skip to Main Content
تعمیر یخچال ایستکول Eastcool
شماره تماس نمایندگی تعمیر یخچال ایستکول

تعمیر یخچال ایستکول Eastcool در شرکت آریابهکار توسط تعمیرکار یخچال فنی و باتجربه انجام می شود. تعمیر یخچال فریزر یکی از خدماتی است که در کل سال با تقاضای زیاد مشتریان مواجه می شود. شرکت آریابهکار به عنوان تعمیرگاه مجاز یخچال ایستکول در زمینه سرویس و عیب یابی یخچال آماده ارائه خدمات می باشد.

یخچال ایستکول، جزء برند های با کیفیت و پرفروش در بازار لوازم خانگی است که رضایت شمار زیادی از کاربران را به همراه دارد. با این حال چون یخچال جزء لوازم برقی های پر مصرف است که به صورت مداوم و 24 ساعته در حال کار کردن است، خرابی آن امری دور از ذهن نیست و در صورتی که سریعا پیگیری و دستگاه تعمیر شود، مشکل جدی برای یخچال شما به وجود نمی آید. در صورتی که یخچال فریزر شما برند ایستکول می باشد در صورت هرگونه خرابی، تنها به نمایندگی مجاز و رسمی تعمیرات یخچال آریابهکار مراجعه نمایید. تا دستگاه شما توسط تکنسین های متخصص مجموعه به صورت اصولی تعمیر شود. کلیه خدمات تعمیرات دارای ضمانت 90 روزه تعمیرات است

فهرست

تعمیر یخچال ایستکول در تهران

تعمیر یخچال ایستکول در تهران

تعمیرگاه مجاز آریابهکار، برای رفاه حال مشتریان عزیز ساکن در تهران، صرفه جویی در وقت و هزینه در تمامی نقاط تهران اعمم از شمال، شرق، غرب و جنوب شعبات متعددی تاسیس نموده است. مشتریان عزیز می توانند از طریق شماره های موجود در سایت با نزدیک ترین شعبه به محل سکونت خود تماس بگیرند و از خدمات تعمیر در محل برخوردار شوند. کارشناسان ما پس از بررسی درخواست شما در سریع ترین زمان تکنسین های مجرب و متخصص را به محل شما اعزام می کنند. و شما با نظارت دقیق بر نحوه تعمیر یخچال ایستکول در منزل توسط تعمیرگاه خیالتان از بابت تعمیر اصولی و درست دستگاه آسوده خواهد شد.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات یخچال ایستکول در تهران

برای تماس با تعمیرگاه یخچال ایستکول در تهران می توانید از طریق شماره های مندرج در بخش ذیل اقدام نمایید و از این طریق درخواست خود را ثبت نمایید.

همچنین یکی دیگر از راه های ارتباطی با تعمیرگاه آریابهکار در خصوص تعمیر یخچال ایستکول، از طریق واتساپ و تلگرام مجموعه می باشد که از طریق شماره 09190111214 می توانید با تکنسین های آریابهکار در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید. از این رو می توانید تصویر و ویدیو 30 ثانیه ای از یخچال ایستکول را برای تکنسین های ما ارسال کنید تا بررسی های لازم صورت گیرد و بتوانید از این طریق مشکل دستگاه را برای بازه زمانی کوتاه بر طرف کنید.

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر یخچال ایستکول در تهران

تمام مناطق 22 گانه تهران تحت پوشش خدمات تعمیر یخچال ایستکول قرار می گیرند و از این طریق اگر ساکن مناطق 22 گانه تهران هستید می توانید از طریق شماره های مندرج تماس بگیرید و درخواست خود را در خصوص تعمیر یخچال ایستکول در تعمیرگاه آریابهکار ثبت نمایید. لازم به ذکر است که تکنسین های تعمیرکار یخچال ایستکول در آریابهکار تمام تلاش خود را می کنند تا در اسرع زمان در محل شما حاضر شوند و تعمیرات لازم و کافی را انجام دهند.

توجه داشته باشید که برای اعزام تکنسین به حومه تهران می توانید از طریق شماره های مندرج تماس بگیرید تا در صورت امکان، تعمیرکار یخچال ایستکول به محل شما اعزام شود.

