skip to Main Content

آبسردکن‌ها یکی از ابزارهای مصرفی در طول روزهای گرم سال در ادارات، مدارس و حتی خانه‌های هر یک از ما می‌باشند که اصلی ترین قابلیت این دستگاه، خنک کردن آب در بازه زمانی کوتاهی است.

اما یکی از سوالاتی که ممکن است برای شما عزیزان رخ دهد، نحوه تنظیم ترموستات آبسردکن افترون، نحوه تنظیم ترموستات آبسردکن پاناسونیک و… می‌باشد تا از این طریق بتوانید دمای آب خنک تولید شده در آبسردکن را کم و یا زیاد کنید. اما چگونه می‌توانیم این پروسه را انجام دهیم؟ ترموستات آبسردکن کجاست؟

برای پاسخ به تمامی سوالات شما عزیزان در این خصوص ترموستات آبسردکن قصد داریم در این گزارش از بلاگ آریابهکار اطالاعات جامع و تکمیلی را ارئه دهیم تا بدون هر گونه مشکلی بتوانید اقدام به تنظیم ترموستات آبسردکن نیکایی و… بدون نیاز به تکنسین تعمیر آبسردکن نمایید. همراه ما باشید.

ترموستات آبسردکن چیست؟

ترموستات اصولا به قطعه کاربردی اطلاق می‌شود که وظیفه مهم و اصلی آن، کنترل دمای آبسردکن می‌باشد! برای مثال اگر دمای آب تنظیم شده در آبسردکن 7 درجه سانتی گراد باشد، توسط ترموستات بر روی همین 7 درجه سانتی گراد باقی می‌ماند.

اما اگر به هر دلیلی ترموستات آبسردکن خراب شود، هیچ کنترلی بر دمای آب موجود در آبسردکن وجود نخواهد داشت و در دفعات مختلف حین استفاده از آبسردکن متوجه دماهای مختلفی خواهید شد.

ترموستات آبسردکن چیست؟

با این وجود وظیفه ترموستات آبسردکن یک وظیفه بسیار مهم و حائز اهمیت می‌باشد که به هیچ وجه نباید تحت شرایط مختلفی به آن فشار وارد شود؛ در غیر اینصورت ترموستات خراب می‌شود و هیچ کنترلی مبنی بر دمای آب موجود در آبسردکن وجود نخواهد داشت.

اما ترموستات آبسردکن چه زمانی وارد عمل می‌شود؟ ترموستات آبسردکن زمانیکه دمای آب بالاتر از دمای از پیش تعیین شده (گرم‌تر) باشد، با متصل کردن جریان برق کمپرسور، دمای آب را به دمای تنظیم شده باز می‌گرداند.

ترموستات آبسردکن کجاست؟

همانگونه که اطلاع دارید، ما صرفا یک نوع آبسردکن نداریم و اگر بخواهیم انواع آبسردکن را ذکر کنیم، می‌توان به آبسردکن معمولی، دیجیتال و استیل اشاره کرد که هر مدل مذکور برای استفاده‌های روتین در ادارات، مدارس و… کاربرد دارند.

از این رو هرچند عملکرد کلی این 3 مدل دستگاه یکسان است و هدف از کارکرد آنها تولید آب خنک می‌باشد، اما این به معنای یکسان بودن جایگاه ترموستات آبسردکن نیست! در ادامه بیشتر با این موضوع آشنا خواهید شد.

1. ترموستات آبسردکن معمولی

اگر آبسردکن معمولی دارید و می‌خواهید به ترموستات آن دسترسی پیدا کنید، باید دستگاه را به آرامی به پشت برگردانید. یک پیچ در قسمت پشتی دستگاه وجود دارد که به واسطه یک کاور شفاف پوشانده شده است. دقیقا همین پیچ، ترموستات آبسردکن می‌باشد که می‌توانید از این طریق آن اقدام به تنظیم ترموستات آبسردکن پاناسونیک و… نمایید؛ آموزش نحوه تنظیم ترموستات آبسردکن در ادامه این گزارش آورده شده است.

