skip to Main Content

شفت ماشین لباسشویی به عنوان یکی از قطعات بسیار مهم و کاربردی در ماشین لباسشویی شما عزیزان است که در صورت خراب شدن این قطعه، به هیچ وجه نمی توانید از دستگاه خود استفاده کنید؛ اما جای نگرانی نیست چرا که این مشکل از طریق تعمیر یا تعویض شفت ماشین لباسشویی قابل رفع است.

از این رو اگر با خرابی شفت ماشین لباسشویی روبرو شده اید، می توانید این مقاله از مجموعه مقالات تعمیر ماشین لباسشویی آریابهکار را مطالعه نمایید تا با جوانب گوناگون شفت ماشین لباسشویی آشنا شوید.

علت خرابی شفت ماشین لباسشویی

با توجه به عملکرد شفت ماشین لباسشویی اگر این قطعه خرابی شود، اختلال گسترده ای در ماشین لباسشویی شما ایجاد خواهد شد و نمی توانید این خرابی را بدون دانش فنی تعمیرات، برطرف کنید. با این وجود علت خرابی شفت ماشین لباسشویی چیست؟ از این رو اگر این سؤال برای شما پیش آمده است و موفق به دریافت پاسخ آن نشده اید، در ادامه با رایج ترین دلایل خرابی شفت ماشین لباسشویی آشنا خواهید شد.

1. استفاده نادرست

اولین عامل مبنی بر خرابی ماشین لباسشویی و همچنین شفت ماشین لباسشویی، استفاده نادرست و اشتباه از این دستگاه می باشد! به عبارتی اگر شما بدون مطالعه دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی اقدام به استفاده از آن کنید، باید منتظر یکسری خرابی های جدی و مهم باشید که می توانند هزینه تعمیرات را به شما متحمل سازند. از این رو توصیه می کنیم دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی خود را با دقت کافی مطالعه نمایید.

کاربر گرامی: جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره خرابی میکروسوئیچ ماشین لباسشویی میتوانید مقاله تعمیر و تعویض میکروسوئیچ ماشین لباسشویی را مطالعه کنید.

2. اتمام طول عمر مفید

شفت ماشین لباسشویی نیز دارای طول عمر مفید می باشد و اگر پس از گذشت چندین سال استفاده مداوم از ماشین لباسشویی با خرابی شفت ماشین لباسشویی روبرو شدید، جای شک و تردید نیست؛ چرا که این خرابی می تواند به دلیل اتمام طول عمر مفید قطعه رخ داده باشد. در این مواقع تنها راهکار ممکن این است که قطعه نام برده توسط قطعه جایگزین تعویض شود.

3. وارد شدن ضربه

سومین دلیل برای خرابی شفت ماشین لباسشویی، وارد شدن ضربه هولناک به شفت می باشد که در این مواقع شفت به میزان قابل توجهی خراب خواهد شد که به هیچ وجه قابلیت تعمیر نداشته باشد! از این رو توصیه می کنیم از وارد شدن هر گونه ضربه به شفت ماشین لباسشویی خودداری نمایید.

قیمت شفت ماشین لباسشویی

پیش از آنکه اقدام به تعمیر یا تعویض شفت ماشین لباسشویی در هر مدل و هر برندی نمایید، یک نکته کلیدی وجود دارد و آن هم تطابق قیمت اعلامی تکنسین نسبت به قیمت شفت ماشین لباسشویی می باشد. به عبارتی اگر شفت ماشین لباسشویی شما خراب شده است و شخص تعمیرکار هزینه تعمیر این قطعه بسیار مهم را برای مثال X تومان اعلام کرد، شما باید از هزینه قطعه مطلع باشید تا با مقایسه هزینه قطعه و هزینه تعمیرات آن، یک تصمیم اصولی و مهم در این زمینه بگیرید.

از این رو براساس بررسی هایی که ما انجام دادیم، قیمت شفت ماشین لباسشویی جدید براساس مدل و برندهای مختلفی از ماشین لباسشویی که در بازار ایران وجود دارند حداقل 450.000 تومان و حداکثر 900.000 تومان در مدل های جدید و برند می باشند. با این وجود اگر قیمت شفت ماشین لباسشویی شما عزیزان 500.000 تومان باشد و شخص تعمیرکار هزینه 400.000 تومانی را برای تعمیر این قطعه اعلام کرده باشد، بدون شک ارزش تعمیرات نخواهد داشت! در این مواقع توصیه می کنیم به تعمیرگاه های مجاز و معتبر دیگری مراجعه کنید تا مشکل شناسایی و برطرف شود.

