skip to Main Content
تعمیر یخساز سنکور
شماره تماس نمایندگی تعمیر یخساز سنکور در تهران

یخساز سنکور (Sencor) یکی از بهترین یخسازهایی می باشد که تاکنون به بازار ایران عرضه شده است؛ چرا که این برند یکی از برندهای مطرح ژاپنی در بازار جهانی است که برای اولین بار فعالیت خود را در سال 1970 میلادی آغاز کرد و امروزه به عنوان یکی از بهترین برندهای ژاپنی شناخته می شود. با این وجود یخساز سنکور می تواند وظیفه خود را که تولید یخ در قالب های مختلف می باشد را به خوبی انجام دهد و خیلی کم ممکن است با استفاده از این دستگاه نیاز به تعمیر یخساز سنکور داشته باشید!

اما اگر یخساز سنکور در سایز و ابعاد مختلف دارید که کارایی خود را از دست داده و نمی توانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید، جای نگرانی نیست؛ چرا که آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر یخساز سنکور در تهران، تمام خدمات عیب یابی و تعمیر این دستگاه خاص و البته کاربردی را به همراه تیمی مجرب و متخصص انجام می دهد تا مشکل شما رفع گردد و نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید. در ادامه با خدمات تخصصی ما در خصوص تعمیر یخساز سنکور آشنا خواهید شد.

نمایندگی تعمیر یخساز سنکور

آریابهکار به عنوان بزرگترین و قدیمی ترین مجموعه تعمیراتی در تهران و نمایندگی تعمیر یخساز سنکور، تمام خدماتی که مرتبط با این دستگاه است را بصورت تخصصی توسط تکنسین ها ارائه می دهد تا از این طریق بتوانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید. با این وجود اگر یخساز سنکور در هر مدلی دارید و به دنبال تعمیرات آن هستید، ما در مجموعه آریابهکار تمام خدمات عیب یابی و تعمیر این دستگاه را برای شما انجام خواهیم داد. اما آیا خدمات آریابهکار شامل گارانتی می شوند؟

نمایندگی تعمیر یخساز سنکور

بله! تمام خدماتی که ما به شما ارائه می دهیم بلا استثنا شامل گارانتی رسمی می شوند و از این طریق می توانید به مجموعه ما اعتماد کنید و با خیالی آسوده دستگاه خود را بسپارید. لازم به ذکر است که بازه زمانی که ما برای تمام خدمات تعمیر یخساز سنکور در نظر گرفته ایم، 90 روز است. با این وجود اگر در این بازه زمانی با خرابی قبلی روبرو شوید، ما آنرا بدون نیاز به پرداخت هزینه برای شما تعمیر خواهیم کرد.

اما این در حالی می باشد که سایر تعمیرگاه ها هیچ مسئولیتی در خصوص خرابی این دستگاه پس از تعمیرات و تحویل آن به شما برعهده نخواهند گرفت و در نتیجه باید هزینه جداگانه ای در خصوص تعمیرات مجدد بسپارید.

برای تماس با نمایندگی تعمیر یخساز سنکور در آریابهکار می توانید از طریق شماره های ذیل تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید تا درخواست شما پیگیری شود.

  • شماره تماس نمایندگی تعمیر یخساز سنکور مرکز سراسری ارتباط مشتریان: ۴۵۴۳۷-۰۲۱
  • شماره تماس نمایندگی تعمیر یخساز سنکور شعبه مرکز تهران: ۸۶۰۷۱۷۵۱-۰۲۱
  • شماره تماس نمایندگی تعمیر یخساز سنکور شعبه شرق تهران: ۷۷۹۰۲۲۲۰–۰۲۱
  • شماره تماس نمایندگی تعمیر یخساز سنکور شعبه شمال تهران: ۲۶۱۲۴۶۹۶–۰۲۱