2. ترموستات آبسردکن دیجیتال

اگر آبسردکن شما نسل جدید است و بر روی آن پنل دیجیتال به همراه تعدادی دکمه می‌باشد، با چرخاندن آبسردکن و بررسی دقیق قسمت پشتی آن متوجه این خواهید شد که ترموستات در قسمت پشتی این دستگاه همانند تصاویر مندرج در این گزارش، وجود ندارد! اما ترموستات آبسردکن دیجیتال کجاست؟ برای دسترسی به ترموستات این دستگاه ها، باید به پنل دیجیتال جلویی دستگاه مراجعه کنید و از این طریق اقدام به تنظیم ترموستات دستگاه نمایید.

3. ترموستات آبسردکن استیل

اما اگر آبسردکن شما از نوع استیل می‌باشد، در همین ابتدا باید بگوییم که در صورت نداشتن دانش فنی نباید اقدام به تنظیم ترموستات آبسردکن استیل نمایید؛ چرا که ترموستات این دستگاه‌ها بر روی بدنه قرار ندارد و صرفا باید دستگاه توسط فرد کارشناس و مجرب باز شود تا آنکه به‌صورت اصولی و دقیق، تنظیم ترموستات صورت گیرد؛ در غیر اینصورت اگر تجربه تنظیم ترموستات این دستگاه را نداشته باشید، احتمال خراب کردن و از کار انداختن ترموستات وجود دارد و باید ترموستات جدید خریداری نمایید.

علت خراب شدن ترموستات آبسردکن

از آنجاییکه ترموستات آبسردکن یک وظیفه بسیار مهم و دائمی دارد، ممکن است تحت شرایط مختلف به مرور زمان آسیب ببیند و کارایی خود را از دست بدهد. اما این به معنای آسیب پذیری ترموستات نیست و بروز خرابی در آن معمولا به دلیل استفاده نادرست از دستگاه می‌باشد که به مرور زمان احتمال از کار افتادن آنرا افزایش می‌دهد! از این رو با استفاده صحیح و اصولی از آبسردکن، نه تنها ترموستات بلکه سایر قطعات نیز بمدت چندین سال آسیب نخواهند دید.

1. عدم تنظیم اصولی ترموستات

اگر دانش فنی تعمیرات ندارید و با این وجود اقدام به تنظیم ترموستات آبسردکن می‌نمایید، احتمال وارد کردن فشار بیش از حد به ترموستات وجود دارد که نتیجه این فشار بیش از حدی می‌تواند خرابی و از کار افتادن آن باشد. از این رو اگر دانش فنی تعمیرات ندارید، بهتر است پروسه تنظیم ترموستات آبسردکن را بدست تکنسین‌های آریابهکار بسپارید تا به‌صورت اصولی و دقیق انجام شود.

عدم تنظیم اصولی ترموستات

2. اتمام طول عمر مفید

ترموستات آبسردکن یک قطعه بسیار کاربردی با طول عمر مفید می‌باشد و این بدین معناست که در صورت استفاده درست از آبسردکن، خراب نخواهد شد و چندین سال برای شما کار خواهد کرد و بالعکس. از این رو در صورت اتمام طول عمر مفید ترموستات، باید اقدام به تعویض این قطعه با قطعه جایگزین براساس مدل و برند دستگاه خود نمایید.

توجه: تعویض ترموستات آبسردکن در آریابهکار توسط تکنسین‌های مجرب با استفاده از قطعه جایگزین وارداتی براساس برند و مدل دستگاه شما با گارانتی 90 روزه انجام می‌شود.

