skip to Main Content
تعمیر یخچال جی پلاس
شماره تماس نمایندگی تعمیر یخچال جی پلاس در تهران

یکی از برندهای پر فروش و البته پر طرفدار در بازار ایران، جی پلاس می باشد که تاکنون محصولات متعددی توسط این مجموعه به بازار ایران عرضه شده است. یکی از محصولات پر فروش جی پلاس، یخچال جی پلاس می باشد که از کیفیت قابل قبول و مطلوبی برخوردار است. از این رو اگر یخچال جی پلاس دارید که به دلیل استفاده نادرست دچار خرابی شده است، جای نگرانی نیست؛ چرا که تعمیر یخچال جی پلاس در آریابهکار بصورت تخصصی و بصورت اصولی توسط مجموعه آریابهکار انجام می شود.

در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات تعمیر یخچال در تهران با خدمات آریابهکار در خصوص تعمیر یخچال جی پلاس آشنا خواهید شد.

فهرست

تعمیر و عیب یابی تخصصی یخچال جی پلاس

اگر شما یخچال جی پلاس دارید که بنابر دلایل مختلفی خراب شده است و کارایی سابق را ندارد، باید به تعمیرگاه یخچال جی پلاس در تهران و یا شهر محل سکونت خود مراجعه کنید تا از این طریق مشکل شما شناسایی و برطرف شود. از این رو اولین گام برای تعمیر یخچال جی پلاس، تعمیر یخچال جی پلاس نیست! به عبارتی در ابتدا باید مشکل دستگاه توسط تکنسین مورد عیب یابی قرار گیرد و سپس با اعلام علت خرابی و کسب تائید شما مبنی تعمیرات، پروسه تعمیرات آغاز خواهد شد.

تعمیر و عیب یابی تخصصی یخچال جی پلاس

بنابراین ما در ابتدا بصورت تخصصی مشکل دستگاه شما را عیب یابی می کنیم تا بصورت اصولی و بدون هر گونه گمانی مشکل یخچال جی پلاس را تعمیر کنیم.

نمایندگی مرکزی تعمیر یخچال جی پلاس (GPLUS)

آریابهکار به عنوان نمایندگی مرکزی تعمیر یخچال جی پلاس در تهران، با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات تخصصی تمام خدمات تعمیر یخچال جی پلاس را به همراه کادری مجرب و متخصص با استفاده از ابزارهای تعمراتی روز دنیا انجام می دهد تا مشکل شما عزیزان در کمترین زمان صرفا با هزینه ای که براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه به شما اعلام می شود، برطرف گردد. از این رو اگر مایل به تعمیرات یخچال جی پلاس در نمایندگی هستید، می توانید دستگاه خود را به تکنسین های ما بسپارید تا پروسه تعمیرات تخصصی در حضور شما صورت گیرد.

شماره های برقراری ارتباط با نمایندگی تعمیرات یخچال چی پلاس

با این وجود اگر با هر گونه خرابی در یخچال جی پلاس روبرو شده اید، بهترین راهکاری که ما به شما پیشنهاد می دهیم این است که یخچال جی پلاس خود را در نمایندگی تعمیر یخچال جی پلاس در تهران و یا شهر محل سکونت خود تعمیر کنید تا از این طریق بتوانید مشکل دستگاه خود را به بهترین شکل ممکن بر طرف کنید و نیازی به تعویض قطعات و… نداشته باشید. همچنین شنا عزیزان می توانید پروسه عیب یابی و تعمیر یخچال جی پلاس را در آریابهکار سپری کنید تا مشکل دستگاه شما یکبار برای همیشه عیب یابی و تعمیر شود.

برای تماس با آریابهکار می توانید از طریق شماره های مندرج در بخش ذیل اقدام نمایید:

تیم پشتیبانی آریابهکار همواره آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند.

خدمات نمایندگی تعمیر یخچال جی پلاس

خدمات تعمیر یخچال جی پلاس در آریابهکار شامل کدام خدمات می شود؟ ما تمام خدمات تعمیر یخچال جی پلاس را بدون هر گونه محدودیتی و بصورت تخصصی به همراه تکنسین های مجرب و متخصص و همچنین قطعات شرکتی انجام می دهیم.