عیب یابی یخساز سنکور

طبیعتا هر تعمیر یخساز سنکور همانند تعمیر سایر لوازم برقی خانگی و اداری و صنعتی، شامل یک پروسه می شود که این پروسه باید بصورت مرحله به مرحله صورت گیرد. اما این مراحل کدامند؟ اولین و مهم ترین مرحله ای که باید در خصوص تعمیر یخساز سنکور در یک تعمیرگاه مجهز و معتبر سپری کنید، عیب یابی یخساز سنکور توسط تکنسین مجرب و متخصص با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا می باشد تا از این طریق بتوانید مشکل دستگاه خود را شناسایی و سپس تعمیر کنید. با این وجود کجا و چگونه؟

عیب یابی یخساز سنکور

ما در آریابهکار با توجه به اینکه با تکنسین های مجرب و متخصص همکاری داریم، عیب یابی یخساز سنکور را بصورت تخصصی و با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا به بهترین شکل ممکن انجام می دهیم تا از این طریق مشکل شما را برطرف کنیم. با این وجود پس از آنکه عیب یابی یخساز سنکور صورت گرفت، علت خرابی و هزینه تعمیرات یخساز سنکور به شما اعلام خواهد شد و اگر تائید تعمیرات دهید، پروسه تعمیرات یخساز سنکور آغاز خواهد شد.

توجه: ما در مجموعه آریابهکار بدون تائید شما عزیزان، هیچ گونه تعمیراتی بر روی دستگاه انجام نخواهیم داد.

سایر خدمات آریابهکار: تعمیر یخساز الکترولوکس

هزینه تعمیر یخساز سنکور چقدر است؟

اگر یخساز سنکور شما خراب شده است و مایلید بدون اینکه این دستگاه بصورت تخصصی عیب یابی شود، از هزینه تعمیرات آن مطلع شوید، باید به اطلاع شما برسانیم که چنین چیزی ممکن نیست! به عبارتی هزینه تعمیرات یخساز سنکور تنها در صورتی باید به شما اعلام شود که تکنسین تعمیرکار اقدام به عیب یابی تخصصی دستگاه کرده باشد و سپس علت و میزان خرابی را بررسه و ثبت کند و در نتیجه هزینه تعمیرات یخساز سنکور را به شما اعلام کند. در غیر اینصورت تعمیرکار با اصالت به هیچ وجه نمی تواند اعلام هزینه تعمیرات کند.

هزینه تعمیر یخساز سنکور چقدر است

هزینه تعمیر یخساز سنکور در آریابهکار

یکی از برترین مزایای تعمیر یخساز سنکور در آریابهکار نسبت به سایر مراکز تعمیراتی این است که ما پروسه عیب یابی یخساز سنکور را بدون پرداخت هر گونه هزینه ای تعمیر می کنیم. به عبارتی ما پروسه عیب یابی یخساز سنکور را در آریابهکار توسط تکنسین های متخصص و با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا در حضور شما بصورت رایگان انجام می دهیم.

مدل های قابل تعمیر یخساز سنکور

آریابهکار با توجه به اینکه نمایندگی تعمیر یخساز سنکور در تهران می باشد، تمام خدمات تعمیر این دستگاه خاص را بدون هر گونه محدودیتی برای شما عزیزان انجام می دهد. به همین دلیل اگر هر مدلی از یخساز سنکور دارید که به هر دلیلی خراب شده است و کارایی خود را از دست داده، ما آماده عیب یابی و سپس تعمیر تخصصی آن در تعمیرگاه آریابهکار هستیم تا از این طریق مشکل شما را بر طرف کنیم.

همچنین در ادامه به درخواست شما برخی از مدل های قابل تعمیر یخساز سنکور در آریابهکار را نام برده ایم:

  • تعمیر یخساز سنکور مدل SIM 3000BK
  • تعمیر یخساز سنکور مدل 3000SS

توجه: مدل هایی که ما در بالا معرفی کردیم، صرفا مدل هایی هستند که در بازار ایران موجود می باشند و شما می توانید این مدل را به سادگی خریداری کنید. بنابراین اگر مدل یخساز سنکور شما فرای از مدل های مذکور می باشد، می توانید از طریق تماس با نمایندگی آریابهکار، درخواست خود را ثبت کنید تا در کمترین زمان، مشکل برطرف گردد.

امتیاز page

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214