3. نوسان برق

یکی از دلایل رایج در بروز هر گونه خرابی در آبسردکن و حتی سوختن قطعات، نوسان برق می‌باشد که اگر از محافظ برق استاندارد استفاده کنید، احتمال بروز چنین خرابی در آبسردکن به صفر خواهد رسید! اما این در حالی است که تصور می‌کنید هیچ نوسان برقی در محل سکونت شما وجود ندارد! لازم به ذکر است که در کلانشهرها روزانه به تعداد دفعات متعددی نوسان برق رخ می‌دهد و می‌تواند مستقیما منجر به خرابی دستگاه شما شود. از این رو حتما از محافظ برق استاندارد سر راه دستگاه استفاده کنید.

علت تنظیم ترموستات آبسردکن چیست؟

اگر دمای آب خنک شده در آبسردکن، دمای مطلوبی برای شما نیست و به دنبال کاهش و افزایش دمای آبسردکن هستید، باید از طریق ترموستات اقدام به انجام این پروسه نمایید.

علت تنظیم ترموستات آبسردکن چیست؟

از این رو اگر از میزان سرمای آب تولیدی در آبسردکن رضایت ندارید، می‌توانید از طریق ترموستات آنرا تغییر دهید. البته نحوه تنظیم ترموستات در آبسردکن بنابر درخواست شما متفاوت است و حتما باید دانش ابتدایی در این خصوص داشته باشید که در ادامه به‌صورت کامل و دقیق به شما عزیزان توضیح داده شده است.

نحوه تنظیم ترموستات آبسردکن افترون، پاناسونیک و نیکایی

با وجود تمام تعاریف بالا اگر مایل به تنظیم ترموستات آبسردکن هستید، جای نگرانی نیست چرا که در ادامه به‌صورت قدم به قدم با این پروسه آشنا خواهید شد.

لازم بذکر است که آموزش ذیل متعلق به آبسردکن‌های معمولی می‌باشد و به همین دلیل بهتر است ابتدا بررسی کنید که آیا پشت آبسردکن شما پیچ وجود دارد یا خیر؟ در صورت وجود داشتن پیچ، باید طبق مراحل ذیل پیش بروید:

 1. آبسردکن را روشن نمایید.
 2. دستگاه را به پشت برگردانید تا پیچ ترموستات را ملاحظه بفرمایید.
 3. کاور ترموستات آبسردکن را به آرامی از بدنه جدا کنید.
 4. اگر می‌خواهید دمای آب را جهت خنک کردن بیشتر کم کنید، باید با استفاده از پیچ گوشتی مناسب اقدام به چرخاندن پیچ به‌صورت ساعتگرد (در مسیر عقربه‌های ساعت) نمایید.
 5. همچنین اگر مایل به افزایش دمای آب تولیدی (خنکی کمتر آب) آبسردکن هستید، باید با پیچ گوشتی به‌صورت پادساعتگرد (برخلاف عقربه‌های ساعت) اقدام به چرخاندن پیچ ترموستات نمایید.
 6. اینک مخزن را پر کنید و بر روی آبسردکن قرار دهید.
 7. پس از گذشت 2-3 ساعت دمای آب را برحسب تغییرات بررسی کنید؛ اگر دمای آب مطلوب نبود، توصیه می‌کنیم با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس حاصل نمایید.

بخوانید: تعمیرات آبسردکن افترون

نحوه تنظیم ترموستات آبسردکن افترون، پاناسونیک و نیکایی

نحوه تنظیم ترموستات آبسردکن سام

اگر آبسردکن سام دارد و مایل به تنظیم ترموستات آبسردکن سام هستید، لازم به ذکر است که این پروسه در آبسردکن سام بسیار ساده و آسان می باشد و شما عزیزان با کمترین دانش فنی تعمیرات می توانید این پروسه را انجام دهید.

اولین گامی که باید برای تنظیم ترموستات آبسردکن سام بردارید این است که به دفترچه راهنمای آبسردکن سام دسترسی پیدا کنید تا با این پروسه خیلی ساده و آسان آشنا شوید؛ چرا که بهترین منبع ممکن برای شما، دفترچه راهنمای این دستگاه می باشد که مطالعه آن نهایتا 10 دقیقه از شما وقت خواهد گرفت.