خدمات نمایندگی تعمیر یخچال جی پلاس

بنابراین ما محدودیت خدمات تعمیر یخچال جی پلاس نداریم و تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا مشکلات دستگاه شما را در شرایط اقتصادی فعلی با کمترین هزینه تعمیراتی ممکن تعمیر کنیم.

مزایای تعمیر یخچال جی پلاس در نمایندگی آریابهکار

آریابهکار نسبت به سایر مراکز تعمیراتی یخچال جی پلاس دارای نقاط متمایز کننده ای می باشد که از این طریق می توانید دستگاه خود را با خیالی آسوده به تیم کارشناسان ما بسپارید تا پروسه تعمیرات آن صورت گیرد. اما این مزایا کدام اند؟ از مهم ترین مزایایی که می توانیم در این زمینه نام ببریم عبارتند از:

1. گارانتی 90 روزه برای تمام خدمات

اولین مزیت تعمیر یخچال جی پلاس در آریابهکار این است که با توجه به تعمیر تخصصی یخچال جی پلاس در آریابهکار، ما تمام خدماتی که بر روی دستگاه شما انجام می دهیم را به همراه گارانتی انجام خواهیم داد. بازه زمانی گارانتی خدمات ما 90 روزه است و بلا استثنا برای تمام خدمات تعمیر یخچال جی پلاس تعلق خواهد گرفت تا با خیالی آسوده دستگاه خود را به ما بسپارید.

2. تعمیر تخصصی توسط تکنسین مجرب

دومین و مهم ترین مزایای تعمیر یخچال جی پلاس در آریابهکار این است که ما در آریابهکار پروسه عیب یابی و تعمیر یخچال جی پلاس توسط تکنسین هایی انجام خواهیم داد که توانایی ویژه و قابل توجهی در این زمینه دارند و می توانند مشکل شما را به بهترین شکل ممکن انجام دهند. از این رو تعمیر یخچال جی پلاس شما عزیزان در آریابهکار تضمین شده است؛ چرا که تکنسین های ما تمام دانش فنی خود را در حین تعمیر یخچال جی پلاس به کار خواهند گرفت تا مشکل شما را برطرف کنند.

توجه: تکنسین های آریابهکار دارای حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی یخچال جی پلاس هستند و با تمام مدل های این دستگاه بصورت کامل آشنا می باشند.

3. تعمیر قطعات معیوب بجای تعویض آنها

ما در آریابهکار مفتخریم که بجای تعویض قطعات معیوب یخچال جی پلاس، آنها را توسط تکنسین های مجرب و متخصص و با ابزارهای تعمیراتی مخصوص تعمیر می کنیم تا هزینه تعمیرات شما به کمترین میزان ممکن کاهش پیدا کند و بتوانید با پرداخت هزینه جزئی، از این دستگاه برای چندین سال دیگر بدون هر گونه خرابی استفاده کنید. همچنین ما تا زمانیکه بصورت 100 درصد از خرابی یک قطعه مطمئن نشویم، به هیچ وجه آنرا تعویض نخواهیم کرد.

تعمیر قطعات معیوب بجای تعویض آنها

4. هزینه تعمیرات یخچال جی پلاس

چهارمین مزایای تعمیرات یخچال جی پلاس در آریابهکار، هزینه تعمیرات می باشد. اما به چه علت؟ ما در آریابهکار نسبت به سایر تعمیرگاه کمترین هزینه تعمیرات ممکن را اعلام می کنیم. توجه داشته باشید مبنا و معیار اعلام هزینه تعمیرات یخچال جی پلاس در آریابهکار، نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی است.

