skip to Main Content
تعمیر یخچال بلومبرگ Bloomberg
شماره تماس نمایندگی تعمیر یخچال بلومبرگ

تعمیر یخچال بلومبرگ و خدمات پس از فروش آن در مجموعه آریابهکار به شما عزیزان ارائه می‌ باشد. از مزایای خدمات تعمیرگاه مجاز یخچال بلومبرگ استفاده از قطعات یدکی اصلی یخچال بلومبرگ و ابزار حرفه‌ ای و ارائه ضمانت 3 ماهه و خدمات پس از فروش می‌ باشد. اگر یخچال بلومبرگ شما فاقد کارت گارانتی معتبر می‌باشد نگران نباشید، برای مشاوره رایگان و درخواست تعمیرات یخچال بلومبرگ با ما تماس بگیرید.

فهرست

تعمیر یخچال بلومبرگ در محل

شرکت آریا بهکار به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال بلومبرگ، برای رفاه حال شما مشتریان عزیز خدمات تعمیر در محل را ارائه می دهد. بنابراین دیگر لازم نیست در ترافیک های شهر تهران یخچال فریزر خود را حمل کرده و به تعمیرگاه بیاورید. تنها کافیست با شماره موجود در سایت تماس گرفته و پس از ثبت درخواست خود، منتظر بمانید تا تعمیرکاران ما به محل شما اعزام شوند. همچنین هزینه ایاب و ذهاب تعمیرکار کاملا رایگان است. از دیگر مزایای خدمات تعمیر در محل:

 • صرفه جویی در وقت و هزینه
 • نظارت بر نحوه تعمیرات توسط تکنسین های متخصص
 • جلوگیری از خسارت و آسیب رسیدن به دستگاه در حین حمل و نقل و جابجایی
 • تعمیر سریع‌تر

شماره تماس نمایندگی تعمیرات یخچال بلومبرگ

بهترین راهکار ممکن برای تعمیر یخچال بلومبرگ این است که 0 تا 100 پروسه تعمیر این دستگاه را به تکنسین های مجرب و متخصصی بسپارید که صرفا در این زمینه دارای تخصص بالایی هستند.

از این رو بهترین راهکار این می باشد که تعمیر یخچال بلومبرگ توسط نمایندگی یخچال بلومبرگ صورت گیرد تا هم قطعات معیوب این دستگاه تعمیر شوند و هم اینکه اگر قطعه ای آسیب دیده است توسط نمایندگی با قطعه وارداتی جایگزین شود.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات یخچال بلومبرگ

از این رو برای تماس با نمایندگی تعمیر یخچال بلومبرگ می توانید از طریق شماره های ذیل اقدام کنید تا مشکل دستگاه شما بصورت تخصصی و با ابزارهای تعمیراتی مخصوص یخچال بلومبرگ صورت گیرد.

توجه: ما در نمایندگی تعمیر یخچال بلومبرگ تمام خدمات تعمیر یخچال بلومبرگ را به همراه تکنسین های مجرب و قطعات وارداتی و اورجینال انجام می دهیم.

مشکلات رایج یخچال بلومبرگ

در صورت استفاده نادرست از یخچال بلومبرگ و عدم رعایت چارچوبی که کمپانی سازنده برای این دستگاه در نظر گرفته است، به احتمال زیاد با خرابی هایی در طول زمان روبرو خواهید شد که نمی توانید آنرا به سادگی برطرف کنید.

به همین دلیل پیش از آنکه به مشکلات رایج در یخچال بلومبرگ بپردازیم، باید به اطلاع شما برسانیم برای استفاده صحیح از یخچال بلومبرگ در ابتدا به دفترچه راهنمای این دستگاه مراجعه کنید تا با تمام نکات استفاده اصولی از یخچال بلومبرگ آشنا شوید و مشکلی رخ ندهد.

از رایج ترین مشکلاتی که ممکن است برای یخچال بلومبرگ رخ دهند می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 1. یخچال روشن نمی شود.
 2. یخچال بلومبرگ سرد نمی کند
 3. چکه کردن آب از یخچال بلومبرگ
 4. زمانی که موتور یخچال بلومبرگ خاموش می شود، یخچال با لرزش زیادی همراه است.
 5. وقتی که یخچال بلومبرگ روشن می شود، لرزش شدیدی دارد.
 6. کار نکردن کمپرسور یخچال
 7. یخ ساز خیلی دیر یخ می سازد
 8. آبریز یخچال های ساید بای ساید بلومبرگ کار نمی کند
 9. سرمای فریزر بیش از حد باشد
 10. خاموش شدن پنل یخچال بلومبرگ.
 11. صدای زیاد و غیر طبیعی یخچال بلومبرگ.
 12. یخ زدن لوله های پشت یخچال بلومبرگ.
 13. یخ نزدن مواد غذایی در فریزر یخچال بلومبرگ.
 14. نشتی آب از زیر یخچال بلومبرگ.
 15. خرابی فن یخچال بلومبرگ.
 16. برفک یخچال بلومبرگ.
 17. خرابی درب یخچال بلومبرگ.
 18. بوی بد یخچال بلومبرگ.
 19. ارور یخچال بلومبرگ.
 20. داغ شدن موتور یخچال بلومبرگ.
 21. اتمام گاز یخچال بلومبرگ.
 22. سوختن لامپ یخچال بلومبرگ.
 23. بسته نشدن درب یخچال بلومبرگ.
 24. یکسره شدن یخچال بلومبرگ.
 25. اتومات نکردن یخچال بلومبرگ.
 26. برق داشتن بدنه یخچال بلومبرگ.
 27. بوق زدن یخچال بلومبرگ.

تعمیر انواع مدل یخچال بلومبرگ

ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر یخچال بلومبرگ تمام خدمات تعمیر یخچال بلومبرگ را بدون توجه به مدل و سال ساخت آن بصورت تخصصی به همراه تکنسین های مجرب و متخصص انجام می دهیم تا مشکل دستگاه شما بصورت تخصصی شناسایی و برطرف شود.

با این وجود اگر یخچال بلومبرگ قدیمی و یا یخچال بلومبرگ جدید دارید که به هر دلیلی خراب شده است، ما 0 تا 100 خدمات تعمیر یخچال بلومبرگ را بدون هر گونه محدودیتی انجام می دهیم.

همچنین در ادامه با برخی از مدل های یخچال بلومبرگ در بازار ایران آشنا خواهید شد که تمام خدمات تعمیر این دستگاه ها توسط تکنسین های باتجربه و کارشناس ما انجام می شود.

 1. یخچال فریزر پایین بلومبرگ مدل Blomberg Bottom Freezer KND3950-XD.
 2. یخچال فریزر ساید بای ساید بلومبرگ مدل KWD-2440A.
 3. یخچال فریزر بلومبرگ سفید چرمی مدل KND3950-ED.
 4. یخچال و فریزر بلومبرگ مدل 9683.
 5. یخچال فریزر دوقلو بلومبرگ سفید چرمی مدل 9673.
 6. یخچال فریزر بالا بلومبرگ مشکی شیشه ای مدل MDND1880.

ارورها و خطاهای یخچال فریزر و ساید بای ساید بلومبرگ

در صورت استفاده اشتباه و نادرست از یخچال بلومبرگ، برخی از قطعات آن دچار یکسری خرابی ها خواهند شد که در نسل جدید یخچال ها به دلیل هوشمند بودن آنها شاهد کدهای خطا و ارور یخچال بلومبرگ هستیم.

با این وجود این کدهای خطا که هر یک از آنها نشان دهنده یک خرابی در یخچال بلومبرگ هستند، به محض اینکه بر روی نمایشگر یخچال بلومبرگ ظاهر شدند باید مورد عیب یابی و تعمیرات قرار گیرند تا مشکل از این طریق برطرف گردد.