از این رو اگر به دفترچه راهنمای این دستگاه دسترسی دارید، توصیه می کنیم طبق مراحله گفته شده در دفترچه اقدام به تنظیم ترموستات آبسردکن سام نمایید. اما اگر دسترسی ندارید، می توانید طبق مراحل گفته شده در قسمت بالا اقدام به تنظیم ترموستات آبسردکن سام خود نمایید؛ در طی 7 مرحله ساده می توانید به سادگی اقدام به تنظیم ترموستات آبسردکن سام خود نمایید.

همچنین اگر ترموستات آبسردکن سام شما عزیزان در قسمت پشتی دستگاه قرار دارد، توصیه می کنیم به آرامی و صرفا به‌صورت عمودی اقدام به چرخاندن پیگوشتی کنید.

نحوه تنظیم ترموستات آبسردکن ایستکول

برای آشنایی با نحوه تنظیم ترموستات آبسردکن ایستکول اولین گامی که باید بردارید این است که پشتی دستگاه خود را مشاهده نمایید و بررسی کنید آیا در قسمت پشتی دستگاه شما عزیزان یک پیچ با یک محافظ شفاف وجود دارند یا خیر؟ اگر پیچ در قسمتی آبسردکن ایستکول شما عزیزان وجود دارد، بدین معناست که شما می توانید خیلی ساده و با استفاده از این پیچ اقدام به تنظیم ترموستات آبسردکن ایستکول خود نمایید.

نحوه تنظیم ترموستات آبسردکن ایستکول

به همین دلیل در ابتدا باید یک پیچ گوشتی مناسب براساس پیچ ترموستات آبسردکن انتخاب نمایید و سپس باید محافظ شفاف ترموستات را بکنید تا به پیچ دسترسی پیدا کنید. هم اکنون شما عزیزان می توانید افدام به تنظیم ترموستات آبسردکن ایستکول نمایید که برای خنک کردن بیشتر آب باید آنرا در مسیر عقربه های ساعت و اگر مایل به گرم کردن دمای آبسردکن هستید باید آنرا به سمت خلاف عقربه های ساعت بچرخانید.

از این رو توصیه می شود به آرامی اقدام به چرخاندن پیچ دستگاه نمایید تا آسیبی به ترموستات وارد نشود؛ در غیر اینصورت پیچ ترموستات آبسردکن شما عزیزان هرز خواهد شد و می تواند باعث اختلال در این دستگاه شود.

نحوه تنظیم ترموستات آبسردکن یوروپ

اگر آبسردکن یوروپ دارید و مایل به نحوه تنظیم ترموستات آبسردکن یوروپ هستید، در این گزارش از آریابهکار با نحوه تنظیم ترموستات آبسردکن آشنا شدید که در طی 7 مرحله می توانید این پروسه را به سادگی و بدون نیاز به تعمیرکاران آبسردکن انجام دهید.

اما اگر مایل به تنظیم ترموستات آبسردکن یوروپ هستید می توانید با استفاده از 7 مرحله مذکور اقدام به تنظیم ترموستات آبسردکن خود نمایید. اما اصولی ترین توصیه ای که ما برای شما داریم این است که پیش از اجرای این 7 مرحله به دفترچه راهنمای آبسردکن یوروپ مراجعه کنید.

در این دفترچه تمام نکات و حالت های استفاده مختلف توسط کمپانی سازنده آبسردکن برای شما عزیزان نوشته شده اند و شما عزیزان با استفاده از این نکات می توانید از طریق دفترچه اقدام به تنظیم ترموستات آبسردکن نمایید.

لازم به ذکر است که اگر تجربه کافی در این زمینه ندارید، قطعا 7 مرحله گفته شده در قسمت بالا را به‌صورت قدم به قدم پیش بروید تا به بهترین شکل ممکن بتوانید این پروسه را در خانه و بدون نیاز به تکنسین تعمیرکار انجام دهید.