سایر خدمات آریابهکار: تعمیر یخچال ویرپول

مشکلات متداول یخچال جی پلاس

در صورتی که شما از یخچال جی پلاس بصورت صحیح و اصولی استفاده نکنید، ممکن است این دستگاه دچار یکسری خرابی شود که این خرابی ها عبارتند از:

مشکلات متداول یخچال جی پلاس

 1. علل یکسره کار کردن یخچال جی پلاس
 2. روشن شدن چراغ دیفراست یخچال جی پلاس
 3. سخت باز شدن درب یخچال جی پلاس
 4. خاموش شدن صفحه نمایش یخچال جی پلاس
 5. خاموش و روشن شدن یخچال جی پلاس
 6. قطع و وصل شدن جریان برق یخچال جی پلاس
 7. صدای زیاد یخچال جی پلاس
 8. تولید برفک یخچال جی پلاس
 9. یخ زدن کندانسور یخچال جی پلاس
 10. بوی بد یخچال جی پلاس
 11. نشت آب یخچال جی پلاس
 12. بسته نشدن درب یخچال جی پلاس
 13. داغ شدن بیش از حد کمپرسور یخچال جی پلاس
 14. یخ زدن محفظه داخلی یخچال جی پلاس

سرویس های دوره ای یخچال جی پلاس در تهران

اگر یخچال جی پلاس دارید، باید به اطلاع شما برسانیم که برای استفاده بهینه و صحیح از این دستگاه نیاز به سرویس های دوره ای یخچال جی پلاس دارید تا بتوانید از این دستگاه برای چندین سال بدون هر گونه خرابی در آینده استفاده کنید. با این وجود آیا چنین چیزی ممکن است؟ بله. چگونه؟ در سرویس دوره ای یخچال جی پلاس توسط کارشناسان مجرب و متخصص با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا، تمام قطعات و بخش های مختلف دستگاه شما مورد بررسی قرار می گیرند تا تکنسین مطمئن شود که دستگاه شما مثل روز اول کار می کند.

با این وجود توصیه ای که ما برای شما داریم این است که حداقل هر 6 ماه یکبار اقدام به سرویس دوره ای یخچال جی پلاس نمایید تا از این طریق طول عمر مفید دستگاه را افزایش دهید. لازم به ذکر است که پروسه سرویس دوره ای یخچال جی پلاس توسط کارشناسان مجرب و متخصص آریابهکار به بهترین شکل ممکن انجام می شود.

تعمیرات یخچال جی پلاس در منزل یا محل کار

بدون شک یخچال یکی از مهم ترین و اصلی ترین اختراعات بشر در طی چند سال اخیر بوده است که این روزها هر یک از ما یکی از این دستگاه را در خانه داریم. با این وجود اگر یخچال جی پلاس شما خراب شده است، علیرغم خرابی دستگاه مواد غذایی درون یخچال جی پلاس شما فاسد خواهند شد. از این رو ما در آریابهکار خدمات تعمیر یخچال جی پلاس در منزل را انجام می دهیم تا بتوانید از این طریق مشکل دستگاه خود را بر طرف کنید و نیازی به انتقال دستگاه به شعب تعمیراتی آریابهکار نداشته باشید.

تعمیرات یخچال جی پلاس در منزل یا محل کار

با این وجود شما می توانید از طریق شماره های مندرج با ما تماس بگیرید و درخواست اعزام تکنسین نمایید تا از این طریق تعمیرکار به منزل و یا محل کار شما اعزام شود و مشکل دستگاه شما را بر طرف کند؛ تکنسین های آریابهکار برخلاف سایر تعمیرگاه ها در ساعت مقرر به محل معرفی شده شما مراجعه خواهند کرد تا در اسرع زمان خرابی دستگاه شما مورد بررسی قرار گیرد.

معرفی یخچال فریزر جی پلاس و یخچال ساید جی پلاس

یخچال فریزر جی پلاس و یخچال ساید بای ساید جی پلاس یکی از بهترین یخچال هایی هستند که در بازار ایران وجود دارند و تاکنون در مدل های متنوعی طراحی و به بازار عرضه شده اند. خوشبختانه کیفیت این محصولات رضایت بخش هستند و همواره شما می توانید این دستگاه را در مدل های متنوع با کیفیت بالایی خریداری کنید. از این رو در خصوص جی پلاس باید به اطلاع شما برسانیم که یکی از برندهای مطرح و البته شناخته شده در کشور عزیزمان است که دستگاه های با کیفیت را به همراه گارانتی به بازار عرضه کرده است.