تمام خدماتی که در آریابهکار به شما عزیزان در خصوص تعمیر یخچال ایستکول ارائه می شوند، شامل 90 روز گارانتی رسمی و شرکتی مجموعه ما می شوند؛ به عبارتی اگر در این بازه زمانی با خرابی قبلی روبرو شدید، بدون پرداخت هزینه تعمیرات مشکل دستگاه شما بصورت رایگان بر طرف خواهد شد و نیازی به تعمیرات مجدد نخواهید داشت. از این رو اگر مایل به عیب یابی، تعمیر تخصصی و دریافت کارت گارانتی خدمات می توانید از تخصص تکنسین های مجموعه آریابهکار استفاده نمایید.

ما همواره در آریابهکار تلاش می کنیم تا بتوانیم مشکل دستگاه شما را بصورت تخصصی مورد عیب یابی قرار دهیم و نیازی به تعویض قطعات یخچال ایستکول نداشته باشید.

رایجترین مشکلات یخچال ایستکول Eastcool

رایجترین مشکلات یخچال ایستکول Eastcool

در ادامه به ذکر رایج ترین مشکلات و خرابی های یخچال ایستکول Eastcool می پردازیم. توجه داشته باشید در صورت مشاهده هر یک از مشکلات زیر سریعا با آریابهکار نمایندگی مجاز و مرکزی تعمیرات یخچال تماس بگیرید تا تعمیرکاران ما در کوتاه ترین زمان در محل شما آماده شوند و مشکل دستگاهتان را برطرف نمایند. مشکلات رایج یخچال ایستکول:
 1. ایجاد صدای زیاد در یخچال
 2. فریزر سرد است ولی یخچال گرم
 3. روشن نشدن یخچال
 4. سرد نشدن یخچال به اندازه کافی
 5. کار کردن یکسره یخچال
 6. سرد شدن بیش از اندازه یخچال
 7. خراب شدن نوار دور درب
 8. خالی شدن گاز یخچال
 9. سوختن پنل برد یخچال
 10. داغ شدن موتور یخچال
 11. برفک زدن یخچال
 12. نشتی آب در یخچال
 13. خرابی ترموستات یخچال

نکات نگهداری و پیشگیری از تعمیر یخچال ایستکول Eastcool

 1. نکات نگهداری و پیشگیری از تعمیر یخچال ایستکول Eastcoolدمای مناسب یخچال ۲ درجه سانتی گراد است و برای فریزر بین ۱۵ تا ۱۷ درجه زیر صفر است.
 2. هر شش ماه یک بار گرد و غبار نشسته روی کویل های پشت یخچال را با یک جارو برقی تمیز کنید تا راندمان یخچال افزایش یابد.
 3. درب یخچال را به مدت طولانی باز نگذارید.
 4. اگر یخچال شما از مدل های قدیمی است حتماً به طور مرتب آن را برفک زدایی کنید اما از کندن برفک خودداری کنید و اجازه دهید تا با افزایش دما برفک از سطوح کابین فریزر جدا شود.
 5. در زمان قطعی برق اگر در یخچال و فریزر باز نشود، یخچال تا حدود ۸ ساعت و فریزر تا ۴۸ ساعت می تواند خنک بماند.
 6. از بارگیری و پر کردن بیش از حد ظرفیت یخچال خودداری کنید.
 7. اگر نیاز به جابجایی یخچال را دارید آن را به صورت مستقیم و ایستاده جابجا کنید و پس از جابجایی تا ۲۴ ساعت آن را روشن نکنید.
 8. برای گردش آزادانه جریان هوا در اطراف یخچال و تبادل حرارت کندانسور، حداقل فاصله ۵ سانتی متر تا دیوار و ۱۴ سانتی متر تا سقف را رعایت کنید.
 9. اگر قصد استفاده از یخچال خود را به مدت طولانی ندارید، حتما هر چند وقت یک بار آن را روشن کرده و از آن استفاده کنید.
 10. هیچ گاه یخچال را به بغل نخوابانید، زیرا روغن درون کمپرسور به سمت فیلتر و خشک کن رفته و در آنجا گیر می کند.