نحوه تنظیم ترموستات آبسردکن گوسونیک

اکثر دستگاه های آبسردکن گوسونیک که در بازار ایران هستند، دارای صفحه نمایشگر جلویی نیستند و به همین دلیل ترموستات آبسردکن های کمپانی مجیک در قسمت پشتی دستگاه قرار دارد. اما چگونه ترموستات آبسردکن گوسونیک را تنظیم کنیم؟ برای تنظیم ترموستات آبسردکن گوسونیک شما عزیزان باید دستگاه را از برق جدا کنید و سپس آنرا به آرامی به سمت جلو منتقل نمایید.

نحوه تنظیم ترموستات آبسردکن گوسونیک

با یک بررسی کوتاه قسمت پشتی دستگاه می توانید پیچ ترموستات دستگاه خود را مشاهده نمایید که برای دسترسی به آن باید محافظ و پوشش را جدا کنید.

هم اکنون با استفاده از یک پیچ گوشتی مناسب می توانید اقدام به تنظیم ترموستات آبسردکن گوسونیک خود نمایید که برای سرد کردن آب، باید پیچ را به سمت عقربه های ساعت و برای گرم کردن آب باید پیچ را برخلاف عقربه های ساعت بچرخانید تا این پروسه به‌صورت صحیح انجام شود. از این رو توصیه می کنیم در هنگام قرار دادن ییچ گوشتی بر روی پیچ، سعی کنید به‌صورت عمودی قرار دهید تا پیچ هرز نشود.

بخوانید: تعمیرات آبسردکن گوسونیک

نحوه تنظیم ترموستات آبسردکن هیوندای

اگر آبسردکن هیوندای دارید و مایل به تنظیم ترموستات آبسردکن هیوندای هستید، لازم به ذکر است که پروسه تنظیم ترموستات آبسردکن هیوندای ساده و آسان می باشد و شما عزیزان با استفاده از یکسری نکات می توانید این عملیات را بر روی دستگاه خود انجام دهید و آسیبی به دستگاه شما عزیزان نیز وارد نشود.

از این رو شما می توانید با استفاده از 7 مرحله ای که در قسمت بالا ما به‌صورت گام به گام توضیح دادیم، اقدام به تنظیم ترموستات آبسردکن هیوندای از طریق پیچ پشتی دستگاه نمایید.

همچنین اگر به دفترچه راهنمای آبسردکن هیوندای خود دسترسی دارید، می توانید با استفاده از نکاتی که در این دفترچه گفته شده اند، اقدام به تنظیم ترموستات آبسردکن هیوندای خود نمایید.

نحوه تنظیم ترموستات آبسردکن میدیا

اگر آبسردکن میدیا شما عزیزان مجهز به نمایشگر جلویی می باشد، شما عزیزان با استفاده از این نمایشگر می توانید اقدام به تنظیم ترموستات آبسردکن میدیا نمایید؛ برای آشنایی با نحوه تنظیم ترموستات آبسردکن میدیا می توانید به دفترچه این دستگاه مراجعه نمایید و پس از مطالعه کامل نکات و مراحل نوشته شده، اقدام به تنظیم ترموستات نمایید.

همچنین اگر آبسردکن شما نمایشگر ندارد، برای تنظیم ترموستات آبسردکن باید از قسمت پشتی آن اقدام نمایید که در این گزارش از آریابهکار در قالب 7 مرحله به شما عزیزان اعلام گردید.

نحوه تنظیم ترموستات آبسردکن بیم

پروسه تنظیم ترموستات آبسردکن بیم، یک پروسه ساده و آسان می باشد چرا که اکثر مدل های آبسردکن بیم که در بازار ایران هستند، دارای نمایشگر نیستند و شما عزیزان خیلی ساده و با استفاده از پیچ پشتی دستگاه می توانید اقدام به تنظیم ترموستات آبسردکن نمایید.