بنابراین شما می توانید در بازه های قیمتی مختلفی اقدام به خرید یخچال فریزر جی پلاس و یخچال ساید بای ساید جی پلاس نمایید.

بررسی ایرادات یخچال جی پلاس

آیا یخچال جی پلاس ایراد دارد؟ قطعات بی کیفیتی روی این دستگاه نصب شده اند؟ آیا با خرید یخچال جی پلاس نیاز به تعمیرات خواهیم داشت؟

این سوالات یکی از سوالاتی هستند که پیش از خرید یخچال جی پلاس و یا هر برند دیگری ممکن است برای شما ایجاد شوند. با این وجود آیا یخچال جی پلاس دستگاه با کیفیتی است؟ همراهان عزیز، برند جی پلاس یکی از بهترین برندهایی است که در بازار ایران فعالیت می کند و خوشبختانه دستگاه های باکیفیت به همراه گارانتی عرضه کرده است و از این رو اگر شما یخچال جی پلاس در هر مدلی را خریداری کرده اید، مطمئن باشید که این دستگاه تا چندین سال بدون هر گونه ایرادی برای شما کار خواهد کرد.

اما اگر به دنبال ایراد بخصوصی هستید، باید به اطلاع شما برسانیم که در صورتی ایراد در یخچال جی پلاس ایجاد خواهد شد که شما به‌صورت نادرست و اشتباه از یخچال جی پلاس خود استفاده کنید. با این وجود اگر شما به‌صورت صحیح از این دستگاه استفاده کنید، ایرادی در این دستگاه ایجاد نخواهد شد!

سایر خدمات: تعمیر یخچال سامسونگ

علت بروز خطا در یخچال جی پلاس

گاهی اوقات ممکن است همانند یک روز عادی به سراغ یخچال جی پلاس بیایید و متوجه این شوید که کد خطای خاصی بر روی این دستگاه ایجاد شده است. در این مواقع توصیه می کنیم آرامش خود را حفظ کنید و از طریق شماره تماس 02145437 با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید تا تکنسین های مجرب مجموعه به محل شما اعزام شوند تا از این طریق کد خطای ایجاد شده تعمیر شود.

علت بروز خطا در یخچال جی پلاس

لازم به ذکر است که کدهای خطای یخچال جی پلاس ناشی از استفاده نادرست و همچنین خرابی قطعات رخ می دهد و به همین دلیل زمانیکه با این کدهای خطا روبرو می شوید، توصیه می کنیم اگر دانش تعمیرات یخچال جی پلاس ندارید، به هیچ وجه اقدامی مبنی بر تعمیر این دستگاه نکنید!

آشنایی با خطاها و ارور های یخچال جی پلاس

در ادامه قصد داریم رایج ترین کدهای خطا یخچال جی پلاس را برای شما عزیزان نام ببریم و علت بروز آنها را شرح دهیم:

توجه: در صورتی که تجربه لازم و کافی در این زمینه ندارید، توصیه می کنیم به هیچ وجه پروسه عیب یابی و تعمیر کد خطای یخچال جی پلاس را انجام ندهید.

کدهای خطای یخچال جی پلاسعلت کد خطای یخچال جی پلاس
ارور EC یخچال جی پلاسارتباط بین برد یخچال جی پلاس و برد دسپلی یخچال جی پلاس قطع شده است.
ارور EF یخچال جی پلاسفن یخچال فریزر یخچال جی پلاس دچار خرابی شده است و باید عیب یابی شود.
ارور E0 یخچال جی پلاسخرابی سنسور یخچال جی پلاس.
ارور E4 یخچال جی پلاسسنسور تشخیص دمای فریزر یخچال جی پلاس خراب شده است.
ارور E5 یخچال جی پلاسدیفراست یخچال جی پلاس خراب شده است و باید با استفاده از ابزارهای مخصوص عیب یابی شود.
ارور E6 یخچال جی پلاسخرابی سنسور دمای محیط یخچال جی پلاس.