از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که این کدهای خطا را جدی بگیرید و در اسرع زمان آنها را برطرف کنید. برای اطلاع از علت اصلی این کدهای خطا براساس مدل یخچال بلومبرگ خود، می توانید به دفترچه راهنمای این دستگاه مراجعه کنید؛ چرا که تمام کدهای خطا در این دفترچه نوشته شده اند.

اما اگر به دفترچه راهنمای یخچال بلومبرگ دسترسی ندارید، ما در ادامه کدهای ارور یخچال بلومبرگ را به همراه علت بروز آنها نام برده ایم که عبارتند از:

ارور یخچال بلومبرگعلت ارور یخچال بلومبرگ
ارور E0 یخچال بلومبرگاحتمال خرابی در کمپرسور و فن یخچال بلومبرگ وجود دارد.
ارور E1 یخچال بلومبرگخرابی سنسور اواپراتور یخچال بلومبرگ ایجاد شده است.
ارور E2 یخچال بلومبرگایراد در سنسور اواپراتور یخچال بلومبرگ.
ارور E3 یخچال بلومبرگمشکل در سنسور هوای یخچال بلومبرگ.
ارور E4 یخچال بلومبرگالمنت دیفراست یخچال بلومبرگ خراب شده است.
ارور E8 یخچال بلومبرگسنسور یخساز یخچال بلومبرگ آسیب دیده است.
ارور E9 یخچال بلومبرگخرابی موتور یخساز یخچال بلومبرگ.
ارور E10 یخچال بلومبرگخرابی سنسور هوای فلکسی زون یخچال بلومبرگ.
ارور E11 یخچال بلومبرگخرابی سنسور اواپراتور فلکسی زون یخچال بلومبرگ.

مزایای تعمیر در نمایندگی یخچال بلومبرگ در آریابهکار

از مهم ترین مزایایی که با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال بلومبرگ در آریابهکار به شما تعلق می گیرد، می توان به موارد ذیل اشاره نمود که تمام این موارد بلا استثنا به شما عزیزان جهت تمام خدمات تعمیر یخچال بلومبرگ ارائه خواهند شد.

مزایای تعمیر در نمایندگی یخچال بلومبرگ در آریابهکار

این مزایا عبارتند از:

 • عیب یابی تخصصی یخچال بلومبرگ توسط تکنسین.
 • اعلام هزینه تعمیرات براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه.
 • گارانتی 90 روزه خدمات.
 • تعمیر تخصصی یخچال بلومبرگ توسط تکنسین.
 • تعمیر قطعات معیوب به‌جای تعویض آنها.
 • تعویض قطعات سوخته با قطعه وارداتی.
 • تعمیرات یخچال بلومبرگ در محل.

خدمات نمایندگی تعمیر یخچال بلومبرگ چگونه ارائه میشوند؟

ارائه خدمات تعمیر یخچال بلومبرگ در آریابهکار به نحوی می باشد که مشکل اصلی دستگاه شما در ابتدا توسط کارشناسان مجموعه ما در محل شما بصورت تخصصی شناسایی و سپس هزینه تعمیرات به شما اعلام می شود و در صورت تائید شما مبنی بر تعمیرات، پروسه تعمیر یخچال بلومبرگ توسط کارشناسان ما انجام خواهد شد تا مشکل از این طریق و بدون نیاز به پرداخت هزینه های هنگفت، صرفا با یک هزینه جزئی برطرف گردد.

از این رو پس از آنکه هماهنگی های لازم را با نمایندگی تعمیر یخچال بلومبرگ انجام دادید، تکنسین های ما در اسرع زمان به محل شما مراجعه خواهند کرد تا با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا، مشکل شما را بررسی و تعمیر کنند.

تعمیر فن موتور یخچال بلومبرگ

موتور یخچال بلومبرگ که همان کمپرسور یخچال بلومبرگ می باشد، یکی از مهم ترین و اصلی ترین قطعات در سیستم خنک کننده یخچال بلومبرگ می باشد که وظیفه تولید سرما در این دستگاه را بر عهده دارد.

اما یک واقعیت در خصوص موتور یخچال بلومبرگ وجود دارد که این قطعه در حین فعالیت می تواند به میزان قابل توجهی گرم شود و در نتیجه اگر این میزان گرما به بیرون منتقل نشود، می تواند منجر به یک آسیب جدی گردد. به همین دلیل موتور یخچال بلومبرگ دارای یک فن می باشد که گرما را به بیرون منتقل می کند.

از این رو اگر فن یخچال بلومبرگ شما عزیزان خراب شده است، مطمئن باشید که می تواند منجر به خرابی موتور دستگاه شود. به همین دلیل توصیه می کنیم در اسرع زمان اقدام به تعمیر فن موتور یخچال بلومبرگ نمایید.

تعمیر برد الکتریکی یخچال بلومبرگ

در صورت بروز خرابی در برد یخچال بلومبرگ، بدون شک باید منتظر از کار افتادن دستگاه شوید؛ چرا که برد وظیفه هماهنگ کننده قطعات یخچال بلومبرگ را داراست و اگر خراب شود، قطعات نظم خود را از دست می دهند و در نهایت فرآیند کاری یخچال دچار اختلال خواهد شد.

از این رو توصیه ما به شما این است که برد یخچال بلومبرگ را در نگاه اول تعویض نکنید! چرا که این قطعه در مجموعه آریابهکار توسط تکنسین های مجرب و متخصص تعمیر می شود و نیازی به تعویض با هزینه هنگفت ندارد.

برای انجام هماهنگی های لازم برای تعمیر برد یخچال بلومبرگ می توانید از طریق شماره های مندرج تماس حاصل نمایید.

نحوه شارژ گاز یخچال فریزر بلومبرگ

اتمام شارژ گاز فریون یخچال بلومبرگ یک مشکل اساسی نیست؛ چرا که این یک نیاز برای یخچال شما است. به عبارتی کمپرسور یخچال بلومبرگ برای آنکه بتواند سرمای کافی را تولید کند، نیاز به گاز فریون دارد تا بتواند سرمای کافی را تولید کند.

اما زمانیکه این گاز در یخچال بلومبرگ به اتمام میرسد، پروسه تولید سرما از کار خواهد افتاد و مواد غذایی در یخچال فریزر یخ نخواهند زد. از این رو باید چکار کرد؟ آیا نیاز به تعویض کمپرسور یخچال بلومبرگ داریم؟ خیر!

تنها راهکار برای این موضوع، شارژ گاز یخچال بلومبرگ می باشد که ما این پروسه را در مجموعه آریابهکار با گاز مخصوص یخچال بلومبرگ و توسط تکنسین های مجرب انجام می دهیم.

تعمیر درب یخچال فریزر و ساید بای ساید بلومبرگ چگونه انجام می شود؟

درب یخچال بلومبرگ در مدل های مختلف، بدون شک یکی از مهم ترین و اصلی ترین قطعات محسوب می شود؛ چرا که درب یخچال فریزر و ساید بای ساید بلومبرگ وظیفه حفظ سرمای تولید شده در درون یخچال بلومبرگ را برعهده دارد و اگر این قطعه به هر دلیلی خراب شود، سرمای تولید شده به بیرون نشت خواهد کرد و از طرفی موتور یخچال بلومبرگ تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا بصورت دائم سرما تولید کند و مواد غذایی درون یخچال بلومبرگ فاسد نشوند و در نتیجه ممکن است با سوختن موتور روبرو شوید.

تعمیر درب یخچال فریزر و ساید بای ساید بلومبرگ چگونه انجام می شود

از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که در صورت بروز هر گونه خرابی در درب یخچال بلومبرگ، آنرا فورا عیب یابی و تعمیر کنید.