نحوه تنظیم ترموستات آبسردکن بیم

از این رو توصیه می کنیم آبسردکن را خاموش کنید و با استفاده از مراحلی که در قسمت بالا به شما عزیزان آموزش داده شد، اقدام به تنظیم ترموستات آبسردکن بیم خود بدون نیاز به تکنسین آبسردکن بیم نمایید.

بخوانید: تعمیرات آبسردکن بیم

نحوه تنظیم ترموستات آبسردکن نوبل

نحوه تنظیم ترموستات آبسردکن نوبل به دلیل آنکه اکثر دستگاه های این برند نمایشگر ندارند، با استفاده از پیچ پشتی دستگاه می باشد که در قسمت بالا ما به‌صورت کامل توضیحاتی را در این خصوص به شما عزیزان ارائه کردیم و صرفا در یک پروسه 7 مراحله ای می توانید اقدام به تنظیم ترموستات آبسردکن نوبل نمایید.

از این رو ابتدایی‌ترین توصیه ای که ما برای شما عزیزان در این خصوص داریم این است که در ابتدا دفترچه راهنمای آبسردکن نوبل را پیدا کنید و مطالعه نمایید تا با نحوه اصولی تنظیم ترموستات آبسردکن نوبل آشنا شوید.

همچنین اگر با استفاده از پیچ پشتی قصد دارید اقدام به تنظیم ترموستات آبسردکن نوبل خود نمایید، لازم به ذکر است که باید پیچ گوشتی را به‌صورت عمود بر پیچ نگه دارید تا منجر به هرز شدن این پیچ نشوید؛ در غیر اینصورت پیچ دستگاه هرز خواهد شد و نتیجه نامطلوبی را کسب خواهید کرد.

نحوه تنظیم ترموستات آبسردکن آلونی

معمولا اکثر آبسردکن های آلونی که در بازار ایران هستند، در قسمت جلویی دارای یک نمایشگر کوچک می باشند و شما عزیزان از طریق این نمایشگر کوچک می توانید گزینه های مدنظر خود را اعمال کنید.

از این رو اگر آبسردکن آلونی دارید و مایل به تنظیم ترموستات آبسردکن آلونی هستید، لازم به ذکر می باشد که این پروسه بسیار ساده و آسان می باشد و صرفا باید از طریق نمایشگر آبسردکن آلونی، اقدام به تغییر تنظیمات دما یا همان Temperature بگردید و تغییرات لازم را با استفاده از دکمه ها و یا پنل لمسی اعمال نمایید.

از این رو برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید به دفترچه راهنمای آبسردکن آلونی مراجعه نمایید که بهترین و اصلی ترین منبع برای دستگاه شما می باشد؛ تمام مراحل تنظیم ترموستات آبسردکن آلونی بر روی این دفترچه نوشته شده است.

نحوه تنظیم ترموستات آبسردکن مجیک

تنظیم ترموستات آبسردکن مجیک بسیار ساده‌تر از آن چیزی می باشد که شما عزیزان تصور می کنید؛ چرا که این پروسه به سادگی از طریق پیچ پشتی دستگاه قابل انجام می باشد و شما عزیزان نیاز به تعمیرکاران آبسردکن نخواهید داشت. از این رو در ابتدا باید پیچ ترموستات را که در قاب پشتی دستگاه می باشد را پیدا کنید و سپس با استفاده از پیچ گوشتی اقدام به تنظیم آن نمایید.

نحوه تنظیم ترموستات آبسردکن مجیک

با این وجود برای سرد کردن آب در آبسردکن مجیک، باید پیچ پشتی دستگاه را به سمت عقربه های ساعت و برای گرم کردن آب آبسردکن مجیک باید پیچ را برخلاف عقربه های ساعت بچرخانید.

