skip to Main Content
تعمیر یخچال دلمونتی DELMONTI
شماره تماس نمایندگی تعمیر یخچال دلمونتی در تهران

یخچال دلمونتی که یکی از محصولات پر فروش برند ایتالیایی دلمونتی می باشد، یکی از با کیفیت ترین و بهترین یخچال هایی است که شما می توانید اقدام به خرید آن نمایید! لازم به ذکر است که به دلیل استقبال گسترده ای که عموم مردم از یخچال دلمونتی کردند، مدل های متنوعی از این دستگاه تاکنون به بازار ایران عرضه شده است و شما می توانید با خیالی آسوده مدل دلخواه خود را بر اساس استفاده ای که دارید، خریداری نمایید و بدون نیاز به هر گونه تعمیر یخچال دلمونتی توسط تعمیرکار متخصص، از این دستگاه برای چندین سال استفاده کنید.

اما یک نکته بسیار مهم وجود دارد که باید از آن مطلع باشید و این نکته مهم عبارت است از استفاده صحیح و اصولی از یخچال دلمونتی! به عبارتی اگر شما ارزان ترین و گران ترین مدل یخچال دلمونتی را در خانه دارید، باید مطلع باشید که این دستگاه را باید بصورت اصولی استفاده کنید و اگر از این دستگاه بصورت اصولی استفاده نکنید، مطمئن باشید که آسیب گسترده ای به این دستگاه وارد خواهد شد و نمی توانید آنرا بر طرف نمایید. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما دفترچه راهنمای استفاده از یخچال دلمونتی را مطالعه کنید.

این در حالی است که اگر دفترچه راهنمای استفاده از یخچال دلمونتی را بصورت کامل مطالعه نکنید، ممکن است مشکلاتی را به مرور زمان در یخچال دلمونتی ایجاد کنید و این مشکلات منجر به خرابی گسترده در دستگاه شما شوند. لازم به ذکر است آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر یخچال دلمونتی، تمام پروسه عیب یابی و تعمیر این دستگاه را بصورت تخصصی انجام می دهد تا نیازی به تعویض قطعات و… نداشته باشید. از این رو در ادامه با نحوه تعمیر یخچال دلمونتی در آریابهکار بیشتر آشنا خواهید شد.

نمایندگی تعمیر یخچال دلمونتی

آریابهکار به عنوان قدیمی ترین و با تجربه ترین مجموعه تعمیراتی در تهران با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات تخصصی لوازم برقی خانگی و به عنوان نمایندگی تعمیر یخچال دلمونتی در تهران خدمات تخصصی تعمیر این دستگاه را توسط کادری مجرب و با استفاده از بروز ترین ابزارهای تعمیراتی دنیا انجام می دهد تا بتوانید هر گونه مشکلی که به هر دلیل در یخچال دلمونتی ایجاد شده است را بر طرف کنید. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما پروسه تعمیر یخچال دلمونتی را صرفا در نمایندگی تعمیر یخچال دلمونتی سپری کنید!

نمایندگی تعمیر یخچال دلمونتی

توجه: هر گونه خدماتی که ما در خصوص تعمیر یخچال دلمونتی انجام می دهیم، شامل 90 روز گارانتی رسمی و شرکتی آریابهکار می شود؛ به عبارتی اگر پس از تعمیرات یخچال دلمونتی با خرابی این دستگاه روبرو شدید، ما بصورت رایگان در بازه زمانی گارانتی دستگاه شما را بصورت رایگان تعمیر خواهیم کرد و نیازی به پرداخت هزینه تعمیرات ندارید.

شماره تماس نمایندگی تعمیر یخچال دلمونتی

جهت تماس با نمایندگی تعمیر یخچال دلمونتی در تهران می توانید از طریق شماره مرکزی 02145437 اقدام نمایید تا با شرح دقیق مشکل اتفاق افتاده برای یخچال دلمونتی، تکنسین تعمیرکار یخچال دلمونتی به محل شما اعزام شود و تمام خدمات تعمیر یخچال دلمونتی را برای شما بصورت کامل و مهندسی انجام دهد. از این رو در ابتدا باید درخواست خود را در سامانه آریابهکار ثبت نمایید تا هماهنگی های لازم صورت گیرد و تعمیرکار یخچال دلمونتی در اسرع زمان به محل شما اعزام گردد.