برای تعمیر درب یخچال بلومبرگ می توانید از خدمات تخصصی آریابهکار استفاده کنید.

تعویض فیلتر آب یخچال بلومبرگ در نمایندگی مرکزی

یکی از مواردی که در سرویس یخچال بلومبرگ باید مورد بررسی قرار گیرد، میزان آلودگی فیلتر آب یخچال بلومبرگ می باشد که یک نکته بسیار مهم است؛ چرا که فیلتر آب یخچال بلومبرگ که در قسمت ورودی آب آبسردکن دستگاه قرار دارد، تمام املاح را به خود جذب می کند و مانع ورود آنها به لیوان شما می شود. با این وجود این قطعه دارای طول عمر مفید است و اگر آنرا سر موقع عوض نکنید، با بوی بد آب در یخچال بلومبرگ روبرو می شود.

به همین دلیل توصیه می کنیم هر 4 ماه یکبار اقدام به تعویض فیلتر آب آبسردکن یخچال بلومبرگ نمایید.

تعمیر و تعویض تخصصی کمپرسور یخچال بلومبرگ

در صورتی که کمپرسور یخچال بلومبرگ شما عزیزان خراب شده است، در ابتدا ما این قطعه کلیدی را از دستگاه خارج می کنیم و با انجام تعمیرات لازم و کافی سعی خواهیم کرد تا این قطعه را به بهترین شکل ممکن تعمیر کنیم.

لازم به ذکر است که شعار ما در آریابهکار این می باشد که قطعه معیوب یخچال بلومبرگ شما را تعمیر می کنیم تا نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید. از این رو ما تمام تلاش خود را برای تعمیر کمپرسور یخچال بلومبرگ انجام خواهیم داد.

اما اگر خرابی کمپرسور به نحوی باشد که به هیچ وجه تعمیر نشود و تکنسین های ما از این موضوع بصورت 100 درصد مطمئن باشند، ما پروسه تعویض کمپرسور یخچال بلومبرگ را انجام خواهیم داد تا از این طریق مشکل شما برطرف گردد.

نحوه تعمیر قطعات دیفراست یخچال ساید بای ساید بلومبرگ

دیفراست یخچال بلومبرگ که وظیفه اصلی آن برفک زدایی می باشد، از قطعات مختلفی تشکیل شده است که هر یک از این قطعات دارای وظیفه مخصوص به خود در این قطعه هستند. از این رو اگر یکی از این قطعات خراب شود، فرآیند برفک زدایی شکل نخواهد گرفت و در نتیجه با مشکلاتی روبرو خواهید شد که می توانند شما را آزار دهند.

از این رو ما در آریابهکار به اتفاق تکنسین های مجرب و متخصص آماده ارائه خدمات تخصصی تعمیر فطعات دیفراست یخچال ساید بای ساید بلومبرگ هستیم تا نیازی به تعویض دیفراست این دستگاه نداشته باشید و بتوانید از این طریق تا چندین سال از یخچال بلومبرگ بدون هر گونه خرابی استفاده کنید.

همچنین لازم به ذکر است که قطعات تشکیل دهنده دیفراست یخچال بلومبرگ به عبارت ذیل هستند:

 • اواپراتور یخچال بلومبرگ.
 • ترمودیسک یخچال بلومبرگ.
 • ترموفیوز یخچال بلومبرگ.
 • المنت یخچال بلومبرگ.
 • فن اواپراتور یخچال بلومبرگ.
 • سنسور دیفراست یخچال بلومبرگ.
 • تایمر دیفراست یخچال بلومبرگ.

توجه: در صورت بروز هر گونه خرابی در قطعات دیفراست یخچال بلومبرگ، ما آنها را بصورت تخصصی تعمیر خواهیم کرد.

تعمیرات یخساز در یخچال فریزر و ساید بای ساید بلومبرگ

برخی از مدل های یخچال بلومبرگ که دارای آبسردکن هستند، همزمان دارای یخساز نیز می باشند که با استفاده از این قابلیت می توانید در کمترین بازه زمانی به یخ دسترسی داشته باشید. از این رو اگر یخساز یخچال بلومبرگ شما کار نمی کند و به تازگی کارایی خود را از دست داده است، جای نگرانی نیست؛ چرا که این قطعه قابل تعمیر می باشد و نیازی به تعویض قطعات یخساز یخچال بلومبرگ ندارید.

تعمیرات یخساز در یخچال فریزر و ساید بای ساید بلومبرگ

با این وجود توصیه کلیدی که برای شما داریم این است که پروسه تعمیر یخساز یخچال بلومبرگ را توسط تکنسین های مجرب و متخصص که دانش لازم و کافی را در این زمینه دارند انجام دهید تا مشکل شما به شکل صحیح برطرف شود.

لازم به ذکر است که پروسه عیب یابی و تعمیر یخساز یخچال بلومبرگ در آریابهکار توسط باتجربه ترین تکنسین ها انجام می شود تا مشکل شما از این طریق برطرف گردد و نیازی به تعویض قطعات یخساز یخچال بلومبرگ نداشته باشید.

جدول هزینه نمایندگی تعمیر یخچال بلومبرگ

یکی از مهم ترین سوالاتی که ممکن است در صورت خرابی یخچال بلومبرگ برای شما عزیزان پیش بیاید این است که هزینه تعمیرات یخچال بلومبرگ چقدر می باشد؟ این سوال معمولا در صورتی برای شما پیش می آید که دستگاه توسط تکنسین باز نشده و عیب یابی تخصصی آن صورت نگرفته است.

از این رو توصیه ای که برای شما داریم این می باشد که در ابتدا اجازه دهید دستگاه شما توسط تکنسین های مجرب و متخصص در ابتدا عیب یابی شود تا مشکل آن ریشه یابی گردد.

پس از آنکه پروسه عیب یابی یخچال بلومبرگ صورت گرفت، تکنسین هزینه تعمیرات یخچال بلومبرگ را به شما اعلام خواهد کرد که معیار اعلام هزینه تعمیر یخچال بلومبرگ در آریابهکار براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی می باشد که کمترین هزینه تعمیراتی ممکن در این زمینه است. از این رو اگر تعمیرکاری بدون آنکه دستگاه شما را عیب یابی کند اعلام هزینه تعمیرات یخچال بلومبرگ نمود، مطمئن باشید که این هزینه قطعی نیست!

در ادامه نیز با جدول هزینه تعمیرات یخچال بلومبرگ براساس خرابی های مختلف آشنا خواهید شد:

خدمات تعمیر یخچال بلومبرگهزینه تعمیر و تعویض قطعات یخچال بلومبرگ (تومان)
رگلاژ درب یخچال بلومبرگ30.000 الی 80.000
نصب یخچال بلومبرگ330.000
آبریزی یخچال بلومبرگ295.000
یخساز یخچال بلومبرگ650.000
آبسردکن یخچال بلومبرگ310.000
اتومات یخچال بلومبرگ530.000
اواپراتور یخچال بلومبرگ847.000
شارژ گاز یخچال بلومبرگ749.000
دمپر یخچال بلومبرگ660.000
المنت یخچال بلومبرگ692.000
کمپرسور یخچال بلومبرگنیاز به عیب یابی دارد.
فن یخچال بلومبرگ590.000
تایمر یخچال بلومبرگ300.000
ترموستات یخچال بلومبرگ295.000
برد یخچال بلومبرگنیاز به عیب یابی دارد.

بهترین زمان برای تماس با نمایندگی تعمیر یخچال بلومبرگ در تهران

برای تماس با نمایندگی تعمیر یخچال بلومبرگ در تهران، توصیه می کنیم زمانی اقدام کنید که ساده ترین اختلال را در این دستگاه مشاهده می کنید. به عبارتی زمانیکه شما جزئی ترین خرابی را در این دستگاه می بینید، نشان دهنده این است که خرابی ای در یخچال بلومبرگ در حال شکل گیری می باشد که در طول یک بازه زمانی کوتاه خود را نشان خواهد داد.

