skip to Main Content
تعمیر یخچال هیوندای Hyundai
شماره تماس نمایندگی تعمیر یخچال هیوندای در تهران

اگر یخچال هیوندای شما در هر مدلی خراب شده است و کارایی خود را از دست داده؛ جای نگرانی نیست! چرا که ما در مجموعه آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر یخچال هیوندای تمام خدمات عیب یابی و تعمیر این دستگاه را بصورت تخصصی توسط تکنسین های مجرب و متخصص انجام می دهیم. از این پروسه تعمیر یخچال هیوندای چگونه است؟ هزینه تعمیر یخچال هیوندای چقدر می باشد؟ مشکل یخچال هیوندای من چیست؟ اینها سوالاتی هستند که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت. همراه ما باشید.

نمایندگی تعمیر یخچال هیوندای

آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر یخچال هیوندای در تهران تمام خدمات عیب یابی و تعمیر این دستگاه در مدل های مختلف را بصورت تخصصی توسط تکنسین های مجرب و متخصص به شما عزیزان بصورت حضوری ارائه می دهد. به همین ترتیب اگر یخچال هیوندای شما عزیزان خراب شده است و نمی توانید از این دستگاه استفاده کنید، می توانید از خدمات تخصصی نمایندگی تعمیر یخچال هیوندای استفاده کنید و از این طریق اقدام به تعمیر تخصصی یخچال هیوندای خود نمایید.

نمایندگی تعمیر یخچال هیوندای

با این وجود جهت ثبت درخواست خود می توانید از طریق شماره های مندرج تماس بگیرید و هماهنگی های لازم را با تیم پشتیبانی آریابهکار انجام دهید تا تعمیرکار یخچال هیوندای به محل شما جهت عیب یابی و تعمیر یخچال هیوندای اعزام شوند. برای تماس با نمایندگی تعمیر یخچال هیوندای می توانید از طریق شماره های ذلی تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید:

توجه: خدمات تعمیر یخچال هیوندای در آریابهکار بصورت حضوری و اعزام تکنسین در محل شما انجام می شود و نیازی به انتقال یخچال هیوندای به تعمیرگاه آریابهکار ندارید.

سرویس دوره ای یخچال هیوندای

برای اینکه بتوانید از یخچال هیوندای برای چندین سال بدون هر گونه خرابی استفاده کنید، طبیعتا این دستگاه باید در طول بازه زمانی مورد سرویس دوره ای قرار گیرد تا از این طریق طول عمر مفید یخچال هیوندای افزایش یابد. به عبارتی سرویس دوره ای یخچال هیوندای باید توسط تکنسین مجرب و متخصص با استفاده از ابزارهای تعمیراتی مخصوص یخچال هیوندای صورت گیرد تا قطعات این دستگاه مورد بررسی قرار گیرند تا اگر قطعه ای در حال خرابی می باشد، رفع خرابی شود.

سرویس دوره ای یخچال هیوندای

از این رو برای سرویس دوره ای یخچال هیوندای می توانید از خدمات تخصصی مجموعه آریابهکار استفاده کنید تا از این طریق عمر مفید یخچال هیوندای خود را افزایش دهید. لازم به ذکر است که سرویس دوره ای یخچال هیوندای در آریابهکار توسط تکنسین های مجرب و متخصص با استفاده از ابزارهای تعمیراتی مخصوص انجام می شود. توجه داشته باشید که

هزینه تعمیر یخچال هیوندای

معمولا اکثر افرادی که تجربه خاصی در زمینه تعمیر یخچال هیوندای ندارند، زمانیکه دستگاه را به آنها معرفی می کنید با اعتماد به نفس بالایی هزینه تعمیرات را به شما اعلام خواهند کرد و این در حالی است که حتی دستگاه باز نشده است! اما این یک مسئله بسیار بزرگ در تعمیرات یخچال هیوندای می باشد که ممکن است به دام این افراد بیافتید. از این رو اگر شما یک کارتن در بسته داشته باشید، بدون اینکه درب آنرا باز کنید می توانید از محتویات بزرگ و کوچک آن و همچنین آسیب وارد شده به آنها مطلع شوید؟