توجه: برای خرید شفت ماشین لباسشویی براساس مدل و برند دستگاه خود می توانید از طریق شماره های مندرج با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید.

تعمیر شفت ماشین لباسشویی

اما با خراب شدن شفت ماشین لباسشویی، اولین و مهم ترین سوالی که می تواند برای شما ایجاد شود این است که آیا شفت ماشین لباسشویی قابل تعمیر است یا باید حتما تعویض شود؟ در خصوص این سوال باید بگوییم که شفت ماشین لباسشویی همانگونه که توضیح داده شد، یک قطعه بسیار مهم و کاربردی در دستگاه شما است و عملا در صورت خرابی این قطعه، نمی توانید از ماشین لباسشویی استفاده کنید.

با این وجود برخلاف باور اکثر افرادی که مدعی عدم امکان تعمیر شفت ماشین لباسشویی هستند، لازم به ذکر است که شفت ماشین لباسشویی قابل تعمیر می باشد؛ البته در صورت یکسری شرایط خاص! از این رو برای آنکه قابل تعمیر بودن شفت ماشین لباسشویی مورد بررسی قرار گیرد، باید تکنسین مجرب و متخصص با ابزارهای تعمیراتی مخصوص ماشین لباسشویی اقدام به عیب یابی این قطعه کند تا مشکل ریشه یابی شود.

پس از آنکه پروسه عیب یابی شفت ماشین لباسشویی به اتمام رسید، تکنسین اعلام خواهد کرد که این قطعه قابل تعمیر است یا خیر؟!

لازم به ذکر می باشد که ما در آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی با تکنسین های مجرب و متخصصی که در مجموعه حضور دارند، تمام تلاش و دانش تعمیرات خود را در این زمینه قرار داده ایم تا مشکل دستگاه شما بدون نیاز به تعویض قطعات برطرف شود و بتوانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید. همچنین تا زمانیکه ما بصورت 100 درصد از خرابی و عدم تعمیر یک قطعه مطمئن نشویم، به هیچ وجه اقدام به تعویض شفت ماشین لباسشویی نخواهیم کرد.

کاربر عزیز : برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خرابی هیدروستات ماشین لباسشویی میتوانید مقاله طریقه تعویض هیدروستات ماشین لباسشویی را مطالعه کنید.

تعویض شفت ماشین لباسشویی

در مقابل تعمیر شفت ماشین لباسشویی، گزینه دیگری به نام تعویض شفت ماشین لباسشویی وجود دارد که در یکسری شرایط باید آنرا انتخاب کنید! اما چرا تعویض شفت ماشین لباسشویی؟ در مواقعی که شفت ماشین لباسشویی شما به هر دلیلی به میزان قابل توجهی خراب، فرسوده و خورد شده باشد، حتی اگر با روش های نامتعارفی مانند چسب و… تعمیر شود، باز هم پس از گذشت یک بازه زمانی کوتاه مدتی دچار خرابی خواهد شد و در نهایت باید با هزینه جداگانه ای اقدام به خرید و تعویض شفت ماشین لباسشویی نمایید.

به همین دلیل در همان ابتدا تکنسین تعمیرکار ماشین لباسشویی که اقدام به عیب یابی شفت ماشین لباسشویی می کند، به شما اعلام خواهد کرد که این قطعه باید تعویض شود یا خیر؟! از این رو در صورتی که شفت ماشین لباسشویی شما عزیزان به میزان قابل توجهی خراب شده باشد، راهکاری جزء تعویض شفت ماشین لباسشویی نخواهید داشت؛ که این پروسه در مجموعه آریابهکار با استفاده از قطعات وارداتی و اورجینال صورت خواهد گرفت.

همچنین لازم به ذکر است که تمام خدمات ما در آریابهکار شامل 90 روز گارانتی رسمی و شرکتی می شود که پس از اتمام تعمیرات به شما ارائه خواهد شد تا در صورت بروز خرابی قبلی، بدون نیاز به پرداخت هزینه تعمیرات بتوانید اقدام به رفع خرابی نمایید. با این وجود خیال شما در این خصوص آسوده باشد و با خیالی آسوده دستگاه خود را به ما بسپارید.

امتیاز post

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214