بهترین زمان برای تماس با نمایندگی تعمیر یخچال بلومبرگ در تهران

از این رو بهترین زمان برای تماس با نمایندگی تعمیر یخچال بلومبرگ در تهران، مشاهده جزئی ترین خرابی در یخچال بلومبرگ است. همچنین بازه زمانی تماس با نمایندگی تعمیر یخچال بلومبرگ در آریابهکار، در ساعات اداری می باشد.

خدمات پس از فروش نمایندگی معتبر یخچال فریزر بلومبرگ

زمانیکه شما یخچال بلومبرگ را از فروشگاه مجاز و معتبر خریداری می کنید، کارت گارانتی به شما ارائه خواهد شد که با استفاده از این کارت گارانتی می توانید از خدمات پس از فروش یخچال بلومبرگ استفاده کنید. با این وجود در اولین گام توصیه ما به شما این است که برای خرید یخچال بلومبرگ، صرفا به فروشگاه های مجاز و معتبر مراجعه کنید تا کارت گارانتی رسمی و معتبر به شما ارائه شود تا اگر خرابی بخصوصی در این دستگاه وجود داشت، به نمایندگی تعمیر یخچال بلومبرگ مراجعه نمایید.

از این رو اگر کارت گارانتی شما عزیزان دارای اعتبار کافی باشد، هزینه تعمیرات یخچال بلومبرگ در نمایندگی تعمیرات این دستگاه رایگان خواهد بود و نیازی به پرداخت هزینه تعمیرات نخواهید داشت.

چرا آریابهکار را برای یخچال فریزر بلومبرگ انتخاب می‌کنیم؟

آریابهکار یکی از قدیمی ترین مجموعه های تعمیراتی در تهران می باشد که بیش از 30 سال سابقه تعمیرات لوازم برقی خانگی دارد. لازم به ذکر است که ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر یخچال بلومبرگ تمام خدمات تعمیر یخچال بلومبرگ را توسط تکنسین های مجرب و متخصص به همراه گارانتی 90 روزه انجام می دهیم تا با خیالی آسوده به خدمات ما اعتماد نمایید و دستگاه خود را به ما بسپارید. با این وجود ما به همراه تیمی کارشناس آماده ارائهخدمات تخصصی به شما هستیم.

نکته دیگری که در این زمینه می توانیم برای شما نام ببریم این است که هزینه تعمیرات در آریابهکار همانگونه که اعلام شد، براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی می باشد که کمترین هزینه تعمیرات ممکن در این زمینه می باشد.

نحوه تعمیر و نصب سیستم خنک کننده یخچال بلومبرگ

یخچال بلومبرگ همانند سایر یخچال هایی که در بازار ایران و جهان وجود دارند، دارای سیستم خنک کننده هستند که وقتی شما این دستگاه را به جریان برق متصل می کنید، سیستم خنک کننده که اصلی ترین سیستم درون یخچال بلومبرگ می باشد شروع به کار می کند و سپس هوای خنک به محفظه داخلی دستگاه وارد می شود که از این طریق مواد غذایی قرار گرفته درون این دستگاه خنک خواهند شد.

با این وجود سیستم خنک کننده یخچال بلومبرگ یک سیستم بسیار مهم است که اگر اختلال جزئی در آن رخ دهد، نمی توانید از یخچال بلومبرگ استفاده کنید. لازم به ذکر است که سیستم خنک کننده یخچال بلومبرگ از قطعاتی اعم از کمپرسور، اواپراتور، کندانسور و لوله های انتقال دهنده گاز یخچال بلومبرگ تشکیل شده است. از این رو اگر خرابی جزئی در این سیستم رخ داد، باید در اسرع زمان اقدام به تعمیر آن نمایید تا نیازی به تعویض یخچال نداشته باشید.

توجه: اگر سیستم خنک کننده یخچال بلومبرگ شما خراب شده است و نمی توانید از این سیستم همانند گذشته استفاده کنید، ما آماده ارائه خدمات تخصصی به شما عزیزان هستیم تا این مشکل را بدون نیاز به تعویض قطعات تعمیر کنیم.

آموزش عیب یابی و تعمیر یخچال فریزر و ساید بلومبرگ در منزل

زمانیکه یخچال بلومبرگ شما عزیزان خراب می شود، به دنبال این راهکار هستید تا خودتان بتوانید مشکل را شناسایی نمایید و سپس اقدامات لازم را برای تعمیر یخچال بلومبرگ انجام دهید.

اما در همین ابتدا باید بگوییم که اگر دانش فنی تعمیرات یخچال بلومبرگ ندارید، به هیچ وجه نباید اقدام به تعمیر یخچال بلومبرگ کنید؛ چرا که در این مواقع به احتمال زیاد خرابی دستگاه را چندین برابر خواهید کرد و در نتیجه هزینه تعمیرات شما بیشتر و بیشتر خواهد شد.

از این رو ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر یخچال بلومبرگ آماده عیب یابی تخصصی دستگاه شما هستیم تا مشکل اصلی این دستگاه را ریشه یابی نماییم و از این طریق مشکل شما عزیزان برطرف گردد. با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که به هیچ وجه یخچال بلومبرگ را باز نکنید و سعی به تعمیرات آن ننمایید.

در خصوص آموزش عیب یابی و تعمیرات یخچال بلومبرگ باید بگوییم که برای یادگیری عیب یابی و تعمیرات یخچال بلومبرگ باید زمان قابل توجهی را در نظر بگیرید تا در ابتدا آموزش های لازم را ببینید و سپس اقدام به تعمیر یخچال بلومبرگ نمایید. با این وجود اگر دوره بخصوصی را نگذرانده اید، باید واقع بینانه به اطلاع شما برسانیم که به هیچ وجه نمی توانید بدون هر گونه دانشی اقدام به عیب یابی و تعمیر یخچال بلومبرگ نمایید!

تعمیر قطعات مهم یخچال بلومبرگ

آریابهکار به دلیل همکاری با تکنسین های مجرب و متخصص تعمیر قطعات یخچال بلومبرگ، مفتخر می باشد که تمام خدمات تعمیر این دستگاه را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد و ما همواره سعی کرده ایم تا در شرایط فعلی اقتصادی، مشکل یخچال بلومبرگ شما عزیزان را به نحوی برطرف کنیم تا با کمترین هزینه تعمیراتی ممکن مشکل شما برطرف شود و نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید.

تعمیر قطعات مهم یخچال بلومبرگ

با این وجود ما قطعه/قطعات معیوب یخچال بلومبرگ شما را در ابتدا با دانش فنی تیم آریابهکار بصورت تخصصی تعمیر می کنیم تا از این طریق بتوانید چندین سال بدون هر گونه خرابی از یخچال بلومبرگ استفاده کنید. لازم به ذکر است که تمام خدمات ما بلا استثنا شامل گارانتی آریابهکار می شوند؛ بنابراین تعمیر قطعات یخچال بلومبرگ در مجموعه ما بصورت تخصصی به همراه گارانتی 90 روزه انجام می شود.

به همین دلیل اگر مایل به تعمیر یخچال بلومبرگ بصورت تخصصی و با کمترین هزینه تعمیراتی ممکن هستید، ما این پروسه را بصورت تخصصی انجام می دهیم و می توانید با خیالی آسوده دستگاه خود را به ما بسپارید.

