعه حساس می باشد که با ساده‌ترین اتفاقات کارایی خود را از دست می دهد؟ خراب شدن برد ماکروفر سامسونگ می تواند ناشی از دلایل و عوامل مختلفی باشد و ما نمی توانیم یک عامل را به تنهایی برای این خرابی مطرح کنیم. همچنین علیرغم اینکه برد یک قطعه حساس می باشد، اما خراب شدن آن صرفا با یک اتفاق ساده نیست؛ چرا که خراب شدن برد ماکروفر سامسونگ به مرور زمان و با کم شدن عمر مفید آن رخ می دهد.

از این رو در ادامه قصد داریم تا شما را با دلایل خرابی برد ماکروفر سامسونگ آشنا سازیم که عبارتند از:

  1. نوسان برق
  2. خرابی قطعات برد
  3. وارد شدن ضربه شدید
  4. نصب اشتباه
  5. نفوذ آب و رطوبت
  6. استفاده بیش از حد

علت خرابی برد ماکروفر سامسونگ

توجه: بارزترین نشانه از خراب شدن برد ماکروفر سامسونگ این است که پس از روشن کردن ماکروفر سامسونگ، این دستگاه بصورت ناگهانی خاموش می شود و پس از گذشت یک الی سه ثانیه روشن می شود. در این مواقع توصیه می کنیم از ماکروفر سامسونگ استفاده نکنید تا پروسه تعمیرات آن آغاز شود.

قیمت برد ماکروفر سامسونگ

پیش از آنکه به تصمیم تکنسین تعمیرکار ماکروفر سامسونگ اقدام به تعمیر یا تعویض برد ماکروفر سامسونگ کنید، بهتر است با قیمت این قطعه آشنا شوید و مطمئن شوید که آیا تعمیر یا تعویض این قطعه به نفع شماست یا خیر؟! لازم به ذکر است که قیمت حدودی برد ماکروفر سامسونگ در بازار امروز کشور براساس مدل های متنوع از 1.700.000 الی 2.700.000 تومان متغیر می باشد. از این رو اگر تکنسین قول تعمیر این قطعه با یک هزینه جزئی داده است، بدون شک تعمیرات به نفع شما خواهد بود.

همچنین اگر برد دستگاه شما به‌صورت کامل سوخته است و کارایی خاصی ندارد، باید اقدام به تعویض این قطعه کنید. لازم به ذکر است که پروسه تعویض برد ماکروفر سامسونگ در آریابهکار با استفاده از قطعات وارداتی و شرکتی صورت خواهد گرفت که شامل گارانتی 90 روزه آریابهکار خواهد شد.

تعمیر برد ماکروفر سامسونگ

پس از آنکه پروسه عیب یابی برد ماکروفر سامسونگ توسط تکنسین متخصص با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا صورت گرفت، اقدام به تعمیر یا تعویض برد ماکروفر سامسونگ برحسب میزان خرابی رخ داده خواهد کرد. اما اگر تعمیر برد ماکروفر سامسونگ توسط تکنسین انتخاب شده است، باید به نحوی باشد که برای شما ارزش اقتصادی داشته باشد. اما چگونه؟ همانگونه که قیمت برد ماکروفر سامسونگ گفته شد، اگر شخص تعمیرکار بابت تعمیر این قطعه کلیدی برحسب میزان خرابی اعلام هزینه 2 میلیون تومانی کند، بدون شک ارزش نخواهد داشت!!

چرا که شما می توانید با پرداخت این مبلغ و یا حتی کمی بیشتر اقدام به خرید برد جدید کنید که خیالتان بیشتر راحت خواهد بود. از این رو اگر هزینه تعمیرات به شما برای مثال بین 500.000 الی 700.000 تومان نهایتا اعلام شد، بدون شک این گزینه ارزش بیشتری خواهد داشت و ما توصیه می کنیم این گزینه را انتخاب نمایید.

بنابراین توصیه کلی که برای شما داریم این است که حتما پیش از تائید نهایی تعمیر برد ماکروفر سامسونگ توسط تکنسین، این گزینه را بررسی کنید و به یک نتیجه گیری منطقی برسید.

توجه: برای تعمیر برد ماکروفر سامسونگ می توانید از دانش فنی و تخصصی تعمیرکاران مجرب و متخصص آریابهکار استفاده کنید تا با کمترین هزینه ممکن مشکل این قطعه کلیدی شناسایی و برطرف شود.

تعویض برد ماکروفر سامسونگ

اما اگر نظر تکنسین تعمیرکار ماکروفر سامسونگ بر تعویض برد ماکروفر سامسونگ می باشد، توصیه ای که برای شما داریم این است که از اصالت و توانایی تکنسین مطمئن شوید که آیا تشخیص درستی داده است یا خیر؟! از این رو اگر تشخیص درست انجام داده شده باشد، می توانید با تعویض برد ماکروفر سامسونگ توسط تکنسین متخصص و قطعه وارداتی، همانند روز اول از برد ماکروفر سامسونگ استفاده کنید.

تعویض برد ماکروفر سامسونگ

توجه: برای تعویض برد ماکروفر سامسونگ با قطعه وارداتی، اورجینال و شرکتی سامسونگ می توانید از خدمات تخصصی آریابهکار استفاده کنید؛ تمام قطعات مورد استفاده در آریابهکار وارداتی و شرکتی هستند و پس از تعویض آنها نیز گارانتی خدمات آریابهکار به شما تعلق خواهد گرفت.

کلام آخر

خرابی برد ماکروفر سامسونگ میتواند به دلایل مختلفی اتفاق بیوفتد. اما جای نگرانی وجود ندارد زیرا با تعمیر یا تعویض برد ماکروفر سامسونگ خود میتوانید مانند روز اول از آن استفاده کنید. قیمت برد ماکروفر سامسونگ در حال حاضر 1.700.000 الی 2.700.000 تومان است که با توجه به کیفیت آن متغیر است.

آریابهکار نمایندگی تعمیر ماکروفر سامسونگ در تهران، در تلاش است تا بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهد. خدماتی مانند گارانتی 90 روزه، فاکتور ریز به ریز جزئیات، عیب یابی رایگان دستگاه و …

با کمک بهترین تکنسین ها و مهندسان باتجربه در این مجموعه تعمیر یا تعویض برد ماکروفر سامسونگ انجام میشود. برای برقراری ارتباط با آریابهکار و ثبت درخواست تعمیرکار میتوانید با شماره 02145437 تماس حاصل فرمایید و همچنین در بخش درخواست خدمات فرم ثبت نام را پر کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214