چرا مواد غذایی در یخچال جی پلاس یخ می زنند؟

دلایلی که می توانند منجر به یخ زدن مواد غذایی در یخچال جی پلاس شوند، عبارتند از:

 • تنظیم نادرست و اشتباه دمای یخچال جی پلاس.
 • خرابی ترموستات یخچال جی پلاس.
 • خرابی برد یخچال جی پلاس.
 • خراب شدن کمپرسور یخچال جی پلاس.
 • خرابی ترمیستور یخچال جی پلاس.
 • خراب شدن لاستیک دور درب یخچال جی پلاس.
 • چیدن نادرست و اشتباه مواد غذایی در یخچال جی پلاس.
 • قرار دادن مواد غذایی در مقابل فن داخلی یخچال جی پلاس.
 • کثیفی کویل های کندانسور یخچال جی پلاس.

با این وجود اگر با مشکل یخ زدن مواد غذایی در یخچال جی پلاس روبرو شده اید، باید به اطلاع شما برسانیم که این اتفاق بنابر دلایل بالا برای دستگاه شما ایجاد می شود و اینگونه نیست که این مشکل صرفا بنابر دلایل عادی رخ دهد. از این توصیه می کنیم موارد سطحی از لیست بالا که خودتان نیز می توانید آنها را عیب یابی و یا حتی بر طرف کنید را انتخاب نمایید تا مشکل را بر طرف کنید. اما اگر این خرابی به نحوی بود که صرفا باید توسط کارشناس تعمیرکار عیب یابی و تعمیر شود، می توانید با کارشناسان یخچال جی پلاس در آریابهکار در ارتباط باشید.

چرا دما یخچال و فریزر جی پلاس را نمی توان تنظیم کرد؟

یکی از مشکلاتی که ممکن است پس از گذشت یک بازه زمانی طولانی استفاده از یخچال جی پلاس با آن روبرو شوید این است که شما با انجام کارهای مختلف نمی توانید دمای یخچال و فریزر یخچال جی پلاس را تنظیم کنید! به عبارتی شما دمای این دستگاه را تنظیم می کنید، اما مجددا این دما تغییر می کند! آیا چنین چیزی عادی است؟ بدون شک نباید چنین اتفاقی در یخچال جی پلاس رخ دهد و رخ دادن آن نیز به منزله خرابی در قسمتی از یخچال جی پلاس می باشد که باید عیب یابی تخصصی صورت گیرد.

چرا دما یخچال و فریزر جی پلاس را نمی توان تنظیم کرد

با این وجود در ادامه عوامل و دلایلی که می توانند منجر به این خرابی شوند را نام برده ایم و عبارتند از:

 1. نشتی گاز یخچال جی پلاس.
 2. خرابی کمپرسور یخچال جی پلاس.
 3. خرابی دیفراست یخچال جی پلاس.
 4. خرابی نوار درب یخچال جی پلاس.
 5. کثیفی کندانسور یخچال جی پلاس.
 6. خرابی برد یخچال جی پلاس.

چرا به هیچ وجه نباید سراغ تعمیرکاران غیرمجاز یخچال جی پلاس برویم؟

زمانیکه یخچال جی پلاس شما در هر مدلی خراب می شود، مایل هستید تا به هر نحو ممکن این دستگاه در اسرع زمان توسط کارشناسان تعمیر شود تا آسیبی به مواد غذایی موجود در این دستگاه وارد نگردد. از این رو راهکار چیست؟ آیا می توان این پروسه را به هر فرد بی تجربه و کم تجربه بسپاریم؟ بدون شک خیر! اگر شما پروسه تعمیر یخچال جی پلاس را به هر فردی بسپارید، عملا دستگاه شما تعمیر نخواهد شد!

به همین دلیل توصیه می کنیم در این مواقع عجولانه تصمیم نگیرید و اجازه دهید تا دستگاه شما به‌صورت تخصصی تعمیر شود. همچنین اگر این دستگاه توسط افراد بی تجربه عیب یابی و تعمیر شود، هم هزینه بالایی باید بپردازید و هم اینکه خرابی یخچال جی پلاس شما بر طرف نخواهد شد.

