skip to Main Content
مرکز ارتباط سراسری مشتریان : ۴۵۴۳۷-۰۲۱

۹۰ روز گارانتی - حمل رایگان - عیب یابی رایگان

یکی از برندهای پر فروش و البته پر طرفدار در بازار ایران، جی پلاس می باشد که تاکنون محصولات متعددی توسط این مجموعه به بازار ایران عرضه شده است. یکی از محصولات پر فروش جی پلاس، یخچال جی پلاس می باشد که از کیفیت قابل قبول و مطلوبی برخوردار است.

از این رو اگر یخچال جی پلاس دارید که به دلیل استفاده نادرست دچار خرابی شده است، جای نگرانی نیست؛ چرا که تعمیر یخچال جی پلاس در آریابهکار بصورت تخصصی و بصورت اصولی توسط مجموعه آریابهکار انجام می شود.

در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات تعمیر یخچال در تهران با خدمات آریابهکار در خصوص تعمیر یخچال جی پلاس آشنا خواهید شد.

تعمیر و عیب یابی تخصصی یخچال جی پلاس

اگر شما یخچال جی پلاس دارید که بنابر دلایل مختلفی خراب شده است و کارایی سابق را ندارد، باید به تعمیرگاه یخچال جی پلاس در تهران و یا شهر محل سکونت خود مراجعه کنید تا از این طریق مشکل شما شناسایی و برطرف شود. از این رو اولین گام برای تعمیر یخچال جی پلاس، تعمیر یخچال جی پلاس نیست! به عبارتی در ابتدا باید مشکل دستگاه توسط تکنسین مورد عیب یابی قرار گیرد و سپس با اعلام علت خرابی و کسب تائید شما مبنی تعمیرات، پروسه تعمیرات آغاز خواهد شد.

تعمیر و عیب یابی تخصصی یخچال جی پلاس

بنابراین ما در ابتدا بصورت تخصصی مشکل دستگاه شما را عیب یابی می کنیم تا بصورت اصولی و بدون هر گونه گمانی مشکل یخچال جی پلاس را تعمیر کنیم.

نمایندگی مرکزی تعمیر یخچال جی پلاس (GPLUS)

آریابهکار به عنوان نمایندگی مرکزی تعمیر یخچال جی پلاس در تهران، با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات تخصصی تمام خدمات تعمیر یخچال جی پلاس را به همراه کادری مجرب و متخصص با استفاده از ابزارهای تعمراتی روز دنیا انجام می دهد تا مشکل شما عزیزان در کمترین زمان صرفا با هزینه ای که براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه به شما اعلام می شود، برطرف گردد. از این رو اگر مایل به تعمیرات یخچال جی پلاس در نمایندگی هستید، می توانید دستگاه خود را به تکنسین های ما بسپارید تا پروسه تعمیرات تخصصی در حضور شما صورت گیرد.

شماره های برقراری ارتباط با نمایندگی تعمیرات یخچال چی پلاس

برای برقراری ارتباط با نمایندگی تعمیرات یخچال جی پلاس می توانید از طریق شماره های ذیل اقدام نمایید:

خدمات نمایندگی تعمیر یخچال جی پلاس

خدمات تعمیر یخچال جی پلاس در آریابهکار شامل کدام خدمات می شود؟ ما تمام خدمات تعمیر یخچال جی پلاس را بدون هر گونه محدودیتی و بصورت تخصصی به همراه تکنسین های مجرب و متخصص و همچنین قطعات شرکتی انجام می دهیم. بنابراین ما محدودیت خدمات تعمیر یخچال جی پلاس نداریم و تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا مشکلات دستگاه شما را در شرایط اقتصادی فعلی با کمترین هزینه تعمیراتی ممکن تعمیر کنیم.