از این رو اگر آبسردکن مجیک شما دارای نمایشگر دیجیتال می باشد و در قسمت پشتی آن پیچ بخصوصی جهت تنظیم ترموستات وجود ندارد، باید از طریق نمایشگر دستگاه اقدام به تنظیم ترموستات نمایید. همچنین پروسه تنظیم ترموستات آبسردکن مجیک از طریق نمایشگر دیجیتال این دستگاه بسیار آسان می باشد و صرفا باید از طریق این نمایشگر به دنبال گزینه Temp بگردید و اقدام به تغییر دمای دستگاه نمایید.

بخوانید: تعمیرات آبسردکن مجیک

نحوه تنظیم ترموستات آبسردکن دیجیتال

اگر آبسردکن شما از نوع دیجیتال می‌باشد و از میزان دمای آب تولیدی آن رضایت ندارید و مایل به گرم‌تر یا سردتر کردن آب تولیدی هستید، در ادامه با نحوه تنظیم ترموستات آبسردکن دیجیتال آشنا خواهید شد.

 1. آبسردکن را روشن کنید.
 2. با استفاده از پنل جلوی دستگاه، گزینه ترموستات یا Temperature و یا Cooling/ Heating را برحسب نیاز خود انتخاب کنید.
 3. براساس دمایی که دستگاه دارد، اقدام به کم/زیاد کردن آن نمایید.
 4. پس از گذشت 2-3 ساعت، اقدام به بررسی دمای آب تولیدی کنید.

نحوه تنظیم ترموستات آبسردکن استیل

تنظیم ترموستات آبسردکن استیل، برخلاف تصور شما عزیزان کار ساده‌ای نیست و نیاز به تجربه کافی دارد. از این رو اگر تجربه و دانش تعمیرات کافی در این زمینه ندارید، توصیه می‌کنیم به هیچ وجه اقدام به تنظیم ترموستات این دستگاه‌ها نکنید؛ چرا که احتمال بروز خرابی‌های مختلف در این دستگاه وجود دارد و صرفا هزینه بیشتری جهت تعمیرات متحمل خواهید شد. با این وجود تکنسین‌های ماهر و حرفه‌ای آریابهکار همراه شما هستند تا با دانش و تجربه خود، این مشکل را به سادگی رفع کنند.

مرکز تعمیر آبسردکن در تهران

مجموعه آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات لوازم برقی خانگی با بیش از 30 سال تجربه تعمیرات، علی الخصوص تعمیرات تخصصی آبسردکن، همواره همراه شما عزیزان می‌باشد تا از طریق ارائه خدمات کاملا تخصصی، مشکل شما را رفع نماید.

لازم به ذکر است که آریابهکار به همراه کادر مجرب و باتجربه جوان با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا، تمامی خدمات تعمیر را به همراه 90 روز گارانتی شرکتی ارائه می‌کند.

مرکز تعمیر آبسردکن در تهران

همچنین هدف ما تعمیر تخصصی قطعات معیوب دستگاه شما عزیزان می‌باشد تا با کمترین هزینه و بدون نیاز به تعویض قطعات، مشکل رفع گردد. با این وجود در صورت بروز هر گونه خرابی برای آبسردکن شما عزیزان، می‌توانید به شعب شرق و غرب آریابهکار مراجعه کنید تا مشکل دستگاه به‌صورت کاملا تخصصی مورد بازبینی و عیب یابی قرار بگیرد.

 • عیب یابی آبسردکن در آریابهکار توسط تکنسین‌ها به‌صورت رایگان در حضور شما انجام می‌شود.

نمایندگی تخصصی تعمیرات انواع برند آبسردکن در تهران

اگر آبسردکن شما عزیزان خراب شده است و مایل به تعمیر تخصصی این دستگاه هستید، می توانید به نمایندگی تخصص تعمیرات انواع آبسردکن آریابهکار در تهران مراجعه کنید و 0 تا 100 پروسه تعمیر دستگاه شما توسط تکنسین های مجرب و متخصص با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا صورت گیرد و نیازی به تعویض قطعات گران‌قیمت نداشته باشید.