سایر خدمات: تعمیر یخچال دوو تهران

چرا مواد غذایی در یخچال Gplus عمر کوتاهی دارند؟

یکی از سوالاتی که ممکن است در صورت استفاده از یخچال جی پلاس برای شما ایجاد شوند این است که چرا مواد غذایی مختلف در یخچال جی پلاس عمر زیادی ندارند؟! این موضوع نه تنها در یخچال جی پلاس است، بلکه در تمام برندهای یخچال وجود دارد؛ چرا که هر ماده غذایی دارای طول عمر مخصوص به خود است و شما نمی توانید آنها را در یخچال جی پلاس و یا هر برند دیگری بیشتر از طول عمر مفید آنها نگه دارید. از این رو چنین مشکلی از جانب یخچال نیست و بیشتر از جانب ماده غذایی است.

لازم به ذکر است که اگر شما مواد غذایی مختلف را در یخچال جی پلاس به‌صورت صحیح بسته بندی کنید و آنها را درون ظروف مخصوص نگهداری کنید، مطمئن باشید که می توانید طول عمر مفید آنها را افزایش دهید. با این وجود طول عمر مفید مواد غذایی بسیار مهم است؛ برای مثال طول عمر گوشت قرمز یکسال و طول عمر گوشت چرخ کرده 4 ماه است!

چرا از آبسردکن یخچال Gplus آب چکه میکند؟

اگر یخچال جی پلاس شما دارای آبسردکن می باشد، به هیچ وجه نباید آب از آبسردکن این دستگاه چکه کند! به عبارتی اگر آب از آبسردکن یخچال جی پلاس چکه کند، می تواند نشان دهنده بروز یک خرابی در این دستگاه باشد. به همین دلیل توصیه می کنیم در این مواقع سعی نکنید تا از طریق وارد کردن فشار بیش از حدی به شیر آبسردکن یخچال جی پلاس بتوانید مشکل را بر طرف کنید. با این وجود علت بروز این خرابی چیست؟

چرا از آبسردکن یخچال Gplus آب چکه میکند

در ادامه رایج ترین دلایل بروز این خرابی را برای شما نام برده ایم که عبارتند از:

 • خرابی شیر آب یخچال جی پلاس.
 • خرابی مخزن پلاستیکی یخچال جی پلاس.
 • بالا رفتن فشار آب.
 • ترک برداشتن مخزن آب یخچال جی پلاس.

این موارد تنها بخشی از مواردی هستند که می توانند منجر به این خرابی شوند و به همین دلیل توصیه می کنیم این خرابی را توسط کارشناسان مجرب و متخصص عیب یابی کنید.

چرا درب‌ یخچال جی پلاس به خوبی بسته نمی شود؟

بسته نشدن درب یخچال جی پلاس یک مشکل عادی است؟ بدون شک این مشکل یک مشکل عادی نیست! پیش از آنکه به علت این خرابی بپردازیم باید بگوییم که اگر درب یخچال جی پلاس در حین روشن بودن این دستگاه باز باشد، می تواند منجر به خرابی گسترده دستگاه شما شود. با این وجود مهم ترین خرابی که ممکن است با آن روبرو شوید، خرابی کمپرسور یا همان موتور یخچال جی پلاس می باشد که می تواند هزینه قابل توجهی را به شما تحمیل کند. اما چرا؟

زمانیکه درب یخچال جی پلاس به بازه زمانی طولانی مدتی باز باشد، سرمای تولیدی در این دستگاه بصورت دائم به بیرون نفوذ می کند و از این طریق سیستنم خنک کننده یخچال جی پلاس که در راس آن موتور است بصورت دائم تلاش خواهد کرد تا سرمای لازم و کافی را درون یخچال ایجاد کند و در نتیجه اگر این بازه زمانی طولانی شود، موتور و سیستم خنک کننده یخچال جی پلاس آسیب خواهند دید.

لازم به ذکر است که این خرابی معمولا به دلیل خرابی لاستیک دور درب یخچال جی پلاس رخ می دهد.