سایر خدمات: تعمیر یخچال هیمالیا

خدمات قابل ارائه برای تعمیر یخچال ایستکول Eastcool

خدمات قابل ارائه برای تعمیر یخچال ایستکول Eastcool

 1. عوض کردن و یا تعمیر موتور یخچال
 2. عوض کردن سنسورهای دمایی
 3. تعویض المنت یخچال
 4. تعویض فن کندانسور یخچال
 5. تعویض فن داخلی یخچال
 6. تعویض لاستیک در یخچال و رگلاژ در
 7. تعویض و تعمیر قطعات یخچال مانند ترموستات، کمپرسور، فیلتر و دیگر قطعات
 8. تعویض و تعمیر برد الکترونیکی
 9. رفع نشتی گاز و شارژ گاز یخچال

تعمیرکار یخچال ایستکول

احتمالا همه ی ما یک تجربه ناموفق از تعمیر لوازم برقی خود توسط تعمیرکاران نابلد داشته ایم. به همین دلیل تعمیر اصولی و درست لوازم برقی توسط افراد متخصص و مجرب امری ضروریست. یخچال برند ایستکول نیز از این امر مستثنی نیست و به دلیل فناوری های پیچیده ای که در ساخت یخچال این برند به کار رفته، در صورت خرابی تعمیر آن حتما باید توسط یک تکنسین متخصص انجام گیرد.

تعمیرکار یخچال ایستکول

یک تعمیرکار یخچال ایستکول باید ویژگی های زیر را دارا باشد:
 • یک تکنسین متخصص باید در زمینه تعمیرات یخچال ایستکول دانش و مهارت کافی را داشته باشد‌.
 • یک تعمیرکار حرفه ای یخچال، باید تجهیزات مناسب و قطعات اورجینال و با کیفیت را همراه خود داشته باشد.
 • تعمیرکار باید اصول اخلاقی را رعایت کنند و کار خود را در کمال صداقت و درستی انجام دهد
 • تکنسین یخچال، ایستکول، باید تعمیرات را به صورت تضمینی انجام دهد. تا در صورت خرابی مجدد، به صورت رایگان به تعمیر دستگاه بپردازد.
 • وقت شناسی و متعهد بودن یکی دیگر از ویژگی های مهم یک تعمیرکار حرفه ای یخچال است.

هزینه تعمیر یخچال ایستکول Eastcool

هزینه تعمیر یخچال ایستکول به نوع خرابی و مشکل آن بستگی دارد. به همین دلیل نمی‌توان قیمت ثابتی را برای آن اعلام نمود اما به طور کلی می‌توان گفت که این هزینه شامل هزینه ایاب و ذهاب برای حضور در محل و جمع‌آوری دستگاه، اجرت تعمیر یخچال و هزینه تعویض لوازم یدکی در صورت نیاز است.

ما در آریابهکار به شما این اطمینان خاطر را می دهیم که هزینه تعمیر یخچال ایستکول کاملا مورد تایید نهادهای نظارتی بوده و با فاکتور رسمی به شما ارائه می شود. برای اطلاع از هزینه تعمیرات همین حالا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید، تا شما را راهنمایی کنند.

یخچال ایستکول Eastcool

ایستکول برند ایرانی تولید کننده انواع یخچال فریزرهای خانگی و صنعتی است که فعالیت خود را از سال ۱۳۵۶ شروع کرده است. کیفیت ساخت، طول عمر بالا و طراحی های زیبا از ویژگی های منحصر بفرد محصولات ایستکول است. این برند ایرانی در جدیدترین تولیدات خود امکاناتی چون موارد زیر را لحاظ نموده است:

 1. مصرف بهینه انرژی
 2. گنجایش بالای کابین
 3. بدون برفک
 4. قابلیت اتصال به آب شهری در انواع اتوماتیک
 5. دارای مخزن در مدل های نیمه اتوماتیک
 6. دارای قفل کودک
 7. آبسردکن
 8. بدون آلودگی صوتی

بهترین مرکز تعمیر یخچال ایستکول Eastcool

یافتن مراکز خدمات تعمیرات لوازم خانگی معتبر و مطمئن دغدغه بسیاری از افراد در هنگام خرابی یخچال خود است. به همین دلیل بسیاری از افراد هنگام خرابی لوازم برقی خود، از تعمیر آن صرف نظر کرده و نسبت به خرید مجدد دستگاه اقدام می‌کنند در صورتی که با یک تعمیر اصولی می توانید از هزینه‌های زندگی خود بکاهید.