تعمیرات سنسور فریزر یخچال بلومبرگ

سنسور فریزر یخچال بلومبرگ دارای این ویژگی است که وقتی برفک درون فریزر یخچال بلومبرگ شکل گرفت، به برد یخچال بلومبرگ اطلاع خواهد داد و برد یخچال بلومبرگ دستور روشن شدن المنت دیفراست یخچال بلومبرگ را صادر خواهد نمود. از این رو اگر سنسور فریزر یخچال بلومبرگ خراب شود، برفک ایجاد شده درون یخچال بلومبرگ از طریق دیفراست برطرف نخواهد شد و به همین دلیل فریزر شما برفک خواهد زد.

با این وجود در این مواقع ما آماده ارائه خدمات تخصصی جهت تعمیر سنسور فریزر یخچال بلومبرگ هستیم تا مشکل شما را از این طریق برطرف کنیم و نیازی به تعویض سنسور فرزیر یخچال بلومبرگ نداشته باشید.

نحوه تعمیر محفظه جادویی یخچال بلومبرگ

اگر یخچال ساید بای ساید بلومبرگ دارید که دارای محفظه جادویی است و به تازگی خراب شده، نیازی به تعویض این بخش ندارید؛ چرا که تکنسین های باتجربه آریابهکار توانایی تعمیر این محفظه جادویی را دارند و می توانند بصورت تخصصی این مشکل را برطرف کنند.

لازم به ذکر است که محفظه جادویی یخچال بلومبرگ دارایی توانایی کافی برای خنک کردن مواد غذایی در یخچال بلومبرگ را داراست که صرفا در برخی از مدل های ساید بای ساید یخچال بلومبرگ قرار گرفته است.

با این وجود این محفظه با توجه به قابلیت هایی که داراست، می تواند مواد غذایی درون یخچال بلومبرگ را تازه نگه دارد.

دلیل گرم شدن بدنه یخچال بلومبرگ چیست؟

گرم شدن بدنه یخچال بلومبرگ یک اتفاق عادی می باشد؛ چرا که در صورت روشن شدن کمپرسور و سایر سیستم خنک کننده یخچال بلومبرگ، گرما توسط این بخش تولید می شود و در نتیجه بدنه دستگاه به میزان قابل قبولی گرم خواهد شد.

از این رو بین گرم شدن و داغ شدن فاصله زیادی وجود دارد. به عبارتی اگر بدنه یخچال بلومبرگ شما بیش از حد گرم شده و مایل به داغ شدن است، مشکل عادی نیست و یک مشکل اساسی است و باید در اسرع زمان این خرابی را تعمیر کنید.

دلیل گرم شدن بدنه یخچال بلومبرگ چیست

علت گرم شدن بدنه یخچال بلومبرگ به میزان بیش از حد، کار کردن بیش از حد کمپرسور، خرابی سیستم خنک کننده، مسدودی پشت یخچال بلومبرگ، اتومات نشدن موتور یخچال بلومبرگ و… می باشد که حتما باید مورد عیب یابی و تعمیرات تخصصی قرار گیرد. اما اگر این خرابی را در اسرع زمان برطرف نکنید، می تواند تبدیل به یک مشکل اساسی در دستگاه شما شود.

مناطق تحت پوشش نمایندگی معتبر تعمیر یخچال بلومبرگ

تمام مناطق 22 گانه تهران تحت پوشش خدمات تخصصی نمایندگی تعمیرات یخچال بلومبرگ در آریابهکار قرار می گیرند! از این رو اگر ساکن شرق، غرب، شما و جنوب تهران هستید، ما در آریابهکار تمام خدمات تعمیر یخچال بلومبرگ را توسط تکنسین ها در محل شما انجام می دهیم تا مشکل را از این طریق برای شما عزیزان برطرف کنیم. با این وجود از طریق تماس با تیم پشتیبانی می توانید درخواست خود را ثبت نمایید.

از بین بردن بوی بد یخچال بلومبرگ

برای از بین بردن بوی بد یخچال بلومبرگ روش های مختلفی وجود دارد که در ادامه با 2 مورد از آنها آشنا خواهید شد:

1. بوزدایی یخچال بلومبرگ با جوش‌ شیرین یخچال

یک لیوان آب را به همراه یک قاشق چای خوری سر پر جوش شیرین ترکیب کنید و آنرا به مدت 5 ساعت درون یخچال بلومبرگ قرار دهید تا بوی بد یخچال بلومبرگ را از بین ببرد.

2. بوزدایی از یخچال بلومبرگ با دانه های تازه قهوه

یک فنجان قهوه را در یخچال بلومبرگ قرار دهید و اجازه دهید تا به مدت 24 الی 48 ساعت در این دستگاه قرار بگیرد.

نکات ایمنی و پیشگیری از تعمیر یخچال فریزر

نکات ایمنی و پیشگیری از تعمیر یخچال فریزر

 1. برای ایجاد جریان هوا یخچال را حداقل بیشتر از ۲۰ سانتی متر از دیوار قرار دهید.
 2. هر ۶ ماه یکبار یخچال فریزر را تمیز کنید.
 3. وسایل گرمازا مانند اجاق گاز فر و یا آبگرمکن را کنار یخچال قرار ندهید.
 4. درب یخچال فریزر بلومبرگ را برای مدت زمان طولانی باز نگذارید.
 5. کندانسور یخچال را هر سال حداقل دو بار تمیز کنید تا گردش هوا بهتر صورت گیرد.
 6. رادیاتور مشکی که در پشت یخچال قرار دارد باید جهت گردش بهتر حرارت، تمیز شود.
 7. برای تمیز کردن یخچال هرگز از آب استفاده نکنید.
 8. برای مسافرت های طولانی بهتر است یخچال بلومبرگ را از برق جدا کنید.
 9. از قرار دادن غذاهای داغ در یخچال بلومبرگ خودداری کنید.
 10. مکان قرار گیری یخچال باید کاملا تراز باشد.
 11. از پر کردن بیش از حد یخچال بلومبرگ خودداری کنید زیرا نیاز است هوا در یخچال گردش داشته باشد.

تعمیرکار یخچال بلومبرگ

یخچال یکی از وسیله های ضروری در هر آشپزخانه است. زمانی که یخچال خراب می شود معمولا تعمیرات خرابی های یخچال از هزینه های بالایی برخوردار است در چنین مواقعی انتخاب فرد تعمیرکار بسیار مهم می‌باشد زیرا شما باید فردی را انتخاب کنید که در این زمینه تجربه و مهارت بالایی داشته باشد که در کمترین زمان و مناسب ترین قیمت یخچال شما را به درستی عیب یابی کرده و با استفاده از تجهیزات مناسب و قطعات با کیفیت و با یکبار تعمیر اصولی و درست سبب شود یخچال شما مانند روز اول کار کند.

هزینه تعمیر یخچال بلومبرگ Bloomberg

عدم تعمیر اصولی دستگاه و همچنین هزینه‌ های بالای تعمیر اغلب باعث می‌شود تا بسیاری از افراد تجربه خوشایندی نسبت به تعمیر دستگاه خراب شده خود نداشته باشند. ترجیح می دهند تا پس از اتمام گارانتی وسیله برقی خود و خراب شدن آن نسبت به خرید یک دستگاه جدید اقدام نمایند. این اتفاق معمولاً در مورد مراکز تعمیراتی غیر معتبر رخ می دهد.
اما باید به شما بگوییم که اگر دستگاه شما توسط تعمیرکاران به درستی تعمیر شود، افزایش طول عمر دستگاه و کاهش هزینه های زندگی شما را به دنبال خواهد داشت.