علت صدای غیر طبیعی یخچال جی پلاس چیست؟

اگر جدیدا متوجه این شده اید که صدای غیر عادی و غیر طبیعی از یخچال جی پلاس شما شنیده می شود، باید به اطلاع شما برسانیم که این صدای غیر طبیعی می تواند نشان دهنده خرابی دستگاه شما باشد! اما علت صدای غیر عادی یخچال جی پلاس چیست؟ رایج ترین علت این خرابی، عدم تراز بودن یخچال جی پلاس، خرابی کمپرسور و خرابی فن موتور یخچال جی پلاس است که این موارد باید توسط کارشناس دستگاه مورد عیب یابی و بررسی قرار گیرند تا از این طریق مشکل بر طرف شود.

اما اگر این مشکل بصورت صحیح ریشه یابی نگردد و تعمیرات تخصصی برای آن انجام نشود، باید به منتظر خرابی ای باشید که می تواند هزینه زیادی را به شما تحمیل کند. با این وجود بهتر است این خرابی را در اسرع زمان توسط کارشناسان مجرب و متخصص عیب یابی و تعمیر کنید و مانع ادامه دار شدن این خرابی شوید.

چرا کمپرسور یخچال جی پلاس بیش از اندازه کار می‌کند؟

کمپرسور یا همان موتور یخچال جی پلاس، به عنوان اصلی ترین قطعه در میان قطعات سیستم خنک کننده یخچال جی پلاس می باشد که وظیفه ایجاد سرمای لازم و کافی بر عهده این قطعه است. از این رو اگر موتور یخچال جی پلاس شما به هر دلیلی به مدت زمان زیادی کار کند، نشان دهنده خرابی این قطعه است که باید توسط کارشناسان مورد عیب یابی قرار گیرد. اما چرا این مشکل ایجاد می شود؟ رایج ترین عامل این خرابی، باز ماندن طولانی مدت درب یخچال و همچنین فراموش کردن بستن درب یخچال جی پلاس رخ می دهد.

چرا کمپرسور یخچال جی پلاس بیش از اندازه کار می‌کند

با این وجود در این مواقع توصیه می کنیم لاستیک دور درب یخچال جی پلاس را مورد عیب یابی قرار دهید و اگر این مشکل را احساس کردید، می توانید اقدام به تعویض لاستیک دور درب یخچال نمایید تا از این طریق مشکل دستگاه شما بر طرف شود. اما اگر مشکل از لاستیک دور درب یخچال جی پلاس نبود، بهتر است با استفاده از تعمیرکار یخچال جی پلاس اقدام به عیب یابی و بازبینی موتور این دستگاه کنید!

علت برفک در قسمت یخچال و فریزر جی پلاس چیست؟

یخچال های نسل جدید بر خلاف یخچال های قدیمی به نحوی طراحی شده اند که شما به هیچ وجه نباید برفک را در این دستگاه ها مشاهده کنید؛ چرا که مجهز به سیستم دیفراست یا همان ضد برفک هستند. اما اگر شما به هر دلیلی متوجه بروز برفک در یخچال جی پلاس شدید، نشان دهنده خرابی سیستم دیفراست شما عزیزان است که باید در این مواقع اقدام به عیب یابی و تعمیر این سیستم نمایید تا از این طریق مشکل بر طرف شود. لازم به ذکر است که ما این سیستم را بصورت تخصصی تعمیر می کنیم تا نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید.

علت خارج شدن هوای گرم از زیر یخچال جی پلاس چیست؟

هوای گرم که ممکن است از زیر یخچال جی پلاس و یا حتی بالا و کناره های دستگاه خارج شود، ناشی از موتور و کندانسور یخچال جی پلاس است. اما چرا؟ پروسه تولید هوای خنک در یخچال جی پلاس به همراه گرما است؛ چرا که گرمای گاز موجود در این دستگاه گرفته می شود تا از این طریق تبدیل به هوای خنک شود. از این رو این هوای گرم توسط فن موتور یخچال جی پلاس به بیرون از دستگاه انتقال داده می شود تا در یک بخش محبوس نشود.

با این وجود این موضوع جای نگرانی ندارد! اما اگر این گرما به میزان قابل توجهی افزایش دما یافته است باید توسط کارشناس مورد عیب یابی قرار گیرد.