بهترین مرکز تعمیر یخچال ایستکول Eastcool

چنانچه یخچال ایستکول شما دچار نقص فنی شده و نیاز به خدمات تعمیر را دارد، ما به شما مرکز خدمات تعمیرات آریا بهکار را پیشنهاد میکنیم. در این مرکز یخچال شما توسط تعمیرکاران و فنی کاران ماهر، آموزش دیده و با دانش فنی بالا تعمیر می شود. هزینه های اعلام شده کاملا منصفانه بوده و نسبت به سایر مراکز همکار مناسب تر میباشد. کلیه خدمات تعمیر تا 90 روز گارانتی داشته و در صورت خرابی کاملا پشتیبانی می شود. در صورت نیاز به تعویض قطعات جانبی، از لوازم یدکی اصل و اورجینال شرکتی استفاده می شود.

سرویس دوره ای یخچال ایستکول

آیا سرویس دوره ای یخچال ایستکول مهم و الزامی می باشد؟ سرویس دوره ای یخچال ایستکول باید توسط چه کسی انجام شود؟ چگونه هماهنگی های لازم را برای سرویس دوره ای یخچال ایستکول انجام دهیم؟ هر چند وقت یکبار باید اقدام به سرویس دوره ای یخچال ایستکول کنیم؟

این سوالات جزء رایج ترین سوالاتی می باشند که ممکن است برای شما عزیزان رخ دهد و نتوانید به سادگی به پاسخ این سوالات برسید. با این وجود سرویس دوره ای یخچال ایستکول یکی از الزامی ترین عملیاتی می باشد که شما در خصوص حفظ سلامت یخچال ایستکول باید آنرا به همراه تکنسین های تعمیرکار و مجرب یخچال ایستکول انجام دهید تا اگر خرابی ای در این دستگاه در حال شکل گیری است، شناسایی و ریشه یابی شود و در نهایت تعمیرات تخصصی صورت گیرد.

از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که پروسه سرویس دوره ای یخچال ایستکول را توسط ماهرترین تکنسین ها برای هر 6 ماه یکبار حداقل انجام دهید تا اگر مشکلی در این دستگاه در حال شکل گیری است، فورا رفع خرابی شود.

تعمیر موتور یا کمپرسور یخچال ایستکول

یخچال ایستکول دارای سیستم خنک کننده می باشد که از طریق این سیستم، سرمای لازم و کافی برای خنک کردن مواد غذایی در یخچال ایستکول تولید می شود. از این رو در راس این سیستم خنک کننده، موتور یخچال ایستکول قرار دارد که مهم ترین عضو در سیستم خنک کننده است و حرف اول را در این سیستم می زند. با این وجود اگر موتور یخچال ایستکول شما به هر دلیلی خراب شده باشد، پروسه تولید سرما در این دستگاه ملغی خواهد گردید و عملا یخچال ایستکول کاربردی برای شما نخواهد داشت.

تعمیر موتور یا کمپرسور یخچال ایستکول

از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما در صورت متوجه شدن خرابی موتور، مواد غذایی را از این دستگاه به یخچال دیگر منتقل نمایید تا مانع فاسد شدن آنها شوید. ما در آریابهکار به همراه تکنسین های مجرب و متخصص پروسه عیب یابی و تعمیر موتور یخچال ایستکول را بصورت تخصصی انجام می دهیم.

تعمیر برد الکتریکی یخچال ایستکول

برد یخچال ایستکول به عنوان اصلی ترین و مهم ترین قطعه در یخچال ایستکول می باشد که دارای وظیفه قابل توجهی در یخچال ایستکول است. عملا تمام هماهنگی های لازم در یخچال ایستکول توسط برد یخچال ایستکول انجام می شود و اگر این قطعه به هر دلیلی خراب شود، مطمئن باشید که همزمان یخچال ایستکول شما نیز از کار خواهد افتاد. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما پروسه عیب یابی برد یخچال ایستکول را در تعمیرگاه های مجهز و تخصصی انجام دهید.

چرا که با توجه به تخصصی بودن برد یخچال ایستکول، این قطعه معمولا توسط افراد تعمیرکار کم تجربه و بی تجربه تعمیر نمی شود و این در حالی می باشد که ما در آریابهکار به همراه تکنسین های تعمیرکار، پروسه عیب یابی و تعمیر برد یخچال ایستکول را به بهترین شکل ممکن انجام می دهیم تا نیازی به تعویض برد یخچال ایستکول نداشته باشید.