هزینه تعمیر یخچال بلومبرگ Bloomberg


هزینه تعمیر یخچال قطعا از سایر لوازم برقی کوچک منزل بالاتر خواهد بود. و از طرفی به دلیل پیچیدگی مکانیسم عملکرد این دستگاه نیاز به دانش فنی و تخصص بالا دارد. به همین دلیل اهمیت کمک گرفتن از استادکاران مجرب و آشنا به برند دستگاه یخچال شما دو چندان می‌شود.
به طور کلی در مورد هزینه تعمیر یخچال نمی‌توان قیمت ثابتی را اعلام کرد. زیرا بستگی به نوع خرابی و مشکل دستگاه شما دارد. اما این هزینه متشکل از هزینه ایاب و ذهاب برای حضور در محل و جمع آوری دستگاه، اجرت تعمیر و هزینه قطعات جانبی در صورت نیاز است.

سرویس دوره ای و تعمیرات یخچال فریزر بلومبرگ

یخچال فریزر تنها وسیله‌ای است که باید به صورت ۲۴ ساعته کار کند و حتی یک ساعت از کار افتادن آن می‌تواند باعث از دست رفتن سلامت مواد غذایی داخل آن شود. بنابراین توصیه می شود به منظور جلوگیری از خرابی یخچال، کارکرد بهتر و بهینه آن و افزایش طول عمر دستگاه، اقدام به سرویس دورهای یخچال نمایید. سرویس تخصصی یخچال فریزر شامل مواردی نظیر: تمیز کردن کویل‌های کندانسور، تعویض فیلتر تصفیه آب، گاز مبرد و… می شود. تعمیرکاران شرکت آریا بهکار یخچال فریزر شما را به صورت تخصصی بازدید و سرویس می‌کنند. خدمات سرویس یخچال شرکت آریا بهکار شامل: بررسی گاز مبرد، کویل‌ها، تعویض فیلتر‌ها، تراز بودن یخچال، سیستم یخ‌زدایی، و آب سرد‌کن و دیگرهای بخش‌ها می‌باشد.

یخچال بلومبرگ Bloomberg

برند بلومبرگ بیش از دو قرن قدمت دارد و اولین بار در سال 1883 بود که توسط برنارد بلومبرگ تأسیس و بر سر زبان ها افتاد. بلومبرگ استارت کار خود را در صنعت متالوژی و جوش فلزات زده بود که یکی از صنایع مادر در تولید لوازم خانگی است. این شرکت در ادامه با خروج از صنعت جوش در سال 1935 وارد شبکه پخش لوازم خانگی شد. به تدریج آشنایی بلومبرگی ها با صنعت لوازم خانگی و فهمیدن زیر و بم آن، باعث شد که این شرکت بتواند در سال 1949 وارد فاز تولید شود.

یخچال بلومبرگ Bloomberg


با توجه به اهمیت موضوع محیط زیست در جهان جدید، بلومبرگ محصولات خود را کاملاً هماهنگ با طبیعت و استانداردهای موجود در این حوزه، تولید می کند. گواهینامه ISO:14001 که مدیریت زیست محیطی را هدف قرار می دهد، برای تمام کارخانه های بلومبرگ لازم الاجراست و تمام امکانات تولیدی و محصولات را هم شامل می شود.
استاندارد دیگر بلومبرگ که باز هم در رابطه با محیط زیست است، استاندارد ROHS است که نشان می دهد که محصولات بلومبرگ تا 95 درصد قابلیت بازیافت و بازگشت به چرخه طبیعت را دارند.
محصولات بلومبرگ از تکنولوژی روز آلمان که مهمترین کشور صنعتی اروپاست، استفاده می کنند.

خدمات قابل ارائه برای تعمیر یخچال بلومبرگ Bloomberg

 1. شارژ گاز یخچال در محل
 2. سرویس کامل یخچال فریزر
 3. تعمیر کمپرسور یخچال
 4. تعمیر کندانسور یخچال بلومبرگ
 5. تعمیر یخساز یخچال بلومبرگ
 6. تعمیر آبسردکن یخچال
 7. تعمیر لوله کشی آب یخچال فریزر و ساید بای ساید
 8. تعویض و نصب فیلتر تصفیه آب یخچال
 9. تعمیر و تعویض درب یخچال
 10. تعویض لاستیک درب یخچال
 11. تعویض و نصب انواع ترموستات های یخچال
 12. تعویض یا تعمیر شیر برقی یخچال
 13. تعمیر و تعویض موتور یخچال
 14. تعمیر برد یخچال ساید بای ساید
 15. شستشوی لوله های رفت و برگشت برای تست نهایی
 16. تعمیر و تعویض انواع سنسور – ترموفیوز در یخچال ساید بای ساید
 17. تعویض و نصب تایمر به همراه ترمودیسک

مرجع تخصصی تعمیر یخچال بلومبرگ Bloomberg

شرکت آریابهکار با بهره گیری از تعمیرکار یخچال متخصص و با داشتن بیش از 30 سال سابقه تعمیر لوازم خانگی و تعمیر یخچال بلومبرگ همواره به دنبال رضایتمندی مشتریان خود بوده است. کلیه خدمات تعمیر یخچال برند بلومبرگ با قطعات اصل و فابریک شرکتی و دارای 90 روز گارانتی می باشد. چنانچه در طی این مدت قطعه تعمیر شده دچار مشکل شد، کلیه خدمات تعمیر آن قطعه به صورت رایگان انجام می گردد.

مرجع تخصصی تعمیر یخچال بلومبرگ Bloomberg

پس به شما پیشنهاد می کنیم تعمیر یخچال بلومبرگ خود را به تعمیرکار یخچال بلومبرگ باتجربه بسپارید تا هم در وقت وهم در هزینه شما صرفه جویی شود. در ضمن مشتریان شرکت آریابهکار می توانند با دریافت کد اشتراک از تخفیف های ویژه تعمیرات یخچال بلومبرگ شرکت استفاده کنند.

نحوه تماس با نمایندگی مرکزی تعمیرات یخچال بلومبرگ

در صورت بروز هرگونه مشکل و خرابی در یخچال بلومبرگ، باید سریعا برای تعمیر آن اقدام نمایید. شما می توانید از طریق شماره های موجود در سایت، با نزدیکترین شعبه شرکت آریا بهکار به محل زندگی خود، تماس بگیرید و درخواست اعزام تعمیرکار به محل برای تعمیر یخچال فریزر را ثبت نمایید. کارشناسان ما پس از بررسی درخواست شما در سریع ترین زمان، تکنسین های مجموعه را به محل شما اعزام می کنند. شرکت آریا بهکار به صورت 24 ساعته حتی در روز های تعطیل آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

چرا یخچال بلومبرگ صدا می دهد؟

اینکه یخچال بلومبرگ شما عزیزان صدا می دهد، یک مورد کاملا عادی می باشد و این گونه نیست که این دستگاه صدا ندهد و اما این صدا بسیار کم می باشد که نشان دهنده اتومات کردن موتور یا همان کمپرسور یخچال بلومبرگ می باشد. اما اگر این صدا به میزان زیادی افزایش یافته است و شما این میزان تفاوت را درک کرده اید، باید به اطلاع شما برسانیم که یک مورد عادی نیست و می تواند ناشی از خرابی قطعات کلیدی در یخچال بلومبرگ باشد و به همین ترتیب توصیه می کنیم توسط کارشناسان مورد عیب یابی قرار گیرد.

چرا یخچال بلومبرگ خنک نمی کند؟

در صورتی که یخچال بلومبرگ شما عزیزان خنک نمی کند، نشان دهنده خرابی سیستم خنک کننده یخچال بلومبرگ می باشد که این خرابی معمولا ناشی از خرابی سیستم خنک کننده مرکزی یخچال بلومبرگ می باشد که همان کمپرسور یا موتور یخچال بلومبرگ است. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که در این مواقع حتما پروسه عیب یابی و تعمیرات یخچال بلومبرگ را به خوبی توسط کارشناسان مجرب و متخصص انجام دهید تا مشکل دستگاه شما یکبار برای همیشه تعمیر شود و نیازی به تعویض موتور نداشته باشید.