مزایای تعمیر یخچال جی پلاس در نمایندگی آریابهکار

آریابهکار نسبت به سایر مراکز تعمیراتی یخچال جی پلاس دارای نقاط متمایز کننده ای می باشد که از این طریق می توانید دستگاه خود را با خیالی آسوده به تیم کارشناسان ما بسپارید تا پروسه تعمیرات آن صورت گیرد. اما این مزایا کدام اند؟ از مهم ترین مزایایی که می توانیم در این زمینه نام ببریم عبارتند از:

1. گارانتی 90 روزه برای تمام خدمات

اولین مزیت تعمیر یخچال جی پلاس در آریابهکار این است که با توجه به تعمیر تخصصی یخچال جی پلاس در آریابهکار، ما تمام خدماتی که بر روی دستگاه شما انجام می دهیم را به همراه گارانتی انجام خواهیم داد. بازه زمانی گارانتی خدمات ما 90 روزه است و بلا استثنا برای تمام خدمات تعمیر یخچال جی پلاس تعلق خواهد گرفت تا با خیالی آسوده دستگاه خود را به ما بسپارید.

2. تعمیر تخصصی توسط تکنسین مجرب

دومین و مهم ترین مزایای تعمیر یخچال جی پلاس در آریابهکار این است که ما در آریابهکار پروسه عیب یابی و تعمیر یخچال جی پلاس توسط تکنسین هایی انجام خواهیم داد که توانایی ویژه و قابل توجهی در این زمینه دارند و می توانند مشکل شما را به بهترین شکل ممکن انجام دهند. از این رو تعمیر یخچال جی پلاس شما عزیزان در آریابهکار تضمین شده است؛ چرا که تکنسین های ما تمام دانش فنی خود را در حین تعمیر یخچال جی پلاس به کار خواهند گرفت تا مشکل شما را برطرف کنند.

توجه: تکنسین های آریابهکار دارای حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی یخچال جی پلاس هستند و با تمام مدل های این دستگاه بصورت کامل آشنا می باشند.

3. تعمیر قطعات معیوب بجای تعویض آنها

ما در آریابهکار مفتخریم که بجای تعویض قطعات معیوب یخچال جی پلاس، آنها را توسط تکنسین های مجرب و متخصص و با ابزارهای تعمیراتی مخصوص تعمیر می کنیم تا هزینه تعمیرات شما به کمترین میزان ممکن کاهش پیدا کند و بتوانید با پرداخت هزینه جزئی، از این دستگاه برای چندین سال دیگر بدون هر گونه خرابی استفاده کنید. همچنین ما تا زمانیکه بصورت 100 درصد از خرابی یک قطعه مطمئن نشویم، به هیچ وجه آنرا تعویض نخواهیم کرد.

تعمیر قطعات معیوب بجای تعویض آنها

4. هزینه تعمیرات یخچال جی پلاس

چهارمین مزایای تعمیرات یخچال جی پلاس در آریابهکار، هزینه تعمیرات می باشد. اما به چه علت؟ ما در آریابهکار نسبت به سایر تعمیرگاه کمترین هزینه تعمیرات ممکن را اعلام می کنیم. توجه داشته باشید مبنا و معیار اعلام هزینه تعمیرات یخچال جی پلاس در آریابهکار، نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی است.

مشکلات متداول یخچال جی پلاس

در صورتی که شما از یخچال جی پلاس بصورت صحیح و اصولی استفاده نکنید، ممکن است این دستگاه دچار یکسری خرابی شود که این خرابی ها عبارتند از:

مشکلات متداول یخچال جی پلاس

 1. علل یکسره کار کردن یخچال جی پلاس
 2. روشن شدن چراغ دیفراست یخچال جی پلاس
 3. سخت باز شدن درب یخچال جی پلاس
 4. خاموش شدن صفحه نمایش یخچال جی پلاس
 5. خاموش و روشن شدن یخچال جی پلاس
 6. قطع و وصل شدن جریان برق یخچال جی پلاس
 7. صدای زیاد یخچال جی پلاس
 8. تولید برفک یخچال جی پلاس
 9. یخ زدن کندانسور یخچال جی پلاس
 10. بوی بد یخچال جی پلاس
 11. نشت آب یخچال جی پلاس
 12. بسته نشدن درب یخچال جی پلاس
 13. داغ شدن بیش از حد کمپرسور یخچال جی پلاس
 14. یخ زدن محفظه داخلی یخچال جی پلاس
5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214