تعمیر برد یخچال ایستکول در آریابهکار شامل 90 روز گارانتی رسمی و شرکتی می شود و به همین ترتیب اگر پروسه عیب یابی و تعمیر برد یخچال ایستکول در آریابهکار صورت گیرد، کارت گارانتی تعمیرات به شما ارائه خواهد شد تا با خیالی آسوده دستگاه خود را به ما بسپارید.

تعمیرات یخچال ایستکول به علت نشتی آب

تعمیرات یخچال ایستکول به علت نشتی آب

دلایل متعددی می توانند منجر به نشتی آب یخچال ایستکول شما عزیزان شوند که معمولا این موارد فنی هستند و نمی توان به سادگی از کنار آنها عبور کرد. اما در ادامه دلایل نشتی آب در یخچال ایستکول را نام خواهیم برد که عبارتند از:
 1. خرابی لاستیک دور درب یخچال ایستکول.
 2. مسدودی لوله تخلیه یخچال ایستکول.
 3. یخ زدن اواپراتور یخچال ایستکول.
 4. شکستگی سینی یخچال ایستکول.
 5. خرابی آبسردکن یخچال ایستکول.

این موارد از رایج ترین عوامل و دلایلی هستند که می توانند منجر به نشتی آب در یخچال ایستکول شما عزیزان شوند. با این وجود همانگونه که مشاهده می کنید، این موارد صرفا مواردی هستند که باید توسط تکنسین مورد عیب یابی قرار گیرند و از این طریق مشکل شما بر طرف شود و همچنین نیازی به تعویض قطعات یخچال ایستکول نداشته باشید. ما در آریابهکار در ابتدا این خرابی توسط تعمیرکاران مجموعه مورد عیب یابی قرار می دهیم تا مشکل ریشه یابی شود.

تعمیر یخچال ایستکول به علت خنک نکردن و نحوه برطرف سازی آن

رایج ترین علت خنک نکردن یخچال ایستکول خرابی سیستم خنک کننده و همچنین موتور یخچال ایستکول می باشد که تمام این سیستم باید توسط تکنسین مورد عیب یابی قرار گیرد. لازم به ذکر است که معمولا علت اصلی خنک نکردن یخچال ایستکول، اتمام گاز فریون موتور یخچال ایستکول می باشد که باید در ابتدا بررسی های لازم و کافی در این زمینه صورت گیرد تا در صورت اتمام گاز یخچال ایستکول، با گاز مخصوص مجددا شارژ شود و بتوانید از این دستگاه مجددا بدون هر گونه خرابی استفاده کنید.

از این رو مشکل خنک نکردن یخچال ایستکول هم می تواند ناشی از استفاده نادرست و هم ناشی از اتمام گاز فریون یخچال ایستکول باشد که باید در این مواقع اقدام به رفع مشکل توسط تکنسین های مجرب و متخصص نمایید تا از این طریق مشکل یخچال ایستکول شما عزیزان بر طرف گردد. برای انجام هماهنگی های لازم برای تعمیر خنک نکردن یخچال ایستکول توسط تکنسین های مجموعه آریابهکار می توانید از طریق شماره های مندرج تماس بگیرید تا تکنسین های ما در اسرع زمان در محل شما حضور یابند.

چرا یخچال فریزر ایستکول برفک می زند؟

در صورتی که با باز کردن فریزر یخچال ایستکول متوجه این شدید که یخچال ایستکول شما به تازگی در حال برفک زدن می باشد و این در حالی می باشد که دستگاه شما مجهز به سیستم ضد برفک می باشد، نشان دهنده خرابی در این دستگاه است که باید قطعا مورد عیب یابی تخصصی قرار گیرد تا از این طریق مشکل بر طرف شود. اما علت برفک زدن یخچال ایستکول چیست؟ رایج ترین علت برفک زدن یخچال ایستکول این است که دیفراست یخچال ایستکول خراب شده باشد!

چرا یخچال فریزر ایستکول برفک می زند؟

دیفراست یک سیستم هوشمند جهت از بین بردن برفک در یخچال ایستکول می باشد که اگر این سیستم به هر دلیلی خراب شود، مطمئن باشید که می تواند منجر به خرابی گسترده در یخچال ایستکول شما عزیزان شود. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که از طریق تکنسین های مجرب و متخصص اقدام به عیب یابی دیفراست یخچال ایستکول و همچنین تعمیرات این سیستم نمایید تا مشکل ریشه یابی و سپس رفع شود.