علت جمع شدن آب در کف یخچال بلومبرگ

علت جمع شدن آب در کف یخچال بلومبرگ

جمع شدن آب درون یخچال بلومبرگ می تواند معمولا ناشی از خرابی سنسورها و یا باز ماندن درب یخچال بلومبرگ رخ دهد که در طی این 2 عامل، احتمال بروز خرابی بیشتر در این دستگاه وجود دارد که این خرابی بیشتر در موتور یخچال بلومبرگ خواهد بود. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که اگر با چنین خرابی در یخچال بلومبرگ روبرو شدید، از طریق شماره مرکزی 02145437 تماس بگیرید و ثبت درخواست نمایید و از این طریق هماهنگی های لازم را بابت تعمیرات این دستگاه انجام دهید.

علت یخ زدن یخچال بلومبرگ

اگر درون یخچال بلومبرگ شما عزیزان یخ می زند، یا مشکل از جانب برد یخچال بلومبرگ می باشد و یا از جانب سنسور یخچال بلومبرگ! با این وجود در ابتدا با شماره های مندرج تماس بگیرید و هماهنگی های لازم را انجام دهید تا تکنسین تعمیرکار به محل شما اعزام شود.

علت خاموش شدن صفحه نمایش یخچال بلومبرگ

خاموش شدن صفحه نمایش یخچال بلومبرگ یک مشکل عادی نیست و می تواند نشان دهنده خرابی برد و سایر قطعات کلیدی یخچال بلومبرگ باشد که در این مواقع توصیه می کنیم به هیچ وجه این دستگاه را به افراد بی تجربه و کم تجربه نسپارید و صرفا اجازه دهید تا دستگاه شما توسط کارشناسان متخصص مورد عیب یابی قرار گیرد و نیازی به تعویض برد و سایر قطعات کلیدی نداشته باشید.

علت وجود نوسان در درجه یخچال بلومبرگ چیست؟

دلایلی که می توانند منجر به نوسان درجه یخچال بلومبرگ شوند، دلایل متعددی هستند که صرفا باید با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا عیب یابی و تعمیر شوند و شما بدون ابزارهای تعمیراتی مخصوص به هیچ وجه نمی توانید این خرابی را تعمیر کنید. با این وجود از مهم ترین دلایل خرابی این دستگاه می توان به خرابی برد، خرابی کمپرسور، باز و بسته کردن بیش از حد درب یخچال بلومبرگ، نشتی گاز یخچال بلومبرگ، خرابی خازن و… اشاره کرد که هر یک از این موارد به سادگی می توانند منجر به این خرابی شوند.

علت برفک زدن یخچال بلومبرگ

علت برفک زدن یخچال بلومبرگ

یخچال بلومبرگ شما آیا یخچال نسل جدید است؟ در صورتی که یخچال بلومبرگ شما نسل جدید است، بدون شک این دستگاه دارای سیستم ضد برفک یا همان دیفراست می باشد که وظیفه دارد برفک تولیدی در این دستگاه را از بین ببرد. بنابراین اگر یخچال بلومبرگ شما برفک می زند، نشان دهنده خرابی سیستم دیفراست یخچال بلومبرگ می باشد که باید توسط کارشناسان متخصص مورد عیب یابی و تعمیر تخصصی قرار گیرد تا این مشکل به بهترین شکل ممکن تعمیر شود.

علت یکسره کار کردن یخچال بلومبرگ

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است یخچال بلومبرگ شما در طی استفاده های نادرست با آن روبرو شود، یکسره کار کردن یخچال بلومبرگ می باشد که این خرابی می تواند مستقیما به سلامت موتور یخچال بلومبرگ شما آسیب وارد کند. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که در این مواقع فورا با تکنسین های تعمیرکار یخچال بلومبرگ در آریابهکار تماس بگیرید و هماهنگی های لازم را انجام دهید تا تکنسین های تعمیرکار یخچال بلومبرگ اقدام به عیب یابی و تعمیرات این خرابی از دستگاه شما کنند.

با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما این خرابی را جدی بگیرید.

چرا یخچال بلومبرگ نشتی آب دارد؟

نشتی آب یخچال بلومبرگ می تواند ناشی از دلایل مختلفی باشد که از مهم ترین دلایل آن می توان به خرابی لاستیک دور درب یخچال بلومبرگ، آسیب دیدن مخزن، خرابی فیلتر آب، آسیب دیدن لوله های متصل به پشت یخچال بلومبرگ و… اشاره کرد که هر یک از موارد به نحوی می توانند منجر به خرابی دستگاه شما شوند و به همین ترتیب توصیه می کنیم این خرابی نیز توسط تکنسین های متخصص و با تجربه مورد عیب یابی و تعمیرات قرار گیرد تا نیازی به تعویض قطعات کلیدی در این دستگاه نداشته باشید.

تعمیرات یخچال بلومبرگ در جنوب تهران

اگر ساکن مناطق جنوبی تهران هستید و به هر دلیلی با خرابی یخچال بلومبرگ روبرو شده اید و نمی توانید از این دستگاه استفاده کنید، باید به اطلاع شما برسانیم که جای نگرانی وجود ندارد؛ چرا که ما در آریابهکار تمام خدمات عیب یابی و تعمیر یخچال بلومبرگ را به بهترین شکل ممکن ارائه می دهیم تا بتوانید از این دستگاه به بهترین شکل ممکن استفاده کنید و نیازی به تعویض قطعات و یا خرید یخچال جدید نداشته باشید. از این رو ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر یخچال بلومبرگ آماده ارائه خدمات هستیم.

تعمیرات یخچال بلومبرگ در جنوب تهران

توجه داشته باشید که در ادامه ما مناطق تحت پوشش جنوب تهران را نام برده ایم و عبارتند از:
 • امیریه
 • افسریه
 • خراسان
 • شوش
 • فلاح
 • نازی آباد
 • مشیریه
 • شهر ری
 • نعمت آباد
 • دولت آباد
 • صالح آباد
 • خزانه
 • منیریه
 • امیر بهادر
 • مولوی
 • جوادیه
 • سیروس و…

تعمیرات یخچال بلومبرگ در غرب تهران

همچنین در صورتی که ساکن مناطق غربی تهران هستید و مایلید دستگاه شما توسط تکنسین هایی که صرفا تخصص لازم و کافی در تعمیر یخچال بلومبرگ را دارند تعمیر شود، می توانید بر روی تکنسین های متخصص ما حساب کنید و دستگاه شما به بهترین شکل ممکن تعمیر شود. لازم به ذکر است که ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیرات یخچال بلومبرگ صرفا با تکنسین هایی که دانش لازم و کافی در این زمینه دارند، همکاری داریم و نهایت تلاش خود را انجام خواهیم داد تا مشکل دستگاه شما به بهترین شکل تعمیر شود.

تعمیرات یخچال بلومبرگ در غرب تهران

از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که پروسه تعمیرات یخچال بلومبرگ را صرفا به تکنسین هایی بسپارید که دانش لازم و کافی در زمینه تعمیرات یخچال بلومبرگ شما را دارند و می توانند مشکل دستگاه شما را به نحوی تعمیر کنند که نیازی به تعویض قطعات و… نداشته باشید. با این وجود ما به دلیل درخواست های شما مشتریان گرامی خدمات خود را به غرب تهران نیز معطوف کرده ایم و شما می توانید از خدمات تخصصی ما نیز در غرب تهران استفاده کنید.

