skip to Main Content

جاروبرقی یکی از وسایل کاربردی و بسیار مهم در دنیای امروزی می باشد که بدون شک اکثریت ما یکی از این دستگاه ها را در برندها و مدل های مختلفی داریم و از طریق آن برای جارو کردن محیط های مختلف استفاده می کنیم.

با این وجود اگر در شرف خرید جاروبرقی هستید، لازم به ذکر می باشد شما باید معیارهای مختلفی را کنار هم قرار دهید و آنها را با یکدیگر مقایسه نمایید و به یک نتیجه مناسب و مطلوب برسید. با این وجود یکی از معیارهایی که باید به آن اهمیت ویژه دهید و برای شما هم سوال خواهد شد، این است جاروبرقی چند وات خوبه؟

بدون شک زمانیکه شما به فروشگاه جاروبرقی مراجعه می کنید، فروشنده اطلاعات دستگاه را برای شما نام خواهد برد که یکی از این اطلاعات مهم، میزان وات جاروبرقی می باشد که در میزان تمیز و جارو کردن بسیار تاثیرگذار است.

با این وجود اگر تاکنون اقدام به خرید جاروبرقی نکرده اید، توصیه می کنیم تا پیش از مطالعه این مقاله از مجموعه مقالات تعمیر جاروبرقی آریابهکار اقدام به خرید جاروبرقی نکنید؛ چرا که یک معیار مهم را فراموش خواهید کرد. به همین دلیل توصیه می کنیم میزان وات جاروبرقی را در لیست معیارهای خود اضافه کنید.

وات جاروبرقی چیست؟

یکی از معیارهای مهم در خرید جاروبرقی این است که شما میزان وات جاروبرقی را از طریق فروشنده و یا نوشته های روی کارتن دستگاه بررسی کنید. اما منظور از وات جاروبرقی چیست؟

وات جاروبرقی به معنای حداکثر میزان مصرف برق دستگاه می باشد و این بدین معنا نیست که اگر میزان وات جاروبرقی بالا باشد، بدون شک میزان مکش دستگاه زیاد خواهد بود؛ چرا که در میزان مکش دستگاه عوامل متعددی نقش دارند که صرفا یکی از آنها وات دستگاه است.

وات جاروبرقی چیست

جاروبرقی چند وات خوبه؟

همانگونه که در قسمت بالا با وات جاروبرقی آشنا شدید، متوجه این شدید که منظور از وات جاروبرقی، حداکثر میزان مصرف برق دستگاه است. اما با وجود این تعاریف، جاروبرقی چند وات خوبه؟ در پاسخ به این سوال باید در ابتدا بگوییم که بطور کل میزان وات جاروبرقی از 700 وات شروع می شود و به 2200 وات ختم می شود. اما ممکن است برای شما سوال شود که جاروبرقی چند وات خوبه؟

کاربر گرامی: جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره باز کردن جاروبرقی در منزل میتوانید مقاله چگونه جاروبرقی را باز کنیم؟ را مطالعه کنید.

برای دریافت پاسخ این سوال باید به شما بگوییم که شما باید این عدد را آنالیز کنید و برحسب میزان استفاده ای که دارید، اقدام به انتخاب وات بیشتر نمایید. اما معمولا جاروبرقی 700 الی 1600 وات می تواند یک گزینه مناسب برای استفاده متوسط از جاروبرقی باشد. از این رو اگر مایل به خرید جاروبرقی برای یک محیط معمولی و کوچک هستید، نیاز مبرم به این ندارید که حتما با هزینه بالا اقدام به خرید جاروبرقی 220 وات نمایید!

معیارهای خرید جاروبرقی

برای آنکه شما بتوانید به یک گزینه و انتخاب مناسب جهت خرید برسید، باید معیارهای مختلف را کنار هم بگذارید تا به یک تصمیم صحیح دست یابید. اما یکی از این معیارها که در این گزارش بصورت کامل برای شما توضیح داده شد، میزان وات جاروبرقی است که لزومی مبنی بر زیاد بودن آن نیست.

سایر معیارهای خرید جاروبرقی عبارتند از میزان بودجه، میزان مکش، برند، نوع فیلتر، نوع کیسه، قدرت موتور و… که تمامی این موارد باید بصورت جداگانه توسط شما مورد بررسی قرار گیرد.

معیارهای خرید جاروبرقی

پس از آنکه شما توانستید به یک تصمیم مناسب در این خصوص برسید، می توانید مدل هایی که مطابق با تصمیم شما هستند را پیدا کنید و در میان تعداد محدودی که انتخاب کرده اید، یک گزینه مناسب را انتخاب و سپس خریداری کنید؛ بدون شک این یک انتخاب کاملا اصولی و صحیح می باشد که شما تا چندین سال از این انتخاب راضی خواهید بود.

نمایندگی تعمیر جاروبرقی در تهران

ما در مجموعه آریابهکار با بیش از 30 سال سابقه تعمیراتی تمام خدمات تعمیر لوازم برقی خانگی مانند ماکروفر، اتوپرس، بخارشوی، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و… را توسط تکنسین های مجرب و متخصص انجام می دهیم و هدف ما نیز این است که از طریق ارائه خدمات تخصصی، مشکل مشتریان خود را با کمترین هزینه تعمیراتی برطرف کنیم.

کاربر عزیز: برای آشنایی با برند های جاروبرقی تولید داخل و مدل های آنها مقاله جاروبرقی ایرانی چه مارکی خوبه؟ را به شما پیشنهاد میکنیم.

لازم به ذکر است که یکی از خدمات تخصصی که در نمایندگی تعمیر آریابهکار بصورت تخصصی و تجربی توسط تکنسین های مجرب به شما عزیزان ارائه می شود، تعمیر جاروبرقی می باشد که تمام خدمات تعمیر جاروبرقی در مجموعه آریابهکار با 90 روز گارانتی رسمی و شرکتی صورت می گیرد.

این بدین معناست که اگر پس از آنکه دستگاه شما توسط تکنسین های ما تعمیر شد و شما متوجه خرابی قبلی در دستگاه شدید، می توانید بصورت رایگان و بدون پرداخت هر گونه هزینه جانبی اقدام به تعمیر این دستگاه در شعب ما نمایید.

امتیاز post

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214