تعمیر و برطرف سازی مشکل یکسره کار کردن یخچال ایستکول

یکسره کار کردن هر چند یک خرابی بسیار مهم است و نیاز به تعمیر یخچال ایستکول را ضروری می کند، اما باید مطلع باشید که این خرابی می تواند بصورت مستقیم باعث از کار افتادن و سوختن موتور یخچال ایستکول شما عزیزان شود. با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما مشکل یکسره شدن یخچال ایستکول را توسط تکنسین های مجرب و متخصص با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا عیب یابی کنید تا اگر خرابی در این دستگاه وجود دارد، مورد تعمیرات قرار گیرد.

اما پیش از آنکه اقدام به درخواست تعمیرات یخچال ایستکول نمائید، بهتر است ابتدا لاستیک دور درب یخچال ایستکول خود را بررسی کنید و اگر این لاستیک دور درب سالم نبود، علت اصلی یکسره شدن یخچال ایستکول شما می باشد؛ چرا که هوای خنک ایجاد شده در یخچال ایستکول بصورت مستقیم به بیرون نفوذ پیدا می کند و در نتیجه با مشکل یکسره شدن یخچال ایستکول روبرو خواهید شد.

در این مواقع لاستیک دور درب به تشخیص تکنسین تعمیرکار باید تعویض شود تا از این طریق مشکل بر طرف شود.

همچنین دلایل دیگری نیز وجود دارند که بصورت مستقیم و غیر مستقیم می توانند منجر به یکسره شدن یخچال ایستکول شما عزیزان شوند که در این شرایط می توانید از طریق شماره های مندرج با تیم پشتیبانی آریابهکار هماهنگی های لازم برای اعزام تکنسین را انجام دهید تا بتوانید از این طریق مانع این خرابی شوید. لازم به ذکر است که اگر این خرابی بصورت اصولی عیب یابی نشود، احتمالا نیاز به تعویض موتور و تعویض برد یخچال ایستکول داشته باشید!

از این رو این خرابی را صرفا در تعمیرگاه های مجرب و متخصص عیب یابی کنید.

تمیز کردن کویل (کندانسور) موتور یخچال و پره فن یخچال ایستکول

کندانسور، موتور و فن موتور یخچال ایستکول در طول زمان می توانند کثیف شوند و به همین ترتیب زمانیکه این قطعات کثیف شوند، ممکن است در طول زمان کارایی خود را از دست دهند. با این وجود راهکار چیست؟ امکان تمیز کردن این قطعات وجود دارد؟ بله. البته باید یکسری نکات بسیار مهم را پیش از تمیز کردن آنها رعایت نمایید. برای مثال نباید زمانیکه یخچال ایستکول روشن است اقدام به تمیز کردن کندانسور، موتور و فن یخچال ایستکول نمایید! این یک اشتباه می باشد که می تواند به شما آسیب برساند.

تمیز کردن کویل (کندانسور) موتور یخچال و پره فن یخچال ایستکول

از این رو توصیه می کنیم ابتدا محتویات داخل یخچال ایستکول را تخلیه نمایید و سپس به آرامی یخچال ایستکول را به سمت جلو بکشید و از برق جدا نمایید. پس از گذشت 30 دقیقه از خاموش بودن یخچال ایستکول، اقدام به تمیز کردن کندانسور، موتور و فن یخچال ایستکول با استفاده از دستمال خشک نمایید تا از این طریق بتوانید به نتیجه دلخواه خود برسید و مانع خراب شدن این قطعات شوید.

همچنین توصیه می کنیم برای تمیز کردن این قطعات از دستمال خیس استفاده نکنید و اگر ذرات گرد و غبار بر روی این دستگاه به نحوی هستند که با دستمال از بین نمی روند، می توانید یک دستمال تمیز را به میزان 5 درصد مرطوب کنید و سپس به آرامی اقدام به تمیز کردن ذرات گرد و غبار چسبیده نمایید. توجه داشته باشید که اگر از این طریق اقدام به تمیز کردن قطعات نمودید، نباید فورا یخچال ایستکول را به برق متصل کنید و باید صبر کنید تا جزئی ترین رطوبت نیز خشک شود.