در ادامه مناطق تحت پوشش در غرب تهران را نام برده ایم و عبارتند از:

 • پونک
 • سعادت آباد
 • شهرزیبا
 • شهرک غرب
 • باغ فیض
 • صادقیه
 • شهران
 • جنت آباد
 • شاهین
 • گیشا
 • شهرک هما
 • شهرک راه آهن
 • سازمان آب
 • شهرک پرواز
 • توحید و…

تعمیرات یخچال بلومبرگ در شمال تهران

با توجه به تعداد درخواست تعمیرات بالای یخچال بلومبرگ در شمال تهران، ما متعهد به تعمیر یخچال بلومبرگ شما عزیزان در شمال تهران هستیم و بدون هر گونه محدودیتی تمام مدل های یخچال بلومبرگ را در شمال تهران تعمیر می کنیم و تا حد ممکن سعی خواهیم کرد تا مشکل دستگاه شما صرفا براساس تعمیرات تخصصی بر طرف شود و نیازی به تعویض قطعات کلیدی و گران قیمت نداشته باشید.

تعمیرات یخچال بلومبرگ در شمال تهران

لازم به ذکر است که تکنسین های ما در آریابهکار حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی یخچال بلومبرگ را دارند و به همین ترتیب تمام خرابی های دستگاه شما تعمیر خواهند شد. در ادامه نیز مناطق شمالی تهران که تحت پوشش خدمات تخصصی ما در آریابهکار هستند را نام برده ایم و عبارتند از:
 • نیاوران
 • سوهانک
 • تجریش
 • اقدسیه
 • فرمانیه
 • جردن
 • درکه
 • کامرانیه
 • الهیه
 • ونک
 • زعفرانیه
 • جماران
 • قلهک
 • ازگل
 • آجودانیه
 • داودیه
 • دروس
 • لویزان
 • محمودیه
 • دزاشیب
 • ظفر و…

نکات کلیدی نگهداری از یخچال بلومبرگ

برای آنکه بتوانید از دستگاه گران قیمت و البته کاربردی ای مانند یخچال بلومبرگ برای چندین سال بدون هر گونه خرابی استفاده کنید، باید یکسری نکات اساسی و کلیدی را در حین استفاده از آن رعایت کنید تا هم این دستگاه آسیب نبیند و هم اینکه طول عمر مفید آن افزایش یابد و سالیان بیشتری برای شما کار کند. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که برای آموزش نکات نگه داری از یخچال بلومبرگ به دفترچه راهنمای استفاده از یخچال بلومبرگ مراجعه کنید و در این دفترچه با تمام نکاتی که مختص دستگاه شما هستند آشنا شوید.

نکات کلیدی نگهداری از یخچال بلومبرگ

همچنین می توانید با کارشناسانی که در این زمینه دانش لازم و کافی دارند مشورت کنید و نکاتی که به شما اعلام می کنند را رعایت کنید.

سخن آخر

زمانی که یخچال فریزر دچار خرابی میشود، سریعا برای تعمیر آن اقدام نمایید. توصیه می شود تعمیر یخچال بلومبرگ در تعمیرگاه های مجاز و رسمی انجام بگیرد. زیرا تعمیر دستگاه توسط افراد نابلد ممکن است سبب خسارت های بیشتر و غیر قابل جبران شود. همچنین تعمیر یخچال در نمایندگی های رسمی مقرون به صرفه تر نیز می باشد.

5/5 - (2 امتیاز)

This Post Has 14 Comments

 1. سلام خسته نباشید. ببخشید یخچال من خیلی صداهای زیادی داره که اصلا عادی نیست! مشکل از چیه؟ آیا باید تعمیر بشه؟

  1. با سلام،
   مشکل دستگاه شما میتواند به دلیل خرابی کمپرسور (موتور) آن باشد. بهتر است از یک تعمیرکار متخصص کمک بگیرید.

 2. من یک یخچال بلومبرگ دارم که اخیرا متوجه شدم بدنه اش خیلی داغ میکنه. نیاز به تعمیر داره؟

  1. با سلام،
   داغ کردن بدنه یخچال ممکن است به دلایل متفاوتی اتفاق بیوفتد مانند پر کردن بیش از حد مواد خوراکی در یخجال، خراب شدن فن دستگاه، کثیفی کندانسور و … برای عیب یابی دقیق دستگاه میتوانید با شماره 02145437 تماس برقرار کنید.

 3. ببخشید من یه سوال داشتم.فریزر ما خوب غذا ها رو منجمد نمیکنه. میتونید راهنماییم کنید چیکارش کنم؟ کاری هست خودم بتونم انجام بدم بدون کمک تعمیرکار؟

  1. با سلام،
   کاربرگرامی دلایلی که ممکن است باعث این مشکل شده باشند شامل موارد زیر هستند:
   خرابی ترموستات یا سنسور
   تمام شدن شارژ یخچال
   خرابی، پاره شدن یا از جا درآمدن لاستیک دور درب
   خرابی فن
   کار نکردن دیفراست
   ممکن است خودتان بتواند بعضی از این موارد را چک کنید اما بهتر است این کار را به تعمیرکار متخصص با دانش کافی در این زمینه بسپارید تا دستگاه را به طور دقیق عیب یابی کند. در صورت تمایل میتوانید با شماره 02145437 آریابهکار تماس حاصل فرمایید.

 4. قسمت یخچال من خیلی گرمه و خیلی هم در کل صدا میده.
  تنظیماتش رو هم هرچی عوض میکنم تغییری توش ایجاد نمیشه

  1. با سلام،
   کاربر گرامی گرمای بدنه یخچال یک امر طبیعی و به دلیل گردش گاز فریون در یخچال است. اما در صورتی که بیش از اندازه باشد ممکن است مشکلی برای دستگاه یا موتور آن پیش آمده باشد و نیاز به عیب یابی دارد.
   صدا دادن یخچال طبیعی است مگر آنکه صداهای ناهنجار از آن شنیده شود که باعث آزار شما شود. از دلایل صدا دادن یخچال میتوانیم به مواردزیر اشاره کنیم:

  2. خرابی فن اوپراتور یخچال
  3. درگیری پره های فن یخچال فریزر
  4. خرابی موتور یا کمپرسور
  5. خرابی فن کمپرسور
  6. شل شدن اتصالات یخچال
  7. به دلیل تخصصی بودن این موارد بهتر است توسط تعمیرکار متخصص عیب یابی و بررسی شود. شما میتوانید با شماره 02145437 آریابهکار تماس گرفته و از تعمیرکاران متخصص آریابهکار کمک بگیرید.

 5. میخواستم ترموستات یخچالم رو تعویض کنید.
  فقط تعویض قطعه هم گارانتی داره؟ اگر داره چه مدت هست؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی باید به عرض شما برسانیم که تعویض قطعات دستگاه یخچال بلومبرگ یکی از مسائل اصلی کار آریابهکار است و دارای گارانتی به مدت 3 ماه میباشد.
   همچنین آریابهکار برای تعویض از قطعات اورجینال و درجه یک استفاده میکند.

 6. خسته نباشید. میشه لطفا یه راه کار درست حسابی برای از بین بردن بوی بد یخچال بگید. خیلی ممنون میشم. یخچالم خیلی وقته بوی بدی میده و هر کاری میکنم نمیره.

  1. با سلام،
   کاربر گرامی برای از بین بردن بوی بد یخچال میتوانید از موارد زیر استفاده کنید:
   جوش شیرین
   قهوه
   لیمو
   ذغال
   سرکه
   اسانس وانیل
   جو دوسر
   شما میتوانید موارد بالا را به مدت چند ساعت تا چند روز یا همیشه درون یخچال نگهداری کنید تا بوی بد یخچالتان از بین برود.

  1. با سلام،
   کاربر گرامی جهت استعلام قیمت های به روز تعمیر یخچال می توانید با شماره 02145437 آریابکار تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214