همچنین سایر شماره های نمایندگی تعمیر یخچال دلمونتی در تهران عبارتند از:

تعمیر یخچال دلمونتی در منزل

یخچال دلمونتی با توجه به وزن بالایی که دارد، انتقال آن از خانه به نمایندگی تعمیر یخچال دلمونتی در تهران کار دشواری است و به همین دلیل بهترین راهکار ممکن برای تعمیر یخچال دلمونتی، تعمیر یخچال دلمونتی در منزل توسط تکنسین تعمیرکار مجرب و متخصص است. از این رو ما به عنوان نمایندگی تعمیر یخچال دلمونتی، پروسه عیب یابی و تعمیر یخچال دلمونتی را در منزل انجام می دهیم تا مشکل دستگاه شما از این طریق بر طرف شود و نیازی به انتقال این دستگاه به شعب تعمیراتی آریابهکار نداشته باشید.

تعمیر یخچال دلمونتی در منزل

با این وجود برای انجام هماهنگی های لازم برای عیب یابی و تعمیر یخچال دلمونتی در منزل می توانید از طریق شماره های مندرج با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس بگیری و درخواست خود را ثبت نمایید تا تکنسین های مجموعه ما در اسرع زمان در محل شما حضور یابند و مشکل دستگاه را بصورت تخصصی مورد عیب یابی قرار دهند و مانع فاسد شدن مواد غذایی موجود در یخچال دلمونتی شوند.

سایر خدمات آریابهکار:تعمیر یخچال جی پلاس (GPLUS)

هزینه تعمیر یخچال دلمونتی

برای تعمیر یخچال دلمونتی چقدر باید هزینه کرد؟ برای تعمیر یخچال دلمونتی این امکان وجود ندارد که بصورت چشم بسته هزینه تعمیرات یخچال دلمونتی را به شما اعلام کرد! به عبارتی پیش از آنکه هزینه تعمیرات یخچال دلمونتی به شما اعلام شود، باید دستگاه بصورت تخصصی مورد عیب یابی قرار گیرد تا هم علت خرابی و هم میزان خرابی به بهترین شکل ممکن تشخیص داده شوند. پس از آنکه این دو عامل تشخیص داده شدند، هزینه تعمیر یخچال دلمونتی برآورد و سپس به شما به شما اعلام خواهد گردید.

با این وجود ما در آریابهکار در ابتدا پروسه عیب یابی و تعمیر یخچال دلمونتی را بصورت تخصصی انجام می دهیم تا مشکل دستگاه شما ریشه یابی شود و سپس هزینه تعمیرات به شما اعلام گردد. لازم به ذکر است که مبنای اعلام هزینه تعمیرات یخچال دلمونتی در آریابهکار براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی می باشد که این هزینه کمترین هزینه تعمیرات ممکن در زمینه تعمیر یخچال دلمونتی است. در ادامه هزینه حدودی تعمیرات یخچال دلمونتی درج شده است:

خدمات تعمیر یخچال دلمونتیهزینه تعمیر و تعویض قطعات یخچال دلمونتی (تومان)
رگلاژ درب یخچال دلمونتی30.000 الی 80.000
نصب یخچال دلمونتی330.000
آبریزی یخچال دلمونتی295.000
یخساز یخچال دلمونتی650.000
آبسردکن یخچال دلمونتی310.000
اتومات یخچال دلمونتی530.000
اواپراتور یخچال دلمونتی847.000
شارژ گاز یخچال دلمونتی749.000
دمپر یخچال دلمونتی660.000
المنت یخچال دلمونتی692.000
کمپرسور یخچال دلمونتینیاز به عیب یابی دارد.
فن یخچال دلمونتی590.000
تایمر یخچال دلمونتی300.000
ترموستات یخچال دلمونتی295.000
برد یخچال دلمونتینیاز به عیب یابی دارد.

تعمیر یخچال دلمونتی با ضمانت نامه 90 روزه

یکی از متمایز کننده ترین جوانب و امتیازات تعمیر یخچال دلمونتی در آریابهکار نسبت به سایر تعمیرگاه ها این است که ما پروسه تعمیر یخچال دلمونتی را به همراه گارانتی تعمیرات به شما ارائه می دهیم! این در حالی می باشد که اکثر تعمیرگاه ها و تعمیرکاران بدون هر گونه تضمینی اقدام به تعمیر یخچال دلمونتی شما می کنند و اگر این دستگاه یک ساعت پس از تعمیرات نیز دچار خرابی جزئی شود، هیچ مسئولیتی بر عهده نخواهند گرفت و باید مجددا اقدام به پرداخت هزینه تعمیرات یخچال دلمونتی کنید!

با این وجود ما در آریابهکار در ازای تمامی خدمات به شما گارانتی 90 روزه می دهیم تا بتوانید با خیالی آسوده از این دستگاه استفاده نمایید؛ منظور از گارانتی 90 روزه این است که اگر پس از تعمیرات با خرابی قبلی در یخچال دلمونتی روبرو شدید، ما آنرا بصورت رایگان برای شما تعمیر خواهیم کرد و نیازی به پرداخت هزینه تعمیرات مجدد نخواهید داشت.

5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214