سایر خدمات: تعمیر یخچال هیمالیا در تهران

علت گرم بودن بدنه یخچال Gplus چیست؟

از مهم ترین دلایل گرم بودن بیش از حد بدنه یخچال جی پلاس می توان به این موارد اشاره نمود:

 1. محبوس بودن موقعیت مکانی یخچال جی پلاس.
 2. خرابی سیستم خنک کننده یخچال جی پلاس.
 3. خرابی فن یخچال جی پلاس.
 4. کثیفی فیلتر هوای یخچال جی پلاس.
 5. باز کردن بیش از حد درب یخچال جی پلاس.
 6. خرابی کمپرسور یخچال جی پلاس.
 7. اتمام گاز مبرد یخچال جی پلاس.

علت گرم بودن بدنه یخچال Gplus چیست

اگر موفق به رفع این مشکل از طریق راهکارهای عادی نشدید، توصیه می کنیم از کارشناسان مجرب و متخصص آریابهکار درخواست خدمات نمایید.

محل مناسب نصب یخچال جی پلاس

برای آنکه بتوانید از یخچال جی پلاس خود در هر مدل بهترین استفاده ممکن را داشته باشید، باید این دستگاه بصورت اصولی نصب شود. با این وجود توصیه ای که برای شما داریم است که حتما این پروسه توسط کارشناس مجرب صورت گیرد. لازم به ذکر است که محل مناسب نصب یخچال جی پلاس در آشپزخانه با فاصله نسبی از پشت و کناره ها است. برای اطلاع از محل مناسب نصب یخچال جی پلاس می توانید به دفترچه راهنمای این دستگاه مراجعه کنید.

علت روشن نشدن دیسپلی در یخچال جی پلاس چیست؟

در ادامه اصلی ترین عوامل در خصوص روشن نشدن دیسپلی یخچال جی پلاس را نام برده ایم که عبارتند از:

 1. اتصالی برق یخچال جی پلاس.
 2. خرابی برد یخچال جی پلاس.
 3. نوسان برق.
 4. خراب شدن نمایشگر یخچال جی پلاس.
 5. خرابی ال ای دی های پشتی دیسپلی یخچال جی پلاس.

لازم به ذکر است که رایج ترین علت این خرابی، خراب شدن برد یخچال جی پلاس است که باید عیب یابی تخصصی صورت گیرد.

5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 4 Comments

 1. سلام ببخشید دستگاه من هر وقت بهش دقت کردم دیدم داره خیلی صدا میده. بنظرتون طبیعیه؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی باید به عرض شما برسانیم که صدا دادن یخچال یک امر طبیعی است. با این حال زمانی که صداها خیلی بلند و غیر معمولی می شوند ممکن است دستگاه به مشکلاتی مانند موارد زیر بر خورده باشد که در این صورت بهتر است از یک تعمیرکار متخصص برای بررسی و سرویس دستگاه خود کمک بگیرید.

  2. صدا دادن دستگاه به دلیل سیستم نوفراست
  3. لوله های داخلی یخچال
  4. صدای گاز یخچال
  5. صدای قل قل کردن روغن کمپرسور
  6. صداهای تق تق بلند
  7. صدای تیک تیک یخچال و خرابی کندانسور
  8. صدای وز وز
  9. صدای بوق زدن
  10. صدا دادن به دلیل تراز نبودن
  11. فن خراب دستگاه
   1. بسلام چند روزی میشه یخچال ساید مدل جی پلاس من موقع خاموش وروشن شدن موتور صدای جیرجیر بلندی مثل صدای دری که خیلی وقته روغن کاری نشده وصدای وحشتناکی میده

    1. با سلام،
     کاربر گرامی مشکل دستگاه شما ممکن است گاهی اوقات به دلیل وجود برفک زیاد در اوپراتور باشد که باعث می شود تا این قطعه یخ بزند و صدایی مانند جیر جیر تولید کند. همچنین کثیف شدن موتور یخچال و یا شب شدن آن نیز می تواند از دلایل این مشکل باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214