بدون شک چنین چیزی شدنی نیست! با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که برای اطلاع هزینه تعمیرات یخچال هیوندای عجولانه اقدام نکنید؛ چرا که برای اطلاع از هزینه تعمیر یخچال هیوندای باید این دستگاه توسط تکنسین تعمیرکار مجرب و متخصص مورد عیب یابی تخصصی قرار گیرد و پس از آنکه مشکل این دستگاه ریشه یابی گردید، هزینه تعمیرات براساس علت خرابی و میزان خرابی برآورد و سپس به شما عزیزان اعلام شود.

به همین دلیل ما در آریابهکار در ابتدا پروسه عیب یابی یخچال هیوندای را به همراه تکنسین های مجرب و متخصص انجام می دهیم تا از این طریق مشکل یخچال هیوندای شما عزیزان را ریشه یابی کنیم و بتوانید از این دستگاه همانند روز اول بدون هر گونه خرابی استفاده کنید. همچنین پس از عیب یابی تخصصی یخچال هیوندای، هزینه تعمیرات آن به شما اعلام خواهد شد که در صورت تائید هزینه تعمیرات، پروسه تعمیرات با اجازه شما آغاز خواهد شد.

هزینه تعمیر یخچال هیوندای

با این وجود در ادامه هزینه تعمیر یخچال هیوندای را برای شما براساس خدمات مجموعه آریابهکار شرح داده ایم.

توجه: معیار اعلام هزینه تعمیر یخچال هیوندای در آریابهکار براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی می باشد.

خدمات تعمیر یخچال هیوندایهزینه تعمیر و تعویض قطعات یخچال هیوندای (تومان)
رگلاژ درب یخچال هیوندای37.000 الی 84.000
نصب یخچال هیوندای338.000
آبریزی یخچال هیوندای299.000
یخساز یخچال هیوندای653.000
آبسردکن یخچال هیوندای315.000
اتومات یخچال هیوندای536.000
اواپراتور یخچال هیوندای849.000
شارژ گاز یخچال هیوندای742.000
دمپر یخچال هیوندای666.000
المنت یخچال هیوندای698.000
کمپرسور یخچال هیونداینیاز به عیب یابی دارد.
فن یخچال هیوندای599.000
تایمر یخچال هیوندای305.000
ترموستات یخچال هیوندای298.000
برد یخچال هیونداینیاز به عیب یابی دارد.

علت برفک زدن یخچال هیوندای

یخچال های نسل جدید که در بازار ایران و جهان برای چندین سال است که عرضه می شوند، به یخچال های بدون برفک مشهور هستند. خوشبختانه مدل های نسل جدید یخچال هیوندای در طی چندین سال اخیر به فناوری دیفراست مجهز هستند که به کمک این فناوری، شاهد این هستیم که هیچ یک از یخچال های هیوندای برفک نمیزنند! به عبارتی اگر یخچال هیوندای نسل جدید خریداری کرده اید و این دستگاه برفک میزند، نشان دهنده خرابی این دستگاه است که باید اقدام به تعمیر یخچال هیوندای کنید.

با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که برای تعمیر برفک زدن یخچال هیوندای اقدام به تماس با نمایندگی تعمیر یخچال هیوندای در تهران و یا استان محل سکونت خود نمایید تا از این طریق مشکل دستگاه شما ریشه یابی و تعمیر گردد. از این رو رایج ترین علت برفک زدن یخچال هیوندای، خرابی سیستم دیفراست یخچال هیوندای می باشند که در ابتدا باید توسط تکنسین تعمیرکار به همراه ابزارهای تعمیراتی مخصوص مورد عیب یابی قرار گیرد تا از این طریق مشکل یخچال هیوندای ریشه یابی گردد.

امتیاز page
Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214