نحوه برقراری ارتباط با مرکز تعمیرات یخچال ایستکول

برای برقراری ارتباط با مرکز تعمیر یخچال ایستکول می توانید از طریق شماره های مندرج بر روی سایت اقدام نمایید و مشکل یخچال ایستکول خود را در ابتدا به تکنسین های مجموعه ما اعلام کنید و سپس هماهنگی های لازم برای اعزام تکنسین به محل شما صورت خواهد گرفت. همچنین می توانید از طریق واتساپ و تلگرام شماره 09190111214 با تیم پشتیبانی آریابهکار در ارتباط باشید تا از این طریق درخواست شما عزیزان ثبت شود.

مشخصات و ویژگی های تعمیرکار یخچال ایستکول

اصولا تعمیرکار یخچال ایستکول باید توانایی لازم و کافی در خصوص تعمیرات یخچال ایستکول داشته باشد و حداقل 5 سال تجربه تعمیرات انواع مدل های یخچال ایستکول را در رزومه و سابقه خود داشته باشد تا از این طریق شما بتوانید با خیالی آسوده دستگاه خود را به او بسپارید تا هم اینکه مشکل یخچال ایستکول بدرستی عیب یابی شود و هم اینکه تعمیرات تخصصی بر روی دستگاه اعمال گردد.

با این وجود ما در آریابهکار به همراه تکنسین های تعمیرکار مجرب و متخصص آماده ارائه تخصصی به شما عزیزان هستیم تا بتوانیم مشکل شما را بصورت اصولی بر طرف کنید.

چرا آریابهکار را برای تعمیر یخچال فریزر ایستکول انتخاب می‌کنیم؟

آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیر یخچال ایستکول دارای بیش از 30 سال تجربه تعمیرات تخصصی لوازم برقی خانگی می باشد که سابقه تعمیراتی ما در آریابهکار، نشان دهنده خدمات تخصصی و تجربه لازم و کافی ما در خصوص تعمیر یخچال ایستکول باشد.

چرا یخچال صدا می دهد؟

خراب شدن پروانه فن تبخیر کننده و پروانه ی فن کندانسور و آسیب دیدن کمپرسور از دلایل صدای زیاد یخچال است.

فریزر سرد است ولی یخچال گرم

وجود نقص فنی در ذوب کننده برفک ها باعث می شود تا یخ زدگی ها همچنان بر روی لوله های تبخیر کننده ادامه داشته و جریان هوا از طریق این لوله ها محدود شود. لذا یخچال خنک نمی کند.

چرا یخچال مدام کار می کند؟

اگر ذرات گرد و غبار روی لوله های کندانسور جمع شده باشد، مانع از تبادل حرارت با محیط می شود لذا یخچال به طور مداوم خنک خواهد ماند

5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 6 Comments

 1. سلام
  موتور یخچالم کار نمیکنه! شما تعمیر میکنید؟
  و اگه نیاز به تعویض باشه قطعه رو خودتون دارید یا باید خودم تهیه کنم؟

  1. با سلام،
   بله در آریابهکار تعمیر موتور یخچال نیز انجام میشود. و همچنین قطعات برای تعویض نیز توسط آریابهکار تهیه خواهند شد.

 2. وقت شما بخیر
  یخچال ایستکول دارم که جدیدا متوجه شدم که آبریزی داره. میتونم خودم تو خونه درستش کنم؟ باید چیکار کنم؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی آبریزی یخچال میتواند دلایل متفاوتی داشته باشد مانند خرابی لاستیک دور درب، فیلتر آب، سینی تخلیه، بسته شدن لوله تخلیه، شل شدن لوله های آبی متصل به یخچال و … مواردی را میتوانید خودتان بررسی کنید اما برخی از این موارد نیاز به عیب یابی تخصصی دارند. بهتر است از یک تعمیرکار متخصص کمک بگیرید.

 3. دلیل روشن شدن آلارم فیلتر تصفیه رو میخواستم بدونم؟ چرا نمیتونم خاموشش کنم؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی زمانی که آلارم فیلتر تصفیه آب یخچال روشن میشود به احتمال زیاد نیاز به تعویض دارد. در این حالت است که هم فیلتر داخل و هم فیلتر پشت یخچال تعویض شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214