نمایندگی تخصصی تعمیرات انواع برند آبسردکن در تهران

لازم به ذکر است که تمام پروسه تعمیر آبسردکن در آریابهکار توسط تعمیرکاران آبسردکن صورت می گیرد و این به معنای تعمیرات اصولی و صحیح دستگاه شما توسط تعمیرکارانی می باشد که صرفا در زمینه تعمیر آبسردکن دارای تجربه تعمیرات کافی هستند.

از این رو برای تعمیر آبسردکن خود می توانید از طریق شماره های مندرج با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید تا در یک پروسه کاملا فنی و تخصصی پروسه تعمیر آبسردکن شما توسط تعمیرکاران مجرب مجموعه آریابهکار آغاز شود و بتوانید همانند روز اول از آبسردکن بدون هر گونه نیاز به تعویض قطعات گران‌قیمت استفاده کنید؛ چرا که تکنسین های مجرب مجموعه آریابهکار با استفاده از دانش فنی و تخصصی که دارند، قطعات معیوب را تعمیر می کنند تا مشکل شما با جزئی ترین هزینه ممکن برطرف شود.

همچنین برای ارائه راهکار مناسب و پیگیری سریع تر خرابی آبسردکن، می توانید در ابتدا از دستگاه تعداد تصویر به همراه یک ویدیو 30 ثانیه ای تهیه کنید و خرابی را در ویدیو ارسالی به‌صورت کامل شرح دهید و از طریق تلگرام و واتساپ شماره 09190111214 برای تیم تکنسین آریابهکار ارسال نمایید تا عیب یابی سطحی صورت گیرد و یکسری راهکار در خصوص خرابی دستگاه به شما عزیزان ارائه گردد. از این رو توصیه ای که برای شما عزیزان داریم این است فایل های ارسالی شما عزیزان کیفیت مطلوبی داشته باشند.

توجه داشته باشید که این پروسه عیب یابی به منزله پروسه عیب یابی تخصصی نیست و همانگونه که گفته شد، صرفا یک پروسه عیب یابی سطحی است؛ پروسه عیب یابی تخصصی زمانی صورت می گیرد که تکنسین تعمیرکار در حضور شما با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دینا اقدام به عیب یابی دستگاه می کند تا مشکل به‌صورت دقیق و بدون هر گونه حدس و گمان شناسایی شود.

از این رو تکنسین های مجرب مجموعه ما نیز پس از آنکه هماهنگی های لازم صورت گرفت، در ابتدا با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا اقدام به عیب یابی دستگاه می کنند تا مشکل دستگاه شما را به‌صورت فنی و تخصصی مورد شناسایی قرار دهند و نیازی به پرداخت هزینه های نامتعارف در این زمینه نداشته باشید.

در ادامه نیز قصد داریم تا شما عزیزان را با نحوه تنظیم ترموستات انواع آبسردکن آشنا سازیم تا بدون نیاز به تکنسین تعمیرکار بتوانید پروسه تنظیم ترموستات آبسردکن را خودتان در خانه صرفا با استفاده از یک پی گوشتی ساده انجام دهید.

نتیجه گیری

نحوه تنظیم ترموستات آبسردکن در مدل‌های مختلف، متفاوت است و امکان اجرای یک روش در تمامی مدل‌های آبسردکن وجود ندارد. از این رو ما در این گزارش از آریابهکار سعی کردیم تا روش‌های مختلف را براساس نوع آبسردکن شما به‌صورت مرحله به مرحله آموزش دهیم تا با کمترین دانش فنی و تعمیرات بتوانید اقدام به تنظیم ترموستات آبسردکن نمایید. اما اگر آشناییت بخصوصی با این پروسه ندارید، می‌توانید از دانش و مهارت تکنسین‌های آریابهکار استفاده کنید تا بدون هر گونه مشکلی، اقدام نمایید.

منبع: stareast

5/5 - (4 امتیاز)

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214